article
1.4991268
Hier kunt u alle geslaagden van het St. Canisius vinden.
St. Canisius
Hier kunt u alle geslaagden van het St. Canisius vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/st-canisius-1.4991268
2016-06-17T14:08:22+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991269.1433965855!httpImage/image-4991269.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / St. Canisius

St. Canisius

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het St. Canisius vinden.

    Almelo

    Vmbo

    Theoretische leerweg
    Mik Bakkum; Naomi Berkenbosch; Willem Bernasco; Martijn Bossink, Tubbergen; Collin Busscher; Manon Busscher, Geesteren; Thijs Bustin; Julia Conijn, Wierden; Felix ten Dam; Marilee Davidowski; Casey Davis; Marlou Demmer, Albergen; Taylan Deniz; Marre Dierink, Albergen; Jolien Eerdman, Reutum; Marèll Engbers, Langeveen; Sander Eulderink, Harbrinkhoek; Julian Everlo, Harbrinkhoek; Teun Gähler; Brandon van Gemst; Jamiro Gouma; Melle Heidstra; Emma Hemme; Youri Hoebink; Mats Hutten, Geesteren; Arshak Kivourk; Dubjiên Kleine; Sophie Kostense, Albergen; Laureen Kotte, Fleringen; Merel Kroeze; Pam Kroezen; Maurits Krone, Geesteren; Perry Kroon; Iza Kruize; Friso Kuipers, Harbrinkhoek; Amber Kuiphuis, Albergen; Ties Lammertink; Shimay Lieven, Tubbergen; Larissa Lozeman; Bo Masselink, Albergen; Daisy Mei; Teun Meijer; Kim Morshuis, Albergen; Dylan Nijland, Albergen; Rens Nijland, Albergen; Maarten Ohanyan; Britt Ordelmans, Harbrinkhoek; Adriënne van Os; Timo Perik, Harbrinkhoek; Nick Pouwel; Karen Reefman; Sharon van het Reve, Zenderen; Dilano van Rey; Noëlle de Rijter; Carmen Ruiter; Anton Samurkas; Bedo Sarkisian; Silke Scheurink, Albergen; Daan Scholten, Harbrinkhoek; Merle Schuttevaar, Albergen; Rob Schuurman, Albergen; Lisan Snijders, Mariaparochie; Aniek Stamsnijder, Zenderen; Vanessa Tjon A Meeuw; Maurice Tulp; Floris Veenstra; Kim ten Velde, Harbrinkhoek; Sanne Velthof, Albergen; Ties Velthuis, Geesteren; Sophie Vos; Tara op de Weegh; Rutger Wessels, Albergen; Loes Wolfkamp, Albergen; Margo Wolters; Ara Yousif.

    Havo
    Angelique Awanesian; Emma Bekman, Tubbergen; Dylan Blankenvoort, Mander; Lisa Boerrigter, Tubbergen; Berend Boersma, Ootmarsum; Sjoerd Booijink, Fleringen; Steije Braakhuis, Albergen; Dirk Bramer, Albergen; Jasper ter Brugge, Zenderen; Tim Bruggeman, Vroomshoop; Mirthe Christenhusz, Geesteren; Luuk Companjen; Cas Dashorst, Albergen; Hein Droste, Tubbergen; Quinn Dubbink; Robbin Eppink; Bjorn Evers, Geesteren; Max Geerdink Johannink, Vasse; Carlijn Gelhever, Geesteren; Sophie Goossen, Tubbergen; Myrthe Grobben; Sharyn Grobben; Michelle Groote, Albergen; Gideon Haarhuis; Hein Haarhuis, Geesteren; Rodney Hannink; Maartje Harmelink, Geesteren; Sarah Heerdink, Fleringen; Daphne Hoekstra, Tubbergen; Niels Horenberg, Tubbergen; Michelle Huisken, Albergen; Rick Hutten, Geesteren; Twan Hutten, Geesteren; Bram Kamphuis, Tubbergen; Sterre Kamphuis, Tubbergen; Stan Kampkuiper, Harbrinkhoek; Jette Kemna, Albergen; Jet Kempers, Tubbergen; Shaké Kework; Tom Koelman, Tubbergen; Daan Kottink, Geesteren; Shirley Krikke, Vriezenveen; Marlou Krone, Geesteren; Daan Kuipers, Tubbergen; Sten Lammertink; Arno Lamtink; Ninon Leemhuis, Albergen; Jesse Lesscher, Tubbergen; Anne Linssen; Mariëlle Lucas; Julian Meijer, Albergen; Jelle Meinders, Geesteren; Jet Mensen, Langeveen; Emiel Mollink, Fleringen; Amber Niekolaas; Alexander van Nieuwenhoven; Myrthe Oerbekke; Benthe Olde Rikkert, Harbrinkhoek; Michael Oostindjer, Reutum; Coen Ophof, Geesteren; Mees Orriëns, Harbrinkhoek; Lynn Oude Booijink, Tubbergen; Wessel Oude Booijink, Tubbergen; Hilde Oude Elberink; Iris Oude Middendorp, Albergen; Koen Platenkamp; Thomas Pol, Mariaparochie; Sandy Polak, Tubbergen; Isabel Pouwels, Langeveen; Caya van Raaij; Mart Rewinkel; Mart Rondhuis; Aniek Sand, Harbrinkhoek; Kelly Sand, Langeveen; Bas Schepers, Albergen; Estelle Schiricke; Lauren Scholte Lubberink, Harbrinkhoek; Niels Schreven, Reutum; Amber Slooven; Ilona Slot, Lutten; Justin Sonder, Zenderen; Mark Steggink, Reutum; Lisanne Stroot, Albergen; Niels Stroot, Tubbergen; Koen Talsma; Yvet Telgenhof Oude Koehorst, Reutum; Emiel Tieman, Harbrinkhoek; Leon Tijink; Marlène Többen; Daniël Veldhuis, Albergen; Luuk Visschedijk; Jaël Vredeveld; Stijn de Vries; Sanne Waanders; Edo op de Weegh; Jens Welles, Zenderen; Isabel Wesselink, Geesteren; Lisan Westen, Albergen; Fleur Westerhof, Vriezenveen; Deborah Wilms, Daarlerveen; Nik Wolters; Jop Wolthuis; Meike Zegger, Zenderen.

