Volledig scherm
© Carlo ter Ellen

OSG Hengelo (inclusief 2e tijdvak)

Hier staan de geslaagden van het OSG Hengelo.

Bataafs Lyceum

Havo
Cynthia Annema; Johnny Ay; Joshua Boensma, Delden; Leon Brands, Borne; Lonneke Cantineau; Rowan Dobbe, Borne; Kjeld Grob; Tim Heuker of Hoek; Ingo van Hezel, Bentelo; Bram Holtman; Else Jorink, Borne; Kylie Koers; Koen Kremer, Borne; Tom Laarhuis, Delden; Aaliyah Meenink; Justin Morssink; Samet Murat; Jeroen Nijboer; Bram Onrust; Wendel Oude Egberink, Borne; Pavel Palyanov; Dim Scheurink; Cindy Schröer, Borne; Romy Schröer, Borne; Karien Smit, Borne; Gaby Sterken; Merel Tanriverdi; Romee Tielkes; Bas ten Tusscher, Delden; Emincan Ulu; Nienke Vermeulen; Pim Versteeg; Sander Wennink; Flip Wennink.

Atheneum
Michelle Bak, Borne; Lilian Berenpas; Maarten Besten; Eray Bilgili; Melanie Blume; Jesse de Boer; Peter Bosch, Oldenzaal; Anne Breur; Tobias Bruel; Duco van Buuren; Gerlinde Buurlage; Furkân Dengiz; Jolien Deterink; Joris Eeftink; Coen Ensink; Melanie Heuver; Ruurd Jaarsma, Goor; Maarten de Jager; Sophie Kolk; Niels Kroese, Delden; Erkan Mercimek, Borne; Jan Willem Mijnheer; Reinoud Pino; Jorn Quattrocchi; Anouk Scholten, Borne; Agaath Schuurmans; Joppe Wesseling, Enschede; Hans-Jan Westerhof; Rick Westland; Michiel Wiggers, Borne.

Gymnasium
Veerle Dijkstra; Dion Hoek; Anne Koning; Tim Luyten; Pepijn Streng; Rozemiek Wessels, Borne.

Montessori College Twente


Theoretische leerweg
Yousif Abdelkhalik; Nadeche Altena; Yannick Ardesch, Borne; Amir Badr; Lois Barendse; Carmen van den Berg; Joy Beune, Borne; Cyrine Beune, Enschede; Desiré Boddeman; Daan Boekee; Casper Boon, Enschede; Simon Borninkhof, Borne; Sophie Bouwmeesters; Emma Brouwer; Lars Colenbrander; Margy Courant, Borne; Rogier van Dokkumburg, Enschede; Daimy Donk; Robin Donkers; Lauren Eckelboom; Mart Einhaus; Eloy Evers; Imeni Ferhani; Sophie Geerdink; Britt Griepink; Robin Groothuis; Hidde Gruben; Thomas Hietbrink, Borne; Robbert Hoogeveen; Margo Kemerink op Schiphorst; Lauren Kerkhoven; Ana Kirmali; Lorenzo Klein Breteler; Daan Knippers; Romy Koopman, Borne; Jade Krake; Marlin Krake; Noor Kuster; Juliët Langelaar, Delden; Nikki Lebbink; Sophie Maring; Victor Meijer, Borne; Joël Mulder, Enschede; Robbie Nederkoorn; Denzel Olde Kalter, Deurningen; Iris Olde Wolsink; Anke Oosterhof; Annemijn Otten, Delden; Jochem Oude Lashof, Borne; Tess Oude Wesselink; Sanne Oude Wesselink, Delden; Anouk Peters; Thomas Reitzema, Enschede; Daniëlle van de Riet; Paulyne Rollman; Aziza Roos; Dominique de Ruijter; Daniëlle Schoonveld; Sophie Schwering, Borne; Bart Siemerink; Anne-lynn Slaghekke, Borne; Imar Smits; Kyra Sonder; Floris-Jan Sordam; Bas Spenkelink, Borne; Quinty Spijkerman; Libby Spit; Naomi van Tiel; Alexander Tok; Danieck van der Weide; Fabiënne Wessels, Borne; Bente Wielens; Noa Willems; Bodine Wolters.

