article
1.6163906
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo uit het tweede tijdvak vinden.
Scholengroep Carmel Hengelo
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/scholengroep-carmel-hengelo-1.6163906
2016-07-04T07:29:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6125445.1466498288!image/image-6125445.JPG
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Scholengroep Carmel Hengelo

Scholengroep Carmel Hengelo

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo uit het tweede tijdvak vinden.

    Avila College

    Theoretische leerweg

    Sarah Abatui; Nynke Asbroek; George Bahi; Akash Bandhoe; Nick ter Beek; Beyan Bellers, Enschede; Floortje Derks, Delden; Sanne Engels; Fatima Güdücü; Robin Katier, Ambt Delden; Rick Keizers; Julian Kok; Demi Krabbenbos, Borne; Michernaldi Martina; Florian Olthuis; Meike Poelman, Bentelo; Malvina Pola; Thico Roemaat; Yessica Shamoun; Christel Vellinga; Gijs Velthuis, Hengevelde; Jan-Willem Weymann.

    Lyceum de Grundel

    Atheneum

    Stefan Meijering; Tom Rijntalder; Manouk Wevers; Milou de Zeeuw.

    Havo
    Catrien Fleer; Eva Hagreis, Borne; Milou Hakkenberg, Deurningen; Floris Havermans, Delden; Joyce Logman; Yoni Maarseveen; Melissa Mengerink; Kayleigh ter Mors; Lianne Wezel.

    VMBO de Spindel

    Theoretische/ gemengde leerweg
    Lizzi Pereira Valentim; , Borne.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Metalektro

    Tyson van Houwelingen; Sanne in het Veld; Thijs Aalderink, Borne.

    Handel en Administratie
    Ornina Assaf; Shanon Cakir; Hozan Hassan; Liset Horsselenberg; Joleyn Koops; Fabio van Wanrooij; Nick Geerdink, Saasveld; Marlot Wilms.

    Metaaltechniek
    Rob Essink, Delden; Mert Kahraman.

    Verzorging
    Demjana Hanna; Valerie ten Heggeler, Ambt Delden; Kirsten Heuker of Hoek, Bentelo; Kelsey Kruger; Douae Sekkali; Kyra Augustijn, Borne; Gwen Schoon; Roxaine Wessels, Borne.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Metalektro

    Matthijs Wienk, Bentelo; Jesse Hendrikse, Borne; Mike Pauwels, Borne; Rico Schutte.

    Handel en Administratie
    Donny Gieskes; Bjarne Kuipers, Borne.

    Verzorging
    Naomy van den Luytgaarden.

    Het Twickel College

    Vwo

    Pien Boomkamp, Borne; Tessa ter Brugge, Borne.

    Havo
    Melanie Cengiz, Borne; Lizanne Davids; Cameron Geuzinge; Sascha de Kiewit, Borne; Jorieke Munsterhuis, Borne; Anne Schepers, Saasveld; Stan op de Weegh.

    Business School
    Tolga Samrao?lu, Borne; Lisan Satink, Delden; Stella van Weeren, Borne; Jens van de Wetering.

    Cum Laude
    Sharon Gommer, Borne.