article
1.4991253
Hier kunt u alle geslaagden van het Jacobus Fruytier vinden.
Jacobus Fruytier
Hier kunt u alle geslaagden van het Jacobus Fruytier vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/jacobus-fruytier-1.4991253
2016-06-17T12:26:13+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991254.1433965649!httpImage/image-4991254.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Jacobus Fruytier

Jacobus Fruytier

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Jacobus Fruytier vinden.

    Locatie Apeldoorn

    Vwo
    Laura Aardenburg, Rijssen; Henrieke Berman, Wierden; Christa Bluemink; Annemieke de Boer, Uddel; Corné Bos, Lunteren; André van de Braak, Barneveld; Rosan Brinks, Rijssen; Hildert Bronkhorst, Uddel; Deborah Bulten, Doetinchem; Sjoerd Burggraaf, Wekerom; Willissa Dalhuisen, Oene; Gerbert Doppenberg, Ermelo; Bertus Druijff, Kootwijkerbroek; Mirjam van Engelenhoven, Ede; Willemijn van Garderen, Nunspeet; Mathilde Groothedde, Wenum Wiesel; Emma Hanskamp, Zelhem; Renske ter Harmsel, Rijssen; Jessie Hazelhorst, Rijssen; Dinand Heijkamp, Lunteren; Bart Hendriksen, Wekerom; Margriet Jansen, Doetinchem; Alieke Keurhorst, Beemte Broekland; Hannah Klopstra; Annelies Kroes, Elspeet; Ralph de Kruijf; Ewout Lassche, Kootwijkerbroek; Jurriaan Lubbers, Rijssen; Jarnik ter Maat, Rijssen; Marijn van Maldegem; Matei van der Meer; Heleen Mekenkamp, Rijssen; Daniël Mulder, Uddel; Evert Jan Mulder, Nunspeet; Gerhard Mulder, Elspeet; Melody Olde Kalter, Uddel; Evan Overeem, Emst; Dorien Panhuis, Nijbroek; Wilbert Peters, Elspeet; Reinier Pieters, Garderen; Arend Pors, Wekerom; Brenda van Renselaar, Nunspeet; Marinde Rijneveld, Doetinchem; Artjan Riphagen, Oene; Alieke Roos, Emst; Teunie Rouwendal; Annemarijn Schaap, Rijssen; Joanne van der Schoor; Jurriën Veldwijk, Oene; Bart Visser, Harskamp; Arjen Wielink; Annerie Wilbrink, Beekbergen; Rinske Wolterink, Rijssen.

    Havo
    Peterick van As, Oene; Nannyke van As, Beekbergen; Bert Jan Assink, Ede; Peter van de Beek, Loenen; Melinda Bettink, Kootwijkerbroek; Celia Bleijenberg; Henrieke Boer WapenveldRuben Bos; Margreet van den Brink, Uddel; Jari van den Broek; Evert de Bruin, Elspeet; Yannick van Dijk; Pieter Don, Bennekom; Hielke Ebbers, Doetinchem; Marinke Ebbers, Doetinchem; Maaike Elbertsen, Nijbroek; Jan van Garderen, Nunspeet; Hanneke van de Haar, Ede; Dianne Hakkenberg, Vaassen; Kees-Jan van Hartingsveldt, Elspeet; Bertina Hazeleger, Elspeet; Wendy Heij, Harskamp; Robert Hendrikse, Bennekom; Josan Hertgers; Annebeth den Hertog, Nunspeet; Jorian van den Hoorn, Nunspeet; Adrianne van den Hoorn, Elspeet; Gerlinde Hop, Uddel; Christa Imminkhuizen, Ede; Henk Jansen, Otterlo; Hans de Jong; Emma Karels; Daan Keurhorst, Stroe; Pauline Kok, Uddel; Esther Kok, Ermelo; Fabiënne van de Kolk, Uddel; Ada van Kooten, Elspeet; Job Kouwenhoven, Rijssen; Marina van der Kroon, Hulshorst; Elise Kuijt, Elspeet; Alyke van Leerdam, Ede; Harm Jan van Linden; Nienke de Looze; Lucie van Luttikhuizen, Wekerom; Lydia van Manen, Elspeet; Arnoud Meems, Nunspeet; Renske Methorst, Ede; Wilbert Methorst, Lunteren; Hennekien Mijnheer, Oene; Marjolein Mulder; Gerbert Mulder, Emst; Melanie Mulder, Elspeet; Arno van de Munt, Garderen; Debora Nanninga; Gert-Jan Nijkamp, Vaassen; Joanne Olthuis, Nunspeet; Danique Oudendorp, Uddel; Daan Pouw, Doetinchem; Esther van Roekel, Lunteren; Lubbert Romkes, Urk; Ralphine de Roo; Denise Roos; Gerjan Roos, Emst; Marwin van de Ruitenbeek, Uddel; Eleanne de Ruiter, Elspeet; Jan Schouten, Uddel; Jansje Schuurman, Emst; Jan Seppenwoolde, Rijssen; Gerrelt van der Slikke, Elspeet; Anouk Slingerland; Leindert Terlouw, Ede; Cornélie Top, Kootwijkerbroek; Lilian van Veldhuisen, Harskamp; Eric-Jan van Veldhuizen, Harskamp; Patrick Vijfhuizen; Meindert Vinke, Nunspeet; Lieke van de Vliert, Doetinchem; Annemarije van Vliet, Ede; Sanne Vlijm, Nunspeet; Hanneke ten Voorde, Wilp; Carinda Vos, Veenendaal; Peter Warnaar; Anne de Weerd, Nijbroek; Miranda van Wette, Elspeet; Teunita Wijnne, Uddel; Diederick van Willigen; Marijn Wolvers; Jelle van der Zande, Elspeet.

