Volledig scherm
© Wouter Borre

Reggesteyn

Hier kunt u alle geslaagden van scholengemeenschap Reggesteyn vinden.

Nijverdal, Willem de Clercqstraat

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie
Marc van Ekeren; Rick van Ekeren; Jochem Meester.

Sport, Dienst & Veiligheid
Sumeyra Arslan, Goor; Bas ten Brinke; Tim Burnama; Jurre Canter Visscher; Jesse Dijkman; Jordi Hoop; Bradley Jansen, Enter; Annemijn Klaassen, Enter; Jesper Krukkert; Luuk Machielsen; Iris Nijland, Rijssen; Daan Nunumete; Chiara Picanussa; Marlot Scholten; Matthijs Scholten; Niek Woertman.

Zorg & Welzijn breed
Demi Beuving; Romy ten Brinke; Naomi van Dommelen; Kimberly Drees; Jony Dubbink; Maudy Finke, Hellendoorn; Britt Greiving; Lisa ten Have, Hellendoorn; Manon Hoekstra; Sanne Kogelman; Lotte Legtenberg; Irene Paap; Sharlayne Parera; Paulina Posielezna.

Handel & Administratie
Alma Hadzihasanovic; Ruben Nieuwenhuis; Ruud Nijkamp, Rijssen; Nick Schreurs; Inez Waanders, Rijssen.

Sport, Dienst & Veiligheid
Pien Dengerink; Kevin Deurnink, Rijssen; Bo Dijkstra, Hellendoorn; Elisa Eshuis; Azra Hadzihasanovic; Ilse Jansen; Tom Markvoort, Rijssen; Marit Nijland, Rijssen; Elsa Poelakker; Shania Risakotta; Amber Rudde; Maarten Schottert; Melissa Schutte, Hellendoorn; Marrit Volmer; Rick Westenberg.

Zorg & Welzijn Breed
Jolinde Aaltink; Saskia Beuving; Robbin Bos; Femke Broekert; Elisa Cremonini; Senna Hendriks Boers, Hellendoorn; Daphne Jansen; Melissa Klink, Hellendoorn; Liset de Lange, Hellendoorn; Merel Meenhuis, Hellendoorn; Lindy Nijenhuis, Hellendoorn; Ilana Pieterse; Celine Poffers, Hellendoorn; Daneen Ruiterkamp, Hellendoorn; Noa Schoot Uiterkamp, Hellendoorn; Britt Teesselink; Anne Tijhof, Hellendoorn; Eline Westhuis.

Vmbo Gemengde leerweg
Kim Hilgeholt.

Vmbo theoretische leerweg
Wesley Bolink; Anne-Linde Bontes; Tamara Bosch, Hellendoorn; Ilse van Boxtel; Bente Braaksma, Hellendoorn; Niels Braker; Bram Brandwacht, Hellendoorn; Bram van Brink; Thom Broekman, Hellendoorn; Lieke Bronsvoort; Marrit Buitink, Hellendoorn; Maxon Dankelman, Lemele; Thom Doctor; Maud Edelijn; Anne Eikenaar; Esmee Engbers; Zoe Erupley; Max Fransen; Mathijs Geugies; Rick, Goor; man, Hellendoorn; Laurens Goossen; Esmee de Graaf; Menzo Grobbink; Sabine Hallink, Hellendoorn; Giel Harting; Fleur Hemmink; Niels Hofman, Hellendoorn; Sam Jansen; Mathijs Kamp; Karlijn Knobbe; Tigo Koppelman; Iris Legebeke, Hellendoorn; Stephan Letink; Sven van Leusen, Hellendoorn; Jade Nieuwenhuis; Sebastian Overkamp, Hellendoorn; Emma Piksen; Leon Piksen; Noëlle Poelakker; Esmee Rensink; Theo Ruiter, Hellendoorn; Max Schwarte; Tom Senkeldam; Maudy Siero; Jelmar Snellink; Ryan Stegink; Lieke Stokvis, Haarle; Femke Stuut; Jarko Tempelman; Bram Tijhof, Hellendoorn; Esmee Tukkers; Lieke Velnaar; Timo de Weert; Brent Wieten; Tigo Wilbrink; Luc Woesthuis, Hellendoorn; Ilona van der Worp, Hellendoorn; Anine Zonnebeld; Anne-Roos Zuurbier.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.

