Home / Specials / Eindexamen / Geslaagden 2012

Geslaagden 2012

  • Reageer
  • U kunt deze pagina printen door gebruik te maken van de standaard print mogelijkheden in uw browser.

Foto's
1
TWENTE/ACHTERHOEK (VERNIEUWD) - Alle geslaagden van harte gefeliciteerd! Op zoek naar een naam? Gebruik CTRL + F om te zoeken in onderstaande lijst. Deze lijst wordt telkens geactualiseerd wanneer de onderwijsinstelling nieuwe gegevens aanlevert. Daar waar geen plaatsnaam is vermeld achter een geslaagde geldt dat deze afkomstig is uit de plaats waar de school is gevestigd. Klik hier om de felicitaties te lezen Zaterdag 16 juni staan de uitslagen en de felicitaties in de speciale bijlage van De Twentsche Courant Tubantia. Geen abonnee? Koop het bewaarexamplaar bij een van de vele verkooppunten in Twente en De Achterhoek.

De Passie, Wierden Vmbo 4

Joanna Bolte, Vriezenveen; Geesina Eleveld, Vroomshoop; Matthijs van Kaam, Almelo; Berendieke van der Kolk, Annie Laanstra, Almelo; Thomas Ligtenberg, Rijssen; Jorrit Roth, Hengelo (Ov.); Nina Selles, Almelo; Anna Valk, Deventer; Sarah Visser, Holten; Christina ter Weele, Rijssen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komt de geslaagde uit Wierden.

AALTEN

Christelijk College Schaersvoorde Locatie Aalten

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

Melvin Bussink; Demre Emral; Zila Ertunç; Kilian Halma; Kim Harmeling; Susan Hartman; Marit Heijink; Rien Heutinck; Lysanne Houwer; Deven Hüning; Brian Jansen; Mustafa Kantas; Jeroen Klompenhouwer; Tamara Liemborg; Tom Marino; Oguzhan Öksüztepe; Thijs Onstenk; Kelly Oonk; Jeroen Prigge; Luuk Rensing; Steven Tieland; Fabiënne Veldkamp; Anne Westerveld; Jordy Westerveld; Boris Wikkerink; Dennis Wiemann Bocholt-Suderwick (D); Tijmen te Bokkel Bredevoort; Bas Bosman De Heurne; Moniek Hoftijzer De Heurne; Danny Doornink Dinxperlo; Linn Freriks Dinxperlo; Oscar Freriks Dinxperlo; Dave Goldewijk Dinxperlo; Sherien te Grotenhuis Dinxperlo; Desley Hendriksen Dinxperlo; Larissa Keuper Dinxperlo; Joëlle Rougoor Dinxperlo; Niek Tuenter Dinxperlo; Raoul Vinkenvleugel Dinxperlo; Margo Hartjes Harreveld; Otto Wieggers Harreveld; Ramon Hogenelst Lichtenvoorde; Dion Krabbenborg Lichtenvoorde; Chiel Waenink Lichtenvoorde; Martijn Wessels Lichtenvoorde; Bart ten Have Lievelde; David Arakelov Varsseveld; Alesha Bergervoet Varsseveld; Cynthia Duitshof Varsseveld; Roel Jansen Varsseveld; Heyco Luimes Varsseveld; Luuk Luimes Varsseveld; Roosmarijn van Dijk Winterswijk; Cas Meeusen Winterswijk; Niels Oonk Winterswijk; Mark Vreeman Winterswijk; Jasper Wiggemans Winterswijk; Els Adriaanse Winterswijk-Miste.

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg

Jens Bent; Vincent te Brake; Nordy Brethouwer; Jasmijn Buesink; Celine Colenbrander; Stijn Even; Gijs Fukkink; Melissa Hietbrink; Nadieh Hinkamp; Wessel Hoftijzer; Ramon Hoornenborg; Yannick Hoornenborg; Ruben Houwer; Thara Houwers; Lisa Hummelink; Sjoerd Kämink; Manouk klein Buursink; Sophie Lammers; Lars Lensink; Hans te Lindert; Adrian Luiten; Shauny ter Maat; Jorrit Neerhof; Alik Petrosian; Désirée Ruesink; Iris Seinhorst; Jelmer Seinhorst; Jelte Swijtink; Lizette Vaags; Michael Vaags; Carmen Veenhuis; Steffi van Vliet; Dennis Voerman; Gerwin Walvoort; Jochem Wassink; Anne te Welscher; Heike Westerveld; Wouter Stronks Bredevoort; Marten Wassink Bredevoort; Jolijn Kip De Heurne; Delano Hormes Dinxperlo; Vera Schreur Dinxperlo; Marlene Vrogten Dinxperlo; Björn Rutgers Halle; Roel Bongers Lichtenvoorde; Robin Bonnink Lichtenvoorde; Lara Kappenberg Lichtenvoorde; Robbin Slöetjes Sinderen; Jelle Klompenhouwer Varsseveld; Tim Kreeftenberg Varsseveld; Yacko van der Krol Varsseveld; Marjel Rutgers Varsseveld; Jervin Schut Varsseveld; Joey Weijkamp Varsseveld; Pieter Brethouwer Westendorp; Mart Blaauwehand Winterswijk; Jordi Hubers Winterswijk; Wouter Huisjes Winterswijk; Martin Remkes Winterswijk; Carmen Tillmann Winterswijk; Max Waaijman Winterswijk; Peter Kroes Winterswijk-Corle.

Vmbo gemengd-theoretische leerweg

Merel Arentsen; Kilian Bennink; Wessel Bleekman; Maud Bosman; Dennis van Braak; Desirée van der Brug; Thomas ter Burg; Frank Doppen; Wilbert Duenk; Matthijs Ebbers; Matthijs van Es; Daan Geurkink; Luuk Heideman; Rick Hubers; Natasja Huijgens; Casper Jansen; Laura Kämink; Sabine Kempink; Anne-Marie Klein Poelhuis; Daniëlle Klein Wolterink; Rick Kuijntjes; Ellen Legters; Kimberly Lensink; Sem te Linde; Dennis Luiten; Barbara Navis; Seth Obbink; Mathias Oonk; Sjors Ottens; Chantal te Paske; Roel Penterman; Milou Piek; Ellen Postma; Khloy Ramoed; Clara Reezigt; Roxy van Rijssel; Tim Scholte; Paulien Sijtsema; Willem Jan Stortelder; Valentijn Stronks; Bjorn Terhürne; Teun Toebes; Thom Toebes; Suzan Vaanholt; Aniek Veerbeek; Jannick Veldboom; Kenneth Vos; Bryan te Vruchte; Kenny Wagenaar; Jordi Wamelink; Wouter te Winkel; Richard Ebbers, Bredevoort; Bas ter Haar Bredevoort; Thomas Reitsema Bredevoort; Luke Groot Wassink Heelweg; Kitty te Grotenhuis Heelweg; Nicole van de Beek Lichtenvoorde; Joost Boekelder Lichtenvoorde; Lisa Hones Lichtenvoorde; Madelon Kuipers Lichtenvoorde; Doreen Wolterink Lichtenvoorde; Wessel Rensen Varsseveld; Malou Rougoor Varsseveld.

Havo

Bente Aalderink; Paul Adriaanse; Lukas Aversteeg; Nora van der Bend; Ayla Bennink; Twan Bolwerk; Mark te Brake; Jur Bulsink; Melaku Bulsink; Osman Esen; Wieke van Ewijk; Sanne te Grotenhuis; Basti Hansmann; Jesper Helmink; Michiel Heusinkveld; Bart Hoftijzer; Mart Hoppema; Maaike ter Horst; Esther Houwer; Irene Kämink; Ali Kaplan; Eline Katerberg; Martha Kemper; Jilly Klein Wolterink; Merle Kleine Schaars; Jordy Lammers; Benjamin Lensink; Iris te Linde; Jacco Luiten; Marc Mombarg; Eline Navis; Lineke Pennings; Daphne Peulers; Femke Schippers; Colin Somsen; Coen Spaargaren; Joost Stoelhorst; Jolien Stronks; Lotte Stronks; Dana de Swart; Bram Tolkamp; Vera Voskuil; Linda Wamelink; Marieke Wamelink; Bart Wassink; Christel Wevers; Jennifer Wevers; Brenda Wiggers; Hilde Wikkerink; Daan Winkelhorst; Michèle Deckers, Bocholt-Suderwick (D); Bente Anvelink, Bredevoort; Remco Somsen, Bredevoort; Ingeborg Veldboom, Bredevoort; Martijn van Vreeswijk, Bredevoort; Rike Lieverdink, Breedenbroek; Marthe Tieltjes, De Heurne; Merlissa Boland, Dinxperlo; Bas Bruggink, Dinxperlo; Marc ten Haaken, Dinxperlo; Charlotte Hallen, Dinxperlo; Savanna Huls, Dinxperlo; Dirk Jansen, Dinxperlo; Marieke Klompenhouwer, Dinxperlo; Iris Massop, Dinxperlo; Bente Navis, Dinxperlo; Linda Pothoff, Dinxperlo; Inge Tiemens, Dinxperlo; Judith Veldhorst, Dinxperlo; Jesse Bomers, Harreveld; Kees Huinink, Harreveld; Dennis Gussinklo, Heelweg; Natasja Seinhorst, Heelweg; Anne van de Beek, Lichtenvoorde; Daan Reukers, Lichtenvoorde; David Sonntag, Oeding (D); Sanne Rutgers Sinderen; Wout Westerveld. Sinderen; Hilde Blekkink, Varsseveld; Maarten Peet, Varsseveld; Jan-Willem Schuurman, Varsseveld; Sebastiaan Hoftijzer, Winterswijk; Bart de Jong, Winterswijk; Emilie Lieverdink, Winterswijk; Vera Sloot, Winterswijk; Marijn Stemerdink, Winterswijk.

Vwo

Christianne Alvarado; Thomas van Asselt; Manon van den Berghe; Mirjam te Brinke; Koen Bussink; Julia Eppink; Luuk Harbers; Sjoerd Heusinkveld; Emie Hilbelink; Yannick Hoftiezer; Timo Houtekamer; Joost Jansen; Nicole Knoefmann; Dino Malagic; Jurgen Mateman; Pieter Postma; Doris Rensink; Lisan te Roller; Inge Rots; Danja Schepers; Aafke Schreurs; Rob Stortelder; Francis Tuntler; Ramon Wensink; Dieuwertje Westendorp; Esther Westervelt; Henrieke Westervelt; Mylan Heijink, Bredevoort; Dorian Meijnen, Bredevoort; Paula Mulders, Bredevoort; Gerben Drenthel, Dinxperlo; Joke Jansen, Dinxperlo; Floris van der Wal, Dinxperlo; Boyan Domhof, Groenlo; Edine Hiddink, Varsseveld; Janneke Jolink, Varsseveld; Daan van Dijk, Winterswijk; Luc van Harxen, Winterswijk; Vera Hudepohl, Winterswijk; Simone Kolkman, Winterswijk; Thijmen Overkamp, Winterswijk.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Aalten.

Locatie Dinxperlo

Vmbo theoretische leerweg

Leila Sticker Aalten; Sven Lammers Aalten; Celine van der Hoeven Bocholt-Suderwick (D); Wouter Westerveld Breedenbroek; Lisa Heidelmann De Heurne; Sjaak Reussing De Heurne; Eline Nas; Femke Rutgers; Freek Vreeman; Jordi Sticker; Leonie Vreeswijk; Remco Reimes; Yara de Wit.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Dinxperlo.

ALMELO

CSG Het Noordik

Vestiging C. van Renneslaan, Almelo

Basisberoepsgerichte leerweg

Administratie

Anass Chehab; Giovanni Lewakabessy, Wierden; Samwel Mkrtchyan; Burak Saglam.

Handel & Verkoop

Robert Cents, Saasveld; Baggio Da Silva; Mustafa Dalkiran; Cathy Eisenga; Joran Merjenburgh, Nijverdal; Volkan Sahan; Sport, Dienstv. en Veiligheid Cynthia Jongeneel, Borne.

Techniek

Bouw/timmeren

Remco Bakker; Ahmet Gülsever.

Techniek

Elektro

Gijs van Boeijen, Borne; Niek de Bruine; Vincent Brunink, Vriezenveen; Barkev Moutafian, Vriezenveen; Sander Tijhoff, Vriezenveen; Techniek Breed Ryan van Davelaar; Verzorging Jeffrey Boddeman; Lisa Boellen; Derya Ceyhan; Moody Fluonia; Gizem Gündüz; Sezen Hakverdi; Nathasja Kiers, Aadorp; Annelies Nijhof, Harbrinkhoek; Ezra Pepplinkhuizen, Hengelo; Ajsela Sacirovic; Nino van Spijker, Vroomshoop.

Gemengde leerweg

Handel & Administratie

Roy Braamhaar.

Verzorging

Lisanne Bresser; Romi Groenink; Marloes Löwik; Rowan Steenbergen; Kaderbereoepsgerichte leerweg Administratie Kezban Apal; Gülsah Bozkurt; Daimandra Frans; Süheda Hacioglu; Kaan Özkaya; Mehmet Ali Sahil; Rick Teunis; Arpoen Tüken.

Handel & Verkoop

Chanel Bruins; Tina Taleghani; Ken Willemsen, Nijverdal.

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Nigel Blömer, Geesteren; Jeroen Bosch; Demy Dijkstra; Laura Heuver, Wierden; Ardin Holtkamp; Roy Huzink, Geesteren; Carlinho Hylkema; Robin Kramer, Hardenberg; Ruben van der Molen, Borne; Rick Tijhof; Cas Veltens; Dick Zengerink, Hengelo; Techniek breed Menno de Bie, Nijverdal; Ryan Klomp; Quinten Perik; Joep Schippers, Wierden; Roy Scholten, Vriezenveen; Yanick Vinkers, Wierden; Verzorging Rümeysa Adigüzel; Esma Çapan; Bibia Dekkers; Furkan Günes; Mariska Kamphuis, Hellendoorn; Zeliha Koç; Ayleen van Oosten; Nurseli Öztürk; Inèz Rohring; Bert Sturing.

Theoretische leerweg

Economie

Ardak Avedisian; Daniël van Burken, Wierden; Sander Ezendam; Soraya Goedhart; Robin Heijt; Thomas Hoekman; Carsten Hoogboom; Lars Nijland; Danny van Nijnatten; Anne Plantinga; Levi Riekwel; Gogi Sarkis; Siobhan Simons; Lisanne Slooten, Almelo; Simone Slooten; Nick Wanschers; Yordi Wilbrink, Albergen; Joy Zwiers.

Techniek

Jorn Beld, Almelo; Mitchel van Dijk; Quinten de Graaf, Borne; Rick de Kam; Lennard Mulder; Michael Steen, Vriezenveen; Bart Valstar.

Zorg & Welzijn

Elise Bats, Enschede; Mijke ter Brugge; Esra Dokal; Marissa Velten, Wierden.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo.

Vestiging Noordikslaan, Almelo

Atheneum

Cultuur en maatschappij

Paula Bisschop, Wierden; Anne Bloemendal, Wierden; Marjon Hengeveld, Vriezenveen; Luc Hudepohl; Marloes de Jong, Wierden; Marjolein Kolkman; Mark Kramer; Harmen Luth; Bathilde Meulenbeld, Vriezenveen; Tamara Tijhuis; Karien Timmerman, Wierden; Mayke Wermelink, Almelo.

Economie en maatschappij

Gijs Binnenmars, den ham; Mark Haccou, Vroomshoop; Melino Hartog, Den Ham; Paul Hessels; Anne ’t Hooft, Aadorp; Fabian Klaster; Denise Kroese; Annet Lindenhovius, Den Ham; Pascal Niks; Jeroen van Ommen; Jelmer Pepping, Wierden; Olaf Peters, Enter; Karlijn Schabbink, Wierden; Auke Schoeman, Vriezenveen; Marc Schultink; Imogen Simons; Esther Sluijer, Vriezenveen; Jan Willem Tempelaar; Robert Veld, Vroomshoop; Macey Veldhuis; Bram van der Vinne; Marije Visscher, Wierden; Ruben Vreeling; Mitch Weenink; Wouter van der Zeeuw, Vroomshoop.

Natuur en gezondheid

Anton Bekendam, Wierden; Shanon Boerrigter, Wierden; Elsbeth Boeschen Hospers, Daarle; Josien Croezen, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Rogier Dekker, Wierden; Marlène Fokkert, Vroomshoop; Kim de Groot, Vroomshoop; Marian Hurmuz, Vriezenveen; Nienke Jansen; Marlies Kamphuis, Daarle; Nadine de Klerk; Jasper Kooijman, Tubbergen; Tiemen Maris, Wierden; Bastiaan Martens, Vriezenveen; Robin Nijmeijer, Enter; Elsemiek Schepers, Vriezenveen; Kimriek Schutten; Aafke Uilhoorn, Wierden; Tirza van der Weide, Vroomshoop; Richelle Wemekamp, Wierden; Maurice Wessels, den ham; Jaron de Wilde, Enter; Brenda Willems; Joshua Wongsoikromo; natuur en techniek Gido Drent, Vriezenveen; Bart Folkers; Erik Lijster; Mick Simmering, Almelo.

Gymnasium

Cultuur en maatschappij

Bas Roetman, Nijverdal.

Economie en maatschappij

Arnout Kuipers; Kevin Wanschers; natuur en gezondheid Martijn Blikmans; Toone Boerman, Rijssen; Anne Braakman, Wierden; Jorn Eerhard, Vriezenveen; Eline Huiskes, Borne; Bas Keizers; Mariska KleinJan, Daarle; Kirsten Koerssen, Wierden; Marleen Kreijkes, Wierden; Mandy Ligtenberg, den ham; Helen Ligteringen; Arjen Muis, Vriezenveen; Marloes Plender; Marije Schelfhorst, Daarlerveen; Valerie Tijhuis, Enter; Danny Voortman, Wierden; Tirza Walhof; natuur en techniek Nathan Blanken, den ham; Frank Gootjes, Borne; Jeffrey Huang; Thijs Kamp; Sandro Peeters, Vriezenveen; Eifion Prinsen, Almelo.

Havo

Cultuur en maatschappij

Romy Asmus; Karen Bakhuis, Den Ham; Carin Bekmann, Geerdijk; Eline Derks, Vroomshoop; Jeltje Elsinga, Den Ham; Rochelle Gerrits, Vroomshoop; Dide Gottemaker, Wierden; Myrthe Ho-Sam-Sooi; Naomie Ho-Sam-Sooi; Micha Huigen, Den Ham; Kimberley Kampman; Fleur Keijzer; Nienke Koerssen, Vriezenveen; Elisabeth Kottier, Den Ham; Rosanna Kroek, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Dominique Moelard, Vriezenveen; Denise Mulder; Marèll Nijkamp, Wierden; Bente van Olderen; Laura Pezij; Nelleke van Ree; Bram Scheurwater, Den Ham; Thomas Smedema, Vroomshoop; Carmen Smelt, Vriezenveen; Rachel Smith, Vroomshoop; Marije Teekens, Almelo.

Economie en maatschappij

Nick Beuving, Vroomshoop; Pjotter Bolte, Vriezenveen; Lambertine Borger, Vriezenveen; Diede ter Braak, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Martijn van Broekhoven; Grigori Budagian, Vriezenveen; Edward van Cappellen Van Walsum, Nijverdal; Jean-Paul De Comarmond; Herman Drees, Geerdijk; Marlon Eertink, Wierden; Jeffrey Ekkel, Den Ham; Jasper de Haas; Stan Hakkers, Sibculo; Melvin Hallink, Den Ham; Leon Harmaz Hama, Vriezenveen; Melissa Hein; Iris Hekman, Daarlerveen; Matthijs Hoekman, Enschede; Stan Hoff, Vriezenveen; Sem Hoopman; Hidde ter Horst, Wierden; Richard Jagt; Joost Jongedijk, Wierden; Gabriëlle Kamphuis, Daarle; Bram Koene, Vriezenveen; Marieke Kroese, Hellendoorn; Pamela Kruizinga; Jorieke Meulenbeld, Vriezenveen; Jelmer Mulder, Vriezenveen; Miriam Nijzink, Hoge Hexel; Maaike Noppers, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jetske de Pijper; Felix Platjes, Sibculo; Bart Roelofsen, Wierden; Thom Roelofsen, Aadorp; Wendy Roelofsen; Jasper Schippers, Vroomshoop; Dashiell Schooten; Axel Schreur, Wierden; Coen Sickman, Vroomshoop; Rachelle Sleebos; Kay Smit, Wierden; Marthijn Staarman, Vroomshoop; Desny Steijnis; Moni Tilmans, Wierden; Annelien Torny, Vriezenveen; Machiel Veenhuizen, Vriezenveen; Daniëlle Vos, Vriezenveen; Mees de Vries; Kevin Wanschers; Rozemarijn Wessels, Daarle; Emiel de Wit, Vriezenveen; Rineke Wolterink, Hoge Hexel.

Natuur en gezondheid

Gijs Abrahams, Wierden; Iske Achterhuis; Joël Altena, Nijverdal; Lisa Beld; Niels Bloemendal; Ryneke Boerties, Vroomshoop; Lisette Broeze, Enter; Robin Bruggeman; Nikki Derks, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Ylke Emons; Gert Jan Engberts, Den Ham; Marèll Eshuis, Vriezenveen; Laura Geurkink, Wierden; Koen Giesbers; Joram de Goede; Daniëlle de Grave, Vriezenveen; Judith Hammink, Hoge Hexel; Daniël Hein; Aronne Julsing, Vriezenveen; Esther Jurjens, Vroomshoop; Johan KleinJan, Wierden; Esther de Koning; Elza Kotten; Madelon Kunst, Daarlerveen; Elise Laanstra; Anja Lamberts, Vriezenveen; Jeanine Lenderink, Den Ham; Marloes Lenters, Vriezenveen; Anoek Lusseveld, Vroomshoop; Sharon Marsman, Vroomshoop; Sunande Protzman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marc Schuttevaar, Vriezenveen; Renate Sleebos; David van Slooten; Paul Strijker, Vroomshoop; Charissa Verstoep, Wierden; Nils Waijerink, den ham; Milou Westerhuis; Fleur Winkel, Hoge Hexel; Danique van Zaltbommel, Almelo.

Natuur en techniek

Kees Bakhuis, Daarle; Thomas Blekkenhorst, Ommen; Christian Bredewoud, Wierden; Ruben Burink; Lars Dekker, Vriezenveen; Thomas Even; Jochem de Goeijen, Vriezenveen; Robert Haccou, Vroomshoop; Mathijs Hinnen; Niek Jan van den Hout, Vriezenveen; Diederik IJspeerd, Wierden; Roy Kuilder, Vriezenveen; Onno Kunst, Daarlerveen; Bert-Jan Letink, Nijverdal; Erik Matel, Vriezenveen; Férence Mulder, Wierden; Doremieke van Nieuwland, Vriezenveen; Niek Prinsen, Vriezenveen; Anita Reuvekamp, Vriezenveen; Jan Willem Samsen, Den Ham; Timo Smelt; Lucas Verhoeven, Enter; Rob Waterink; Frank Winter, Vriezenveen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo.

AOC Oost, Almelo

Gemengde leerweg

Beltman, Marjolein, Rijssen; Besselink, Carly, Bornerbroek; Beugen, Sanne van; Bisschop, Maaike, Wierden; Boomars, Sven, Bornerbroek; Bree, Jesper van; Brouwer, Iris; Brugge, Laura ter, Zenderen; Buitink, Thorben, Nijverdal; Bulters, Kaylee; Burg, Denise van den; Damhuis, Bas; Dubbink, Daphne, Nijverdal; Eijkelenkamp, Jori, Aadorp; Elferink, Sabine; Geurkink, Lindsay, Wierden; Goudswaard, Alex; Groen, Sander, Markelo; Grutter, Mieke; Homan, Nomie, Bornerbroek; Houwelingen, Lyla van; Huiskes, Tom, Borne; Kiewiet, Loraine; Kuipers, Evan, Vroomshoop; Lange, Jordi van; Lohuis, Martijn, Nijverdal; Nijland, Elke, Vriezenveen; Nijland, Thomas, Nijverdal; Plas, Remco; Prins, Joshua; Ravbar, Eline; Riet, Madelon van de, Wierden; Schokker, Michelle; Sc, Holten;, Priscilla, Nijverdal; Staman, Eline, Wierden; Stokkingreef, Bob, Enter; Sühre, Tim; Timmerhuis, Claudia; Timmerman, Jan Willem, Zuna; Vlaskamp, Romy, Borne; Voelman, Youri; Weghorst, Charmaine; Westerink, Rob, Wierden; Wissink, Nick, Bornerbroek; Wolters, Thomas, Enter.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Behmer, Natascha; Beukers, Daphne; Beunk, Bart, Nijverdal; Borger, Ewan, Vriezenveen; Brinkman, Kevin, Bornerbroek; Bultje, Juliëtte; Geist, Nicole; Grevelink, Nick, Zenderen; Grothues, Ellen; Haas, David; Hengstman, Saskia, Nijverdal; Hergers, Chiel; Hofste, Thomas; Kroon, Kelly; Lammertink, Mats, Wierden; Langejans, Raymond; Lohuis, Lauri, Bornerbroek; Löwik, Robin, Vriezenveen; Ossel, Bjorn; Plas, Vincent; Quick, Mike, Aadorp; Schuttenbeld, Wiebe, Bornerbroek; Slagers, Chantal, Enter; Tijhoff, Rick, Vriezenveen; Wermink, Dominique; Zandhuis, Philline; Gemengde leerweg Groene Lyceum 4 Avest, Manon ter, Wierden; Bosch, Marc, Hellendoorn; Jansen, Pamela; Plaggenmars, Ruben, Daarle; Reimink, Elise, Goor; Roepers, Estelle, Holten; Wassink, Iris, Wierden.

Basisberoepsgerichte leerweg

Aa, Gijs-Jan van der, Borne; Batenburg, Claudia, Vriezenveen; Bels, Lotte, Getelo (D.); Beverdam, Tom, Vriezenveen; Brüggink, Daisy; Brummer, Fleur; Duis, Ivo ten, Ambt Delden; Egberts, Iris; Grevelink, Tom; Hammink, Anne, Borne; Kamphuis, Leroy, Albergen; Ketelaar, Tom, Bornerbroek; Klaver, Thomas, Hengelo Ov.; Kutterik, Tess; Löhr, Jim; Meijer, Lyan; Niemeijer, Marissa, Markelo; Nieuwenhuis, Patricia; Nijhuis, Youri; Parinussa, Tobai; Schilderinck, Jeroen, Losser; Sc, Holten;, Jan, Saasveld; Vermeul, Chinook; Verra, Leroy; Wigger, Dylan, Borne.

