article
1.6163863
Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum uit het tweede tijdvak vinden.
Het Assink Lyceum
Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/het-assink-lyceum-1.6163863
2016-07-04T07:15:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5006050.1434455403!image/image-5006050.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Het Assink Lyceum

Het Assink Lyceum

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Assink Lyceum uit het tweede tijdvak vinden.

    Prins Bernhardstraat Eibergen

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Metaaltechniek

    Mikey Forkink.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Bouwtechniek

    Jur Bleumink, Beltrum; Tristan Verhoef, Haaksbergen.

    Elektrotechniek
    Aiman El Azzouzi, Haaksbergen; Thijs van der Laan, Haaksbergen.

    Handel en administratie
    Julian Bomers; Laure Marie Dilling; Serhat Topal, Haaksbergen; Gijs Wegdam, Haaksbergen.

    Verzorging
    Boyd Menkhorst; Lotte Schonenborg, Hengevelde.

    Gemengde leerweg
    Economie

    Batuhan Bayrak; Pim Boswinkel; Kas Dieperink, Neede; Esmée ten Have, Neede.

    Techniek
    Niels Bouwman, Haaksbergen.

    Zorg en welzijn
    Claudia Forkink, Neede; Sander Groot Landeweer, Neede; Britt Larink, Neede.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Eibergen.

     

    De Bouwmeester Haaksbergen

    Havo

    Economie en maatschappij
    Melvin Kwast, Neede; Timon Lammers; Lars Ordelmans; Xu Dong Pan, Eibergen; Jesper Ros, Eibergen; Noortje Vrielink, Neede; Sjoerd Weernink, Eibergen.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Diede Penterman, Eibergen.

    Natuur en Gezondheid
    Mirthe Dwars, Neede;Romy Goudswaard, Eibergen; Loes Harleman; Renske Hulshof, Eibergen; Quirine Kammeijer, Eibergen; Lisanne Slijkhuis, Neede; Hanne Tetteroo, Neede.

     

    Natuur en Techniek
    Nick Nijhuis.

     

    Atheneum

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Floor van der Lof.

    Natuur en Gezondheid
    Shannon Hogenberk, Rekken.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Elke Brummelhuis; Jurre van Grafhorst; Delian Hofman.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Haaksbergen.