article
1.6123564
Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.
Staring College
Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/staring-college-1.6123564
2016-06-20T13:24:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991209.1433964975!httpImage/image-4991209.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Staring College

Staring College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
     
    Hier kunt u alle geslaagden van het Staring College vinden.

    Locatie Beukenlaan, Borculo

    Vmbo-gemengde leerweg

    Handel & Administratie
    Daan te Brake, Beltrum; Quinten de Brouwer, Ruurlo; Jorik Ribbers, Beltrum; Brent Stegeman, Ruurlo; Bas Wensink, Ruurlo; Luc Wentink; Ruben Wildenborg, Beltrum.

    Horeca, Toerisme, Recreatie & Voeding
    Sam Boers; Celesta Kakkenberg; Simon Kamperman, Ruurlo; Collin Karrenbeld, Lochem; Sybe Lankveld, Ruurlo.

    Voertuigentechniek
    Damy Doornekamp; Jelle Giesen, Ruurlo; Bas Hemeltjen; Bryan Orriëns, Beltrum; Toon te Plate, Beltrum; Sam Schilderinck, Beltrum; Koen van de Visger, Ruurlo.

    Zorg & Welzijn
    Kyra Wullink. 

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Borculo.

    Locatie Herenlaan, Borculo

    Vmbo-kaderberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie
    Kyr Adelerhof; Emre Can Güngör, Lochem; Erdenay Güngör, Lochem; Rutger ter Haar; Jur Hoevink, Lochem; Brian Luesink, Lochem; Sam Nijkamp, Lochem; Luuk Nijman, Lochem; Thijs van Oostrum, Lochem; Maaike Peters, Ruurlo; Marco van Velzen, Lochem.

    Horeca, Toerisme, Recreatie & Voeding
    Roberto Kamminga, Haaksbergen; Ruben Roekevisch; Thomas Rozenberg; Mika Schrijver, Gelselaar; Casper Steinebach, Ruurlo; Bas Vriezekolk, Lochem; Calvin Warners, Lochem; Yannick Wevers, Diepenheim; Joost Wevers, Ruurlo.

    Voertuigentechniek
    Rutger Drenth, Ruurlo; Jermo Eelderink, Ruurlo; Tim Harbers; Douwe ten Have Gijs Lageschaar, Beltrum; Jochem Loskamp, Ruurlo; Achiem Runneboom; Gijs Vriezekolk, Lochem; Tjerk Vruggink, Ruurlo.

    Zorg & Welzijn
    Romy Berentsen, Beltrum; Lisa Buitink, Ruurlo; Anouk Haselberg, Ruurlo; Noa Hoogterp, Lochem; Loes Klein Gunnewiek, Ruurlo; Cheralde Leussink, Lochem; Wissal Meqrot, Lochem; Emma van Putten, Laren; Sam Rothman, Ruurlo; Yagmur Sahin, Lochem; Lindy Schilderinck, Beltrum; Lisette Visbeek, Lochem; Carmen Vreman, Ruurlo; Latisha Vugts, Lochem; Mégan Zonneveld, Ruurlo.

    Vmbo-basisberoepsgerichte leerweg

    Horeca, Toerisme, Recreatie & Voeding
    Christel Nijenhuis; Jop Stegeman, Ruurlo.

    Voertuigentechniek
    Tim van Amerongen, Ruurlo; Yorick Groenewoudt; Jared Hoftijzer, Barchem; Bryan Janssen; Raoul Leussink, Lochem.

    Zorg & Welzijn
    Oumaima Afkari; Hemel Bijleveld; Nesli Gedik; Imke Pardijs, Ruurlo; Lianne Wanink, Gelselaar; Roosje Wolters, Barchem.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Borculo.

    Locatie Lochem

    Gymnasium

    Cultuur & Maatschappij
    Carlijn Enzerink, Barchem; Frederike Jansen, Barchem; Ariane Litjens; Dieke Ribbers, Borculo; Mariken Ries.

    Economie & Maatschappij
    Simon Baauw; Franka de Haan; Carlijn Jansen, Ruurlo; Jan Willem Wesselink.

