article
1.6193076
Ook het ROC van Twente mag veel studenten feliciteren met hun diploma. Van meubelmaker tot tandartsassistente, de geslaagden mochten hun papiertje eindelijk in ontvangst nemen. Hieronder kunt u alle geslaagden van het ROC van Twente (locaties Almelo, Rijssen, Zwolle, Enschede en Hengelo) vinden.
Alle geslaagden van het ROC van Twente
Ook het ROC van Twente mag veel studenten feliciteren met hun diploma. Van meubelmaker tot tandartsassistente, de geslaagden mochten hun papiertje eindelijk in ontvangst nemen. Hieronder kunt u alle geslaagden van het ROC van Twente (locaties Almelo, Rijssen, Zwolle, Enschede en Hengelo) vinden.
http://www.tubantia.nl/regio/alle-geslaagden-van-het-roc-van-twente-1.6193076
2016-07-14T14:00:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5071459.1436531078!image/image-5071459.jpg
Locaties,Examens,Geslaagden,ROC van Twente
Regio
Home / Regio / Alle geslaagden van het ROC van Twente

Alle geslaagden van het ROC van Twente

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Praktijkcentrum ROC van Twente Almelo
    Ook het ROC van Twente mag veel studenten feliciteren met hun diploma. Van meubelmaker tot tandartsassistente, de geslaagden mochten hun papiertje eindelijk in ontvangst nemen. Hieronder kunt u alle geslaagden van het ROC van Twente (locaties Almelo, Rijssen, Zwolle, Enschede en Hengelo) vinden. 

    ROC Almelo

    MBO College voor Bouw, Infra & Interieur

    Meubelmaker/(scheeps)interieurbouwer niveau 2
    R. Bekhuis, Geesteren; D. Bults, Wierden; H. Celik, Enschede; W. Groenendijk, Ootmarsum;
    R. Haarhuis, Tubbergen; B. Hulscher, Enschede; D. van der Klok, Enschede; J. te Kiefte, Borne;
    T. de Lange, Raalte; R. Langenbarg, Borculo; J. Löbker, Tubbergen; Y. Muller, De Lutte;
    D. van Norel, Delden; B. Peddemors, Borne; B. Radema, Aadorp; A. Shahbazian;
    J. Westrek, Hengelo; J. Zandbergen, Den Ham.

    Montagemedewerker timmerindustrie niveau 2
    W. Harmsen, Hellendoorn; Y. Peters, Hengevelde; D. Silderhuis, Saasveld.

    Meubelstoffeerder niveau 2
    L. Kosters-Hormes, Enter.

    Meubelmaker/(scheeps)interieurbouwer niveau 3
    B. Broenink, Denekamp; L. Lulofs, Oldenzaal; W. van der Plas, Enschede; N. Price, Vroomshoop.

    Ontwerpend meubelmaker (Creatief vakman) niveau 4
    M. Meijer, Losser; V. Ohanisian; H. Tempelman, Winterswijk; W. Wiering, Enschede.

    Interieuradviseur niveau 4
    M. Bosch, Vriezenveen; H. Dertavitian; I. Hadzic, Albergen; S. Kruttho, Enschede;
    K. Molenkamp, Delden; S. Schotman, Wierden; I. Snellers, Emsbüren; I. Stegink, Bathmen;
    Ö. Ücer, Enschede.

    Middenkaderfunctionaris Bouw
    K. Achterberg, Enschede; T. Bramer, Albergen; R. Brunnenkreef, Enter; N. Dannenberg, Wierden;
    L. Engbers; S. Hesselink, Albergen; L. ten Hoope; R. de Kam;
    T. Kamphuis, Zuna; B. Koekoek, Rijssen; T. Koopman, Tubbergen; K. Rekers, Geesteren;
    J. Schutte, Agelo; F. Smit, Westerhaar-Vriezenveensewijk; D. Valk, Westerhaar-Vriezenveensewijk; M. Valk, Daarle.

    MBO College voor Commercie & Ondernemen

    Assistent verkoop/retail
    M. Al Semaan, Vriezenveen; N.B.M. Al-Mafraji; S. Amer Johana; L.J. Baan;
    M. Boz; S. de Vries; E. de Wit, Delden; R.T.M. Delpeche; H.Ç. Deyim;
    F.H. Ehigiator, Wierden; L. Elfrink; K.R. Fida; S. Firouzbakht;
    A.J. Furstner; G. Harerimana; A.A. Hohanisian; M. Hrand Awadees, Dronten;
    A. Karamutlu; A.F.Q. Kori; T.G. Lankamp; E.E. Louis;
    C.M. Meulman, Wierden; L.B.J.H. Scharphof, Hoge Hexel; I.N. Sunar; A. Yikilmaz.

    Commercieel medewerker bank- en verzekeringswezen
    G.A.J. Ensink, Albergen; D. Fidan, Enschede; M. Klooster, Oldenzaal; R.H. Masselink, Borne;
    A. Mehović, Oldenzaal; J. Ophuis, Enschede.

    Commercieel medewerker binnendienst
    S.S.J. Biharie, Enschede; L. Bosch, Enschede; R. Çelik, Enschede; C.H. de Jong, Kloosterhaar;
    S.R.G. Fendakly; S.W. Folbert, Vriezenveen; K. Jansen, Vriezenveen; R. Klomp;
    D.P. Liebrecht, Bathmen; E.D.M. Paus, Hengelo; E. Ponsteen; M.R. Pot, Hoge Hexel;
    B.B.J.F. Schooten.

    Eerste verkoper
    M.A.M. Bekhuis, Albergen; A.J.E. Bloem, Rijssen; M.J. Bokhoven, Delden; M. Bosch, Rijssen;
    M.C. de Vries; J.R. Goossen, Wierden; J.A. Jansen, Rijssen; M.A. Keupers;
    A.E.S. Koop, Nijverdal; M.M. Krol, Rijssen; L. Meijer; J.J. Ponsteen, Nijverdal;
    M.A. Sahil; M. Scholten, Enschede; E. ten Hove, Rijssen; M. van Amstel, Enschede;
    M.F.A.N.R. van Twuijver; C.A.Q. van Wietmarschen; D.R. Veldhuis, Fleringen;
    M.K. Vleerbos; J.H.B. Voortman, Rijssen; Y. Weerts, Den Ham; C. Wesselink, Vroomshoop;
    H. Wetering, Geerdijk; T.R.A. Wijngaarden.

    Filiaalmanager
    L. Abbing; V. Șahan; B. Akova, Enschede; B.R. Araklian; S. Aslan, Enschede;
    S. Balint, Enter; K.K. Bass; D.M. Berfelo, Enschede; Y. Bilgin, Enschede; J.B.L. Bos, Hengelo;
    R.H. Bosma, Hengelo; B. Burgucu, Enschede; R.S.M. Busscher, Fleringen; H. Cebeci, Enschede;
    S. Coskunyürek, Enschede; S.D. Crompvoets; M. Dalkiran;
    J.W.J. de Groot, Vriezenveen; S. de Jonge, Rijssen; B. de Vries, Westerhaar-Vriezenveensewijk;
    R. Delli, Rijssen; A.C.C. den Ronden, Deventer; O. Dereli, Rijssen; M. Dijkman;
    M. Elhorst, Oldenzaal; A. Erkan; E. Eshuis, Vriezenveen; E.R. Francisca, Hengelo;
    M. Ghardi, Enschede; T. Grundel, Hengelo; H.I. Hacioĝlu; M. Hadarian;
    O. Hajri, Enschede; J. Hassink, Borne; M. Hinrichs, Enschede; N.H.M. Hofste, Tubbergen;
    J.F. Hopster, Sibculo; T. Ilhan; S. Jevelakian; M.A. Joughlaf, Enschede;
    Ö. Kamali, Enschede; V. Kao; A. Kazmaz; H.M. Klos, Sibculo; M.M. Köktas;
    R. Kolk, Hengelo; M. Korkmaz, Enschede; E. Likoglu, Enschede; J.B.E. Maarse, Enschede;
    A.B.H. Manoukian; M. Markerink; S.B. Masselink, Harbrinkhoek;
    J. Matevosjan, Emmen; P.C. Meiborg Bartholomeus; B. Meijer; J. Metin, Enschede;
    S. Mourabit, Ellecom; S.J. Mousa, Hengelo; S.J. Nadybie, Enschede; L. Niemeijer, Enschede;
    S. Öncül; N. Öztürk; J. Prins, Holten; D. Rigault; B. Sadad, Enschede;
    T.J. Said, Enschede; M.A. Sarioğlu, Enschede; M. Sawary, Vriezenveen; M. Schans, Hengelo;
    D. Schouwink, Hengelo; A. Selvi, Enschede; E.M. Smit, Bergentheim; E.D.Z. Sumter, Hengelo;
    F. ten Napel, Westerhaar-Vriezenveensewijk; J. ter Hofte, Enschede; M. ter Steege, Borne;
    L.I.S.A. Tielbeek, Raalte; I. Tijhuis, Nijverdal; J.J.G.P. van der Heijden, Rijsbergen;
    H.M. van der Wal, Enschede; R. van Kolthoorn, Rijssen; G.G. van Lenthe, Hellendoorn;
    T.B. Vogler; C. Weeda, Enschede; M. Wermink; M.C. Witbreuk, Hengelo;
    B. Yaşar, Enschede; Ş. Yazici, Enschede.

    (Junior) Accountmanager
    E. Adibelli; D. Derks, Vriezenveen; S. Gasparyan, Wierden; R. Hammink, Vriezenveen;
    E. Maneschijn, Vriezenveen; L.S. Nissan; L.J. Nollen, Enter; Y.L. Olthof;
    E. Scholten, Vriezenveen; R. Ugas.

    Marketing Medewerker
    S.J.D.C. Braamhaar, Enschede; M.H.T. Commandeur, Enschede; W. Dekens;
    C.M. Heeregrave, Holten; J. Jansen, Rijssen; J.A.L. Kappert, Wierden; Y.J.F. Leusenkamp, Wierden;
    B. Meijer, Oldenzaal; T.J.T. Paus, Manderveen; J. Rekers, Oldenzaal; Y. Rodenstein;
    E.T. Smelt, Vriezenveen; L.A. Sulas, Rijssen; R.W. Wagenaar; K.J.M. Zandhuis, Wierden.

    Ondernemer detailhandel
    L.C. Angioni, Oldenzaal; C. Bektaș; L. Benerink; V. Biçer;
    M.D. Borgmann, Rijssen; J. de Groot; J.H. de Zee, Gronau; S.H.E. Dierink, Harbrinkhoek;
    N.M. Eilyo, Hengelo; M. Endeman, Enschede; K. Fransen, Hengelo; J.R. Gemser, Hengelo;
    J.T. Gerrits, Vroomshoop; J.M. Grobben; T. Hoek; T. Hoekman;
    T.S. Hulsman, Holten; R. Hulsmeijer, Enschede; J.I.M. Josso, Borne; T. Kerkhoff, Hengelo;
    S.L. Kerver, Enschede; B. Koelman, Enschede; G. Kolenaar, Enschede; J.J. Kuyper, Vriezenveen;
    T. Lemmers, Hellendoorn; I.J. Lucas, Enschede; J.G. Meijer, Saasveld; D.D. Merian, Enschede;
    S.A.M. Meulman, Rijssen; J. Middleton, Hengelo; O. Nasery, Nijverdal; B.A. Nieuwenhuis;
    R. Pen, Enschede; A.J. Priester, Lochem; A.M.I. Sauerwald, Enschede; I. Schoenmaker, Vriezenveen;
    N.A. Schroten, Bornerbroek; M. Schuler, Losser; Y.Y. Silié; N. Stortelder, Enschede;
    T.P. Sühre; P. ten Broeke; K.J. ter Beek, Hardenberg; A.J.L. ter Denge, Enschede;
    A. Tüken; J. van der Steeg, Enschede; J.H.B. Vos, Lievelde; L.B.M. Waaijer, Langeveen;
    C.C. Wemmenhove.

    Verkoopspecialist detailhandel
    E. Şahin, Enschede; A. Šaćirović; C. Aksu, Enschede; Y.Y. Alhadef Marinho;
    L. Arjikian; B.B. Auhan; B. Bağci, Enschede; L.M. Bakker;
    S. Barisoğlu, Enschede; S. Basarslan, Enschede; G.J. Beukers, Wierden; E. Bičić, Groenlo;
    V. Botter, Tubbergen; D. Bouwman, Aadorp; A. Braakhuis, Enschede; R.J. Braamhaar, Den Ham;
    O. Çakici; R. Çeri, Enschede; A. Chamoun, Rijssen; A. Chehab;
    A. Chtjejan, Eibergen; E. Chtjejan, Eibergen; G.D. Çiftçioğlu; M. Cigri, Rijssen;
    D. Deyim; S. Dogan, Borne; P. Ekinci, Enschede; J. Engelbertink; E. Erdem, Borne;
    I. Erkelens; J.G. Frons, Albergen; G. Göksu; T. Grigor; A. Harutunyan, Borne;
    M. Hekman; R. Hoogboom; H.M. Huisman, Westerhaar-Vriezenveensewijk;
    L.G. Immordino; J.B. Jansen, Borne; H.A.S. Janssen; A.C. Jaspers Faijer, Rijssen;
    G.H.A. Kamphuis, Den Ham; T. Keijzer; A. Kicir, Hengelo; D. Köktaş;
    J. Kolthof, Hengelo; Y. Kurt, Nijverdal; T.D. Lammerink, Agelo; S.W. Lette, Den Ham;
    J.H.W. Lubbers; K. Ma, Hengelo; S. Margos; B. Maroghi, Vriezenveen;
    G.A. Metodiev; S.M. Mkrtchyan; M.J.H. Nijboer; M.H. Nissan;
    M. Ohanyan; L.J.H. Olde Olthof, Langeveen; R. Otter, Tubbergen; L. Oudenampsen, Holten;
    K. Öztürk; T. Polat; B. Poliste, Enschede; D.H. Polman, Borne; V. Pruis;
    F. Rahmani, Hengelo; C.S. Reis Sebastiao, Enschede; D. Sadaghiani, Enschede; D.C. Sahil;
    D. Sağlam; T.P.J. Samuels; I.M. Sarkis; D. Schipper, Rijssen;
    E. Schuurman, Rijssen; J. Shabo, Oldenzaal; M.A. Shahin, Wierden; W. Sibanus;
    B.F. Slomp, Wierden; D.M. Strijker, Vroomshoop; S.G.M. ten Berge, Enter; J. ter Harmsel, Rijssen;
    M. ter Steege, Fleringen; T. Tijhof, Enter; G. Turgut, Enschede; S. Türken, Enschede;
    H.J. van de Maat, Rijssen; S. van den Poll; M. van Vossen; R.S. Veen;
    R.M. Verkaik, Geerdijk; T. Veurink, Enter; V. Voortman, Rijssen; M. Winterink, Hengelo;
    S. Yüksel, Oldenzaal.

    Verkoopspecialist mode
    T.L. Avedisian; K.A. Bosch, Den Ham; L.J. Kranendonk, Enter; C.J.F.K. Mulder, Vriezenveen;
    C. Polat; S. Roesthuis, Ruurlo; L.I. Schoemaker, Fleringen; M. Schouten, Denekamp;
    D.J. Schuitert, Markelo; K.A. Tijhuis, Denekamp; L.J. van Leeuwen, Vriezenveen.

    Verkoper detailhandel
    G. Açikgöz, Enschede; D. Ahmatjan, Goor; K. Ajmaya; M. Akburak; V. Şal, Enschede;
    L.B.M. Al Mafraji; V. Alyas; S.E. Arends, Neede; K.L. Banki, Borne; Y. Baygül;
    R.B. Bruggeman; R. Bruggink; O. Çinar, Hengelo; L.L. Çoga, Rijssen;
    B. Demir; B.C. Edeling, Enschede; S. Elia, Borne; S. Şen;
    A. Farah Mohamed, Enschede; D. Gerrits, Vroomshoop; R.M.G. Gertner;
    M.N. Gorgees, Enschede; C. Gouriye, Enschede; D. Husseini, Enschede; M. Ibiş;
    M. Kaplan; Ş. Kaplan; R. Karaman, Oldenzaal; M. Khachadorian;
    C. Kök, Rijssen; M.T. Köksu; M. Konakci; L. Kram; Y. Kuipers, Hengelo;
    E.Z.M.J. Lessy, Nijverdal; A.B.H. Manoukian; M. Minas; A.K. Mohammad, Enschede;
    A.F. Nameli; B. Nijmeijer, Goor; N. Özdemir; A.P. Strijker, Vroomshoop;
    D. ter Haar, Rijssen; C. ter Maat, Nijverdal; D. Thiruchelvam, Hengelo; J. Tieman;
    E.C. Uǧurel; M. Uzun; A. van der Laan, Enschede; D.A.W. van der Velden;
    A. van Koot, Eibergen; B.T. Velthuis, Nijverdal; M.E.G. Velthuyzen; S. Virk, Enschede;
    W.J.I. Voortman; D.J. Wahl; M. Wemmenhove; B. Yalçin, Goor;
    H. Zadoian; K.R. Zomer, Borne.

