article
1.6123472
Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.
OSG Hengelo
Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/osg-hengelo-1.6123472
2016-06-20T13:01:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991229.1433965360!httpImage/image-4991229.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / OSG Hengelo

OSG Hengelo

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.

    Gilde College

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Bouw breed
    Brian Gieskes; Rik Hogenkamp; Lars Woestenenk.

    Electrotechniek
    Hamza Al Ali; Ali Eskili; Nathan Gruppelaar; Nick Kissing; Mert Lok; Rick Otten; Joey Pollemans; Levent Ucar.

    Handel en administratie
    Danièlle van den Bos; Mert Dalkiran; Dawid Elting; Stan Gritter; Tom Horsselenberg; Ilhan Muric; Koen Sueters.

    Zorg en Welzijn breed 
    Demi van Baren; Kim Groot Hemmink; Ilkay Güzel; Desiree Jansen; Milou Klein Wolterink; Nikki Koers; Nanne Leucht; Charel Meijer; Cecile Nijland; Dehlinya Notenboom; Pablo Novaes de Sena; Luuk Oosterhof; Moyce Ruardij; Carlijn Snijders; Noa Stokkentré; Bryan Torny; Randy ten Vaanholt; Daphne Weghorst; Charity de Wilde; Mathijs Wolters.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Bouw breed
    Michel Hoeben; Micha van Netten.

    Electrotechniek
    Bram Blom; Niels ter Haar; Tijmen Nijboer; Sam Rikkert; Merlijn Ring; Nino Ruiter; Antony Spijker.

    Handel en administratie
    Samr Adam; Koen Blaak; Sven Koster; Job Kuipers; Rob Mulder; Floris Vermeulen; Romy Voogd.

    Zorg en Welzijn breed
    Irma Alic; Dionne Geerdink; Jip ten Hove; Jolien Langenberg; Annelot Martinus; Rose -Shyny Mercelina; Hadia Nasiri; Wessel Oude Engberink; Meghan Potter; Lynn te Riele; Fleur Schildkamp; Nilay Solmaz; Malou Tuintjer; Dicle Ünal.

    Theoretische leerweg

    Economie
    Justin Halfwerk; Luna van Herwijnen; Oscar Nijland; Ruben Reuver; Siti Weber.

    Zorg en Welzijn
    Naomi Cakir; Aleyna Keskin; Britt Schroten; Denise Steinvoort; Romée Terpstra; Marvin Walgemoet.

    Montessori College Twente

    Theoretische leerweg / Mavo
    Nameer Abdelkhalik; Emma Austermann; Danique Baart; Malu de Bakker; Jorn Beernink; Thijmen van den Berg; Rozan Bertelink; Batikan Boga; Samantha van Bree; Stef Brink; Deborah Brongers; Niels-Jörn Bruins; Anouk Buikema; Tess Colijn; Tekin Demir; Dionne Dijkhuis; Jasper van der Does; Tom Elgersma; Lieke ter Ellen; Julian Falkmann; Roxy Fokker; Sverre Grondman; Jort de Groot; Hannah Guzman Gonzalez; Esmee Hak; Mick van Halst; Kyan van Hetten; Valerie Heuker of Hoek; Stijn van der Hoeven; Eline Hogeling; Dennis Hu; Jorn Joling; Max Kamphuis; Mert Karakus; Emma van der Kleijn; Danique Kleizen; Evelien Kleizen; Rowin van der Kolk; Jelmer Koning; Jelle Kooij; Wout van de Kraats; Maurice Kreeft; Stan Kroese; Milou Kuipers; Anouk Lammers; Milou Linderman; Marlin Meijer; Mengs Meulenbeld; Luc Meulenbroek; Jesse Mulder; Brett Mulder; Lotte van den Nieuwboer; Yoeri Notenboom; Vito Olde Kalter; Ivar Oostenbrink; Gijs Ophuis; Susan Oude Lansink; Pjotr Oude Luttikhuis; Nadia Overman; Thom Paalman; Marit Pieksma; Charmaine Pooran; Kyra van Raalte; Marre Reef; Jop te Riet o/g Scholten; Merel te Riet o/g Scholten; Bibi Roosen; Stijn Rörink; Lyanne Rottink; Dustin de Ruijter; Babette Saul; Emma Schapelhouman; Maron Schepers; Elke Scholten; Lauren Sikkink; Jessa te Slaa; Roosmarijn Staverman; Tom Sterken; Daan van Straaten; Amy Strikker; Esmahan Talan; Tijn van Tilborg; Lonne Tip; Akin Toprak; Nova Troost; Elsa Uggeri; Menco Veenstra; Myrthe Veenstra; Teun in het Veld; Wies de Vent; Joren Visschedijk; Mika Wegdam; Luuk Wennink; Suzanne Wesselius; Quint Winter; Jorn Wolf; Kaj Wolf; Iris Zanderink.

