article
1.6123552
Hier kunt u alle geslaagden van Schaersvoorde vinden.
Schaersvoorde
Hier kunt u alle geslaagden van Schaersvoorde vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/schaersvoorde-1.6123552
2016-06-20T13:20:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991216.1433965103!httpImage/image-4991216.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Schaersvoorde

Schaersvoorde

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van Schaersvoorde vinden.

    Aalten, Landbouwstraat

    Vmbo 

    Gemengde theoretische leerweg
    Mary Bassey; Safrijn Harmsen; Koen Heikoop; Yvette Neerhof; Linde Rusink, Varsseveld; Stephanie Prinsen; Kyra Meulenbeek, Varsseveld; Melissa Demkes, Bredevoort; Luke Buevink, Varsseveld; Gies van Bolhuis; Jimmy Dibbets, Bredevoort; Jur Gussinklo, Heelweg; Sander Jansen, Varsseveld; Jamy Luiten; Daphne Vonhof; Koen Lammers; Jade Bosmann; Nickey de Waard; Dirk Schepers; Anouk Brethouwer; Rhodé Pennings, Breedenbroek; Jeanne Heinen; Jessica Jansen; Dennis Hubers; Roel Klein Hesselink; Friso Sprenkelder, Lichtenvoorde; Nick van Breugel; Leroy Hoftijzer; Anouk Knufing; Esmee Luimes; Jelte Huinink, Lichtenvoorde; Violet ten Barge; Kaj Klein Hesselink; Silke Koelman; Sylke Lammers; Merel Buevink, Sinderen; Anouk Meijnen; Roos Inja; Anne Houwers; Syl Schoppers; Silke Klompenhouwer, Heelweg; Birte Doornink, Bredevoort; Mick Wagener; Silke Scholts; Femke Navis; Ima Hubers, Lichtenvoorde; Ilse Schreurs; Meike Ubbink, Bredevoort; Quinn Vervelde; Marin te Winkel; Zora Scholten; Coen Lammers; Johan Somsen; Gerjan te Lindert; Ruben Smit; Leonie Abrahams; Romée Piek; Roel Luimes; Merle ter Haar; Myron Davelaar; Luuk Eppingbroek; Jochem Hijink, Bredevoort; Inge Jonker; Kyra Lövering; Sarah Oude Munnink; Sjoerd Rondeel; Irina Smits, Dinxperlo; Noah Woeltjes; Isaak Aversteeg; Joppe de Boer; Nick Fles; Jaron Hoenderboom; Stijn Ikink; Jonathan Pennings; Déjan Pöstgens; Tim van Schaik; Roy Vaanholt; Koen Vreman; Dennis Yeboah; Vera Tolkamp, Westendorp; Halil Öztürk; Lisa te Hennepe; Nathan Klein Wolterink; Büsra Kaya; Isa Bussink; Lars Klein Holkenborg, Harreveld; Denzel Vos; Elke Wisselink, Varsseveld.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Luca van den Bergh; Hatice Dogan; Susan Ebbers; Marit Helmink; Dave Hummelink, Lichtenvoorde; Evy Jansink; Noa Jentink, Varsseveld; Bram Navis, Bredevoort; Sebastian Navis; Renata Nocaj; Isa Ottevanger; Lena Sala, Varsseveld; Amber Schreurs; Marion Seesink, Varsseveld; Naomi Thijssen, Varsseveld; Emma te Welscher; Julia Aversteeg; Bram Fukkink; Pim Körver, Winterswijk; Lars Oonk, Winterswijk; Leonard Pennings; Koen Tolkamp; Anouk Westerveld; Julia Winkelhorst; Bryan van As, Dinxperlo; Davey te Bokkel; Tim Ebbers; Kian Franz, Varsseveld; Yanick Heusinkveld; Rob Koskamp; Sander Lensing, Dinxperlo; Jarno Snoeck, Winterswijk; Joost Veldhuis; Ruth van Aken, De Heurne; Mike van Batenburg, Isselburg (D); Bryan Bröker; Quinten Ketelaar, Dinxperlo; Job Marino; Gizem Piynirci; Marit Rensing, Lichtenvoorde; Dion Beulink, Lichtenvoorde; Jeroen Bussink; Joey Dirks, Doetinchem; Remco Fles; Niels Garvelink, Winterswijk; Kevin Gussinklo, Varsseveld; Sem Hones, Lichtenvoorde; Kay van Poelje; Matthijs Seinhorst, Varsseveld; Baris Tutumlu; Tijme Verbruggen, Winterswijk; Bram Weerkamp, Winterswijk-Henxel; Jur Sins, Dinxperlo; Briyan Lurvink, Dinxperlo; Ramiz Alijev; Nick Ruesink, Dinxperlo; Joske Kox, Lichtenvoorde; Manon Obelink; Maarten Wikkerink; Kay Maatkamp, Breedenbroek.

