article
1.4991255
Hier kunt u alle geslaagden van het OSG Erasmus vinden.
OSG Erasmus
Hier kunt u alle geslaagden van het OSG Erasmus vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/osg-erasmus-1.4991255
2016-06-17T07:38:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991261.1433965750!httpImage/image-4991261.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / OSG Erasmus

OSG Erasmus

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het OSG Erasmus vinden.

    Erasmus Almelo

    Gymnasium

    Axel Eijffius, Geesteren; Annick van der Kraats; Madelief Lammers; Thijs Olde Hampsink, Tubbergen; Sasha Peerdeman, Enter; Sander Reuvekamp.

    Atheneum

    Piet van Andel; Emin Bayazit; Nicky Besselink; Cees Boone; Thijs Brinkhuis; Anne-Jet Bults; Hugo d'Ailly; Rens Dam; Emmie van den Dobbelsteen; Sjoerd Dronkers; Stan Dumont; Jonas Folkers; Jet Fransen; Loraine Gaethofs; Daan Geerdink; Kahraman Gerçek; Scott Golbach; Mart Hagedoorn, Albergen; Hjalmar Hansen; David Haverkamp; Matthijs Hehenkamp, Albergen; Job Homan, Wierden; Pepijn Kosters, Tubbergen; Nathalie Kroeze; Thirza Kuipers; Silvio Leussink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jocelyn Lubbers; Melissa Meijer; Monique Mulder; Lieke Oosterveld; Pim Oude Weernink; Robert Pattipeilohij; Marije Pott; Daniël Scholten; Daphne Wessels, Aadorp; Rosalie Wildeboer, Aadorp; Dore Zandbergen, Kloosterhaar.

    Havo

    Stijn Backers, Harbrinkhoek; Leon Bass; Lotte Bemelen; Max van den Berg; Nikki Biester, Wierden; Sharonique Boerman; Chiel Boerrigter, Tubbergen; Coen Boonstra; Derek van den Bos; Björn Bosch, Wierden; Daniël Bosch, Vriezenveen; Ardine Bosma, Aadorp; Lotte Bouwens; Joost ter Braake; Julien Brouzes; Jytte Brughuis; Niels van den Burg; Jonna Capel; Lisa Cleophas; David Comman; Merlijn Damman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Samed Demir; Fabrice Domenget; Marije Ekelenkamp; Marlou Elferink; Maud Elshuis, Albergen; Sara Fazlic; Chris van der Fels; Mischa Gerritsen; Lynn Geurtse; Sophie Goossen, Wierden; Pinar Gözalan; Lianne Grobben; Wout Groener, Tubbergen; Julia ter Haar, Wierden; Daisy Haartman; Lisanne Hagen, Wierden; Kevin Hams; Emmy van Hecke, Wierden; Heleen van Hecke, Wierden; Roos Heidstra; Chris Hendriks; Chayenne Hoekstra; Tycho Hudepohl, Geerdijk; Miquel Janssen; Lisa Kiewiet; Simone Kleeman, Wierden; Dante Korporaal, Tubbergen; Jelle de Leeuw, Harbrinkhoek; Franklin Loo; Guus Lousberg; Nikkita Lubach; Tom Lubbers; Ramses Lucas, Albergen; Colin ter Meer; Colyn Meijer; Roosmarijn Meulman, Wierden; Justin Noppers; Wessel Perik, Bornerbroek; Anna Reefman; Anne-Meike Reinerink; Nienke van Riet; Daan Rine; Larissa Schenk; Nicole Schoppink, Hengelo; Wouter Schrander; Wisse Schraven; Eline Schumer; Luuk Schut; Volkan Sen; Daphne Smit; Jasper Somberg; Mèlen Tekirdag; Guus Timmerij; Ugur Can Tintin; Julia Tip; Denise Tuttel; Bram Veldhuis, Aadorp; Alex Veldkamp; Marjolein Verra, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Timon Veurink; Bart Vleerbos; Aileen Volkerink; Esmee van der Voort, Wierden; Youri Waanders; Puck Warnet, Tubbergen; Ruben Weghorst, Vasse; Mark Wisse Nijssen; Kees-Jan Wisselink; Sofie Wortelboer, Manderveen.