Leerwerktraject basisberoepsgericht landbouw

Bakker, Niek, Vriezenveen; Dam, Caily ten, Hengelo Ov.; Eeftink, Brian, Vriezenveen; Jurrisen, Stef, Hengelo Ov.; Kleef, Jan Willem van, Rijssen; KleinJan, Dian, Daarle; Noort, Ard van den, Rijssen; Pongers, Mark, Rijssen; Smit, Daan, Rijssen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo

HET ERASMUS ALMELO

GYMNASIUM

Natuur en techniek

Elaha Abhar; Wouter Bakhuis; Rens Dommerholt, Wierden; Tim Hermans; Maarten Smit; Asmae Tazi Hnyine; Zakaria Tazi Hnyine; Oscar Treffers, Wierden; Chloé Veurink; Thomas Wamsteker, Nijverdal; Nicole Westendorp, Wierden

Natuur en gezondheid

Michelle ten Brinck, Enter; Swen Groen, Den Ham OV; Nadim van Minnen; Tess Oude Weernink; Fleur Schroeten.

Economie en maatschappij

Yinuo Jin.

Cultuur en maatschappij

Melissa Poortman.

ATHENEUM

Natuur en techniek

Ekaterina Afanasieva, Enter; Vincent de Boer Westerhaar Vr.Wijk; Joris Bos; Bruce Hulsman; Stefan Smit; Justin de Witte.

Natuur en gezondheid

Stephanie Bekhuis; Myrco von Brucken Fock; Lisa Engberts; Marjolein de Groot, Aadorp; Robert-Jan Hoekstra; Tim Kesler; Sascha Koning; Sarah de Lange; Puck Metgod; Dennis Morshuis; Quirine Munnich; Elisabeth Rottier; Elfi Schmidt, Wierden; Maaike Schumer; Dirk Smellink; Merve Topcu; Carlijn Wesselink.

Economie en maatschappij

Oskar Evers, Aadorp; Nora Hansen; Katja van der Klooster; Olivia Lin; Daan Peeters Weem, Wierden; Karlijn Pots; Kim Roelofs, Vriezenveen; Roy Strikker; Anne Wessels.

Cultuur en maatschappij

Doha Al Kaaby; Jord Bijker; Annemiek Edel, Aadorp; Anne Hoekman; Rianne van der Meij; Charlotte Wang.

HAVO

Natuur en techniek

Ron de Boer, Aadorp; Niels Busser, Wierden; Tim Camerik; Tom Heuvelman; Dylan Jurjens, Wierden; Pauline Muñoz Balvi; Ricky Pol; Ron Wesselink, Albergen.

Natuur en gezondheid

Britt Arends; Hylke Bottema; Meryem Gören; Dennis Hoogstraten; Michelle ter Horst, Wierden; Ellen Kleinhaarhuis; Thijs Kwakman; Mathijs Mollink, Wierden; Lisa Mulder; Cem Peynircioglu; Melle van Schaik; Laura van Schie; Renee ten Tije, Wierden; Emma Waltz.

Economie en maatschappij

Luc van Aalderen; Kadir Akkozak; Abdullah Al Hassany; Ayoub Azzahimi; Lisette Bernhards, Wierden; Daan Boellen; Maarten Bolk; Laura den Bouwmeester; Dries Buimer, Wierden; Bas Jan Duzijn; Wendy Gerritsen; Laurens Gloudemans; Marijke Grutterink, Aadorp; Gino Helder; Thijs Keizer; Marlot Keldermans, Aadorp; Loretta Kleefstra, Vriezenveen; Leonie Leusman, Enter; Sophie Likkel, Wierden; Rémon Marsman; Rutger van der Meijden; Shannon Morsink; Mert Mutlu; Rogier Olde Engberink; Nick Pol, Westerhaar Vr.Wijk; Twan Reuvekamp; Philippe Schippers; Kevin Scholten; Gijs Schumer; Selahattin Türkeri; Ufuk Yilmaz.

Cultuur en maatschappij

Renée Bosch; Fleur Christenhusz; Anne van Dam, Geerdijk; Melanie Diepenmaat, Vriezenveen; Iris Dijkstra; Fallon Elkerbout; Defne Kaya; Xayedi Kox; Fabienne Lok, Wierden; Romée Slütter; Kim Stienstra; Levi Tielkes; Chandira Volkers; Daan ter Wee; Jop Woesthuis, Tubbergen; Nora Youssef.

VMBO

Theoretische leerweg

Raziye Akdag; Ilham Azhimi; Mert Bagir; Cherily Bouchier; Demi Casteleijn; Vera Deijk; Damir Divalic, Geesteren OV; Tim Gerritse; Anne van Helden, Wierden; Coen Helthuis; Cas Horsman; Bjorn Jansen; Kimberly Jansen; Emiel Karsten; Saskia Keizer; Demi Kleinsmann; Yasin Köktas; Maarten Kooij; Joshua Lacruz; Rosan Lamouchi; Daisy Leussink, Westerhaar Vr.Wijk; Cheyenne Neurink; Maaike Nijholt; Celine Phijffers; Thom te Riet; Lisa Schoemaker; Hugo Seckel; Floor Steen; Guy van Straaten; Tessa Struis; Fleur Tevel; Muna Ugas; Stijn Uitslag, Aadorp; Floris Jan Veldhuis, Aadorp; Jonathan Vosman; Kesly Zoomer, Westerhaar Vr.Wijk.

Kaderberoeps

Zorg en welzijn breed

Kereshma Lodin Borne; Vera van Meeuwen; Ena Sabanagic; Monique Schräder

Bouwtechniek timmeren

Marc Ballast; Lars ten Hoope; Steffan Kleinhaarhuis; Tobias Noppers, Westerhaar Vr.Wijk.

Instalektro

Raoul Beldman; Alex Pasop, Wierden; Rikkert-Jan Plegt; Tim Vogler.

Voertuigentechniek

Göksan Güngör; Brian Hudepol; Tom Lohuis, Geesteren OV; Abubakar Sheikh, Vroomshoop; Bas Westra, Nijverdal; Brent Winkel, Vriezenveen.

Handel en administratie

Thijmen Benerink, Wierden; Nanet Bos; Büsra Mavdi; Georgi Metodiev; Riordon van Rhee, Wierden; Jong-An Zhao.

Horeca, toerisme en voeding

Joey Collee; Joey Elliot, Delden; Arend Gierveld, Delden; Kyle Hofman; Gerard Mathlener; Laura Mensink; Bram Nolte, Langeveen; Delano Wijnholds, Vroomshoop.

Basisberoeps

Zorg en welzijn breed

Tamar Agoob Kalous; Neslihan Ayrildi; Leila Azaimi; Emine Güçlü; Kimberley Heideman; Ayten Okay; Andrea Schmeets, Vriezenveen; Yonca Sertkaya; Amina van de Sluis; Laurain Stevens.

Bouwtechniek timmeren

Lars de Jonge; Ricardo Wijnands.

Bouwtechniek metselen

Max Bloem; Remco Jong; Bram Raymann.

Instalektro

Aboubakar Kadende, Tubbergen; Wendy Ouwerkerk.

Voertuigentechniek

Wesley Gerrits; Maickel Groote, Westerhaar Vr.Wijk; Remy Jonkman.

Handel en administratie

Rümeysa Ayyildiz; Erhan Basut; Eva Dres; Jaimy Groot; Melih Ibis; Jason Wijman.

Horeca, toerisme en voeding

Yuri Alhadef Marinho; Henri Ballast; Robin Eshuis, Vriezenveen; Emmelie Flinkers, Tubbergen; Carlito Huitinga; Job Jonkman; Marlon Kruzen; Sybren Leemhuis; Kevin Schaarman, Wierden; Kimberley Schutte; Bart Span, Wierden; Roberto Stopel; Tim Zuurbier, Nijverdal.

Brood en banket

Taskin Kureci; Mike Wemmenhove.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Almelo.

R.K. Sg. St.-Canisius Almelo/Tubbergen

VMBO-Theoretische leerweg

Lokatie Almelo

Maud Bijen, Albergen; Tim de Bruijne, Albergen; Stijn Hesselink, Albergen; Jorieke Klaassen, Albergen; Stijn Kreuwel, Albergen; Jelmer Kuipers, Albergen; Wieke Kuipers, Albergen; Demi Lieven, Albergen; Dewy Morskieft, Albergen; Thomas in het Veld, Albergen; Bjorn Agerbeek; Jessel Blomhof; Jeremy Boer; Stefanie Boerrigter; Cleo van Dijk; Mitchel van Dijk; Youp Dumont; Dion Engbersen; Chermaina Exel; Toyah Freriks; Anneloes Gasman; Laura Haarhuis; Tom Helthuis; Marle Hoekman; Martine Kienhuis; Kim de Koning; Thomas Lucas; Reynoudt Munnich; Davey Reuvekamp; Rynet Rulkens; Melody Satink; Hein Schumer; Natasja Wachtmeester; Dave Weghorst; Léon Westen; Laura Westerik; Lynne Zandink; Mans Booijink, Fleringen; Wieger Dam, Fleringen; Lotte Heithuis, Fleringen; Amber Kuipers, Fleringen; Luc Loohuis, Fleringen; Karinde Timmers, Fleringen; Linsey Colleije, Geesteren Ov; Ron Damhuis, Geesteren Ov; Kady Finkers, Geesteren Ov; Wout Gehring, Geesteren Ov; Marleen Haarhuis, Geesteren Ov; Marlou Huzink, Geesteren Ov; Chiel Nobbenhuis, Geesteren Ov; Maud Nobbenhuis, Geesteren Ov; Justin Oude Booijink, Geesteren Ov; Marije Oude Lansink, Geesteren Ov; Femke Rekers, Geesteren Ov; Thomas Busscher, Harbrinkhoek; Jesse Busscher, Harbrinkhoek; Aafke Busscher, Harbrinkhoek; Bryan Huiskes, Harbrinkhoek; Eva Kreuwel, Harbrinkhoek; Robin Lenferink, Harbrinkhoek; Fleur Loohuis, Harbrinkhoek; Marissa Masselink, Harbrinkhoek; Mylène Oude Luttikhuis, Harbrinkhoek; Anne Oude Moleman, Harbrinkhoek; Robbin Snijders, Harbrinkhoek; Rick Lammerink, Hezingen; Iris van de Aast, Langeveen; Marin Albers, Langeveen; Dorien ten Bos, Langeveen; Aranka Waaijer, Langeveen; Luuk Booijink, Mander; Sander ter Horst, Mariaparochie; Malak Abdala, Tubbergen; Michel Braakhuis, Tubbergen; Rafaël Brender à Brandis, Tubbergen; Daaf Dijkkamp, Tubbergen; Bo Droste, Tubbergen; Joost Eertman, Tubbergen; Isa Geuke, Tubbergen; Stijn Kienhuis, Tubbergen; Ben Kleinmeijer, Tubbergen; Kasper Quaink, Tubbergen; Mick Schlepper, Tubbergen; Kirsten Snijders, Tubbergen; Jordi Timmer, Tubbergen; Daan Withag, Tubbergen; Arjan Blankenvoort, Vasse; Len Veelers, Vasse; Bjorn Sonder, Zenderen; Job Vetketel, Zenderen.

HAVO

Lokatie Almelo

Donny Luierweert; Joost van der Aa, Albergen; Stijn Boswerger, Albergen; Tim Boswerger, Albergen; Tessa Huisken, Albergen; Marlot Kamphuis, Albergen; Kim Kemna, Albergen; Tess Kemna, Albergen; Daan Keupink, Albergen; Saskia Klumpers, Albergen; Wout Perik, Albergen; Mart Pouwels, Albergen; Dries Tijhuis, Albergen; Rowy ten Velde, Albergen; Robin Velthof, Albergen; Jorik Wesselink, Albergen; Yasmin Becker; Selena Bertolla; Maxine Beuving; Esmee Boerman; Niels Brouwer; Nicole Bruggeman; Stef Busscher; Rosan Collet; Justin van Duiven; Stijn Heeroma; Rosalie Heimink; Jasper Hilgerink; Annelot Hoekstra; Tim Jonker; Nick Ketting Olivier; Randy Korte; Sten Kroezen; Tjeerd Leijten; Bas Lubbers; Donny Luierweert; Lennart Mannes; Razmek Marteros; Marijn Maurits; Tonnie Mei; Robin Morshuis; Wouter Nordemeule; Loes Pannekoek; Martijn Poelman; Carmen Reekers; Ruben van Roekel; Jacintha Ruhulessin; Vita Stoverinck; Roos Uijen; Tom Voshaar; Kaleb Vredeveld; Ronald van der Weijden; Ellen Wessels; Marloes van Wijk; Gertjan Eerdman, Fleringen; Romy Heerdink, Fleringen; Mariël Kotte, Fleringen; Jasmijn Kuipers, Fleringen; Jerre Oude Nijhuis, Fleringen; Linde Vrerink, Fleringen; Ruben Bekhuis, Geesteren Ov; Kim Busscher, Geesteren Ov; Maarten Gelhever, Geesteren Ov; Janneke Haarhuis, Geesteren Ov; Nina Hindriksen, Geesteren Ov; Pleunie Klein Haarhuis, Geesteren Ov; Romy Loohuis, Geesteren Ov; Ellen Meijer, Geesteren Ov; Silke Rekers, Geesteren Ov; Frank Reuver, Geesteren Ov; Lena Sand, Geesteren Ov; Rik Stamsnieder, Geesteren Ov; Matthias Wesselink, Geesteren Ov; Rick Westerhof, Geesteren Ov; Tim Westerhof, Geesteren Ov; Mart Westerhof, Geesteren Ov; Karlijn Lammerink, Haarle, gem. Tubbergen; Milou Busscher, Harbrinkhoek; Sjors Busscher, Harbrinkhoek; Fabiola Falkowska, Harbrinkhoek; Maud Kreuwel, Harbrinkhoek; Romy Oerbekke, Harbrinkhoek; Maureen Oude Avenhuis, Harbrinkhoek; Gijs Oude Munnink, Harbrinkhoek; Roxanne Pouwels, Harbrinkhoek; Stef Telgenhof Oude Koehorst, Harbrinkhoek; Lynn Telgenkamp, Harbrinkhoek; Jorick Timmerhuis, Harbrinkhoek; Jari Wesselink, Harbrinkhoek; Jochem Lansink, Hezingen; Esther ten Bos, Langeveen; Nick Lohuis, Langeveen; Mathijs Nolte, Langeveen; Aniek Snijders, Langeveen; Anne-Lotte Tijhuis, Langeveen; Kirsten Meijer, Manderveen; Maddie Stopel, Manderveen; Heleen Wesselink, Manderveen; Kim Bossink, Mariaparochie; Elke Busger op Vollenbroek, Mariaparochie; Dennis Kerkhof, Mariaparochie; Sophie Nitert, Mariaparochie; Mark Oude Luttikhuis, Nutter; Thijs Molendijk, Oldenzaal; Sophie Kuipers, Reutum; Rens Moorman, Reutum; Marit Vrerink, Reutum; Daphne Wienk, Reutum; Roel Alberink, Tubbergen; Floris Baas, Tubbergen; Lars Bolscher, Tubbergen; Raoul Brender à Brandis, Tubbergen; Maud Droste, Tubbergen; Kim Eeman, Tubbergen; Nadie Eppink, Tubbergen; Carolien Fleerkotte, Tubbergen; Thijmen Frons, Tubbergen; Marlin Harmelink, Tubbergen; Laura Heerts, Tubbergen; Carien Huitink, Tubbergen; Tom Kempers, Tubbergen; Iris Molendijk, Tubbergen; Desiree Otter, Tubbergen; Annemarie Paalhaar, Tubbergen; Merlyse van Praet, Tubbergen; Bart Quaink, Tubbergen; Susan Schröder, Tubbergen; Jasper Sonder, Tubbergen; Linde Staarink, Tubbergen; Thomas Stroot, Tubbergen; Carlijn Stundebeek, Tubbergen; Geoffrey Wu, Tubbergen; Ilse Nijmeijer, Vasse; Jasmijn Veer, Vasse; Anne Veldhuis, Vasse; Martine Drenth, Vriezenveen; Marloes Nijkamp, Vriezenveen; Jordy Westerhof, Vriezenveen; Leoni Everlo, Zenderen; Lisanne Kamphuis, Zenderen; Daphne Sonder, Zenderen; Anne Welles, Zenderen.

VWO

Dion Wesselink, Albergen; Daniëlle Bruns; Lianne Ganzeboom; Lisa Grooten; Remon Haarhuis; Maickel Hagemann; Loes Hegeman; Ceriel Heslinga; Rick Kuiper; Judith Leeuwen; Joyce Leussink; Arthur Margosyan; Pien Mos; Seta Ohanyan; Nane Sepoyan; Elco Veldhof, Bornerbroek; Sander Heithuis, Fleringen; Danieck Oude Lenferink, Fleringen; Justin Beernink, Geesteren Ov; Stefan Oude Wesselink, Geesteren Ov; Daan Vleerbos, Geesteren Ov; Laurien Waaijer, Geesteren Ov; Emmely Wigger, Geesteren Ov; Mart Lammerink, Haarle, gem. Tubbergen; Christel Geerts, Harbrinkhoek; Mellen Lenferink, Harbrinkhoek; Ellen Olthof, Harbrinkhoek; Lonieke Timmerhuis, Harbrinkhoek; Lisenka de Vries, Harbrinkhoek; Marjolein de Vries, Harbrinkhoek; Thijs Harmsen, Manderveen; Cheryl Everlo, Mariaparochie; Lize Neuman, Mariaparochie; Rose van der Ende, Nutter; Marleen Ikink, Reutum; Beau Badart, Tubbergen; Fleur Bake, Tubbergen; Elsbeth Bossink, Tubbergen; John Dekker, Tubbergen; Carien Leushuis, Tubbergen; Ruben Lucas, Tubbergen; Gijs Rikhof, Tubbergen; Jorieke Schröder, Tubbergen; Tom Snijders, Tubbergen; Wouter Wilmink, Tubbergen; Bernd Grashof, Ulsen Dld; Stella-Maria Kruit, Ulsen Dld; Jelle Waling de Haan, Uelsen, Dld; Thomas Bosman, Vriezenveen; Reint Bramer, Vriezenveen; Matthijs van den Dop, Vriezenveen; Jordy Oude Vrielink, Zenderen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo.

Pius X College Almelo

Locatie Aalderinkshoek

Atheneum

Dagmar Asbroek, Enter; Oswin van Baar; Joris ten Berge, Enter; Ellen Breteler, Bornerbroek; Don Faro; Marte Holtkamp, Bornerbroek; Olga Jurriens, Wierden; Amber Kamphuis; Maarten Kemna, Bornerbroek; Frank Klein Schaarsberg, Wierden; Sabine Koenders, Wierden; Robert Korte; Lotte Kreuwel, Wierden; Suzanne Last, Wierden; Laura Lescher, Hoge Hexel; Lisan Lesscher, Wierden; Ellen Lohuis; Dominique Lucassen; Ellis Nijeboer; Dilara Okci; Anni Semerdjian; Jaimy Simmering; Wiebe Stege; Daan Veldhof, Bornerbroek; Madelynn Wanschers, Bornerbroek; Daphne Workel, Bornerbroek.

Gymnasium

Kevin Braamhaar, Wierden; Mart Evers, Wierden; Annelot Kamphuis; Babette Keizer, Wierden; Daphne Korte, Wierden; Barkif Nazar; Hannah Ploeger; Tessa Rodrigues; Paula Scholing, Nijverdal; Hanneke Slaghekke, Enter; Maartje Valk, Nijverdal; Anastasia de Vries.

havo

Vincent Akse; Joran Bartels, Bornerbroek; Jordi Beernink, Wierden; Kaz Benerink; Margot Bergboer, Nijverdal; Luuk Biemans, Wierden; Coen Bokdam, Bornerbroek; Chantal ten Brinck, Enter; Sebastiaan Bruns, Wierden; Anil Cakiner; Madelon van Dalen; Daphne Dasselaar, Enter; Collin van Ede van der Pals; Amy ter Ellen; Jordy Freriksen, Wierden; Irene Fritsma; Marvin Gerrits, Rijssen; Marie-José Gombert, Rijssen; Sophie Gwinner; Kimberley Harink, Wierden; Justin Heerts, Ootmarsum; Annelou Heijink; Tess Hümmels; Rogier Ikink, Wierden; Aniek de Jong, Bornerbroek; Seta Kabo; Rana Kirtil; Benjamin van Kooten, Wierden; Mike Korenromp; Anne Kuperus; Willemijn Lesscher, Wierden; Sanne Loomeijer, Vriezenveen; Peter Lubbers, Wierden; Tom van Maanen; Marjolein van de Munt, Enter; Marèl Nijenkamp, Nijverdal; Lieke Nijkamp, Wierden; Britt Oolderink; Michael den Ouden, Nijverdal; Bas Perik, Wierden; Helen Raamsteeboers, Hellendoorn; Jolijn Richters; Christa van Roij; Marjon van Rooijen, Rijssen; Ramona Ruijter, Enter; Elise Rutering; Koen Schipper, Bornerbroek; Marco Schipper; Felita Tedjo; Talinn Terezian; Lionne ten Thije; Jordi Tusveld; Damy Velders, Wierden; Jacques Veldscholten, Wierden; Anniek Wiggers, Nijverdal.

Locatie van Renneslaan

Basisberoepsgerichte leerweg

Economie Handel en administratie

Recep Akin; Björn Lankamp; Vlada Sochirca; Emre Subasi.

Bouwtechniek Metselen

Maik Blankenvoort, Albergen; Jordy de Grijs; Jasper de Kluizenaar.

Metaaltechniek

Gökhan Alp; Hendri Kalkhaar; Bas Molema; Joël Schröder.

Technologie en commercie

Loes Afink.

Bouwtechniek Timmeren

Daniël Bijen; Wouter Bossink, Albergen; Bas ter Heijne, Vasse; Marco Nissan; Tom Velthuis, Albergen; Kevin Withag, Langeveen.

Bouwtechniek Fijnhoutbewerking

Thomasso Innoso.

Zorg- en welzijn

Lamia Assarikhi; Aysegül Eilmez; Marjan Hadarian; Merve Kazmaz; Merve Kökta; Silva Margos; Aslihan Özey; Fioma Pattipeilohy; Mariska Piotrowski; Linda Quant; Rachida Reijnen, Wierden.

Leerwerktraject Zorg- en welzijn

Sinem Besler.

Gemengde leerweg

Bill Löhr; Vivian Lempersz; Kriszti Pap.

Theoretsiche leerweg

Jari Gervink; Jeremy de Groot; Yunus Güngör, Wierden; Tamara Hasperhoven, Wierden; Yngwie Hof; Dominique Kamp; Anton Kaspar; Karniek Margos; Carlijn Nijhuis; Erwin Omerefendic, Wierden; Vincent Pol; Laurens Remy; Robin Rozema; Fabienne Schurman; Dro Shirvanian; Chris Tokarczyk; Kim Vloedbeld.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Economie Handel en administratie

Orhan Cakici; Gerton Doldersum; Claire van Huizen; Hofsep Khajo; Tim van der Meij; Esra Sedef; Sharwin Soekhai; Melvin Stegehuis; Ayse Yamaç.

Technologie en commercie

Tom Bouchier, Rijssen; Berkan Bozkurt; Kelly Gagliano; Alper Gedik; Olaf ter Haar, Albergen; Ekin Kaya; Romyni de la Motte; Jeffrey Sepers; Denise van der Weijden.

Bouwtechniek Timmeren

Teun Bramer, Albergen; Roy Hagedoorn, Langeveen; Joost Hofhuis, Tubbergen; Robin Kamphuis, Tubbergen; Remco Niemeijer, Geesteren (Ov.); Nick Schumer.

Zorg- en welzijn

Kimberley Arjaans; Talin Avadis; Marloes Brockötter; Naomi Bruggink; Merve Çalin; Ümmügulsum Ercan; Prisilla Hempenius; Arew Honça; Hinke van Lies; Iris ten Tije, Wierden.

Locatie OPDC 't Nijrees

Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwtechniek Timmeren

Tim Agteresch, Rijssen; Liam Hartsteen; Rick Reuvekamp.

Technologie en commercie

Iris Geertsema, Nijverdal; Joris Passchier; Davey Rensen, Hellendoorn.

Economie Handel en administratie

Bram Fierkens.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Technologie en commercie

Bram Weijschede; Merlin Wittrock, Borne.

Metaaltechniek

Roy Tijhuis, Nijverdal.

Theoretische leerweg

Jeffrey Schraa; Nick Schuur; Floris Voerhuis.

havo

Myrthe Reuver, Vriezenveen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Almelo.

BORCULO-LOCHEM

Staring College, locatie Borculo

Vmbo-basisberoepsgerichte leerweg lwt

Laura Essink.