    Havo
    Said Abdullah; Tolunay Aday; Sophie Bakker; Romy van Beilen; Romée Belderbos; Kjeld van den Berg; Maxime Bolster; Martijn Braamhaar; Hugo Brand; Jaap Brantjes; Floor ten Brummelhuis; Saskia de Ceuninck van Capelle; Ornina Chamoun; Jeroen van Corbach; Jur Dekker; Eline Dilling; Kim Eicks; Laurens Ekelmans; Givana Emmanuel; Aniek Engberink; Janivar Eshoua; Siebe Evers; Timon Geerdink; Anne-Li Gerner; Karsten de Groot; Anna Groot Ulen; Wessel Groothuis; Evelien grote Punt; Resie ter Haar; Jonno Hagreis; Loes Hannink; Tom Harbers; Stijn Hasselerharm; Emma Hobbelink; Evy Homan; Jamilla ten Hove; Kim Janssen; Sam Kieft; Sanne te Kiefte; Luuk Kleizen; Michelle Kobussen; Jay Koopmans; Gwen Koster; Sander Krakers; Anouk Kruse; Levi Kulhan; Puck Kuper; Bas Lansink; Wout Lansink; Menno van Leeuwerden; Suzanne Loedeman; Fleur Massmann; Marije Mijnhardt; Joost Moekotte; Sem Morskieft; Myrthe Nijeboer; Ruard Nijenhuis; Demi Pikkemaat; Noëlle Pot; Tjerk Reef; Alex Reinders; Kas Rensen; Emma-Sophie Rouw; Daphne Rozendom; Rami Sako; Nikki Scholten; Max Serier; Bas Siderius; Ayleen Smink; Tom Snijders; Gertjan ter Stal; Nory Steenbeeke; Damian Strijbos; Koen Terink; Borah Vincent; Sem van der Wal; Lloyd Waldt; Liz Wijlens; Jasper Wilms; Chris de Wit; Stan Woddema; Maartje van der Woning; Roos Zomer; Linde Zweerink; Jasper Zweers; Atheneum Mike Beijen; Jesper Beverdam; Annabel Boriglione; Brenda Bos; Jurjen Bos; Jurriën Bos; Kevin Braamhaar; Chiara Bruggink; Naomi Colvoort; Anouk van Duivenboden; Niels Feij; Anne Sophie Fransen; Maike Grootenhaar; Floris Hendriks; Ardijana Kabašaj; Julia Kelder; Sanne Kelder; Marnix van der Kolk; Pien Kuipers; Iris Lammertink; Rianne Lomans; Remco Loof; Marissa Lotgerink; Stijn Mijnhardt; Cas Molenbroek; Yannick Moll; Ming Morssinkhof; Iris Overgaauw; Julia Peper; Nienke Pleijzier; Bram Pol; Lotte Sander; Pauline Skoreng; Rimke Straver; Marieke Tap; Leonie Teune; Eline Toering; Elise van Triest; Elija Veenman; Nienke Verenjans; Anne Verkerk.

    Bataafs Lyceum

    Havo
    Dylan Baldussu; René van Benthem; Tim Bertelink; Lynn Beumers; Willemijn Bidoggia; Gwendolyn Bos; Johan Braaksma; Cas Bruins; Scott Coopman; Anton Dieperink; Mandy Dragstra; Kjartan van Driel; Faried Elawady; Kima Eliyo; Jeffrey Ensink; Harro Geerdink; Lisa Geerdink; Marvin de Goeij; Jennifer Göksu; Thomas Gortemaker; Timon Hammink; Elwyn Hams; Richard Heinen; Tatum Hietbrink; Bas Höfte; Pascal Honings; Mahree Hoogeveen; Mick Jager; Maurits Janssen; Pim van Kaam; Jon Kingma; Rens Kingma; Mick Landman; Sophie van der Loo; Wiert Mulder; Niek Onrust; Thijs Oskam; Shamim Qureishi; Maite Reesink; Koen Rutgers; Tamira Seller; Kristian Smeets; Joël Veldhuis; Nick Verhagen; Nino Vermeulen; Jin van Werven; Klaas van Zandbergen; Ruben van Zenden.

    Atheneum
    Ruben Altundag; Ruben Bos; Wouter ter Brake; Hubert Brentjes; Chris Buijvoets; Willem-Jan Burger; Ediz Derin; Emy Ganzeboom; Lotte Grotholt; Stijn van der Ham; Eline Heerze; Brent Hofmeijer; Annemarie Jutte; Jo-anne Krukkert; Merel Leeuwerink; Joris van der Meulen; Jacco Mook; Maurits Naber; Lorenzo Nijland; Jorg Ordelmans; Fons Poon; Amal van Riel; Arthur van der Sar; Iris Schoorlemmer; Joris Schuuring; Julia Slatius; Mirthe Veurink; Anna Wiebing; Rik Wijbenga.

    Gymnasium
    Olivier van Baars; Xanthe ter Wengel.