    Vestigingsmanager groothandel
    S. Arjikian; G.J. Beltman, Rijssen; N.W. Boghosian; T.J.H. Busscher, Harbrinkhoek;
    J. Hegeman, Nijverdal; L.K. Hubbelmeijer; G.J. Jansen, Vriezenveen;
    R.V. Kalvenhaar, Wierden; G.J.S. Kamphuis, Nijverdal; B. Koenen;
    H.J.E. Langeveld, Mariaparochie; B. Mavdi; J.M. Olde Klieverik, Mariaparochie;
    L.A. Spikker, Holten; H.H. van den Hoeven, Enter; A. Veenstra; C.H. Wellenberg, Notter;
    B. Wolterink, Rijssen.

    Verkoper detailhandel
    A. Capelle, Rijssen; R. Harbers, Rijssen; L. IJsebrands, Markelo; K. Nijhuis;
    H.M. Schipper, Vriezenveen; J.J. Schuiling, Notter; D. Schuitemaker, Enter;
    L.P.G. Waggeveld, Rijssen.

    MBO College voor Dienstverlening & Gastvrijheid

    Allround schoonheidsspecialist niveau 4
    M. Bats, Eibergen; M.E. Boerrigter, Oldenzaal; D.R. Bomkamp, Haaksbergen;
    W.L.C. Boswerger, Hengelo; E.R. Bouwmeester, Enter; B.E. Fraterman, Vriezenveen;
    M. Groothuis, Markelo; A. Hofman, Hengelo; L.E. Hulsman, Hellendoorn; D.L. Kappert;
    H.C. Kapteijn, Nijverdal; J.L. Kelder, Nijverdal; L.T. Kerkhoff, Hengelo; K.L. Koster, Enschede;
    A. Legebeke, Hellendoorn; E.A. Mentink, Zenderen; K.K. Molendijk, Haaksbergen;
    E.M. Oude Vrielink, Losser; G. Pas, Wierden; J.M.S. Rorink, Rossum; M.J. Slot, Vriezenveen;
    S. Spithoven, Losser; M. te Rietmole, Rietmolen; L.J.G. Tijhof; M. van Rijswijk, Wierden;
    C.E. Veldhuis, Enschede; R.E.A. Veldscholten, Oldenzaal; M.B.S. Westenbrink, Goor;
    K. Zweers, Holten.

    Facilitair leidinggevende niveau 4
    E. Adali, Hengelo; E. Bakker, Enschede; D.H.J. Borghuis, Oldenzaal; I. Bouwhuis, Enschede;
    T. Brandehof, Ootmarsum; N. Brouwer, Enschede; T.M. Brummelhuis, Denekamp;
    L.A.M. Brunnikhuis, Ootmarsum; R.A. Gevers, Glane; J. Groeneveld, Enschede;
    E. Hanskamp, Ruurlo; J. Hogenberg, Enschede; D. Jansen, Diepenheim; J. Jonkman;
    M. Kamphuis, Hellendoorn; S.P.C. Leemhuis; E.G.J. Leferink, Haaksbergen;
    R.R. Lohn, Hengelo; C. Mellée, Enschede; M.D.C. Nijenhuis, Oldenzaal; L. Platerink, Laren;
    K. Sauer, Tubbergen; S.J.M. Scholten, Tubbergen; J. Sluman, Borne; J.H. ten Bolscher, Rijssen;
    S.D.A. van de Willige; P.N. van den Burg, Oldenzaal; T.A. van Druten, Hengelo;
    V.P. van Riel, Wierden; K.M.L. van Westenberg, Oldenzaal; S.P.M. Volker, De Lutte;
    D. Wagemaker, Rijssen; D.A.G. Weustink, Ootmarsum; I. Wever, Enschede.

    Facilitair medewerker niveau 2
    V.L. Hollander, Wierden.

    Facilitaire dienstverlener (Facilitaire leidinggevende) niveau 4
    N.J. Bonte, Hengelo.

    Gastheer/-vrouw niveau 2
    D.E. Baars, Enschede; D. Beukers; V. Demaj; M.B. Drost, Oldenzaal;
    N. Hoogendoorn, Enschede; W.B. Levink, Hengelo; J.M. Prenger, Enter; M. Veldhoven, Markelo;
    M. Waanders, Hengelo; S. Warris, Enschede; D. Wemmenhove.

    Gespecialiseerd kok niveau 4
    D. Brouwer, Lelystad; P. Gijsberts, Emmeloord; R.P.J. Peeters, Brielle; D. Stehr, Losser;
    R.F.J. Stehr, Losser.

    Junior Kapper niveau 2
    S. Aykaz; A.R. Beukman; C.S.G. Borger, Vriezenveen; F.A. Brok, Delden;
    L.M.A. Bulters, Vriezenveen; A. Dahaoui; A. de Bruin, Bergentheim; S.C. de Séra;
    J.T. de Vries; G.A. Dubbink, Daarle; V. Emmanuel Louis;
    O. Garabed-Daneljan, Rijssen; B. Görgülü; V.F. Homan, Nijverdal; D. Hospers, Rijssen;
    R.J. Kemna, Albergen; S.C. Kirk, Hengelo; L.J.M. Knippers, Denekamp; B.M.J. Koehorst, Denekamp;
    V.F.Q. Kori; L.M. Krischel, Wierden; J. Langen, Denekamp; D. Lansink, Diepenheim;
    A. Leus, Goor; D. Lijster; L. Nobbenhuis, Geesteren; R. Olthof, Sibculo;
    V. Riesthuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; A.C.A. Rozendom;
    H.M. Schoemaker, Hoogenweg; J.J.K. Scholman, Rijssen; K. Schopman, Hengelo;
    S. Sedrakyan, Delden; M.B. Smalbrugge, Hellendoorn; S. Smits, Vriezenveen;
    G.G. Snippe, Bergentheim; E.M. Steggink, Geesteren; C.J. Struijs, Rijssen;
    J.J. Tempelman, Bergentheim; K.M.A. ter Grote, Langeveen; G. Türkmen;
    D. Valk, Nijverdal; I. van den Berg, Den Ham; S. Veenaas, Sibculo; P. Weelink, Sibculo;
    B. Yilmaz, Hengelo; G.L.C. Zandbergen, Nijverdal.

    Kapper niveau 3
    A.G. Altink, Rijssen; R.G. Bergman, Zuna; N. Beute, Oldenzaal; J. Bloemberg, Hengelo;
    S. Brahim Bahe, Rijssen; G.C. Brummer, Rijssen; D.M. Cents, Haarle Gem Hellendoorn;
    S. Çetin; D. de Groot, Hengelo; H.H. den Heijer, Rijssen; M.F.H. Dreteler, Diepenheim;
    A. Eminyan, Borne; A.J.M. Geels, Wierden; C. Groteboer, Rijssen; C.C. Hagg, Oldenzaal;
    M. Herzberg, Nijverdal; A.M.M.A. Klaas, Tubbergen; R. Langkamp, Rijssen;
    N.S.M. Lansink, Oldenzaal; M. Lodeweges, Nijverdal; L.T.A. Lohuis, Bornerbroek;
    L.J.M. Machielsen, Nijverdal; M. Mars, Nijverdal; C.G.M. Meijer, Harbrinkhoek; L.L. Nijhoff, Nijverdal;
    G.C. Niks, Westerhaar-Vriezenveensewijk; M.C.W. Olthuis, Enschede; M. Oral, Hengelo;
    E. Oral, Hengelo; Y.A.M. Oude Hendriksman, Langeveen; E.W. Pluimers, Rijssen;
    L. Remmelts, Hoge Hexel; M.F.J. Slomp, Wierden; B. Snellink, Delden; K. Stolwijk, Geesteren;
    J.J.M. Telgenkamp, Wierden; E.R. ten Berge, Enter; E.N. ten Dam, Rijssen; N. ter Harmsel, Rijssen;
    J.H.J. van der Laan, Den Ham; K.A. van Gelden; B. van Langen, De Lutte;
    R.D. Visser, Markelo; M.H. Vollenbroek, Lattrop-Breklenkamp; L. Willems, Rijssen;
    S. Younes, Hengelo; K. Zandbergen, Nijverdal; B.E. Zandvoort, Rijssen; Y.F. Zhang;
    C. Zomer, Hengelo; M.R. Zwier, Nijverdal.

    Kok niveau 2
    R. Agterbosch, Enschede; M.A.M. Alberink, Hezingen; J. Berghorst, Enschede;
    L.A. Bloemendal, Rijssen; E. Budak, Enschede; T.S. de Vrijer, Holten; D. Deters, Enschede;
    M. Ena, Enschede; P.M.E. Harmsen, Hengelo; T.H. Hartgerink, Goor; R.J.B. Horsthuis, Enschede;
    M. Kleine, Hengelo; M. Kleinhesselink, Zutphen; J. Klop, Enschede; A.J. Koppelman, Haaksbergen;
    J. Kuster, Haaksbergen; B. Leussink, Ruurlo; L.J. Minnegal, Enschede; M.F.H.M. Mul, Haaksbergen;
    D. Munnink, Enschede; R.H. Nij Bijvank, Borne; R.H.A. Nijhuis, De Lutte; W.A.H. Nijhuis, Oldenzaal;
    T.P.M. Nijmeijer, Hengelo; M.M. Oude Middendorp, Hengelo; T. Slaghekke, Rijssen; D. Spruit;
    A.C. Stokkelaar; R. Storteboom, Enschede; J. te Brinke, Neede; G. Tempert, Aadorp;
    G. ten Broeke, Hengelo; D. Tiggelaar, Enschede; B. Udink, Markelo; I.M. van Baar;
    T.W.B. van Hoogmoed, Eibergen; T. van Proosdij, Bathmen; L.C.G. van 't Oever;
    M. Velthuizen, Enschede; W.C. Wagenaar, Oldenzaal; N.J. Wolterink, Haaksbergen.

    Leidinggevende bediening niveau 4
    J. de Widt, Hengelo; J. Egberink, Oldenzaal; M. Nijenhuis, Denekamp; M. Schuurman, Lemele;
    L. Stegerman, Zwolle; F.J. Strijker, Nijverdal.

    Leidinggevende keuken niveau 4
    S.G. Davina, Albergen; R.J.G. Groenen, Enschede; R.G.H. Meijer, Geesteren;
    M.D. Oude Booijink, Deurningen; M. Schoonderwoert, Enschede; P.A. Zwetsloot, Enschede.

    Manager/ondernemer café-bar niveau 4
    T. van Akker, Goor.

    Manager/ondernemer horeca niveau 4
    K.J.C.G. Alferink, Rekken; B. Baasdam, Ootmarsum; S.F. Barels, Borne; T.G.J. Bijen, Hengelo;
    M.E. Bijkerk, Hengelo; J.A. Bouwhuis, Hengelo; A. Brouwer, Borne; L.M.C. Burghouts, Enschede;
    Y.Y. de Graaf, Oldenzaal; Y. Dumont; T. Feddema, Wierden; N.M. Gelen, Goor;
    A.M. Grimberg, Borne; W.M. Grobbink, Tubbergen; J. Hertsenberg, Oldenzaal;
    R.W. Heupers, Enschede; M.J. Hoppema, Enschede; S.R. Houtkooper, Hengelo;
    A.J.B. Hulskotte, Ootmarsum; L.P.G. IJland, Oldenzaal; J.B. Jonker, Oldenzaal;
    B.T. Jurgens, Oldenzaal; M.B. Kasteel, Oldenzaal; D.G. Koehorst, Oldenzaal; N. Kofflard, Losser;
    E.B.F. Kroeze, Enschede; D.H. Lohuis, Ootmarsum; M. Louwerse, Enschede; J.J. Lucassen;
    M.J. Mathijssen, Oldenzaal; T.A. Meijer, Goor; D.A.H. Nijkamp, Enter; C. Oord;
    R.H.M. Oude Breuil; R.J. Ouwehand, Hengelo; I.A.M. Pelle, Hengevelde; V. Pol;
    N.E. Rehijaan, Hengelo; S.K. Rhodes, Borne; D. Roelofsen, Deventer; T.G.H. Roesink, Delden;
    T.M. Steen; A.C. Stoelers, Hengelo; F. van Tongeren; N.M. Wolterink, Enschede.

    Ondernemer bakkerij niveau 4
    D. Brouwer, Enschede; W. Douma, Losser; E.C. Peerdeman, Hengelo; C. Rommers, Deventer;
    R.E. Schreur, Hengelo; C.L. van Buren, Apeldoorn; D.M. van Buren, Apeldoorn.

    Patissier niveau 4
    L. Ekkel, Vroomshoop; C.L. van Buren, Apeldoorn; D.M. van Buren, Apeldoorn.

    Schoonheidsspecialist niveau 3
    R.M. Bellers, Enschede; F.D. Beukert, Enschede; M.A. Borschjova, Oldenzaal;
    R.M.E. Fischer, Oldenzaal; E.M. Harms, Denekamp; S.B.J. Heuver;
    K.J. Jaimes Betin, Enschede; M.C. Lenselink, Enschede; J.R. Lloriz Brouwer, Enschede;
    M. Nijhof, Hengelo; N.J. Polman, Hengelo; L. Romero Fernandez; L.M. Schoemaker, Hengelo;
    C.R. Steels, Enschede; S. van Ark, Bathmen; D.M. van Duijn, Oldenzaal;
    R. van Tebberen, Vriezenveen.

    Uitvoerend bakker niveau 2
    E. Bloem, Enschede; C.M. Bodde, Haaksbergen; M. Charro, Hengelo; C.H. de Jong, Kloosterhaar;
    H. Dzafić, Oldenzaal; T. Eppink, Haaksbergen; T. Hagopian; S.G. Leunk, Markelo;
    I. Smeenk, Lochem; D. van Goor, Enschede.

    Zelfstandig werkend banketbakker niveau 3
    N. Can, Enschede; B. Eicks, Hengelo; M. Grob; N. Jalving, Enschede;
    H.M.L. Ongersma, Apeldoorn; S. Spin, Haaksbergen; A.G. Sturing;
    M. van Tongeren, Nijverdal.

    Zelfstandig werkend broodbakker niveau 3
    J.J. Bekker, Kloosterhaar; B.G.H. Boerrigter, Mariaparochie; R.Q. de Winter, Denekamp;
    Y. Wigger, Kloosterhaar.

    Zelfstandig werkend kok niveau 3
    B.A.G. Bakker, Enschede; R.G. Benneker, De Lutte; G.M.M. Burgers, Rijssen; C. Dolfing, Assen;
    S.H.E.V. Elmensdorp; A.A. Kamp; D. Kordyk, Borne; E. Landkroon, Enschede;
    L.S.M. Mensink, Weerselo; J. Shabo, Oldenzaal; C. ter Hofte, Enschede;
    T.H.J. uit het Broek, De Lutte; G.J.J. Vork, Losser; F.W. Werk, Kloosterburen; S. Wolff, Diepenheim;
    J.W.E.J. Zwartbol, Enter.