    Vwo
    Elles Bossink, Tubbergen; Floris Bottema; Juliët ter Braake; Carlijn Brügging, Tubbergen; Mart van Buren, Geesteren; Stijn Busscher, Geesteren; Jack Dergazarian; Julian Elsten, Geesteren; Stan Engbers; Bjarne Frons, Tubbergen; Sergio Ganzeboom; Anthony Gelici; Nairi Gelici; Carlijn Grimberg, Tubbergen; Nienke Grimberg, Zenderen; Jolente Grootelaar, Geesteren; Jent Haarhuis, Albergen; Stijn Hannink, Zenderen; Danique Hutten, Geesteren; Lisan Hutten, Geesteren; Evelyn Karelse; Ties Kemperink; Koen Knoef, Geesteren; Bram Kottink, Geesteren; Nikki Kraaijvanger, Geesteren; Daan Kroeze, Tubbergen; Julian Krone, Geesteren; Cheyenne van der Laan; Gijs Langeveld, Mariaparochie; Rick Lansink, Reutum; Thijs Lübbermann, Tubbergen; Marèll Maathuis, Geesteren; Stan Mensen, Langeveen; Emile Mol; Kai Mos; Suzan van Nieuwland, Geesteren; Anouk Nijhuis, Albergen; Diederik Nijhuis, Nutter; Sanne Nijhuis, Albergen; Daan Olthof, Zenderen; Tom Oude Avenhuis; Bas Perik, Geesteren; Maud Roelofs; Leonie Schabbink, Albergen; Nick Schorren; Iris Schreur, Vroomshoop; Sanne Snijders, Fleringen; Roel Steggink, Reutum; Mike ten Velde, Albergen; Jelle Velthuis, Geesteren; Anna Wesselink, Geesteren; Bas Wielink; Daan Wilmink, Reutum; Lotte Wilmink; Chris Wolbers, Tubbergen; Nick Woudstra; Lotte Zegger, Zenderen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo.

    Tubbergen

    Vmbo

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Lynn van Dijk; Nanne Haarhuis, Albergen; Jim Hamer, Langeveen; Laura Hesselink, Nutter; Amber Horst, Geesteren; Freek Lansink, Albergen; Merel Lesscher, Harbrinkhoek; Patrick Mentink, Fleringen; Dylan Morskieft, Albergen; Lian Tijink; Kaylee Vetketel; Aniek Vlierman, Geesteren; Stef Wesselink, Mander; Diede Zuithof, Albergen.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Mart Bekhuis, Langeveen; Thijs Bekhuis, Langeveen; Bart Bekman; Nick Bouhuis, Vasse; Jesse van Dongen, Harbrinkhoek; Jochem Drop, Fleringen; Jard Droste, Reutum; Toots Droste, Mander; Suzan Engbers, Harbrinkhoek; Daan Geerts; Demi Hemmer, Geesteren; Marlin Hesselink, Albergen; Loes Hindriksen; Peter Holthinrichs; Amber Huisman, Albergen; Jochem Jansen; Romy Kempers, Mander; Chiel Koopman; Bram Korte, Manderveen; Jard Kuipers, Geesteren; Eline Lansink, Mander; Mirte Lansink, Mander; Bart Leemhuis; Emma Nijhuis, Mander; Bart Nijmeijer, Mander; Brent Oude Hergelink; Guus Oude Kotte, Fleringen; Niek Oude Luttikhuis, Marieparochie; Sander Peddemors; Guuske Reinerink, Manderveen; Ellen Rikhof, Geesteren; Lars Schoemaker, Fleringen; Marlou Schoneveld; Jim Veldhof, Albergen; Remco Velthof, Albergen; Ramon Volker, Reutum; Joost Weersink, Hezingen; Pien Wolbers, Albergen.

    Gemengde leerweg
    Joy Arends, Mander; Imke Beernink, Geesteren; Famke Jansen; Mayke Loman; Daan Ophof, Geesteren; Ellis Oude Kotte, Reutum; Madée Sjoers.

    Theoretische leerweg
    Laury Bruns, Geesteren; Jialin Di, Geesteren; Gauri Ekkel, Geesteren; Loes Gast; Niels Geers, Langeveen; Kay Grobbe; Dagmar Haarhuis, Almelo; Twan Harmsen; Sanne Hilberink, Geesteren; Inge Kemerink, Geesteren; Emma Koopman, Langeveen; Casper Kuipers, Reutum; Amber Lenferink; Jaap Luttikhuis, Fleringen; Mieke Meijer, Mander; Wout Meinders, Vasse; Lieke Mensink; Tess Morsink Vollenbroek, Fleringen; Imme Nijland, Harbrinkhoek; Emma Oude Nijhuis, Geesteren; Yorwin van Praet, Uelsen (D); Kas Rikmanspoel, Manderveen; Marek Smaling; Silke Snijders, Harbrinkhoek; Lynn Teikotte, Albergen; Jordy Velthof, Albergen; Marthijn Vlierman; Fleur Wesselink; Thijs Wolbers.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Tubbergen.