article
1.6123154
Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.
Marianum
Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/marianum-1.6123154
2016-06-20T11:46:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6125025.1466491006!image/image-6125025.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Marianum

Marianum

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.

    Scholengemeenschap Marianum, Groenlo

    Atheneum

    Cultuur en Maatschappij

    Anne ten Have, Harreveld; Elin Griess, Lichtenvoorde; Elke Berendsen, Zieuwent; Loes Hogenkamp, Lichtenvoorde; Mayra Pierik, Winterswijk Meddo.

    Economie en Maatschappij
    Arjan Klein Holkenborg, Zieuwent; Charlotte Kristen; Daphne Eskes, Lichtenvoorde; Isabel Harmelink, Vragender; Jaco klein Goldewijk, Zieuwent; Jeroen Vonk; Jim Morssinkhof, Lievelde; Kyryan Honingh; Lisa van Gaalen, Zieuwent; Mandy ten Damme, Winterswijk Meddo; Niels Ten Have, Lievelde; Philibert Weenink, Lievelde; Roel Bruins; Sacha te Brake; Sanne Geelink.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Jurian Koopman, Lichtenvoorde; Lonneke Minkhorst, Lichtenvoorde; Maura Lepping, Beltrum; Tim Penterman.

    Natuur en Gezondheid
    Britt Gankema; Danique Middelhuis; Gijs te Molder, Mariënvelde; Kirsten Temminghoff; Kirstin Bleumink; Merlijn Reijrink.

    Natuur en Techniek
    Arnoud Domhof, Harreveld; Kristy van Braak, Lichtenvoorde; Lieke Geessinck, Lichtenvoorde; Marit Geelink.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Chiem Seesing, Lichtenvoorde; Iris Huinink, Lichtenvoorde; Karleen Oonk, Lichtenvoorde; Niek Sterenborg, Borculo; Wout Huitink, Borculo.

    Gymnasium

    Cultuur en Maatschappij
    Emma van Rijn, Winterswijk.

    Natuur en Gezondheid
    Dylan Eekelder, Lichtenvoorde.


    Havo

    Cultuur en Maatschappij
    Ferry Wolterinck, Beltrum; Ilse Stortelder; Teun Lageschaar, Beltrum.

    Economie en Maatschappij
    Anne Hanselman, Eibergen; Bernice Oonk, Vragender; Bram Groenhof, Borculo; Bram Takken, Lichtenvoorde; Carmen Raben, Lichtenvoorde; Dana Tuinte, Beltrum; Dennis Dwars; Eva te Brinke; Frederique Grevers, Lichtenvoorde; Frederique Slot, Lichtenvoorde; Gerrit Immink, Zieuwent; Gijs Kolkman; Iris Wellink; Jelmar Pouwels; Jess Rondeel, Lichtenvoorde; Jette Tankink, Harreveld; Joris Hartman, Lichtenvoorde; Karim Benariba, Lichtenvoorde; Kim Slootweg, Lichtenvoorde; Kim Hua Tang, Lichtenvoorde; Lenneke Kolkman, Zieuwent; Marlin Stortelder, Beltrum; Niels Haarlink, Beltrum; Puck Reijerink; Ruben Knufing, Harreveld; Ruth Oude Luttikhuis; Sanne Harbers, Lichtenvoorde; Sascha Schepers, Lievelde; Steven Oostendorp, Eibergen; Tessa Paardekooper; Thijs Wolterink, Beltrum; Timo van Zutphen, Lichtenvoorde; Wessel Aalders, Lichtenvoorde; Wouter Krooshof, Lichtenvoorde; Yaron Heller, Lichtenvoorde.

    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
    Dayani Timmerhuis, Lichtenvoorde; Julie Reesink; Stijn Hulshof, Harreveld; Ynse Hoitink, Beltrum.

