article
1.6123587
Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.
Stedelijk Lyceum
Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/stedelijk-lyceum-1.6123587
2016-06-20T13:28:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991201.1433964862!httpImage/image-4991201.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Stedelijk Lyceum

Stedelijk Lyceum

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier staan de geslaagden van het Stedelijk Lyceum.

    Het Stedelijk Vakcollege, Wethouder Beversstraat, Enschede

    VMBO-basisberoepsgerichte leerweg

    Handel & Administratie
    Bilal Bezzahi; Atakan Boztuna; Aleyna Celik; Burak Celik; Haja Drameh; Imad El Moussaoui; Volkan Simsek; Emiel Slotboom.

    Handel & Administratie leerwerktraject
    Delano Anhar; Numan Bozkurt.

    Consumptief breed
    Dharwien Behari; Melanie Bosman; Esmee Geesing; Lisa Hendriks; Shaneeqa Libosan; Jorick van der Moolen; Johnrick Salsbach; Jesse ten Thije; Lars Weessies.

    Sport, Dienstverlening & Veiligheid
    Ayoub Cheb; Ibrahim Dorgelo; Nick Goronzy; Damian Juffer; Femke Lutke; Roel Heemink, Winterswijk; Raymond Owusu Ansah, Zaandam.

    Techniek breed
    Pim Bakker; Nick Havlik; Dion Joustra; Nordin Kadar; Bryan Kroezen; Silvano Overink; Luc Petersen.

    Techniek breed leerwerktraject
    Justin Leushuis; Jeremy Westerink.

    Zorg & Welzijn breed
    Khoshbu Abrar; Gözde Akman; Jolien Bartelds; Erna Begic; Sonseeahray Boer; Emma van Dijk; Chantal van Drie; Rabia Güler; Kishan Hardoar; Britt van der Houwen; Gulistan Karadag; Rosa Pol; Derya Qazwanchi; Priscilla Tuken; Esmilla Weerkamp; Meagan van Wijk; Nycké Wijma.

    Zorg & Welzijn breed leerwerktraject
    Tyeesha van Halen; Alysha de Jong, Hengelo; Merlyn ten Oever; Marit Oosterhof; Chaima Snoussi; Ruby Thirion.

    Mavo

    Arda Arslan; Stanley Chong; Romy Driemel; Seyar Ebrahimi; Lars ten Harkel; Esmee Hoogendijk; Anwar Isaev; Niels Meddeler; Enrico Oosterhof; Maroua Ouardi; Rick Radomile; Siam Smeets; Sanne Strijker; Hieu Thai; Sanne van der Velde; Kayleigh Venema; Jennifer Voets; Romy van Waard; Sven Wever; Lisa Wiggers; Mirthe Assink; Joey Beun; Nigel van Buren; Mohamed Elgabgab; Mark van Hummel; Enolla Jonker; Lisa Koelman; Yassin Noamani; Veerle Peters; Annefleur Rooseboom; Daan Soer; Osman Sürmeli; Elin Trip; Sascha de Vos; Zoubaïr Yassine; Oumayma Ameur; Mickah Bastiaans; Laura Birkenhäger; Rick van den Boogaard; Amber de Booij; Leandro Cossu; Licia Darnoud, Apeldoorn; Esmee van Dijk; Dallil El Haddad; Tycho Hanraths; Nadia el Harrak; Babet Jansen; Joris Klein Nagelvoort; Estelle Leussink; Pleunie Lijftogt; Bryan Lunding; Danique Maassen; Huub Masselink; Mike Mirza; Jeslin Niens, Raalte; Wesley Nijkamp; Stefano Oosterhof; Reyn ten Pas; Lona Rauf; Gor Salih; Robin Zandstra; Maartje Bakker; Ashley Buitenhuis; Giovanni Carbin; Taha Coban; Meltem Demir; Nick Doeve; Serkan Dokan; Fasilia Getahun; Matthis Grimme, Gelselaar; Nienke Keilholtz; Onur Metin; Mart van Opstall; Anthony Perez; Roger Roding; Emre Tanriverdi; Jeroen Veger; Yasin Bahcivan; Phoebe Bentem; Jesse Bosch, De Lutte; Julian Bossink; Ulas Demirkol; Bibi du Frenne; Abdullah Isik; Sanne Kolman; Halim Korkmaz; Jard Langedijk; Melisse van de Leur; Eva Monsma; Floor Mulder; Thu Nguyen; Nkeiru Ofor; Niek Poorthuis; Puk Roerink; Melissa Schokker; Nihal Singh; Nasuma Soumaoro; Gidon Swelheim; Ashwin Taner; Britt van Viegen; Jente Weppner; Jorni van der Zwaan.

    VMBO-gemengde leerweg

    Winnie Beltman; Faby-Joan Verbeek; Britt van Aken; Zuleyha Metin.

    VMBO-kaderberoepsgerichte leerweg

    Grafimedia
    Lukas Havlik; Loek Keultjes; Jeroen Klaaskate; Romy Lodewijk; Sem van Tol; Richard van Vliet; Justin Zwarteveen.

    Handel & Administratie
    Cheyenne Amattohir; Tarek Baidoun; Lynn Bergman; Stefan Brouwer; Miray Ciftci; Bo Goorkate; Dilara Karasoylu; Ayoub Mahdoub; Zina Mahmoud; Gada Mustafa; Tatum Noddings; Bilal Yasar; Deniz Altun; Wang-Ting Liang.

    Consumptief breed
    Nikki de Grauw; Lotte Imsieke; Rutger Olde Hanhof; Elke ten Donkelaar; Ricky Nijland; Dave Staal. 