    Natuur & Gezondheid
    Renske Beekmann; Esli Diepenbroek, Ruurlo; Isa Hiemstra; Bram van Noort; Fenna van Rossum; Julia Scholten.

    Natuur en Techniek
    Femke Boelens; Renée Boereboom; Stefanie Brinkman, Barchem; Max Middelbos; Qing Scholten, Harfsen.

    Atheneum

    Cultuur en Maatschappij
    Olivier Stortelder; Merel van Vliet.

    Economie en Maatschappij
    Mirre van den Bos; Simone Grevink, Ruurlo; Jetske Harbers, Borculo; Céline Hof, Ruurlo; Laura Israël, Harfsen; Robin Jansen, Laren; Mick Leeftink, Markelo; Koen Meutstege, Ruurlo; Jurre Oosterwijk, Borculo; Chiel Overbeek, Borculo; Richard Ribbers, Ruurlo; Jordy Rouwenhorst; Roger Verkade; Luuk Wassink; Lars Weernink, Ruurlo; Carmen Zomer, Laren.

    Natuur en Gezondheid
    Paulien Essink, Barchem; Robin Hoogebeen; Romy Kuipers; Matthias Mulder, Borculo; Emma van Os; Bas van Rooij; Rob van Schooten, Kring van Dorth; Ilvan Schrijver, Gelselaar; Emma Weekenstroo.

    Natuur en Techniek
    Kazu Boin; Femke van Essen, Borculo; Thomas Fortuin; Mats Kleinjan; Thijs Niemeijer, Ruurlo; Daan Romkema; Tom Smak, Ruurlo; Naomi Span, Ruurlo; Bent Weener.

    Havo

    Cultuur en Maatschappij
    Jinte Augusteijn; Kaylee Bussing, Borculo; Iris van Donk; Isabel Gerdes; Mara Geverink, Borculo; Ilse Groot Nuelend; Imke Kamperman, Barchem; Madelief Liebrand, Borculo; Esmé Mackaaij, Ruurlo; Lisa Postmus, Barchem; Joëlle de Ruijter, Borculo; Marleen Ruiterkamp, Gelselaar; Leonique Schütt; Vildan Uslu; Jessy Vermeij, Brummen; Sanne Volkerink. 

    Economie en Maatschappij
    Henrieke Amtink, Markelo; Thijs Arfman, Gelselaar; Christian Beuzel, Laren; Bart van Blokland, Borculo; Floor van Blokland, Borculo; Stijn Boeijink, Ruurlo; Robert van den Bos; Sven Brantjes, Ruurlo; Susan Dijkerman; Sem Ebbing; Nienke Egberink, Ruurlo; Wouter van den Ende; Wouter Floors, Borculo; Yonah de Fretes; Romy Glasmacher; Lisa Griemelink, Barchem; Wiebe ter Haar, Ruurlo; Britt Heuvel; Simone van Houten; Anne-Sophie Hoytink, Ruurlo; Jette Kasteel, Ruurlo; Femke Koeleman, Barchem; Iris Lammertink, Laren; Lody Langeler, Laren; Lynn Lieven, Borculo; Timon Lobeek, Ruurlo; Ottelien Mol, Barchem; Etienne Mulder, Borculo; Meike Oosterwijk, Borculo; Stijn Op 't Land; Jelmer Schepers, Gelselaar; Daan Schippers, Ruurlo; Sven Stegeman, Neede; Nandile Timmerije; Maik van den Toorn, Ruurlo; Rion Wagenvoort; Stella Weber; Niek Wever, Ruurlo; Zargham Zaidi; Dorien Zieverink, Haarlo; Kevin Zweverink, Barchem.

    Natuur en Gezondheid
    Ruth Boereboom; Celeste Bongers, Laren; Julia Borgman; Mart Dibbelink, Geesteren; Lynn Eelderink, Borculo; Nienke Hekkelman, Laren; Bjorn Klein Geltink, Ruurlo; Ingmar Leussink, Ruurlo; Bart Ligtenberg, Ruurlo; Frank Mensink, Gelselaar; Lars Nijkamp, Borculo; Jarno Noordkamp, Harfsen; Maaike van Noort; Marijn Roesink, Ruurlo; Daphne Schilderinck, Laren; Jet Scholten; Bram Smalen, Ruurlo; Stephan van Soest; Roy Sonderen, Borculo; Serei Tan, Borculo; Sophie Terlouw, Laren; Thijs Wassink, Harfsen; Sven Weerkamp, Borculo.