    MBO College voor Gezondheidszorg

    Verzorgende-IG niveau 3
    J.F.A. Aalders-Schreur, Vroomshoop; C.T.M. Dijkstra-Peters, Beuningen; J. Ekkel, Langeveen;
    A.H.S.M. Hüüsken-Westerhof, Harbrinkhoek; M. Jansen-Kettelarij, Markelo; M. Knol-Borkent, Nijverdal; E.A.G. Kosters-Krikhaar; H. Kunst-Koppelman, Vriezenveen;
    J. Latour, Vriezenveen; L.I.M. Leferink-Lenferink, De Lutte; S.M. Loohuis-Weusthof, Weerselo;
    J.H.I.M. Ophuis-Weierink, Ootmarsum; S.S.M. Oude Rengerink-Morsink, Tubbergen;
    M. Overveld-Klein Nagelvoort, Goor; I.M.H. Paus-Groothuis, Langeveen;
    G.J. Reefhuis-van Lenthe, Hellendoorn; M.J. Rutten, Hengelo; J.A. Smit, Luttenberg;
    S.B.M. Snijders-Waaijer, Harbrinkhoek; M. Spoler-Meijerink, Enschede;
    C. van der Velde, Vroomshoop; A.C. van der Velde-Loos, Denekamp; J. Weijers, Getelo;
    L. aan de Stegge, Enter; S. Achterhoek; M. Amptmeijer; L.J. Assink, Hengelo;
    B.G.Z. Aydin; C. Bakhuis, Daarle; A.G.R. Bekmann, Geerdijk; C.J. Berhitu;
    R.F. Bijen; N.H.B. Bos; D.M.J. Broekhuis, Denekamp; D.L. Brughuis, Hengelo;
    D.J. Bruntink; S. Büter; N. Deijk; M.M.J. Elferink, Harbrinkhoek;
    G.J.H. Goorman, Rijssen; G. Harerimana; M. Hempenius; P. Hempenius; L.A.M. Hesselink, Albergen; E. Hogeboom; N. Hogezand, Westerhaar-Vriezenveensewijk; A.A.M. Huis in 't Veld; L.G. Jaarsma, Enschede; H.W.T. Kamphuis, Zuna;
    S.H. Kandarou; M. Karst, Hengelo; G.M. Kleine, Vriezenveen; D.I. Kreuwel;
    M.H. Löwik; S. Meenderman, Enschede; I.E.M. Morskieft, Reutum; S.A. Mulder, Daarlerveen; S.A.M. Mulder, Denekamp; C.H.M. Niemeijer, Geesteren; I.J.C. Nijveld, Rijssen;
    D.M. Oude Engberink, Tubbergen; R. Peddemors, Manderveen; R.M. Pluimers, Rijssen;
    S.A.M. Potijk, Weerselo; A.H.I. Rohring; G. Schoenmaker, Oldenzaal;
    J.A.M. Scholte Lubberink, Lattrop-Breklenkamp; J.C.M. Schoneveld, Tubbergen;
    H.R. Schreurs, Rijssen; M.M. Schröder, Tubbergen; J.M.L. Schuurman, Rijssen;
    F.B. Snippe, Westerhaar-Vriezenveensewijk; M.M. Soumaoro, Enschede; A. Stern;
    C.P.G. Truyen; M. van Veen, Geerdijk; D.M. van Vliet, Vriezenveen;
    D. van Vliet, Vroomshoop; L. Vos; J.J. Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

    MBO College voor Loopbaanontwikkeling & Participatie

    Entreeopleiding Assistent logistiek niveau 1
    J. Huiskes, Nijverdal; E.R. Icin; L.B. Kikkert, Vroomshoop; R.M. Lafeber, Enschede;
    B.J.J. Oude Vrielink, Vasse; M. Paus, Wierden; D.S. Roetenberg, Haaksbergen; M. Tekir, Hengelo ;
    D. Verdriet, Hengelo; T. Wemekamp, Delden.

    Entreeopleiding Assistent dienstverlening en zorg niveau 1
    S. Brinks, Rijssen; E.M.T. Bruggeman; S. Consolino; S. de Vries;
    L. de Vries; O. Elyo, Hengelo; S. Iessa, Rijssen; L. Jongedijk, Enschede; L. Kempers;
    C. Kers-Stegeman, Borne; L. Luning; S.M. Makutunowicz; M. Meester, Enschede;
    M. Ndakazi, Hengelo; D. Nijkamp, Rijssen; M. van der Velde, Vriezenveen; N. van Rossum;
    L. Vos, Westerhaar-Vriezenveenswijk; J.H.G. Wegereef, Holten; A.J.A. Wesseling;
    S. Wierbos; M. Youssif; Y.Y. Zomer, Hellendoorn; M.H.R. Bennink;
    S. van Elleswijk, Rijssen; C. Jongsma; E.M. Meerzorg, Hengelo; N. M'Sallak;
    H. Nayef, Rijssen; Y. Sahi; N. Touati, Arnhem; M. Yücel.

    MBO College voor Management & Organisatie

    Bedrijfsadministrateur niveau 4
    M. Bahçivan, Enschede; N.H.A. Beimer, Enschede; M. Berends, Wierden; B. Borbély, Enschede;
    R.H.G. Bosman, Enschede; D. Brouwer, Wierden; G. de Graaf, Den Ham;
    S.H.F. den Ouden, Tubbergen; J. Eeftink, Notter; L.W. Emaus, Eibergen; S. Haar, Hengelo;
    T.S. Heijdemann; M. Heuten, Nijverdal; D. Hoogeveen, Hengelo; P.M. Horsman;
    S.A.B. Huis in 't Veld, Albergen; J. Jansen, Hengelo; T.R.J. Janssen, Goor; J.A. Kelder;
    M.J.B. Kock, Geesteren; M. Nadorp, Hengelo; L. Poortman, Rijssen; C.M. Raue;
    K. Scholten; K. Schutte, Aadorp; G.W. Snoeren, Vriezenveen; D.D. ten Hove, Enter;
    B. ter Huurne, Haaksbergen; N. Tuparia; S. van Dijk, Harbrinkhoek; N. van Dorrestein, Borne;
    R. van Rhee, Wierden; K. Veldmate, Luttenberg; J.Y. Voelman; M. Vredeveld, Hengelo;
    L. Wendersteyt, Lochem; M. Winters, Borne.

    Bedrijfsadministratief medewerker niveau 2
    F. Apal; K. Berg; L.E. Döner; T.M. Jansen, Borne; H.A.K. Jibkjyan;
    V.L. Liu, Goor; S.V.M. Nijkamp, Borne; H.N. Öztoprak; M.K. Sandikçi;
    P.B.A.M. Velnaar, Tubbergen; Q. Wansink, Markelo.

    Directiesecretaresse/ Managementassistent niveau 4
    E. Sayin, Goor.

    Financieel administratief medewerker niveau 3
    A.K. Akin; O.H. Arikök; A.W.S. Bekhuis, Langeveen; I.R. Bosch, Tubbergen;
    J.W. Bossink; S. Çelikbaş; J. Davidowski; T.A.H. de Vries, Tubbergen;
    J.E.J. Ekkelenkamp, Vroomshoop; B.R.A.M. Fierkens; S.A. Folbert, Vriezenveen;
    M.Y.E. Gecer, Nijverdal; D. Geelen, Tubbergen; N.A.M. Janmaat, Albergen; B. Keskin;
    A.M. Klanderman, Aadorp; I.H. Koopman, Tubbergen; V.J. Meupelenberg;
    N.B.E. Oude Booijink, Harbrinkhoek; E.M.A. Oude Ophuis, Tubbergen; F. Phefferkorn, Enschede;
    L. Reekers, Daarlerveen; R. Schäffer, Enschede; O.B. Schepers, Tubbergen; L. ten Brinke, Enschede;
    B.C. van den Bulk, Geesteren; B. van Dijk, Wierden; G.C. van Verseveld;
    K. Veldkamp, Nijverdal; W. Veldkamp, Nijverdal; R.J.M. Vrielink, Wierden.

    Marketing Medewerker niveau 4
    P. Analbers, Enschede; F.G.B. Boitelle, Oldenzaal; K. Bosman, Hengelo; R. Brandriet, Rijssen;
    M. Giesen, Hengelo; F. Gombert; A.W. Heerze, Hengelo; J.B.J. Huijsman, Neede;
    E. Jimmink, Wierden; P. Kosterink, Hengelo; M. Krupers, Enschede; A.G.M. Munsterhuis, Saasveld;
    R. Reekers, Enschede; S.J.H. Reekers, Wierden; R. Roolvink, Enschede; C.J. Snaterse;
    R. Stokreef, Hengelo; M.H.J. ten Berge, Goor; L.P. ten Hoeve, Aadorp; H.E. ter Harmsel, Rijssen;
    D. Ungerer; L.C. van Dusschoten, Rijssen; S. van Laar, Oldenzaal;
    M.A.J. van Wanrooij, Hengelo; M.E.H. van Zon, Hengelo.

    MBO College voor Mens & Maatschappij

    Helpende Zorg & Welzijn niveau 2
    I. Akdogan; M. Aksoy; C. Brinkman, Nijverdal; M. Diepeveen;
    L. Grevelink; M. Kappert, Wierden; Z. Odemis; R. Reis; D. Schalk, Rijssen;
    R. Spenkelink, Rijssen; T. Boghous; F. Genc; N. Heideman, Zenderen;
    N. Ibrahim, Nijverdal; M. Kalvenhaar, Nijverdal; B. Nieuwenhuis; A. van Oosten;
    G. Pani, Rijssen; K. Pots, Wierden; T. Sarkisian; M. Shahbazian; D. Slot, Holten;
    J. Vos; N. Arslanoǧlu; K. Aslan, Rijssen; C. van den Bulk, Geesteren;
    D. Jansen, Tubbergen; D. Konakci; A. Leus, Geesteren; S. Loohuis, Albergen;
    N. Malkhas; M. Mermer; D. Nijland, Rijssen; N. Poortman, Rijssen;
    T. Rijpstra, Vriezenveen; I. Slotman, Vroomshoop; M. Calin; A. Bekhuis;
    I. Bohnert; S. van den Bos, Borne; M. Denekamp, Wierden; O. Gezer;
    S. Gommer, Tubbergen; M. Kruzen; J. Maathuis, Wierden; S. Maathuis, Geesteren;
    J. Oude Breuil, Zenderen; M. Sieverink, Borne; K.Thijssen, Westerhaar-Vriezenveensewijk;
    Y. Vermeul; Almelo; L. Wagenaar, Saasveld; F. van Wanrooij, Borne.

    Pedagogisch medewerker kinderopvang niveau 3
    J. Bakker, Rijssen; S.L.M. Bezembinder, Enschede; M. Bouwmeester;
    H.H.D. de Lange, Vriezenveen; L.R.M. Geerdink, Harbrinkhoek; N. Gola;
    S. Koster, Wierden; E. Landkroon; S.D.M. Schapink, Enter; C. Scholten, Enter;
    F.R. Schraven, Wierden; N. Wessels, Aadorp.

    Pedagogisch medewerker jeugdzorg niveau 4
    S. Nijholt, Enschede.

    Gespecialiseerd pedagogisch medewerker kinderopvang niveau 4
    J.J. Beunk, Rijssen; F. Biemans, Nijverdal; J.B.R. Brinks, Rijssen; W.C. Bruggeman, Rijssen;
    T. Doğan, Enschede; M. Ebbing, Rijssen; L.A. Eertink, Enter; F. Elwoear; Ü. Ercan, Enschede;
    L.C.J. Haarhuis; O. Haddad, Enschede; R.M.J. Jonker; K. Kaya;
    W.H. Lankamp, Rijssen; M.C.M. Lohuis, Tubbergen; W. Menzing, Goor; L.L. Oerbekke, Harbrinkhoek;
    M.K. Ramdutt, Enschede; C.A.S. Rikkink, Agelo; D.L. Rohaan, Goor; K.G.J. Rotman, Wierden;
    A.H. Starke, Vriezenveen; D.W. ten Bos, Langeveen; V.S. van Meeuwen;
    K. van Wijk, Vriezenveen; D.Y.B. Zijp; K.B.H. Zoontjes, Oldenzaal.

    Medewerker maatschappelijke zorg niveau 3
    W. Barkkich; K. Beltman, Rijssen; G. Bozkurt, Enschede; J. Bultje; M. Eröz;
    D. Hofman, Rijssen; L.H. Kikkert, Vriezenveen; S.S. Klaster; A.J.H.P. Krol;
    H. Peynircioglu; T.M. Rappa; M.C. van Straaten; M. Veldhof, Albergen;
    I. Wolters, Albergen.

    Persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg
    A.A.M. Beldman, Enter; S. Bergman, Hengelo; G. Hilberink; R.C. Knopers, Goor;
    I.M. Kokhuis, Geesteren; M. Lintenbrink, Lochem; M.A. Mauer, Vriezenveen; E. Molendijk;
    M.J. Nijholt; M.G.M. Nordemeule; S. Oude Kamphuis, Holten; R.G. Rajic, Harbrinkhoek;
    L.V. Reigina, Enschede; F.G. Rikhof, Denekamp; A.E. Rozendom, Wierden; A. Sanders, Hengelo;
    M. Schepers; T.G. Schrooten, Hengelo; M.M.C. Struijk, Oldenzaal; C.M.A. ten Dam, Hengelo;
    A. ten Hoope; A. van den Noort, Rijssen; V.M. van Wezel, Hengelo; A. Velten, Enter;
    L.J.L. Wemekamp, Westerhaar-Vriezenveensewijk; I. Yousef, Enschede.

    MBO College voor Mens & Maatschappij
    Persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen
    K.G. Aanstoot; D.M. Bakhuis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; S. Bisschop, Enschede;
    A. Boeve, Rijssen; K. Boeve, Rijssen; L. Enzerink, Rijssen; I.M. Geuke, Tubbergen;
    B.A. Grooten; M.E. Hagels, Overdinkel; K.M.H. Hartgerink, Bentelo; M. Hoegen, Vriezenveen;
    C.A. Hoekjen, Nijverdal; I.L. Hoogveld; R. Ilhan; L. Janszen, Hengelo;
    W. Jongerden, Hengelo; F. Keijzer; B.B. Körmeling, Markelo; D. Omanović;
    S.M. Oude Booijink, Geesteren; C.A.L. Saweiros, Enschede; J. Scholtens, Hengelo;
    M.M. Spekking; C.J. Veneberg, Nijverdal; L. Westerik; W.J. Withaar, Hellendoorn.

    MBO College voor Metaal, Elektro & Installatietechniek

    Middenkader engineering niveau 4
    C. Adibelli, Enschede; J.M. An de Stegge, Mariaparochie; E. Boers, Vriezenveen;
    R.E. Buschers, Holten; M.J. Goedel; J.J. Jansen van der Sligte, Holten;
    J.G.M. Kamphuis, Manderveen; L.A. Loohuis, Fleringen; G.P.J. Oude Luttikhuis, Hezingen;
    D.B.H. Oude Meijers, Fleringen; J. Scheperboer, Holten; H.B. Schipper, Wierden;
    M.G.C. Schlepper, Tubbergen; M. Scholten, Rijssen; J. Stam, Wierden; M.B. Vos, Wierden.

    Werkvoorbereider installatie niveau 4
    S. Beumer, Hellendoorn; G.H. Eertink, Wierden; H.A. Engberts, Den Ham;
    R. Groote Beverborg, Saasveld; D.T. Hegeman; Hellendoorn; S.G.J. Heuvel, Deurningen;
    K. Nijhuis, Enschede; R. Schippers, Rijssen; M. Slot, Oldenzaal; S.C. Smals, Deventer;
    S.B.H. Veldhuis, Deurningen.

    Eerste monteur elektrotechnische installaties niveau 3
    O. Adak, Hengelo; J.H. Baron, Rijssen; M. Hoek, Enschede; N.H. Kramer;
    J.J.G. Lage Venterink, Oldenzaal; E.C.B. Loohuis, Fleringen; M. Nguyen, Zutphen;
    M. van der Ploeg; R.H.M. Boksebeld, Tubbergen; H. Folbert, Vriezenveen;
    D.J. Koopman, Fleringen; J.M.M. Lohuis, Geesteren.

    Eerste monteur elektrotechnische industriële producten en systemen niveau 3
    A. Ajkunić; M. Bah, Gronau; H. Bosch, De Lutte; R. Kerkemeijer, Haaksbergen;
    T.G.H. Knippers, Denekamp; B. van Lochem, Oldenzaal; R. van Ommen, Denekamp;
    J.W. Petersen; R.J. van ’t Verlaat, Hengelo; G.H. Westerhof, Denekamp;
    G.G. Bakker; R. Heuvelink, Goor; R. Oosting; B.J.M. Tukkers, Rijssen;
    K.G.W. Wiecherink, Enschede.

    Monteur elektrotechnische installaties niveau 2
    T. Huisman, Enschede; T.H.J. Huistede, Manderveen; P.F. Krasniqi, Rijssen; H. Manuel, Collendoorn; R. Omar Sheikh, Vroomshoop; A. Roelofs, Rijssen; R.M. van Tiel;
    P. ten Vaanholt, Geesteren; R.F. Kamphuis, Hengelo; V. Leeuwen; E. Mensink, Rijssen; S.H.S. Oude Wesselink, Albergen; B.J. Post, Vroomshoop; E. Smelt, Vriezenveen;
    N. Spée, Ootmarsum; E.H.J. Stroot, Albergen; M. Veldhuizen, Vriezenveen.

    Monteur elektrotechnische industriële producten en systemen niveau 2
    A.J.H. Berning, Geesteren; T.A.G. Joustra; F.G.M. ten Heggeler, Borne;
    H.G.S. Huisjes, Den Ham; M. Morsink, Vriezenveen; D. Zoetman, Enschede; A. Nijsink, Rijssen;
    J. Ramaker; D.M.P. Schutte, Goor.

    Medewerker ICT niveau 2
    J. Sepers; Y.A. Kaja; W.C. Law; F. Sahil; M. Vogelzang, Hengelo; B.A. Voorn; H.Y. Brunink, Vroomshoop; R. Dellemijn, Enschede; M.M. Hamberg, Dedemsvaart; Z. Rostamzadeh; R.M. Sanderink, Denekamp; J.G. Gaspersz; Y.D. Nijhuis; K.C. Tijhoff, Vriezenveen; H. Yekyzar.

    Medewerker beheer ICT niveau 3
    J.A. Buijvoets, Ootmarsum; D. van der Heiden; A. Kacharava, Enschede;
    T. Lamberink, Westerhaar-Vriezenveensche Wijk; B.J. Olde Wieverink, Oldenzaal;
    B. Oudehinken, Tubbergen; J. Tijhuis, Nijverdal; J. Voortman, Rijssen; A.R.P. Vos, Nijverdal;
    R.Wessels; Almelo.

