article
1.6123632
Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.
Vechtdalcollege
Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.
http://www.tubantia.nl/extra/examens-2016/vechtdalcollege-1.6123632
2016-06-20T13:40:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4991186.1433964427!httpImage/image-4991186.jpg
Examens 2016
Home / Extra / Examens 2016 / Vechtdalcollege

Vechtdalcollege

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Hier zijn de geslaagden van het Vechtdalcollege vinden.

    Locatie Ommen

    VMBO Basisberoepsgerichte leerweg
    Jordy Boertjes; Martijn Deiter, Dalfsen; Celine Dijk; Melvin Gruppen; Jarno Hekman; Emiel Hendriks, Vroomshoop; Willemijn Hoorn; Lijie Hu; Nienke Jansen, Lemelerveld; Jesse de Lange; Daan van Lenthe, Den Ham; Osman Malo; Daphne Massop, Dalfsen; Willem Neppelenbroek, Arrien; Jeroen Sluijer, Den Ham; Mirjan Tempelman, Nieuwleusen; Steven Wellenberg, Stegeren.


    VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg
    Romee Antonissen, Dalfsen; Stijn de Bruin, Balkbrug; Lisa van Dijk; Britt Hengeveld, Vinkenbuurt; Christian Hilgenkamp; Roan de Jong; Cheyenne Koerhuis, Dalfsen; Pascal van der Kolk, Dalfsen; Ente Lammers, Lemele; Merel Logterman, Dalfsen; Daisy Minkjan; Anouk Riezebos, Dalfsen; Ilse Rijstenberg, Dalfsen; Luc de Ronde; Dion Roosma, Dalfsen; Edwin Schuldink; Sylvester Schutmaat, Gramsbergen; Amanda Schuurman, Lemele; Wout Slotman; Lisa Sluiter, Dalfsen; Sven Veerman, Nieuwleusen; Axel Zwinselman, Lemele; Nieck Ardesch, Vroomshoop; Cristel Borger, Dalfsen; Julia Broekhuis, Lemele; Davey Brok, Lemelerveld; Daniël van den Burg; Joey Flim; Melle Gort, Lemele; Nicole Grotemarsink, Stegeren; Lynn Holterman, Nieuwleusen; Lisa Kerkhofs, Mariënberg; Remco Kolk, Witharen; Jorick Lubbers, Dalfsen; Marco Makkinga, Witharen; Lars van der Meer; Robin Nijhoff, Dalfsen; Thijs Paarhuis, Stegeren; Kian Spijker, Nieuwleusen; Niels Uulders, Den Ham; Jort Warmelink, Dalfsen; Tim Willems, Dalfsen; Wout Winters; Sam van den Anker, Dalfsen; Rink Bartels, Den Ham; Jeffrey Bastiaan, Dalfsen; Lieke van Beek; Lise Brinkhuis; Claudia Costa Brummer, Dalfsen; Nick Dommerholt, Dalfsen; Thirza Haverkort; Henriëtte Kleinjan; Sanne Kuijer; Sem Russcher, Dalfsen; Thom Scherpenkate, Dalfsen; Ivar Warmelink, Dalfsen; Patrick Wetering, Den Ham; Demi Wolters.