    ‘t Genseler

    Praktijkonderwijs Getuigschrift
    Manuel Aydin; Tim van Ballegooi; Mischa ter Beek; Lindsey Beld; Esmee van het Bolscher, Delden; Christa Bootsma; Hugo Braam; George Bulut; Esther Can; Bas Damhof, Borne; Boy van Dijk, Borne; Suzanne Groenewegen; Kevin Groot Hemmink, Borne; Glenn Hagenouw; Fréderique Hasperhoven; Anne Hietbrink, Borne; Jocey Hoek; Aisha Jalloh, Enschede; Leroy Jansen; Soner Karademir; Natassja Klos; Martijn Knippenborg; Caroline Koelen, Borne; Lisanne Korte; Kevin te Lintelo, Enschede; Veronique Loohuis, Borne; Tim Mensink, Borne; Steven Otto; Pascal Raanhuis, Borne; Philippe Rauhé; Joël Roelofs; Femke Rouwen; Marina Schulte, Enschede; Mitchel Schuurman, Borne; Michelle Somhorst, Borne; Daphne Spijker; Hira Stassen; Keanu Sterrenburg; Lotte Temmink; Murat Unaldi; Mark Vorkink, Goor; Marc Weghorst; Askin Yilmaz, Borne; Bram Zeelte; Stan van Zetten.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo.

    Certificaten
    Schoonmaak in de Groothuishouding
    Celine Beltman; Femke Brokers; Sanced Chowdhury; Fatma Esendemir; Fréderique Hasperhoven; Verena van der Heide; Nazife Keskin; Irem Korucu; Paula Kosterink; Koen Krabbe; Laura Lansink; Chantal Ronkes; Femke Rouwen; Naomi Scherphof; Manouschka Sleebos; Nadia van der Wei; Tim Willemsen.

    Werken in de kinderopvang
    Ruby Assink; Kimberley Perik.

    Werken in de ouderenzorg
    George Bulut; Marloes Grobben; Fréderique Hasperhoven; Veronique Loohuis.

    Werken in de keuken
    Ruby Assink; Kimberley Perik; Lisanne Korte; Sanela Kurti.

    Winkelmedewerker
    Hugo Braam; Stefan Boelen; Suzanne Groenewegen; Caroline Koelen; Daphne Spijker; Tamara Radulovic; Demi Reimerink; Askin Yilmaz.

    Assistent Logistiek
    Niels Doornbos; Damie Kiel; Martijn Knippenborg.

    Beheren van het schoolmagazijn
    Jeremy Altena; Brian van den Broek; Esther Can; Fatma Esendemir; Brian Groothuis; Redwan Kerkdijk; Nazife Keskin; Damie Kiel; Mike Klasen; Brian Penninkhof; Chantal Ronkes; Damian Rotman; Femke Rouwen; Naomi Scherphof; Manouchka Sleebos; Bianca Smit; Santana Smit; Keanu Sterrenburg.

    Basisvaardigheden metaal Pro-Kenteq
    Tim van Ballegooij; Mark Vorkink.

    Werken met bloemen
    Verena van der Heide.

    Onderhoud plantsoen
    Nick Bergevoet; Mathijs Borgelink; Marco Boswinkel; Wesley van den Broek; Glenn Hagenouw; Lars Hakkenbroek; Redwan Kerkdijk; Kevin te Lintelo; Jessy Oplaat; Sven Rolleman; Mark Vorkink; Jordy Weenk.

    Assistent hovenier - Branchediploma-niv.1
    Bas Damhof; Kevin Groot Hemmink.

    Vorkheftruck-chauffeur
    Kacem Amsaad; Mischa ter Beek; Nick Bergevoet; Hugo Braam; Wesley van den Broek; Dean Doeschot; Niels Doornbos; Stefan de Groof; Glenn Hagenouw; Lars Hakkenbroek; Damie Kiel; Mike Klasen; Lucas Kuiper; Kevin te Lintelo; Jessy Oplaat; Mitchel Schuurman; Keanu Sterrenburg; Mark Vorkink; Jordy Weenk; Bram Zeelte.

    Veiligheidscertificaat: VCA-B
    Niels Doornbos; Kevin te Lintelo; Jessy Oplaat; Murat Unaldi; Mark Vorkink; Bram Zeelte.

    Veiligheidscertificaat Start, Werk en Blijf veilig
    Jordy Beld; Bradley van Bree; Sven ten Brinke; Johan Can; Joyce Duin; Naomi van Ekeren; Sullieman El Azzouti; Emine Erdem; Hüda Ersen; Azzi Fontaine; Dilara Goedhart; Maikel Grimm; Naomi Heijink; Riso Horvath; Raviqa Jans; Lisanne Jongsma; Dillon Jozef; Erdal Kandemir; Eray Kasmer; Vivian Kobussen; Wouter Korte; Pim Nijhuis; Marit Nijhuis; Djernay Pelupessy; Ronella Petrovic; Acelya Pozan; Angela Prigge; Mika Scherphof; Robin Scholten; Musa Sen; Geeske Smit; Roula Solaqa; Jasmijn Sordam; Carissa Taken; Mandy Vizee; Jurre Walhof; Iris te Wierik.