article
1.6123624
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo vinden.
Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief tweede tijdvak)
Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/scholengroep-carmel-hengelo-inclusief-tweede-tijdvak-1.6123624
2016-06-20T13:37:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6125445.1466498288!image/image-6125445.JPG
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief tweede tijdvak)

Scholengroep Carmel Hengelo (inclusief tweede tijdvak)

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van Scholengroep Carmel Hengelo vinden.

    Avila College

    Vmbo Theoretische leerweg

    Leon van der Aa; Else Aarnink, Delden; Bas van den Aker; Niels Asbroek, Haaksbergen; Thijs Bakker; Lisa van den Barg; Jorn Barkhof, Borne; Eline ter Bekke; Hugo van den Berg; Iliyan Bero; Fedde Besselink, Goor; Thijs Blenkers; Iris Bökkerink; Maud van den Bosch; Wouter Boutens; Boris Bouwmeester; Marèl ter Braak, Bentelo; Doeke Brandt, Ambt Delden; Axel Brilman; Frenk Broeders; Elke ten Broeke, Borne; Rens Broshuis, Hengevelde; Eke Bruggink; Demi Bruinink; Hielke Brummelhuis, Haaksbergen; Lianne Brunsveld; Lindsey Buitenhuis; Jurre Bult; Jonatan Bunskoeken, Borne; Berber Buschman, Borne; Isabella Cantekin; Luca Cauli, Enschede; Linde Christiaans, Enschede; Matthijs Commandeur, Delden; Emanuel Demir; Sacha ter Denge; Annemijn Deterd Oude Weme, Saasveld; Milan Dikken; Kaylee van Dorp; Nordin Douass; Rohat Dündar; Hasan Durak; Joey Eckhart; Mick Eshuis; Koen Esman; Bas van Essen; Danique Evers; Daan Fhij; Adanna Fiechter Lise Fokkens; Britt Fokkink; Nick Fokkink; Kevin Geçer; Tycho Geertsma; Jordi Gieskes; Nahrin Gouriye; Jorn de Graaf; Niek Grefte, Hengevelde; Fleur Grefte; Marloes Groote Schaarsberg, Borne; Ayoub Guenana; Freek van Gurp; Sieben Halman; Jammyl Hanna; Annemarie Härle, Haaksbergen; Max Harms; Kristina Harutunian, Borne; Max Haven, Enschede; Donovan Hawthorn; Maartje Heerdink, Bentelo; Maike Heeringa; Jorn Heijne; Duncan Hemel, Delden; Floor Hendriks; Merlin Hoeste; Jonathan ten Holder; Marlon de Hoog; Laura Huijskamp; Imani Janssen; Nic Jenneboer; Donovan de Jong; Rik Jonkman; Luc Kamp; Daimi Kamphuis; Jip Kamphuis; Sema Karadag; Stacy Karwafodi; Dyron van Keimpema; Niek Kerkhoff; Anne Kerklau; Beau Kers; Sven Klaasen; Cyndal Klein Breteler; Florian Knipschild; Chimène