    Natuur en Techniek
    Justin Boers, Laren; Robin Bolink; Bernard van Delft, Ruurlo; Anouk Gerritsen; Iskander Griemelink, Geesteren; Jantien Marsman, Harfsen; Wouter Schreibelt, Laren; Luc Stoverink, Ruurlo; Wouter Wuestman, Harfsen.

    Mavo

    Economie

    Habib Ahzami; Tess Boerkamp, Borculo; Merlin te Brake, Laren; Dylan Bugter, Ruurlo; Kim Demers; Marjolein van Dreumel, Borculo; Bas Egberink, Ruurlo; Tjerk van Essen, Borculo; Huub Floris, Ruurlo; Thijn van Fulpen, Ruurlo; Thaira Garretsen, Borculo; Thomas Groot; Timo Grooten; Jelle Heijink; Mayke Hietbrink; Tim Huijsmans, Borculo; Calvin de Jong, Ruurlo; Isa Klaver; Ilse Koerselman, Ruurlo; Fleur van der Lecq, Ruurlo; Sterre Leussink, Ruurlo; Ilse Lindenschot, Vorden; Pien Mensink; Emiel Mogezomp, Borculo; Oscar Mullink; Jesse Nijkamp, Borculo; Kim Nijland; Angela Oudenampsen, Laren; Benieke Pannekoek Loois, Ruurlo; Thomas Pardijs; Britt Peeters, Borculo; Lotte Popkes; Chiel Potgieter, Laren; Yara Reinders, Borculo; Linet Rooks, Ruurlo; Bart Schreibelt, Geesteren; Noëlle van Sermond; Stijn Siebelink; Jari Snellenburg, Laren; Willemijn Spruijt; Jooske aan de Stegge, Diepenheim; Myrthe Teunissen, Barchem; Frederik van der Vecht, Ruurlo; Tessa Weber; Nicole Weernink, Ruurlo; Robert Welbergen, Laren.

    Techniek
    Brian van Essen; Sam Foppen; Cornel ten Have, Gelselaar; Mayra Kok, Geesteren; Thomas Kranenberg, Haarlo; Puck Kuijt, Ruurlo; Daan ter Maat, Ruurlo; Angus Melgers, Diepenheim; Jelmer Menkhorst, Laren; Laurens Mulder, Diepenheim; Jorrit Popkes; Job Schieven, Ruurlo; Jelle Scholte in 't Hoff, Haarlo; Jesse Seijler, Deventer; Kjeld Truschel, Diepenheim; Jarrik Weg, Ruurlo; Dennis Welmer, Laren; Frank Wesseldijk, Laren.

    Zorg en Welzijn
    Michelle Aalten, Ruurlo; Caitlin Baaij, Borculo; Kelly van den Bosch; Merle Brinke, Borculo; Evelien Brinkman, Borculo; Chelsey Brouwer; Carmen Fokkink, Vorden; Hanneke de Greef, Diepenheim; Kim Griemelink, Barchem; Manon Groot Bramel, Ruurlo; Lieke Harbers; Ashley Huijbrechtse; Luc Jimmink, Harfsen; Cansel Keskin; Lisa Koë, Ruurlo; Laura Lam, Borculo; Jonne Langeler, Laren; Diede Lansink; Anouk Lettink, Doetinchem; Amber van Mourik, Borculo; Mariska Reinders, Vorden; Laura Rekers, Laren; Thijs Scholten; Mark Spijkerman, Diepenheim; Noortje Theissen, Laren; Isa Toorneman; Roos Tragter; Henrik te Velthuis, Borculo; Annika te Velthuis, Haarlo; Nathalie Verhaegh; Koen Visker, Gelselaar; Lise Wassink, Laren; Melanie Weulen Kranenbarg, Borculo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lochem.