Volledig scherm
© Mark Mensink

Marianum

Hier kunt u alle geslaagden van het Marianum vinden.

Scholengemeenschap Marianum, Groenlo

Atheneum

Cultuur en Maatschappij

Anne ten Have, Harreveld; Elin Griess, Lichtenvoorde; Elke Berendsen, Zieuwent; Loes Hogenkamp, Lichtenvoorde; Mayra Pierik, Winterswijk Meddo.

Economie en Maatschappij
Arjan Klein Holkenborg, Zieuwent; Charlotte Kristen; Daphne Eskes, Lichtenvoorde; Isabel Harmelink, Vragender; Jaco klein Goldewijk, Zieuwent; Jeroen Vonk; Jim Morssinkhof, Lievelde; Kyryan Honingh; Lisa van Gaalen, Zieuwent; Mandy ten Damme, Winterswijk Meddo; Niels Ten Have, Lievelde; Philibert Weenink, Lievelde; Roel Bruins; Sacha te Brake; Sanne Geelink.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Jurian Koopman, Lichtenvoorde; Lonneke Minkhorst, Lichtenvoorde; Maura Lepping, Beltrum; Tim Penterman.

Natuur en Gezondheid
Britt Gankema; Danique Middelhuis; Gijs te Molder, Mariënvelde; Kirsten Temminghoff; Kirstin Bleumink; Merlijn Reijrink.

Natuur en Techniek
Arnoud Domhof, Harreveld; Kristy van Braak, Lichtenvoorde; Lieke Geessinck, Lichtenvoorde; Marit Geelink.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Chiem Seesing, Lichtenvoorde; Iris Huinink, Lichtenvoorde; Karleen Oonk, Lichtenvoorde; Niek Sterenborg, Borculo; Wout Huitink, Borculo.

Gymnasium

Cultuur en Maatschappij
Emma van Rijn, Winterswijk.

Natuur en Gezondheid
Dylan Eekelder, Lichtenvoorde.


Havo

Cultuur en Maatschappij
Ferry Wolterinck, Beltrum; Ilse Stortelder; Teun Lageschaar, Beltrum.

Economie en Maatschappij
Anne Hanselman, Eibergen; Bernice Oonk, Vragender; Bram Groenhof, Borculo; Bram Takken, Lichtenvoorde; Carmen Raben, Lichtenvoorde; Dana Tuinte, Beltrum; Dennis Dwars; Eva te Brinke; Frederique Grevers, Lichtenvoorde; Frederique Slot, Lichtenvoorde; Gerrit Immink, Zieuwent; Gijs Kolkman; Iris Wellink; Jelmar Pouwels; Jess Rondeel, Lichtenvoorde; Jette Tankink, Harreveld; Joris Hartman, Lichtenvoorde; Karim Benariba, Lichtenvoorde; Kim Slootweg, Lichtenvoorde; Kim Hua Tang, Lichtenvoorde; Lenneke Kolkman, Zieuwent; Marlin Stortelder, Beltrum; Niels Haarlink, Beltrum; Puck Reijerink; Ruben Knufing, Harreveld; Ruth Oude Luttikhuis; Sanne Harbers, Lichtenvoorde; Sascha Schepers, Lievelde; Steven Oostendorp, Eibergen; Tessa Paardekooper; Thijs Wolterink, Beltrum; Timo van Zutphen, Lichtenvoorde; Wessel Aalders, Lichtenvoorde; Wouter Krooshof, Lichtenvoorde; Yaron Heller, Lichtenvoorde.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Dayani Timmerhuis, Lichtenvoorde; Julie Reesink; Stijn Hulshof, Harreveld; Ynse Hoitink, Beltrum.