Kok; Renate Kok, Delden; Kelly van de Kolk, Delden; Kay Konings; Sem van Kuijk; Niek Kuipers; Tim Kuipers, Hengevelde; Bart Kuiphuis, Borne; Kirsten Kurz; Lucas van Laarhoven; Michelle Lammers, Delden; Francesco Lammertink, Borne; Jesse Lammertink; Joëlle Langeler; Sam Langenberg, Delden; Jelmer Lansink; Maaike Lassche, Borne; Philip Lauers; Nick Legtenberg; Tim Lenferink, Borne; Thomas Lentelink; Valerie Leusenkamp; Bente Ligtenberg; Marlou Linthorst; Ronin Los; Dennis Markink; Mandy Marziotti, Delden; Julia Mees ten Oever; Sharene Meijerink, Enschede; Amber Menkhorst, Borne; Michiel Mentink; Daniëlla Mesut; Roos Meulenkamp; Maxim Middleton; Martijn Moes; Tess Mulders, Borne; Robert Mutlu; Kayne Neyens; Nick Nijboer; Bram Nijhuis; Luc Nijhuis; Ramon Nijland; Ties Nollen, Hengevelde; Dehlayla Ooijkaas; Ben Ossef; Niels de Oude; Niels Oude Griep; Niels Oude Heuvel; Tom Oude Spraakste, Delden; Marijn Papen; Jacco te Pas; Joost Pastoor; Lotte Pijffers; Liselotte Plokkaar; Isa Posthumus; Evander Prins, Borne; Jos Punt; Gijs Raanhuis, Delden; Denise Ratsch; Joost Reinders; Kim van Rengs; Xander Rijksen, Enschede; Raymond van Rinsum; Nathan Roelofs; Lisanne Ronkes; Joost Room, Borne; Charlotte de Rooy; Loes Rouwler, Bentelo; Jennifer Ruijter, Enschede; Melissa Ruiter, Borne; Fleur Rupert, Hengevelde; Berend Russchenkamp, Borne; Jacco Schalkwijk, Delden; Danique Schepers; Tara Scheurink; Koen Schoemaker; Ellemiek Scholten, Zenderen; Koen Scholten; Myrthe van Schooten; Ties Schutte, Bentelo; Fleur Schutte, Ambt Delden; Timur Sel; Nidâ Sengül; Emine Simsek; Melanie Slootman, Borne; Nick Smit; Jade Snellers; Koen Snijders; Sophie Stoeten; Mees Swaak; Evan Taverne, Delden; Damon Tettero, Bentelo; Klaske Teusink; Pleun Teusink; Robin ten Thije, Bentelo; Xander Tibbe, Goor; Yoeri Tilanus; Dani Top, Borne; Puck Trommelen, Enschede; Valerie Verdam; Jordy Verenjans; Jelle Vermeulen; Britt ten Voorde; Jamie-Lee Vorgers, Borne; Febian Vossebeld; IJze Vrauwdeunt, Enschede; Chiara de Vries; Lucas Vrijdaal; Allisha Wagenaar; Cyrene Watson; Romek Wes; Kristie Wesselink; Philip Wessels; Milan Westerhof; Rob Westerhof, Delden; Anouk Weustink, Enschede; Yannick Wielens; Tom van Wijk; Sophie Wissink; Jherzy Wolters, Hengevelde; Max Worm, Goor; ; Scarlett Yelkenci; Mart Zendman, Hengevelde; Danny Zhou.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