Basisberoepsgerichte leerweg

Beste Basaran, Lochem; Osama Ben Kaddour; Shirley Berentsen, Beltrum; Lars Bleumink, Beltrum; Marco van den Bos, Laren (Gld.); Bjorn Braakman, Laren (Gld.); Dylan Dekkers, Geesteren (Gld.); Diederik Diepeveen, Harfsen; Nada El Berkani, Lochem; Sven Fischer; Ivan Geerdink; Nordin van de Haar, Lochem; Tim Heutinck; Amber Jacobs; Michelle Janssen, Ruurlo; Sanneke van Kernebeek; Kiki klein Selle, Lochem; Rianne Kleine Haar, Laren (Gld.); Sharon Kramp, Ruurlo; Sharon Martens, Neede; Bebucho Mendonça, Lochem; Nic Mentink; Joshua Nijbroek, Beltrum; Bart Nijhof, Ruurlo; Lisa Olden, Lochem; Julia Prinsen, Ruurlo; Sylke Roesthuis, Ruurlo; Bente Soldaat; Jordie Sonderen; Marnix Stas, Ruurlo; Kim Tamboer, Ruurlo; Manon Veenstra; Loes te Walvaart, Neede; Melanie Webbink; Rick Wiegerinck, Ruurlo; Mirjan Wolsink, Ruurlo; Jordy Zieverink, Beltrum.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Sven Aarsen, Lochem; Abdellah Achatibi, Lochem; Manon Bleumink, Beltrum; Koen Boswinkel, Ruurlo; Fenno Broeke, Lochem; Dennis Brummelhuis; Elmar Bruntink, Lochem; Matthijs van Diermen, Geesteren (Gld.); Robin Dijkman, Lochem; Marvick van Egdom, Ruurlo; Martijn Eggink, Ruurlo; Gijs ten Elshof; Melanie Groot Wassink, Ruurlo; Chantal Hendriksen, Ruurlo; Emiel Herkert, Barchem; Rienke Jansen; Juliët Klein Willink, Beltrum; Jordi van der Knoop, Ruurlo; Joëlle Lammertink, Geesteren (Gld.); Sjanne Langeler, Ruurlo; Lotte Langwerden, Barchem; Kenneth Leeflang, Lochem; Emma Leferink, Ruurlo; Nicole Oonk, Ruurlo; Mitch Ratering, Beltrum; Remco Rood, Barchem; Bart Roossink, Diepenheim; Joren Rothman, Ruurlo; Lindsay Schapelhouman, Lochem; Jessica Schroeder, Laren (Gld.); Coen Schulten, Ruurlo; Lieke Smalen, Ruurlo; Anne Smit, Ruurlo; Natascha Swanenberg; Sebastiaan van Til, Barchem; Jaron Verweij, Ruurlo; Vera Vink; Twan van Wage; Pascalle Willems, Haarlo; Bo Zweverink, Laren (Gld.).

Gemengde leerweg

Merel Garssen; Teun Geessinck, Beltrum; Jesse Hekking; Marleen te Hennepe, Lochem; Sharona klein Poelhuis; Daniëlle Lam; Hilke Lankveld, Beltrum; Yorick Leuverink, Ruurlo; Luuk Ribbers, Ruurlo; Mandy Schulenburg; Juliët Teger, Ruurlo; Demi Tuinte, Beltrum; Marijke Vriezen, Ruurlo; Dennis van 't Wel, Ruurlo; Coen te Woerd, Beltrum; Ids Wolterink, Beltrum.

Locatie Lochem

Vmbo - theoretische leerweg

Aafke Aalderink, Laren (Gld.); Fons van den Akker; Samir Akkouh; Lot Annink; Larson Arendsen Raedt, Barchem; Sander Arfman; Rosaly van Batavia; Jade van Beek; Jan Pieter Beltman; Stan van Benthem; Lisa van den Berg, Borculo; Myrthe Boomsma; Iris Bouma; Maureen Brand; Lukas ten Broeke, Laren (Gld.); Elsemiek ter Bruggen; Sebastiaan Bruinsma; Koen Brummelhuis; Mark Brummelhuis, Laren (Gld.); Damian Bussing, Borculo; Erik Dijkema, Borculo; Wouter Dijkman; Fleur van Duren, Ruurlo; Kevin Ebbekink, Geesteren (Gld.); Meffrey van Egdom, Ruurlo; Ossama Elhachmi; Laura ten Els, Neede; Iris Erinkveld, Geesteren (Gld.); Anne Fröger, Borculo; Wout Geverink, Geesteren (Gld.); Hilde Gotink, Borculo; Silke Greven, Diepenheim; Mick de Groot, Borculo; Jurre Haanepen, Borculo; Bas Harmsen, Haarlo; Maarten Hartman, Ruurlo; Ghaya Hartog; Lizette Heijink; Esmee Hekkelman, Haarlo; Matthijs Hendriksen, Ruurlo; Judith Hermanns, Ruurlo; Bas Heutinck, Borculo; Lars Hietbrink, Borculo; Dennis Hilferink; Arnout Hilhorst, Laren (Gld.); Steyn Hommes; Melissa van Hoorn; Lisa Hukker, Barchem; Leonie van Iterson; Casper Jager, Borculo; Marijn de Jonge; Ruben Kamphuis; Anne Kasteel, Ruurlo; Merle Keessen, Harfsen; Bart van Kessel, Harfsen; Jorine Kingma; Koen Klein Egelink, Borculo; Jessica klein Nulent; Mike Kolkman; Boudien Kool, Laren (Gld.); Joyce Krabben, Ruurlo; Femke Kruize, Borculo; Sebastiaan Lans, Borculo; Leon Leuverink, Borculo; Lotte Lindenschot; Britt te Lintelo, Diepenheim; Arne Lueks, Laren (Gld.); Daphne Marckelbach; Britt Markerink; Ruben Memelink, Borculo; Jorn Meutstege, Gelselaar; Florence Nijkamp; Erim Özdemir; Valine Peters, Borculo; Mariëlla Pistone; Nadia Poll; Max Pouw; Natasja Ruysink, Ruurlo; Irina Schekman; Anouk Slutter, Borculo; Lennard Somhorst; Rens Stegink, Laren (Gld.); Jordy Stoltenbarg, Neede; Tom Tamboer, Borculo; Jodie Ten Tije, Diepenheim; Rubin te Velthuis; Jesse Wanink, Gelselaar; Ruben Wassink, Harfsen; Bianca Wielens, Harfsen; Nordin van Wijk, Borculo; Esther Willems, Borculo; Anke Wisselink, Ruurlo; Tessa Wolsink, Ruurlo; Diede Woltering; Mirthe Zwetheul.

Havo

Robert Aanstoot, Laren (Gld.); Lisa Achterkamp; Sander van Amerongen, Borculo; Jeffrey van As, Diepenheim; Lieke Beltman; Valerie Bentsink; Joris ten Berge; Job Beuzel, Ruurlo; René Bisperink, Geesteren (Gld.); Lisa Blokvoort; Richard Borninkhof, Borculo; Sven Bouman, Laren (Gld.); Pim ter Braak, Neede; Joost Brand; Rachèl van Dam, Laren (Gld.); Damir Delic; Remco Denneboom, Ruurlo; Jurre Doeve; Ilse Driessen, Neede; Silke Eelderink, Borculo; Rick Elschot, Borculo; Emma Engelen, Diepenheim; Loes Esselink, Laren (Gld.); Paul Evers, Borculo; Niels Gerritsen; Abdul Ghani; Koen Gotink, Borculo; Romy Gotink, Ruurlo; Imke van Halen; Victor Hartelman, Ruurlo; Wessley ten Have, Laren (Gld.); Jorik Hekking, Borculo; Laura Hesse; Martijn Hilhorst, Neede; Wouter van Hoeve; Max van Houten; Patrick Huisken, Barchem; Tjalling Jelsma; Ellen Jimmink, Harfsen; Caroline Keppels, Barchem; Shanna Klein Gunnewiek, Borculo; Wout Kobes; Tanasja Kochanowski; Anne Kogelman, Ruurlo; Anne Kok, Ruurlo; Myrthe Kolkman; Timo Koster, Laren (Gld.); Christian Krijger; Herman Kurz, Borculo; Robin Langwerden, Barchem; Daan van der Leij; Jesse Lijnsvelt, Ruurlo; Dewi Linthorst; Remco Marsman, Laren (Gld.); Wendy Meijerink, Borculo; Linn Memelink, Haarlo; Danny Nekkers; Laura de Nies; Jelmer Nijemeisland, Neede; Maurits Nijhuis; Daan Nijland; Stefan Oldemenger, Diepenheim; Noël Onstein, Borculo; Bob Oonk; Sophie van Os; Joslin Oudenampsen, Laren (Gld.); Fleur Pasman; Bart-Jan de Poorter; Mireille Poppen, Borculo; Luuk Potgieter, Laren (Gld.); Marieke Prinsen; Marjolein Reinderink, Haarlo; Manouk Fleur van Roest; Leander Rotshuizen; Dion Rouwenhorst, Barchem; Desi Rozenberg, Borculo; Henrieke Ruiterkamp, Gelselaar; Nick Schut; Jessie Schuurman, Ruurlo; Celyne Schuurman, Geesteren (Gld.); Jacob Siebelt; Anna Siebers, Borculo; Anne-Marie Smit, Borculo; Ruben aan de Stegge, Diepenheim; Jerymo Timmerije; Freek Veeneman, Harfsen; Charon Volman, Harfsen; Melisse Vroegindeweij; Kai van Vuuren, Borculo; Robin Walvoort, Geesteren (Gld.); Maureen Weijers; Madelon Wentink, Laren (Gld.); Luuk Werkman; Bas Wesselink, Ruurlo; Thijmen Wilgenhof, Gelselaar; Carlijn Wilgenhof; Laura te Woerd, Borculo.

Atheneum

Seval Akbulut; Cathelijne Beers, Zuthpen; Jan Beltman, Geesteren (Gld.); Ted Boeijink, Ruurlo; Justin Böhmer; Sander Bons, Ruurlo; Mattias Braams; Daan Brinkerink, Markelo; Maurits Brummelman, Harfsen; Marjet Dimmendaal, Beltrum; Laurens Even, Borculo; Manon Evenhuis; Rens Garssen, Borculo; Bram Geurkink, Ruurlo; Liedewij Greben, Borculo; Romy Hietbrink EXEL Michiel Jansen; Jelmer Jelsma; Max Kamperman, Borculo; Biense Klein Braskamp, Gelselaar; Eline Kobes; Lisa Lensink; Eline van Mossevelde, Borculo; Iris van Ommeren, Borculo; Lara Pladet; Lucas Pol, Neede; Niels Radstaak, Ruurlo; Jesse Rutten, Ruurlo; Annick van Soest; Joanne Spliethof, Borculo; Steven Staal, Neede; Lars Stegeman, Laren (Gld.); Pieter-Jan Sterenborg; Eelco Tekelenburg; Bas Timmermans, Borculo; Marijke Touw, Markelo; Michiel Welling, Harfsen; Jesse Wijnen, Barchem; Ronald Zieverink, Gelselaar; gymnasium Martijn Akse; Dionne Annink; Eline Bijman; Koen Dercksen; Jorien Dijkstra; Dorien Dinkelman; Merel Eisink, Ruurlo; Ciske Groen; Roland de Groot; Annemarie Heemels, Borculo; Leonie Helder; Chloë Jansen, Ruurlo; Laura Kalisvaart; Mark Klein Haneveld, Borculo; Renske Merton; Nathalie Meutstege; Jorik Ordelmans, Diepenheim; Jessica Oudenampsen, Laren (Gld.); Fleur Timmerman; Joep Verbeek, Borculo; Sophia de Vries, Diepenheim; Mark Zwart, Markelo.

AOC Oost Borculo

Basisberoepsgerichte leerweg

Sverre Bakker, Eibergen; Niek Barts, Eibergen; Björn Beerten, Lievelde, Floris Bekken, Groenlo; Kevin van Blijenburgh, Floor Botterhuis, Haaksbergen; Roel, Eekelder, Lichtenvoorde; Robin Geerdink, Diepenheim; Marieke Haijtink, Laren (Gld.); Hidde Hogevonder, Neede; Thomas Huurneman, Beltrum; Mart Krabbenborg, Groenlo; Janine Kreunen, Haaksbergen; Niels Lucassen, Vorden; Bart Mentink, Groenlo; Job Minkhorst, Vragender; Patrick te Molder, Meddo; Tjerk ten, Tije, Ruurlo; Tamara Varenhorst, Markelo; Vincen, Verhaaf, Rekken; Roel Wopereis, Zieuwent.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Marnix Domhof, Mariënvelde; Niek Geerdink, Gelselaar; Michel Haarman, Diepenheim; Stijn ten Have, Beltrum; Michelle Hiddink; Rick Holkenborg, Mariënvelde; Robin Holweg, Winterswijk; Roy, Italiaander; Brenda Kraak, Neede; Minel Laarman, Haaksbergen; Anouk Leuvelink, Neede; Lotte te Molder, Zieuwent; Thijs Niënhuis, Mariënvelde; Jarno Otten, Vorden.

Gemengde leerweg

Berend Betting, Vorden; Lieke Brandwacht, Lochem; Casper Dwars, Groenlo; Rick ten Have, Lievelde; Johan Hilhorst, Geesteren (Gld.); Melissa Kaak, Eibergen; Romy Klein Haneveld, Eibergen; Victor Langemaire, Lichtenvoorde; Calle Memelink, Haarlo; Sanne Nijhuis, Haarlo; Esther van, Ommeren; Melvin Oude Vrielink, Haaksbergen; Esther Platenkamp, Rietmolen; Remco te Poele, Lichtenvoorde; Bram Ribbers, Beltrum; Vivian Smit, Haaksbergen; Demi Somsen, Eibergen; Bram Tuinte, Eibergen; Luc Tuinte, Groenlo; Mariska Tuinte, Groenlo; Sander Wissink, Laren (Gld.).

BORNE

Scholengemeenschap Twickel

Locatie Oude Hengeloseweg, Borne

VMBO Basisberoepsgerichte Leerweg, Bouwtechniek

Melvin van Alphen; Remco Kolk, Hengelo; Axl Meijer, Hengelo; Marthé‚ Oosterik, Hengelo; Sander Post; Wilco Ros; Jeffrey Slamp, Zenderen; Niek Vloon; Lars Wegink.

Metalektro

Ruud ten Duis; Metin Gündogdu, Hengelo; Paul Mulder, Enschede; Dennis Pannekoek; Bram Posthuma, Hengelo; Dennis Wennink, Hengelo; Sander Wienk; Tjalling Wijtzes, Hengelo; Sven Wirtz.

Metaaltechniek

Jord Diepenmaat, Hengelo .

Handel en administratie

Luciano Cauli; Michelle van Dalen, Hengelo; Tom Heerbaart, Hengelo; Kevin de Hoop; Desley Jager, Delden; Justin Klaassen; Kjeld Kosters, Aadorp; Harald Langmár, Delden; Patrick Noordkamp, Hengelo; Danny eresch; Jordi Spaanstra, Hengelo; Rachelle Velding, Hengelo; Lars Westendorp, Hengelo; Rogier Zegger, Delden.

Verzorging

Myrthe van den Bos; Ashley Breukers, Delden; Bente ten Broeke, Hengelo; Kim van Druten; Michelle Kappert, Hengelo; Leanne Kleine, Hengelo; Eliza Koolen, Hengelo; Laura Morshuis, Hengelo; Marieke Mulder, Hengelo; Samantha Slagers; Sofie Snellink, Hengelo; Maickel Wrenger, Hengelo.

Leerwerktraject

Ashley Lammerink

VMBO Kaderberoepsgerichte Leerweg

Bouwtechniek

Pascal Heijink, Hengelo; Timo Spanjer, Ambt Delden; Thijn Veldhuis, Hengelo.

Metalektro

Mart Bijen, Hengelo; Mart van het Bolscher, Delden; Michael Doeschot, Bentelo; Maarten van Eden, Hengelo; Rutger Hesselink, Saasveld; Rogier van Huizen; Harmen Keizers, Delden; Björn Kevelham; Remco Kuipers, Hengelo; Bram Lenferink, Hengelo; Jordy Nijland, Bentelo; Steffen Ottink, Hengelo; Duco van Rijn; Rik Schoolkate, Hengelo; Bart Smit, Almelo; Luuk Smits; Pepijn Verberne, Koen de Wals, Hengelo; Mitch Wennekink, Zenderen; Niels Wolf, Hengelo;

Metaaltechniek

Richard Roolvink, Hengelo.

Handel en Administratie

Marit van Aken, Hengelo; Nikki Benders, Hengelo; Rodi Beukert, Delden; Luuk Buschers, Bentelo; Nathalie van Dorrestein; Bram Eekhout, Hengelo; Lois de Goede, Hengelo; Claire Heerbaart, Hengelo; Sophie Heerdink, Bentelo; Marieke Homma, Hengelo; Niels Jannink, Ambt Delden; Thomas Kokkelkoren; Hieke Kuivenhen, Saasveld; Charlsy Meelhuijsen, Hengelo; Wesley van der Mey; Tim ter Morsche, Hengelo; Reuven Niemeijer, Hengelo; Jesse Olde Olthof; Dion Oude Groote Beverborg, Hengelo; Julia Perik, Delden; Kevin te Riet, Delden; Natascha Scheuten, Hengelo; Stevie Schiphorst, Hengelo; Scott van Sluijters, Delden; Roy Vreriks, Delden; Aniek Zonder.

Verzorging

Hanne van der Aa; Rowie Beltman, Zenderen; Mirte Berghuis, Hengelo; Aaliyah Bijen, Hengelo; Lisanne Bolten, Delden; Tessa ten Cate; Job Derksen, Hengelo; Genevieve Frank, Hengelo; Patricia Grijsen, Hengelo; Else Hesselman, Hengelo; Eline Hoekstra; Chatelaine de Jager; Ruby Klijnstra, Hengelo; Karen Koopman, Hengelo; Cindy Kuijt; Keylie Lambers, Hengelo; Annelot Lubbers, Hengelo; Anouk Nijman, Goor; Ilona Oosterik, Saasveld; Rianne Prinsen; Shayla Rhodes; Joanna Ronken; Nikki Schage, Hengelo; Sanne Schrik, Hengelo; Laura Smit, Almelo; Britt Snellink, Delden; Suzanne Snellink, Hengelo; Paulien Snijder, Hengelo; Diana ter Steege; Veerle Swaak, Hengelo; Kelly in het Veld, Hengelo; Eline Vlierman, Hengelo; Chelsea de Vries, Hengelo; Robin Walda, Hengelo; Mirthe Weustink, Hengelo; Daniëlle de Wilde, Hengelo.

VMBO Theoretisch/Gemengde Leerweg

Marsha Baake, Hengelo; Maron Bekhuis; Tim Bijker; Anouk Brouwer; Stefan Deunk, Hengelo; Chantal Diepenmaat, Hertme; Esther Diepenmaat, Hertme; Lisanne op den Dries; Jaël van Engelen; Laura Hagreis, Ambt-Delden; Mariska Heinink; Marc Hofhuis, Zenderen; Laura Janszen; Deveny Klunder; Manouk Knuif; Jonne Kolmschot, Saasveld; Bram Maathuis; Eline van der Munnik, Hengelo; Joris Nieuwkamp; Cynthia Nijenhuis; Lars Nijhuis; Sanne Papenburg, Saasveld; Stan Pieterson; Dide Platenkamp, Zenderen; Joyce Scholten; Yrian Schuiling; Fadi Shukry; Tara Slot, Saasveld; Nicole Stollenwerk, Hengelo; Kasper ten Thije, Hengelo; Lisanne Tijink, Saasveld; Luuk Velthof, Hengelo; Minke Vos; Deveny Waage, Hengelo; Kaylee Wagenar; Merle Zegger, Zenderen.

MAG Lassen

Jord Diepenmaat, Hengelo; Michael Doeschot, Bentelo; Jord Engelman, Hengelo; Marc Hofhuis, Zenderen; Harmen Keizers, Delden; Marthe Oosterik, Hengelo; Steffen Ottink; Dennis Pannekoek; Rik Schoolkate, Hengelo; Pepijn Verberne; Dennis Wennink, Hengelo.

TIG Lassen

Paul Mulder, Enschede; Kasper ten Thije, Hengelo.

VCA (basisveiligheid)

Jordy Nijland, Bentelo; Sander Post.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Borne.

EIBERGEN

Assinklyceum, locatie Prins Bernhardstraat

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Kirsten Barts, Rekken; Jarko Berentsen; Fleur Beuting; Emily Bisselink; Jeffrey Boersma, Haaksbergen; Wout Bomers, Rekken; Aykut Bulut; Maikel Dreierink, Haaksbergen; Roy Eggink; Merijn Geverinck; Remco Goering, Haaksbergen; Thymen ten Have, Haaksbergen; Marijke Horstman; Wesley Kox, Borculo; Claudia Landkroon, Neede; Joost Lankheet, Neede; Tim Leferink, Hengevelde; Merlin te Lintelo, Rietmolen; Amy-Jo te Nijenhuis; Thijmen Nijman, Borculo; Ali Öztürk, Haaksbergen; Merel Peters, Rekken; Ester Pont, Neede; Sander Rietman, Haaksbergen; Keanu Roerink; Job Rouwenhorst, Rietmolen; Denise Rouwhof, Enschede; Rick Schilderinck, Beltrum; Patrick van Steenis; Tim Ubbink, Haaksbergen; Danique Venerius, Haaksbergen; Tony Verpoorten, Neede; Edwin Vos; Kevin Weernink, Haaksbergen; Rosalyn van Wilsem, Enschede; Suzan Winkelhorst, Rekken; Marc de Wit; Glen de Witte, Hengevelde; Tom Wittebroek; Roy Zonneveld, Neede.

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

Jeljana Ademi, Haaksbergen; Ericha Jansen; Ayse Öztürk, Haaksbergen; Silke Stokkers; Carlijn Wolters, Haaksbergen.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Ilse Bakhuis, Neede; Joey Bekhuis, Haaksbergen; Pascal Bleijenberg, Haaksbergen; Tamara te Boome, Diepenheim; Maud Borghuis, Haaksbergen; Charlot Bouwhuis, Haaksbergen; Jelmer ter Braak, Rietmolen; Emma ten Brinke, Haaksbergen; Sven Broshuis, Hengevelde; Niek Buschers, Haaksbergen; Wilco Busschers, Haaksbergen; Alexandra Clavero Castilla, Haaksbergen; Elisa Davenschot, Neede; Chiel Diepenmaat, Hengevelde; Femke Dijk, Groenlo; Lisanne Elfring, Haaksbergen; Colinda van der Ende; Julian Ernst, Beltrum; Berk Ersoy, Haaksbergen; Kayleigh Forkink; Sanne Franck, Neede; Janneke Frankes, Neede; Stefan Geerdink, Haaksbergen; Jennifer Gerhards, Haaksbergen; Wesley Goering, Haaksbergen; Danique Goorden, Haaksbergen; Jannis Groot Kormelink, Beltrum; Marloes Groot Roessink, Haaksbergen; Tamara Hamo; Bram Hanselman, Beltrum; Remy Havinga, Haaksbergen; Renske Hietbrink, Diepenheim; Mart Hilhorst, Beltrum; Junus Hoitink, Beltrum; Jeroen ten Hoopen, Neede; Mark van Hummel, Haaksbergen; Angela Jansen, Neede; Ricco te Kaat; Matthijs Kerkdijk, Haarlo; Demi Kersten, Meddo; Jari Klein Braskamp, Gelselaar; Birte Kleine, Neede; Guus Koppelman, Haaksbergen; Melissa Koppelman, Haaksbergen; Tom Kouwert, Haaksbergen; Amy Kroon, Neede; Tico Kuster, Neede; Mart van Lagen, Enschede; Joshua Leusink, Haaksbergen; Thomas Leusink, Rekken; Simon te Loo; Mety Nijhof, Haaksbergen; Duncan Overkamp, Haaksbergen; Daan Papenborg, Rekken; Cliff Prinsen, Groenlo; Anja Rhebergen, Rekken; Diederik van Rijn, Haaksbergen; Nick Rupert, Haaksbergen; Daphne Scharenberg, Hengevelde; Ruben Semmekrot, Diepenheim; Sharony Slotboom, Neede; Antoinette ter Steege; Wouter Steenstra, Haaksbergen; Yannick Stomp, Vreden; Liz Stortelder, Neede; Robin Stortelder, Haaksbergen; Ruben Temmink, Neede; Stan ten Thije, Hengevelde; Lise Veenbrink; Yvette Veldhuis, Haaksbergen; Yorick Versteegen, Borculo; Jeffrey Vogelsang, Rietmolen; Stephanie ten Voorde, Haaksbergen; Melanie Waanders, Haaksbergen; Jasper Warnar, Groenlo; Marloes van de Weegh, Haaksbergen; Anne Wentink, Rekken; Dean te Woerd, Beltrum; Jeanine Wouters; Tristan Zieverink, Groenlo.

VMBO Gemengde leerweg

Sanne van Asselt, Neede; Jordi ter Avest, Haarlo; Teun Bleumink, Rekken; Lynn Eijkelkamp, Neede; Tess Eijkelkamp, Neede; Isabel Elbert, Diepenheim; Marleen Hartgerink, Rietmolen; Lars ten Have, Neede; Minou Jekkers, Neede; Meia Kannegieter; Daniek Kettering, Neede; Frank Koeslag, Neede; Daphne Kolthof, Neede; Rosaly Kolthof, Neede; Sophie van Maanen, Neede; Janneke Meenink, Rietmolen; Youri Morsink, Rietmolen; Richard Nales, Rietmolen; Ferron Nijland; Loes Onstein; Thomas Penterman; Diane ten Pierik, Diepenheim; Tjerk Pierik; Tijs Pleiter, Neede; Marco Ramp; Mayke Rexwinkel, Neede; Niels Rietman; Claire te Rietmole, Rietmolen; Tess van Rijn, Neede; Remco Roerdink; Didi Scholten, Rekken; Lynn Temmink, Neede; Oleg Vishnïakov, Neede; Stijn Weijland.

VMBO Theoretische leerweg

Luuk Aalbers; Marlon Bats; Ilva Boersma; Kimberley Bollerman; Jens Bolster, Neede; Ires Bronk; Jikke Damveld; Dianthe Forkink; Annelot Jissink; Lotte Kwee; Maurice Lokerse; Tijmen Luttikhedde, Neede; Lotte Maarse; Suze Markerink; Kevin Nales, Rietmolen; Sytske Onstein; Arjon te Raa; Amber de Ruijter, Borculo; Wouter Schoemaker; Marijn Visser; Lianne Wolters.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Eibergen.

ENSCHEDE

Scholingsboulevard

VMBO-Basisberoepsgerichte Leerweg SBE

bouwtechniek-breed

Hidde Boorsma; Damon Esmeijer; Rick Gaasbeek; Mitchell Oonk; Pascal Siepel; Bjorn Wiggers.

elektrotechniek

Bjorn Ezendam; Metehan Cetinkaya; Dylan Nijboer.

grafimedia

Jesse Baier; Maikel Naafs; Robin Schepers; Raymond Agterbosch; Patrick Hamhuis; Emin Dinc; Sharon Noordman; Sefa Kilic.

LWT-grafimedia

Nurbanu Topbas.

handel en administratie

Enis Tokdemir; Fatima Tuhcic; Pooja Dhaniramsingh; Çagdas Turgut; Fatima Mehrach; Jasmina Eallouchen; Jothi Mahabier; Tuyet Nguyen; Meliksah Yilmaz; Ersin Yagci; Ashwan Boejhawan; Melania Cimen.