    Vmbo

    Theoretische en gemengde leerweg
    Raymond van Asselt, Ugchelen; Herwin Averesch, Rijssen; Geraldine Averesch, Zelhem; Marthijs van den Belt, Vriezenveen; Dorien ten Berge, Rijssen; Maryléne Beukers, Barneveld; Rosanne Bijkerk; Esther Bluemink, Emst; Rozemarijn Boomgaard; Lennard Bos, Dev, Enter;; Matthias Breen, Wekerom; Rik van den Brink, Harskamp; Annelie van den Brink, Kootwijkerbroek; Williene van den Brink, Wekerom; Arjen Dannenberg, Ede; Isaac den Dekker; Rosan Dijkshoorn; Sharon Donk, Beekbergen; Henri van Driesten, Harskamp; Rianne Drost, Harskamp; Robert Ebbers, Zelhem; Hendrik-Jan van Eek, Nijbroek; Robert Folbert, Vriezenveen; Simone Groenewold; Christine de Groote; Mathilde Groothedde, Ede; Corné van den Hardenberg, Elspeet; Nicoline Heij, Ede; Leon van Hell; Joukje Heuvelink, Doetinchem; Lize Hol, Wekerom; Niels Huiting, Oene; Helene Jonkers, Wekerom; Mirthe Keurhorst, Beemte Broekland; Fiona de Knegt, Zelhem; Jelle van de Kolk, Elspeet; Emma Kous, Voorthuizen; Thelma Kraayeveld, Lieren; Niels van Kralingen, Wenum Wiesel; Manuel van Leeuwen; Esther van Leeuwen, Wenum Wiesel; Jacco van Leeuwen, Harskamp; Jelle van Leijen, Harskamp; William van der Lingen, Doetinchem; Brenda Ter Maaten, Harskamp; Irene Mekelenkamp, Oene; Thijs Mensink, Rijssen; Jan Middelkoop, Kootwijkerbroek; Jesse Morsink, Enter; Rogier Mulder, Ede; Gerbrand Mulder, Wehl; Johnny van de Munt, Lunteren; Bart Pieterse, Wenum Wiesel; Idske Ploeg, Barneveld; Johannes van der Poel, Ede; Leonard Qualm, Nunspeet; Eduard Rijnders, Notter; Gerdien Rouwendal; Étienne Schimmel, Uddel; Hesther Schreur, Harskamp; Gerben Slijkhuis, Emst; Pieter Stark, Barneveld; Marten Stockhorst, Doetinchem; Nandine Stufken; Marit Theunisse, Emst; Peter Threels, Kootwijkerbroek; Joëlle Bij de Vaate, Vaassen; Lotte van Veldhuisen, Harskamp; Monica Visser, Harskamp; Bennie Visser, Harskamp; Robert van Vliet, Nunspeet; Hugo Vlot, Barneveld; Esther Wagtho, Voorthuizen; Teunis Wagtho, Kootwijkerbroek; Walther Wilbrink.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Erik van Asselt, Elspeet; Anne-Carien Baan, Rijssen; Elly-Anne Baan, Rijssen; Rozemarijn Bakker, Nunspeet; Maarten van de Beek, Barneveld; Bas Beens, Kootwijkerbroek; Lisette Besselsen, Kootwijkerbroek; Wilma Bettink, Kootwijkerbroek; Andrea van den Bosch, Otterlo; Marije van den Brink, Uddel; Pauline van den Brink, Uddel; Madelief van den Broek, Nunspeet; Aart Bronkhorst, Ermelo; Kasper de Bruin, Oene; Janine van de Bruinhorst, Kootwijkerbroek; Simon Peter Dekker, Elspeet; Robert van Doorn, Lunteren; Niels van Engelen, Nunspeet; Wilbert van Essen, Vaassen; Nicolas van der Gaag, Hulshorst; Jonathan van der Gaag, Hulshorst; Anneleen Haase, Rijssen; Maria Hak, Elspeet; Ewout van Harten, Harskamp; Eduard van Harten, Lunteren; Wouter van Heek, Rijssen; Gerko Hilberink, Emst; Esther van 't Hul, Nunspeet; Jouk Kampert, Kootwijkerbroek; Arjen Keijzer, Montfoort; Rianne Kersbergen, Elspeet; Gerriët Koetsier, Elspeet; Arjen Koetsier, Emst; Joanne Kroeze, Nunspeet; Joanneke Kunst, Rijssen; Daan Lankamp, Rijssen; Corné van Luttikhuizen, Kootwijkerbroek; Joost Marsman, Vriezenveen; Erik Meijer, Harskamp; Christiaan van Middendorp, Harskamp; Anne-Wil van den Nagel, Nunspeet; Robin Nijmeijer, Rijssen; Jan van den Noort, Rijssen; Marieke van Norel, Elspeet; Carina Oosse, Terwolde; Jaap Otten, Ede; Hendri Pater, Harskamp; Carola Pluim, Elspeet; Jacco van de Poel, Nunspeet; Bart-Jan Pul, Nunspeet; Cora van Ramshorst, Elspeet; Niels Riezebos; Clarinda Roelofsen, Harskamp; Joost Rozemuller, Rijssen; Peter van de Ruitenbeek; Rianne de Ruiter, Uddel; Esther de Ruiter, Nunspeet; Mirte van Schie, Emst; Thomas Seijn, Elspeet; André Seppenwoolde, Rijssen; Gerwin Slendebroek, Uddel; Janneke Smalbrugge, Rijssen; Christine Smelt, Vriezenveen; Neline van Steenbeek, Harskamp; Leonie Tessemaker, Oene; Enneke van Triest, Vaassen; Hein van Veenschoten, Harskamp; Hanno Vermeulen, Veenendaal; Hannah van der Voort, Hulshorst; Gerwalt Voortman, Rijssen; Gerwin Voortman, Rijssen; Joanne Vreugdenhil, Rijssen; Corine Wagenaar, Doetinchem; Wilrick de Weerd, Uddel; Sabine van Wessel, Kootwijkerbroek; Neline Westerbroek, Nunspeet; Germa Westerlaken, Stroe; Heico Wiltink, Doetinchem.

