article
1.6123519
Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.
Pius X College
Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/pius-x-college-1.6123519
2016-06-20T13:12:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991224.1433965249!httpImage/image-4991224.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Pius X College

Pius X College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.

    Locatie Aalderinkshoek, Almelo

    Atheneum
    Sarah Ahmed, Rijssen; Mik van den Brink; Marieke Egberink; Lobke Essink, Enter; Tyrone Feenstra, Wierden; Karo Ghamoyan, Wierden; Niels de Groot; Emma Habers, Wierden; Lars Hegeman, Hoge Hexel; Dané van Hemert; Danique Heuten; Rutger Homma; Emy Idema; Iris Kenkhuis , Bornerbroek; Merlin Klaassen , Bornerbroek; Ramon Lappas; Wouter Loeve, Vriezenveen; Thijs Luttikhuis, Wierden; Iason van der Meulen, Wierden; Manon Nijhuis; Miriam Nijhuis, Rijssen; Mara Nijman, Wierden; Justin Praas, Nijverdal; Marieke Rikkert , Bornerbroek; Lisanne Sasbrink, Wierden; Moniek Schippers, Wierden; Sven Spa, Wierden; Lars van Straaten, Wierden; Bas Tangena , Bornerbroek; Beryl van der Velde; Eleine van der Velde; Lauri Veltkamp, Wierden; Carmen Wientjes, Nijverdal.

    Gymnasium
    Talar Canoglu; Lars van der Hoeven; Sophie Jooren; Sharon Koers, Wierden; Sarah van Kooten, Wierden; Mirel Nijhuis, Wierden; Vincent Rangel; Demi Samar; Thomas Sierink, Wierden; Maartje Tromm, Wierden; Mara Veenstra,Vasse.

    Havo
    Sam Beck; Maarten Beckers; Daan Beltman; Bram Boeve, Wierden; Leander Borggreve, Wierden; Jetske Braamhaar , Bornerbroek; Lotte Braamhaar, Enter; Lieke Broeze, Wierden; Noud Broshuis, Enter; Lycette Bunskoek; Charel Damhuis, Enter; Nikki Dirksen, Enter; Lars Dood , Bornerbroek; Paul Dreijerink, Wierden; Ximena Durenkamp, Wierden; Ahlaam El Massoudi; Loes Embsen, Wierden; Rico Engbersen; Niels Ensink, Hoge Hexel; Bob Everts; Maik Gandomkar; Famke Grobben; Stef Grobben; Floor Groeneveld, Enter; Roos Groeneveld, Enter; Vera Groothuis, Wierden; Soner Gümüs; Salpi Hadarian; Iris Hammink, Aadorp; Lotte Heithuis; Matthijs Heuten, Wierden; Thomas Holleman; Hedro Issa; Chiara Jannink, Wierden; Steffie Jansman, Enter; Leon Klaassen; Max van der Kolk; Peter Korte, Wierden; Anne Koster, Enter; Tess Koster, Enter; Meike Kraesgenberg, Ambt Delden; Wout Krisman, Wierden; Mauro Lohuis , Bornerbroek; Rik Lohuis; Joost Manshanden, Wierden; Dyon Mollink; Sophie van de Munt, Enter; Linda Nijhof, Zenderen; Lisanne Nijhuis; Colin Nijsink, Hellendoorn; Dirkje Oosterveld; Vicky Pap; Arijana Piljic; Melanie Rensen, Hellendoorn; Fleur Roosink, Enter; Carmen Schartman, Wierden; Marèl Schepers, Vriezenveen; Robin Schipper , Bornerbroek; Daan Schreijer, Enter; Niels Schuttenbeld , Bornerbroek; Siroub Serop; Tim ter Steege; Justin aan de Stegge, Enter; Eva Sutherland; Charlotte Tasma, Notter; Anne Veijer, Vriezenveen; Tom Veldhuis, Wierden; Anne Verhoeckx, Wierden; Marc van der Vinne, Vroomshoop; Femke Visser; Frank Wessels; Lisa Wolters, Enter; Anne-Roos Woolderink, Wierden; Nicole Woolderink, Wierden; Jurian Workel , Bornerbroek; Silas van Zuiden; Puck Zwoferink, Rijssen; David Heetebrij.

     

    Locatie van Renneslaan, Almelo

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Economie Handel & Administratie
    Ikram Dahaoui; Ibocan Bayrak; Max van Nunen; Erhan Okyay; Shamil Sahin; Hakan Sandikçi; Emre Soylu.

    Technologie en Dienstverlening
    Bodil Krabbenbos; Elke Maathuis, Langeveen; Dion Tijink, Tubbergen.

    Bouwtechniek Fijnhout
    Laurens Ardesch, Den Ham; Jesse van den Berg, Rijssen.

    Bouwtechniek Metselen
    Bas Oude Geerdink, Albergen; Anthony Wierbos.

    Bouwtechniek Timmeren
    Kevin Oude Nijeweeme, Langeveen; Nick Ruiter; Damian Feenstra; Youri Sligman, Markelo.