    VMBO Theoretisch leerweg
    Arjan Bijker, Balkbrug; Lars Bloo, Vilsteren; Thimo Camping; Stef van Delden; Kelly Dragt, Balkbrug; Twan Dunnewind, Dalfsen; Emiel Goosselink; Joep Hogendorf, Dedemsvaart; Sven Hudepohl, Vroomshoop; Karl Klein, Dalfsen; Wietske Klein Ganseij, Dalfsen; Lars Koggel, Dalfsen; Lukas van der Kolk, Dalfsen; Denise Meulman, Dalfsen; Leon Mulder, Arrien; Jasper Reurink, Balkbrug; Isa van Rijn; Claudia Schottert, Giethmen; Sem Schottert, Lemele; Lise Steen; Melvin Tigelaar; Mike van der Velde, Den Ham; Jesse Wijermars; Martijn Willems, Den Ham; Max Zeinstra, Witharen; Levi Arts, Den Ham; Joey van den Berg; Sefanja Berger; Mart Beuker, Den Ham; Thijs Boertien, Den Ham; Sterre Bosch; Thom Bouwhuis; Ruben van Dijk, Nieuwleusen; Ester van der Geest; Iris de Graaf, Dalfsen; Kim Hilgenkamp, Dalfsen; Lisa van der Hulst, IJhorst; Marieke Jansen; Rik Jansen, Arrien; Geerd Jan Jaspers; Joos van der Kolk; Jorick Maats, Dalfsen; Julian Nijland, Den Ham; Nathalie Overhein, Dalfsen; Rolanda Postma, Dalfsen; Daniël Roddenhof, Dalfsen; Pauline Schoemaker; Jesse Stapelberg, Den Ham; Zhenny Su; Ilse Vijn, Witharen; Jeffrey Vos, Den Ham; Romke Brasjen, Dalfsen; Rozemarijn Daalhuizen, Stegeren; Esmée van Delden; Meike Getkate; Jasmijn Kerkdijk, Hellendoorn; Niamh Koggel; Stefan Kosters, Den Ham; Mike Kremer; Jorisa van Lenthe, Dalfsen; Ellen Marissen, Den Ham; Jorinde van Marle, Dalfsen; Laura Mensen; Fleur Nij Bijvank; Dominique de Olde, Balkbrug; Jefta Zandbergen.

    HAVO
    Angela Bekedam, Dalfsen; Esmée van Benthem, Stegeren; Thomas de Boer, Witharen; Noah van Dorsten, Giethmen; Lisa de Groot, Den Ham; Gerben Heusinkveld, Vinkenbuurt; Jesse IJmker, Den Ham; Renske Jouwsma, Dedemsvaart; Sanne Klein; Fleur Leferink; Cindy Logterman, Dalfsen; Rinke Muis, Den Ham; Myrthe Rodenboog, Den Ham; Yosh Schoemaker; Daniek Snip; Hanna de Vries, Den Ham; Tess Weegink, Dedemsvaart; Claudia Westenbroek; Lonieke Wolters; Sanne ten Berge; Jenneke Boer; Laurens Boezelman; Geoffrey Bolman, Den Ham; Rolinde Bonte, Den Ham; Bram Boschman; Elisa van Dijk; Maarten Dispa; Janine Eekma, Balkbrug; Aniek Fokkert, Lemele; Yanniek Jansen, Balkbrug; Carlijn Joosten, Dedemsvaart; Sijmen Legebeke; Anne Mol; Mees van Opijnen; Bart-Jan van Rees; Joost van Rees; Maartje Samsen, Den Ham; Bas Veneman; Leonard Vijfhuizen, Den Ham; Anouk Weideman, Den Ham; Cornee van Blerk; Linda Bonnema, Balkbrug; Lydia de Bruijn, Dalfsen; Jeroen Dekker, Dedemsvaart; Saskia Dekker, Dalfsen; Lucas Dispa; Laura Grootens; Isabel Hermes; Kevin Huisjes; Marcel Kok, Balkbrug; Kylian van der Meijde, Dedemsvaart; Bram Nijenhuis, Den Ham; Anouk Schalen, Dedemsvaart; Maarten Schutte; Kelina Stoeten, Dedemsvaart; Thomas van der Veen; Twan Vogelzang, Dedemsvaart; Ellemijn Dekker, Dedemsvaart; Lotte Endeman, Vroomshoop; Dennis Hagedoorn, Dedemsvaart; Demi Jaspers; David Melenboer, Den Ham; Yannick Nijboer, Lemele; Jeroen Nijland, Dedemsvaart; Anne-Roos Omvlee, Dedemsvaart; Amber Padding, Dedemsvaart; Rik Prenger, Den Ham; Thomas Prins, Dedemsvaart; Julian Sportel, Dedemsvaart; Jesse van der Vegt; Sharon Velthuis, Den Ham; Jochem Warmink, Den Ham; Colin Winter, Dedemsvaart.