    Natuur en Gezondheid
    Anne Schepers, Zieuwent; Bart Reinders, Beltrum; Benthe Papen, Zieuwent; Carlijn Kok; Cheyenne Doppen, Lichtenvoorde; Evelien de Munnik; Frank Harmelink, Vragender; Gijs Berendsen, Beltrum; Indie Meekes, Zieuwent; Iris Geverinck, Eibergen; Jetse Klein Gunnewiek, Beltrum; Justin ten Have, Lichtenvoorde; Laudi Rondeel, Lichtenvoorde; Lotte Reinders, Lievelde; Maarten Reuvekamp, Aalten; Marlin Berendsen, Vragender; Marloes Harbers, Zieuwent; Naomi Zonneveld, Lichtenvoorde; Niek Leemreize, Lichtenvoorde; Nienke Lageschaar, Vragender; Pam ter Bogt; Renée Leemreize, Lichtenvoorde; Ricardo Krabbenborg, Zieuwent; Robin Nijhof, Lichtenvoorde; Romee Ponds, Lievelde; Sanne Zwerver; Suze Berendsen, Lichtenvoorde; Thom Storteler, Lichtenvoorde; Tijmen Bongers, Lichtenvoorde; Wilske Scholten, Lichtenvoorde.

    Natuur en Techniek
    Erik Sebastian Boers, Lichtenvoorde; Jasper Lageschaar, Vragender; Jelle Post, Lichtenvoorde; Joep Hummelink, Zieuwent; Mandy Reijerink, Eibergen; Martijn Bakker, Lichtenvoorde; Menno Huisman; Tom Ribbers, Vragender.

    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
    Laura van den Belt; Renske te Plate, Lichtenvoorde; Stijn Ubbink, Vragender; Wiert Kolkman, Zieuwent.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Groenlo.


    Lichtenvoorde

    Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

    Economie
    Abdi Abdul Mohammad; Sam Beening.

    Economie en Techniek
    Chris Hegeman, Zieuwent; Demi Gierkink; Glenn Klein Goldewijk, Zieuwent; Isaiah Epping, Groenlo; Jeffrey Janssen, Winterswijk; Jop Meekes; Lars Meekes, Groenlo; Luc Tuinte, Beltrum; Mart Gebbinck, Zieuwent; Niels van Dunschoten; Rigilio ten Brincke; Rodrigo Krabbenborg, Zieuwent; Siebe Domhof; Siebe Lantink, Groenlo; Stan Gelinck, Groenlo; Teun Schuurmans, Groenlo; Tobias Wolterink; Tom Veerkamp, Groenlo.

    Zorg en Welzijn
    Anouk Garstenveld, Vragender; Claire Teunissen, Groenlo; Lizet Rooks, Harreveld; Madelon ten Brincke, Groenlo; Mandy Wesselink, Vragender; Marlon Lammers, Aalten; Mathijs Papen; Tessa klein Goldewijk, Zieuwent; Yasemin Topal.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Economie
    Jill Ligtenberg, Groenlo; Jolien Wassink, Lievelde; Pam Sonderen, Lievelde; Reber Abdulla; Tim Hermanns, Zieuwent; Economie en Techniek
    Bart Massop, Groenlo; Corné Prins, Groenlo; Demi Bokkers, Zieuwent; Djordy Evers, Groenlo; Jeroen Goossens; Kevin Bokstart, Groenlo; Laura Slaski; Luc Toebes, Harreveld; Melanie Jonker; Niels Teunissen; Ramon Domhof; Roel Domhof;
    Sieb Nieuwenhuis, Zieuwent; Teun Hulshof, Zieuwent.

    Zorg en Welzijn
    Anna Hendriks, Zieuwent; Anouk van Rossum; Anouk Bonenkamp, Groenlo; Carlijn Aalbers; Clannad Gralike, Lievelde; Danique Scheffer; Demi Teerink, Varsseveld; Fedde Betting, Vragender; Floor Aversteeg, Varsseveld; Hanne Venderbosch; Iris Wallerbosch, Groenlo; Jet te Brake, Lievelde; Kaja Krabben, Harreveld; Kim Klein Gunnewiek; Laura Oonk; Linde Tijdink; Lynn Overbekking, Harreveld; Lynn Roerdink, Beltrum; Manon Wellink, Groenlo; Marian Tanck, Vragender; Marit Oonk, Vragender; Meike Houwers; Merel van Lochem; Myrthe Gussinklo, Harreveld; Nienke Rooks; Noëlle Waalders; Pleun Hettema; Tess Weijers; Yao Lin Wessels, Lievelde.

