Volledig scherm
© Emiel Muijderman

Twents Carmel College

Hier kunt u alle geslaagden van het Twents Carmel College uit het tweede tijdvak vinden.

Lokatie Praktijkonderwijs

Veilig werken met de vorkheftruck
Dries Kotte, Weerselo; Daan Möller, Borne; Thomas Spoolder, Losser; Timon Stiriezenau, Losser; Jordi Zwiep, Deurningen.

Locatie Potskampstraat

Basisberoepsgerichte leerweg
Bouwen, wonen en interieur
Dylan van der Plas, Losser; Max Weustink, Ootmarsum.

Economie en ondernemen
Dylan Boom; Massimo Ippolito, Gronau; Darren Udink, Overdinkel.

Mobiliteit en transport
Nick Klister; Cas Wesselink, Deurningen.

Zorg en welzijn
Lisa Christenhusz; Patricia Lohuis, Hengelo; Gabriela Turan.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Bouwen, wonen en interieur

Dyon Zwijnenberg, Losser.

Produceren, installeren en energie
Rick van de Steeg, Enschede; O?ulcan Tezcan.

Zorg en welzijn
Janne Antvelink, Lattrop-Breklenkamp; Julia Bijen, Saasveld.

Theoretisch-/Gemengde Leerweg
Dirk Bombeld, Enschede; Twan Bult; Max Enting; Dany Faasen; Puck Kemna, De Lutte; Pamela Pereira de Paiva; Lieke Peters, Lattrop-Breklenkamp; Lando van der Schee; Loes Schmidlin, Rossum; David Waziry, Denekamp; Stef Wolsink.

Groen
Mart Golbach, Denekamp.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.

Locatie Losser

Theoretisch-/Gemengde Leerweg

Jitse de Boer, Overdinkel; Eva Deuzeman, Enschede; Jop Engelbertink; Anouk Greveling; Jelle van der Heide; Nina Lansink, Overdinkel; Dion Rekers, Enschede; Milad Tawakolzadeh, Gronau; Noah Timmermans; Cem Üngör, Overdinkel; Luc van der Veen, Enschede; Lorenzo Vermeer, Gronau; Ryanne ten Winkel, Enschede.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Losser.

Locatie Lyceumstraat

Havo

Bernd Arkink, Deurningen; Isabelle Casparie; Bjarne Christenhusz, Deurningen; Danique Coolen; Lea-Sophie Godschalk; Romy Heideman; Stan Letteboer; Max Scheurink; Rick Senkeldam; Anneloes Struik; Marc Venterink; Rodjean Vos; Tomi Wienk.

Atheneum
Olivier Bijland; Katja Haverkort; Lotte van der Heide; Richard Muller.

Gymnasium
Kyra Moleman.

Locatie De Thij

Havo

Hind Anaflous; Pien Cageling; Yannick Heskamp; Jelle ter Hoeven; Emma Keupink, Ootmarsum; Dries Kienhuis, Denekamp; Britt Senger, Weerselo; Dana Snijders.

Atheneum
Mika van Duijn; Leonie Schiphorst, Lattrop-Breklenkamp.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Oldenzaal.