    Mavo-plus

    Bekr Ammar; Simge Aygün; Yazid Azzahimi; Minke van Baaren; Noa Bambur; Annemiek Bonke, Vasse; Kaoutar Bouamoud; Hidde Dikkers; Kelly Eisen; Lune Engbers; Devran Erten; Maaike de Graaf; Coen Hehenkamp, Albergen; Imre Heikens; Max Hemmelder; Kerem Ince; Mart Janssen; Jolijn Jeurissen, Wierden; Melisa Karacaoglan; Atilla Karakayali; Danischa Kleinhaarhuis; Lieke Knol; Tess Kosters; Timo Kruzen; Jodi Kuipers; Niek Lammertink; Eline Leemhuis; Tim Lucas; Samuel Luciana; Kristo Rästas, Den Ham;

    Nenna Rasva; Charinda Reiber, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Tamara Schenk; Bram Schildkamp; Jordi Sousa Roig; Erdem Tasyürek; Anke Timmer, Vriezenveen; Déan Veenhuizen; Allyson Veldkamp; Jo-Anne Voort; Thijs Voshaar, Geesteren; Maaike van Weert; Joey van der Werf; Beyza Yamaç.

    Vmbo

    Theoretische leerweg

    Sanem Aksit; Amira Ali; Lotte Baak; Remco ten Cate; Fleur Gaalman; Kane Golbach; Mayte Hesselink; Leon van Heumen, Vriezenveen;

    Joyce Hilberink; Lisa Hoeben, Harbrinkhoek; Tim Huuskes; Arman Iessa; Maya Kaadam, Borne; Jesse Knegt; Defne Köksu; Stijn Koster; Tim Loohuis; Colin Lubbelinkhof; Martijn Maat; Ruben Masselink; Wout Jan Olde Meule, Tubbergen; Kevin Ruinemans; Tim Stam; Isa Struis; Cheryl van Tellingen; Victor Tuttel; Maarten Vlutters, Weerselo; Toon Vogelzang; Devin Wassink; Gerben de Witte, Vriezenveen; Mayra Wolters, Wierden; Beyza Yalcin; Ziggy Zijdemans.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Zorg en welzijn

    Charlotte Woolderink; Noortje Wispels; Noëlle Vollering Vriezenveen; Leila Soulaimani; Lindy Stegehuis; Lotte Dommerholt, Wierden; Yure Engelhart, Geesteren; Amber Bosma; Femke Veldhof; Rachel Kamp; Lara Evers; Anne Makkinga; Sanne Wesseling; Romy Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Natalia Idziorek; Marèll Tyburski.

    Bouwtechniek

    Stijn Kalvenhaar, Wierden.

    Instalektro

    Jaimy Verhage.

    Voertuigentechniek

    Pascal Olde Heuvelt, Wierden; Jarco te Vaanholt; Jack Stegehuis Vriezenveen.

    Handel en administratie

    Emir Antakyali; Jeremy Buist; Arni Elasha; Britt Eulink; Viviën Lehmann; Niels Rotman, Wierden; Rutger Rutering; Mürside Üzüm; Gideon Venema, Wierden.

    Horeca, Toerisme en Voeding

    Abdullah Aykutlu; Karim Azhimi; Bodi van Blokland; Abrish ten Broeke; Daniel ten Broeke; Leon ter Brugge; Youri Companjen; Björk Eerdman, Albergen; Steven Egberts; Jeffrey Fischbach; Coen Gwinner; Kim Heijink; Philip Koenderink; Gino Koenderink, Vroomshoop; Edwin Kroezen; Tenille Nooitmeer; Levi Ponsen; Stefan Post; Joris Rödel; Mick Schorn; Shelley van der Veen; Chloé Vellheuer, Wierden; Jorn de Vries; Joep van Zwol, Albergen.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Zorg en welzijn

    Kim Wilbrink; Karolina Kupczyk; Anouk Teunis; Fatma Balci; Denice Grouw.

    Bouwtechniek

    Binette Bomange; Lars Post.

    Instalektro

    Yahye Geedi, Wierden; Joëy Bakhuis Westerhaar-Vriezenveensewijk

    Hugo Meulenbeld Vriezenveen.

    Voertuigentechniek

    Ruben Overweg Vriezenveen

    Patrick Jansen, Wierden; Jelle ten Brinke; Donny Fransen.

    Handel en administratie

    Zacky Abchir; Norshan Al-Haskani, Delden; Jasmijn Batenburg, Vriezenveen; Ceylin Kazmaz; Semra Özarbarin.

    Horeca, Toerisme en Voeding

    Azad Harout Azad; Bart Huuskes; Davey Kruzen, Nijverdal; Dion Lansing; Romy Nijhof; Naomi Tjon-a-Soi Westerhaar Vr.Wijk; Puck Uitslag, Aadorp; Wilton Vos, Wierden; Ramon Wolf.