    Netwerkbeheer niveau 4
    A.M. Baan, Rijssen; M. Baĝir; M. Bennink, Nijverdal; L.G. Beunk;
    R.G. Buist, Vriezenveen; A. Çeciç; A. Gedik; N. Groeneveld, Wierden;
    M.T.T. Jansen; S.C.A. Klaassen, Enter; M. Kuipers, Hengelo; J. Laarhuis, Neede;
    F. Stratoti, Haaksbergen; G.A. de Swart; B.R. Tűregűn; D. van der Wei, Hengelo; M.B.J.G.J. Aufderhaar, Vroomshoop; P.R. Schuurman.

    Applicatieontwikkelaar niveau 4
    B. Baan, Ugchelen; D.K. Bel, Wierden; M.B. Bergboer, Borne; P. Berkel, Wierden;
    M.C. de Bruijn; J. Groot Zevert, Hengelo; R. Hagemeijer; M.A.J. Kuipers, Tubbergen; A. Lautenbach, Wierden; L.M. Pas; T.H.K. Takesian; H. Velten, Vriezenveen.

    Informatiebeheer niveau 4
    R. Huisjes.

    MBO College voor Sport, Onderwijs & Cultuur

    Artiest drama niveau 4
    M.H. Homma, Zwolle; T. Hümmels; N. Kilisli, Oldenzaal; R.E. Shahin, Hengelo;
    J. van der Lelie, Borculo.

    Medewerker Podium- en evenemententechniek niveau 3
    J.G. Slotman, Enschede.

    Artiest muziek niveau 4
    J.A.F. Beld; R. Bos, Doetinchem; J. Bosch, Overdinkel; M.H.V. Duchatteau;
    D.J.C. Greuliker, Enschede; B. Kerkhoff, Hengelo; C. Kolkman, Hengelo; S.M. Krikke, Albergen;
    L. Kuperus, Losser; N.L. Lefers, Losser; G.D.R. Lewakabessy, Wierden;
    C. Meulensteen, Haaksbergen; S. Mihajlovic, Deventer; L.S.A. Mondeel, Hellendoorn;
    M. Nijen Es, Borculo; J.R. Niks; F.E.H. ten Brinke, Haaksbergen; T. van Buitenen, Lochem;
    M.M.C. van den Berg, Holten; W.M. van Strijen; V.C. van Vliet, Oldenzaal.

    Podium- en evenemententechnicus niveau 4
    P. Dam, Enschede; K. Katgert, Hengelo; M.L.J. Kortman, Losser; R. Kruger.

    Podium- en evenemententechnicus Geluid niveau 4
    A.A.A. Lurvink, Groenlo; R. Wesselink, Albergen.

    Podium- en evenemententechnicus Licht niveau 4
    L.M. Jansen, Enschede; G.M. Jonge Poerink, Enschede; J. Winter, Hengelo;

    Sociaal-cultureel werker niveau 4
    L.M. Benneker, Oldenzaal; M.B. Eggink, Enschede; N. Lodewijk, Enschede;
    K. Marsman, Vroomshoop; D. Melching, Enschede; M.J. Rozemuller-Middag, Vriezenveen;
    N. Ruzius, Goor; M. Sahin, Enschede; W.L. Terborg, Enschede; M.B.J. van Kerckhoven, Enschede;
    D.J. Veldhuis, Oldenzaal; R.S. Wilmink, Hengelo;

    Frontofficemanager niveau 4
    M. Abbink, Rijssen; G. Aktürk, Oldenzaal; R. Bosch; L.M. Campos Peñas, Oldenzaal;
    S.D. Geesing, Enschede; J.E. Harryvan, Losser; N.S.A. Kozijn, Utrecht; J. Lemaire, Losser;
    L.M.M. Snijders, Reutum; W.J. Spanjer, Losser; L. Stortelder, Neede; J. Ulfman, Holten;
    A.E. van der Veen, Enschede; K.A. van der Veen, Overdinkel; G. van Orsouw, Oldenzaal;
    D.C. Waage, Hengelo.

    Hoofd informatie
    G. Aktürk, Oldenzaal; N.S.A. Kozijn, Utrecht; N. Schuurman, Amsterdam; L.M.M. Snijders, Reutum;
    W.J. Spanjer, Losser.

    Informatiemedewerker
    A.J. Bremer, Enschede; S. Kleeman, Losser; G. Pleket, Hengelo.

    Manager verkoop reizen niveau 4
    R. Bosch; L.M. Campos Peñas, Oldenzaal; S.D. Geesing, Enschede;
    R. Groen, Egmond Aan Zee; J.E. Harryvan, Losser; J. Lemaire, Losser; N. Schuurman, Amsterdam;
    L. Stortelder, Neede; J. Ulfman, Holten; A.E. van der Veen, Enschede; K.A. van der Veen, Overdinkel;
    G. van Orsouw, Oldenzaal; D.C. Waage, Hengelo.

    Onderwijsassistent niveau 4
    M. Abdala; C. Aras, Enschede; L.A. Asbroek, Haaksbergen; R. Beltman, Zenderen;
    M.F. Beunk; B.N. Bonke, Denekamp; H.D. Bouwmeester, Vriezenveen;
    L.A. Bruggink, Rijssen; M.R. Bunk, Enschede; E. Bunskoek, Losser; N.N.E. Buonfanti, Hengelo;
    M. Çaput; B. Çelik, Hengelo; B.E. de Haan, Enschede; B.C.M. de Ruijter, Overdinkel;
    L.M. Donker, Hengelo; A. Dreierink, Wierden; B. Duldar, Borne; J.A.N. Egbers, Rijssen;
    T.H. Eijsink, Ambt Delden; N. Ensink op Reimer, Losser; J. Geerdink, Delden;
    P.G.R. Gerritsen; L.M. Gevers, Losser; J.H.R. Goosselink, Vriezenveen;
    L.M. Grunnekemeijer, De Lutte; L.H. Haarman, De Lutte; M.P. Harmsen, Denekamp;
    J.H. Huitink, Oldenzaal; F. Huitink, Oldenzaal; L. Jansen, Rijssen; S.L. Jansen, Rijssen;
    S. Japink, Hengelo; S. Kaçar, Enschede; Ö. Kanat; J.H.J. Korte;
    A.H. Kraus, Enschede; S. Kroezen; A.I. Kuipers, Losser; J.M. Leussink, Hengelo;
    D.D. Markus, Hengelo; E.D. Meibergen; E. Mert; S.R.C. Milesic, Oldenzaal;
    S. Molnár, Oldenzaal; S.V. Moorrees, Hengelo; R.J.L. Morsink, Hengelo; I. Morsink, Neede;
    F.P. Nijboer, Vriezenveen; J.L.H. Nijhuis, Eibergen; S. Nijkamp, Oldenzaal; E. Oflazoğlu, Hengelo;
    P. Peddemors, Borne; D.H. Post, Vriezenveen; I. Regeling, Enschede; K.M.M. Rengelink, Hengelo;
    K. Sahin, Hengelo; J.F.R. Strijker, Nijverdal; A. van den Brink, Diepenheim; B. van der Kolk;
    V. van der Veen; V. van der Velde, Hengelo; Y.J.T. van der Werf, Enschede;
    L.M. van Enst, Goor; L.C. Visschedijk, Overdinkel; J.M.E. Wagenvoort, Bad Bentheim;
    K.S.M. Weijmer, Hengelo; B.M. Westerhof, Oldenzaal; D. Wulff, Enschede.

    Verkoper reizen niveau 3
    A.J. Bremer, Enschede; S. Kleeman, Losser.

    MBO College voor Transport, Logistiek & Mobiliteit

    Mobiliteit
    K.K.J. van der Tuin, Borne; J.R. van Urk, Enschede; P.M. Verberne, Borne;
    W.P. van Zwieten, Haaksbergen; R.J.A. Damhuis, Geesteren; R.E.J. Wolters, Bergentheim;
    F.G.M. Masselink, Tilligte; R.G.A. Roesthuis, Agelo; S.E.M. Ros, Hengelo; T. Asbroek, Hengelo;
    E. Elalan, Gronau; B. Kevelham, Borne; G.R. Lammers, Notter; B. Sickman, Vroomshoop;
    R.A.H. Tijkorte, Lattrop-Breklenkamp; G. Wessels, Rijssen; M. Wolters, Rijssen;
    L.B.J. Booijink, Mander; N.R. Bremer; R.D. Lubbers, Mariënberg; S. Mol, Hengelo;
    V.S. Perton, Enschede; W. Sinnema, Hengelo; S.B.H. Alberts, Geesteren; B.J. Hofhuis, Zenderen;
    R.J.K. Meijer, Nijverdal; P. van Rijn, Rijssen; B. Winkel, Vriezenveen; P. Luizink, Losser;
    J. van Rijn, Rijssen; J.L.M. van Rijn, Rijssen; R.M. Wilderink, Haaksbergen;
    R. Hilberink, Hardenberg; G. P. Winter, Saasveld; B. Hudepol; M. Hassan, Rijssen;
    R. Maartens, De Lutte; R, Schuurman, Hellendoorn; A.R. Slagman, Enter; F.M. Tempert, Sibculo;
    B. Staman, Wierden; R. van der Veen, Enschede; H. Wessels, Getelo; R.G.J.M. Huisman, Albergen; A.H. Bekmann, Geerdijk; B. Benalia, Hardenberg; T. van den Berg, Bruchterveld;
    J.C. Deterink, Reutum; J.M. Legtenberg, Wierden; R. Beldman, Enter; J.H.F. Elferink, Albergen;
    L.J.A. Schreuder, Albergen; M.H.J.C. Gagliano; A. Hamikogullari;
    S.H.J. Helthuis, Enschede; C. Quick, Aadorp; B.J.J. van Rees, Vriezenveen.

    Chauffeur goederenvervoer niveau 2
    D.H.G. Banierink, Weerselo; R. Brughuis, Borne; M.T. Brunink, Geesteren; M. Damhuis;
    R. Dekker, Goor; J.J. Gerrets, Rijssen; C. Goldschmidt, Enschede; J.J.N. Hampsink, Rossum;
    J. Heersping, Denekamp; J.J. Henstra; J.B. Huisman, Holten; J.N. Jullien, Ommen;
    M.G.J.H. Kienhuis, Langeveen; P.L. Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk;
    B. Oude Steenhof, Harbrinkhoek; Q. Perik; F. Sabsiz, Enschede; J. Seppenwoolde, Wierden;
    R.G. Schottink, Markelo; M. Siegerink, Rijssen; R.J.G. Slot, De Lutte; C.J. Smelt, Geesteren;
    A.F. Smit, Rijssen; D.J.A. Snuverink, Enschede; D. Stukker, Goor; S.M. Tijink, Ambt Delden;
    M. van der Veen, Goor; R. Verbeek, Neede; B.L. Waaijer, Ootmarsum.

    Logistiek medewerker niveau 2
    J.C.M. Baauw, Rijssen; P. Blenkers, Oldenzaal; A.J. Bosch, Rijssen; T.A.J. Broekkamp, Bentelo;
    P.J. Casado Garcia; M.B. de Bouville, Nijverdal; H. Deijk, Rijssen; B.F. Ekkelboom, Hengelo;
    J.P. Grevink; C. Haroutinjan; L.J.J. Hartgerink, Rijssen; N.A.J. Heering, Enter;
    D. Hulsegge, Daarlerveen; H. Immink, Rijssen; J.H.T. Kamphuis, Rijssen; J.M.A. Kerver, Enschede;
    N. Kootstra, Enschede; P.J. Kroezen, Mander; M.D. Lammertink, Wierden; D. Leenders, Hengelo;
    R.W. Nijland, Wierden; S. Post, Borne; B.A.S. Ramselaar, Hengelo; D. Roeling, Hengelo ;
    S. Slaa, Enschede; G.H. Smit; S. ten Hoeve, Nijverdal; B. Tijhof, Enter; B. Tukkers, Enter;
    J.B. van de Bovenkamp, Enschede; K. van de Pol, Nijverdal; G.H. van Ulst, Daarle;
    M.H.J. Velthuis, Geesteren; R.A. Vos, Nijverdal; B.J.G. Weghorst, Oud Ootmarsum.

    Logistiek supervisor niveau 4
    R.G. Bolink, Holten; D.M. Damveld, Haaksbergen; A.P. Kamczyk, Gronau; L. Kooijman;
    E. Paarhuis, Ommen; N.J.H. Spit, Vasse; L. te Marvelde, Hengelo; H. ten Voorde, Borne;
    E. Verschoor, Wierden; T.R. Zandhuis, Albergen.

    Logistiek teamleider niveau 3
    K. Bannink; M. Begeman, Enschede; O.J. Beld, Hengelo; E.R. Booten, Hengelo;
    P. Geele; M. Grondman, Hengelo; M.G.H. Heering, Enter; D.J.H. Heuver, Vroomshoop;
    G. Kruize, Borne; T.J. Lubbers, Deurningen; J. Oude Weernink, Borne; J.A. Paalman, Rijssen;
    W.H. ten Thije, Haaksbergen.

    Manager transport en logistiek niveau 4
    R. Brands, Enschede; B.R. Dijkstra, Haaksbergen; E. Karsten; A.J. Lankamp, Rijssen;
    A. Mensink, Rijssen; M. Oosterbaan, Enschede; R.L. Paalman, Enter; J.L. Pas, Rijssen;
    T. Riesebos, Heino; R.A. Schaafsma, Rijssen; R.F. Schasfoort, De Lutte; J.D. Schippers, Wierden;
    H. Smelt, Wierden; L.S.E. ten Have, Neede; M.B.H. Voss, Enschede; R.H.J. Vossebeld, Hengelo;

    Planner wegtransport niveau 3
    L.W. Rampen, Hardenberg.

    Touringcarchauffeur / reisleider niveau 3
    R.C.R. Jano, Bemmel; A. Koekoek, Hoogeveen; D. Notarstefano, Veendam; R. Tuin, Assen.


    ROC Rijssen

    MBO College voor Metaal, Elektro & Installatietechniek

    Eerste monteur elektrotechnische installaties niveau 3
    D.J. Holland; T. Steenberg; R. Uildriks, Nijverdal; M. Veurink, Nijverdal.

    Eerste monteur elektrotechnische industriële producten en systemen niveau 3
    J.L. in ’t Hof, Bathmen; J. ten Hove.

    Allround machinebouwer niveau 4
    J.W. Baan; F.C. Bekkers, Westerhaar-Vriezenv Wijk; M. Bensink, Ruurlo;
    T.J.A. Boerman, Geesteren; G.W. Hoekstra; K. Hooghuis, Hengelo;
    J.J. van der Kolk, Nijverdal; W.F. Loman, Vriezenveen; D. Reinink, Enschede;
    J. Tempert, Vriezenveen; L.J.M. Weppel, Aalten; G.D. Wiegink, Borne; D. Wittenberg, Markelo.

    Fijnmechanische techniek niveau 3
    R.S. Mensink, Goor; C. von Oerthel; D.R. von Oerthel; J. Said, Nijkerkerveen;
    J. Simonides, Nijverdal.

    Constructiewerker niveau 3
    P. Karsenberg, Markelo; W.H. Nijhuis; E. Poortman; K. Westerink, Notter.

    Machinebouwer niveau 3
    H. Averesch; R. Biesaart, Nijverdal; F. Boode, Holten; R.J. Eikenaar, Enter;
    M. Elders, Heeten; C.H. Holstege; J. Hutterd, Hellendoorn; J.A.W. Ligtenberg;
    H.P. Nijkamp; C. van der Straten, Almelo; J. Timmerman.

    Allround plaatwerker niveau 3
    J. Nijmeijer, Nijverdal.

    Metaalbewerken niveau 2
    M.J.F. van den Berg, Nijverdal.

    Monteur mechatronica niveau 2
    A.L. van den Berg; T.H.W. Stoelhorst, Goor.

    Constructiewerker niveau 2
    G. Baan; K. Koers, Wierden; N. Wansing, Laren.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Rijssen.


    ROC Zwolle

    MBO College voor Metaal, Elektro & Installatietechniek

    Monteur mechatronica niveau 2
    J. Brockötter, Zwolle; L. Comans, Elst; J.W. Ensing, ’t Harde; G.M.R. Macnack, Lelystad;
    A. Nijstad, Zwolle; T.H.A. Oosterwegel, Bathmen; D.C. Pesulima, Maarssen;
    M.G.J. Peters, Amersfoort; P. Pruim, Groningen; J. Vonck, Assen.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Zwolle.