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Femke Bakker, Nunspeet; Gerron van den Berg, Kootwijkerbroek; Margret van den Berg, Ede; Robert Blankespoor, Harskamp; Rianne Blankespoor, Harskamp; John van den Brink, Kootwijkerbroek; Dennis van den Brink, Elspeet; Sam Bronkhorst, Uddel; Karine van Brussel, Rijssen; Jacob Coster, Elspeet; Jaap Davelaar, Uddel; William Dekker, Vriezenveen; Sanne Dekker, Westerhaar-Vriezenveense Wijk; Julian van Dreven, Harskamp; Wim van Eldik, Veenendaal; Jacques-André le Fèbre, Harskamp; Jannelien van de Haar, Uddel; Joanne van den Hardenberg, Nunspeet; Jan van Hoef, Kootwijkerbroek; Sandra Holland, Vriezenveen; Derk Holland, Vriezenveen; Els Holland, Vriezenveen; Rindert Kerkhoff, Hierden; Annelien Koppelman, Rijssen; Mariëlla Lagemaat, Epe; Corné van het Loo, Nunspeet; Harmen-Jan Lubbers, Rijssen; Rebecca Nap, Ermelo; Johannes Pieters, Garderen; Daniëlle Pijffers, Rijssen; Gerwin Poortman, Rijssen; Anton van de Ruitenbeek, Uddel; Annemarie Ruiter; Els de Ruiter, Nunspeet; Nadine Smelt, Rijssen; Karin van den Top, Wekerom; Irma van den Top, Wekerom; Marcel van Veldhuizen, Kootwijkerbroek; Frank Vermeer, Markelo; Bauke Verrips, Vaassen; Patrick Versteeg, Uddel; Kasper Wagenaar, Doetinchem; Rosanne Wijnbergen, Kootwijkerbroek.