    VWO
    Jeroen Ardesch, Den Ham; Annieke Boer; Annelies Brinkman, Dedemsvaart; Anouck Brinks; Daniëlle Drok; Christel de Graaf; Paul Hartholt; Julia Hollak, Arrien; Sanne Hoogeveen, Dedemsvaart; Fenelon Laarman; Frank van Lingen; Allon Makkinga; Susan Mollink, Hellendoorn; Rosanne Muelink, Dedemsvaart; Rosalie Nijland, Den Ham; Sytse Oegema, Dedemsvaart; Mirjam Olsman; Sem Ouwerkerk, Dedemsvaart; Maaike Rijkeboer; Thies Stegeman, Beerze; Finbar van der Veen; Chris Visscher, Den Ham.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Ommen.

    Locatie Hardenberg

    VMBO Basisberoepsgerichte leerweg
    Omaira Ashkrez; Wouter Bril, Holtheme; Jacco van Dalfsen, Slagharen; Ramondo Fuhren, Holthone; Damon Gijsbertsen, Linde dr; Lisanne Goverts, Kloosterhaar; Marco de Haan, Beerzerveld; Pablo Hankamp, Slagharen; Ronan Hartman, Gramsbergen; Roy Hoekman, Drogteropslagen; Mark Jasper, Bergentheim; Rik Kosse, Schuinesloot; Dominique Lenters; Carlo Meijerink; Rutger Mol, Lutten; Rob Mulder, Dedemsvaart; Stan Nijmeijer, Holtheme; Luca Soer, Lutten; Maik van Spijker, Hoogenweg; Robbin Vos, Kloosterhaar; Wilco Waterink, Kloosterhaar; Ramon Weekamp, Lutten; Desley Westerbeek, Schuinesloot; Patrick Borger, Loozen; Rico van Dalfsen, Slagharen; Wouter van Engelenhoven, Schuinesloot; Brian Korenromp; Joeri Kostense, Kloosterhaar; Timo van der Leij, Kloosterhaar; Michel Nijman, Lutten; Tomas van der Poel, Den Velde; Kevin Prijs, Kloosterhaar; Noah Schepers, Bruchterveld; Stephen Snippe, Collendoorn; Orla Strijker, Schuinesloot; Justin Tempelman; Rick Verweg, Slagharen; Dandy van Bruggen; Joeri Doornbos; Silas Harmsen, Lutten; Jolien Hegteler, Slagharen; Lieke van Heijst; Joey Hofsteede; Mischa van Leest, Slagharen; Jordi Lopers; Emma Muis, Bruchterveld; Gerrit Odink, Lutten; Milan Schuurhuis, Bergentheim; Janine Snippe, Kerkenveld; Celmar Stevens, Radewijk; Mirna van der Velde, Ane; Roy Vos, D-49847 Itterbeck; Marlou van der Weide, Bergentheim; Stijn Withaar, Bruchterveld; Melissa Bakker; Demi Belt; Julian Engels; Paulien Flierman; Sten Habers, Schuinesloot; Naomi Jansen, Slagharen; Sharon Kampman; Chantal Kamstra, Schuinesloot; Romee Kerkdijk; Sanne Kiwiet, Radewijk; Britt Lamberink, Bergentheim; Annelie Lammers, Brucht; Manon Liezen, Beerzerveld; Demy Mollen; Melissa Nijkamp, Slagharen; Tamara Ravenhorst; Maik Schipper, Dalen; Martine Snippe, Kerkenveld; Lotte Spijker, Slagharen; Joyce Stegeman; Demi Willems.

    VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg
    Ruben Arkes, Schuinesloot; Sherin Bloemendaal; Anouk Bolks, Sibculo; Lennart Bolks; Iris van Boxtel; Hidde Bril, Bergentheim; Leone Brink, Gramsbergen; Berjan Bruggink, Bergentheim; Sven van Faassen; Maikel Hutten, Radewijk; Chiel Kuipers, Bergentheim; Leroy Lamberink, Bergentheim; Destiny van der Most, Schuinesloot; Robin Nijman, Rheezerveen; Thomas van Praag; Ruben van der Scheer, Coevorden; Isa Timmer, Gramsbergen; Dennis Wagt, De Krim; Nick Westenberg, Bergentheim; Koen van de Wijngaart, Kloosterhaar; Tim Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Allard Bakker, Collendoorn; Lammert Brink, Kloosterhaar; Jesse Coenders; Jordi Dijk, Brucht; Luca Emmink; Jelle Grendelman, Radewijk; Owen Hakkers; Niels Hamberg, Gramsbergen; Jarno van 't Holt, Gramsbergen; Tim Houtman; Jacco van Laar, Den Velde; Daan Noeverman, Bergentheim; Yannick Odink, Lutten; Nick Prenger, Holtheme; Dennis Ringenier, Dedemsvaart; Lars Smit, Coevorden; Bram Stroeve; Bram Veen; Bart Veltink, Bergentheim; Marcha Bakhuis, De Krim; Lisa Bakker, Bergentheim; Yvar Brink, De Krim; Dimitri Brouwer; Sherren van Dijk, Lutten; Alicia Huisman; Leonie Jansen; Britt Krijger; Martijn Meijerink, Venebrugge; Caithlin Odink, Lutten; Mandy Oolhorst, Rheezerveen; Ilva Plasman, Slagharen; Marleen Prenger, Den Velde; Puck Reints, Bruchterveld; Julia Roelofs, Rheezerveen; Rico Sanders, Kerkenveld; Mark van der Veen, Rheeze; Ylva Vetker, Lutten; Lars Veurink; Raymond van de Vijver; Jettie Vosslamber, Sibculo; Yanniek Waterink, Radewijk; Brigit Achterkamp, Beerze; Gioya Alting; Tamira van den Berg; Jordy Bijlstra, Kloosterhaar; Manon de Boer; Kim Dijk; Dylan ten Doesschate, Kloosterhaar; Susan Donker, Gramsbergen; Marleen Hakkers; Daphne Hans, Beerze; Lennart Hogenbirk; Djamilla Klokkers; Lisa Krijt, Bergentheim; Angela Leemgraven, Gramsbergen; Sander Leusink; Ruth Odink; Imke Roeleveld, Bruchterveld; Tom Snippe, Schuinesloot; Justin van der Steen; Lotte Strijker; Natascha van Veen; Lotte Veurink; Minou Welleweerd; Nicole Zomers.