Elimschool Hellendoorn

Nijverdal, Willem de Clercqstraat

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie
Norwin Aal, Nijverdal; Jasper Cloudt, Nijverdal; Jim van Hall, Nijverdal; Pamela Hofman, Goor; Paul Latuperissa, Rijssen; Colin Maatman, Nijverdal; Kjeld Venderbos, Rijssen; Nikos Vetsikas, Deventer.

Kadeberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie
Chris Dankelman, Arriën; Rik Eshuis, Den Ham; Taco Leeuw, Deventer; Bart Schenk, Deventer.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.

Nijverdal, Noetselerbergweg

Havo
Maarten Aalderink, Rijssen; Mirjam Akça, Rijssen; Imke van Almen; Tim Appelboom; Merel Arendsen, Rijssen; Tigo Averesch, Rijssen; Demian Baan, Rijssen; Estèlle Baan, Rijssen; Kristian Baan, Rijssen; Maarten Baan, Rijssen; Kaylee Baron, Rijssen; Meagan van Beek; Thijs Beene; Florian Beldman, Rijssen; Stijn Beldman, Rijssen; Bryce Beltman; Jesse Beltman, Rijssen; Hessel Berends, Hellendoorn; Ronald van den Berg, Rijssen; Marthijn ten Berge, Rijssen; Jelle Berkhout; Marith Beunk, Rijssen; Emma Beuze; Demi de Bie; Ilona Bikker, Rijssen; Harm de Boer, Wierden; Romy Bökkerink, Rijssen; Dirk-Jan ten Bolscher, Zuna; Luuk Bouwhuis; Nienke Braas; Jelle Brinkman, Hellendoorn; Lars Brinkman, Enter; Annemiek de Bruin, Rijssen; Tyron Buisman, Wierden; Jelle Bulters; Floris van Buren, Hellendoorn; Tamara Burgers; Kevin Chou; Kim ten Dam, Rijssen; Roy ten Dam; Anne Dannenberg, Rijssen; Femke Dannenberg, Rijssen; Max Dekker; Wilbert Dennekamp, Rijssen; Tim Dijkstra, Hellendoorn; Milan Disselhorst; Dione Dommerholt, Rijssen; Jörgen Dommerholt; Manon Drieenhuijzen, Hellendoorn; Ruben van Eerd; Lilian Efftink; Lars Ekkelkamp, Lemele; Omar El-Issa, Hellendoorn; Milan Elshof, Hellendoorn; Ilse Eshuis; Ruben Essink, Markelo; Yusuf Can Figengül; Emilia Filarowska; Daniëlle Geerling, Rijssen; Joep Gerber, Markelo; Jaap Gerrits, Rijssen; Lieke Gerritsen, Rijssen; Mendior Goossen; Dominique van de Graaf, Rijssen; Berry Grotenhuis, Hellendoorn; Jasmijn ter Haar, Rijssen; Naomi ter Haar, Enter; Coen Haas, Hoge Hexel; Mirelle Hallink; Iris Harbers; Laura ter Harmsel, Rijssen; Melvin ter Harmsel; Jette Harmsen, Hellendoorn; Julia Hartgers, Hellendoorn; Robin Hase; Britt Hegeman; Milou Hegeman; Nathalie Hegeman, Hellendoorn; Tess Hegeman; Roy van der Heiden; Romy Hekkert, Hellendoorn; Thomas Hekman; Lotte Hendriks, Rijssen; Julia ten Hoeve; Yves Hogenkamp, Almelo; Dennie Hoogenkamp; Kim Horstink, Enter; Ilse Hospers, Rijssen; Fleur ten Hove, Rijssen; Sarah Huikeshoven, Rijssen; Laura IJsselstein; Daniël Jannink; Kyra Jannink; Robin de Jong; Tim Kalvenhaar; Darryl van Kampen, Rijssen; Donna Kamphuis, Hellendoorn; Ara Khachadoorian; Nordin Klaasen, Hellendoorn; Jay-Cee Klees; Sabine Kleinherenbrink; Bas Koedijk; Noël Kok, Enter; Luc Kottink; Wout Kreijkes, Rijssen; Fleur Kruger, Hellendoorn; Matay Lahdo, Rijssen; Manon Lammers; Emma Lammertink, Hellendoorn; Tijmen Langkamp; Kim Lankamp, Enter; Tom Lankamp, Rijssen; Matthijs Leeftink, Rijssen; Sanne Legtenberg; Sybren Ligterink, Rijssen; Eline Mulder; Julian Mulder; Silvie Niewold; Jo-Ann Nijenhuis, Rijssen; Lotte Nijmeijer, Enter; Mieke Nijveld; Mark van den Noort, Markelo; Charley van Norel; Sjahin Nouri, Hellendoorn; Job Oldenhof; Anne van Otten, Enter; Marvin van Overbeek; Sanne Paus; Thu Pham; Noah Pluimers, Rijssen; Nienke Ponsteen, Hellendoorn; Myklin Poorterman; Laura Poortman, Rijssen; Wietse Post, Rijssen; Chantal Pot, Hellendoorn; Ruben Pot; Jorn Raamsteeboers, Hellendoorn; Carmen Reuvekamp, Rijssen; Kim van de Riet; Robin Rutterkamp, Rijssen; Martijn Schaafsma, Rijssen; Floyd Schippers, Hellendoorn; Myrna Schonewille; Roy Schoot Uiterkamp, Hellendoorn; Emma Schoten; Stef Schulte; Tom Schuurman; Lily Siepel, Enter; Manon Sluiter; Michal Smalbrugge, Rijssen; Merle Smeenk; Jasper Smeitink, Hellendoorn; Thirza Snijder, Enter; Juliët van Soest; Alex Tatranov; Lieke Thijs, Hellendoorn; Daan Timmer; Thuy Tran; Sanne Troost, Zuna; Jochem van der Tuin, Hellendoorn; Mathijs Valk; Estée Veldhuis; Wietze Veneklaas, Zuna; Tom Verduin; Thomas Vermeulen; Jarno Voortman, Rijssen; Maaike Voortman, Rijssen; Wessel de Vries; Larissa Wansink; Klaske Wassenaar, Hellendoorn; Aart Wassink, Enter; Anouk de Weert; Myrthe Weijermars; Celine Wieldraaijer; Lianne Zonnebeld; Marja Zonnebeld; Mirthe Zwart, Enter; Marrit Zwoferink, Rijssen.