    ROC Enschede

    MBO College voor Commercie & Ondernemen

    Assistent Verkoop/Retail
    S. ten Brinke, Haaksbergen; B. Çeliker; T. Çetinkaya;K. Croes; L. Daleman; Y. Drkam; Y. Ferdaoussi, Winterswijk; A. Hajrizaj; S. Harbaoui; A. Knopers, Goor; H. Koçak; S. Michorius, Haaksbergen; L. Rijkland; M. Schipper; E. Tekin; M. Yarbug, Oldenzaal; D. Jong; A. Meziani; A. Milad; E. Pronk; K. Somar; G. Veneziano; A. Zakaria; D. Zwaagstra; I. Al Sammarraie, Oldenzaal; S. Arnoldus; L. Bathoorn; M. Finke; S. Geçer, Hengelo; S. Öksüzkaya; A. Radoslavova; Y. Salah Ahmed, Borculo; R. Sen; A. Warsame; O. Deflaoui; U. Geçer; F. Kiamoeddin; E. Koç; E. Koopman; R. Lourens; D. Raats, Almelo; D. Settu, Denekamp.

    Verkoper
    H. Akhaloui; L. Bitrous Bogous, Glanerbrug; E. Denekamp; M. Elmas, Enschede; Ü. Hacioğlu, Almelo; P. Hagels, Goor; G. Hanna; K. Heupers; D. Kleine, Overdinkel; I. Koetsier; M. Mensink, Oldenzaal; E. Özdemir; D. Smit;, Hengevelde; H. Stojanovic, Winterswijk; J. Suart; A. Aabid; E. Aydin; B. Can, Borne; H. Dlimi; A. Oude Egbrink, De Lutte; D. Ince; P. Ischak; M. Kuipers; T. Kurtdili; L. Nijhuis, Borne; B. Pril; Y. Slotboom; K. Tempelman; R. Veltman; D. de Vries; M. Yussuf.

    Verkoopspecialist
    A. Aktan; S. Anaia; E. Atincer; P. Becks; C. Bijkerk; M. Bos; B. David; S. Kharpatoe; D. Lahdo; Enschede; M. Manbodh; U. Mutlu; N.Siggeler; K. Slomp; M. Weiner; M. Wisznewski; M. Arkema; I. Bakker; M. Dalkiç; R. Dhoenmoen; D. de Hoog; D. Hospes; A. Kuş; J. Mayamba; K. Nandpersad; A. Santokhi; T. Stroeve; D. Yousef.

    MBO College voor Dienstverlening & Gastvrijheid

    Junior Kapper niveau 2
    A. Alpar; M.P. Bongers; L.M.M. Broekhaar, Enter; R. Dataram; J. Doek; D. Drost; D. Eroğlu; R.S. Goolkate; J. Grimme, Oldenzaal; S.J. Hofstede, Oldenzaal; A. Hüsing, Gronau; M. Ilik; S. Ippolito, Overdinkel; M. Jansen, Neede; R.J. Kemna, Albergen; J. Kiel; L.A.G. Klaas, Tubbergen; L. Klaver, Losser; J.C. Klister, Haaksbergen; A. Koolhof, Oldenzaal; V.B.M. Kortman, Losser; K.T. List, Goor; A.R. Molderink; R.N. Olde Daalhuis, Oldenzaal; H. Sarisin; A. Sarkis; L. Sauer; M.N. Stokreef, Markelo; A.J. ten Thij; R. Üngör, Glane; M. van Hoorn; S. Yacoub.

    Kapper niveau 3
    S. Aydin, Oldenzaal; T. Berenpas, Neede; D. de Goede; L. Duru, Gronau; D.R.M. Haarman, De Lutte; N.A. hooge Venterink, Oldenzaal; Y. Klein Gunnewiek, Groenlo; A. Korkmaz, Oldenzaal; M. Kremer, Neede; J. Lahdo; B.B.C. Mulder, Winterswijk; Z. Nijkamp, Losser; D.O. Okotie; P.G. Olde Olthof; L.R.B. Roesink, De Lutte; R. van Rossum; D. Vörös, Haaksbergen; D. Vriesema; K. Waanders, Haaksbergen; A.E. Westerhof, Oldenzaal.

    Particuliere beveiliging niveau 2
    K.P.W. Cruiming, Losser; R. Dasselaar, Vriezenveen; M. Grevink; U.Ó. Gül, Almelo; R. Harhuis; N. Haveman; K.E.Q. Hulst; S. Karasoylu; B. Kleefman, Oldenzaal; R.B. Koller, Losser; R. Laarhuis, Delden; A.R. Luttinkhuizen, Goor; B.P.J. Ooyevaar, Oldenzaal; V.R. Pas, Almelo; B. Riedeman; J. van Rooijen; L.J. Schippers, Overdinkel; E. Smit, Hengelo; B. Sevim, Haaksbergen; G.H.J. Yesilkaya; A.A. Zając; S.J.R. Bruinsma, Hengelo; P.H.J. Buist, Almelo; D. Bulters; D. Cay; D.D.L. Gijsbertha, Hengelo; T. Hagendijk, Winterswijk; D. van den Heuvel van Varik, Borculo; B.J. Kleinmeijer, Tubbergen; A.E. Koetsier, Oldenzaal; R. Morsink, Diepenheim; R. van Straaten, Wolfheze; D. de Wit, Goor; S. Yilmaz, Goor; T. Zweers.

    MBO College voor Gezondheidszorg

    Verzorgende-IG niveau 3
    M.A.J. Banninga-van Dijk, Hengelo; L.J.A. Börner-Tijman; A.A.M. Broekhuis; J.H. Dijkstra-Westerhof; W.J.M. Eekma-Reimerink, Haaksbergen; M.G.G.H.L. Ekkel, Hengelo; K. Hankel-Pieperiet; A.A. Hartendorp-Drenth; M.C. Hartgers-Buijse; J.A.C. Herik-Woddema; J.L.D. Klaaskate-van Houtert; M.C. Koops; C. Kruize; M. Lammersen-Bleijenberg, Haaksbergen; J. Leferink-van Engen, Haaksbergen; H.M.E. Ophuis-Engelbertink, Rossum; R.G. ten Harkel-Hoenink, Eibergen; R. ten Voorde; N. van der Genugten; B. Vos-Beerhorst; L.B.M. Wamelink-Luttikholt, Haaksbergen; L.P. Zwart-Grijsen, Eibergen; J.E. Hoekjan-Tijhuis; J. Hofmeijer-Schuring; S.M. Kara; M.J.H. Leferink-Averdijk, Haaksbergen; J.F. Lutje Berenbroek-Leussink, Haaksbergen; C.P. Mathey-Tuin; C. Meijer; I.D. Straatman; R. ten Voorde; E.M. ter Huurne, Haaksbergen; C.C. Weggen-Bornebroek; M. Wessel-Barbosa Diniz; M.H.M. Witbreuk-ten Thije, Haaksbergen.

    MBO College voor Loopbaanontwikkeling & Participatie

    Entreeopleiding Assistent dienstverlening en zorg niveau 1
    E. Ako, Borne; Y.M.M. Alothmani; R.D. Baier; C. Boomkamp, Hengelo; A. Çelik, Hengelo; R.P. Da Silva Melo, Almelo; I. Damouni; M. de Vlugt; F. Diallo; M.d.L. do Nascimento Zomer, Hengelo; D.B. Dorgelo; L.H. Eertman, Ootmarsum; M.L. Elandt, Hengelo; Y. Emelina; N.H.M.M. Engelbertink, Losser; A. Eryiģit; M.J. Freederiks, Almelo; A. Gahimbare; H. Göktaş, Almelo; M.J. Hamzink, Weerselo; W. Hermans; J.J.P.B. Hobbenschot; S. Hofstede, Hengelo; N.J. Huls; H. Ibrahim, Denekamp; M. Isho; I. Kaba, Hengelo; R. Kamphuis; S. Karapetian, Almelo; R.D. Kemfers, Hengelo; T. Kerkdijk-de Roos, Almelo; R. Khachikian, Nijverdal; F. Khoshbin, Hengelo; D.J. Kimble; A. Kip, Hengelo; A.A.M. Klein Koerkamp, Hengelo; W. Kranenburg; F. Krikor, Rijssen; F.F. Krikor, Almelo; J. Kristens; P. Lavender, Almelo; C. Mahdi, Hengelo; W. Malheiros Toso; I. Mohiyadiin Warsame; Y. Mohiyadiin Warsame; K.M.P. Mornie, Hengelo; S. Mouradian, Goor; J.H.W. Nijkamp, Almelo; M. Ohm, Overdinkel; J.A. Olde Kalter, Hengelo; T. Oude Hassink; H.M. Oude Sogtoen, Hengelo; S. Özhan; S. Petter; H.J. Preuter, Almelo; N.A. Pril, Almelo; M. Remetic, Hengelo; G.H.C. Robben, Nijverdal; S.H. Sadad; A. Salah Ahmed; D. Schaffelke, Almelo; S. Smouel, Hellendoorn; G. Stegeman, Almelo; W.H. Teo, Hengelo; A.M. Timmermans; M.Ç.C. Türkoğlu, Oldenzaal; I. Ĉugurović, Hengelo; W. van Houtert, Oldenzaal; N. van Montfoort, Almelo; R. Vartanian, Rijssen; A. Veenvliet, Oldenzaal; D. Vredeveld; J.A. Woodley; S. Yoosofiyan; M. Zwiers, Hengelo.

    Entreeopleiding Assistent horeca, voeding of voedingsindustrie niveau 1
    H. Artin; K.R. Bakker, Hengelo; I. Bastürk; S. Bazil; M.J. Bijsterbosch; S. Bröcker, Borculo; B. Çetinkaya; R. Csukardi; C.J.M.M. Eilers, Ootmarsum; Y. Euvelman; C.L.D.A. Galiano, Hengelo; T.S.R. Jaarsma; S. Khongkhokfaek, Almelo; D. Lichthart, Almelo; J. Lück; T. Malki; Š. Matkoviċ, Almelo; C. Oostrik; P. Oude Alink, Oldenzaal; F.S. Oude Hergelink, Tubbergen; M.O. Rijckenberg; J.R. Rossing; J.B. Schepers, Overdinkel; A. Timmer, Vroomshoop; M. Tjoonk, Borculo; F.W. Vugteveen.

    Entreeopleiding Assistent installatie- en constructietechniek
    E. Akbari; M. Antranik Malkon, Almelo; I.C. de Oliveira Castro; Y. Fidkajian, Nijverdal; W. Georgos, Hengelo; M. Gorgis; A.O. Homsi; M. Ilia; I.M. Ismael, Losser; F. Korkis; M. Lahdo; I. Mohamed Hassan; Y.A. Nafee; S. Nicoghos; H. Papas, Nijverdal; Y. Fidkajian, Nijverdal; W. Georgos, Hengelo; M. Gorgis; A.O. Homsi; M. Ilia; I.M. Ismael, Losser; F. Korkis; M. Lahdo; I. Mohamed Hassan; Y.A. Nafee.

    MBO College voor Management & Organisatie

    Bedrijfsadministratief medewerker niveau 2
    J. Buonfanti, Hengelo; E. Caglayan, Oldenzaal; M.H. Dayan, Nijverdal; E. Kaspers; S. Masić, Oldenzaal; A.K. Osmani, Haaksbergen; B. Toprak, Hengelo.

    Financieel administratief medewerker niveau 3
    M. Altin, Hengelo; I.J. Arends; S. Balci, Haaksbergen; B. Berteler; M.D. Drenth; H. Hacinasanoğlu; A. Mert, Hengelo; M. Smit, Markelo; M. Yarbug, Oldenzaal; C.L. Akfidan, Hengelo; J. Rijpma, Hengelo; S. Selvi; M. Yilmaz; A.J.G. Spijk; C.G.J. Vollenbroek,Deurningen.

    Bedrijfsadministrateur niveau 4
    R.H.J. Bekkedam, Bentelo; E. Cosut; M.M. Damhuis, Overdinkel; A. Dündar, Losser; S. Finke, Borne; Q. Franke; L. Giesen, Hengelo; L.H.J. Horstman, Diepenheim; M.M.J. Kemerink, Rossum; M.J.G. Koop, De Lutte; N. Kramer, Neede; K.G. Leusink, Delden; R.R.J. Mol, Denekamp; L.H. Örüm, Hengelo; M. Seller, Hengelo; Y.Y. van Dam, Glane; D. Wilms, Hengelo; S. Finke, Borne.

    MBO College voor Mens & Maatschappij

    Helpende Zorg & Welzijn niveau 2
    J.N. Zaczek, Aalten; N. Asoyan, Borne; J.B. Augustin; U.G, Balaban; S.A.H.A. Bergevoet; S. Bilderian, Almelo; H.W. Bokhove-Gerrits bijgenaamd Pik, Almelo; E.P. Bouwmeester, Hengelo; A. da Silva Sousa; L.T.H. Davina, Hengelo; L. Dragstra; E. Dubbink, Daarle; E. Ensink; C.C. Fascicolo; L.I.M. Gering; L. Gerritsen; T.N. Gorgees; K. Hardenberg; S. Harkoe-Goeptar; Z. Hasan; G.J. Heithuis-Slaat, Almelo; S.C. Honing, Haaksbergen; M.K. Hunting, Almelo; S. Husseini; S. Kacmaz; A.S. Kamans, Goor; A.S.E. Koopman; B. Kosters-Horst, Hengelo; A. Laarhuis, Almelo; E. Makaschian, Rijssen; E. Nur, Borne; A. Ozciris; S. Pol; S. Reuvekamp, Hengelo; R.E. Riddering; Z.J. Rozendal-Beverdam, Nijverdal; M. Stepanian, Borne; S. Tatik; S.J. ten Boske; M.J. van der Tuuk-Altena; J. van der Werf, Almelo; J. Vicente; N. Vis, Haaksbergen; L.W. Weustink, Hengelo; J. Xenopoulos, Losser; K.H. Zantbergen.

    MBO College voor Sport, Onderwijs & Cultuur Johan Cruyff College

    Medewerker Marketing & Communicatie niveau 4
    K.A. Bril, Westendorp; J.L. Damhuis, Deurningen; D.E. Honigh, Borne; V.P.M. Kip, Oldenzaal; M. Morssinkhof, Lievelde; S. Smits, Heelweg; J.M. Swieter, Bad Bentheim; L. ten Voorde; S.A. van der Lof, Haaksbergen; R. van der Meulen; B.T. Westerhof, Beuningen.

    Trainer/coach (coördinator sportinstructie, training & coaching) niveau 4
    R. Blenk; S. Bökkerink; J.H.A. Bosch, Tubbergen; T. Geerdink, Hengelo; R.J. Grootenhuis, Nijverdal; S.C.M. Klaver, Hengelo; L. Littel, Almelo; M.F.E. Notkamp, Rijssen; D.C. Richter; J. Rutterkamp, Rijssen; M. Smelt, Vriezenveen; N. Stuivenberg; R.M.E. Theussing, Losser; B.J. van der Wal, Hengelo; K.A. van der Werff, Driebergen-Rijsenburg; R. van der Wielen, Oldenzaal; L. van Gurp, Klarenbeek.

    Sport- en bewegingsbegeleider niveau 2
    B.S. Beumer, Haaksbergen; T.A. Bijen, Hengelo; B.J.M. Bode, Oldenzaal; L. Boersma, Holten; I. Çakmak; M. de Goede, Hengelo; J. de Jonge, Hengelo; S. de Jonge, Almelo; S. de Witte, Vriezenveen; J.M.C. Groothuis, Reutum; S. Hilberink, Bornerbroek; S. Hoekstra, Borne; J.S. Janse; S. Karabacak, Haaksbergen; R. Kolk, Hengelo; D.R.J. Luberti, Enter; E.M. Moldur, Haaksbergen; T. Nuchelmans, Oldenzaal; B.M. Olijve; R.J.G. Oortman, Ootmarsum; R. Penninkhof, Delden; M. Polak, Oldenzaal; M.C. Scholten, Denekamp; J. Schulte, Denekamp; R.M. Spoler, Bornerbroek; J.H.M. ter Huurne, Haaksbergen; J.F. van der Luit, Nijverdal; C. Vroon

    Sport- en bewegingscoördinator/ Bewegingsagoog niveau 4
    S. Adolfsen, Hengelo; C. Baas; M. Baglar, Hengelo; B.P. Bodde, Ootmarsum; S. Bos, Losser; M.J. Busschers; A. Damhuis, Oldenzaal; M.M. de Vries, Losser; A.J.A. Derby, Hengelo; D.A. Ellenbroek, Tubbergen; A. Extercatte, Delden; P.D.C. Florijn, Eibergen; A.H. Gasman, Almelo; M.H.G. Geerdink, Borne; C.A.G. Hesselink, Rossum; L. Hoekstein; J. Hofsteede, Deventer; A.M.H. Kamphuis, Rossum; D. Laarman; R. Metgod, Almelo; M. Molenkamp, Haaksbergen; J. Oude Veldhuis, Oldenzaal; M.J.T. Russchenkamp, Hengelo; M.J. Schmidt; R.S. Seckel, Almelo; F.R.J. Stroink, Oldenzaal; T. Struis, Almelo; M.M. ter Elst, Hengelo; A.D. van Bentem, Denekamp; S. van de Luitgaren; M.B.D. van Kaam, Almelo; L.R. Velthof, Hengelo.