    VMBO Theoretisch leerweg
    Niels Frijling; Owen Hamburg; Pieter Hamhuis; Daan Hofsink; Lennard Kieft, Gramsbergen; Jorian Kiela, Slagharen; Jordi Kollen; Chiara Kool, Bergentheim; Stan Meertens; Kaj Mulder; Veronique Odink; Thomas Otten; Anne Pals; Roan Pouwels, Slagharen; Naomi Pullen; Miriam Schepers, Bruchterveld; Janique Schuurman, Beerzerveld; Xavèr Slot; Carlijn Slot, Gramsbergen; Alwin Spijkers, Radewijk; Ramon Tijs; Quinten Veneman; Britt Veurink; Sten Waterink, Bruchterveld; Thamar Winters, Beerze; Sharon Betting, Rheezerveen; Mattanja Boer; Sharon Bouwhuis; Mathilde Dijkstra; Joris Eggens, Vroomshoop; Ramon Hakvoort; Marlinde Heijmink, Diffelen; Sylia Herbert, Bergentheim; Esmee Hofsink, Bergentheim; Sam Hutten, Slagharen; Eline Kootstra; Elin Kremer, Schuinesloot; Marleen Luisman, Bergentheim; Chantal Meijer, Lutten; Timon Mulder, Heemserveen; Niels Oosterink, Bruchterveld; Lyan Scherpenkate; Yannick Veneman, Bergentheim; Robert Weekamp, Slagharen; Sanne van Asten; Julian Dijk, Holtheme; Ehsan Ebrahim; Niek Huisjes, Bruchterveld; Bas Hulzebosch, Ane; Giulia Ippolito, Vroomshoop; Mehmet Kaplan; Dani Katoele; Danny Kluin, Coevorden; Fabiënne Kosse; Dylan Lamberink, Bergentheim; Silke Lennips, Bruchterveld; Marc Luisman, Gramsbergen; Remon Meijer, Lutten; Jennifer Overman, Ommen; Mathijs Pullen, Bruchterveld; Fabian Reinders; Chiel Ridderman; Maikel Schutte, Vroomshoop; Koen Slomp, Ane; Reinier Slotman; Jarno Smit; Nick Spijkers, Sibculo; Yorick Sturris; Jorieke Waterink, Anevelde; Susan Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

    HAVO
    Joachim Adema; Pleun Alferink, Geerdijk; Lilian Boers; Rosa Brunink, Bruchterveld; Petri van Gaalen, Bruchterveld; Ellen Hamberg; Ilse Hoek, Dedemsvaart; Metin Kortbeek, Rheezerveen; Marith Luisman, Bergentheim; Sander Mulder; Rick Plegt, Bruinehaar; Barry Praag, Lutten; Roos Runhaar; Vince Schutte, Sibculo; Thom Sloetjes, Drogteropslagen; Marc Veldhuis, Vroomshoop; Andy Vermanen, Dedemsvaart; Lisa Veurink, Collendoorn; Michelle Xia; Judith Bouwmeester, Ane; Stef Bruggink, Lutten; Michael van Dijk, Schuinesloot; Rob Everts, Kerkenveld; Marlou de Graaf; Timo Hof, Drogteropslagen; Paul Huisjes, Bergentheim; Annelin Kosse, Slagharen; Tycho Mensing, Nieuw Amsterdam; Carien Oldenburger, Dedemsvaart; Rozemarijn Pot; Levi Roessink, Kloosterhaar; Stan Roorda, Gramsbergen; Hidde Schepers, Radewijk; Tim Streefland, Dedemsvaart; Margot Tromp; Nardi van de Velde; Rik Weits, Vroomshoop; Jasmijn van Wijk; Rutger Wind, Bergentheim; Twan Wolbink, Rheezerveen; Hilde Becker, Bergentheim; Alisha Bekker; Mandy Bouwhuis, Geerdijk; Paulien van Bussel; Lisanne Ekkel, Dedemsvaart; Ruth Everts, Bruchterveld; Stef Gruppen; Denice Harzevoort; Aram Hassan; Natasja Kelder; Elisa Kosse, Slagharen; Emmely Kosse, Slagharen; Loes Kroezen, Gramsbergen; Stefany Molema, Dedemsvaart; An Spijkers, Gramsbergen; Céline Stoevelaar; Nick van der Veen; Cloé Dijkhuis; Mike Drenth; Sander Engels; Lisa Geertjes; Dylan Gerrits; Chloë Gerritsen, Vriezenveen; Niels Hamhuis; Esmee Huisjes; Jet Kroon, Beerzerveld; Nikki van der Laan; Manon Meijer, Lutten; Onna Nij Bijvank; Anouk Pieper, Slagharen; Aniek van der Veen, Gramsbergen; Linda Westenberg, Bergentheim; Julian Zoeten.