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Mick Arentsen, Dinxperlo; Lisa Marie Boesveld, Varsseveld; Anouk Ebbeskamp; Jennifer Kleinnibbelink, Varsseveld; Monique Koenders; Daniëlle Overbeek, Varsseveld; Dannielle Radojicic, De Heurne; Sharon Wellink, Dinxperlo; Karlijn Aalbers; Annet ter Horst; Silvan Houwers; Melanie Jansen; Jesse Schwartz; Julian Veldboom; Emre Can Cinar; Osman Emral; Arjuna Geurkink, Bredevoort; Mutasim Gök; Dylan van Melis, Lichtenvoorde; Hidde Boland, Dinxperlo; Daan van Eerden, Varsseveld; Mike Hummelink, Lichtenvoorde; Michiel Kleinhesseling; Robin Klompenhouwer, Dinxperlo; Dylan Lankhof; Bram Richter, Dinxperlo; Carlo Wagener; Jeroen de Bruijn; Ewaldine Gouwswaard; Rutger Hoefman, Bredevoort; Brammert Kip, Breedenbroek; Niels Klein, Winterswijk; Dirk Rensing, Lichtenvoorde; Stijn Smilda; Tijmen Tenten, Lichtenvoorde; Dirk Jan Betting, Vragender; Xander van Zuidam, Bredevoort.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Aalten.

    Aalten, Slingelaan

    Havo
    Kaylynne Bakker; Timo van der Linde; Ramon de Jong; Jacco Heikamp, Winterswijk; Mees Jansink; Bo Kraaijenbrink; Kyra Peulers, Bredevoort; Jordy Lorijn, Bredevoort; Brian Pierik, Lichtenvoorde; Diederik Stronks; Mayke Hoornenborg; Sharon Koskamp; Sanne Veneman; Tim van Ast, Winterswijk; Bart-Jan Bentsink, Winterswijk; Thijs Bomers, Lichtenvoorde; Rens Hillen, Winterswijk-Brinkheurne; Jeroen Houwers; Aaron Loupatty, Winterswijk; Tom Luimes; Rafaël Monasso; Bram Oonk, Bredevoort; Wout van de Put; Isabel Wagener; Jeroen Wassink, Dinxperlo; Ewoud te Welscher; Anouk Klaver, Dinxperlo; Jelle Lammers, Dinxperlo; Franka Lotze, Lichtenvoorde; Esther Wildenbeest, Breedenbroek; Lise Firing, Bredevoort; Chantal Hetterscheidt; Iris Bosmann; Hidde Kruisselbrink; Dione van Braak; Loes te Grotenhuis; Thera Heijerman, Varsseveld; Linda Kämink; Joey ten Barge, Lichtenvoorde; Tom Geurink, Dinxperlo; Menno Koster; Dylan Lageschaar, Lichtenvoorde; Jeroen Rouwhorst, Bredevoort; Dilara Yilmaz, Winterswijk; Timo Groot Zevert; Bas Koskamp, Dinxperlo; Natanya Luimes; Lisa Martens, Winterswijk; Vera Prinsen; Hidde Wensink, Bredevoort; Teun Houwers; Dylan Maurick, Dinxperlo; Joël van Middelkoop; Sabine Jansen, Bocholt (D); Julia Klein Nibbelink, Bredevoort; Hessel te Winkel, Winterswijk; Rick Middelman, Lichtenvoorde; Tom Kreeftenberg, Heelweg; Thijs Mengerink; Ellen te Brake; Angelique Heideman, Dinxperlo; Jos te Hennepe; Demi Lensink; Mitch Lodewick; Judith Logmans; Özge Özdes; Marlou Rave; Valerie Ruesink; Bas Vreeman; Koen Walterbos, Bredevoort; Mariska Weikamp; Fleur Wille; Joppe Zeilstra; Sanne te Winkel.

