article
1.6164855
Hier kunt u alle geslaagden van het Twents Carmel College uit het tweede tijdvak vinden.
Twents Carmel College
Hier kunt u alle geslaagden van het Twents Carmel College uit het tweede tijdvak vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/twents-carmel-college-1.6164855
2016-07-04T10:59:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991197.1433964758!httpImage/image-4991197.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Twents Carmel College

Twents Carmel College

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier kunt u alle geslaagden van het Twents Carmel College uit het tweede tijdvak vinden.

    Lokatie Praktijkonderwijs

    Veilig werken met de vorkheftruck
    Dries Kotte, Weerselo; Daan Möller, Borne; Thomas Spoolder, Losser; Timon Stiriezenau, Losser; Jordi Zwiep, Deurningen.

    Locatie Potskampstraat

    Basisberoepsgerichte leerweg
    Bouwen, wonen en interieur
    Dylan van der Plas, Losser; Max Weustink, Ootmarsum.

    Economie en ondernemen
    Dylan Boom; Massimo Ippolito, Gronau; Darren Udink, Overdinkel.

    Mobiliteit en transport
    Nick Klister; Cas Wesselink, Deurningen.

    Zorg en welzijn
    Lisa Christenhusz; Patricia Lohuis, Hengelo; Gabriela Turan.

    Kaderberoepsgerichte leerweg
    Bouwen, wonen en interieur

    Dyon Zwijnenberg, Losser.

    Produceren, installeren en energie
    Rick van de Steeg, Enschede; O?ulcan Tezcan.

    Zorg en welzijn
    Janne Antvelink, Lattrop-Breklenkamp; Julia Bijen, Saasveld.

    Theoretisch-/Gemengde Leerweg
    Dirk Bombeld, Enschede; Twan Bult; Max Enting; Dany Faasen; Puck Kemna, De Lutte; Pamela Pereira de Paiva; Lieke Peters, Lattrop-Breklenkamp; Lando van der Schee; Loes Schmidlin, Rossum; David Waziry, Denekamp; Stef Wolsink.

    Groen
    Mart Golbach, Denekamp.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.

    Locatie Losser

    Theoretisch-/Gemengde Leerweg

    Jitse de Boer, Overdinkel; Eva Deuzeman, Enschede; Jop Engelbertink; Anouk Greveling; Jelle van der Heide; Nina Lansink, Overdinkel; Dion Rekers, Enschede; Milad Tawakolzadeh, Gronau; Noah Timmermans; Cem Üngör, Overdinkel; Luc van der Veen, Enschede; Lorenzo Vermeer, Gronau; Ryanne ten Winkel, Enschede.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Losser.

    Locatie Lyceumstraat

    Havo

    Bernd Arkink, Deurningen; Isabelle Casparie; Bjarne Christenhusz, Deurningen; Danique Coolen; Lea-Sophie Godschalk; Romy Heideman; Stan Letteboer; Max Scheurink; Rick Senkeldam; Anneloes Struik; Marc Venterink; Rodjean Vos; Tomi Wienk.

    Atheneum
    Olivier Bijland; Katja Haverkort; Lotte van der Heide; Richard Muller.

    Gymnasium
    Kyra Moleman.

    Locatie De Thij

    Havo

    Hind Anaflous; Pien Cageling; Yannick Heskamp; Jelle ter Hoeven; Emma Keupink, Ootmarsum; Dries Kienhuis, Denekamp; Britt Senger, Weerselo; Dana Snijders.

    Atheneum
    Mika van Duijn; Leonie Schiphorst, Lattrop-Breklenkamp.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.