    Lyceum de Grundel

    Gymnasium

    Sven Ankoné; Lars Bakker; Agnes Haase; Laurens Haverkate; Lucas Jansen Klomp; Tim Kokkeler, Borne; Floris Kooij; Wout Leemeijer, Borne; Willem van Liemt, Delden; Francisco Manterola; Esther Meershoek; Emmelie Meurs, Delden; Ivo Nijland; Mirja van de Pol; Harmen Roering; Florine Schippers,Delden; Veerle Sonneveld, Delden; Tara Speek; Birgit Veldman; Joanne Visscher, Bentelo; Timon Vreman; Jing Ya Zhang.

    Atheneum
    Stef ter Beke; Tom Benerink, Borne; Robin Benerink; Lotte Blaak; Sophie Bolhuis; Kees-Jan van den Bosch; Daphne Brand; Pelle Breemer, Borne; Quinten Bruins; Ivo Cornel, Delden; Deborah Costantini, Delden; Lotte van Dijk, Borne; Dylan den Doop, Borne; Roos van Doorn, Diepenheim; Lieke Duijm; Jenske Ebenau; Anne Egberink, Deurningen; Lotte Ellenbroek, Borne; Ruben Geurts; Jelte Golbach, Deurningen; Bente van Gool; Annelies Hagens, Borne; Sanne Hodes; Wouter Hottenhuis, Borne; Jimmy Hu; Wytse Jansen; Jolein de Jong; Joost Kerkhof, Ambt Delden; Iris Kolk; Sophie Krakers; Annelotte Kroese; Ineke van der Kuij; Tim Lammertink; Maxim de Leeuw, Borne; Daniël van Leeuwerden; Myrthe Leferink; Stijn Legtenberg; Debby Linthorst; Joris van Lith; Juul Metsch; Marthe Meulenbroek, Enschede; Luc Morskieft; Maikel Nijboer; Femke Nijhof, Delden; Sabien Nijman; Nick Paus, Deurningen; Anne Ponten, Borne; Annemieke Roelvink; Maarten Room, Borne; Charlotte Schneider, Borne; Evy Siemerink, Bentelo; Daphne Swinkels, Borne; Floor Temmink; Danique Vaanholt, Delden; Nina Veldhuis; Janiek Velthof, Borne; Jolien Vermeulen; Karlijn Veurink, Borne; Sue-Sanne Vooren, Borne; Floris Weers, Delden; Loes Weersink, Borne; Henk-Jan Wermelink, Delden; Thomas Wiendels, Borne; Bas Wiersma; Jelle Wigger; Koen Wiggers; Koen Wilms; Wessel van Winden, Delden.

    Havo
    Mart van Assen; Helena Bakker, Borne; Stan Beumer, Goor; Julian de Bondt; Scotty Boomkamp; Marijn Borninkhof, Borne; Ellis Brouwer; Corinne Bruggeman, Borne; Esmée Bruins; Rian Cats; Nienke Cornelese; Mark Delfsma, Enschede; Joyce Eliya; Maddy Evans, Borne; Erin van Gool; Nineb Gourie; Nick ter Grefte; Luc Groeneveld, Borne; Jesse de Groote, Borne; Lieke ter Haar; Sophie ten Heggeler; Vincent Heino; Lean Heins; Roderick Heurman; Ties ten Holt; Celine Hoogervorst; Dionne Hooijmans; Menno van Houten, Borne; Kyra Jentzsch; Elanur Karademir; Jochem te Kiefte, Borne; Armelle Klumperbeek; Sam Knuif; Anne Koning ter Heege; Merel Kraaijenhof; Bart Kroese; Josien van der Kuij; Lisa Lansink Rotgerink, Borne; Rob Leemreize; Famke Leushuis; Wouter van Lith; Bram Löbker, Borne; Simon Meinen; Demy Middelbos; Aure Miltenburg; Kimberley Nijenhuis; Herman Nijkamp, Borne; Bjorn Notkamp, Goor; Hayat Odaci; Rens Olde Olthof; Chiel Oude Breuil, Borne; Sanna Pals; ; Kiki Poortier, Borne; Niek Prins; Benjamin de Raad, Borne; Lotte Reijmerink; Marrit Rietkerk; Tom Rietkerk; Daan de Rijk; Madelon Roetgerink, Borne; Sümeyye Sahin; Edwin van Santen; Marije Satink; Bastiaan Scholing; Karlijn Schoolkate; Laura Schoorl; Michelle Schuur; Julius Seemann; Angelo Sleebos; Britt Smeenk; Cato Smit, Delden; Vera Spierenburg; Emma Spierenburg; Mart Swensson; Koen Teunissen, Borne; Denny van Tolij; Eva Tosch, Enschede; Steijn Velthuis; Merel Venema, Borne; Emma Verschuren, Borne; Xandrine Verwer; Merel Visser, Delden; Bouke ten Voorde; Cas Vorgers; Anneke Vos; Maurits Weghorst; Robin Weghorst; Bram Weghorst, Borne; Timo Wes Wouter Wessel, Borne; Merle Wildenborg, Borne; Mick Wortelboer; Mariska Wübbels genannt Weustink, Borne; Jorik Zander; Britt Zwijnenberg, Delden.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

