article
1.6157954
Hier kunt u de geslaagden van praktijkonderwijs MaxX Neede vinden.
MaxX Neede
Hier kunt u de geslaagden van praktijkonderwijs MaxX Neede vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/maxx-neede-1.6157954
2016-07-01T13:27:14+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4358260.1399990751!image/image-4358260.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / MaxX Neede

MaxX Neede

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u de geslaagden van praktijkonderwijs MaxX Neede vinden.

    Schoonmaak in de groothuishouding
    Sabine Wantia; Nena Pierik; Britt Orriëns; Tyra Stevens; Bas van Ark; Gerry van der Mark; Mohamed Ahmed Aidarus; Lise Nijhuis; Naomi Worm; Mariska Schellen; Rick van der Schans.

    Praktijkdiploma medewerker melker
    Siebe Papen; Pieter Sjoerdsma; Tom Vogt; Bart te Bogt; Luuk Zweers.

    Mag lassen niveau 1
    Jordy Slag; Roy van den Berg; Justin Baks; Kai de Witte; Joël Toebes.

    Heftruck
    Jordy Slag; Roel Stevens; Gijsbert Knippenborg; Dirk Snijders; Floris Knippenborg; Joel Toebes; Rik Schurink; Arian Slaghekke.

    Machinale houtbewerking
    Tom Hukker; Bas Krooshof.

    Baliemedewerker
    Pieter Ramp.

    Werken in de keuken
    Kevin Wijnbergen; Urvin Beekman; Fabio Lievestro; Roy Veenstra; Tim Kotterink; Sarella van der Mark; Romee Kruidenier; Maikel Meekhof; Koen Haverkate; Tim Schippers; Luca Hemeltjen.

    Winkelmedewerker
    Soukaina Afkari; Nordin van Houttum; Jill Leussink; Jacquline Hunting; Pricilla Kramer; Kristel Ordelmans; Amber Orriëns; Demy Peddemors; Nina te Nijenhuis; Hakan Polat; Marieke Maas; Justin Menkhorst.

    Werken in de zorg
    Maureen Leusink; Safira Wollrabe; Eline Regelink.

    Werken in het groen
    Roel Stevens.

    Werken met bloemen
    Marissa Sieverink; Britt ter Avest.

    Schilderen
    Faye Thomson.

    VCA
    Robby Berentsen; Emiel Berenschot; Bram Romijn; Martijn Krooshof; Darren van Ginkel; Wesley Bok; Roy Veenstra.

    Veilig werken langs de weg
    Ferry Dekker; Wesley Bok; Bart Hukker; Roel Stevens; Remco Haijtink; Jordy Slag; Pieter Sjoerdsma; Jaap Hettinga; Marc Weenk.

    Diploma Entree opleiding
    Maureen Bomers; Niek ter Braack; Suze ten Brinke; Sarah Bröcker; Youssef Ferdaoussi; Romy Lehmann; Claudine Mado; Sophie Michorius; Jasper Nijenhuis; Marc Tjoonk.

    Getuigschrift Praktijkonderwijs
    Youri Leussenkamp; Tim Weegerink; Doortje L’Amie; Roy van den Berg; Soukaina Afkari; Kelly Spin; Gijs Klein Poelhuis; Jouri van der Kuil; Annelies Marsman; Luca Hemeltjen; Lisanne Wolfs; Timo van de Maat; Romee Kruidenier; Joel Toebes; Jeremy Meijerink; Pieter Ramp; Ferry Dekker; Jorrit Koier; Monica Menkehorst; Wesley Regtop; Tim Schippers ; Boudewijn ter Meer; Bart Hukker; Rik Schurink; Maureen Bomers; Niek ter Braack; Suze ten Brinke; Sarah Bröcker; Youssef Ferdaoussi; Romy Lehmann; Claudine Mado; Sophie Michorius; Jasper Nijenhuis; Marc Tjoonk.