LWT-handel en administratie

Demi van Raay.

horeca en voeding

Dennie Bulters; Anthony Azink; Kevin Kleijn; Rainaldo Dijkman; Ben Poorthuis; Maikel Piano; Tim Titsing; Stefan Kooistra.

LWT-horeca en voeding

Umut Bulur.

installatietechniek

Volkan Üzum; Michel Goossen; Anass Rian; Ömer Tabaktas; Mike Hansen; Kaan Bas; Mehmet Ibis.

meisjes in de techniek

Kaylee Tilleman.

sport, dienstverlening en veiligheid

Carlos Jonkers; Ricardo van Eiken; Kaylee Meijlink; Jelle Wolsink, Borne; Ugur Mutlu; Tristan Schiemann; Martijn Tijhuis, Borne; Monica Fadda, Deventer; Jari Willekes; Ron Pieters; Guy Mouton; Adnan Kus; Bryan Marras; Stephan Reimerink; Dylan Beckers; Raoul Brouwer; Marc Brouwer; Bart Kleisman; Marco Kroeze.

LWT-sport, dienstverlening en veiligheid

Oj Pornprakhun; Omar AL Jebori, Hengelo (O).

uiterlijke verzorging

Aylin Korkmaz, Oldenzaal; Christel Aarts; Barbara Pril; Mandy Olthuis; Maike Otten; Shirley ter Heegde, D-48599 Gronau; Laura Haringsma; Hasljijana Ibrahimi; Rowena Hollander; Dilara Barisoglu.

LWT-uiterlijke verzorging

Anne Bijkerk.

voertuigentechniek

Emre Balik; Justin Eisink; Baris Demirkan; Fabio Moes; Lahdo Gouriye.

zorg en welzijn

Jennifer Aldenkamp; Negina Rostami; Sanjana Hoeblal; Denise Euvelman; Esma Balaban; Jimmy Kerver; Valentina Hanna; Samantha Bakker; Macy Klasens; Priscilla de Jonge; Romy Heinhuis; Celine Fuhren; Samira El Moussaoui; Ahlam Morabet; Lotte Geerdink; Dilara Metin; Stephanie de Jong; Yeliz Özkan; Esmée Balster; Cheyenne van den Broek; Marijke Veenstra; Kubra Metin; Romy Bijkerk; Charell Geerdink; Noëlle Meijer; Carlijne Fleer; Larissa Stinenbosch.

LWT-zorg en welzijn

Gabriëlla Murgia; Melissa Lok; Caitlin Eektimmerman.

VMBO-Kaderberoepsgerichte Leerweg SBE

bouwtechniek-breed

Ron van der Tuin; Maikel Hofman; Vincent Hogt; Robbin Wever.

elektrotechniek

Kevin Beun; Colwyn van der Werf; Fatih Aydin; Kenny Wagelaar; Justin Dost; Maikel Marokki; Nick Adolfsen.

grafimedia

Jasmijn ten Voorde; Jasper Hilberink; Marcel Bloem; Angelique Gerrits; Beyza Topuzcu; Yorrick van der Werf; Merel Hesselink; Rogier Abbink, Haaksbergen; Joren Engbers, Haaksbergen; Leon Bakker; Sanne Schuitema; Jaleesa Bruinsma; David Koel; Britt Wolters; Carla Reudink, Hengelo (O).

handel en administratie

Esra Dilber; Özge Uzum; Isa Komurcu; Ahmet-Can Altinbas; Hakan Turan; Oussama Bounaama; Calvin Spijkerman; Can Öztürk; Allessy Tang; Serhat Reis; Christy van Koot; Angela Akman; Lahdo Cakir; Felicity Bulters; Jessie Visser; Kevin Eggens; Mirjam Zandbergen; Kaan Kara; Naomi Carlo; Rachel Cattari; Bulent Aziri; Gwen Obasuyi; Bas Koelman; Jihan Chouman; Jamie ter Hofte; Elsemiek Wouterson; Senol Yazici; Andell Spijk; Jordy Beverdam; Eleonora Melis; Emre Candir; Kimberly van den Dolder; Danny Fidan; Danny Bosch; Livia Mekkelholt.

horeca en voeding

Mike Nijkamp; Lieke Burghouts; Iris Heikens; Bram Voortman; Cédric Trentelman; Sam Arends; Pascal Bouwman; Nienke Oldejans; Yaël Busschers; Paul Dijksma; Fleur Snijders; Laurens de Vos.

installatietechniek

Lars Hendriks; Christiaan Kiel; Niek Vos.

ict-route

Martijn Meddeler; Youssef Zouay; Laurenzo van der Zwaan; Ibrahim Dilek; Rowen Snuverink; Luuc Hepping; Ramon Benneker; Danny Steenbergen; Remy Groothuis; Fadi Esak; Jan van Gelderen; Dylan Slot; Ritchy Kollen; Maico Gieteling; Mart Butterhof; Jordie Petersen; Jeffrey Oostenbrink.

metaaltechniek

Sander Kootstra; Rick ter Mors; Samantha Blok; Sander van den Dolder, D-48683 Alstatte; Dave Röring.

meisjes in de techniek

Nienke Kleinsman; Dewy Groothuis.

sport, dienstverlening en veiligheid

Akshay Ramadhin; Brian van Tellingen; Mumin van den Belt; Maya Laarman; Nienke Buning; Thyrza Kiewik, Oldenzaal; Job Radomile; Redouan Fawzi, Haaksbergen; Bryan Kuipers; Michel Weiss; Bram Koopman; Ruben Luchtmeijer; Daphne Westerveld; Jochem Kirchjunger; Jorn de Lange; Merlin Opdam; Kozien Adbulla; Dominic Schuilenburg; Larissa Sauer; Konstantijn Markoglou, Boekelo; Latisha van Os; Jerell Sannes; Bayramcan Cetinkaya; Adem Gök; Rebecca Nijboer; Leroy Roolvink; Damian van der Schaaf; Kay Zantbergen; Robbert van der Water; Rimon Gergin; Lisanne van Schaijk.

uiterlijke verzorging

Femmy Kootstra; Sanne Stoter; Marjel Maduro; Sharona Mast, Haaksbergen; Deborah Imbrogiano; Maaike de Jong, D-48599 Gronau; Melissa Roolvink; Fatima Nadybie; Charlotte Davies; Christina Gouriye; Priscilla Bijl Eline Damhuis, Losser.

voertuigentechniek

Kris Strötker; Reza Husseini; Kevin Borcheld; Desney van der Genugten; Diégo Geerdink; Mohammed Benjadi; Bram Golbach; Marc Beumer; Anthony Wilmink.

zorg en welzijn

Daniela Suarez; Salma El Moussaoui; Zirak Abdallah; Denise Drenth; Roos Wande; Kimberly Mast, Haaksbergen; Janine Veldhuis; Milou Kwekkeboom; Eline Smulders; Gabriella Yousef; Melanie Damhuis; Manon Smelt; Marissa Olde Daalhuis; Angelina El Khoury; Sandra Yachoe; Anne Hemme; Laura Pot; Astrid Oppers; Melisa Boran; Inez Molzer; Cigdem Sal; Dyonne van Schaik; Nicole Weustink; Isla Yousef; Anne Homrighausen; Cassey Priekaar; Elise Kroeske; Samantha Ekkelboom; Carina van Beek; Maureen Bokkinga, D-48683 ALstatte; Jorien Koster; Jolijn Gutmanis; Louisa Garcia Ortega; Rosanne Hamberg; Melanique Eeftink; Maria Barkzai; Miranda Herik; Stéfanie Rönitz; Nadia Klein Overmeen.

VMBO-Theoretische Leerweg SBE theoretische leerweg

Delano Berfelo; Annelie Kip; Danique Pasveer; Jacob Menzinga; Davide Poledda; Malon Veld; Jeffrey Kruize; Mathijs Leus; Daniëlle Mahran; Agnia Holland; Melissa Leeuw; Tamara van der Graaf; Elisabeth Cosut; Justin Wolsink; Ferhat Gulsen; Daniël Fhij; Nick Schipper; Robert Basheer; Rahila Rahimi; Lisanne Roesink, Denekamp; Marc ter Mors; Özge Üçer; Kevin Salamat; Benjamin van Doorn; Tess Emot; Roza Aziz; Minerva Bron; Romy Hulsmeijer; Sanne Rademaker; Laurens Ghijsels; Chantou Kooijman; Denise Damhuis; Patrick Meinders; Britt Ipskamp; Ryan Duursma; Maaike van Kimmenaede, D-48599 Gronau; Shivani Roktoe; Annelotte Ruys, Haaksbergen; Amber Pater; Alyssa Fascicolo; Louise van der Leij; Rico de Jong; Sylvana de Vos; Marisa Goedhart; Lotte Vos; Kubra Genç; Sharlyn Moddejonge; Jessica Arnolli; Quinziano ten Hagen; Sanne Gilbers, Varsseveld; Faulus Ilik; Kees ter Bogt; Yvette Lebbink; Shannon ten Donkelaar; Kevin Verweyst; Dillmon Yacoub; Massimo Deidda; Tom Gouma; Boaz Wink; Sam Pieters; Koen Klein; Joyce Dijkstra; Danique Renshof; Dyon Rozema; Robby Hannink; Liedewij Stavenuiter; Mitchell Oosterbaan; Marco Berends; Lana Gerritsen; Serena Klein; Bob Wijlens; Frank Papenborg; Eline van de Worp; Bjarne Zoetman; Amy Weegink; Amber Bruning; Kubra Isik; Gabriela Vishaj; Elisa Trotman; Talisa Oraile, Wierden; Lars Vermaas; Mandy Blom; Abdurrahman Telefoncu; Bas van der Wal, Hengelo (O); Charlotte Rinket; Jorrit Leusink; Sven van Ekeris; Maaike Lansink; Tamara Somi; Daphne te Nijenhuis; Maurice Meere; Samantha Coga; Yunus Simsek; Kailey Huisman; Marijke ter Pelle; Joris Baarslag; Lora Bosch; Heather-Rose Nauta; Albulena Aziri; Mark Pieksma; Linsey Hofman; Marthyn Pool; Stijn Grunder; Anouk Pol; Atour Yousif; Jordy Meester; Pauline Nijhuis; Marjolein Maas; Kai Heinink; Charlotte van Hummel; Tessa Hogt; Erik Reuver; Diamant Gashi; Rosanne Roerink; Zya Yosefzay; Melisa Yasar; Fiep Hondebrink; Mirthe Hondelink, D-48599 Gronau; Seyma Bahçivan; Dilan Hazar; Rutger Heupers; Sibel Sirin; Dwayn Liet; Inge Berghorst; Elina Malki; Ricardo Belt; Arjan Merzaie; Bente van der Wal; Lars Jansen; Frank Sijtsma; Christel Hendriks; Maurice van Kerckhoven; Nikita Keijzer; Thomas Beumer; Nils Meester;Shannon Geesing; Shamella Varlack; Romyell Oosting, D-48599 Gronau; Eric Kerkhoven; Bregje Kor; Tugba Kayar; Julia van Heun; Kimberley van Goor; Samhaa Mahmood; Mike Voortman; Aaron Morren; Youssra Benali; Kelly Ensink; Katja Mihalova; Monika Grotenhoff; Jan Willem Uunk; Floris van Raalte; Yassin Hamim; Reneé Brinks; Sander van den Bos; John Gouriye; Milou Ardesch; Aziz Keskin; Veronique Klaucke; Jard van der Meulen; Leonie de Haas; Thorben Jilesen; Cebrail Genc; Tessa Jansen; Jesse Fröberg; Oguz Bastürk; Fleur Gutmanis; Neema Touray; Thijs ten Kampe; Tori Pen; Nadine Tenbergen; Rik Warris; Raquel Pareja Diaz; Claudiney Mineiro Silva; Sacha Welbroek; Myrthe Endeman; Iris Jongmans; Robin Dijkman; Maikel van der Velde; Stephanie Fikke; Dustin Cauli; Lies Paulussen; Ronaldo Reuvers; Kelly Hendriks; Nadia Lodewijk; Derk van der Heide; Carlijn Siers; Bob Meere; Denise Bouwma; Bryan Huber; Chavannah Vinke; Niels Annink; Enrique Pareja Diaz; Emily Brouwer; Michelle Jonker; Elle Kok; Frank Wentink; Jordi de Lange; Desiree Start; Martijn Louwerse; Yasemin Erim; Mariëlle Busschers; Janique ten Tije; Elise ten Thij; Carmen Mourad Chamoun; Daniek Spit; Jamie Timmerman; Brendon Lewakabessy; Mark van Wakeren; Kelly Koehorst; Robin van der Meulen; Akif Dalkiç; Saskia Papenborg; Mandell de Windt; Carlijn van Voorst; Sebastian Arentz.

VMBO-Basisberoepsgerichte Leerweg Het Maatman

bouw-breed

Arjan Janmaat, Almelo.

handel en administratie

Soufian El Abrak.

VMBO-Kaderberoepsgerichte Leerweg Het Maatman

zorg en welzijn Maarten Grijsen, Losser.

ict-route

Hessel Roozeboom.

VMBO-Theoretische Leerweg Het Maatman

theoretische leerweg

Jesse Sterkenburgh; Rémy Cervenka, Delden; Wouter Garritsen, Delden; Shirley de Ruiter, Hengelo (O).

VMBO-Basisberoepsgerichte Leerweg Het Roessingh

handel en administratie

Kelly Theissen, Groenlo; Da’oud ten Voorde, Rijssen; Merlissa Ring, Hengelo (O).

VMBO-Kaderberoepsgerichte Leerweg Het Roessingh

handel en administratie

Luuk Beckers; Luuk Hennink, Hengelo (O); Kim Winters; Kevin Schreuder.

Greijdanus, locatie Enschede

Vmbo – Theoretische leerweg

Jan Berg; Ruben Brinks; Eline Duinkerken; Amber Feijer; Kimberly Hospers; Joëlle Jaspers, Gronau-Epe (D.); Camilla Karssenberg, Neede; Gert Jan Koorn; Lisa Kroezen; Tijmen Nijenhuis; Rachel Nijkamp; Debora Roering; Ruth Schellevis, Hengelo (Ov.); Corine Albers, Hengelo (Ov.); Ruben van den Dolder; Gabriël Gabro; Lisa Marie van Ginkel, Neede; Anh-Tuan Nguyen - Tu, Neede; Reint Ramaker; Rachal Schellevis, Hengelo (Ov.); Jenny Snippe; Jan Willem van der Steeg; Victor van Straaten; Sarah Wagenmakers, Hengelo (Ov.); Hanneke Weijma; Rowan van Wingerden; Stef Slot; Robbert van 't Verlaat, Hengelo (Ov.); Loes Vogel.

Het Stedelijk Lyceum

Locatie Kottenpark

Havo

Tim Bachmayer; Maud Bakker, Losser; Marissa Bakx; Britt Battels; Loek van Bentum; Wojciech Artur Bialek; Laurensz Raoul Bijkerk; Wieke Bijleveld; Merel Frances Billet; Myrthe Boensma; Jonie Bollen, Losser; Mijke Elisabeth Maria Brager; Dirk Hubertus Brantjes; Lisa Bredenhoff; Everdina Jaspriena Breukink; Diederick Boudewijn Brinkman; Stefan Brughuis; Simone van Capelle; Joost Pieter Cornelisse; Mariska Gezina Walburga ter Denge; Daniel Dijs; Stijn Fröberg; Melanie Grolleman; Mathijs ter Haar; Thomas Hoomoedt; Deïdre Sophia Frances Huising; Yonca Ibis; Gijs Jansen; Anniek Kamerink; Safak Cenk Karakaya; Danny-Kapoer Kartoidjojo; Kosovare Kciku, Gronau; Colin Keizers; Martinus Bernardus Kerstens; Robin Denise Kreeft; Yana Iris Kwadijk; Luuk ter Laak; Colin Simon van Leijen; Loes van Lier; Kilian ter Meer, Losser; Henrik Thomas Meijerink; Margot van der Meulen; Joeri Nijhuis; Ilse Notkamp, Losser; Stephanie Nypels; Elaine olde Hanhof; Martijn Olthof; Romee Olthof; Loesje Ophuis; Renske Anne Otte; Marjolein Josephina Maria Oude Groote Beverborg; Margo Peeters Weem; Joey Pieters; Alèssio Gerald Anthony Pinna; Stefan Maarten Pol; Maximiliaan Porskamp, Rietmolen; Nicky Vivien Roding; Inez Roering; Esmee Roorda; Sophie Eva Schreurs, Losser; Ilse Speelman; Cathelijn Jolien Sprakel; Nick Steenkamp; Sybren Sol Daniël ter Stege; Fleur Rose-Marie Terlingen; Thijs Herman Johan ten Thij; Timotheus Johannes Thio; Kathllen Ticheler; Marianna Stefanie Tiehuis; Amber Linsay van Tubbergh, Bad Bentheim; Eva Madelief Versluis; David de Vos; Heleen Elisabeth van der Vos; Daniel Thomas de Vries; Pieter Hendrikus Wilhelmus de Vries; Rob de Vries, Overdinkel; Claudine Margaretha Maria Vrooijink; Kawita Tjarda Vugteveen; Tim Barend Jacob Weeda; Remon Weustink; Ties te Wierik; Melissa Wiggers; Mette Joanne de Winter; Dennis Witvers; Tim Aran Woodley; Renske van Zutphen.

VWO ATHENEUM

Else Jorieke Beckmann; Tim Herman Rogier Biemans; Tom Roelof Cornelisse; Nienke Ellenbroek; Farshad Firouztash; Lili Jasmijn Fuhri Snethlage; Maeva Rosalie de Graaff; Dirk Jaap de Gram; Coen Thomas Franciscus Haafkes; Eva Iris Hoitzing; Stefan Knol; Erlineda Chermaine Juliènvil Knoopers, Neede; Iris Michèlle van der Kolk; Anne Maria Antonia Kroeze; Daniel van Laake; Yvet Jody Maassen; Rakhi Manik; Rosa Marie Mulder; Guido Lucas Nods; Marthe Annechien Olthuis; Maurice Ruben Roelink; Wout Piet Schilder; Marije Johanneke Seinen; Carine Suzanne Smit; Dylan Ferdinand Strüwer; Eliza Saskia van der Velde; Dennis Vinke; Iris Elisabeth Visser, Overdinkel; Rosa Vos; Verena Winderlich.

GYMNASIUM

Ninouk Akkerman; Coen Antonius Analbers; Lotte Braam; Dennis Jan Eijkel; Shirley Janine Fedder, Losser; Thomas van Gemert; Anne-Elise Cecile de Groen; Hannah Heutink; Sander Heutink; Eva Sophie Hoeksma; Louise Milou Hugen; Sjard Henk ter Huurne; Elise Rosina Keijzer; Eva Elisabeth Klaase; Lila Klatter; Bart Kölling; Annemiek Mooij; Sandra Mulder; Jasmijn Marie Louise Robers; Jurjen de Roest; Zohar van Tijn; Metta Margaretha Touray; Lennard Maurits Adriaan van der Vaart; Isabelle Wen-Li Johanna van der Vegt; Manon Verheijen, Losser; Malaak Wadi; Marieke van der Wegen.

Locatie Zuid

Havo

Ilse Amelink; Brian Evan Amersfoort; Imran Aslam; Mohammed Ikbal El Badoui; Mohtadi El Badoui; Charlotte Rocio Basalo Vázquez; Bob Beckers, Haaksbergen; Gawain Michan Beunk; Dorien Braakman, Laren Gld; Tessa Frederique Louise Cornet, Deventer; Yvette Valérie van Daelen, Heino; Kasper Leon Deibel; Sam Denishin; Carolien Derkman; Evelien Catharina Johanna ten Dolle, Winterswijk; Sharon ten Donkelaar; Floris Constantijn Drapers; Ingmar Eiling; Wesley Gerárd Finkers; Coen Gortemaker; Marvin Jelmer Groot Bruinderink; Thomas Hakkers; Romé Suzan Hassink; Delano Joshua Haulussij, Deventer; Petrus Franciscus Maria van Hees, Glane; Dennis van Hemel; Mitchell Jordy Heupers; Rik van der Hoek; Rachèl Hofste; Annemiek Hovenier; Ranu Kadir; Jiska Maritte Kamphuis, Oldenzaal; Laurens Adriaan Klinkien; Mariët Jessica Koning; Julia Claudia Kort; Ephrem Remi Kuiper; Dennis van der Lelij, Nijverdal; Carmen Marcella Lemain; Sverre Timo Lemmers; Glenn Paul Ludwig; Denise Maathuis; Jessica Malinowski; Nikky Migchielsen; Sandra Motamedi Nia; Anna Claudia Nachivanda Visser; Rens Maria Oude Veldhuis, Oldenzaal; Ayse Özdemir; Zelda Rialda Pervan; Petrus Johannes Anne Ratterman, D-48599 Gonau; Melanie Ravenshorst; Esmeé Rooswinkel; Sven Jan Rumawatine; Ehsan Sayed; Gerrit Bernhard Schipper; Cristina Shoukova; Jeroen van Sluijters, Deventer; Robbie Tanck; Aimée van der Heijde; Aslihan Türk; Gerben Arie Christian in ‘t Veld, Haaksbergen; Jarno Ward Corné van der Velde; Kayleigh Julia Verdam; Jurriën Lambert Vital Vermeulen; Tim Versteeg; Sebastiaan de Vries, Haaksbergen; Lana Maria Weijs, D-48599 Gronau; Minthe Lotteke Ena Woudstra.

VWO

Atheneum

Eline Boksem; Matin Daftaribesheli; Joost Johannes Dopheide; Tessa Denise Fij; Wouke Gerritsma; Bouwe Jan Hak; Jip Alphons van Ham, Alstatte; Simone Anne Willemijn Hesseling; Michel Hendrikus van den Hoek; Pim Hogeweg; Jan-Willem Bernardus Kamp, Oldenzaal; Dixie Rosa de Klerk; Tim Bastiaan Klooster; Maria Annette Kooijman; Kimberley Theresia Kruijver; Ruben Markvoort; Bob Muijs; Kelly Nijland; David Leon Stritzl; Helena Henriëtte Suijker; Ugur Taytas; Huub Christiaan Tip; Judith Janette Westervelt, Aalten; Lisa WilderinkAnouk Hubertine Henriëtte Wouters.

Gymnasium

Stephan Brands; Laurens Alexander Drapers; Willemijn Anderske van Maarschalkerwaart; Karel Salomon Nihom; Jelle Pieter Zwart.

Locatie De Wissel

IVIO EXAMEN Nederlandse TAAL KSE 1 Romy Loffeld; Nicolic Santino; Tanawat Prasomshap;Jill Kollenhof; Brian Pril; Betül Celiker; Yavuz Muhammed; Lijon Bartels; Melvin Diever; Rodney van Dijk; Furkan Tokmak; Cem Güllu; Patrick Scholten; Justin Hessling; Aylin Cetinkaya; Rowan Hartmans; Karel ter Beek; Riccardo Affinito; Eva Markovic; Kimberley van der Heide; Michelle Finke.

IVIO EXAMEN Nederlandse TAAL KSE 2

Dylan Libbers; Yara Drkam; Ekrem Tobas; Johnson Sharon; Volkan Kaynak; Jeffrey Kiel; Juri Suart; Sem Wensink; Ali Azimi; Cevat Sariaslan; Joey Niemeijer; Lennart ten Brinke; Björna Leiendecker; Kimberley Dijkstra; Maiky Vorderman; Mert Koc; Jordy Pierweijer.

IVIO EXAMEN Nederlandse TAAL KSE 3

Melissa Aalders.

IVIO EXAMEN REKENEN /WISKUNDE KSE 1

Yara Drkam; Naomi Hofste; Dylan Libbers; Lijon Bartels; Yavuz Muhammed; Celine de Langen; Joël Doornbos; Jimmy Geesing; Bea Flokstra; Maiky Vorderman; Rowan Hartmans; Melanie Schoenmaker.

SVA 1 Certificering Horeca

Titia Limburg; Sylvia van der Velde; Jeffrey Rossing; Rahiem Carlo; Sercan Hakverdi; Cynthia Schrikkema; Joel Doornbos; Jessy Grotens; Lennart ten Brinke.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Enschede.

AOC Enschede

Basis beroepsgerichte leerweg

Willemsen Annelien; Meijer Anne; Haare van Babette, Losser; Krommendam Martijn; Morsink Mike, Hengelo Ov.; Janssen Ricardo, Hengelo Ov.; Aldenkamp Kayleigh; Nooteboom Rhodé; Onck van Dion, Hengelo Ov.; Goede de Dionne; Ruiter de Melissa; Heinhuis Demi; Stijckel Kevin; Terhaar Dennis; Moes Remco, Glane; Barg van den Rik; Groote Haar Maartje; Veenstra Jordi; Dokter Davy,Alstätte; Dijkman Ashley; Geerdink Koen; Raanhuis Dominique, Borne; Hover Rebecca, Hengelo Ov.; Nijhof Rob, Hengelo Ov.; Druten van Jamie; Dollenkamp Marjolijn; Vermeeren Suzanne; Buul van Aniek; Tinnemeier Maurice; Benning Michelle; Vasterd Daniël;

Leerwerk traject

Mors ter Ruud; Huckriede Gerrit; Oosterhof Robbin; Enser Wesley; Rademaker Siebert; Jouvenaar Precilla, Hengelo Ov.; Stelt van der Wieteke, Losser; Werf van der Bryan.

Kader beroeps gerichte leerweg

Stijckel Kaylee; Greuliker Danique; Schepers Steye, Overdinkel; Fennema Myrthe, Hengelo Ov.; Hartgerink Ruben, Haaksbergen; Noordman Marissa, Glane; Timmers Hanne; Cate ten Loes; Kastelein Ramon, Hengelo Ov.; Wennink Nina, Hengelo Ov.; Ruig de Laura; Ketellapper Lisette; Beek ter Bjorn; Faber Danique; Büter Claudia; Dalenoord Leon; Keun Jorn, Haaksbergen; Pool Britt; Mentink Vera, Hengelo Ov.; Bos Koen; Haafkes Job, Hengelo Ov.