Atheneum
Kirsten Alberts; Noah Allaerts, Hellendoorn; Maaike Baan; Jordi Beunk, Notter; Loek ten Broeke; Shayenne Buisman, Wierden; Anouk Diender; Emma Doldersum, Hellendoorn; Thomas Dommerholt; Stan Eshuis; Güleren Eskili, Rijssen; Luuk Filart, Hellendoorn; Jorn Flim, Lemele; Bart Getkate, Rijssen; Bram Hegeman; Daniël Hofman; Cas Kirch; Pleuni Kirch; Sanne Kragt, Hellendoorn; Carlijn Krejenzang, Rijssen; Jelmer Meenhuis; Carmen Merkon; Charlotte Mondeel; Kim Morsink; Ruth van Munster, Rijssen; Mart Nijkamp, Rijssen; Célinde Paalman, Enter; Jan-Jacob Plomp, Rijssen; Beele Pronk, Hellendoorn; Jeroen Reimink; Thijs Rosman, Rijssen; Tania Sarkis Azkanaz; Jesper Simon; Martijn ter Steege; Jakub Szewczyk; Max de Vries, Rijssen; Esmee de Weert; Eline Wessels, Rijssen; Sebastiaan te Wierik; Tomas te Wierik, Hellendoorn; Linde Wolthuis, Markelo; Yizhen Xia; Kaj Zwakenberg.