Havo
Berry Araya; Megan Arkink, Delden; Nina de Bakker; Jonathan Bergsma, Enschede; Romy Beugeling; Lars Binnendijk; Sanne van den Bosch; Bo Bouwhuis; Stacey Braggaar; Tessa Brander; Bram ten Brücke; Susanne Buchholz; Benthe Canter Visscher, Delden; Ilja ten Dam; Simon Daoud, Borne; Daphne Dijkhuis; Ninon Dijkhuis; Lars van Dorenvanck, Deurningen; Dean Droste; Lara Einhaus; Tim Evers, Borne; Melissa Foss; Lars Frielink, Deurningen; Sem Geerdink; Jesse Gemser; Martijn Gervedink Nijhuis; Sebastiaan Ghanadian; Merle de Groot; Bram van der Ham; Evi van Heijningen; Carlien Heins; Lauren Hofstee; Tim Hofte; Janske ter Horst; Loïs Hozee; Sophie de Jong; Tessa Kamerich; Sanne Kassenberg; Naomi Kemerink; Sarah Kortenhoeven; Lotte Kosterink; Esmee Kramer; Valerie Kruidenier; Cas van der Kuil, Haaksbergen; Marijn Kuipers, Enschede; Justin van der Laan; Mahir Likic; Nicky Meenderink, Borne; Dewanti Meijer; Mirle Mondria, Delden; Wendy Niessen, Delden; Maaike van den Nieuwboer, Borne; Stefan Oosterom; Annelin Pelle; Jody Peters; Ties Peters; Sam von Piekartz; Mattanja Piet; Odille Pots; Madelon Puntman; Frederiek Ramaker; Jasmijn van Rangelrooij; Dirk Renting, Borne; Sharon Rolleman; Stan Scheurink; Stijn Schipper; Amber Scholte op Reimer; Demi Siemerink, Delden; Daan Sinkeldam; Nienke Smit; Yonne Stroot, Borne; Indy Tinsel; Ties Traanman, Delden; Marli van der Vegt; Sam Veldhuis, Borne; Sophie Vlecken; Daan Vollenbroek; Timo Walhof; Casey Wegdam; Fyline Weijermars; Laureen Wes; Nina Wesselink; Lieke Van Wezel; Tristan Wiegmann; Eileen te Wierike; Leonie Wijnen; Marte Wilbrink, Borne; Leroy Winters, Borne; Maud van Zanten.

Atheneum
Eline van der Aa; Stijn Analbers; Jet Bebseler; Pien ter Beek, Borne; Rutger Bijl; Mick Bosman; Nienke Both; Janneke Brantjes; Marloes de Ceuninck van Capelle; Danique ter Doest; Anke Dumont, Borne; Luuk Eilers; Nout Franke; Eva Groenendijk; Stan Groenhuis, Borne; Dorine grote Punt, Borne; Stijn Harms, Borne; Ernesto Harmsen, Zenderen; Lotte Hendriks, Borne; Max Hendriks; Bram Huiskes; Meryem Kökçü; Harm Lameris; Thomas de Lange; Emilia Lantink, Borne; Bram Massmann, Borne; Eva Mengerink, Borne; Lars Mulder, Borne; Emmalie Muller, Borne;Suzanne Nijhuis, Bentelo; Maaike Odijk; Daniël Proost; Youri Ran; Maud Romme; Anne Smit; Maudi Sonder; Dylan Vorgers, Borne; Caily Waaijer; Rianne Weide.

Gilde College

Basis beroepsgerichte leerweg

Bouw breed
Niels Averdijk; Jordy Eckhart; Ruben Reichart; Mika Waage.

Electrotechniek
Ebu Acikel.

Handel en administratie
Alparslan Akyilmaz; Damy Altena; Floris Dassen, Haaksbergen; Asan Eskili; Marleen Essink, Delden; Max Evers; Melvin Gouma, Enschede; Soleil Kiyanda; Terrence Lopez; Charissa Nicolaas; Djamilla Sapulette, Almelo; Wout Schuurman, Nutter.

Zorg en Welzijn breed
Daphne Dijks; Dewi van Gelden; Dilara Gögen; Roy Groothengel; Jip ten Hove; Ramy Isijk; Romy Klasen; Lisan Lankheet, Haaksbergen; Pim Leusink; Danusia Nijhuis; Sibel Oral; Romy Reuvers, Haaksbergen; Shannon Spiele, Enschede; Carmen Tuintjer, Borne; Mart ten Tusscher, Delden; Emmarye Wieffer.

Kader beroepsgerichte leerweg

Bouw breed
Guido Asbroek .

