Volledig scherm
© Thinkstock

MaxX Neede

Hier kunt u de geslaagden van praktijkonderwijs MaxX Neede vinden.

Schoonmaak in de groothuishouding
Sabine Wantia; Nena Pierik; Britt Orriëns; Tyra Stevens; Bas van Ark; Gerry van der Mark; Mohamed Ahmed Aidarus; Lise Nijhuis; Naomi Worm; Mariska Schellen; Rick van der Schans.

Praktijkdiploma medewerker melker
Siebe Papen; Pieter Sjoerdsma; Tom Vogt; Bart te Bogt; Luuk Zweers.

Mag lassen niveau 1
Jordy Slag; Roy van den Berg; Justin Baks; Kai de Witte; Joël Toebes.

Heftruck
Jordy Slag; Roel Stevens; Gijsbert Knippenborg; Dirk Snijders; Floris Knippenborg; Joel Toebes; Rik Schurink; Arian Slaghekke.

Machinale houtbewerking
Tom Hukker; Bas Krooshof.

Baliemedewerker
Pieter Ramp.

Werken in de keuken
Kevin Wijnbergen; Urvin Beekman; Fabio Lievestro; Roy Veenstra; Tim Kotterink; Sarella van der Mark; Romee Kruidenier; Maikel Meekhof; Koen Haverkate; Tim Schippers; Luca Hemeltjen.

Winkelmedewerker
Soukaina Afkari; Nordin van Houttum; Jill Leussink; Jacquline Hunting; Pricilla Kramer; Kristel Ordelmans; Amber Orriëns; Demy Peddemors; Nina te Nijenhuis; Hakan Polat; Marieke Maas; Justin Menkhorst.

Werken in de zorg
Maureen Leusink; Safira Wollrabe; Eline Regelink.

Werken in het groen
Roel Stevens.

Werken met bloemen
Marissa Sieverink; Britt ter Avest.

Schilderen
Faye Thomson.

VCA
Robby Berentsen; Emiel Berenschot; Bram Romijn; Martijn Krooshof; Darren van Ginkel; Wesley Bok; Roy Veenstra.

Veilig werken langs de weg
Ferry Dekker; Wesley Bok; Bart Hukker; Roel Stevens; Remco Haijtink; Jordy Slag; Pieter Sjoerdsma; Jaap Hettinga; Marc Weenk.

Diploma Entree opleiding
Maureen Bomers; Niek ter Braack; Suze ten Brinke; Sarah Bröcker; Youssef Ferdaoussi; Romy Lehmann; Claudine Mado; Sophie Michorius; Jasper Nijenhuis; Marc Tjoonk.

Getuigschrift Praktijkonderwijs
Youri Leussenkamp; Tim Weegerink; Doortje L’Amie; Roy van den Berg; Soukaina Afkari; Kelly Spin; Gijs Klein Poelhuis; Jouri van der Kuil; Annelies Marsman; Luca Hemeltjen; Lisanne Wolfs; Timo van de Maat; Romee Kruidenier; Joel Toebes; Jeremy Meijerink; Pieter Ramp; Ferry Dekker; Jorrit Koier; Monica Menkehorst; Wesley Regtop; Tim Schippers ; Boudewijn ter Meer; Bart Hukker; Rik Schurink; Maureen Bomers; Niek ter Braack; Suze ten Brinke; Sarah Bröcker; Youssef Ferdaoussi; Romy Lehmann; Claudine Mado; Sophie Michorius; Jasper Nijenhuis; Marc Tjoonk.