article
1.4991264
Hier kunt u alle geslaagden van het Gerrit Komrij College vinden.
Gerrit Komrij College
Hier kunt u alle geslaagden van het Gerrit Komrij College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/gerrit-komrij-college-1.4991264
2016-06-20T12:35:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991267.1433965809!httpImage/image-4991267.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Gerrit Komrij College

Gerrit Komrij College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Gerrit Komrij College vinden.

    Gymnasium
    Brian Oonk, Winterswijk-Kotten; Emil Ros; Luc Walterbos.

    Atheneum
    Kelly-Joy Boschker; Tiemen Carleer, Winterswijk-Brinkheurne; Marina Dielen; Max van Eck; Niels de Fauw; Jennifer Geurink; Joep Gierveld; Monique Hogeboom; Fiep Huiskamp, Winterswijk-Woold; Carolien Koopman; Lennard Laar; Eline Legerstee; Pierre Lievers; Claartje Lingbeek; Roel Lobeek; Bregt Martens; Robin Pampiermole; Simone de Roos, Winterswijk-Miste; Eva Sijbring; Fréderique Verbeek; Joanne te Voortwis, Winterswijk-Kotten; Rianne Wassink; Laura Wittebroek.

    Havo
    Marije Aarnink; Marlot van Balveren; Pieter Berndes, Winterswijk-Woold; Maikel Bevers; Walter Boeijink; Dirk Boland; Hanneke Boland; Pieter Brittijn; Krijn Bronkhorst; Benjamin Broskij; Milton Díaz López; Daniëlle Dielen; Romy van Diepen, Winterswijk Ratum; Jessie ten Dolle; Isabeau Dorsthorst; Rosa Romé Dorsthorst; Emma Dunnewold; Felien Elschot; Ruben Elsinghorst, Winterswijk-Meddo; Femke Gebbinck; Tycho Geurkink; Niek ter Haar; Marc Helmink, Winterswijk-Meddo; Sven Hermsen; Roel Hesselink; Esmay Heuitink; Jehan Hillen; Lauri Houwing; Jesra van den Hurk; Juane van den Hurk; Edinio Inees; Davy Jansen; Anouk de Jonge; Yorrit van de Kamp, Aalten; Daniël Klein Nibbelink; Marije Kocken, Winterswijk-Miste; Juliët Koopman; Gino Kothuis; Yoran Krabbenborg; Mart Kruisselbrink, Winterswijk-Kotten; Tjardy Lammers, Winterswijk-Woold; Anke van Londen; Mandy van Marrewijk; Noa Martens; Maureen van der Meer; Hidde Meinderts; Kai Mennink, Winterswijk-Woold; Lissy Methorst, Winterswijk-Meddo; Eva Meulenbeld; Babette Mullink; Mika Nyamsangya; Marenne Obelink; Bas Oonk; Florian Oonk; Lisan Oonk, Winterswijk-Kotten; Joyce Pennings, Aalten; Nora Plekenpol; Nasrat Rahmani; Renée Ramerman; Lideweij Reesink, Winterswijk-Kotten; Michel Reesink; Marijn Ros, Winterswijk-Brinkheurne; Vincent Ros; Emily Saunders; Daisy Schonewille; Ingmar te Selle; Jurjen Slöetjes, Winterswijk-Miste; Esmee Spijkstra; Suzan Stemerdink; Romy Stronks; Elles Tetelepta; Niek Teunissen; Vera Ubbink; Isabel Vaartjes; Tess Valenta; Sharon Velders; Lucas Verhoeven; Guus Verkaik; Amber Vinkenvleugel; Manon Visser; Jesper Voltman; Noah van der Vuurst; Mirjam Wiederhold, Winterswijk-Huppel; Lou-Ann Wiggers; Julian Wolterinck.

     

    Mavo

    Economie
    Saranda Ademi; Ids Antonisse; Kelsey Becks; Julia van Dam Winterswijk-Henxel Daniël Dolinski; Rozan Domhof; Yekta Genç; Jessica Gjuraj; Chelsea Hogeslag; Michelle Jansen; Jesse Boterman; Isabeau van Koot; Tim Kremer; Hank Melse, Winterswijk-Miste; Fatima Mohammed Ahmed; Frida Nieboer; Marlon Niessing; Marjenne de Nooijer; Merel van Noort; Sijmen Lammers; Stijn van Lochem; Julia lutke Schipholt; Tim Oonk; Arjan Rahimi Saheli; Joëlle Ridder; Lynn Veldhuis.