Gemengde leerweg

Tiems Nikki; Pieterson Katelijne; Busschers Femke, Hengelo Ov.; Aveskamp Lynn, Oldenzaal; Beijerink Marlinde; Cusiel Laura; Perik Lotte, Hengelo Ov.; Stiphout Sylvia; Heurman Nycké; Ramerman Nadesh, Hengelo Ov.; Buitenhuis Shannon, Hengelo Ov.; Roering Tim; Hoevenberg Sharon; Dam ten Julia, Hengelo Ov.; Moes de Robin; Leuverink Alyssa, Hengelo Ov.; Achterhuis Jessica; Minnegal Kimberly; Mazzarella Irene; Mildert van Thymon; Tiggeler Tobias, Hengelo Ov.; Kortenschijl Torsten; Tichelman Battice.

Bonhoeffer College Enschede, Locatie Van der Waalslaan

Gymnasium - Julia Bouhuis; Luuk Boulogne; Bente ten Brug; Noud Dumoulin; Marloes Evertzen; Teun Grondman; Melanie Kasper; Tom Kuipers; Ivo Lemken; Willemijn Luiten; Emily Pieterse; Ricardo van Tilborg; Laurien van Ulzen; David Yousef.

Atheneum - Adin Altman; Klaas-Jan Attema; Brian Blömer; Vera Bosgraaf; Celester Brilman; Annemiek ter Brugge; Noëlle Bunk; Manouk ten Dam; Nina Djuric; Eveline Dokter; Kirsten Endeman; Saskia Fiselier; Eva Galjee; Andy Haroun; Michelle Hartmans, Gronau (D.); Sybrig Hekman; Jeroen Hidding; Tom Hofhuis; Annelie Huisman; Bas Huisman; Maxim Janssen; Sara Kangus; Derk Klatte; Amber Kleinherenbrink; Christopher Kole; Carien Krupers; Tim Kuijper; Remco Kuipers; Anne Laarhuis; Gijs Lemmens; Natasja Litvak; Ingrid Maas; Rick Merjenburgh; Wybrand van der Meulen; Fleur Nijholt; Martijn Nijhuis; Joey Oostenbrink; Stef Oosterveld; Christianne Pit; Janneke Raidt; Michiel Rave; Annelotte Slingerland; Romy Snijders; Nikki Veenstra; Anne ten Wolde; Rik Wolters.

HAVO - Ramta Abdo, Gronau (D.); Stijn Adolfsen; Celeste Alink; Bodine Arends; Bob Berghuijs; Isabelle Bertelink; Lars Bouter; Jasmijn Coenen; Thijs van Dijk; Laura Dingeldein; Mart Dumoulin; Minerwa Elalam; Nadieh Elferink; Denise Eman; Aniek Folsche; Marloes Folsche; Bartho Geerlings; Kris van der Geest; Lianne Gerritsen; Angela van Goor, Gronau (D.); Christine Hartmans, Gronau (D.); Merlin Hazelhoff; Heleen Heerink; Romy Hekman; Cleo Hessing; Gelbrich Holsbrink; Florianne Hondebrink; Melvin Huffenreuter; Sharon Huizing; Priscilla Huls; Lisette Hummelink; Aniek Jannink; Michiel de Jong; Philippine de Jong; Joey Jongedijk; Ruben van der Kaap; Laetitia Kasteel; Quirion Kats; Timo Kleinhout; Gijs Klunder; Ruben Kotterink; Gijs Krukkert; Lars de Lange; Susan Leuverink; Ilona Loenen; Kelda Mirza, Alstätte (D.); Thom van der Molen; Lotte Mulder, Glane; Remco Mulder; Wouter Nihom; Eline Nijhuis; Jasper Nijland; Roos Nillesen; Karlijn Olthof; Lianne Oosterwijk; Julia Oude Wesselink; Lisanne Padberg; Marjolijn Regtuit; Manon Reinink; Joeri Reuvers; Ruben de Ruiter; Niek Schelders; Kim Scholten Linde; Dennis Schreinders; Nadine Schutrups; Marco Snijder; Christel Steffens; Lieke Stoeten; Martijn Thomas; Iris Tinnemeier; Ruben Vermeulen; Mitchel Voets; Tobias Vonkeman, Gronau (D.); Lotte Weijdijk; Marco Wilmink; Carmen de Wit; Sophie ten Wolde; Simone Wolsink; Hinre Workel.

Locatie Bruggertstraat

Gymnasium - Wiene Bakker; Pieter ten Broeke, Neede; Irene Dekker; Siebe Nijland; June te Vaanholt; Manuel Veugelers.

Atheneum - Chris Berg; Jeroen Brinkman; Madelein Broek; Iris Christiaans; Willemijn Eendebak; Bas ten Elzen; Marlies Franken, Neede; Anke Gerritsen; Ewout Gort; Roland Goudt; Harmen Hoek; Jens Huiting; Casper Joling; Tim Kerkhoven; Robin Klaver; Bouke Klein Teeselink; Jeroen Koenraadt; Daniël Korkis; Astrid Lodewijk, Neede; Thomas ter Pelle; Laurens Quittner; Daniël Schepers; Michelle Snieders; Minke ter Stal; Xander Stegehuis, Ahaus; Manuela Warnar; Bouke Wijlens.

HAVO - Levi Akkerman; Sanne Arlar; Melvin Arun; Ilse Bakker; Marjolein van der Beek; Eric Booyse; Cynthia Bourseau; Jessica Bouwhuis; Pim ten Broeke, Neede; Marjolijn Dijkslag; Kevin Donderwinkel; Kareem En-naoui; Wouter Franke; Rianne Gerritsen; Nieck de Graaff; Bas Groothengel, Borne; Damon Haghuis; Esther Harderwijk, Neede; Laura Hiemstra; Fabian Hietland; Danique Hofstee; Rogier Hooge Venterink; Isabelle Hoogeveen; Hanneke ter Horst; Marloes Huizing; Dean de Jonge; Ynze Keulstra; Eric Kuiper; Ilona Lahdo; Casper Lastdrager; Christian Leferink; Janneke Lieven; Dion Mebius; Sundri Meindersma; Yvet van der Naalt; Yasmin Nandpersad; Joris Oosterveld; Aniek Perik; Jan Plette; Mark Rademaker; Roderick van Rees; Joris Rooiman; Devi Rotsma; Anouk Scholte; Yorick Spit; Milou Timmerman; Elise van Turennout; Stefan Vaanholt; Lieselotte van de Ven; Barry Visser; Tim Visser; Rieneke Vos; Anouk Wildenborg; Robin Wildenborg, Haaksbergen.

Locatie Gessinkweg

HAVO - Shotiko Abesadze; Kitty Berger; Dennis Bergman; Valerie Blom; Lotte Boers; Axel Bosman; Evelien Bosman; Rick Buursink; Eline Derakhshan; Sean van Dijk; Myrthe Edskes; Merle van Gorsel; Robin Hiemstra; Lieke Hulshof; Büra Iyibiçer; Arnela Junuzagi?; Daniëlla Kara; Robbin Kloppenburg; Thies Kuipers, Losser; Wessel Kuipers; Sasja Leussink; Sayenne Munnink; Kirsten van Nierop; Nick Nijhof; Marit Olthof; Guido Post; Rozan Posthumus; Amber Prieshof; Marloes Reijnen; Jaydey Schrik; Rick Selfhout; Marleen Siers; Rik Soetekouw; Christiaan Stiphout; Rebecca Teesink; Lotte ten Thij; Emmely Timmerman; Jesper Timmerman; Silvia Touma; Severius Unval; Marijke Wagenaar; Begüm Yaar.

Locatie Vlierstraat

VMBO Theoretische leerweg - Reinier Baartman; Bertus Battels; Dimitri Blom; Robin Brands; Quinten van Dijk; Noah Haas, Losser; Rutger Huuskes; Romy Kootje; Ashley Korf; Mark Kuipers; Mirko Masselink; Yechiël Meijer, Haaksbergen; Mike Mulder; Jeffrey Padberg; Luca Porcu; Jordy Proost; Nienke Schipper; Remco van Sonsbeek; Robbin Thijssen; Jordy van Weersel.

Locatie Vlierstraat Praktijkonderwijs

Certificaten PrO: Heftruckchauffeur - Mitch Schildkamp; Dennis Valk.

MIGMAG Lassen - Cem Alkoc; Rob Bos; Tom Lenselink; Benjamin Moes; Mitch Odding; Basis bestraten Mike Kuipers; Rowdy Versteeg; Timmy Voerman

Kenteq Basisvaardigheden metaal - Joey van der Heide; Nick Holleman; Raymond Huiskes; Jimmy Kruit; Noor Lainaya; Jasper Mossel; Martinus Palopis; Bas Riedeman.

Machinale houtbewerking en banktimmeren - Leeroy Aalders; Ingmar Bakker; Rick Koehorst; Dusty van Londen.

Werken met bloemen - Vivian Fransen; Kim Hummel; Melissa Smit.

Getuigschriften PrO - Delnia Ali Ismail; Gamze Alkoc; Maria Bahno; Mimoza Bajselmani; Özge Baykal; Burak Bozdal; Mitchell Brouwer; Remco Brouwer; Justin Calomarde; David Daoud; Richelle van Goor; Michael Heinhuis; Leroy Huisman; Laura Jaarsma; Jeffrey de Jong; Stephanie Kamping; Ebru Karadag; Sergen Karayilmaz; Maik Krommendijk; Mike Kuipers; Noor Lainaya; Denny Lanjouw; Simone Leerling; Sharon Leusink; Wslanny Lima da Cruz; Jasper Mossel; Zuher Murad; Kimberley de Niet; Mitch Odding; Wesley Oost; Lindsay Overink; Martinus Palopis; Bas Riedeman; Tiffany Roode; Ozan Sal; Mariam Sarghini; Dennis Tangenberg; Katarina Tastekin; Melvin Thoma; Dennis Valk; Soraya van Veen; Marianne Verstappen; Timmy Voerman; Robbin de Wilde; Mikail Wilmink; Saro Zebari; Sharythé Zimmerman.

PrO in samenwerkingsverband ROC-AOC (niveau 1)

Assistent mibilitietsbranche (innovam) - Burak Bozdal; Denny Lanjouw; Assistent houtbranche Saro Zebari; Assistent bakker Remco Brouwer; Leroy Huisman; Horeca assistent Justin Calomarde; Maik Krommendijk; Wesley Oost; Soraya van Veen; Aankomend verkoopmedewerker Mimoza Bajselmani; Mitchell Brouwer; Sergen Karayilmaz; Wslanny Lima da Cruz; Katarina Tastekin; Zorghulp Laura Jaarsma; Nourhan Queslati; Sharythé Zimmerman; AOC Mike Kuipers; Timmy Voerman; Kim Hummel.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de leerlingen uit Enschede

GROENLO-LICHTENVOORDE

Katholieke Scholengemeenschap Marianum, locatie Lichtenvoorde

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg - Iris ter Bogt, Groenlo; Marijn Nibbelink, Groenlo; Tim Peters, Groenlo; Angie Schellekens, Groenlo; Robin Witzand, Groenlo; Wendy Nieuwenhuis, Harreveld; Fayé Berentsen; Miquel Heller; Marta Schutte; Martijn Wopereis; Bob Baks, Lievelde; Suzan Klein Gunnewiek, Lievelde; Nicol Rietberg, Marienvelde.

Kaderberoepsgerichte leerweg - Robin Lubbers, Aalten; Hugo Bomers, Groenlo; Joost Bongers, Groenlo; Mees te Brinke, Groenlo; Jop Dieker, Groenlo; Jorn Groot Zevert, Groenlo; Arjeta Haziri, Groenlo; Renee Koenders, Groenlo; Marieke Krabben, Groenlo; Bas Milius, Groenlo; Matthijs de Munnik, Groenlo; Lyen Posseth, Groenlo; Dave Rooks, Groenlo; Lisa Scheinck, Groenlo; Marleen Teselink, Groenlo; Maaike Wiegerinck, Groenlo; Teun Harbers, Harreveld; Maarten Hulshof, Harreveld; Maurice Krabben, Harreveld; Jeffrey Raben, Harreveld; Carly Assinck; Marleen Blom; Marloes Breukers; Lajna Deceuninck; Danique Droppers; Janien Eekelder; Kadir Gashi; Iris Griess; Shari van Harxen; Robin ten Have; Laura Ikink; Cheryl Kuenenger; Lynn van Melis; Damian Peters; Wendy Rooks; Janiek Tenten; Patrick Garstenveld, Lievelde; Jesse Ressing, Lievelde; Björn Olijslager, Marienvelde; Jesse Gunnewick, Vragender; Nikae Gunnewick, Vragender; Berend Overkamp, Vragender; Luc Wiegerinck, Vragender; Piet Arink, Meddo; Iris Domhof, Zieuwent; Bob Klein Goldewijk, Zieuwent; Teun Krabbenborg, Zieuwent; Cas Maarse, Zieuwent; Bob te Molder, Zieuwent; Antoon van den Putte, Zieuwent; Marlou Remeeus, Zieuwent; Denise Roerdink, Zieuwent; Anne Rondeel, Zieuwent.

Gemengde theoretische leerweg - Rosan Asschert, Beltrum; Ties Leemreize, Beltrum; Bart van Hoof, Eibergen; Bente Andringa, Groenlo; Carmen Arendsen, Groenlo; Minck Beernink, Groenlo; Jordi Bleumink, Groenlo; Diede van Dijk, Groenlo; Demis Haek, Groenlo; Paul Hallers, Groenlo; Lisa Hanselman, Groenlo; Kyryan Honingh, Groenlo; Sebastiaan Hubers, Groenlo; Nienke Huiskes, Groenlo; Ingmar de Keijzer, Groenlo; Tycho Klein Tuente, Groenlo; Slavi Mitev, Groenlo; Eline Nijenhuis, Groenlo; Liz Olijslager, Groenlo; Ron Schaeffer, Groenlo; Bram Wiegerinck, Groenlo; Danny Wols, Groenlo; Maarten Wolters, Groenlo; Aurelia Dicou, Harreveld; Remco Kampshof, Harreveld; Sven Krabben, Harreveld; Christiaan Mullaart, Harreveld; Michel Bejta; Daphne Bennink; Jemy Beusink; Belle Bomers; Emma Bomers; Leonie Boschker; Mitchell Coobs; Annemiek Denekamp; Lindsay van Dillen; Linda Domhof; Maarten te Dorsthorst; Corine Eekelder; Lotte Eppingbroek; Vasyl Feyer; Lynn Garritsen; Dirk Goossens; Mara Heezen; Liz Heutinck; Michellè Hoitink; Noëlle Klein Nijenhuis; Carolijn Koster; Maud Krabbenborg; Jacco Kruip; Madison Kuenenger; Youri Kuijpers; Nathalie Lensink; Medina Letica; Marlin Mellink; Wander Milder; Jaël Niesink; Robbin Nijman; Cindy Pan; Jolijn te Plate; Jeanne Rietberg; Bas Roemaat; Jordy Rosendahl; Bjorn Scheffer; Jorieke Sevenich; Wessel Slot; Lisa Strengers; Diede Teunissen; Lynn Tuinte; Hans Venema; Jelle te Vruchte; Shannon Wansink; Jette van Wijngaarden; Menno Wolters; Ko Wopereis; Tim Arink, Lievelde; Ellen Geessink, Lievelde; Casper Hulshof, Lievelde; Yoeri Klein Avinck, Lievelde; Daan Stevens, Lievelde; Luuk Weenink, Lievelde; Fabian Wientjes, Lievelde; Leonie Kolkman, Marienvelde; Melanie Leneman, Marienvelde; Bianca Spekschoor, Marienvelde; Mark Wopereis, Ruurlo; Stijn Wopereis, Ruurlo; Sander Kerkhoff, Vragender; Joep Holkenborg, Zieuwent; Michael Kearsley, Zieuwent; Melvin klein Goldewijk, Zieuwent; Michel Lageveen, Zieuwent; Nienke te Molder, Zieuwent.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Lichtenvoorde.

Locatie Groenlo

Havo - Nina Elferink, Aalten; Dette Arink, Beltrum; Kimberly Bruijl, Beltrum; Myrna Geessink, Beltrum; Silke Groot Zevert, Beltrum; Carlijn Hanselman, Beltrum; Jennifer Klein Gunnewiek, Beltrum; Lynn Klein Gunnewiek, Beltrum; Rowan Klein Gunnewiek, Beltrum; Boet Leemreize, Beltrum; Lies Lelij, Beltrum; Carmen Orriens, Beltrum; Kim te Woerd, Beltrum; Lotte Wolterink, Beltrum; Younis Besselink, Eibergen; Olivier van Haeringen, Eibergen; Dide Maarse, Eibergen; Renée Seuren, Eibergen; Yelena de Wit, Eibergen; Mark Bomers; Robin Eikelboom; Ayla Everink; Yelmer Everink; Lisa Gankema; Steven Gebbink; Daphne Geelink; Remco Holkenborg; Siem Huijskes; Julia Janssen; Chantal Kappert; Sara Konings; Lorin Lageschaar; Pascal Lageschaar; Elina Meekes; Pim Meijer; Elise Oesterholt; Teun Pasman; Daniël Platter; Bram Reijrink; Tim de Roo; Niké Schuurmans; Edgar Walterbos; Stan te Brake, Harreveld; Dylan Dicou, Harreveld; Annerie Eekelder, Harreveld; Joost Hogenkamp, Harreveld; Bob Toebes, Harreveld; Lonneke Toebes, Harreveld; Ad Wolters, Harreveld; Fleur Beening, Lichtenvoorde; Thijs Berentsen, Lichtenvoorde; Jesse Bomers, Lichtenvoorde; Christa te Dorsthorst, Lichtenvoorde; Lianne Gebbinck, Lichtenvoorde; Wendy Haverland, Lichtenvoorde; Faby te Hennepe, Lichtenvoorde; Tess Hofland, Lichtenvoorde; David Hogenelst, Lichtenvoorde; Berend Hoitink, Lichtenvoorde; Martijn Hulshof, Lichtenvoorde; Max van Iersel, Lichtenvoorde; Cathy Kellerman, Lichtenvoorde; Etienne Konink, Lichtenvoorde; Manuel Kuijk, Lichtenvoorde; Robbin Lensink, Lichtenvoorde; Harold van der Linden, Lichtenvoorde; Lars Lurvink, Lichtenvoorde; Kimberley Olijslager, Lichtenvoorde; Emily Rohof, Lichtenvoorde; Lynn Schüller, Lichtenvoorde; Laure Snijders, Lichtenvoorde; Berend Sonderen, Lichtenvoorde; Floor Storteler, Lichtenvoorde; Wouter Tijdink, Lichtenvoorde; Barend Vos, Lichtenvoorde; Yordi Wansink, Lichtenvoorde; Sophie ter Woerds, Lichtenvoorde; Dirk Wolterink, Lichtenvoorde; Nora Wopereis, Lichtenvoorde; Elze Hulshof, Lievelde; Kees Huntink, Lievelde; Miep klein Gebbink, Lievelde; Suzan Ten Have, Lievelde; Hidde Voerman, Lievelde; Nadine van Vuuren, Lievelde; Manon Walhof, Lievelde; Eline Weenink, Lievelde; Tim IJzereef, Marienvelde; Tom ten Hoopen, Neede; Bianca Kuenen, Ruurlo; Lynn Wopereis, Ruurlo; Sandra Pietrzyk, Vorden; Muriël Beernink, Vragender; Anke Gunnewick, Vragender; Jill Gunnewick, Vragender; Tim Kolkman, Vragender; Aniek te Kronnie, Vragender; Leon Lageschaar, Vragender; Tim Minkhorst, Vragender; Bas Reesink, Winterswijk; Birgit Bemers, Meddo; Douwe Bouchier, Zieuwent; David Cuppers, Zieuwent; Bart te Focht, Zieuwent; Thomas van Hagen, Zieuwent; Jordi Hummelink, Zieuwent; Kelly Klein Goldewijk, Zieuwent; Freek Toebes, Zieuwent; Lotte Vredegoor, Zieuwent.

Atheneum - Joyce Berentsen, Beltrum; Pascal te Bogt, Beltrum; Stan Lankveld, Beltrum; Jeroen Nijland, Beltrum; Eline Ribbers, Beltrum; Koen Lammerts van Bueren, Eibergen; Milou Spekschoor, Eibergen; Anne-Fleur Albering; Madelon Balk; Stijn Bomers; Thomas Bos; Sanne te Brinke; Floris Geessinck; Amelia Klein Gunnewiek; Dirk Meekes; Rik Waenink; Sanne ten Have, Harreveld; Martine Krabben, Harreveld; Mireille Beuting, Lichtenvoorde; Tessa Elferink, Lichtenvoorde; Rutger Freeman, Lichtenvoorde; Maartje Grevers, Lichtenvoorde; Geert ten Have, Lichtenvoorde; Niek te Hennepe, Lichtenvoorde; Yvette Horstink, Lichtenvoorde; Mathieu Klein Nienhuis, Lichtenvoorde; Lisa Klumperink, Lichtenvoorde; Gert-Jan Kobus, Lichtenvoorde; Dorien Lanting, Lichtenvoorde; Walter Lenssen, Lichtenvoorde; Kim Pillen, Lichtenvoorde; Joost Teunissen, Lichtenvoorde; Eva Ubbink, Lichtenvoorde; Daan Verheijen, Lichtenvoorde; Kees Wesselink, Lichtenvoorde; Marieke te Poele, Lievelde; Diede van Ruitenbeek, Vragender; Merel te Hofsté, Winterswijk; Dana van Ooijen, Meddo; Inge Wolterink, Zieuwent; Kate Wopereis, Zieuwent.

Gymnasium - Claudie Mentink, Beltrum; Pauline van Paridon, Eibergen; Silke Penterman, Eibergen; Paul Rooijakkers, Eibergen; Wieteke Mols, Harreveld; Sofie Klein Gunnewiek, Lichtenvoorde; Dolinda Molema, Lichtenvoorde; Lonneke van der Weerd, Lichtenvoorde; Chantal Molenwijk, Winterswijk; Maarten Smits, Winterswijk; Toon Storkhorst, Zieuwent.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Groenlo.

HAAKSBERGEN

Assinklyceum locatie Van Brakelstraat

VMBO Gemengde leerweg

Magd Abedo; Kaely Bannink; Rick Bauhuis; Guus van Bemmelen; Jim Benneker; Rinske Berends; Natalie Bergsma; Boris Bolder; Lysanne Bruins, Neede; Shari Busschers; Kerem Cebecioglu; Bjorn Damveld; Kim Derkink; Nick Diepenmaat; Sanne Dreierink; Merle Eijsink; Lars Elfring; Niek ten Elsen; Cigdem Ersoy; Jorieke Geltink; Femke Hagting, Enschede; Marél Hietbrink; Marloes Hoefman; Bjorn Horck; Sharon Horck; Max Huisman; Bo ter Huurne; Timo ter Huurne; Carlot Jurgens; Nena Knegt; Anne Fleur Kramer; Merle Kuipers, Hengevelde; Marjolein Lankheet; Jeroen Lansink; Lotte Leferink; Julia te Lintelo; Martijn Markerink, Neede; Youri Mentink; Manon Molenkamp; Femke Nijhof; Nick Oosting; Selin Özkuzucu; Stan Rodriguez; Robin Roetenberg; Ingo Scholten; Naomi Somhorst; Ramon Steffens; Dagmar Swerink; Rinse Timmerman; Iris Toebes; Coen Velthuis, Hengevelde; Myrthe Verhoef; Marten Verhoeven; Britt Vogt; Ryan ten Vregelaar; Gijs Wijlens; Hylke Wijlens; Jody Wijlens; Hugo van der Winkel; Zara Wissink; Sanne Zwerink.

VMBO Theoretische leerweg

Danique Bargerink; Loes ten Brinke; Laura ten Dijke; Roos Dokter; Marjolein Hakstegen; Lisa ten Have; Rob Hoefman; Minke Knoef; Jim Lamers; Samantha van der Lof; Mike Munniksma; Lotte Polderman, Enschede; Nona Westendorp.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Haaksbergen.

Assinklyceum locatie Haaksbergen-De Bouwmeester

Atheneum

Claudia Alberts; Eva Alferink; Anne Altena, Eibergen; Martijn Asschert, Eibergen; Rick Baas, Hengevelde; Tom Baumeister; Tom Bemthuis, Neede; Joost Blaauboer, Rekken; Sander Blokhorst, Hengevelde; Wiep Bolster; Anne ter Braak, Rietmolen; Iris Brockötter, Eibergen; Nicole Brunnekreeft; Relinde Damveld; Luc Evertzen, Eibergen; Tim Gering; Luuk Grefte, Hengevelde; Thomas Groot Nibbelink; Wouter Grooters, Eibergen; Pien ter Hedde, Eibergen; Christine Heuver, Groenlo; Jos van 't Hof; Knoed Horck; Heleen Kanne, Neede; Rick Keizers; Joyce Kerkemeijer, Rekken; Stef Kienhuis; Lissa Konhuurne; Wouter Krajenbrink, Eibergen; Lisalotte Leusink, Eibergen; Susan te Lintelo; Anna van der Lof; Jordy van Londen; Annelot Lubberink; Rémi Meeringa, Neede; Jordy Michorius; Jorn Molenkamp; Emilie Scheggetman; Annemarie Schokkin, Eibergen; Emma Smit, Neede; Britt Snieders; Rick Sniekers, Eibergen; Rosemerijn Struijk, Eibergen; Marieke Szymanski; Lotte ten Thije, Hengevelde; Pien ten Voorde; Eliza Wensink, Eibergen; Ties Westendorp; Lotte Witbreuk; Steffie Witbreuk.

Gymnasium

Kim Ditzel; Amanda Geenen, Haarlo; Janine Klein Rot; Iris Kleinherenbrink; Lieke Lankheet; Thomas Leinweber, Eibergen; Lisan Morsinkhof; Laurien Oosterwijk; Marjan Poelhuis, Rietmolen; Koen Schäperclaus, Eibergen; Roos Scholten; Rick te Spenke, Neede; Daan Wielens.