    ICT-route
    Rens Hevink; Sebastian Olthuis; Andries Pietersen; Rick Siebum;

    Sport, Dienstverlening & Veiligheid
    Omar Agdi; Orhan Bakir; Jordy Bos; Mike Caré; Wagner Da Costa Carvalho Júnior; Jeronimo Evers; Dean Huiberts, Kampen; Jaimy Landkroon; Rick Linderman, Rossum; Kimberly Löwenthal; Rick Oppers; Andrew Poliste; Beau Rijks, Doetinchem; Kerem Sahin; Jari Spenkelink; Riemer Toes; Niels Vriezema; Joey Weber; Zoë Wiggers; Marc Zephat; Sander Versendaal, Oostkapelle.

    Techniek breed
    Joris Beun; Bryan van Eden; Rik Ter Heegde; Soumaya Jabri; Twan Kranenborg; Timo van der Kuil; Nick Kuiper; Bryan Liet; Marvin Rodiwongso; Robbert van der Veen; Marc de Vos; Jarno Woldering; Isam Yakil.

    Zorg & Welzijn breed
    Yousra Barquioua; Zineb Benzine; Marrit Bies; Hümeyra Büber; Suveybe Canel; Quinty Fikkert; Kirsten Haringsma; Lotje Hendriks; Marwa Lainaya; Iris van der Linden; Dounia Makdoembaks; Vivian Margosian; Lindsey Meijlink; Ezra Morssinkhof; Demi Reuvers; Cheyenne Visser; Niniek Addink; Chaiemae el Badey; Sanne Bakker; Cheyenne Blokhuis, Hengelo; Ümmügülsüm Dinc; Kimberly Horstman; Sanela Kolompar; Daan Oosterveen; Dzeniver Rovcanin; Havva Simsek; Valeria Smirnova; Noa Wessels; Sylvana Woortman.

    VSO Maatman College, Maatmanweg, Enschede

    Handel
    Liang Yang; Wei Jian Lim.

    Zorg & Welzijn breed
    Joey van Diest.

    Stedelijk Lyceum College Zuid, Enschede

    Havo

    Ahmedhan Akin; Abdullah Bugra Akova; Melisa Avci; Malon Bakker; Mart Christian Bekhuis; Rutger Bennink; Jelle Joost van Benthem; Kimberly Maria Bosch; Tycho Noah Brouwer; Zulkarneyn Abidin Çatak; Alpay Yasar Ceylan; Robbin Rachel Dibbets; Daniëlle ten Donkelaar; Constantijn Paulus Franciscus van Doorn; Sophie Aja Christine Drossaers; Ties Gerrit Eegdeman; Jesper Lennert Enzerink; Danaë Gerdina Saapke Evers; Nina Fülep; Maurice van der Graaf; Matthijs Johan Otto de Haan; Ilias Ali Mohamed Hassan; Michelle Laraine Heinemann; Anne Willemijn Hiemstra; Jet Josephien Francisca Hodes; Mechiel van der Hoeven; Lieke Joanne Alide Höften; Bram Holla; Praveen Akshay Viraj Jagai; Bente Mayra Jansen; Selin Jonkman; Tasnim Kamal Kamal; Teun Kenter; Yoran Kerbusch; Irene Laura Klooster; Burak Koç; Muhamet Sefa Koç; Daphne Koele; Wouter Laurens Koning; Willem Rutger Lewis Laging Tobias Brok; Jasper Bart van Lingen; Derk Jorrit ter Maat; Joris Matthijs Maathuis; Michel ter Meer; Yannick Henri Molkenboer; David Peter Marno van Montfoort; Chelsea Lisa van Mourik; Son Anh Nguyen; Merlijn Joram Olde Riekerink; Misia Marianna Fabianna Oliveira Waaijer; Jan Willem Olthof; Mojiebrahman Omar; Shamsrahman Omar; Sven Ossenkoppele; Yusra Ouald Chaib; Senem Ayse Öztürk; Merve Öztürk; Arena Qazaz; Yassin Raiss; Lindsay Connor Rakers; Dyon Reinshagen; Daan Mathijs Riefel; Jill Jamie Roord; Bryan Rosink; Lisa Ruiter; Aisha Abdo Said; Jaap Lucas Schildkamp; William Nono Pieter Schippers; Merle Schonewille; Shannen Simons; Teun ter Steege; Britt Tanck; Sven Tas; Dennis Gerard Teussink; Ivan Tsjarachtsants; Daan van der Vliet; Julia Voogsgeerd; Marijn Jonas Vreriks; Tommy Florian Wagenaar; Jasmijn Noortje Marije van Zaalen; Nawied Zewari.

     

    Vwo

    Dalil Aatil; Manwel Barsegyan; Elin Beckers; Celine Bies; Cedric Romme Bijl; Diede Anne Boerman; Esmée van den Broek; Maarten Teuvo Brok; Maria Viviane Albertine Caris; Steffan Hakkers; Jeanne Marieke Georgine ten Have; Sebastiaan Huisman; Chloë Ellen Kaal; Myrthe Christel Kaal; Cas Klokman; Nathalie Koning; Mats Kutscher; Bernice Rachel Nihom; Lotte Henrike Oldejans; Huibert Oversloot; Ties Rothman; Laura Eline Sleumer; Bart Sprenkels; Chris Arnold Suijker; Jaidy Sam Tanck; Lisa Vormeer; Tessa Ilse Vreeman; Myrthe Cecilia Cornelia Willemen.