    Zorg en Welzijn
    Carine Arink; Katrien Bardheci; Lisan Bekkenutte; Jorrit Bemers, Winterswijk-Kotten; Niels Bentsink; Max Bras; Kevin Burgers; Wessel ten Damme; Tom van Egmond, Aalten; Kelly van Embden, Groenlo; Thom Geurink; Ilse ten Hagen, Winterswijk-Huppel; Chinouck de Jong; Lian te Kiefte, Winterswijk-Meddo; Michalina Kubiak; Beau Lievers; Noa Meerdink; Linda Meinen; Nicol Noort; Carlijn Oldeman; Floor Olderaan, Winterswijk-Miste; Lucien Oppier; Kiki Pelser Winterswijk Meddo Kim Pennings; Nino Pomper; Anouk Schigt; Kaylee de Sousa Teixeira; Bo Stemerdink; Meike Terink; Christa Verhaegh; Bodhi Wamelink; Tijmen Wassink; Rob Wiggers; Ciska Wikkerink.

    Techniek
    Bram Bennink; Mart Bent, Winterswijk-Meddo; Wessel Bongers; Jelle Buning, Winterswijk-Meddo; Han Donatz; Jurgen ten Haaff, Lichtenvoorde; Lucas Hannink; Margo Hesselink, Winterswijk-Kotten; Abel Huiskamp, Winterswijk-Huppel; Sijmen Huls, Winterswijk-Ratum; Tim Jansen; Stefan Klein Starink; Rowan Kortschot, Winterswijk-Huppel; Max Kramer; Hugo Kunneman; Jelle te Winkel; Tim Vering, Winterswijk-Kotten; Luuk te Selle, Winterswijk-Woold; Nathanaël Rekker, Vreden; Maurice Pampiermole; Noah Meekes.

     

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Verzorging
    Fleur Bongers; Noortje Duits; Marianne Munsterman; Pleun Overbeek; Suzan Swam; Rebecca Zegelink.

    Consumptief horeca
    Senna Boswinkel, Südlohn-Oeding; Sophie van Breukelen; Shakeel Dania; Lisanne Maas, Winterswijk-Meddo; Yannick van Veen.

    Handel en Verkoop
    Zainab Cisse; Nikki Drammeh; Marcho Egbers; Huub de Gooijer; Tjerk Heinenbernd, Vreden; Willem Rengelink; Jorik de Ruijter; Justinas Serafinavicius, Aalten; Giel Teunissen; Kaj Tilleman; Robin Zeevalk.

    Voertuigentechniek
    Kevin Pierik, Groenlo; Wouter Reiring; Kay Scherpenisse, Groenlo; Tim Schuurmans, Winterswijk-Meddo; Luuk Thiele, Winterswijk-Meddo.

     

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel en Verkoop
    Stan Apeldoorn; Bekim Barleci; Jop Damkot; Michiel Driessen; Lola Haaring; Djerf Koldeweij; Bob Leemkuil; Ilse Oonk; Mirjam Oonk; Kim Raben, Winterswijk-Meddo; Joyce Roode; Mart Wiggemans.

    Consumptief horeca
    Bo van Arkel; Emma van Dunnewold, Winterswijk-Meddo; Tessa Groenewoud; Kjell de Jong, Aalten; Robin Kamminga; Tiffany Kasandikromo; Eline Krabben, Lichtenvoorde; Chananja Mulder; Ramon Schreurs, Varsseveld; Ynte de Vries, Winterswijk-Woold; Ilse Wensink, Bredevoort.

    Verzorging
    Joella Bero; Janique Dielen; Mart Junker; Jaimy Kleijn Winkel; Simon Kobes; Quinty Lenting; Julia Memelink; Nadia Nedlahcen; Luca Olivieira; Bo Scholten, Winterswijk-Woold; Britt Slotboom; Demi Slotboom; Nynke Tiggeloven, Winterswijk-Meddo; Corné Tolkamp, Winterswijk-Corle; Michelle Wever; Fréderique Wiggemans; Ilse Wiggers; Safae Zlaoui.

    Voertuigentechniek
    Michiel Colstee, Winterswijk-Ratum; Joel ten Dolle; Daan ter Haar; Sjoerd Klein Avinck, Lievelde; Mike Lenderink, Groenlo; Lotte van Londen; Jasper van den Nouweland; Mark Pfeiffer; Thomas Rotteveel; Joey Schuurman, Aalten.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Winterswijk.