    Electrotechniek
    Danny Kouwenhoven, Geesteren; James Nzima; Imco Ruinemans, Borne; Milan Schrijver; Rick Lukas, Vroomshoop.

    Metaaltechniek
    Rick Hankamp, Geesteren; Wouter Niemeijer, Geesteren; Teun Peddemors, Manderveen.

    Media, Vormgeving en ICT
    Daron Avedisian; Dean van Dijk, Hardenberg; Thimo Jansen van der Sligte, Nijverdal; Nathalie Kework; Romée Kuiper; Sinan Sinay; Daniël Smit.

    Zorg- en welzijn
    Songül Reis; Marel Haanepen, Diepenheim; Timothy Hurrelbrink; Mehmet Kaplan; Robert Vartinian; Suzan Zambak.

    Gemengde leerweg

    Economie Handel & Administratie
    Zeynep Ercan.

    Technologie en Dienstverlening
    Rosemarie Grootte Bromhaar.

    Electrotechniek
    Cas Reinerink, Mariaparochie.

    Media, Vormgeving en ICT
    Alex Misakian.

    Zorg- en Welzijn
    Lona Al-Jaaf; Maria Babanjan.

     

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Economie Handel & Administratie
    Yeliz Ateşçi; Vincent Elbert, Wierden; Eslem Erdogan; Yalçincan Ersönmez; Rahmat Rahimi; Coen Westerink; Gabriël Bulut , Oldenzaal.

    Technologie en Dienstverlening
    Zeliha Atakay; Diede Bos, Geesteren; Iris van Oudheusden; Tamara Tolsma.

    Bouwtechniek Fijnhoutbewerking
    Stan Loman.

    Bouwtechniek Timmeren
    Mark Braakhuis, Albergen; Ivo Busscher, Geesteren; Jasper Exel.

    Electrotechniek
    Brian Berg; Mitchel Bos; Pascal Busser, Wierden; Stijn Gunneman, Wierden; Thomas Heuker; Kevin ten Brink.

    Media, Vormgeving en ICT
    Stef Asbreuk; Avedis Avedisian; Mert Kirilmis; Robin Roelofsen, Vriezenveen.

    Zorg- en Welzijn
    Twan Bloem; Fabiënne te Brinke; Bente Steinebach; Gabriëlla Tüken; Debby Vos.

    Theoretische leerweg
    Tom Masselink; Miklin van Amerom; Shannen Buld; Fabiënne Bunskoek; Buse Hakverdi; Lisa Harmsel; Lianne Hovannisjan; Emine Kaya; Gijs Klumpers, Albergen; Ellen Nijhof, Zenderen; Sophie Olde Nordkamp; Stijn Ooink; Jurgen Oude Engberink; Justin Schultz; Kimberly Siwes; Lieke de Zoeten; Thom Schumer; Jeroen Nijhuis, Wierden.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.



    Locatie Rijssen

    Theoretische leerweg
    Jorn Bakker, Wierden; Fleur Bekke, Nijverdal; Britt Beumer, Nijverdal; Niek Blankestijn, Wierden; Daphne Boerboom, Nijverdal; Ilse Bosch, Hellendoorn; Ruth Bouwmeester, Enter; Johannes Coga, Rijssen; Bjorn Elsman, Nijverdal; Tim Gescher, Nijverdal; Philippe Giltay, Goor; Carlijne van de Graaf; David Habers, Wierden; Mathijs Harders, Wierden; Sten Harmeling, Nijverdal; Kayleigh ter Harmsel, Nijverdal; Daan ter Hedde, Nijverdal; Sem Heerbaart, Enter; Jasper Heuvelman, Wierden; Aron Huis in 't Veld, Nijverdal; Mark IJzerman, Enter; Jamiro Letsoin; Merle Lodeweges, Nijverdal; Tim Maatman, Nijverdal; Marlin Meulman, Wierden; Romy Mulder, Nijverdal; Annemiek Mulhof, Notter; Vincent Müller, Wierden; Tycho Nijhof; Tom Nijhuis, Wierden; Bas Oogink, Nijverdal; Lyonne Paalman, Nijverdal; Chjairima Pattipeilohy, Wierden; Mieke Pierik, Nijverdal; Moïse Postma, Nijverdal; Muriël van Rijswijk, Wierden; Maartje Saalmink; Maréll Schoolderman, Enter; Martha Schuppert; Isabel Schutte, Hellendoorn; Nieck Slaghekke, Enter; Jelle te Vaarwerk, Wierden; Noëlle Veldscholten, Wierden; Tessa Voortman, Wierden; Dave de Vries, Wierden; Nick Westerink, Wierden; Sharon Westerink, Notter; Kevin Wolters, Enter; Ivo Woolderink, Wierden; Esmée Zonnebelt; Paco Zwienenberg, Enter; Sil Zwoferink.

    Gemengde Leerweg
    Juwell Wolterink, Nijverdal; Marrit Rikken, Nijverdal; Jesse Huuskes, Enter.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.