    Basisberoepsgerichte leerweg leerwerk traject
    Chiel Witten, Rijssen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Apeldoorn.

    Locatie Rijssen

    Havo
    Mirjam Altink; Marije Baan; Janco Bakker; Lisa Bank; Laurens van Bart, Wierden; Daniël Beldman; Jorike Boers; Geert ten Bolscher; Erjan Bom, Vriezenveen; Ernst-Jan Brinks; Niek Brinks; Judith Dommerholt; Arno Guis; Albert Haase; Mirjam Haitsma; Daphne ter Harmsel; Inge Hazelhorst; Karine Hazelhorst; Arina Hotting, Geerdijk; Frank Jansen; Marten Kanis; Melissa van Klaveren; Regina Kraa; Gerrike Laarman; Elsbeth Ligtenberg; Arjan Nijsink; Anneleen Pas; Anne-Ruth Pas; Gabriëlla van der Schee; Rutger Schuitemaker; Hein Smelt, Vriezenveen; Jacco Smelt, Vriezenveen; Kars Timmerman, Zuna; Nadine Timmerman; Pieter-Jan Verheul, Vriezenveen; Nienke Voortman.

    Vmbo

    Theoretische en gemengde leerweg
    Rianne van den Akker; Nick Averesch; Maarten ten Bolscher; Arjen Brand; Daan Dollen, Enter; Sebastiaan Dommerholt; Stephan Dommerholt; Maurits Engberts, Westerhaar-Vriezenveense Wijk; Remco ter Harmsel; Irene Holland, Vriezenveen; Mark ten Hove; Niek Kappert; Martijn Kikkert; Gertjan Knol; Ronald Lankamp; Geralt Ligtenberg; Nienke Lohuis; Annemieke Lohuis; Arinde Marsman, Geesteren; Wilrik Nijhuis; Robert van Os; Nienke Paalman; Marèll Pas; Lisa Pas; Gerben Peddemors; Jan Willem Plas; Anne-Marèll Pluimers; Marlies Pluimers; Ilse Pongers; David Quint; Charlotte Schaap; Jan Scheppink; Niels Seppenwoolde; Gerben Strokap; Michel Timmerman; Maarten Timmerman; Lisa van der Vlist; Rik Voortman; Sander Wessels; Bart Westerink; Leander Willems.

    Waar geen plaatsnaam staat vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

    Locatie Uddel

    Vmbo

    Theoretische en gemengde leerweg
    Reinoud Bast, Nunspeet; Annemieke van Bentum, Ermelo; Nellianne Bikker, Elspeet; Dineke Bikker, Elspeet; Robert ten Bolscher, Elspeet; Esther van den Bosch, Nunspeet; Brenda van den Brink, Ermelo; Diederick Bronkhorst; Gerrelt Bronkhorst; Mariska van de Bruinhorst; Elbert Crum, Elspeet; Elske van Doleweerd, Putten; Hilda Dorresteijn; Adriaan de Fluiter, Ermelo; Deriece Franken, Hulshorst; Jan-Jaap van het Goor, Elspeet; Jaccoline van Haaften, Hulshorst; Jonathan van den Hardenberg, Elspeet; Jordi van den Hardenberg, Elspeet; Robert Hazeleger, Elspeet; Merel van den Hoek; Jan van den Hoorn, Elspeet; Christian Hop; Geerke van 't Hul, Elspeet; Klaas-Jan ten Klooster, Putten; Eline Koers, Nunspeet; Marleen Koetsier; Julian Koetsier; Marijn Kok; Erik Kuijt, Elspeet; Annelies Lankman, Nunspeet; Emma Lankman, Nunspeet; Leanne Lobbezoo, Ermelo; Berend Logtenberg, Elspeet; Albert Mulder, Putten; Christiaan Mulder, Nunspeet; Willem Pieters, Garderen; Stephan Pluim, Nunspeet; Frans Reijnders, Garderen; Dorothé van Rhee; Bart Schilder, Nunspeet; Arne Schouten, Elspeet; Floris Snoek, Ermelo; Henrick van de Steeg, Elspeet; Wouter Visser, Elspeet; Gerlize van Wijngaarden, Elspeet.

    Waar geen plaatsnaam staat vermeld, komen de geslaagden uit Uddel.