Volledig scherm
© Frank Uijlenbroek

Pius X College (inclusief 2e tijdvak)

Hier kunt u alle geslaagden van het Pius X College vinden.

Pius X College Almelo
Locatie Aalderinkshoek

Atheneum
Lisa Asbroek, Enter; Bente Bekhuis, Wierden; Emma van den Berg; Thomas ten Berge, Enter; Stefan Boomkamp; Sander Ekelenkamp; Laura Hagen; Marquerita van der Helm, Wierden; Tessa Hermans; Mike Hulshof, Wierden; Koen Jansman, Nijverdal; Elles Kamphuis, Enter; Danique Koopman; Hidde Lammertink, Enter; Wouter Marsman, Wierden; Joost Middelkamp; Patrick Nijkamp; Corbèn Poot, Vriezenveen; Chayenne Richter; Rozemarijn Rijsman, Wierden; Manon Rikkert, Enter; Sasun Sepoyan; Job Stekelenburg, Wierden; Roy Theussing; Jonna Tromm, Wierden; Kevin Vonk; Marcus Wasser, Vriezenveen; Ivo Wolters, Enter; Amid Zia.

Gymnasium
Koen ter Beke, Wierden; Mark Bruggink, Wierden; Tessa Knobben, Wierden; Sebastiaan van Kooten, Wierden; Max Mollink, Hellendoorn; Mart Schoondermark; Loïs Veldscholten, Wierden.

Havo
Neghineh Ajoebi; Marit Arkink, Bornerbroek; Hayasdan Awanesian; Sten Bellers, Wierden; Eefje Boellen; Aniek Bokdam, Bornerbroek; Iris Bokhove; Rick Braamhaar, Wierden; Stijn Braamhaar, Enter; Maegan de Bruijn; Miguel Buis, Enter; Rik Busser, Wierden; Dunja Butkovic; Dennis Dalhoeven, Wierden; Anne Dorgelo; Tolunay Dural; Jeroen Egberts, Wierden; Nick Elzinga; Lieke Embsen, Wierden; Roos Everts; Emma Fokke, Vriezenveen; Marleen Fokke, Vriezenveen; Michelle Geerdink, Wierden; Thessa Grolleman, Enter; Jeremy de Groot; Gaudi van Hal; Nathalie Heithuis; Senna van Hemert; Kelly Hissink, Wierden; Sefanja de Hoon; Van-Min Hu; Noëlle Jaarsma, Enter; Eva Keizer, Wierden; Diego Kemps, Enter; Thijs Kerkhof, Enter; Bas Klein Schaarsberg, Wierden; Julia Krisman; Lars Kroezen, , Borne; rbroek; Naro Lazarian; Joris Lesscher, Wierden; Eline Lubbers, Hoge Hexel; Danny Lucassen, Wierden; Frank Matti; Maxime Nigon, Vriezenveen; Hessel Olde Nordkamp; Jesse Olthof, Wierden; Dave den Ouden, Nijverdal; Esmee Peeters, Wierden; David Pijnenburg; Jeanine Platenkamp, Bornerbroek; Demi Plettenburg, Wierden; Aniek Poppe, Wierden; Julia Raben, Wierden; Hedwig Rouhof, Bornerbroek; Siras Sarkis; Sanne Schepers, Vriezenveen; Anniek Schoppink; Merel Schrooten, Wierden; Tom Slaghekke, Wierden; Joris Slot, Bornerbroek; Annemijn Sluijs, Wierden; Ismail Soulaimani; Marèll Staman, Wierden; Brian Stuiver; Sandra Uwikunda; Jeffrey Veldkamp, Enter; Jasper Wegdam, Enter; Danique Weghorst, Westerhaar-Vriezenveensche Wijk; Geneva Wenno; Iris te Wierik, Wierden; Dion Zuidema.

Locatie van Renneslaan

Vmbo
Basisberoepsgerichte leerweg
Economie Handel & Administratie

Dilara Ince; Bahadirhan Köktas.

Technologie en Commercie
Nout de Groot, Vriezenveen; Mustafa Köksu; Martijn Super, Wierden.

Technologie en Dienstverlening
Juan Alfons; Rilana Kruzen; Iris van Oudheusden.

Bouwtechniek Fijnhoutbewerking
Björn Tieman.

Bouwtechniek Timmeren
Lars Haarhuis, Albergen; Xander Stokkingreef, Wierden; Tim Woldendorp.

Electrotechniek
Ömer Yürümüş.

Metaaltechniek
Jimmy van Braam; Emiel Exel; Aron Letteboer; Brandon Pater; Bart Paus, Langeveen.

Zorg- en welzijn
Ceyda Bayraktar; Hamza Boubeker; Christina Dokur; Fatos Kilinç; Romy Lankamp; Denis Lappas; Tania Mardirosian; Naomi Meijer; Demi van den Poll; Mirna Rashoe; Inga Safarian; Semih Sen; Robin Smit; Maaike van Straaten; Melanie Sürüp; Melanie Timpers; Stef Vredeveld; Lars de Vries; Chantal Wachtmeester.

Gemengde leerweg
Levon Dawood Musa; Stan Dijkhuis; Steff Hoekstra; Elise Verheij; Carlito Keizer; Tom Niemeijer; Dion Walmink; Noël Cramer, Aadorp; Anita Klein Bruinink, Bornerbroek.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Economie Handel & Administratie
Thom Fritsma; Armand Henkelman; Özge Karayilan.

Technologie en Dienstverlening
Thirza Boessenkool; Bo van der Heiden; Iris Hofman, Enter; Shoghik Taveetyan.