    VMBO de Spindel

    Theoretische / gemengde leerweg
    Kris Achterberg, Borne; Karen Bakker, Borne; Kjelt van den Barg, Delden; Leandra ter Braak, Borne; Feline Brands, Borne; Thijmen Broekman; Lysanne Dorrestijn; Judith Geboers, Borne; Ferry Gigengack, Borne; Franco Gigengack, Borne; Lisanne van Gils, Oldenzaal; Bart van Heck; Lorenzo Hildebrand; Thijs Jonker, Haaksbergen; Teun Kuper; Bas Leliefeld, Borne; Roy Nalband, Borne; Sean Niemeijer, Borne; Coco Olthof, Zenderen; Niek Ottenschot, Delden; Dexter Oude Egberink, Borne; Sven Scholten; Melanie Schuur, Borne; Martijn Sonder, Borne; Sharon ten Tusscher, Zenderen; Iris van Wanrooij, Borne; Bas Zeegers, Borne.

    Kader beroepsgerichte leerweg
    Verzorging

    Aleyna Akin; Laura Baars, Borne; Brian Bijen, Borne; Marjan Bisoudi; Anne Braamhaar; Anouk Busscher; Jona-Jay de Caluwe; Sanne Cornelissen de Beer; Marjolein Detert op Monnink; Lonneke van Dorp, Borne; Dagmar Egberink; Jennifer Essink, Oldenzaal; Roy Exterkate, Delden; Dion Geeshink, Delden; Bo Grobbe; Gamze Han; Wieger Hasselerharm; Brecht Huismann; Manon van Kalsbeek; Emma Kappert; Romee Kasteel, Enschede; Hasan Kaya; Hüseyin Kaya; Bente Keujer, Saasveld; Jasper Kollenaar; Demi Kolner, Borne; Raquel Luimes, Borne; Julia Luiten, Delden; Anne Lutke Schipholt, Zenderen; Tingting Ma; Dennis Mirza, Delden; Lennart Muijzer, Borne; Iris Mulder; Selina van Norel, Delden; Daphne Oude Rengerink, Zenderen; Bregje Pierik; Ruud Pol, Borne; Mitchell Reerink; Robey Riemersma; Ymke van Schaik, Goor; Romie Schmacks; Dennis Schmidt, Borne; Julian Veneberg; Nick Wanningen; Marieke Weide; Lynn Wemekamp, Delden; Amber Wijbenga; Gaby Wissink; Marleen de Wit; Tessa Zwiep.

    Bouwtechniek
    Jelle Blenkers; Mats Collet; Swen Harkink, Bentelo; Bas Kruders, Bentelo; Danny Schiller, Borne; Jochem Tenhagen; Siem Tiehuis, Delden; Mathijs Vasterink; Joris Vossebeld.

    Metalektro
    Nick Bouwhuis, Borne; Rens ter Brake; Kevin Bulthuis; Teun Bus; Nigel Donk; Rick Hammink; Stan Heuker of Hoek; Quintin van Huizen; Gabriël Kaya; Jesse Kleinsman, Borne; Wesley van de Kolk, Delden; Patrick van Leeuwen; Bjorn Loohuis, Saasveld; Gijs de Mönnink; Bjorn Nibbelink, Bentelo; Carlo Ooink, Bentelo; Ewald Oolbrink; Stan Platenkamp, Almelo; Finley Post; Jacco Spijkerman, Hengevelde; Sander Stoelers, Borne; Ruben Stokkingreef, Hertme; Koen Trouwborst; Sam Vaasen; Rick Workel, Bentelo.

    Metaaltechniek
    Pim Brummelhuis; Tom Essink, Delden; Rob Essink; Niels van Gemert; Lars Nijenhuis, Borne; Sander Pleijsier; Danny Ros, Bentelo; Bas Scheenloop; Harry Smith; Jordy Veehof, Hengevelde.