Havo

Hasher Ahmadi, Neede; Roni Aldib; Ivo Asschert, Eibergen; Aylin ter Avest, Haarlo; Nick Belshof; Jelte Belshof; Lisanne Belshof; Tim Belshof; Ben Bemthuis; Heleen Bergkamp, Hengevelde; Anouk Besteman; Heleen Blaauw, Eibergen; Sietske de Boer; Leonie Bonte, Neede; Tobias Borgelink, Rietmolen; Jordy ten Broeke; Koen Brug; Demy de Bruijn; Aniek Brummelhuis, Hengevelde; Hanne Brummelhuis; Daphne Buschers, Hengevelde; Dean Busschers; Niek ten Dam, Hengelo; Kubilay Durmusoglu; Elke Eijsink; Michelle ten Elsen, Neede; Yonca Ersoy, Enschede; Linde Gelissen; Sanne van Gent, Eibergen; Thijs Geurkink, Eibergen; Patrick Goorhuis, Hengevelde; Lisanne Grashof, Enschede; Miriam Groot Nibbelink; Anju Gurung; Wessel ten Hagen; Koen Haverkate; Dennis Heuker of Hoek; Mike Hilderink, Enschede; Niels Hoffmann; Ran Hogeweg, Eibergen; Elisa Holthaus, Eibergen; Laura Horck; Sanne Huijsman, Neede; Miranda Imminga, Neede; Ilhem Khiraoui; Cecil van Klaveren; Désirée Kleverwal, Eibergen; Jet Kolenbrander; Brian van der Kuil; Bo Lamers; Mark Lefering, Eibergen; Bas Leferink; Brian Legro, Eibergen; Marloes Legtenberg, Hengevelde; Marit van der Lei, Eibergen; Mirle Luttikhold; Isabelle van Maanen, Neede; Jelle Meerstra; Jessie Mentink; Jurian Meuldijk; Bas Middelhuis; Lars Middelhuis, Eibergen; Niek Morsinkhof, Bentelo; Lisa Nijbroek, Eibergen; Mats Nijhof; Bob Nijhuis, Eibergen; Stijn Odink; Annemarijn Oonk, Eibergen; Bas Pellen, Rietmolen; Bastiaan Penterman, Eibergen; Bas Polman; Lars Prinsen, Haarlo; Tim te Raa, Rekken; Bo Raamsteeboers; Danique Reith; Derk Renema; Job Rexwinkel, Neede; Joyce Roerdink, Eibergen; Rick Ruesink, Eibergen; Merlin Rupert; Sharon Rupert; Ruben Scholten; Carlijn Semmekrot, Diepenheim; Wesley Siemerink; Kevin Smit, Hengevelde; Martijn Stapelbroek, Eibergen; Patrick Steffens; Lotte Swerink, Neede; Leonie Tenhagen, Rietmolen; Jildou Veldman; Vivian Velthuis; Lars Veltkamp; Youri Verbeek; Mitchel Vogt; Stan ten Vregelaar; Frederick Weeink; Sjoerd Welcker; Riëlle Wielens; Stephanie Wijdenes, Neede; Guido Winkelhorst; Sanne Wolferink;

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Haaksbergen.

HENGELO

OSG Hengelo

Bataafs Lyceum

Theoretische leerweg

Cem Akpinar; Noëlle Averdijk; Boyd Belshof; Koen Biersma; Marjolein Boers; Jane van Brakel; Damai Detiger; Merle Fischer; Açelya Göktas; Job de Graaf; Laura Groot-Zevert; Céline Hazewinkel; Jordy Hesselink; Joey Heuver; Bas Horsselenberg; Steven Houtkooper; Jasper Kerkdijk; Amber de Maar; Rob Meijerink; Romana Miladinovic; Ilja van Netten; Inez te Pas; Rinske Pieksma; Anton Platonov; Thijmen Rakers; Niek Rehijaan; Stijnar Ros; Ischi Scheurink; Britt Sieverink; Devrin Smits; Luuk Snijder; Thomas Steen; Jan Veldhuis; Didi Venekatte; Lindsay Vluttert; Emilie Wilbrink; Jeroen Winterink. Havo Tim Beijer; Robin Biersma; Djashwand Budhram; Debralee Coenraad; Jordy Dobbe; Emiel ten Donkelaar; Eva Driessen; Lisa Drosten; Nikki Drosten; Koen Fischer; Wil Franke; Mitchell Freriksen; Thara Heuten; Bjorn Kamp; Maureen Klaver; Sjoerd Koning; Joris Kraaijvanger; Arjen Kuurstra; Lisa ten Lohuis; Robin Menduapessy; Mirthe Meulenbroek; Alain Overberg; David Proost; Lorna Rhodes; Daan Saft; Thomas Scheij; Tessa Steensma; Robin Steenwelle; Nima Vatankhahgadim; Tommie Veldscholten; Douwe Wind; Rianne Winterink; Weiling Yeh; Johnny Zhu.

Atheneum

Babette Almoes; Jelmer Assink; Petra van Baar; Jeroen Borst; Cansu Dengiz; Peter Dragstra; Bastian Drees; Maureen Ensink; Gijs Fokkink; Niek Geerdink; Lieke Hazelhoff; Esma Karadag; Jos Kolenbrander; Floor van der Loo; Sylvana Louwes; Vera Nauta; Patti Nijhuis; Thomas Oud; Lieke Petter; Amin Qureishi; Thomas Reesink; Gijs Romme; Hans Schollaardt; Elianne Spit; Kayleigh Start; Amaran Suntharan; Steven Tilmans.

Gymnasium

Christine van Baar; Jacob Bakx; Bram Boomsma; Daniëlle Bruel; Wei Wei Cheng; Cato Corsten; Rosemarie Cramer; Dorien van Dam; Vincent Gerez; Bram van der Hoff; Anne Monsanto; Tessa Nelissen; Davey Oogjes; Louise Oomen; Saskia Regtuit; Huriye Yaldiz.

Montessori College Twente

Theoretische leerweg

Kaylee Achterhuis; Sander Agelink; Iris Asbroek; Daan Bakker; Desi Balk; Nicole Barink; Joris Beijen; Amber Bekker; Linton van Benthem; Danique Bevers; Elody Bijen; Destiny Billows; Rianne Boddeman; Nikki Bragonje; Lis Brouwers; Bram ten Brücke; Jordy Bruinsma; Simone van Corbach; Arent Jan van Dijk; Yannis ter Doest; Anouk di Donato; Dylan ten Donkelaar; Jeroen Eenink; Rachel Emsbroek; Maaike Euverman; Annelot Extercatte; Dewi Fahrendorf; Judith Foekens; Koen Fransen; Sem Geerdink; Eline Geusendam; Lars Giesen; Koen Grobben; Helen de Groot; Martijn Groot Rouwen; Melis Gülbey; Sven Hakkenbroek; Marleen ter Hedde; Sanne Hefti; Natasja Heimerink; Mart Hesselink; Renee Hof; Tetske Horsthuis; Darian Huiskes; Richard Jansen; Meike Kamp; Maik Karsten; Maaike Kats; Lotte Kosterink; Robbert Kranenburg; Sjoerd Kuster; Nathalie Lansink; Juriaan van Loenen; Zenzi Löwik; Kevin Mens; Jacob Meulenbroek; Ruud Meulenbroek; Maartje Moleman; Floor Molenaar; Jayson Moolenaar; Sharon Morhée; Frank Morssinkhof; Ylva Oosterling; Caily Oude Groeniger; Iris Pieksma; Aimée Pisano; Chiron Pisano; Martijn Pluim; Demi Pot; Tania Rahman; Shannen Reinders; Demi Schasfoort; Stan Scheurink; Iris Sieljes; Siert Sietsma; Wout Sinnema; Lars Spijker; Frank Stegehuis; Angela Stoelers; Frank Tijs; Bas Timpers; Kars van der Tuin; Joost Verhoeven; Merle de Vos; Nina Wesselink; Kimberly van Wezel; Vera van Wezel; Sharona Wientjes; Fleurieke te Wierik.

Havo

Guus Bathoorn; Fleur Bekebrede; Marlinde Berkel; Marthe Beumers; Bram Beune; Bart Breukers; Jolien ter Brugge; Mitchell Brugge; Stef Bunte; Martijn Bus; Martijn Busschers; Thomas Busschers; Sanne de Ceuninck van Capelle; Wouter Dewulf; Céline Dorée; Denise Duin; Jolien Eilers; Anna Exterkate; Laura Gervedink-Nijhuis; Reinbert Glas; Daan Grobben; Mark Groot; Femke Halenbeek; Rosan van der Ham; Stef Heijnekamp; Dion Hemmer; Loes Hodes; Madelon van Huizen; Annely Kamp; Vincent Kamp; Marthe Kamphuis; Esmée Kanters; Cleo Kappert; Nicol Kole; Clint Koornstra; Martijn Koster; Koen Leferink Op Reinink; Anki Lenferink; Tessa Letort; Melissa Lohn; Annemijn Masselink; Lennart Meijerink; Lennart Mollink; Bob Mondria; Okke Mulder; Carmen Muskee; Merlin Nieterau; Ruth Nijenhuis; Malou van de Noort; Patrick Oosterom; Eva Pellen; Floris Poessé; Pepijn Ponsioen; Minouq Post; Sanne Pross; Jonne Rauch; Kees Remers; Joop Renting; Mike Rietman; Joris Roeling; Sanne Roeling; Yonda Rolink; Nelleke Schabos; Niels Scheffer; Tessa Scholten; Mathijs Schoolkate; Emily Smelt; Maike Smit; Michiel Soethoudt; Manuela Van Someren; Mandy Spaltman; Marit Sueters; Marije Telgenkamp; Willemijn Tenten; Roosmarijn Tijhuis; Mieke van Veen; Jasper Veldhuis; Emma Weltings; Bas Westerhof; Yannick de Wilde; Deborah Wissink; Wouter Wissink.

Atheneum

Tom Analbers; Rolf van Baalen; Guus Beerlage; Rick Blankestijn; Bart Bonvanie; Aeilko Bos; Rommy Bos; Emma Botter; Thierry de Bruijn; Nienke van Buuren; Marion Carol; Jasper Durville; Gerrit-Jan ten Harkel; Lisa Harms; Stan Heerink; Mart Heidemann; Jeroen Heuver; Myrthe Huckriede; Linde Hulsmeijers; Marlijne Jans; Jeroen Konings; Amber Krake; Sam Lansink; Tim Laros; Merel Limbeek; Anieck Lomans; Nathan Meershoek; Mirle van Merksteijn; Martijn Mulder; Melissa van Nellestijn; Maaike van Os; Silke Oude Aarninkhof; Sterre Peters; Eke van der Ploeg; Willem Renting; Cindy Rikhof; Constantijn Rip; Annemay Schepers; Jolien Schrik; Teun Schurink; Lennert Schuttenbeld; Nicoline Swerms Suwijn; Willem-Jan Velderman; Lisette Verkerk; Jessy Vijn; Jill van de Walle; Vera Wanders; Kevin Weghorst; Niels Weijermars; Daan Weller; Loes Westerhof; Anouk Wind; Sophie van der Woerdt; Chalid Yasakov; Tess Yntema; Carmen Ziel; Lilly Zwerink.

Gilde College

Basis beroepsgerichte leerweg

Bouw breed

Kelvin Geerdink; Johnno Kuitert; Ramon Scholten; Leroy van der Wei.

Electrotechniek

Chris Hoving; Alex Oplaat.

Handel en administratie

Burak Cimen; Iris de Keijzer; Manice Lopez; Robin Meenhuijs; Youri Munster; Rik Ophuis; Serkan Ozkan.

Zorg en Welzijn breed

Edwin Alkan; Kim Buitenhuis; Roos Dekker; Sontje Francisca; Tiffany Kist; Lisa Kroeze; Jadi Leeftink; Shannen Markslag; Luuk Muller; Aiska Mustafazade; Saskia Oude Heuvel; Kimberly Scholten; Rosaline Sesay; Laura Sip.

Kader beroepsgerichte leerweg

Bouw breed

Stan van Alsté; Jordy Schoemaker

Electrotechniek

Sten op de Haar; Michel Kamp; Killian Katgert; Mark Koomen; Nils Peters; Alex Winkeler.

Handel en administratie

Maikel Berends; Zoey Bolks; Danny Bunte; Lisanne den Elzen; Geoffrey van der Geest; Sacha Kirk; Sem Klein Oonk; Mink Klein Wolterink; Romee Klein Wolterink; Bas Kolk; Bram Maters; George Nalband; Niek Pals; Debby Schunselaar; Tom Selfhout; Denzel Verginie.

Zorg en Welzijn breed

Emma Aalders; Nejra Alic; Sharon Arends; Kelly Asbroek; Mert Baglar; Aniek Bruggink; Niek Hovestad; Demi Klasen; Lauren van Poppel; Kelly Rengelink; Sely Uitslag; Elles Vos; Jessy van der Wal; Anne Willemsen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Hengelo.

Scholengemeenschap Twickel, Hengelo

Twickel College Hengelo

VWO

Cultuur en Maatschappij

Stefan Heinink, Borne; Kjeld Heuker of Hoek; Sjeel Kenkhuis, Saasveld; Danique Sentker; Rahannah van Stapele; Noralie Weusthuis.

Economie en Maatschappij

Casper Bebseler, Goor; Ismael Caspers; Joy van Engelen, Borne; Marleen Horsselenberg, Borne; Mats Knuif, Borne; Colin Monteiro, Delden; Maarten Nieuwkamp, Borne; Anouk van Rooijen, Delden; Max Schwering, Borne; Elsemiek Stoeten; Ruben Tappel; Kiki Wesselink.

Cultuur en Maatschappij & Economie en Maatschappij

Maaike Grevinga; Tim Kamphuis, Delden; Tiemen Wind.

Natuur en Gezondheid

Demi van der A; Robin Bolscher, Ambt-Delden; Romy Jeuring; Toon van Keulen; Anouk Nijland, Saasveld; Jesse Rademaker, Borne; Kay Wagelaar, Borne; Irene van de Wiel; Simone Wienk.

Natuur en Techniek

Sylvia van Doorn, Goor; Liesbeth Mulder; Willeke Mulder; Victor Roetgerink, Borne; Styan Zwerus, Hertme.

Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

Ben ten Berge; Leon Blokhorst, Hengevelde; Iris van den Broek, Borne; Iris Bunte; Wout Essink, Hengevelde; Arnold Heijmer, Hengevelde; Daphne van Hesteren; Antoine Katgert, Borne; Cas Keizers, Delden; Eva Labrujere, Borne; Margot Maathuis, Borne; Karen Sanders, Borne; Hugo Schouw; Lindsey Staijen, Goor; Reinofke van de Vis, Hengevelde; Freddie Visschedijk; Niels Vluttert, Borne; Sem Vossebeld; Sharon Wennink.

HAVO

Cultuur en Maatschappij

Bianca van Bel, Goor; Stefanie Grob, Borne; Nadine Klaver, Goor; Claude Langhout; Dorien Meijer; Anique Peper, Borne; Lloyd Philippo; Anouk Pol, Delden; Sophie Reef; Naomi Schipper; Jana Simmelink; Elleke Spit, Delden; Corien Stakenkamp, Bentelo; Diede Verdouw; Stacey Voll.

Economie en Maatschappij

Lucas Achterberg, Borne; Mitchel Baake, Delden; Marc van Belkum, Delden; Marieke van den Berg, Borne; Glenn Beuink; Romy Bloemberg; Susanne Boes; Lisa Boevink; Lynn Bouwhuis, Enschede; Lotte ten Brummelhuis, Delden; Max Brunninkhuis, Borne; Jeroen Buschers Ambt-Delden; Duuk Elferink, Borne; Bob van Essen, Borne; Luke van Essen; Len van Essen; Loes Feenstra; Amy Goense, Goor; Annemiek Haandrikman; Melanie ter Haar, Borne; Jeanine Hodes; Marieke van der Hoef; Renske Huiskes, Hertme; Kubilay Isik; Romy Katier, Bentelo; Dominique Kleinsman; Maureen Koopman; Xander Kranenberg, Goor; Frederik Kroekenstoel, Borne; Bart Kruders Ambt-Delden; Iris Kuipers, Saasveld; Liza Lulof, Borne; Kay Moekotte, Borne; Daphne Molenbroek, Borne; Marije Nieland, Bentelo; Twan Nijkrake; Jorrit Nijland, Saasveld; Ayla Nur, Borne; Mariëtte Odink, Borne; Hein Oude Hesselink, Ambt-Delden; Linsey Oude Meijers, Borne; Merijn Ouwens; Wouter Pelle, Borne; Sjoerd Pierik, Hengevelde; Anne Pomp, Delden; Stefan Pross, Borne; Stijn Reimert, Saasveld; Linda Reinders, Delden; Sophie Rikhof, Borne; Maartje Slot; Thijs Soer, Borne; Rick Stoker, Borne; Janneke Temmink; Anouk Teunissen, Haaksbergen; Laurien Veldhuis, Borne; Caroline Vleghert; Brenda Vos, Borne; Joost de Vries; Tim Wegereef, Hengevelde; Loes Weghorst, Borne; Lieke Willemsen.

Cultuur en Maatschappij & Economie en Maatschappij

Jet Ankersmid, Rietmolen; Ian Besselink; Sharon Hemel, Bentelo; Melissa Mollink, Borne; Karien Oude Wolbers, Borne.

Natuur en Gezondheid.

Kyra Bartelink; Gery Broekhuis, Haaksbergen; Wouter van Driel, Borne; Dorien Freriksen; Aniek Froeling; Mathijs Gelen, Goor; Yvet Huis in ‘t Veld, Borne; Lotte de Jong, Borne; Loran Lubberink, Ambt-Delden; Charlot Marijnen; Jochem Nijland, Ambt-Delden; Joost Ottink; Esmee Pepers, Delden; Iris Pol, Delden; Evelien Roelofs, Borne; Lyan Siegerink, Bentelo; Romée Tenhagen; Veerle Tijink, Hertme; Kim Vaneker; Joren Veltman.

Natuur en Techniek

Yasmin Amel Gharib; Wesley Assink, Borne; Kevin Eissink, Bentelo; Maarten van Eldik, Borne; Daan Ensink, Borne; Hans Kruise, Borne; Michiel Rensink, Borne; Coen Schwering, Borne; Gert Willems, Borne.

Natuur en Techniek & Natuur en Gezondheid

Linda Grafen; Stef Hofstede; Bram Masselink, Borne; Jelle Meijerink, Saasveld; Koen Roelofs, Delden; Simge Sardogan; Naomi ten Tije, Ambt-Delden.

Locatie Paul Krugerstraat

VMBO Theoretisch/Gemengde Leerweg

Eva van den Abeelen; Sanne Adolfsen; Laure Asbroek; Derya Aslandogan; Lisa Assink; Marleen Bark, Borne; Niek Beld; Carmen Berghuis; Pieter van Berkel; Leon ter Bogt; Lisa Bomers, Borne; Roos Bomers, Ambt-Delden; Anouk Bos, Bentelo; Mirte Botter; Emma Botterhuis; Marloes Bouman, Delden; Carlo Brandhoff; Carmen ten Brink, Bentelo; Lotte Buschman, Borne; Demi Calmer; Felicity Colijn; Sanne van Dijk, Rijssen; Morgan Drenthen; Maud ter Elst; Carmen Freriksen, Borne; Renske Freriksen, Delden; Thomas Geerdinck; Niek Geerdink; Kim Gerrits, Borne; Renske Geuverink; Bente Goorkate; Mirthe Grooten, Borne; Marel Groothuis, Ambt-Delden; Ivo Grote Beverborg; Lars ter Haar, Borne; Dion Haverkort; Kelly ten Heggeler, Ambt-Delden; Marloes Hendriks; Cristel Hogenkamp; Maarten Hondorp; Damon Hooymans; Charlotte Katier, Ambt-Delden; Thomas Klein Wolterink, Delden; Martijn Kleissen, Borne; Lisanne Kranenburg, Delden; Floris Kroekenstoel, Borne; Stef Kruders, Ambt-Delden; Lars Kruze, Delden; Lonneke Küthe, Delden; Sven Lammerink; Erik Le Fevre; Djen Leeftink; Jessica Lentelink, Hengevelde; Pien Lubbers; Britt Mallens; Clairissa Mc Clure, Borne; Mitchel Meckelenkamp, Borne; Wessel Meutstege, Markelo; Joan Moes; Björn Nijhof; Fabian Olde Engberink, Borne; Lotte Olthof; Michelle Oosterhof; Max van Otten, Delden; Pascal Oude Groeniger; Rick Oude Heuvel, Delden; Priscilla Penninkhof, Borne; Cyriel Peters, Hengevelde; Yvar Philips; Quinten Plasmeijer; Maikey Poppinghaus; Mark-Anthony Richinsin; Wisse Robers; Stefan de Roos, Borne; Anouk Sanders; Babet Schalkwijk, Delden; Tom Schippers, Borne; Linde Scholten; Ruud Schouw; Thom Slaghekke, Bentelo; Scotty Smit, Delden; Mike Snellens; Dene Stekelenburg; Maud van der Velde; Aimée Veldhuis; Manon Velthuis, Bentelo; Sam Venema; Bas Vinke; Martin Vleghert; Bas Voogt; Nena de Vries, Goor; Amber Welles, Borne; Myrthe Werning, Ambt-Delden; Mike Wiegers; Marlou Wienk, Ambt-Delden; Eline Wienk; Nick Willemsen; Eline Wilmink; Kaj Witteveen, Borne; Amilio Zahra; Lisa van Zelm; Roel van Zetten; Daan Ziel, Diepenheim.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Hengelo.

Scholengemeenschap Citycollege De Grundel Hengelo

vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg

Economie afdeling Handel & Verkoop

Hamid Ahmad; Kicky Boersma; Akad Eliyou; Jeroen Harmsen; Jon de Rooy; Kim Wolthuis.

Zorg & Welzijn afdeling Verzorging

Lotte Billijon; Kübra Çapar; Rümeysa Durak; Yvette Ebelties, Enschede; Leanne Jouwsma; Dennis Koster; Judith Koster; Manon Wenger.

vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg

Economie afdeling Handel & Verkoop

Basna Akfidan; Jessica Alkema, Enschede; Aday Büyükkaya; Manuel Cakir; Alwin Derby; Niyazi Dogan; Aysun Ekici; Bjorn Geerdink; Iris Grimberg, Borne; Dennis Groenewegen; Iris Hof; Charbel Issa; Cas Jonker; Mustafa Kirlangiç; Melissa Michael; Bryan Nijhof; Esra Pilavci; Danny Poldervaart; Tamiru Reinink; Dustin Rooroh; Hamed Saghir; Baris Sakarya, Borne; Bryan Schepers; Küpra Sen; Laura Snellink; Sevda Sungur; Joey Wessels; Jermaine Wielingen; Kay Winter; Ceren Yeter; Ebru Yilmaz.

Zorg & Welzijn afdeling Verzorging

Liana Abdullah; Fatima Babacan; Jeffrey Bokhove; Kim Di Donato; Kelly Dorenbusch; Elaha Elyasi; Ápril Grave; Leroy ter Heide; Mara Hensen; Linda Mohammedamin, Gronau, Duitsland; Melissa van Putten; Daniek van Stein Callenfels; Mike Tempelman, Enschede; Sanne van Voorst.

vmbo Theoretische Leerweg

Lelyan Al-Hano; Ibrahim Altun; Leroy Ay; Faustino Biljoen; Melike Böyükdipi; Muta Chavgoulidze; Iris van Deursen; Melanie Dogan; Manuel Elyo; Cristian Fischer; Regina Harutunian, Borne; Krista Hiemstra, Borne; Lorenzo Hoekman; Steven Hoogervorst; Rodney van Houten; Wouter Jacobs, Borne; Nordin Janssen; Yasemin Ketenci; Dewi Kormelink; Lesley Kormelink; Lisa Krabbenbos; Tom Kroese; Hein Letteboer, Borne; Vincent Leyng, Borne; Laura Meijer; Rima Minasian; Quintin Misset, Goor; Lotte van der Moolen; Menda Öksüz; Jochem Oldenhof; Lieke Otter; Annemarie den Ouden; Natasja Plokkaar; Bente Reekers; Maike van Rheden; Isabela Day Santos de Faria; Marjolein Seller; Jurjen Sluman, Borne; Joey Snijders, Borne; Melati Tanahatoe, Ambt Delden; Esra Turhan; Fleur in het Veld; Erron Veltmeijer; Jesse Vaasen; Chantal Vos; Dennis Wigbold, Deurningen; Simone Walinga.

vmbo Gemengde Leerweg

Anne Kolthoff; Cheyenne Zarkadas.

Havo

Frederique Abbink; Tibel Afrim, Borne; Martijn Bakker; Iris Barink, Borne; Myrthe Bartniczok; Michael van Berkum; Gijs Boshuis; Bernice Brunink; Frank Cats; Sverre Centen; Joris Colenbrander; Marcus Coskun; Coen Ensink; Wietske Faber; Wesdi Ferhani; Thari Freriksen; Siebren Frühling; Jarno Geertman, Borne; Christian Gervink, Borne; Zalin Gouriye; Chris Grootjans, Borne; Daniëlle Grootte Bromhaar, Ambt-Delden; Luuk Grote Beverborg; Denise Habing; Carlijn van den Heuvel; Mark Jansen; Jeroen de Jong; Gijs Keppels; Thomas Klaassen; Floris Klokgieters; Aernout Klokgieters; Marjolein Klunder; Jesse Knopers; Hilde Koetsveld; Marije Korenromp; Danique Korenromp; Rik Laarhuis, Delden; Lisanne Lammertink; Manon Luiken; Kimberly Mai; Robert Martin; Thomas Martinus, Borne; Ali Mavu; Yanniek Mijnders, Borne; Jade Morssinkhof; Roosmarijn Muller, Borne; Luc Niessen, Delden; Priscilla Nijboer; Douwe Nijland, Borne; Romeo Noeken, Gronau, Duitsland; Elmer Noorman; Loes van Opheusden; Emma Oude Egberink, Borne; Daan Oude Lansink, Borne; Matthijs Oude Vrielink; Seval Özdemir; Chantal Pellewever; Joren Pillen; Rob Rientjes; Sander Slootman, Borne; Kjelt Steffens; Jeanine Titulaer, Delden; Kevin Vaanholt; Isabelle Vaca; Sharon Wessels; Pim Wevers; Bas Zomer.

