article
1.6165165
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengemeenschap de Waerdenborch uit het tweede tijdvak vinden.
De Waerdenborch
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengemeenschap de Waerdenborch uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/de-waerdenborch-1.6165165
2016-07-04T12:22:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991183.1433964333!httpImage/image-4991183.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / De Waerdenborch

De Waerdenborch

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van Scholengemeenschap de Waerdenborch uit het tweede tijdvak vinden.

    Vestiging Holten

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Technologie en Commercie

    Thierry Meijer, Bathmen; Sjoerd Mellema, Goor; Maarten Scheggetman, Laren (G); Dano Stap, Bathmen; Bas Westerhof, Markelo; Hessel de Wilde, Markelo.

    Verzorging
    Selen Ak?ül; Iza Bolink, Bathmen; Myrthe Braun, Colmschate; Jamy Kruk; Wouter Mollenhof; Lydia Stoelhorst; Imre van der Veen, Goor.

    Gemengde Leerweg
    Economie

    Edsge Klunder, Laren (G); Job Roubos, Markelo.

    Techniek
    Glenn Vree Egberts, Nieuw Heeten.

    Verzorging
    Kelvin Egbers, Laren (G).

    Theoretische Leerweg
    Economie

    Tessa Boode, Markelo; Ilse Vukkink.

    Techniek
    Thomas Bloemenkamp; Lizer Ezendam.

    Zorg en Welzijn
    Julian Bouwman, Rijssen; Paula Kernkamp, Deventer; Linde Rietman, Bathmen; Ruben Schiphorst, Bathmen; Demi Scholthof, Kring van Dorth.

    Havo
    Cultuur en Maatschappij
    Anne Keizer, Rijssen.

    Economie en Maatschappij
    Marc Burghout, Bathmen; David Limaheluw, Goor; Lars Walgien.

    Natuur en Gezondheid
    Monique Beunk, Delden.

    Natuur en Techniek
    Bjorn Snijders, Rijssen; Jasper Veltkamp, Markelo.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Lotte Wolters, Goor.

    Atheneum
    Cultuur en Maatschappij

    Lars Bieleman, Nieuw Heeten.

    Natuur en Gezondheid
    Annemiek Boonk, Goor; Bennie Brinkman, Diepenheim.

    Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek
    Marjolein Rozeboom, Markelo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Holten.


    Vestiging Goor

    Theoretische leerweg
    Economie

    Lois van den Brink, Diepenheim; Dide Polman, Diepenheim.

    Zorg en Welzijn
    Kim Jansen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Goor.