Electrotechniek
Furkan Akbaba; Dylan Bosch; Koen Gruiters; Melvin Hietbrink; Lars Klister; Luc Nijmeijer; Jaap Tenten; Cas Weerkamp; Stan Winkeler.

Handel en administratie
Britney Arends, Borne; Miriam Budak; Naniek Egberink; Brandon Hopman; Aleyna Keskin; Gevorg Khazaryan; Demi Leusenkamp, Haaksbergen; Neal Mantiri; Mathias Matti; Mariska Meijs; Nadiën Mercelina; Guyon Nijhof; Jelle Peeters, Borne; Sem te Riele, Hengevelde; Sharon Schlosser; Tara Sibum, Enschede; Latisha ten Vaarwerk, Haaksbergen; Taylor Vrolijk, Enschede; Fleur Wensink, Borne.

Zorg en Welzijn breed
Daniëlle Boevink, Enschede; Sandra Buitenhuis; Aileen Cakir; Linsey Cornelissens, Borne; Kübra Dogan; Dunya Grote Ganseij, Goor; Cynthia Hein; Nicole Jansen; Muk Klein Oonk; Fatbardh Krasniqi; Marelle Nijhuis; Lindi van Ooijen, Delden; Amy Oude Groeniger; Kaylee Pahlplatz, Enschede; Rob Schaftenaar; Daniëlle Spaan; Bernice Termijtelen, Enschede; Rinske in ‘t Veld, Haaksbergen; Lisa de Vries, Enschede; Jip van Zutphen, Enschede.

Theoretische leerweg
Sanne Aalders; Gerben , Borne;broek, Haaksbergen; Brent Coenraad; Melda Çölkusu; Liam Haan; Jinte op de Haar; Max Klootwijk; Boyd Koster; Rowan Küthe, Enschede; Anique Peters, Denekamp; Wieke Rozema; Bruna Simão Moreira; Yazgulu Solmaz; Cathy Spiele, Enschede; Daan Terpstra; Fenny te Vaarwerk; Jasper Wolberink; Emma Wolters Ambt-Delden; Sverre Yelkenci.

Praktijkonderwijs ’t Genseler

Getuigschrift praktijkonderwijs
Mahi Altun; Patricia André; Elizabeth Aydin; Hatice Ayvaci; Shivani Bachoe; Kay Bakker; Linsey Beld; Bas Bokhorst; Stefan Blokhuis; Étienne Bruins; Katalin Bruins, Delden; Dominique Brummer; Dilara Bulut; Duran Cansiz; Rebecca Dogan; Sidney van Duist, Borne; Ornina Elyo; Shannon Geçer; Manuela Grimijser; Afrim Hajolli; Nicky Harperink, Goor; Imke Jansen; Kevin Jansen; Sanne Jansen, Borne; Sietse Kingma; Kikki Krabbe; Ibrahim Kurti, Delden; Braien Lambers; Tony Lucas, Borne; Mousa Islew; Nick Praster; Ricardo Roode; Mihriban Sancakdar, Borne; Johnatan da Silva; Mehmet Tekir; Danny Verdriet; Joey Verlinden; Lars Volmer, Delden; Tim Wemekamp, Delden; Eline de Wit, Delden; Kabi Zarko .

Certificaten Praktijkonderwijs ‘t Genseler

Schoonmaak in de Groothuishouding

Ruby Assink; Elizabeth Aydin; Christa Bootsma; Shivani Bachoe; Caroline Brummer; Ornina Elyo; Marloes Grobben; Susanne Groenewegen; Sanne Jansen; Sanela Kurti; Veronique Loohuis; Kimberley Perik; Tamara Radulovic; Mihriban Sancakdar.

Werken in de Kinderopvang

Dilara Bulut; Kimberly ter Bruggen; Natassja Klos.

Werken in de ouderenzorg

Lotte Temmink .

Woonhulp

Jocey Hoek; Rebecca Dogan.

Werken in de keuken

Shivani Bachoe; Kay Bakker; Esmee van het Bolscher; George Bulut; Leroy Jansen; Sanne Jansen; Hira Sassen; Mitchel Schuurman; Mehmet Tekir; Lotte Temmink.

Winkelmedewerker

Patricia André; Shannon Geçer; Anne Hietbrink; Marina Schulte.

Orderverzamelaar (logistiek)

Manuel Aydin; Kevin Jansen; Martijn Knippenborg; Philippe Rauhé; Danny Verdriet .