Natuur en Gezondheid
Anne Schepers, Zieuwent; Bart Reinders, Beltrum; Benthe Papen, Zieuwent; Carlijn Kok; Cheyenne Doppen, Lichtenvoorde; Evelien de Munnik; Frank Harmelink, Vragender; Gijs Berendsen, Beltrum; Indie Meekes, Zieuwent; Iris Geverinck, Eibergen; Jetse Klein Gunnewiek, Beltrum; Justin ten Have, Lichtenvoorde; Laudi Rondeel, Lichtenvoorde; Lotte Reinders, Lievelde; Maarten Reuvekamp, Aalten; Marlin Berendsen, Vragender; Marloes Harbers, Zieuwent; Naomi Zonneveld, Lichtenvoorde; Niek Leemreize, Lichtenvoorde; Nienke Lageschaar, Vragender; Pam ter Bogt; Renée Leemreize, Lichtenvoorde; Ricardo Krabbenborg, Zieuwent; Robin Nijhof, Lichtenvoorde; Romee Ponds, Lievelde; Sanne Zwerver; Suze Berendsen, Lichtenvoorde; Thom Storteler, Lichtenvoorde; Tijmen Bongers, Lichtenvoorde; Wilske Scholten, Lichtenvoorde.

Natuur en Techniek
Erik Sebastian Boers, Lichtenvoorde; Jasper Lageschaar, Vragender; Jelle Post, Lichtenvoorde; Joep Hummelink, Zieuwent; Mandy Reijerink, Eibergen; Martijn Bakker, Lichtenvoorde; Menno Huisman; Tom Ribbers, Vragender.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Laura van den Belt; Renske te Plate, Lichtenvoorde; Stijn Ubbink, Vragender; Wiert Kolkman, Zieuwent.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Groenlo.


Lichtenvoorde

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Economie
Abdi Abdul Mohammad; Sam Beening.

Economie en Techniek
Chris Hegeman, Zieuwent; Demi Gierkink; Glenn Klein Goldewijk, Zieuwent; Isaiah Epping, Groenlo; Jeffrey Janssen, Winterswijk; Jop Meekes; Lars Meekes, Groenlo; Luc Tuinte, Beltrum; Mart Gebbinck, Zieuwent; Niels van Dunschoten; Rigilio ten Brincke; Rodrigo Krabbenborg, Zieuwent; Siebe Domhof; Siebe Lantink, Groenlo; Stan Gelinck, Groenlo; Teun Schuurmans, Groenlo; Tobias Wolterink; Tom Veerkamp, Groenlo.

Zorg en Welzijn
Anouk Garstenveld, Vragender; Claire Teunissen, Groenlo; Lizet Rooks, Harreveld; Madelon ten Brincke, Groenlo; Mandy Wesselink, Vragender; Marlon Lammers, Aalten; Mathijs Papen; Tessa klein Goldewijk, Zieuwent; Yasemin Topal.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Economie
Jill Ligtenberg, Groenlo; Jolien Wassink, Lievelde; Pam Sonderen, Lievelde; Reber Abdulla; Tim Hermanns, Zieuwent; Economie en Techniek
Bart Massop, Groenlo; Corné Prins, Groenlo; Demi Bokkers, Zieuwent; Djordy Evers, Groenlo; Jeroen Goossens; Kevin Bokstart, Groenlo; Laura Slaski; Luc Toebes, Harreveld; Melanie Jonker; Niels Teunissen; Ramon Domhof; Roel Domhof;
Sieb Nieuwenhuis, Zieuwent; Teun Hulshof, Zieuwent.

Zorg en Welzijn
Anna Hendriks, Zieuwent; Anouk van Rossum; Anouk Bonenkamp, Groenlo; Carlijn Aalbers; Clannad Gralike, Lievelde; Danique Scheffer; Demi Teerink, Varsseveld; Fedde Betting, Vragender; Floor Aversteeg, Varsseveld; Hanne Venderbosch; Iris Wallerbosch, Groenlo; Jet te Brake, Lievelde; Kaja Krabben, Harreveld; Kim Klein Gunnewiek; Laura Oonk; Linde Tijdink; Lynn Overbekking, Harreveld; Lynn Roerdink, Beltrum; Manon Wellink, Groenlo; Marian Tanck, Vragender; Marit Oonk, Vragender; Meike Houwers; Merel van Lochem; Myrthe Gussinklo, Harreveld; Nienke Rooks; Noëlle Waalders; Pleun Hettema; Tess Weijers; Yao Lin Wessels, Lievelde.