    Gemengde leerweg

    Economie en Techniek
    Boyd Koenders; Damian Stokvisch, Groenlo; Gijs Leemreize, Ruurlo; Jelle Groot Kormelink, Zieuwent; Koen Krabbenborg, Zieuwent; Stijn Tenten; Sven Goossens; Tom Garstenveld; Wijnand Lubbers, Aalten.

    Economie en Zorg en Welzijn
    Diede Ruesink, Mariënvelde; Gijs Eekelder, Groenlo; Jannah Poelhuis, Harreveld; Joost Hendriksen, Zieuwent; Marli Roerdink, Groenlo; Marly Hieltjes; Maxime Olijslager; Nikki Lubbers; Serra van Wijngaarden, Zieuwent; Sharon Tolkamp; Tycho Riteco, Groenlo; Vanessa Wolters, Harreveld; Yentl Tiemes, Vragender.

    Theoretische leerweg

    Economie
    Bram ten Holder; Josse Vermeulen; Tess Kole, Groenlo.

    Economie en Zorg en Welzijn
    Folke Bouwens; Lowie Niënhuis; Manuel Rensink, Groenlo.

    Economie, Landbouw en Techniek
    Alban Sulejmani, Groenlo; Chiel Wellink, Groenlo; Doron Hakvoort, Borculo; Jorn Heming, Groenlo; Ties Klein Gunnewiek, Groenlo; Tijmen Poll, Groenlo.

    Economie, Techniek en Landbouw
    Wout Beuting, Zieuwent; Economie,

    Zorg en Welzijn en Landbouw
    Aron Baks; Britt Krabbenborg, Beltrum; Dagmar Hummelink, Zieuwent; Diede Krabbenborg; Esmee Kersten; Estelle Pierik; Fabiënne van de Kamp; Fleur Klein Gunnewiek; Harm Ottink, Groenlo; Isabelle Wellink, Groenlo; Jade Doppen; Jannick Beusink, Groenlo; Jelle Leusink, Beltrum; Jet Versteege; Jikke Boschker; Jill Leemreize; Jim klein Gebbinck, Groenlo; Jop Reuvekamp; Jorden Veld, Groenlo; Juul van Schaick; Kane Everink, Groenlo; Kim Reiring; Lorenzo Krabbenborg, Zieuwent; Lotte Pillen; Lynn Tombergen; Maartje Eekelder; Manon Wolters; Marwin Younan, Groenlo; Nanne Oonk; Nel Hogenelst; Nicky Leemreize; Nikki Niënhuis; Pleun Ottink, Vragender; Ruth Hulshof, Groenlo; Ryan Everink, Groenlo; Ryan Frenken.; Sanne Heutinck, Zieuwent; Shauni Franz; Suzanne Klein Gunnewiek; Tari klein Goldewijk; Tooske Lurvink.

    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
    Amber Klomberg; Cas Breukers; Gijs Minkhorst, Vragender; Imane Kaddoura, Groenlo; Jari Bruijl, Beltrum; Quinty Reinders, Lievelde; Siebe Klein Goldewijk, Zieuwent; Stijn te Molder, Zieuwent; Techniek, Landbouw, Zorg en Welzijn en Economie
    Anne Buesink, Lievelde.

    Zorg en Welzijn
    Daimy Zieverink, Beltrum.

    Zorg en Welzijn en Landbouw
    Carlijn Koenders, Vragender; Iris Groothuis, Varsseveld; Marleen Harbers; Mart Oosterholt, Lievelde.

    Zorg en Welzijn, Landbouw en Economie
    Femke Dekker.

    Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
    Charaf El Jaroudi, Groenlo; Dide Tanck, Vragender; Evi Tanck, Vragender; Julius Bulten, Heelweg; Karlijn Krabbenborg, Groenlo; Rienke ten Have, Harreveld.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lichtenvoorde.