    Handel en Administratie
    Danique Ausma; Pablo Barbosa Romero; Tiger Bauer; Fleur Berends; Job de Boer, Borne; Elise Bomas; Ramon Bos; Beau Büyür; Francesca Cellie; Lisa Chiu; Ben ten Dam; Carolina Drost; Linda Eenink; Lisa Eenkhoorn; Romy Geerdink, Saasveld; Frank Grijsen; Arjan Hamawandi, Delden; Henk Harmsen; Lynn Hoekstra, Borne; Linda Jansen; Jesse de Joode; Aron Keizer; Brian Keizer; Juliët Koezen, Delden; Stan Kokenberg, Borne; Wesley Meier; David Mesut; Léane Morillo; Daan Nieuwenhuis; Tim Nijhof; Mart Nijland; Marnick Oude Nijhuis, Delden; Steven te Pas; Charmain Pelupessij; Sam Peperkamp; Daphne Perluka; Havva Petekci; Mirjana Sako; Virgil Sanchez; Marc Spoolder; Robin Thüss; Joran Tielkes; Anouk Tikken, Borne; Gabriël Toko; Eda Üner; Daan in het Veld, Saasveld; Anouk van Vliet; Dion Vos; Renzo van der Wal; Rick Warlich; Quinten Wieffer; Joppe Wigbold; Fabian Wijering; Pim Zengerink.

    Basis beroepsgerichte leerweg
    Verzorging

    Maikel Ablahad; Fabien Baumann; Tessa Beeker, Borne; Adam ten Boske, Bentelo; Lisa Braakhuis; Brittney Brughuis, Borne; Savannah Cantekin; Elcan Cetinkaya; Romy Cobos Ramos; Félicity Dinzey; Dounya Douass; Yesmine Ellouzi; Romy Evers, Borne; Thimo Goëken; Jennefer ter Haar, Borne; Beau Hoogenboom; Shenita Kijk in de Vegte; Elisha Kuipers, Saasveld; Ramon Leferink; Gabriëlle Malki; Christiana Merdjan; Gaulicia Moes; Iris Munsterhuis, Borne; Leila Nurkovic; Merle Oost; Charlotte van Os, Zenderen; Nora Osmanova; Jill Oude Lenferink; Rajni Pahladsingh; Maud Papenburg, Borne; Stan Prigge; Rosalie Scheerstra; Anouk Seegers; Carmen Sieverink, Borne; Miryem Suurland; Denise ten Tije; Sara Toko; Britt Tyburski, Borne; Melisa Ülgür, Borne; Britt Veldhuis, Saasveld; Kaylee Venema; Maaike Willemsen; Jenet Yacoub; Gabriëla Zoora.

    Bouwtechniek
    Nick Veldhuis, Borne.

    Metalektro
    Gijs van Assema, Delden; Jelle ter Bekke, Borne; Gijs Bolks; Niels van Bree, Borne; Roy Franken; Tristan Hoogeveen; Ruud Kolkhuis Tanke; Pascol Pouw; Luc Snippe; Jippe Verbaenen, Borne; Thijs Wilms; Lars Zanderink.

    Metaaltechniek
    Jeffrey Brongers; Stan Holterman; Swen Jansema; Sjoerd Lubbelinkhof, Borne; Emiel Munsterhuis, Saasveld; Damon Vossenaar.

    Handel en Administratie
    Jord Assink; Coen Badenhop; Max Benen; Jordy Haan; Maartje Hublart; Ruud Körndörffer; Emanuella Malki; Chris Oude Lansink; Danny Schaftenaar; Beau Schepers, Delden; Lazar Selenic; Jesper Slomp, Borne; Javier Wold.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

    Het Twickel College

    VWO

    Emma Bakker; Heleen de Boer, Borne; Annick Boer; Nikky Broeders; Stijn Bruggink; Marinka Elbertsen; Sharon Essink, Delden; Daan Hazewinkel; Floris Hoek, Borne; Femke Janssen; Tom Jonathans, Borne; Wietse van Kaam; Annemijn Kleissen, Borne; Wieke Knol, Borne; Kjelvar Knol, Borne; Luuk Lagendijk, Borne; Sanne Moes; Rinze Mulder; Ruben Nijland, Borne; Rosan Quattrocchi; Tjalling Scholte, Borne; Maud Siegerink, Bentelo; Nicky Tanke; Sarah Tappel; Ciska van der Veen; Auke van der Wel; Maartje Wermelink, Borne.