Gymnasium
Lysanne Averesch, Rijssen; Iris ter Harmsel, Enter; Thijs Havinga, Notter; Julian Hegeman, Hellendoorn; Ienske ten Hove, Rijssen; Wessel Klumperman, Hellendoorn; Claudia Metske, Rijssen; Roosmarie Morsink; Anne Nooteboom, Rijssen; Hessel Ooms, Notter; Florinde Pas, Rijssen; Marijn Piksen; Lisa Reinerink, Hellendoorn; Mick van Vliet; Daniël de Vries; Vivian Vroom.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Nijverdal.

Rijssen

Vmbo

Basisberoepsgerichte leerweg

Voertuigentechniek
Michael Seppenwoolde, Enter.

Bouwtechniek Timmeren
Sander Beverdam; Mellany Braakman, Hellendoorn; Jeffrey Hofstede, Nijverdal; Mark Nijland, Holten; Joris Struijk.

Bouwtechniek Schilderen
Salih Aglamis; Brent Geels, Enter; Ruth Hofstede; Manouck Nieuwenhuis; Rémon Oremus, Enter; Sharon Ruiter.

Consumptief Bakken
Jordi Bosschers; Dennis Groenink; Bram Lier, Goor; Bart van Paassen, Nijverdal.

Consumptief Horeca
Daan Altink; Anne-Corien Hartgerink; Wesley Kleine Staarman, Goor; Pascal Kolkman; Romee Meijer, Holten; Jorn Niemeijer, Markelo; Pepijn Noort, Geesteren; Daniël Pasop, Markelo; Dominique van Vliet, Holten; Esmée de Vries, Goor.

Metaaltechniek
Tom ter Beest, Holten; Stan Grevink, Goor; Stef Kamphuis, Enter; Marc Kempers, Markelo; Menno Nijeboer, Goor; Niels Schellevis; Sjoerd Slijkhuis, Lettele; Ruben Spekreijse, Wierden; Jochem Top, Nijverdal; Gitte Vruggink.

Elektrotechniek
Omid Alavi; Tim van Alstede, Nijverdal; Jamie Beunk; Antonie Bosch, Hellendoorn; Jeffrey van Dartel, Nijverdal; Tim Dekkers, Hellendoorn; Rick Dubbink, Hellendoorn; Benjamin Huikeshoven; Gert Jansen; Mark Klein Boonschate, Nijverdal; Robert Kroezen, Nijverdal; Niels van de Maat, Nijverdal; Roy van den Noort; Jeroen Spijkerman, Nijverdal; Wiljan Steenbergen.

Zorg en Welzijn Breed
Marly ter Avest, Holten; Michelle Beldman, Holten; Romy Dreijerink, Enter; Anne Huiskes; Guusje Kamphuis, Enter; Susan Nitert, Enter; Esra Özkan; Maureen Schippers; Jolijn Smit, Enter; Nikita Stam.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Voertuigentechniek
Laurens van Buren, Nijverdal; Dennis de Graaf; Isaäc van Kooten, Wierden; David-jan Nijhoff, Nijverdal; Jacco Reins, Nijverdal; Rick Seinen, Nijverdal; Dylan Wiggers, Almelo.

Bouwtechniek Timmeren
Bart Brunnenkreef, Enter; Michiel Jansen; Jos Klein Bruinink, Bornerbroek; Jim Pluimers, Enter.

Bouwtechniek Schilderen
Danilo Liesdek; Britt Waakop Reijers, Nijverdal.

Consumptief Bakken
Myron Efftink, Nijverdal.

Consumptief Horeca
Derk ten Berge, Wierden; Marielle Bergsma; Wilco Hoevink; Romen Kuipers; Mathijs Nijenhuis; Daphne von Pickartz, Holten; Jasper Smeijers, Enter; Guido Stegeman; Tim Tijink.