    Sport- en bewegingscoördinator/ BOS-medewerker niveau 4
    P. Boswinkel, Denekamp; T.A. Boxelaar; J.F. de Ruijter, Oldenzaal; K. Fleer, Hengelo; O.G. Herkink, Overdinkel; N.W. Jongsma; A. Karagöz, Almelo; B.A. Kottink, Wierden; T.G. Oude Veldhuis, Oldenzaal; M. Pereboom, Losser; R.H. Ramaker; W.L.M. Robers, Hengelo; J.W.F. Uunk; K. van Essen, Losser; L. Vermaas; P.A.J. Weghorst, Oldenzaal.

    Sport- en bewegingscoördinator/ Operationeel sport- en bewegingsmanager niveau 4
    R. Beltman, Rijssen; S.S. Bras; R.M. de Moes; F.J. Falkmann, Oldenzaal; K.D. Kleise, Vriezenveen; P.A. Mars, Enter; B. Meijer; M.M.S. Oosterik, Weerselo; L. Slaghekke; E.J. ter Avest; A.P. van den Hoeven, Enter.

    Sport- en bewegingsleider niveau 3
    S. Abouzeid; N.A. Achterweust, Rossum; M. Akyar; R.J. Bastiaans; P.G.A. Beld, Almelo; L.R.T. Bhagerath, Oldenzaal; J. Boers; A.C. Boink, Hengelo; C.C. Brouwer, Almelo; S. de Jong, Hengelo; D.A. Dijkstra, Almelo; N. Dingeldein, Oldenzaal; D.J. Haek, Groenlo; D. Hettinga, Deventer; K.J. Hofman, Almelo; D. Janmaat, Almelo; T. Kortink, Hengelo; R.G.H. Kruse; R. Kuipers, Geesteren; D. Lankheet, Haaksbergen; R.S. Luchtmeijer; Y.X. Meerwijk, Almelo; I. Nijenhuis, Groenlo; J.O. Nosaehi, Almelo; N.W.P. Olijdam, Vriezenveen; I.V. Olijve; J.J. Oude Alink, Oldenzaal; F. Oude Alink, Oldenzaal; G. Pierens; M. Ratmaoui, Hengelo; P.P.M. Reekers, Oldenzaal; F.D. Richters; K. Schepers; C. Seijger, Haaksbergen; A. Stegehuis, Almelo; P.G.J. te Paske, Aalten; K. ter Haar, Hellendoorn; J. van Brouwershaven, Almelo; K. van de Steeg; M.M. van den Belt; R.H.M. van der Vegt, Borne; R.P. van Os, Zenderen; M. Veensma; J.M. Vennegoor, Agelo; M. Vriezekolk, Lochem; T.A. Walhof, Hengevelde; S. Westerink; D.D. Wijnholds, Vroomshoop.

    Leisure & hospitality assistant niveau 2
    E.M. Bijen, Weerselo; M. den Ouden, Denekamp; J.L. Kamphuis, Tubbergen; N. Overbekking, Groenlo; D.H.E.M. Vorgers; D.H.T.J. Williams, Almelo.

    Leisure & hospitality host niveau 3
    S.J. Bosman; M. Colenbrander; A. de Widt; A. Engelage, Almelo; J. Ensink op Kemna, Hengelo; E.F. Francisca, Hengelo; C.B. Grozdić, Zuna; J. Harmsen, Hengelo; A.J.C. Hengst, Nijverdal; J.C. Hoffard; J. Hovestad; R. Jansen, Haaksbergen; H.Y. Kiliç; M.D. Kleinsman, Borne; J.J. Koerts; I. Kok, Hengelo; S.R. Koopman, Hengelo; M. Neeb, Hengelo; L. Nordkamp, Apeldoorn; K. Oonk; K.T.M. Reinders, Beltrum; S.G. Reimerink; M.J. Rozema, Vriezenveen; P.J. Simons, Almelo; H. ten Buuren, Haaksbergen; J.J.G. van Sark, Oldenzaal; I. Venekatte, Hengelo; R. Vreekamp, Hoevelaken.

    Leisure & hospitality executive niveau 4
    H.S.M. Booijink, Tubbergen; L.A. de Haas; S. Ekkelboom, Haaksbergen; M.C. Gaalman, Haaksbergen; M. Gerridzen, Neede; W.T. Groeneveld, Oldenzaal; A.E. Kaynar, Oldenzaal; F.B.T. Mintjens, Ambt Delden; C.B.J. Nijhuis, De Lutte; M. Tempelman; T. ten Cate, Borne; S.H. ten Donkelaar; R. van Gils, Oldenzaal; S.L. van Maanen, Neede; T. van Mildert; C.C.J. Vinke; N. Warners, Lochem; E.A.M. Wenneger, Getelo; L. Wezenberg, Wierden; D. Zweers, Goor.

    MBO College voor Vormgeving, Mode & Media

    Chemisch fysisch analist niveau 4
    J. Cleophas, Almelo; M.E. Groeneveld; B. van Heiningen; R.B. Kamphuis, De Lutte; E. Kaya, Almelo, A.R. Platonov, Hengelo.

    Allround laborant niveau 3
    F. Sikkink, Winterswijk.

    Analist Klinische Chemie niveau 4
    M. Baake, Hengelo; Y.H.B. Bemthuis, Haaksbergen; D.S.A. ten Broeke, Groenlo; W.T. Milder, Lichtenvoorde; A. Sancar, Almelo, R. Zakaria; L. Zonnebeld, Nijverdal; P. Kemperman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; M. Lankheet, Haaksbergen; D. Melis, Wierden; J.J. Menzinga; C.H. Nijhuis, Almelo; R. van de Pol, Denekamp; D. Schmeets, Vriezenveen; A.R. Wiesener, Heelweg.

    Procesoperator C niveau 4
    A.G. Mooijaart; K.H. Nales, Rietmolen; M.M. Nijmeijer, Denekamp; M.H.J. Pieksma; D.M. Scholtens; B. van der Veen, Wierden; J.F. Bartels, Bornerbroek; G. Gabro; A. Goudswaard, Almelo; M.G.A. Hondorp, Hengelo; R. Kuipers, Hengelo; M. Pool; K van Tol.

    Allround DTP-er
    P. Bleijenberg, Haaksbergen; C. Brookhuis, Denekamp; R. van den Broek, Hengelo.

    Allround medewerker mode/maatkleding
    S. de Oude, Hengelo; A.R. Duursma, Oldenzaal; V.E. Ekelenkamp, Nijverdal; L. Fisscher, Oldenzaal; H. Hoeseini.

    Allround signmaker
    Y.F.M. Jansen, Tubbergen.

    Animatie/audiovisuele vormgeving
    L. Boerrigter, Lattrop-Breklenkamp; D.A. de Boer, Overdinkel; M.P.B. Douwsma; B. Geerlings; I. Grote Beverborg, Hengelo; M.H. Heuvel, Oldenzaal; M.A. Hilgenberg, Winterswijk; A.G. Holland; E.K. Nijhuis, Denekamp; J.J. Nijmeijer, Oldenzaal; G.M. Notkamp, De Lutte; L. Scholten in 't Hof, Hengelo; S.H.C. van Dijk, Wierden.

    Basismedewerker mode/maatkleding
    N. Akbari; S. Akkuru; L. Dekkers, Vroomshoop; B. Şen, Hengelo; A.L. Kunst; D.A.L. Leusink, Rekken; J.S. Onstein, Eibergen; D. Pairoh, Hengelo; D.S. Raper; A.M. Singh, Almelo; L.J. Stinenbosch; B.R.J. Zwienenberg, Enter.

    Commercieel medewerker fashion
    D. Arends, Almelo; K. Berger; S.C. Busscher; J. Gerritsma; C.I. Hendriks, Hengelo; J. Hoogenkamp, Utrecht; J.W. Kamp, Oldenzaal; K. Klein Willink; T.B. Mulder, Borne; V.A. Nguyen; A. Oldemenger, Diepenheim; F.H.M. Tevel, Almelo; C.B.M. Volman, Laren.

    Fotograaf
    A.L. Abbink, Haaksbergen; T. Bleeker, Wijhe; M. Ergun; D.A. Forkink, Eibergen; T.L. Freriks, Almelo; R.R. Matitaputty, Wierden; J.T. Monteiro Souza, Apeldoorn; H.R. Nauta; M. Schokker, Almelo; I.C.H. van Deursen, Hengelo; A.N. Westerhuis, Gronau; W. Zandjans, Diepenheim.

    Grafische vormgeving
    Y.A.E. Assink; M.A.D. Boers, Borne; L.E.M. Boschker, Lichtenvoorde; R.A.M. Brender à Brandis, Tubbergen; K. Brinkman, Bornerbroek; D. Buunk; A.L. Doornbos, Denekamp; T. Eijkelkamp, Neede; K. Forkink, Eibergen; L. Frenken, Lichtenvoorde; L. Garcia Ortega; M.B.M. Hesselink, Borne; M. Hesselink; A.W. Kobessen, Azewijn; I.A.M. Kock, Ulft; D. Koel; R. Lamouchi; B. Lenferink, Hengelo; M. Mellink, Lichtenvoorde; E.V. Nijenhuis, Groenlo; L. Olijslager, Groenlo; L. Poort, Oldenzaal; J. Scholten, Wierden; D.G. Stoelers, Hengelo; S.L. ten Broeke, Lochem; I.A.B. van de Aast, Langeveen; L. van den Boogaard, Gronau; E.W. van der Munnik, Hengelo; T.L. van der Steege, Wierden; A.J. Zonder, Borne.

    Interactieve vormgeving
    R.J. Bakker, De Lutte; C. Balistreri; J.M. Hutten, Wierden; L. Kara, Nordhorn; T.H. Ruiterkamp; W.G.T. Slot, Lichtenvoorde; M. Yarbug, Oldenzaal.

    Medewerker DTP
    T.R. Barlas, Haaksbergen; S. Filali Chbili, Hengelo; G. Meurs, Lochem; D.G. Nobbe; B. Rademaker; J.G.M. Roelink, Zenderen; T. Verwijs.

    Medewerker productpresentatie
    P. Bosch, De Lutte; K.J.A.R. de Milliano, Wouw; M.E.M. Koehorst; I. Meerlo, Nijverdal; M. Reekers, Almelo; P. Steinkamp; M. van Laar, Rekken; P. Wijma.

    Medewerker sign
    F. Bomange, Almelo; M.M. Groenhof, Borculo; R. Keur, Borculo; F.Z.T. Kleinheerenbrink, Vasse; M.C.A. Pril; J. Schoolkate, Hengelo; B.J. Soer, Groenlo.

    Medewerker styling
    F.Z. Babacan, Hengelo; I. Berghorst; D. Beukers, Almelo; P.P.R. Close, Amsterdam; L.J. de Ruijter, Oldenzaal; S. Durić; E. Goorhorst; D. Hoenderboom, Harreveld; J.M.T. Jansman, Hengelo; L.L. Kamphuis, Ootmarsum; I.R. Klaver; M. Knoops; W. Koopman, Hengelo; K.M. Kupper, Hengelo; L.G.M. Nijhof, Haaksbergen; J.S. Perik, Delden; L. Talia, Oldenzaal; D.E. van Dijk, Wageningen; I.M. Vliesz, Haaksbergen; M. Yacoub; P. Zweers, Halle.

    Signspecialist
    D.T. Bolink, Holten; D.C. Marques da Silva; W.R. Meinders, Denekamp; R.B. Temmink, Bathmen; M. Wegman, Losser; S.N. Welbroek; E. Wevers, Haaksbergen; J.M. Zeelen.

    Specialist mode/maatkleding
    M.K. Bisschop; R.J.G. Brandwacht, Nijverdal; W.H.L. Burgers, Rijssen; M.A.G. Frans, Almelo; L.A. Holtkamp, Hengelo; R. Ilkince; L. Nijhuis, Hengelo; A. Steenberg, Hoge Hexel; S. Tanriverdi; T.M. Uittenbosch, Almelo; C.P. van Heek; S. Wichgers, Raalte.

    Stand-, winkel en decorvormgever
    J.J. de Wilde, Enter; A.E. Groothuis; K. Hamer; M.M.E. Jekkers, Neede; M.J. Kamphuis, Albergen; D. Kleinsmann, Almelo; M. Knol, Glane; E. Lageschaar, Groenlo; Z. Löwik, Hengelo; B. Mallens, Hengelo; M.G. Onderweegs, Oldenzaal; D. Reinders, Beltrum; W.D. Schutten, Hengelo.

    Vormgever productpresentatie
    M. Gerbenzon, Leeuwarden; D. Groothuis; A.B. Ipskamp; R.M. Klein Wolterink, Hengelo; M.C. Moleman, Hengelo; J. Wessels, Wierden; N.M. Weustink, Hengelo.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Enschede.

     

    ROC Hengelo

    MBO College voor Commercie & Ondernemen

    Assistent Communicatiemedewerker niveau 4
    M.E. Achteresch, Enter; S. Altun, Enschede; N.A. Baake, Goor; N.C.M. Barink;
    L. Beumer, Enschede; G. Cossu, Enschede; G. Dere; N.H. Eijsink, Haaksbergen;
    J. Fröberg, Enschede; I.J.M. Grimberg, Ootmarsum; R.K. Inan, Enschede; P.W. Koetse;
    E.E. Leussink, Almelo; G.A. Mirza; L.M. Oude Groen; N. Post;
    D.R. Stekelenburg; L. van Buul, Goor; R.G.J. van der Veen, Enschede;
    M.L.M. Vollenbroek; C. Wennink, Deurningen.

    Marketing Medewerker niveau 4
    J.H. Achterweust, Rossum; I.M. Altena; T.N. Belshof, Haaksbergen; L. Bökkerink;
    M. Borgers, Enschede; M. Çimen; Ş.S. Delibalta, Enschede; K. Duru, Enschede;
    E.A.P.W. Hasenbos, Enschede; S.J. Hommes, Lochem; M. Huiskes;
    J.G. Hulsmeijers, Oldenzaal; B. Kass Hanna, Enschede; B.J. Meulenkamp, Saasveld;
    Ö.E.C. Ocakci, Oldenzaal; D. Otten, Markelo; M.B.M. Paus, Weerselo; L. Porskamp, Groenlo;
    S.E.K. Rulof; W.E. Rutgers; R.B.M. Slaghekke, Delden; L. te Pas, Haaksbergen;
    I.S.M. Tijdhof, Denekamp; T. Tolsma, Winterswijk; E. Ünal, Enschede; N. van der Bunt;
    D. van der Wal; C.F. van Mook, De Lutte; S.R. Visscher, Haaksbergen;
    A.B. Visser, Enschede; S.A.N. Waanders; E. Wouterson, Enschede.

    Medewerker evenementenorganisatie niveau 4
    M. Bode, Enschede; M.F. Bos; K. Evertzen, Borne; K.C. Klein, Oldenzaal;
    Q.F. Lassay, Enschede; B. Leferink, Neede; C. Martinez, Wierden; E.J. Molema;
    M.O. Nijhuis; A.Y. Pater, Enschede; L. van der Molen, Enschede; R.B. Weijschede.

    Verkoper detailhandel niveau 2
    D. Gouma, Enschede; L. Meijer, Enschede; S. Heupers, Enschede, E. Aalders;
    M.J.F. Löbker, Weerselo; N. Pals; A. Muntel, Oldenzaal; F. Assink, Enschede;
    J. Koeslag, Gelselaar; A. Bijkerk, Enschede; D. Boeve, Arnhem; F.M.S. ter Haar, Losser;
    D. Hek; L. Kloppenburg, Enschede; J.J. Kooiker, Goor; J.C.J. Lauwers, Oldenzaal;
    R.M. Meenhuijs; K.R. Nijhuis, Neede; A. Pereira de Sousa Campêlo, Enschede;
    D.A. Raassing; M.S. ter Weele, Losser.

    Verkoopspecialist detailhandel niveau 3
    B. Busch, Enschede; F.A. Collet, Oldenzaal; H. den Hartog, Vriezenveen; B.A.J. Jassies, Enschede; Z. Kaplan, Enschede; M.J.H. Klieverik, Oldenzaal; G.C. Nijland, Enschede; J. Roerink, Enschede;
    S.H. van Veen, Enschede; M.B. Oord, Enschede.

    Manager Handel (Filiaalmanager), niveau 4
    H.P.J. Bannink, Enschede; M.J. van den Berg, Enschede; O. Heesen, Winterswijk;
    K.S. Hoffmann, Enschede; R.A. Hoffmann, Haaksbergen; M. Kamphuis, Borne;
    E.P. Kastenberg, Borne; S. Nobilio, Enschede; P.S.R. Noordkamp;
    E. Oude Engberink; C. Stekelenburg, Oldenzaal.

    Ondernemer Detailhandel niveau 4
    D. Groenewegen.

    MBO College voor Gezondheidszorg

    Apothekersassistent niveau 4
    D. Akfidan; E. Altunc; A. Bakr, Enschede; B.H.M. Haarman, Rossum;
    V.F. Klaucke, Enschede; M. Moed, Enschede; T. Pen, Enschede; M.K.B. Scholten, Borne;
    B. Tichelman, Enschede; F.A. te Wierik, Delden.