VWO

Atheneum

Daisy Balk; Pepijn van der Beek, Borne; Wouter Beens; Mike Beld; Annette van der Berg; Estrella Brand, Bentelo; Marije ten Brummelhuis; Bas Buschman, Borne; Anja Campmans, Borne; Nicole Cusveller; Jamie Duburg, Enschede; Rany Elyo; Zander Evenberg; Marit Flokstra, Delden; Christine van Gorp; Rick Groenendijk; Maud Grootelaar; Koen Hagedoorn; Niels Heijerman, Delden; Erik van Helvert, Borne; Britt Hippert; Martijn Hottenhuis, Borne; Jordy Janssen; Bjarn de Jong; Shera Kersbergen; Daan Kolthof; Marjolein Kooij, Delden; Denise Korterik, Borne; Anieke Kranenburg, Delden; Sibel Kütükcü; Wouter Lardinois; Marèl Leferink op Reinink; Koen Leijendekker; Jelmer Lenstra; Tom Morsink; David Morskieft; Amber Mulder, Borne; Kimberly Nijboer; Sophie Nijenhuis; Bas Nijland; Merle Nijland, Deurningen; Linde Olde Olthof; Kees Oonk, Borne; Rick Oude Vrielink, Borne; Tom Perik; Manuel Racho; Naomi Repko, Borne; Jennifer Rikkert, Delden; Felicia Rindt; Judith Ritsema, Borne; Melvin Roebersen; Kim Schagen, Delden; Liese Schmidt; Tessel Schriemer, Delden; Arjen Schultinga; Lisanne Schuurman; Mike Snijder; Britt Strating; Frank Tenniglo; Heike Vollenbroek; Iris de Vos, Enschede; Pascal de Vries; Guy Wegter, Delden; Hylke van der Wel; Iris Westland; Frits Wiersma; Kim van Wijk; Amber Winters; Jeroen Workel, Borne; Tim Zengerink; Eva Zillen, Delden; Daan Zillen, Delden.

Gymnasium

Ilse Berends; Milou Bilion; Djorro Bleij; Valerie Brok; Thaisa Cijntje; Vera van Duuren; Laura Glade, Delden; Britte de Groot, Delden; Bart Haagsma; Else Huis in ‘t Veld, Borne; Lisa Huis in ‘t Veld, Borne; Sylvia Jongsma; Gerwin Koopman; Bram Leemeijer, Borne; Timo van Leerdam; Mirthe van Leeuwen; Kai Yu Ma; Frederike Mulder, Bentelo; Arne te Nijenhuis, Borne; Denise Perik, Delden; Ella van de Pol; Jennifer Reinhard, Borne; Janet Render; Willem-Jan Rensink; Olivier Rutgers; Laura Steenbeeke; Merel Streng; Rianne Teunis; Olivia The; Anne Varvik; Myrte Visser; Lara Vlot; Rob Wenneker; Iris de Wit; Koen Wortelboer.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Hengelo.

GOOR

Scholengemeenschap De Waerdenborch, Locatie Goor

VMBO Theoretische leerweg Economie - Nieke Baake; Sophie Caumanns, Diepenheim; Tess Eelderink; Joost Elderink, Diepenheim; Thijs Elderink, Diepenheim; Tim Haafkes; Bart Kingma; Koen Kuijper; Mireille Lankheet; Thimo de Lat; Marleen de Leeuw; Maxime Ligtenberg, Diepenheim; Lieke Lupsen; Kay Manrho; Joris Meijer; Justine Meijer; Jelle Meutstege, Ambt Delden; Reinout Nieuwenhave, Diepenheim; Tessa Nijhof; Thérèse Pijpe; Tommas Roessink, Diepenheim; Ibe Schuite; Bas Steenbergen; Paula Veenstra; Thomas Velderman; Dennis Wegereef, Hengevelde; Quinten Wensink; Jurian te Wierik, Markelo.

Techniek - Danny Bannink, Markelo; Rutger ter Horst; Alec de Mönnink; Leon Olde Daalhuis, Diepenheim; Mike Semmekrot; Kevin van der Weide.

Zorg en Welzijn - Céline Bekkernens, Markelo; Laure Broekkamp; Frederike Mintjens, Ambt Delden; Laurenz Scholten; Bo Spoelder; Merle te Velthuis.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Goor.

HOLTEN

Scholengemeenschap De Waerdenborch, Holten

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg - Bouwbreed Rik Dolleman, Bathmen; Rick Kemper, Deventer; Rick van de Leur; Michael Luberti, Enter; Jelle van der Meij, Bathmen; Gerwin van der Meulen, Bathmen; Jordi Schiphorst, Bathmen; Emiel van Schooten, Nieuw Heeten; Lars Welmer, Markelo; Joery Wenderman, Goor; Remco de Wit, Goor.

Handel en Administratie - Jacco Bolink, Bathmen; Maroesha Bouwmeester; Sanne Geerling; Romy Rumpf, Okkenbroek; Mabel Schepers.

Instalektro - Luuk in 't Hof, Bathmen; Erwin Paal, Goor; Youri de Vries, Goor. Installatietechniek - Willem Noteboom, Markelo.

Metaaltechniek - Glenn Asbroek, Goor; Frank Boode; Roy Jansen; Heysem Kel, Goor; Merten Kok; Dennis Rietman; Justin Sanderman, Markelo; Jordi Scholthof, Kring van Dorth; Luke Wierenga, Goor.

Verzorging - Robi Bierhof, Deventer; Jesse Bleeker, Goor; Verel Bolink, Markelo; Mireille Braat, Deventer; Chantal Duchatteau, Deventer; Lisa van Eek; Ilse Hendriks, Goor; Marly van den Heuvel, Deventer; Michelle Kikkert, Lettele; Wendy Kist, Goor; Twan Koerkamp, Deventer; Sifra Oevering, Laren Gld.; Maike van de Pieterman; Ronald Poorterman; Bob Reilly; Hilde Scheggetman, Laren Gld.; Richelle van Stijn, Deventer; Sanne Top, Markelo; Chanèl Udink, Markelo; Thijs Wessels, Enter; Stephanie te Wierik, Lettele.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg - Bouwbreed Thijs Huis in 't Veld, Bathmen; Stefan Mihajlovic, Deventer; Wouter Rensen, Markelo.

Handel en Administratie - Jessy Berghuis, Markelo; Dewy Blankhorst, Markelo; Monique Bronsvoord, Bathmen; Johnno Dijkink; Maick Egbers, Bathmen; Rukiye Eroglu, Goor; Jasper Foks; Cas Fransen, Deventer; Tessa Groeneweg, Markelo; Fayaz Hashemi, Markelo; Dennis Hettinga, Deventer; Coen Hilberink; Chiel Hunneman, Nieuw Heeten; Gerben Kamperman; Jorrit Knol, Goor; Robin Lammers; Jorrit Loman, Lochem; Jim Mulder; Sija Papperse, Markelo; Sander Pöttker, Bathmen; Jordy Prins; Daniëlle Radstake, Lochem; Andrea van de Riet, Goor; Daisy Schuttenbeld, Goor; Carmen Snijders, Rijssen; Mike Soer, Goor; Justin Stam, Rijssen; Lars Stegeman; Wouter-Eric Stegink, Dijkerhoek; Eliz Sucuoglu, Rijssen; Matthijs Tempelman; Marijn Theijink, Markelo; Anique Tijhuis, Bathmen; Richard van der Velde, Goor; Mees Veldhoven, Markelo; Jan Willem Volkerink, Diepenheim; Noëlle Vosman, Goor; Pernille Weekhout, Markelo; Florian Willighagen, Bathmen; Gerth Willighagen; Stephan Zanting; Jeroen Zoetbrood, Harfsen.

Instalektro - Alexander Driezes, Markelo; Kevin Kruk; Abe Schram, Deventer; Wouter Stoelhorst, Goor; Luuk Teeselink, Okkenbroek.

Metaaltechniek - Nico Brinkman, Diepenheim; Sander Koeslag, Laren Gld.; Jarno Mensink, Markelo; Wilbert Nijenhuis, Markelo; Rens Nijenkamp; Stephen Swaay, Epse.

Metalektro - Willian Beldman; Patrick Kampman, Nieuw Heeten; Gerald Stokreef, Markelo.

Verzorging - Denise Beunk, Rijssen; Ilse Jansen Manenschijn, Bathmen; Tess Meijer, Goor; Lauri Paalman; Francien Schinkel, Deventer; Claudia Schreurs, Markelo; Lieke Smale, Bathmen; Michelle Tijhuis, Bathmen; Nathalie Tuitert. Markelo; Sharon Tuitert, Markelo; Nathalie Vos, Goor; Patrick Willems, Rijssen.

Gemengde leerweg Economie - Soraya Brouwer; Danny Harbers, Rijssen; Anouk Hoogland; Jordy Landeweerd.

Techniek - Stef Haarman, Bathmen.

Zorg en Welzijn - Angela Holmer, Bathmen; Fleur Hunneman, Nieuw Heeten; Myrthe Vruwink, Markelo.

Theoretische leerweg Economie - Jeroen Achtereekte, Deventer; Franka van Beem, Markelo; Jeroen Bolink, Markelo; Jeroen Bouwmeester, Markelo; Luc Brinckate, Markelo; Marlou Bronsvoort; Laura Bruggink, Rijssen; Lars Bultman, Deventer; Claudia Cramer, Bathmen; Laurie ten Dam, Kring van Dorth; Alieke Dam Wichers, Wierden; Pascal Esmeijer, Bathmen; Rick Galgenbeld, Deventer; Simon Gecer, Nijverdal; Kees van Gelder; Lonneke Gersen, Markelo; Joris ten Have, Okkenbroek; Cyril in 't Hof, Bathmen; Jord Jansen, Rijssen; Cinda Jazia, Rijssen; Marghalera Kobakiwal, Rijssen; Viktor Koning; Simone Lammertink; Kyra Leunk, Markelo; Tamara Meijerink; Anne Meilink; Amy Mossink; Steyn Nagel, Markelo; John Nijenhuis, Markelo; Joris Nikkels, Bathmen; Tugba Okumus, Rijssen; Rik Ooms, Markelo; Anne Otterspeer, Bathmen; Karlijn van Putten, Bathmen; Devlin Roessink, Rijssen; Corné Romeijn, Markelo; Daan Roubos, Markelo; Jesper Runneboom, Hellendoorn; Manon Scheer; Daan Schippers; Jelmer Schreurs, Markelo; Willem Schutte, Bathmen; Tamar Swaab; Tom Teeselink, Bathmen; Brent Temmink, Bathmen; Jilly Ulfman; Denise van Verseveld; Kitty Villois, Bathmen; Jesper Voogsgeerd, Bathmen; Amber Vos, Rijssen; Thijs Wagenvoort, Bathmen; Wessel Witteveen, Hellendoorn; Ka Lok Wong; Daphne van der Zwaag.

Landbouw - Jordi van der Linden; Linda Platerink, Laren Gld.; Marco Rouwhof, Markelo.

Techniek - Rens Buschers; Sietse Disselhorst, Nieuw Heeten; Martijn Haijtink, Laren Gld.; Koen ten Have, Nieuw Heeten; Jelme Jansen van der Sligte; Huub de Jonge, Bathmen; Jan Poortinga; Mathijs Scholten, Rijssen; Jarno Vasters.

Zorg en Welzijn - Nikki Beeftink; Pym de Heer, Markelo; Anouk Herder, Nieuw Heeten; Marleen Jansen; Sharel Lassche, Markelo; Roos Nijhuis, Deventer; Elisa Nijkamp; Nadya Schaper; Famke Seep, Markelo; Willemien Weijers; Lonneke de Winter, Deventer.

HAVO - Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij - Lisa Broekman, Markelo.

Cultuur en Maatschappij - Josette Bolink; Daphne Hargeerds, Markelo; Joy Nijmeijer, Goor; Marthe Roessink, Diepenheim; Nienke Smidt, Goor; Malou Stam; Joosje Voordes, Rijssen.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij - Robin Bonte, Hellendoorn; Maaike Dokter, Bathmen; Lisan Ganzevles, Markelo; Susan Slettenhaar, Bathmen.

Economie en Maatschappij - Denise Bielderman, Bathmen; Sven Bieleman, Nieuw Heeten; Anne Bolink, Bathmen; Michiel ten Dam, Kring van Dorth; Sharon Gierveld, Goor; Maikel Haverkate, Ambt Delden; Youri Haverkate, Goor; Koen Heuten, Markelo; Max IJspeerd, Enter; Just Jongkees, Markelo; Shannen Jongmans, Goor; Daniël Kampman; Demi Kok, Markelo; Mirre Korenromp, Deventer; Michiel Krikkink; Daan Kromhof, Markelo; Lucas Liu; Niels Meijerink; Florian Morsman, Diepenheim; Bram Nijboer; Karen van Ommen, Goor; Renske Redeker, Laren Gld.; Wouter Reilink; Lidwien van de Riet, Goor; Daphne Roetgerink, Goor; Simone Scheperman; Michelle Schouten, Goor; Rick Slagers, Enter; Jordy Snellink, Markelo; Thiemo Steenman, Goor; Rick Stegeman; Thijs Veneklaas Slots; Take de Vries, Bathmen; Mats Wagenvoort, Goor; Rob van der Wielen, Nieuw Heeten; Chiel Winkels, Lettele.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek - Lianne Kienhuis, Markelo; Iris ter Kulve, Diepenheim; Linda Raanhuis, Goor; Aylin van Rossum, Goor; Britt Rustenhoven, Goor; Jessica Slag, Goor.

Natuur en Gezondheid - Rosan van Aefst; Sophie Bijma, Rijssen; Wout Bronninkreef; Hande Çoban, Rijssen; Rick Dijkstra, Markelo; Birte Eelderink, Goor; Sven Gerritsen, Diepenheim; Suzan ten Have, Nieuw Heeten; Joanne Korenromp, Rijssen; Lieke Kwintenberg, Diepenheim; Dilleen Nijenhuis, Haarle; Tanja Nijenhuis, Markelo; Stephanie Nijmeijer, Markelo; Bente Oudenampsen, Goor; Aniek Pape, Markelo; Nadèshe Reef, Goor; Bryan Schuttenbeld, Enter; Mitch Tijink, Nieuw Heeten; Alex Trip, Markelo.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid - Stefan Jansen, Laren Gld.; Peter Kappert; Lars Meijer; Jeroen Nijland; Roel Wesseldijk, Laren Gld.

Natuur en Techniek - Hugo ter Beest; Vincent Beltman, Okkenbroek; Lars Brinckate, Markelo; Matthijs Brinkhuis, Markelo; Rens Eggink, Laren Gld.; Mart Ganzevles, Markelo; Rick Hovingh; Rudolf van der Molen; Rutger Ossewaarde; Thomas Rodijk, Nieuw Heeten; Loes Runneboom, Hellendoorn; Celeste Scheffer, Colmschate; Max Tuinman, Rijssen; Timo te Velde, Lettele; Bart Vermeulen; Robin Weenk, Goor.

VWO Atheneum Cultuur en Maatschappij/Economie en Maatschappij - Jolien Haarman, Diepenheim.

Cultuur en Maatschappij Tjalling Tolle, Markelo.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij - Jasmijn Demmer, Enter; Jacqueline van der Vegte, Deventer.

Economie en Maatschappij - Lisan Boerrigter, Rijssen; Harm Jansen, Bathmen; Shirley Kreijkes, Rijssen; Else Lamers, Nieuw Heeten; Laurens Nijman, Bathmen; Leontien Oonk, Goor; Wieke Otterspeer, Bathmen; Jur Pol; Marloes van Rossum, Nieuw Heeten; Niek Stam; Nicole ten Velde; Jacco Vis, Rijssen.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek - Anouk Bouwhuis, Markelo; Tim Schrooten, Enter.

Natuur en Gezondheid - Angela van Akker, Goor; Sandra Bronsvoort; Kimberley Kranenberg, Goor; Sharin Schut, Goor; Sander Zwart, Nijverdal.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid - Sümeyye Akdemir, Rijssen; Petra Beld, Goor; Marieke Veneklaas; Frederik van der Zee, Markelo.

Natuur en Techniek - Peter Akkerman; Wouter Benschop; Igo Boerrigter, Rijssen; Daniël Nijkamp; Matthijs Posthuma, Rijssen; Daniël Swaab.

Gymnasium Cultuur en Maatschappij - Claudia Kranenberg, Markelo; Marjolijn van der Spek.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij - Annefloor Alting, Nijverdal; Eline de Croes, Goor; Douwe Hoeks, Goor; Lara Ziel, Diepenheim.

Economie en Maatschappij - Laura Meijer.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek - Lynn Buschers; Eline Ooms, Markelo; Loïs Verhagen, Markelo; Geert Voordes, Rijssen.

Natuur en Gezondheid - Anna Bouwer, Goor; Henric Jansen.

Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid - Kristel Bronsvoort; Timon Daniels, Hellendoorn; Laura Dijkink, Markelo; Natuur en Techniek Matthijs ter Harmsel.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Holten.

NIJVERDAL

Reggesteyn, Noetselerbergweg

Havo

Anne van Almen; Gerritjan van Altena; Irene Marlien ter Avest; Melanie Baan, Rijssen; Jan Hendrik Bannink; Lieselotte te Beek; Marlijn Evelien Benus; Bas van den Berg, Rijssen; Alida Dina Bevelander, Enter; Robin Biesaart; Liset Henriët Aleida Blokzijl, Rijssen; Tijmen Gerrit Bouwe de Boer; Marieke Bouwhuis, Rijssen; Jelmer Einte Braaksma, Hellendoorn; Claire Michelle Broekman; Ellen Annerieke Willemijn Brokelman; Esmee Elisabeth Broshuis, Enter; Hendrika Bruggink, Rijssen; Elisabeth Christina Busscher, Rijssen; Joyce Calkhoven; Claudia Castenmiller; Aaltjen Gerritdina Petronella Dangremond, Rijssen; Nienke Jenneken Dangremond, Rijssen; Amber Dommerholt, Rijssen; Eline Ruth Douma, Rijssen; Nico Martinus Eikelboom; Robin Elbersen, Hellendoorn; Daniëlle Elzinga, Rijssen; Steyn Eshuis; Ralf Exoo; Koen Fransen; Janna Kristel Geerling, Rijssen; Charlotte Getkate, Enter; Yaela Gieliam; Vivian Henny Engbertien ter Haar, Enter; Tess Ninke Heerschap; Ellen Hegeman; Rutger Willem Hendriks; Stephan Noud Hengstman; Anne Claire Hofstede; Biriam Holtvoort; Femke Cornelia Jennigje ter Horst; Marije Gerritdina Hermina Hutterd, Hellendoorn; Hiltje Jacobsen, Rijssen; Jochem Jagersma, Rijssen; Esmé Anita Maria Jannink; Marsha Janna Jansen, Rijssen; Jannick Fredric Jaspers, Hellendoorn; Antje Laura Marlijn Keizer; Emiel Johan Willem Kelder, Zuna; Sharon Kersbergen; Gerritdina Harmina Kippers, Markelo; Roos Margriet ten Kleij; Geeske Mieneke Maud Klein Horsman, Rijssen; Marloes Klumperman, Hellendoorn; Tijs Kolhoop, Rijssen; Danique Franciene Kolkman; Niels Koopman; Frank Fredrikus Koster, Rijssen; Gerritdina Chantal Kosters, Hellendoorn; Jean Paul Benjamin Krejenzang, Rijssen; Gerrit Marco Krukkert; Ninorta Lahdo, Rijssen; Rosalie Lidewij Ligterink, Rijssen; Annina Jaike Lohuis, Hellendoorn; Ivan di Lorenzo; Anne van Losser, Markelo; Frerick Christian van Losser, Rijssen; Jeffrey Löwik; Elsanne Myrthe Luijmes; Ingmar Pieter Hans Masseur; Joni Mensink; Berdine Esther Metske, Rijssen; Jordy Gerrit; Tonnie Middag; Martin Henri Middelesch, Zuna; Kim Mijnheer, Hellendoorn; Bedo’rik ter Mors, Rijssen; Nick van Munster, Rijssen; Marc Otto Nieboer; Hermen Gerrit Hendrik van Nijen, Hellendoorn; Joost Jan Hendrik Nollen, Notter; Tamara Noordmans; Quintijn Flip Odding; Daniëlle Joánne Ooms, Notter; Femke Maria Podt; Gijs Marten Podt; Thomas Johannes Postmus, Rijssen; Wilhelmina Johanna Preuter, Rijssen; Rob Emiel Ramerman; Boyan Antonius Gerhardus Gerrit Reijerink; Jan Hendrik Hans van de Riet, Rijssen; Lieke Ruisch; Bojim Almance Salome; Wieske Nadine Schippers; Dawn Scholten; Janneke Guadalupe Schothans; Niek Schuitemaker, Enter; Toni Jonathan Schuitert, Rijssen; Lisanne Schulenburg; Tim Jelle Herman Sinnema, Hellendoorn; Lisanne Slagers, Rijssen; Francine Maud Elizabeth Sleeswijk Visser; Janna Willemina Renetta Smeijers, Notter; Herman Christian Smelt, Rijssen; Rosalie Charlotte Snellink; Miranda Spoler, Enter; Gerritje Janita ter Steege, Enter; Ferry Tigchelhoff; Alex Tijhuis; Lotte Elise Timmerman, Rijssen; Mark Gerrit Jan Toeters, Hellendoorn; Muriël Twisterling; Frank Leonard Laurens Vandongen; Marik Veenker; Rens Veldhuis; Job Velten, Enter; Geeske Denise Veneman; Robin Vogel; Hidde de Vries; Iris Webbink, Hellendoorn; Hendrika Gerritdina Lisa Wessels, Rijssen; Daan Westra; Kirsten Kim Wigman; Thijs Erik Wijdeveld; Jan Wolves, Enter.

Atheneum

Jelco Jelmer ter Avest; Janna Joanne Bakhuis; Adriaan Bestman, Rijssen; Maik Antonie Jan Bokhove, Rijssen; Linda Braakman, Hellendoorn; Rosalie Braakman; Heleen Gerjanne Broeze, Hellendoorn; Joris Ruben Brouwer; Jordy Ryan Kevin Buisman, Wierden; Koenraad Thomas Nicolaas van Cooten; Jiska van Dijk, Wierden; Irene van Dijken; Marty Egbert Doldersum, Hellendoorn; Anna Willie Dommerholt, Rijssen; Micha van Dorth, Wierden; Carola Dubbink, Hellendoorn; Wolter Wouter Gaastra; Lana Hermina Goossen, Rijssen; Hendrika Laura Hazelhorst, Enter; Gesinneke Susan Hekman; Dominique Emilio Hemmink; Lisette Joyce Hoogenkamp; Ellen ter Horst; Pieter Maurits van der Kamp, Rijssen; Britt Joan Kreijkes, Enter; Leah van der Linde, Lemele; Hester Mattea van Maanen, Rijssen; Anna Sophie Markvoort, Rijssen; Edith Meijer, Rijssen; Albert Jonathan Mensink, Markelo; Jan Willem Middelesch, Rijssen; Eline Lidewij Nawijn, Rijssen; Esmee Bonny Nijboer, Lemele; Linda Nijland; Astrid Marianne Palthe; Egbert Christiaan Sanderman, Rijssen; Henrieke Janine Schellevis, Rijssen; Arjen Jan Smeijers, Rijssen; Mathijs Cornelis Struijk, Rijssen; Jabke Johanna Tijhuis, Rijssen; Robert Hermannus Engbert Velten, Enter; Jurgen Jan-Hendrik Visscher, Hellendoorn; Janna Gerritdina Voortman, Rijssen; Kelly Warmink; Frank Jan van der Wilk; Mathieu Pieter Benjamin Wolfs, Rijssen; Rutger Ferdinand Zomerdijk.

Reggesteyn, W. de Clerqstraat

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg 4

Dirk Jan Baan, Rijssen; Jouri Berendijk; Delano Johannes Octovianus Burnama; Britt Dekker, Enter; Jordy Robin ten Den; Nazim Orkan Eskili, Rijssen; Michael Euren, Rijssen; Samantha Groot Hulze; Rob Antonius Groote Schaarsberg, Hellendoorn; Maarten Gulink, Rijssen; Bibi Anne Roos Hogeboom, Hellendoorn; Jurriën Johannes van den Hout; Frederik Matthijs Kamp; Alieke Frieanke Marije Kruiper; Frank Jacob Lammers; Derk Teunis Frederikus van Leeuwen, Den Ham Ov; Fenna Willemina Ligtenberg; Michelle Johanna Mars, Hellendoorn; Johannes Gerrit Jan Meilink, Holten; Kaylee Molenaar; Demi Mulhof; Ruben Offenga; Justin Reuvekamp; Matthias Thijs van de Riet, Rijssen; Naomi Roelofs; Kay Jeron Roetgerink, Goor; Marc Rohaan, Enter; Brian Stefanus Philippus Ruhulessin; Danique Schippers; Bjorn Schuttevaar; Nanja Lia Larissa Seppenwoolde, Rijssen; Reneé Uildriks; Marco Veurink; Robin Wesselink; Jeroen Hendrikus Johannes Wessels, Enter; Joost Wieldraayer; Steffanie Wiggers.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg 4

Kimberley Arentsen; Lise ter Avest; Aram Baysoy, Rijssen; Albert Lars van den Berg, Rijssen; Nick de Boef; Justin Boesenkool; Willemina Hendrika Leandra Burgers, Rijssen; Jarisha Erupley; Berendina Amy Eshuis; Daniëlle Groenink, Rijssen; Alex de Jong; Matthijs de Jonge, Rijssen; Tiemen de Jonge; Tom Klaassen, Rijssen; Joël Andreas Albert de Klerk, Rijssen; Johanna Hendrieke de Knegt; Michelle Krukkert; Gerjanne Germa van Lenthe, Hellendoorn; Rick Sander Lucas; Elmar Luijmes; Guido Johan Frederik Mak, Hellendoorn; Ruben Johan Karel Meijer; Lisa Josette Mulhof; Sherley Jozefina Maria Nijboer; Jeffrey Nijen Twilhaar, Hellendoorn; Pascal Herman Anthony Nijhuis, Rijssen; Marinus Johannes Bastian Nijman, Hellendoorn; Narada Abinadab Oraile, Wierden; Janieke Dinanda Pas, Rijssen; Sander Johannes Gerardus Pas, Rijssen; Julia Marjan Podt, Hellendoorn; Daan Daniël Frederik Poffers; Hendrikus Julièn Polhoud, Rijssen; Gerhardus Bernardus Jeffery Raanhuis, Enter; Ellen Johanna Schippers, Rijssen; Ilse Schuurs, Hellendoorn; Bernard Johan Mikel Tukkers, Rijssen; Eline van der Vegt; Marije Geline Velding; Gerrit Hendrik Velthuis, Rijssen; Rachel Jessica Johanna de Vries, Wierden; Lisette Grada Hendrieka Wassink, Den Ham Ov; Dirk Daniël Wessels, Rijssen; Jorrick Wieten, Hellendoorn; Tieme Tico Wind; Gerhard Matthijs Wolters, Rijssen; Jacco Zomer.

