Volledig scherm
© Dinand Buisman

CGS Het Noordik

Hier kunt u alle geslaagden van CGS Het Noordik uit het tweede tijdvak vinden.

Locatie C. van Renneslaan


Basisberoepsgerichte leerweg
Sport, Dienstv. en Veiligheid

Santi van Braam.

Techniek Breed
Sherak Seferyan.

Verzorging
Quimberlyn Nijhof.

Gemengde leerweg
Handel & Administratie

Marloes Nitert; Giano Risakotta.

Verzorging
Dalysio Jansen; Iris van der Palen.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Handel & Verkoop

Vince Oosten.

Sport, Dienstv. en Veiligheid
Sylvana Gierveld, Wierden.

Techniek breed
Matthijs Löwik; Lars Maurits.

Verzorging
Kim de Bruin.

Theororetische leerweg
Economie

Galliano Patawala; Luke de Winter.

Techniek
Dani de Preter.

Zorg & Welzijn
Tristan Kole.


Locatie Noordikslaan

Atheneum

Cultuur en maatschappij
Sude Zorluözpinar.

Economie en maatschappij
Qing He Lin, Wierden; Marjolein Meijer, Wierden.

Natuur en gezondheid
Olaf Smelt.

Natuur en techniek
Ruth Eppink, Tubbergen.

Gymnasium
Natuur en gezondheid

Marit Smelt, Vriezenveen.

Havo
Cultuur en maatschappij

Tessa Groothuis, Nijverdal.

Economie en maatschappij
Sharon Jurjens, Vroomshoop; Marcus Shenouda; Evelien Spiele.

Natuur en gezondheid
Sanne Brinkman, Vriezenveen; Lieke Dasselaar, Vriezenveen; Vera Kunst, Vriezenveen; Mariska van Pomeren; Melanie Prins, Wierden; Natik Setrakian, Vriezenveen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.


Locatie Vriezenveen

Basisberoepsgerichte leerweg
Sport, Dienstv. en Veiligheid

Jedidja Berkhof.

Technologie & Dienstverlening
Delano Bosman, Daarlerveen.

Verzorging
Eva Siebelink, Wierden.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Technologie & Dienstverlening

Tim Nijkamp.

Verzorging
Kayra Laarman, Daarlerveen; Marloes de Lange, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Theororetische leerweg
Economie

Panchali Brinks; Dylaine Heuver; Marijn Keijzer; Mike Kroese, Hoge Hexel; Allard Mulder; Romee Nijboer, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Chris Woudenberg, Wierden.

Zorg & Welzijn
Anne Bakhuis, Daarle.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vriezenveen.


Locatie Vroomshoop


Basisberoepsgerichte leerweg
Handel & Administratie

Sabrina Dekker, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Verzorging
Iris Smit.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Handel & Administratie

Shirley Wesselink.

Techniek - Bouw/metselen
Rick Hansman.

Techniek - Bouw/timmeren
Thijmen Maneschijn, Vriezenveen.

Theororetische leerweg
Economie

Joey de Jong, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Zorg & Welzijn
Riëlle Fikkert; Wessel Hoenderdos.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Vroomshoop.