    Doktersassistent niveau 4
    S.J.M. van der Aa, Agelo; F. van den Berg, Hellendoorn; N.J. Blokzijl, Almelo; B. Çamli, Goor;
    Z. Çirak, Nijverdal; A.M. Dekker, Almelo; C. van Dijk, Almelo; R.A.G. Ensink, Deurningen;
    S. Gerritsen; N. Homan, Wierden; G.J.J. Jaspers, Gronau-Epe; J. Klein Goldewijk, Zieuwent;
    T. Klos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; F.G.M. Kotterman, Ootmarsum; J.J. Krijnsen, Enschede;
    L.S. Kuipers, Enter; L. Langen, Denekamp; N.M.A. Leferink, Reutum; T.T.M. Molenkamp;
    B.C.M. Olde Engberink; R. Oosterhof, Enschede; E.E. Overdreef, Neede; L. Peper, Wierden;
    M. Reijnen, Enschede; A. Sehovic, Ootmarsum; M. Slatius, Westerhaar-Vriezenveensewijk;
    S. Sweerts, Oldenzaal; D. Tijburski, Almelo; K. van Vondel, Overdinkel; L.A.M. Weierink, Ootmarsum;
    K.M.G. Zents, De Lutte.

    Verpleegkundige niveau 4
    T. Aman-Veneman, Markelo; J.C. ter Avest-Klein Bruinink, Enschede; D. Baas, Enschede;
    A.M.B.C. Becking, Wierden; M.R.M. Bekhuis, Geesteren; M.J.M. Bekhuis, Borne; P. Beugeling, Almelo; F.B.G. de Boer, Nijverdal; N.S. Boink; A.M. Bos, Bentelo; S. Bos, Deventer;
    G. Bouwhuis-Schulenburg, Nijverdal; C. ter Braak, Enschede; C.M.E. Braamhaar, Wierden;
    M.J. Brinkman, Vriezenveen; M.J. Bult-Herik, Enschede; A.M. Cavalli, Denekamp;
    W. Daalhuisen, Ootmarsum; M.G. Dijkstra, Enschede; K. Duman, Oldenzaal; E.B.M. Eidhof;
    R. Endeman, Goor; S.J. Ensink, Enschede; B.S. Evering, Losser; E.M. Frederiks, Nijverdal;
    V. Geboers, Enschede; K. Gerrits, Borne; E. Geurts-Welles; R. Geuverink;
    D.M. Guerrero; M.M.A. Harmsel, Almelo; S.H. Hartgers, Nijverdal;
    M.A.M. Heisterkamp, Ootmarsum; M.M.T. Heppenhuis, Geesteren; M. Hoefman, Haaksbergen;
    N.M. Homan, Bornerbroek; I. Hudepohl, Losser; G.A. Huisken, Wierden; D. Huizing;
    D. Jabben, Enschede; S.N.M. de Jager, Rijssen; E.J. Jansen, Almelo; R.R. Jansen, Losser;
    S. Jokic, Nijverdal; E. van Kaam-Boelen; M. Kamphuis, Nijverdal; N.A.A.B. Keijzer, Enschede; Y.M.P. Kemna-Koopman, Albergen; N. Kempers, Enschede; D.A. van Keulen, Zenderen;
    R. Keur-Oude Engberink, Borne; P.G.J. Kiers, Almelo; M.C.M. Kip, Oldenzaal; R. Kip, Enschede;
    G.C. Kollen, Delden; K. Korte, Almelo; L.M.G. Kortier, Haaksbergen; C. Kortink, Enschede;
    K. Krooshoop, Delden; M. Kruger, Vriezenveen; C.H.H. van der Kuil-Kuipers, Tubbergen;
    F.A. Kuipers, De Lutte; M.S. Kuipers-Tiehuis, Enschede; K. Kuper, Markelo; E.A. Lammers, Oldenzaal; M.A.G. Lohuis, Weerselo; M.E. Masselink, Harbrinkhoek; E.J.M. Melchert-Boomars, Oldenzaal; A. Monninkhoff, Enschede; L.C.M. Mooibroek, Enschede; C. Muskee;
    E. Ndeze-Ayinkamiye, Losser; E. van Neijenhof, Almelo; L.S.M. Niehuis, Oldenzaal;
    E.B. Nijkamp, Holten; N.M. Olde Olthof, Borne; L.F.M. Oude Engberink, Tubbergen;
    R.H. Oude Nijhuis, Saasveld; A.M. Peters, Hoge Hexel; G.H.A. Piksen-Bouwmeester, Hellendoorn;
    L. Plegt, Reutum; L. Pol-Lenters, Vroomshoop; G.E.R. Post, Vroomshoop;
    E. Ridderhof-Kuiper, Enschede; S. Rieck, Enschede; D.J.Y.M.D. Ring-Betzold, Almelo;
    Y.A.J. Roord, Oldenzaal; H.A. Rozemuller-Jaspers, Den Ham; P. Safdari-Medved, Oldenzaal;
    H. Sasbrink, Marienberg; M. Schalken, Enschede; M. Schippers-Jurriëns, Eibergen;
    R. Simons, Enschede; T.S. Slot, Saasveld; L.W.M. Smeenk-ten Have, Nijverdal;
    T.M. Spoolder, Enschede; M.S.J. Staijen, Goor; J.W. Stegeman, Warnsveld;
    A.S.M. Steggink-Bekhuis, Tubbergen; M. Stoeten, Borne; J. Tijhuis-Blom, Nijverdal;
    L.A.T. Tijink, Saasveld; I. Toebes, Haaksbergen; J. Veenstra, Enschede; Y. Veenvliet, Almelo;
    S. ten Veldhuis; E. Voogtsgeerd-Vinke, Enschede; L. de Vries, Enschede;
    K.R. de Vries-van Wijk, Enschede; J.G. Vrijkorte, De Lutte; G. Wabivot;
    D.B. Webbink, Geesteren; A.S.M. Weerink, Geesteren; S. Weerkamp-Boxem, Enschede;
    D.F.H. Weghorst, Almelo; A.H.L. Westhuis, Nijverdal; B. Wissink, Enschede;
    D. Wonnink-Louwes, Enschede; E. Zweers-de Lange, Enschede.

    Tandartsassistent niveau 4
    Ö. Ak, Enschede; I. Aksu, Enschede; Z. Ali, Enschede; K. Çaglar, Oldenzaal; H. Deligöz, Enschede;
    H. Hakimi, Enschede; M. Hendriks, Hengevelde; A. Isiklar, Enschede; L.J.M. Jansen, Oldenzaal;
    E.M. de Jong, Losser; M. Kaplan, Enschede; M. Kargbo, Enschede; D. Koppelman, Daarle;
    E. Maneschijn, Vriezenveen; S. Menger, Overdinkel; A. Minas, Almelo; R. Morsink, Losser;
    A.A.M. Morsink, Ootmarsum; S.C. Nijlant, Enschede; N. Odabas, Haaksbergen;
    R.J.M. Ponsioen; V.I. Popova, Enschede; S. Sahin, Almelo; M. Sari, Enschede;
    N. Sarkis, Almelo; W. Tahir, Haaksbergen; S. Veldhuis, Almelo; N. Wachtmeester, Almelo;
    S. Yanguc, Enschede; H. Yilmaz, Almelo.

    Verzorgende-IG niveau 3
    M. Aday; B.R. Adiguzel, Almelo; S.A.M.H. van Altena, Enschede; J. Assink, Enschede;
    E.A. Beld; S. Beld, Enschede; H. Benimalek, Enschede; L. Berendsen;
    N. Blekkenhorst, Delden; K.M. Bloemen, Bentelo; A.G.M. Blokhuis, Denekamp; T.K.P. Boers; N.N. Bolder, Haaksbergen; I. Bolk, Weerselo; M.B.A. Bouhuis; N.A.M. ter Braak, Oldenzaal;
    L.S. van Bree, Borne; R.S. ten Brinke, Enter; M.E.G. uit het Broek-Maarse, Oldenzaal;
    M. Brouwer, Enschede; J.R. Brown, Haaksbergen; N. ter Brugge, Enschede; M. Bruggink;
    B. Bruning, Enschede; M.J.H. Brus, Zenderen; S. Cheikh-Oulad Aïssa, Enschede;
    K. Deen, Enschede; E. van Delden, Haaksbergen; D. Dincer, Enschede; D. Drost, Goor;
    Y. Ebelties, Enschede; K. Elbert, Enschede; D.M. Elbert; K. ten Elsen, Haaksbergen;
    T.L. Fischer, Oldenzaal; R.M. Fiselier, Enschede; A.W. Gaspersz, Almelo; A.E.H. Geersen, Oldenzaal; L. Gerritsen, Markelo; N.J. Girjasing, Enschede; O.M. Gouriye, Borne; B.A. Grondman;
    A. van Halteren-Souza Neves, Bad Bentheim; J. van Harskamp, Enschede; C.J.M. Hatzmann, Losser;
    A. van Heijst, Enschede; K.S. Hendriks, Enschede; E.S.M. Hesselman;
    T.M. Hogt, Enschede; E.A. Hoveling, Enschede; A. Hover; M.L.M. Huurneman, Beltrum;
    K. Jansen, Weerselo; L. Jouwsma; I. Katers, Enschede; J. Keizers, Haaksbergen;
    J.G.H. Keupink, Denekamp; A.T.M. Kienhuis, Oldenzaal; L. Klaaskate, Enschede;
    E. Klein Twennaar, Markelo; L.M. Kleinsman, Haaksbergen; B.M.A. Koenders, Borne;
    C.R. Kolkman, Enschede; M. Konneh, Haaksbergen; L.L. Koster, Haaksbergen; J. Koster;
    G. Kreijkes, Rijssen; L. Legtenberg; S. van Limbeek, Borne;
    F.M. Lohuis, Lattrop-Breklenkamp; G.S.R. Louwes, Enschede; H.F.M. Lurvink, Enschede;
    M. Mensing, Enschede; D.L.I. te Molder, Winterswijk Meddo; L.B.A. Muijtstege; E.G. Mulder, Oldenzaal; K. Niemeijer; R.A. Nijhuis, Neede; C. Nijland, Oldenzaal; K. Nijman, Markelo;
    K. Olthuizen, Enschede; R.H. van Ommen; L.T. Oosting; A.R.M. Otten, Borne;
    H.A.M. Oude Booyink-Steggink, Geesteren; M.G.M.G. Oude Lansink, Losser; A. Peters, Denekamp;
    P.A. Prins, Gronau; C.M.E. ter Riet, Enschede; L. Roerdink, Eibergen; S.K.J. Rotman, Beuningen;
    S. Rouing, Losser; A.M. Ruel, Lattrop-Breklenkamp; M. Satink, Almelo; D. van Schaik, Enschede;
    K.M.A. Schansman, Oldenzaal; R.E. Schellevis; T.L.M. Scheurink;
    L.P. Scholten, Goor; T. Scholten, Goor; J. Schothuis; M.L. Schotmeijer, Enschede;
    S. Seferovic, Oldenzaal; G. Sickman-Kampman, Kloosterhaar; W. Smits, Oldenzaal;
    A. Snijders, Oldenzaal; Y. Snippert, Losser; S. Talioui, Enschede; K. Tatlici, Enschede;
    J.H. ten Thije, Hengevelde; R. Tijink, Delden; K. van Til, Goor; L.C. Vaartjes, Enschede;
    R.W.J. Vaneker, De Lutte; L.A.G. Velthuis, Hengevelde; S.J. Visser, Almelo; S. Visser, Holten;
    H.T.M. Vollenbroek, Saasveld; R. Voogsgeerd, Enschede; M.H.G. Voorhorst, Nijverdal;
    R.J. Vossebeld, Goor; L. van der Wal, Almelo; L.B.M. Welhuis, Enschede; N.A. Wesselink, Hengevelde; N.M.M. Wildenborg, Borne; P. Willems, Rijssen; L.N.W. ter Woerds, Neede;
    J.H.J. Wolbert, Weerselo; D. Woppenkamp, Borculo; M.J.M. Zanderink, Denekamp; E.D. Zeedijk; A.H. Zwoferink, Rijssen.

    MBO College voor Mens & Maatschappij

    Medewerker maatschappelijke zorg niveau 3
    N. Abdulmasih, Enschede; A.R. Bosgraaf, Enschede; A. Breukers, Delden; E.C. de Boer, Enschede;
    T. Dijkmann, Enschede; C. Doldersum; G.G. Dorrestein, Almelo; H. Gedikli, Enschede;
    K. Geerdink, Enschede; D. Gierdhariesingh; P. Gonçalves Monteiro;
    E. Gorter, Nijverdal; D. Gosselink, Borne; F.G. Gül; T.E. Heinhuis, Goor; B. Hek, Borne;
    S.P. Henson; D.M. Immink, Hengevelde; S. Klein Oonk, Enschede; K.A. Knip;
    L.M. Korts, Enschede; J.J. Luttjeboer, Enschede; R.E. Macmillan, Enschede; A. Meijer, Enschede;
    A.E. Nettenbreijer; J.A. Nijhuis, Denekamp; Y. Onijs, Diepenheim; M. Pas;
    N.T. Pidner, Enschede; E.C. Pitzalis, Enschede; S.A. Rijnenberg; V. Robers, Almelo;
    W.B. Ruiter, Enschede; L. Schoonderbeek, Enschede; M. Swaters; A.A. Tasirmaz, Enschede; E. ten Brinke; F. ter Bruggen; M. Unal; J. van Neck, Borne;
    N.A. van Stein Callenfels; R. Veekamp, Enschede; P.V. Verhagen, Oldenzaal;
    J. Versluis, Zwolle; D. Westendorp, Haaksbergen; M. Wierenga.

    Pedagogisch medewerker kinderopvang niveau 3
    R. Abdulmasih, Enschede; J. Akyol; I.N. Al-Fazli; J.Y. Atta, Enschede;
    I.R. Bosgraaf, Enschede; D.R. Broekhuis; N.J. Broekmate, Hellendoorn;
    M. Bührmann, Enschede; A. Bulters, Enschede; L. de Jonge, Enschede; J.S. Dhoenmoen, Enschede;
    G. Ekmekçi, Enschede; I.E. Kamstra, Almelo; E.E.D. Keizer, Denekamp; M.M. Kishna, Enschede;
    R.A.C. Koops, Oldenzaal; B. Lee, Goor; R.C.A. Moelard, Oldenzaal; S. Oude Heuvel, Borne;
    I. Paalman, Holten; D.A. Ramjiawan, Enschede; M.Y. Robers, Enschede; N. Sakarya, Borne;
    G. Tekin, Borne; R. ten Broeke; I. Timmerman; A.K. van Bree, Borne;
    A. van Kesteren, Enschede; D. van Oene; L. van 't Rot, Borne.

    Pedagogisch medewerker jeugdzorg niveau 4
    T. Dooren, Enter; L. Goorden, Hengevelde; T. Huisman, Enschede; D.J. Kamphuis, Agelo;
    K. Klein, Enschede; M.G.A. Krabbe, Oldenzaal; M. Luchies, Vriezenveen; B.J. Martijn, Almelo;
    L.M. olde Nordkamp; M. Utama, Almelo; H. van Brussel, Rijssen;
    S.A. van der Horst, Enschede; D. van der Kroon, Enschede; M. van Dorp, Enschede;
    M.G.M. Weerink, Langeveen; C.E.M. Wijngaard.

    Pedagogisch Medewerker kinderopvang niveau 4
    S. Aydin, Enschede; M. Ben Ayad, Enschede; M.A. Beugeling;
    R.J.G. Bornebroek, Lattrop-Breklenkamp; D. Çelik, Enschede; S.F.M. Compagne, Saasveld;
    E.S. Damhuis, Losser; F.R. Delwig, Oldenzaal; E.M. Dikkers, Oldenzaal; M.E. Elferink, Losser;
    M.S. Görür, Enschede; E. Gotink, Lochem; K.E.H.J. Hasperhoven; E.M. Helthuis, Oldenzaal;
    D. Hünker, Enschede; R.A.H. Knol, Enschede; R. Koning; L. Kooij, Enschede;
    L.R.J. Kraesgenberg, De Lutte; K. Lambers, Delden; C. Leusman, Enschede;
    M. Mulder-Bijsterbosch, Losser; B.S. Nijland, Saasveld; M.L. Platenkamp, Borne; C. Schols, Legden;
    J. Üstüner; J. Veldhuis, Enschede; Y. Veldhuis, Haaksbergen; C.N. Wisman, Enschede;
    M.C. Woddema.

    Persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg niveau 4
    K.M.F. Beld; R.A. Bosch, Rossum; I. Braamhaar, Goor; A.M.M. Broekhuizen, Enschede;
    M. Bunte; A. Di Donato; K. Di Donato; K. Exterkate, Delden;
    J.E.N. Hoogenboom, Enschede; E. Kok, Enschede; M.E.L. Kooiker, Denekamp;
    J. Lentferink, Harbrinkhoek; E. Leusenkamp; B. Meijs; J. Moes;
    M. Norda; S.K.H. Oude Weernink, Bad Bentheim; M. Pereira Polanco;
    Y.M. Smellink, Oldenzaal; H.M.T. van der Aa, Borne; D.C. van Stein Callenfels;
    B. Wessels.

    Persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen niveau 4
    J.I. Bezemer, Losser; A.O. Bijen; D.S. Bisram, Enschede; P.J. Boerkamp;
    N.C. Boers, Borne; S.M. Caumanns, Diepenheim; R.S. Çelik, Enschede; D.A. Dassen, Haaksbergen;
    D. de Jong; A. de Wilde; K.A. Dorenbusch; G.G. Dorrestein, Almelo;
    M.J.M. Goosink, Oldenzaal; K.G. Groote, Enschede; N.P. Hasselerharm;
    M.M.D. Hendriks; M. Heuker of Hoek; L. Hofman, Enschede;
    D.C.G. Holtkamp; A. Jonuz, Enschede; W.L. Kemp; R. Klijnstra;
    M. Knoef, Haaksbergen; S. Koerdjan; S. Konter, Enschede; S.R. Kopkin, Gronau;
    M. Korf; T.A.E. Kowalski, Oldenzaal; R.J.W. Moes, Enschede; M.N. Monninkhof, Enschede;
    G.B.J. Moonen, Borne; M.A.A. Nijmeijer, Denekamp; S.F. Ordelmans, Haaksbergen;
    S. Peters; T. Pierik, Hengevelde; M.M. Platvoet, Losser; T.W.J. Prinsen, Haaksbergen;
    D. Rombeek; A.A. Sanders, Enschede; J.A. Schmitz, Enschede; M.R. Schukkink, Borne;
    S.C. Schuring; A.A.T. Scialfa; L. Snijders; M. ten Heuw, Enschede;
    E.J.M. ter Braak; B.A.J. ter Horst; J.G. Terhürne, Haaksbergen;
    Y.G.H. Tijink, Hertme; R. van den Dolder; A. van Dijk, Enschede; J.M. van Eldik, Borne;
    M. van Maasakker, Enschede; B.A.M. van Marwijk, Denekamp; J. van Ooijen, Enschede;
    T.J. Veldkamp, Enschede; J.E. Verwer; E.F. Vlierman; L.A.M. Vossebeld;
    T.R. Wassenburg, Oldenzaal; B.G.M. Wessels, Ootmarsum; B. Yilmaz, Eibergen; L. Zhao, Oldenzaal.

    Helpende Zorg & Welzijn niveau 2
    T. Akdag, Borne; H.N. Al-Fazli; A. Bahçeler-Gelici, Almelo; L.J. Bakker;
    A.A.M. Bos; G.F.J. Brons, Oldenzaal; C.J.A. Detert op Monnink;
    D.M. Eissink, Delden; E. Elmas, Rijssen; M. Fonferek, Deurningen; S. Germers;
    C. Giesen; Z. Halici; F. Hersi Mirre Mohamud; K. Huisken, Goor;
    P. Kers, Borne; M. Knapper, Westerhaar-Vriezenveensewijk; N. Kuiper, Borne; T. Limburg, Oldenzaal;
    J.C.C. Louwes, Borne; B.A.D. Lubbers; L. Meenhuis, Oldenzaal; M.H. Mulder;
    M. Nijland, Nijverdal; M. Oord; E. Oude Alink, Oldenzaal; S.H. Özcan, Oldenzaal;
    Z. Özgünes, Oldenzaal; L.G.N.B. Posthuma; C.M. Prinsen, Gronau; R. Prosz, Denekamp;
    N. Raanhuis; F. Saka; J.A. Schutte, Almelo; T.C. Sierhuis, Haaksbergen;
    C.M. Snijders, Oldenzaal; D.E. Stegeman, Almelo; R.G.W.S. Teerds, Almelo; A.M. ter Laak, Oldenzaal; W. Timmerman, Almelo; N. Touma; S. van den Berg, Borne; J.W.A. van Zanten; E.A.M. Volker, De Lutte; Y.M. Voortman, Almelo; D. Wind, Vroomshoop; M. Withaar, Goor;
    N. Witten, Delden; R. Yilmaz, Losser.

    MBO College voor Metaal, Elektro & Installatietechniek

    Monteur werktuigkundige installaties niveau 2
    E. Adibelli, Enschede; W. Ardesch, Goor; J.W. Berning, Geesteren; D. Boelsma, Oldenzaal;
    L. Boom, Almelo; N. Boers, Barchem; W. de Bruijne, Almelo; S. de Haan, Almelo;
    J. Jagai, Enschede; D. Kolner; S. Leeftink, Goor; L. Meijerink, Rijssen; M. Mijit, Goor;
    J. Oude Alink, Denekamp; U. Ozay, Enschede; R. Plaster, Losser; J. Sanders, Borne;
    M. de Vries, Enschede; M. Wessels, Vriezenveen

    Onderhoudsmonteur installatietechniek niveau 2
    D. Berger, Enschede.

    Eerste monteur werktuigkundige installaties niveau 3
    R. Beldman, Almelo; B. Busscher, Fleringen; F. Dinq, Enschede; A. Driezes, Markelo;
    M. Eertman, Nutter; L. Hueskes, Enschede; L. Jansen, Enter; N. Japink, Enschede;
    E. Kayrak, Enschede; D. Lammertink, Wierden; A. Pasop, Wierden; P. Ruepert, Saasveld;
    R. Scheer, Enschede; T. Spenkelink, Enschede; W. Stoelhorst, Goor; F. Vosmer, Borne;
    J. Wild, Bornebroek; I. Wolsink, Enschede.

    Middenkader engineering technicus niveau 4
    B. Bijen, Deurningen; Th. Boelens, Almelo; L. Brugman; M. Genc, Enschede;
    Th. Kremer, Borne; D. Leemhuis, Borne; N. List, Enschede; K. van Lochem, Oldenzaal;
    R. te Velthuis, Lochem; G.J. Vruwink, Ambt Delden.

    Servicemonteur installatietechniek niveau 3
    M. Edens, Haaksbergen; S. Frowijn, Enschede; B. ter Horst, Enschede; R. Kromhof, Almelo;
    Y. Likoglu, Enschede; S. Post, Borne; J. Saalmink, Halle; C. Tijhuis, Denekamp; D. Visscher, Wierden;
    T. Wiefferink, Denekamp.

    Servicetechnicus installatietechniek niveau 4
    M. Deuzeman; F. Greve, Lattrop-Breklenkamp; J. Heerink, Enschede; D. Kokhuis, Almelo;
    M. Quattrone, Ootmarsum; L. Wolbers, Almelo.

    Allround constructiewerker
    B.R. de Witt, Oldenzaal; P. Holtkamp, Enschede; J.C.R. Kniest, Borne;
    M. Koot, Westerhaar-Vriezenveensewijk; M. Leerkotte; T.H. Meulenbeld, Oldenzaal;
    P.J. Mulder, Enschede; J. Oosting; B. Oude Lenferink; R.G.J. Roolvink;
    D.H.H. Röring, Enschede; R. Schoolkate; Y. Stomp, Vreden; C. Verbeek, Lochem.

    Allround verspaner niveau 3
    R.T.H.M. Goering, Haaksbergen; M.B. Lucassen.

    Constructiewerker niveau 3
    W.J.H. Bornebroek, Lattrop-Breklenkamp; F. Bos; K.E. Breukers, Delden;
    R.T. Busscher, Enschede; S. Dorenbusch; A.L. Eshuis, Vriezenveen; K.H.G. Evers, Halle;
    M. Heilen, Weerselo; B. Koekkoek, Denekamp; S.C. Koopman, Denekamp;
    R. Koot, Westerhaar-Vriezenveensewijk; K. Landkroon, Eibergen; J. Leunk, Enschede;
    D. Lubberts, Vroomshoop; J.J.A. Meijer, Losser; C.L.M. Mollink, Nijverdal; B. Nijhof;
    M.A. Parijs, Oldenzaal; K.H.G. Peters, Denekamp; D.N. Rolleman; S. Schutte, Vriezenveen;
    L. te Kiefte, Ambt Delden; M. ten Dolle, Eibergen; S.G. ten Thije, Hengevelde;
    R.H. van den Bulk, Geesteren; J. van Kuilenburg; D. van Londen, Enschede;
    A. van Tebberen, Westerhaar-Vriezenveensewijk; D.T. Waaijer, Denekamp; E.J. Winter, Saasveld.

    Machinebouwer niveau 3
    M.F. Brantsma; B. Driesen, Losser; S. Gerding, Oldenzaal; S.A.G. Jansen, De Lutte;
    M.H. Kamp; K.B. Mebius, Oldenzaal; H.G.F. Oortwijn, Luttenberg; S. Rengelink, Bergentheim; A.M. Schoppers, Daarle; J.G. ten Hagen, Haaksbergen; J.H.H. Tenhagen, Rietmolen;
    H.R. ter Avest, Rijssen; R. Teutelink, Losser; D. Vaanhold, Haaksbergen; H. van Wijk, Enschede;
    J.P. Wilde, Enschede; R. Zonneveld, Neede.

    Monteur mechatronica niveau 2
    H. Baan, Rijssen; R. Bakker; G. Beltman, Haaksbergen; N.H.B. Cornelese;
    H.C. Döven; T.G.A. Dreierink, Wierden; N. Geerts, Almelo; J.H. Jansen, Almelo;
    R. Kiers, Aadorp; P.A.H. Meenhuis, Rossum; B. Meijer, Enschede; R. Nadorp, Rijssen;
    D.G.S. Schuttenbeld, Bornerbroek; J.J.B. Waanders, Haaksbergen; N.G. Welmerink, Neede.

    Plaatwerker niveau 2
    D.T. Waaijer, Denekamp.

    Verspaner niveau 2
    R. Borgelink; J. Janssen, Eibergen; J. Kampherbeek, Den Ham; S. Lubbers, Eibergen;
    L.M. Maathuis, Enschede; R.P.J. Niemeijer, Borne.

    Medewerker ICT niveau 2
    V. Bermejo,Delden; Y. Dijkstra, Enschede; D. Duran, Borne; L. Nádas, Borne.

    Medewerker beheer ICT niveau 3
    G. Aksit, Enschede; H. Al Sallagh, Haaksbergen; C. van Benthem, Ootmarsum; M. van Dam, Enschede; D. Groothuis, Enschede; N. Langeler; H. Li, Almelo; M. Lotgerink, Oldenzaal;
    J. van Ooijen, Enschede; M. Sipsma, Oldenzaal; J. Warmelink, Deurningen; N. Zwart.

    Applicatie ontwikkelaar niveau 4
    S. Al-Defa’i, Haaksbergen; V. Baykal, Enschede; T. Bolks; R. Grunder, Enschede;
    W. Harbeek, Borne; M. Heebink, Ruurlo; M. Ilhan, Losser; T. Kempers, De Lutte;
    T. Meulenbroek, Haaksbergen; M. Nijboer, Denekamp ; K. Nijhof, Enschede; R. Nijhuis, Ootmarsum; M. Oude Spraaksté, Enschede; W. den Ouden, Denekamp; B. Pauw, Huissen; M. Spieker, Losser;
    S. Tekin, Enschede; L. Velthuis, Haaksbergen; N. de Vries, Delden; M. Bergink;
    S. Gansevles; Oldenzaal; D. Groen, Enschede; R. van Haare, Losser; T. Heetebrij, Haaksbergen;
    T. Heurman, Enschede; M. Hudepohl, Oldenzaal; J. Kloosterboer, Bathmen; M. Koeslag, Neede;
    S. Kuster; G. Mater; J. Mulder, Enschede; R. Westendorp, Enschede;
    P. Wientjes, Neede; N. Haas, Losser ; T. Oonk, Neede; W. Veltman;
    M. Abedo, Haaksbergen; F. Akdogan, Enschede.

    ICT beheer niveau 4
    D. Bekhuis, Denekamp; K. van den Berg; R. Bulthuis, Oldenzaal;
    D. van den Dolder, Enschede; C, Gerrits, Winterswijk-Meddo; R. Hardiek, Enschede;
    L. Hendriks, Enschede; T. Koenderink, Almelo; T. Kuipers, Losser; R. Lankheet, Eibergen;
    D. Pasman, Neede; E. de Roo, Enschede; R. Swabedissen; E. Tangena, Enschede;
    B. Wachtmeester, Enschede; D. Weeink, Haaksbergen; R. Weersink, Borne; T. Wiggers, Enschede; T. Zakrzewski, Winterswijk; D. Rozeman, Enschede; K. Peters, Borne.

    Netwerkbeheer niveau 4
    G. Aktan, Denekamp; J. Benning, Enschede; T. Braker, Daarle; J. Dannenberg, Rijssen;
    D. Demir, Enschede; S. Hamo, Denekamp; R. Heesink, Nutter; M. Kaskiran, Almelo;
    B. Kilic, Enschede; C. Kloppenburg, Enschede; M. Leerkotte, Enschede; E. Lozeman;
    D. Meulenbroek, Haaksbergen; G. Meulenbroek, Haaksbergen; B. Natter;
    W. Scholte in ’t Hoff, Markelo; S. Yaldiz; T. Bekaev, Enschede; B. Raspe, Eibergen;
    D. Slot, Enschede.

    VEVA ICT niveau 3
    D. Klaver, Overdinkel; S. Brus, Albergen; B. Canbolat, Enschede; B. Frowijn, Denekamp;
    R. v.d. Laan, Almelo.

    Middenkader engineering technicus niveau 4
    C. Akpinar; R. van Dam; F. Dijk, Groenlo; J. Dost, Enschede;
    L. Duijn, Enschede; D. Groeneveld, Denekamp; N. Heemstra, De Lutte; R. Hennink, Neede;
    R. Hesselink, Saasveld; N. Holsbeek, Oldenzaal; A. Kara, Enschede; P. Klein Nagelvoort, Nijverdal;
    K. Lansink, Weerselo; N. de Lat, Goor; P. Leferink, Rossum; B. Nijlant, Weerselo;
    L. Olde Daalhuis, Diepenheim; L. Ruiter; T. Slaghekke, Enschede; C. Velthuis, Hengevelde; S. Ghareb, Enschede; C. Haghuis, Enschede; R. Hannink, Enschede; M. Kreeft, Enschede;
    J. Kruize, Enschede; R. Kuipers; F. Laarhuis, Denekamp; A. Mebius, Oldenzaal;
    F. Moes, Agelo; K. Olde Boerrichter; M. Oosterhof; S. Op de Haar;
    N. Schipper, Epe Gronau; S. Slot, Enschede; L. Smits, Borne.

    Werkvoorbereider fabricage niveau 4
    Y.J.C. Hendriks, De Steeg; J.J.M. Kers; T. Lange, Ahaus; A.A. Schoonhoven, Grafhorst; S.J.B. Spoelstra, Almelo; G.D. Tensen, Hardenberg; W.A.H. Vehof, Diepenheim;
    R. Wesselink, Goor; U. Woeltjes-Göksu, Almelo.

    Allround machinebouwer niveau 4
    M.G. Lohuis, Geesteren.

    Fijnmechanische techniek niveau 3
    D.S. Ardesch, Nijverdal; D.J.S. Beldman, Holten; T.J. ten Broeke, Laren; N.D.J. Caballero Espinoza, Deventer; R. Dierink, Enschede; K. Eggink, Neede; G.J.B. Harmsen, Rijssen;
    S. Hellewegen, Warnsveld; J.R. Heuver, Nijverdal; M. Holtslag, Apeldoorn; S.G.F. Jansen, Enschede; M. Karsenbarg; E. Konink, Borne; C.F. Meijerink, Enschede;
    A.C. Minnaar, Nieuw-Weerdinge; C. Muller, Borne; E. Olijdam, Goor; C.M. den Ouden, Nieuwleusen; M. Quené, Zeewolde; J.S. Robben, Almelo; N.B.J. de Vries; J. Wijbenga, St.-Annaparochie.

    MBO College voor Transport, Logistiek & Mobiliteit

    Autotechnicus niveau 2
    I. Aksan; J.M. Coenraad, Enschede; F. Gündogan, Enschede; M. Nijeboer, Goor;
    D.E. Ravenshorst, Deurningen; A. Yasar, Enschede; A. Yousef.

    Autospuiter niveau 2
    L. ten Broeke, Laren; B.A.J. Hermelink, Denekamp; I. Nijland, Losser.

    Autoschadehersteller niveau 2
    P.G.B. Wilmans, Nijverdal.

    Eerste Autospuiter niveau 3
    R.B.W. Kroeze, Wierden.

    Eerste Autotechnicus niveau 3
    C. Geerts, Enschede; J.J.G. Schulte, Beuningen; J.A.D. Timmerhuis, Delden;
    B.A. Westerhof, Denekamp.

    Eerste Fietstechnicus niveau 3
    R.A. Blokhuis, Denekamp.

    Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Hengelo.