    VWO
    Susan Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Lotte Donker, Gramsbergen; Kelvin Finkers, Schuinesloot; Rosan Hans, Drogteropslagen; Dennis Hemmink, Bruchterveld; Koen Koopmans; Paul Loman, Slagharen; Danique Meijer; Leonie Meijer; Gerine Nijman, D-49847 Wielen; Margriet Slatman, Ane; Maaike Stad; Nadine Steen; Tessa Valk; Bastiaan van der Veen, Radewijk; Natalie Welles, Slagharen; Renée Wolf; Bram Brink; Jan Henk Davenschot, Hoogenweg; Tessa van Dijk, Vroomshoop; Niels van Dijk, Slagharen; Jasper Fix, Dedemsvaart; Sanne Freke, Mariënberg; Lisanne Joling; Robbert Katoele, Bergentheim; Hanne Klapwijk, Radewijk; Emma Knol, Dedemsvaart; Daisy Kosse, Slagharen; Jesse Laarman, Dedemsvaart; Anouk Olthof, Bergentheim; Ellis Slotman, Vroomshoop; Chiel Somsen, Slagharen; Annefleur Uitzetter, Geerdijk; Karin Vreken, Rheezerveen; Jaël Warrink; Dirk Woertink, Mariënberg; Marnix Botter; Mirka Buist; Elwin Dogger; Frank Eshuis; Bo Gruppen; Bram Haverkort, Ane; Jari Hutten; Danique Hutten; Joeri Jansen, Vroomshoop; Renske Jonker, Dedemsvaart; Arjan Loman, Slagharen; Daniël Muis, Bruchterveld; Daniek Nijhof, Lutten; Anniek Runhaar; Wilmer Schroer, Collendoorn; Hanneke Schroten; Tom Sluijmer; Floris-Jan Vasse; Bas Veltink, Bruchterveld; Thijmen van der Wielen, Emmen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hardenberg.


    Locatie Dedemsvaart

    VMBO Basisberoepsgerichte leerweg
    Marith Baas; Sanne Berg; Manouk Bouwkamp; Melissa Brand, Linde dr; Nikki Bruins; Seyda Canakci; Ilse Frijlink; Daniva Gort; Julia Huisman, Nieuwleusen; Lianne Kouwen, Nieuwleusen; Iris Kragt; Rianka Otten; Malou Paasman, Nieuwleusen; Dominique Schipper; Romy van Slooten; Regina Smit; Stefanie de Vries, Dedemsvaart.

    VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg
    Daan Bakema, Nieuwleusen; Denise Benjamins, Drogteropslagen; Anil Canakci; Naomi Groen, Nieuwleusen; Ruben Haasjes; Eline Karsies; Nienke Kouwen, Nieuwleusen; Herjan Plasman, Balkbrug; Jeffrey Rens; Nick Reuvers; Rosalin Veneberg; Jeske Welink.

    VMBO Theoretische leerweg
    Koen Bonen, Balkbrug; Michelle Breukelman; Danique Christiani; Paulien Franken; Esmay Groen; Roos Habers; Jurgen Hekman, Balkbrug; Willian Kamerman, Linde dr; Ilse Klein, Nieuwleusen; Suzanne Knol; Sanne Kosse, Lutten; Denise L' Herminez; Vera Logtenberg; Xsara Miedema; Esther den Ouden, Nieuwleusen; Stan Peters; Nathalie Prins, Nieuwleusen; Julie Scholten; Annemarie Schumacher; Remco Wagenvoord, Balkbrug; Gerwin Westerman, Nieuwleusen; Niek van 't Zand; Fleur van de Belt; Roy Boer; Valerie Deen; Leroy van Dijk; Lars Dijsselhof; Kelvin Haasjes, Drogteropslagen; Steijn Hendriks; Demi Hendriks; Sander Klooster; Stef Koopman; Dylan Mooij; Wim Otter; Sara Rosman, Balkbrug; Naomi Schalen; Anne Karina Stoop; Stan Timmerman; Matthijs van der Veen, Balkbrug; Daniëlle Wibiër; Sanne Wink, Balkbrug; Brian Winter.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Dedemsvaart.