Gemengde leerweg

Economie en Techniek
Boyd Koenders; Damian Stokvisch, Groenlo; Gijs Leemreize, Ruurlo; Jelle Groot Kormelink, Zieuwent; Koen Krabbenborg, Zieuwent; Stijn Tenten; Sven Goossens; Tom Garstenveld; Wijnand Lubbers, Aalten.

Economie en Zorg en Welzijn
Diede Ruesink, Mariënvelde; Gijs Eekelder, Groenlo; Jannah Poelhuis, Harreveld; Joost Hendriksen, Zieuwent; Marli Roerdink, Groenlo; Marly Hieltjes; Maxime Olijslager; Nikki Lubbers; Serra van Wijngaarden, Zieuwent; Sharon Tolkamp; Tycho Riteco, Groenlo; Vanessa Wolters, Harreveld; Yentl Tiemes, Vragender.

Theoretische leerweg

Economie
Bram ten Holder; Josse Vermeulen; Tess Kole, Groenlo.

Economie en Zorg en Welzijn
Folke Bouwens; Lowie Niënhuis; Manuel Rensink, Groenlo.

Economie, Landbouw en Techniek
Alban Sulejmani, Groenlo; Chiel Wellink, Groenlo; Doron Hakvoort, Borculo; Jorn Heming, Groenlo; Ties Klein Gunnewiek, Groenlo; Tijmen Poll, Groenlo.

Economie, Techniek en Landbouw
Wout Beuting, Zieuwent; Economie,

Zorg en Welzijn en Landbouw
Aron Baks; Britt Krabbenborg, Beltrum; Dagmar Hummelink, Zieuwent; Diede Krabbenborg; Esmee Kersten; Estelle Pierik; Fabiënne van de Kamp; Fleur Klein Gunnewiek; Harm Ottink, Groenlo; Isabelle Wellink, Groenlo; Jade Doppen; Jannick Beusink, Groenlo; Jelle Leusink, Beltrum; Jet Versteege; Jikke Boschker; Jill Leemreize; Jim klein Gebbinck, Groenlo; Jop Reuvekamp; Jorden Veld, Groenlo; Juul van Schaick; Kane Everink, Groenlo; Kim Reiring; Lorenzo Krabbenborg, Zieuwent; Lotte Pillen; Lynn Tombergen; Maartje Eekelder; Manon Wolters; Marwin Younan, Groenlo; Nanne Oonk; Nel Hogenelst; Nicky Leemreize; Nikki Niënhuis; Pleun Ottink, Vragender; Ruth Hulshof, Groenlo; Ryan Everink, Groenlo; Ryan Frenken.; Sanne Heutinck, Zieuwent; Shauni Franz; Suzanne Klein Gunnewiek; Tari klein Goldewijk; Tooske Lurvink.

Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
Amber Klomberg; Cas Breukers; Gijs Minkhorst, Vragender; Imane Kaddoura, Groenlo; Jari Bruijl, Beltrum; Quinty Reinders, Lievelde; Siebe Klein Goldewijk, Zieuwent; Stijn te Molder, Zieuwent; Techniek, Landbouw, Zorg en Welzijn en Economie
Anne Buesink, Lievelde.

Zorg en Welzijn
Daimy Zieverink, Beltrum.

Zorg en Welzijn en Landbouw
Carlijn Koenders, Vragender; Iris Groothuis, Varsseveld; Marleen Harbers; Mart Oosterholt, Lievelde.

Zorg en Welzijn, Landbouw en Economie
Femke Dekker.

Zorg en Welzijn, Landbouw en Techniek
Charaf El Jaroudi, Groenlo; Dide Tanck, Vragender; Evi Tanck, Vragender; Julius Bulten, Heelweg; Karlijn Krabbenborg, Groenlo; Rienke ten Have, Harreveld.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Lichtenvoorde.

Volledig scherm
© Marianum