Metaaltechniek
Benzjamin van den Berg, Nijverdal; Sten Dalvoorde, Nijverdal; Bram Grondman, Enter; Martijn Heuvink, Wierden; Florian Klaassen, Wierden; Sten Kuipers, Nijverdal; Jelmer Lammers, Notter; Rick Langenhof, Nijverdal; Sander Langenhof, Wierden; Gideon Paalman, Holten; Dewi Pfeiffer; Lennard van Putten; Joost Spikker, Nijverdal; Werner Ypma.

Elektrotechniek
Leon Altena; Michel van den Berg, Wierden; Jesse Boerman, Nijverdal; Luuk Boeve, Nijverdal; Thijmen Hogeboom, Hellendoorn; Luuk Knol; Rowan Pieffers; Luc Prangsma, Nijverdal; Marijn Reefhuis, Hellendoorn; Henri Rensen, Hellendoorn; Esat Seker, Nijverdal; Thijs Tukkers, Nijverdal.

Zorg en Welzijn Breed
Annalie Brinkman, Markelo; Willemijn Dommerholt; Maureen Freie, Nijverdal; Nicole Geerling; Floor Gerritsen; Lotte Gerritsen Mulkes; Joëlle ter Harmsel; Chiara Hulsman; Julia Jansen; Elise Keizer; Thirza Kippers, Notter; Demi Klaassen; Marjolein Kleinjan, Enter; Yoëlla Letsoin; Noa Lohuis; Anne-Fleur Otten; Amy Perdon, Goor; Demi Raanhuis, Enter; Isa Remmers, Goor; Sabine Roelofs; Nadia Schuurman; Larissa Slagman; Marijn Stroeve; Charlotte Velthuis; Cecil Waakop Reijers, Nijverdal; Sterre ter Weele; Lune Wolterink.

Vmbo leerwerktraject

Metaaltechniek
Bart Brinkers, Markelo; Daan Veneman, Wierden.

Consumptief Bakken
Lars Olthof.

Consumptief Horeca
Desirée Brinkman, Nijverdal; Eddy Vogelenzang de Jong, Nijverdal.

Zorg en Welzijn Breed
Alissa ten Bolscher; Aïsha de Greef, Goor; Naomi Jaarsma, Enter; Brechje Jansen; Rümeysa Öner; Daphne Rougoor, Goor.

Vmbo

Theoretische leerweg
Gijs Agteresch; Selin Altinay; Kayleigh Averesch; Sander Baan; Thomas Bakker; Elroy Benjamins; Sharon ten Berge; Babette Boorsma, Enter; Roos Bosch; Sophie Brinks, Enter; Daniek Broeze, Enter; Jurgen Burggraaff, Goor; Imke Companje, Enter; Dahniek Dangremond; Tim Dannenberg; Mirte Dekker; Niels van der El; Frank Gerritsen Mulkes; Christian Getkate, Enter; Thirza Goosen; Laura Harbers; Manuela Haydo; Marel Heuten, Enter; Amy Hofman, Notter; Marleen Isik; Zainal Jafar; Inèz Jansen; Rik Janssen; Boyd van der Kolk, Zuna; Jasper Kreijkes; Jeroen Krol; Astrid de Lange; Quincy Langevoort, Enter; Frank Lankamp; Lisa Lankamp; Carmen Leussink, Wierden; Ewine Lohuis, Wierden; Ruben Lubbers; Lisa ter Maat; Anouk Markvoort; Sander Mensink, Markelo; Liza Mollink; Esmée Nijmeijer; Nick Nijsink; Ruben Nijzink; Gerieke Olthof; Esther Otten, Markelo; Marieke Otten, Enter; Tim Paalman; Julian Pijffers, Zuna; Eliza Plomp; Eva Prinsen, Wierden; Mirthe Rolleman; Daphne Scheepstra; Joël Scheper, Enter; Wout-Jan Seppenwoolde; Merle Siekmans; Linda Spackler, Wierden; Jarnick ter Stal; Esther ter Steege, Enter; Marije ter Steege, Enter; Nevin ter Steege; Tycho ter Steege; Ayleen Sterk, Wierden; Robin Stulen; Noa Traast; Lotte Veld, Enter; Jesse Vernhout; Amber Voorhuis, Enter; Anne Weerts, Enter; Tom Wichers; Lotte de Wilde; Estelle Willems; Robin Willems; Mattijs Wissink, Wierden; Maaike Wolves, Enter; Ebru Yilmaz; Lisa Yousef; Daphne Zwoferink.