    VWO en Business School
    Lucienne van Bavel; Jasper Egberink, Borne; Sanne Freriks, Borne; Stef Grootenhaar, Borne; Marlijn Hanna, Borne; Jody Hendriks; Sil Heuvelink, Hengevelde; Merle Holterman, Bentelo; Coen van Kampen, Borne; Julia ter Keurs, Delden; Imco Leferink.

    HAVO
    Joany Achterhuis; Selin Akku?; Jaap Ankersmid, Rietmolen; Emily Asbroek; Ties ter Avest, Bentelo; Thomas Bakker; Chris Bartelink, Delden; Daaf Bertelink, Borne; Lisanne Bos; Arinda ter Brake; Emiel Bruggink, Borne; Jet Burema, Goor; Femke Busger op Vollenbroek, Delden; Nick Diepenmaat, Delden; Twan Eenkhoorn; Lisanne Ekkel; Eline Flonk; Manon Franken Volmerink, Saasveld; Niels Gerritsjans, Delden; Selia Ghanbari; Juliette Grijpma; Tim Groenhuijzen; Joost ter Haar; Ella Hazekamp, Saasveld; Joris Hemmer; Susan van der Hoef; Puck Huiskes; Larissa Huiskes; Amber Hyacinth; Noa Immink, Hengevelde; Marleen Jager; Roos Jannink, Ambt Delden; Vince Jansen; Edward Katgert, Borne; Esmée Knuif, Borne; Karlijn Kole; Stefan Korterik, Zenderen; Luuk Lansink Rotgerink; Amber Letteboer; Kevin Leussink; Josien van der Linden; Tom Luttikholt; Bo Luttikhuis; Jasper Mentink; Romy Meuleman; Pien Meussen; Joost Morsink; Thomas Mulder; Anouk Nijhof, Enschede; Romée Nijland, Saasveld; Isabel Oelen, Borne; Daphne Oosting, Goor; Lisanne te Pas; Laurien Peper; Silvie Peters; Samar Pillen; Romée Posthuma; Merle Raanhuis, Delden; Arne van Royen; Britte Sanders; Famke Schagen, Delden; Vjollca Spahija; Diede Spekreijse, Borne; Anna Spenkelink; Julia Steenblik, Borne; Job Veehof, Bentelo; Tom Veehof, Bentelo; Joey Veelers, Bentelo; Tessa Vreeling, Borne; Joost Wegereef, Hengevelde; Ashley Wessels; Romy Wienk; Laura de Wit.

    HAVO & Business School
    Lex de Bakker; Jip Bertelink; Chris Blenkers; Jasmijn Bloemendaal; Maaike de Boer, Delden; Daphne de Bruijn, Borne; Jorn Diekmeijer; Jasper Diepman; Frank Dood, Borne; Emmy van Dorth, Delden; Nathalie Drenth, Saasveld; Sanne Dubbelink, Ambt Delden; Koen van der Duim, Borne; Maud Egberink; Max Eusterbrock, Borne; Sharon Gommer, Borne; Joost Goudberg; Carlijn Groote Schaarsberg, Borne; Wout Grootte Bromhaar, Ambt Delden; Tom Harms, Delden; Ankie Hesselink, Saasveld; Colin Hozee; Stijn Huls, Zenderen; Maurice Jansen; Liss Jenneboer; Jonas Kasim; Sanne Kelder; Lotte Kerkhoven; Jennifer Klein Bleumink, Borne; Ymke Knaap; Romy van Krugten, Borne; Koen Kuipers, Borne; Julyan Lammertink; Nick van Leeuwen, Borne; Gert-Jan Lesscher, Saasveld; Daan Loohuis; Luc Lubbers; Bart Lukkien; Nick Meckelenkamp; Lynn Melgert, Delden; Marthe Mollema; Rens Morshuis, Borne; Jelle Mulder; Lieke Nijhof; Stef Nijhuis; Wouter Nijland, Borne; Koen van Norel; Jip Oelen, Borne; Pleun Oude Breuil, Neede; Rosalie Overbeek, Bentelo; Demi van Pelt; Mart Pepers, Delden; Leroy Phagoe; Sam van der Ploeg; Lisa Pruim, Borne; Hugo Renssen, Delden; Renée Rijsenbrij, Delden; Pam Roesink, Delden; Sarah Rosendal, Borne; Rianne Scholten; Daan Vaalt, Borne; Steven Vaneker; Daan van Veen; Anne Veldhuis; Mart Visscher, Bentelo; Loes Vissers; Teun Vollenbroek; Dominic Wessels; Gijs Wilmink, Bentelo; Nick van de Worp; Arthur van Zon, Borne.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.