Bouwtechniek Fijnhoutbewerking
Nienke Dijkman, Bornerbroek; Perry Haarhuis; Mart Reinerink, Mariaparochie; Tara Westerik.

Bouwtechniek Timmeren
Jelle Meijer, Tubbergen.

Electrotechniek
Marc ten Cate; Sahin Kizildag; Mike Melkon; Etienne Palamara; Hosep Sakhoyan; Devin Wemmenhove.

Technologie en Commercie
Davida Cervenka, Delden; Dion Dijkstra; Stan Veldkamp; Aaron Walkot, Goor.

Metaaltechniek
Lars van Benthem.

Zorg- en Welzijn
Melissa Bandringa; Asia Cherkaoui; Nathalie Ghazarian; Cheralie Hofte; Iris Hunting; Nieke Korte; Marina Petrosian; Kirsten Rijsman, Wierden; Isabel Rutering; Perla Siroub; Cyrelle Soekhai; Martje Verheij.

Theoretische leerweg
Amin Aarab; Fethi Aydin; Akin Çakiner; Kubilay Çoban; Jasper Engelbertink; Brinn Goosen, Wierden; Naomi Gosal; Kirsten Goudbeek; Miron Hanna; Brendan Hase; Janica Herrema; Joep van Heteren; Mikkael Huber; Sabrina Hudepol, Wierden; Ali Kaplan; Feray Konucu; Dilara Köse; Kayla Lipman, Wierden; Carmen Lokhorst; Quinten Marsman, Wierden; Jelle Meijer; Rumairy Melaan; Maria Misakyan; Thuy Nhi Nguyen; Alex Peters, Aadorp; Samir Raji Senhaji; Bo Reink; Tessa de Rijter; Selma Unsurorlu; Leonie Vreman; Hüseyin Yayla; Deniz Yildiz; Zawen Zarkisijan.

Locatie OPDC 't Nijrees

Havo
Daan de Gooijer, Bornerbroek.

Vmbo
Basisberoepsgerichte leerweg
Economie Handel & Administratie
Thijmen Slettenhaar, Wierden.

Technologie en Commercie
Frank van Tiel.

Bouwtechniek Timmeren
Roy Apeldoorn.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Technologie en Commercie

Matthijs Kok ,Fleringen; Niek Mensink; Christiaan Prenger, Wierden.

Electrotechniek
Thomas Haas.

Metaaltechniek
Randy Maathuis, Tubbergen.

Theoretische leerweg
Dex Keizers; Stijn Mulder, Borne; Jacob Nolten, Hengelo (O); Lars de Reu; Simon van Leusen, Nijverdal; Alberto Blok, Rijssen.

Locatie, Rijssen

Vmbo
Theoretische leerweg

Marnix Schoenmakers, Nijverdal; Thirza Aal, Nijverdal; Furkan Akmese, Nijverdal; Romée Alink, Nijverdal; Julia Alstein; Stijn Asbroek, Enter; Justin Borkent; Pien van Boxtel, Nijverdal; Fabiënne Broeze, Nijverdal; Leah Brouwer, Nijverdal; Denzel Brugts; Thomas op den Dries, Nijverdal; Jason Engbers, Nijverdal; Melvin Flamand, Nijverdal; Jasper Geels, Enter; Mart Geels, Enter; Lillyana Gosseling, Rijssen; Rik Gottemaker, Nijverdal; Marissa ten Hag; Mick Heuten, Enter; Lieke Heuver, Nijverdal; Romee Klein Schaarsberg, Enter; Maarten Klumper, Wierden; Rick Klumperman, Nijverdal; Milan Kok, Nijverdal; Bart Kruiper, Nijverdal; Nahrin Lahdo; Sarah Lankamp; Rosanne Lesscher, Geesteren (O); Quintin Maulany, Nijverdal; Bram Meulman; Kevin Michels, Nijverdal; Marie-Elle Mondeel, Nijverdal; Willemijn Muggen, Wierden; Koen Paalman, Nijverdal; Lieke Rauwerda, Nijverdal; Daan Rossing, Wierden; Merel Rudde, Nijverdal; Jorn Schoolderman, Enter; Thom Schraa, Nijverdal; Chazia Slinkman; Tijn Stroop, Wierden; Thomas Tijhuis, Wierden; Bram Toonen, Enter; Jasper Veltkamp, Wierden; Gijs de Visser, Wierden; Mike van Vossen, Wierden; Marit Wessels, Rijssen; Djaël Westerink, Wierden; Judith Westra, Notter.

Locatie Aalderinkshoek - Tweede tijdvak

Havo
Esther Awanesian; Nâgehan Aydin; Agnes Bakker; Serena Heerbaart, Enter; Demi Helle, Enter; Rico Morssink, Enter; Julia Olthof, Enter; Niek Rikkert, Enter.

Locatie Van Renneslaan - Tweede tijdvak

Vmbo
Kaderberoepsgerichte leerweg
Zorg en Welzijn
Emine Soylu.

Technologie en dienstverlening
Lisanne Annink.

Locatie OPDC 't Nijrees - Tweede tijdvak

Vmbo
Basisberoepsgerichte leerweg
Metaaltechniek
Glenn de Vries.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Almelo.

Locatie Rijssen - Tweede tijdvak

Vmbo
Theoretische leerweg
Jolie Bos, Wierden; Sam Eeftink , Nijverdal; Job Olde Olthof, Enter; Ninon Slettenhaar, Nijverdal.