Gemengde leerweg
Naomi Agterberg; Sven Koedijk; Mirjam Oztas.

MAG-lassen niveau 1
Tom ter Beest, Holten; Stan Grevink, Goor; Menno Nijeboer, Goor; Sjoerd Slijkhuis, Lettele; Ruben Spekreijse, Wierden; Gitte Vruggink; Daan Veneman, Wierden; Benzjamin van den Berg, Nijverdal; Sten Dalvoorde, Nijverdal; Melvin Dekkers; Florian Klaassen, Wierden; Sten Kuipers, Nijverdal; Jelmer Lammers, Notter; Dewi Pfeiffer; Lennard van Putten; Joost Spikker, Nijverdal; Andy Dikmans, Nijverdal; Arjan Eertink, Wierden; Yannick Leeftink, Markelo; Jordy Schuiterd, Markelo; Luuk Holtkamp, Wierden.

TIG-lassen niveau 1
Stan Jansen; Sjoerd Slijkhuis, Lettele.

Praktijkonderwijs
Wafa Abukar, Nijverdal; Jonne Bleeker, Goor; Gerhard Brunnekreef, Enter; Kayleigh Gerrits, Almelo; Iris Gerritsen; Richard ten Hove; Luc IJspeerd, Holten; Eva de Jager, Almelo; Nick Jansen; Stan Jansen; Dion Kappert, Goor; Elselien Keizer, Holten; Alicia Knopers, Goor; Yannick Leeftink, Markelo; Kevin Mengerink, Goor; Sandry Pekkeriet, Nijverdal; Rick Peters; Tristan Rozendom, Enter; Özlem Sahan, Almelo; Roy Teesselink, Nijverdal; Manon Verdriet, Holten; Thijs Woltman, Holten.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

Tweede Tijdvak

Nijverdal, Willem de Clercqstraat

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstverlening & Veiligheid
Melanie Baan, Rijssen.

Zorg & Welzijn-breed
Lotte van Opstall.

Gemengde leerweg
Lianna Khalstian.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal.

Vestiging Rijssen

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek Timmeren
Mandy Nijhuis, Goor.

Consumptief Horeca
Kelsey Klumpers, Holten.

Zorg & Welzijn-breed
Michelle Toerse.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Voertuigentechniek
Bryan Beltman.

Consumptief Horeca
Mirte Nijkamp.

Metaaltechniek
Melvin Dekkers.

Zorg & Welzijn-breed
Tessa Ligtenberg.

Leerwerktraject

Consumptief Bakken
Gijs Ruhof, Wierden.

Consumptief Horeca
Esmee ten Berge, Enter.

Theoretische leerweg
Naomi Agterberg.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.

Vestiging Noetselerbergweg, Nijverdal

Havo
Nadine Bolink; Dana Donker; Daan Hannink, Hellendoorn; Meike Hegeman; Renée Hofstede; Martha Kahraman, Rijssen; Jamie Machielsen; Joyce Morsink; Roos Offenberg; Kuba Posielezny; Sander Rotteveel; Ruben Timmerman; Tom Troost, Hellendoorn; Esmee Velten, Enter; Casper Wijnberg; Lize Wolfkamp, Hellendoorn.

Cum Laude
Myrna Schonewille.

Atheneum
Matthijs de Jong; Stefan Vliek.

Gymnasium

Cum laude
Mick van Vliet.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Nijverdal.