    ___

    TWEEDE TIJDVAK

    Scholengroep Carmel Hengelo

    Avila College

    Theoretische leerweg
    Sarah Abatui; Nynke Asbroek; George Bahi; Akash Bandhoe; Nick ter Beek; Beyan Bellers, Enschede; Floortje Derks, Delden; Sanne Engels; Fatima Güdücü; Robin Katier, Ambt Delden; Rick Keizers; Julian Kok; Demi Krabbenbos, Borne; Michernaldi Martina; Florian Olthuis; Meike Poelman, Bentelo; Malvina Pola; Thico Roemaat; Yessica Shamoun; Christel Vellinga; Gijs Velthuis, Hengevelde; Jan-Willem Weymann.

    Lyceum de Grundel

    Atheneum
    Stefan Meijering; Tom Rijntalder; Manouk Wevers; Milou de Zeeuw.

    Havo
    Catrien Fleer; Eva Hagreis, Borne; Milou Hakkenberg, Deurningen; Floris Havermans, Delden; Joyce Logman; Yoni Maarseveen; Melissa Mengerink; Kayleigh ter Mors; Lianne Wezel.

    VMBO de Spindel

    Theoretische/ gemengde leerweg
    Lizzi Pereira Valentim; , Borne.

    Kaderberoepsgerichte leerweg

    Metalektro
    Tyson van Houwelingen; Sanne in het Veld; Thijs Aalderink, Borne.

    Handel en Administratie
    Ornina Assaf; Shanon Cakir; Hozan Hassan; Liset Horsselenberg; Joleyn Koops; Fabio van Wanrooij; Nick Geerdink, Saasveld; Marlot Wilms.

    Metaaltechniek
    Rob Essink, Delden; Mert Kahraman.

    Verzorging
    Demjana Hanna; Valerie ten Heggeler, Ambt Delden; Kirsten Heuker of Hoek, Bentelo; Kelsey Kruger; Douae Sekkali; Kyra Augustijn, Borne; Gwen Schoon; Roxaine Wessels, Borne.

    Basisberoepsgerichte leerweg

    Metalektro
    Matthijs Wienk, Bentelo; Jesse Hendrikse, Borne; Mike Pauwels, Borne; Rico Schutte.

    Handel en Administratie
    Donny Gieskes; Bjarne Kuipers, Borne.

    Verzorging
    Naomy van den Luytgaarden.

    Het Twickel College

    Vwo
    Pien Boomkamp, Borne; Tessa ter Brugge, Borne.

    Havo
    Melanie Cengiz, Borne; Lizanne Davids; Cameron Geuzinge; Sascha de Kiewit, Borne; Jorieke Munsterhuis, Borne; Anne Schepers, Saasveld; Stan op de Weegh.

    Business School
    Tolga Samraolu, Borne; Lisan Satink, Delden; Stella van Weeren, Borne; Jens van de Wetering.

    Cum Laude
    Sharon Gommer, Borne.