Beheren van het schoolmagazijn

Elizabeth Aydin; Micha ter Beek; Stefan Boelen; Hugo Braam; Benjamin Danho; Niels Doornbos; Ornina Elyo; Frederique Hasperhoven; Soner Karademir; Caroline Koelen; Kikki Krabbe; Veronique Loohuis; Dominique Mentink; Tamara Radulovic; Philippe Rauhé; Demi Reimerink; Mihriban Sancakdar; Daphne Spijker; Askin Yilmaz; Kabi Zarko; Stan van Zetten.

Stappenplan Hout SHM

Bas Bokhorst; Steven Otto; Mitchel Schuurman; Marc Weghorst;

Vorkheftruck-chauffeur

Tim van Ballegooij; Dominique Brummer; Duran Cansiz; Bas Damhof; Kevin Groot Hemmink; Nicky Harperink; Leroy Jansen; Tim Mensink; Steven Otto; Pascal Raanhuis; Marc Weghorst; Tim Wemekamp; Stan van Zetten;

Veiligheidscertificaat: VCA-B

Manuel Aydin; Tim van Ballegooi; George Bulut; Nicky Harperink; Martijn Knippenborg; Peter Kolner; Tim Mensink; Mitchel Schuurman; Marc Weghorst; Tim Wemekamp .

Veiligheidscertificaat Start, Werk en Blijf veilig

Jeremy Altena; Kacem Amsaad; Celine Beltman; Quirine Boer; Marco Boswinkel; Brian van den Broek; Wesley van den Broek; Femke Brokers; Esther Can; Sanzed Chowdhury; Ramon Diender; Dean Doeschot; Fatma Esendemir; Hamed Islami; Nick de Jonge; Redwan Kerkdijk; Chantal Konkes; Valesca Kosters; Abdi Hersi Mirre Mohammed; Femke Rouwen; Joey Schoemaker; Manouchka Sleebos; Bianca Smit; Santana Smit; Keanu Sterrenburg; Jordy Tiemes; Ilayda Yanik.

AOC Entreeopleiding in samenwerking met PrO

Stefan Blokhuis.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo

Bataafs Lyceum - Tweede tijdvak

Havo
Zlatko Davidovic; Iris van ’t Hul.

Atheneum
Niels Cornelissen de Beer; Viktor Oude Egberink; Kars Veldkamp.

Montessori College Twente - Tweede tijdvak

Theoretische leerweg
Romy van Santen; Remco van der Wijk.

Havo
Birthe Boes; Jesse Duin; Bert Geusendam; Bart Keuler; Willemijn Klein Winkel, Borne; Maud Kollenaar; Tijmen Kuipers; Maud de Mönnink; Esmée Munster; Laurien Polman; Elise Pool; Kas Rensen, Deurningen; Jesse Derk van Schravendijk; Valerie Swerms Suwijn.

Atheneum
Tim Bruggeman, Borne; Nikos Geerdink; Floor Prigge, Borne.

Gilde College - Tweede tijdvak

Basis beroepsgerichte leerweg
Bouw breed

Calvin Bos; Fabian Bruins; Sahal Samatar; Arjan Sewdin.

Handel en administratie
Mitchel van Lissum.

Zorg en Welzijn breed
Seher Kayardan.

Kader beroepsgerichte leerweg
Bouw breed
Romain Mulder.

Electrotechniek
Roberto Cimen; Dasdemir Demircan, Borne.

Handel en administratie
Steven Beldman.

Zorg en Welzijn breed
Marloes Dekker, Enschede.

Theoretische leerweg
Samantha Boomsma; Elio Fissore, Haaksbergen; Devi Gokoel; Marit Kloek, Enschede; Nick Rutgers, Borne.

Certificaten Praktijkonderwijs 't Genseler - Tweede tijdvak

Schoonmaak in de Groothuishouding
Caroline Koelen; Lisanne Korte; Kikki Krabbe; Mihriban Sancakdar; Daphne Spijker; Askin Yilmaz; Kabi Zarko.

Basisvaardigheden metaal
Glenn Hagenouw; Nicky Harperink; Tim Mensink; Tim Wemekamp.

Werken met bloemen
Marloes Grobben.

Werken in het groen
Bas Damhof; Lucas Kuiper; Marc Weghorst; Bram Zeelte.

Bosmaaiercertificaat
Dominique Brummer; Duran Cansiz; Bas Damhof; Kevin Groot Hemmink.

ROC Entreeopleiding in samenwerking met PrO
Imke Jansen; Joey Verlinden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.