    Vwo
    Betty ten Haaken, Bocholt (D); Jari Balke; Leyla Bani Baher, Lichtenvoorde; Sterre Pelgrim; Aline Rijks; Catia Stavast, De Heurne; Romie Wisselink; Maartje Ebbers, Bredevoort; Marije te Bokkel; Myrte Houwers; Luuk Toebes, Winterswijk; Heleen te Winkel, Winterswijk-Woold; Mart Grevers, Winterswijk; Martijn Massen; Anne-Fleur Eelink, Winterswijk; Wietse Bosma Winterswijk Miste Bas Braad, Lichtenvoorde; Malou van de Groep; Derk Hofs; Dennis Hoftijzer; Thomas ter Horst; Kylian Klein Hesselink; Carolien Nijman, Winterswijk; Miriam Osinga; Ruben Peters, Lichtenvoorde; Stef Luijmes; Kim Schreurs; Marijn Venderbosch, Lichtenvoorde; Anouk Wensink; Hidde Wevers; Anouk Wikkerink; Severin te Lindert, Winterswijk; Judith Griffioen; Laura Leijs, De Heurne.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Aalten.

    Dinxperlo

    Vmbo

    Theoretische leerweg 
    Larissa Berendsen; Rik Bosman, De Heurne; Jonathan Jansen, De Heurne; Jordy te Kamp; Nick Knipscheer; Natascha Knist; Jante Lammers; Roy Olde Velthuis; Lemmy Roes; Cas Stemerdink, Aalten; Maxime Tekaat; Kim Wienholts; Jorn Wildenbeest, De Heurne; Marilène Woeltjes; Niels de Wolf, De Heurne; Pamela ten Brink, Bocholt (D); Serra Aalderink, Sinderen; Paul Westendorp, De Heurne; Luuk Bruggink, Varsseveld; Mark Schuurman; Camilla Vaags.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Dinxperlo.

    Winterswijk

    Vmbo

    Theoretische leerweg
    Yasmin Aktas; Jasper Bollen; Ella Bomers; Lynn te Brinke; Lieke Collin; Siep Esselink; Casper Grevers; Harold Honderslo; Dirk Huiskamp; Jard Mulder; Lotte Schonewille; Hessel Stemerdink; Hidde Vriesen, Winterswijk-Miste; Dick Wiggers; Evi Tammel; Robin van Beek; Cas ten Dolle; Max Gierkink; Marlies Houwers; Jardi Hulshof; Aron Kammenga; Vincent Kolkman, Winterswijk-Henxel; Mathijs Nauta; Esmee van Os; Bernice de Roos, Winterswijk-Miste; Rosa Tempelman; Jeldert Withag, Beltrum; Chiel Oonk, Winterswijk-Miste; Tyrone Werter; Sybren Elburg; Jurjen Eugelink; Sindy Heitkamp, Vreden (D); Emiel Vos; Jeroen Bruntink; Jelmer van der Stoep; Demi van den Heuvel.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Winterswijk.

    Tweede Tijdvak

    Chr. College Schaersvoorde
    Slingelaan Aalten

    Havo
    Amber Bakker; Tara Ertunç; Nelleke Houwers; Saskia Schmidt; Marlie Vaags; Roos Westendorp, De Heurne; Lars Koenders, Dinxperlo; Sjors Bongers, Lichtenvoorde.

    Chr. College Schaersvoorde
    Landbouwstraat Aalten

    Theoretische leerweg
    Leonie Abrahams; Mees Aversteeg; Gijs ten Brinke; Mark Maatkamp; Sanne Oonk, Bredevoort; Niek van Otten, Varsseveld; Monique Thijssen, Varsseveld; Elke Wisselink, Varsseveld. 

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Isa Ottevanger; Niek Bussink, Bredevoort; Matthijs Bolk, Lichtenvoorde; Lotte Wind, Winterswijk.

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Mücahit Kanta.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Aalten.

    Winterswijk

    Theoretische leerweg
    Floris-Jan Buunk; Hanne te Bogt; Nick Bults; Romee Heuitink; Wiebe Tolkamp.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Winterswijk.