VMBO Theoretische leerweg 4

Kristianne Gerlotte Aanstoot; Elke Bast, Hellendoorn; Rianne Gerritdina Bergman, Zuna; Wouter Johannes Beverdam; Richard Leonard Hendrik Bouwhuis, Hellendoorn; Stefan Braakman, Hellendoorn; Willem Eddy Broekmate, Hellendoorn; Bas Hendrikus Johannes Bults; Marijn Hermannus Hendrik ten Cate; Victor Conan Doyle; Diny Gerrina Dubbink, Hellendoorn; Marije Berdine Eggink; Joyce Exoo; Nora Grigorjan; Thijmen de Groot; John Hutterd, Hellendoorn; Gerrit Mathijs de Jong, Wierden; Rosa Gerlien Kolkman; Miranda Kroeze, Hellendoorn; Omar Nasery; Bertine Johanna Nieuwenhuis, Zuna; Marèl Frederiek Olthof, Hellendoorn; Jan Jasper Ponsteen; Valerie Maria Sapulete; Roy Benjamin Schutten; Floris Pieter Frederik Steinhage, Hellendoorn; Jelle Tromp; Melissa Velt; Kevin Veneman; Aleida Hendrikje Lisette Westhuis; Thomas Zomer.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Nijverdal.

OLDENZAAL-LOSSER

Twents Carmel College

locatie Potskampstraat

VMBO

Sector Techniek Afd. Bouwtechniek diff. Metselen

Wout Elferink, Losser; Jesse Koehorst, Tilligte; Jorrit Kuipers, Tilligte; Wesley Nijhuis, Losser; Martijn Ruel, Losser; Thiemo Siers; Fabio Snijders, Weerselo.

Sector Techniek Afd. Bouwtechniek diff. Schilderen

Kiran Boedhoe; Michael Hoveling; Bjorn Ketelaar, Losser; Kevin Klaver, Losser; Robert Mollink, Overdinkel; Danny Notkamp, Losser; Gea Pikkemaat, Denekamp; Rick Rekers, Tilligte; Inge Snellers, Emsburen Duitsland; Kevin De Wacht.

Sector Techniek Afd. Bouwtechniek diff. Timmeren

Wouter Blokhuis; Jesse Bonke, Hezingen; Teun Eerdman, Reutum; Maarten Ganzeboom, Weerselo; Boy Groeneveld, Lattrop-Breklenkamp; Stef Hartman, Rossum Ov; Bob Helthuis, Enschede; Bart Kienhuis, Losser; Maarten Kip; Jurgen Kleijwegt, Overdinkel; Stan Kuipers, Denekamp; Lars Lulofs; Jarno Mulders, Rossum Ov; Daan Roeleveld, Lattrop-Breklenkamp; Tim Schilderinck, Rossum Ov; Luuc Stinenbosch; Leon Velthuis.

Sector Techniek Afd. Comtech

Bram Bijen, Deurningen; Mart Hermelink, Denekamp; Gijs Hesselink, Rossum Ov; Hidde Jansen, Hengelo Ov; Ruben Niers; Roy Olde Rikkert, Weerselo; Roy Oosterik, Saasveld; Nick van der Plas, Losser; Bastiaan Rikkink, Denekamp; Marthijn Schulte, Denekamp; Luuk Spit, De Lutte; Justin Waaijer, Rossum Ov.

Sector Techniek Afd. Electrotechniek

Rick Analbers, Saasveld; Kevin Braakhuis, Rossum Ov; Pim Eertman, Ootmarsum; Kyllian Egberink; Pascal groote Beverborg, Saasveld; Mick Hesselink, Oud Ootmarsum; Michel Hoonberg, Beuningen Ov; Tom Knippers, Denekamp; Daan Koenderink, Hengelo Ov; Pim Kooiker, Beuningen Ov; Mick van Laar; Bas van Lochem; Jord Meinders, Denekamp; Youri Oosterik, Denekamp; Björn Schoonhagen, Losser; Rafaël Schridi; Tim Snoeijink, Beuningen Ov; Stefan Stoolhuis, Agelo; Aral Türkmen; Wouter Veeneman, Losser; Guido Westerhof, Denekamp; Nick Wolters; Wijnand Wolthoff, Hengelo Ov; Lars Wooldrik, Losser.

Sector Techniek Afd. Metaaltechniek

Johannes Asmar, Losser; Marvin Hogeling, Denekamp; Rick Maartens, De Lutte; Joeri Mulder; Mark Nieuwenhuis; Rik Teutelink, Losser; Vincent Veldhuis, Tilligte; Bart de Witt.

Sector Techniek Afd. Transport & Logistiek

Wouter Bogchelman, Hengelo Ov; Dylan Cameron; Martin Duinkerken, Enschede; Bram Hermelink, Denekamp; Robin ten Hoopen; Job Nijhuis, De Lutte; Lars Nijhuis, Weerselo; Dennis Olde Meule, Tubbergen; Rick Smit, Bad Bentheim, Duitsland; Martijn Wijnbergen, De Lutte.

Sector Techniek Afd. Voertuigentechniek

Roy Egberink, Losser; Berry Feringa; Remco Groote Punt, Rossum Ov; Nick Heskamp, Denekamp; Rinse Kuiphuis, Tilligte; Milan Leferink, Tubbergen; Dylan Mensink, Denekamp; Ian Nijland, Losser; Remco Nijland, Overdinkel; Geert Roesthuis, Rossum Ov; Jeroen Schulte, Beuningen Ov; Chiel Segerink; Nick Seiger, Deurningen; Rick Tijkorte, Lattrop-Breklenkamp; Bart Tubbing, Overdinkel; Nigel Vos, Losser; Riccardo Wennink, Deurningen; Bas Wilbers, Agelo; Mitchel van der Woning; Robert Zanderink, Denekamp.

Sector Landbouw

Joost Aarninkhof, Denekamp; Beau Bolink; Kirsten Bonke, Denekamp; Mike Bruggink, Overdinkel; Mara Groeneveld, Denekamp; Christina Grunder, De Lutte; Jordi Huuskes, Denekamp; Koen Kötter, Overdinkel; Leon Mulder, Overdinkel; Susanne Muller; Tim Niënhuis; Ian Oude Elferink, Denekamp; Jarno Oude Wolcherink, Lattrop-Breklenkamp; Thomas Roth; Merith Tijhuis, Reutum; Roy Vos, Weerselo; Lotte Alberink, De Lutte; Carolien van den Berg, Overdinkel; Jorieke Bodde, De Lutte; Daan Gruintjes; Laura Jansen; Janneke Jonker, Deurningen; Marloes Jonker, Deurningen; Jorg Nijmeijer, Denekamp; Kimberley Pereboom, Overdinkel; Romée Velthuis, Rossum Ov; Eline Wolbert, De Lutte.

Sector Economie Afd. Handel en Administratie

Jordi Braam; Brayan Davids; Pascal Egberink, Ochtrup, Duitsland; Lars Geuzendam; Ebru Kaynak; Jurre Kleine Wiecherink, Weerselo; Marie ter Laak; Forrest Morskieft; Marleen Nijmeijer; Anniek Schopman; Kayleigh Snelders, Losser; Niek Achterweust, Rossum Ov; Koen Bruinink, Losser; Nicky Dingeldein; Jasper IJland, Denekamp; Jarno Kortman; Seta Masoud, Overdinkel; Lorenzo Matarrese; Admir Mehovic; Joost Nijhof, Losser; Demi van der Putte, Losser; Danique Reehuis, Losser; Jack Shabo; Kenan Üngör, Glane; Himan Abbasi Kamasaei, Denekamp; Dirk Averesch; Niels Christenhusz, Deurningen; Edin Dzaferovic, Denekamp; Isabel van Huizen, Losser; Sander Kempers, De Lutte; Bas Kempers; Morlay Sawary, Denekamp; Danny Terhürne, Losser; Marta Unval, Overdinkel.

Sector Economie Afd. Horeca Toerisme en Voeding

Jochem Bentert, De Lutte; Mandy Bolk, Hezingen; Mikel van Bommel; Franklin Boswinkel, Losser; Demi van Duijn; Sofie Heisterkamp, Ootmarsum; Luc Lentfert; Rens Munster, Deurningen; Twan Okken, Ootmarsum; Jeffrey Pierens, Overdinkel; Remco van Straaten, Overdinkel; Davy Tukkers, Denekamp; Thomas Uit Het Broek, De Lutte; Jeroen Zanderink; Luuk Beckmann; Dick Borghuis; Jesse de Bruin; Mick Brunninkhuis, Lattrop-Breklenkamp; Jill Falkmann; Nick Gouma; Jet Groeneveld, Lattrop-Breklenkamp; Leon van der Hoek, Denekamp; Leon Holweg; Deveron Koehorst; Lisa Leuwerink; Mylène Nijenhuis, Denekamp; Femke Riekert, Losser; Bram Rondhuis, Denekamp; Ancizar Weenders, Tilligte; Bente Zwaferink.

Sector Zorg en Welzijn

Lea Akan, Gronau, Duitsland; Loes Eppink, De Lutte; Alissa Groener, Losser; Elisa Harms, Denekamp; Sanneke de Paauw, Losser; Loes Slaghekke; Carina van der Steeg; Charlotte Teggeler, De Lutte; Emma Veldhuis; Loes Westerhof, Denekamp; Manon Zents, De Lutte; Sevcan Baba; Ellemijn Boudrie; Natalie Broekhuis, Denekamp; Emmy Damink; Vera Ensink op Reimer, Losser; Charlotte Hatzmann, Losser; Ayse Karaduman; Samantha Kaspers, Denekamp; Melissa Keeler, Overdinkel; Silke Leferink, Rossum Ov; Milena Poddi, Overdinkel; Kaylee Schansman; Laura Sleiderink, Weerselo; Kitty Tijhuis, Denekamp; Seher Yilmaz; Theresia Blaauw; Jessie Breukers, Losser; Züleyha Denizasan; Naomi Klaver, Losser; Maureen van Klaveren, Losser; Kayleigh de Klein, Nordhorn Duitsland; Jill Letteboer; Manon Leus; Marlon Nieland, Gildehaus Duitsland; Chun Lei Pan; Lisa Wolbers, Rossum Ov; Wendy Beckmann; Ankie Bode; Romy Bornebroek, Lattrop-Breklenkamp; Rebecca Bos, Overdinkel; Annelotte Damhuis; Dyonne Dijkhuis; Carmen Everink, Oud Ootmarsum; Theha ter Haar, Losser; Loes Harberink, Denekamp; Rhea Jansen, Losser; Merle Kamphuis, Rossum Ov; Manon Kooiker, Denekamp; Romy Letteboer, Losser; Annemieke Wolbers, Ootmarsum; Bo Meenhuis, Lattrop-Breklenkamp; Lindsey Mensink, Weerselo; Marlou Muntel, Denekamp; Daniëlle Oude Tijdhof; Lisa Plijter; Janneke Polak; Jet de Ruijter; Susan Teunissen, Denekamp; Amy Unland, Losser; Jorine Verenjans, Hengelo Ov; Laura Wind, Denekamp.

Theoretisch-/Gemengde Leerweg

Stef Assen, Weerselo; Carmen Beuvink, Enschede; Britt Blesing; Sanne Bosch; Niek Dijkhuis, Weerselo; Ilse Giesselink; Wendy Groeneveld; Julia de Heer, Denekamp; Daan Klieverik; Kevin Lansink, Weerselo; Oscar van der Maas; Nico Nieland; Robin Nolten; Marloes Oosterik, Weerselo; Anne Roerink; Loes Schrader, De Lutte; Thijs Siemonsma; Karlijn ter Voert; Lars Akkermans, Enschede; Mathijs Boersma, Denekamp; Tim Brager, Enschede; Lisa Campos Penas; Bastiaan Detert op Monnink; Jet Gerridzen, Enschede; Bob van Gils; Mike de Groot, Nordhorn Duitsland; Lisa Hooge Venterink; Rick Kamphuis, De Lutte; Fleur Kuipers, De Lutte; Daan Leferink, Denekamp; Suzanne Meijer; Ries Minnegal, De Lutte; Lisa Mombarg, De Lutte; Myleen Nijhuis, De Lutte; Lynn Reimer, De Lutte; Jordy Reinink, Enschede; Joshua Rijstenbil; Carmen Rosink, De Lutte; Loes de Ruijter; Saliba Somi; Bas Vluttert, Enschede; Stan Waaijer, Denekamp; Jan-Willem Wijnbergen, De Lutte; Lieke de Witte, Oud Ootmarsum; Kelsey Zoontjes; Amber van Bentem, Denekamp; Kim Bijen, Deurningen; Roanne Bonke, Denekamp; Tom Breukers, Deurningen; Tom Bulter, De Lutte; Wendy Daalhuisen, Ootmarsum; Aimée Doornbos, Denekamp; Maaike Haamberg; Daan Holsbeek, Denekamp; Sanne ten Hoopen; Britt Huitink, Enschede; Yordi Jeunink, De Lutte; Bryan Morsink, De Lutte; Jet Mulders, Denekamp; Bram Nijhuis, De Lutte; Lisa Poort; Janna Rorink, Rossum Ov; Bas Schröder; Aileen Slot; Marc Smellink, Rossum Ov; Rianne Stege, Rossum Ov; Rene Vaneker, De Lutte; Bjorn Wessels, Ootmarsum; Lina Angioni; Lars Aveskamp, Denekamp; Hendrik Barendsen, Denekamp; Annemijn Bartelink, Hengelo OV; Inge Bolk, Weerselo; Niek Brokelman; Thomas Cavas; Shane Grondman, Denekamp; Cas Hesselink, Rossum Ov; Krista Jansen, Weerselo; Lucas Kara, Nordhorn Duitsland; Koen Kokkeler, Beuningen Ov; Eva Lammers; Kevin van Lochem; Pim Nijhof; Gianna van Orsouw; Nataly Schuurman, Enschede; Burak Tümah; Luuk Zanderink, Denekamp; Tim Zwienenberg; Hilde Analbers, Weerselo; Bibi Baasdam, Ootmarsum; Lina Bilko; Robin Bos, Denekamp; Merijn Bosch; Nitipol Chaisena; Lynn Elferink; Esmee Groeneveld; Sjoerd Haarman, Rossum Ov; Anne Herbers, Denekamp; Mart Kemerink, Rossum Ov; Bas Meijn; Ward Meinders, Denekamp; Tim Meulenbeld; Stefan Molnár; Rob Nieuwenhuis, Deurningen; Celeste Rakers, Denekamp; Denise Rakers, Denekamp; Lars Roeleveld, Beuningen Ov; Kelly Roelofsen; Justin Veelders, Denekamp; Jan Vlutters; Agnesa Ajeti, Denekamp; Gizem Aktûrk; Luka Boerrigter, Lattrop-Breklenkamp; Gijs Christenhusz; Iris Groeneveld, Denekamp; Rosa Holsbeek; Melanie Kip; Brian Kleefman; Joost Lansink, Weerselo; Nicky Loman, Lattrop-Breklenkamp; Rosan Loohuis; Eline Nijhuis, Denekamp; Marvin Oude Egbrink, Rossum Ov; Michelle Oude Roelink; Tristan Roesink, Weerselo; Luuk Roesthuis, Agelo; Loes Ruel, Lattrop-Breklenkamp; Leonie Schleiferboom, Denekamp; Anna Lina Spittka; Lara Talia; Mandy Timmerhuis, Denekamp; Ricardo Veenvliet; Ankie Wolbert, Rossum Ov; Annelot Wolferink; Dennis Benneker; Marlijn Boudrie; Rick ter Brake, Weerselo; Dick Danel; Jan Willem Ensink, Weerselo; Necmi Eyi; Wouter Giesselink; Wendy Gosenshuis; Marieke Holsbeek; Wouter Hoonberg, Beuningen Ov; Arno Jogems, Weerselo; Casper Kroeze; Mikal de Langen; Kevin Lansink, Weerselo; Danique Reuver, Deurningen; Charlott Rikkink, Agelo; Daan Scheper, Rossum Ov; Bram Schoenmakers; Lars Scholten, Rossum Ov; Job Voost, Weerselo; Mart Wolbert; Bjorn van der Zande; Jesse Ankone; Hilke Bokdam, Rossum Ov; Youk Brill; Azize Çaglayan; Amy Duursma; Niels Groeneveld; Anna Heeres; Lars Iepma; Sjoerd Jansen; Aniek Kamphuis, Rossum Ov; Rosalie Kienhuis; Stef Kosters; Carolien Krabbe, Denekamp; Loes Moleman, Rossum Ov; Gijs Nijhof; Lars Oremus; Linet Oude Engberink, Rossum Ov; Jelle Oude Lashof, Rossum Ov; Wietse Post; Jelle Punt; Rico Schasfoort, De Lutte; Susanne Scholten Linde, Rossum Ov; Hidde Seijger; Kim Severijn, Denekamp; Coen Uit Het Broek; Susan Volker, De Lutte; locatie Losser.

Gemengde Leerweg

Intersectoraal Technologie en Commercie

Laurence van Wanrooij, Overdinkel.

Intersectoraal Technologie en Dienstverlening

Danique Gering, Gronau Duitsland.

Theoretische Leerweg Sector Economie

Nadine Broer, Overdinkel; Shannon de la Combé, Losser; Rick Eskes, Overdinkel; Roel Fiselier, Losser; Misty van Genderen, Overdinkel; Etienne van der Kaap, Enschede; Niels Kemperink, Gronau Duitsland; Britt van Oenen, Losser; Maurice Perik, Losser; Youri van Dam, Glane; Lotte Garritsen, Enschede; Merle Hagels, Overdinkel; Lynn Hassink, Losser; Thomas Huisman, Enschede; Dennis Kerkhoff, Enschede; Mats Pereboom, Losser; Daniël van der Schaaf, Enschede; Tess Smit, Enschede; Woudy Spanjer, Losser; Martijn Theussing, Enschede; Pim van der Veen, Losser; Sanne Visscher, Enschede; Kim van Winsen, Enschede; Sjoerd Woltjer, Enschede; Maaike Beimer, Gronau Duitsland; Nick Blaauwbroek, Losser; Demi Buunk, Enschede; Mireille Dorrestijn, Enschede; Michiel van Gestel, Enschede; Lars de Goede, Enschede; Justin van den Graven, Enschede; Glenn Hauber, Enschede; Jaclyn Lemaire, Losser; Anne Lentfert, Losser; Glenn Middelhoff, Enschede; Eric Muller, Losser; Stephano Perra, Overdinkel; Ruben Smudde, Overdinkel; Kyla van der Veen, Overdinkel; Dave Verheijen, Enschede; Türker Yüksel, Gronau, Duitsland; Sanne Bons, Losser; Ismay Buijs, Overdinkel; Silvie Dubbelink, Losser; Matay Elmas, Gronau, Duitsland; Jop Heurman, Enschede; Tim Keur, Losser; Jordy Kroeze, Overdinkel; Lars Kuperus, Losser; Twan Liefers, Enschede; Myrthe Oort, Losser; Denise Post, Losser; Tim Ruiterkamp, Enschede; Sanne Snippert, Losser; Amber Talman, Enschede; Milo Weel, Enschede; Niels Wolterink, Enschede; Glenn Zwaferink, Overdinkel.

Sector Techniek

Tim Kuipers, Enschede; Joël Mollink, Losser; Job Roolvink, Enschede; Pieter Sterkenburg, Losser; Kevin Bruinsma, Losser; Ronnie ten Donkelaar, Enschede; Jelle Pol, Losser; Reno Scheffer, Overdinkel; Jeroen Bijkerk, Enschede; Bas van Hees, Glane; Mauro Meijer, Losser; Dion de Boer, Overdinkel; Hendrik Oostenenk, Enschede; Justin Schoppink, Overdinkel; Wouter de Vries, Losser.

Sector Landbouw

Riëlle Broer, Overdinkel; Jeffrey Kamphuis, Losser; Ruben Tjeertes, Losser; Minke de Vries, Losser; Susan Mensink, Losser.

Sector Zorg en Welzijn

Carlijn Brilman, Losser; Mandy Damhuis, Losser; Nada van der Putte, Losser; Merle Schreur, Bad Bentheim Duitsland; Gwen van der Vegt, Losser; Elsemiek de Vries, Losser; Maureen de Wilde, Losser; Maaike Breukers, Overdinkel; Shelley ter Haar, Losser; Jasmijn Hartman, Gronau Duitsland; Niwes Remic, Losser; Rachelle Sievert, Enschede; Rochelle Theussing, Losser; Bo ten Voorde, Overdinkel; Wietse Wiering, Enschede; Lindy Borghuis, Losser; Suzan Bos, Losser; Richelle Helms, Losser; Anne Otto, Losser; Nienke van de Graaf, Enschede; Romee Tönis, Enschede.

Locatie Lyceumstraat

HAVO

Emila Ajkunic, Losser; Matthijs Bartelink; Hessel Beernink, De Lutte; Iris ter Beke; Lisan Bellers, Overdinkel; Fleur Benerink; Linda Benneker; Pim Benneker; Jette Blokhuis, Denekamp; Mirye Bonnes, Losser; Rutger Borgerink, Beuningen Ov; Daniëlle Borghuis, Losser; Tom Brilleman; Ruben Brok; Lisan Brookhuis, Losser; Ruben Bruggeling, Bad Bentheim Duitsland; Pjotr de Bruin; Job Bruns, Lattrop-Breklenkamp; Niels Buijvoets, De Lutte; Colinda van Buiten, Overdinkel; Femke Cobbenhagen; Youri Damhuis, Deurningen; Laura Damhuis, Losser; Sabrina Damhuis, Rossum Ov; Roos Delwig; Annelie Dingeldein, Enschede; Jonne Doornberg; Hugo Elders; Lars Elferink, Losser; Carine Elferink, Glane; Floris Engelbertink; Deniz Engin; Anke Ensink; Ferdi Evers, Losser; Jesse Faulhaber; Loes Franke, Losser; Tristan Geessink, Losser; Gijs Gilbers; Anouk Gommer, Denekamp; Marnick de Groot, Losser; Emiel Haamberg; Sharon Harryvan, Losser; Niels Hartman, Rossum Ov; Colja Heerink, Losser; Julia Heitkamp; Moniek Helthuis; Sharon Hoeve, Gronau Duitsland; Dave Hoffmann; Tijn Hoge Bavel; Carlyn Horbeek, Losser; Ludo Horsthuis, Rossum Ov; Mirthe Horsthuis, Rossum Ov; Merel Huitink; Emma Hulshof, Overdinkel; Iris Hunder, De Lutte; Emily Ippolito, Overdinkel; Thys Jacobs; Ichel Jansen, Losser; Tom Jansen; Lynn Jansen; Suzan Janssen; Bjorn Kamphuis; Thomas Kattier; Jan-Jaap Keizers; Merle Kemerink, Rossum Ov; Frank Kienhuis; Melda Kiliç; Bart Kip; Manoux Klaassen, Bad Bentheim Duitsland; Marlie Knol, Losser; Wendy Koelen, Rossum Ov; Bram Koggel; Tim Kokhuis, Rossum Ov; Tim Kowalski; Maurits Laarman, Losser; Nils Lammertse, Spelle Duitsland; Merel Liebrand, Losser; Leonie Lubbers, Enschede; Nicky Mares, Gronau Duitsland; Moniek Mensink, Rossum Ov; Joep Molenaar; Nada Monninkhoff; Stefanie Morsink, De Lutte; Kaylie Morsink; Dick Mulders; Rob van der Net; Mark Nijland; Babeth Olde Hanter, Ootmarsum; Jorieke Olde Hendrikman; Bart Olde Keizer; Karlijn Oude Bennink; Gijs Oude Tijdhof, Rossum Ov; Jop Oude Veldhuis; Mark Oude Vrielink, Overdinkel; Saskia Oude Weernink, Bad Bentheim Duitsland; Guus Plegt; Martijn Pleijte, Losser; Mike Poorthuis, Overdinkel; Reinier Postel; Stefanie Postma; Jacco Pünt, De Lutte; Joey Regtop, Gronau Duitsland; Joyce Roelofsen; Tom Roetenberg; Jiska Roewen; Bart Rosink, De Lutte; Nadiéh Scheffer, Glane; Jan Scheper, Rossum Ov; Johnno Schepers; Nicole Schoppink, Overdinkel; Gaby Schuurman, Bad Bentheim Duitsland; Eva Seiger, Deurningen; Bauke Seiger, Deurningen; Daphne Siers; Lisa Sievers, Enschede; Rense Slot; Luc Smellink; Lynn Snel; Rutger Snippert, Losser; Aniek Snippert, Losser; Michelle Sprakel; Tim Teutelink, Losser; Yvon Tibbe; Linda Tijans, De Lutte; Floris Uit Het Broek, Enschede; Maarten Vaneker, Losser; Sanne Veldhuis; Lieke Velthuis, Losser; Niels Vollenbroek, Deurningen; Joeri Vrijkorte, Rossum Ov; Mariëlle van Wanrooij, Overdinkel; Aniek Weda, De Lutte; Dimfy Wijnberg, Deurningen; Maikel Winter, Rossum Ov; Lindi Wolbert; Joyce Wooldrik, Losser; Tom Zwartsen.

Gymnasium

Marthyn Belderink; Hielke Binsbergen, Losser; Tim Huskes; Milou van Riswijk, Denekamp; Derk Snijders.

Atheneum

Bram Beckmann; Jolijn Behrens, Overdinkel; Bram Bos; Suzan Bos; Lianne Brilman, Losser; Feija Bruinsma; Rianne Bulthuis; Nina Bussmann; Derk Damhuis; Daniël van Dijk; Gerben Drees; Booike During, Losser; Merel Engberink; Jesse Eshuis; Alessandro Farris, De Lutte; Job Gevers, Losser; Maaike van Gils; Iris Haafkes, Weerselo; Victor Hamhuis, De Lutte; Timo Harmelink; Coen Heeres; Job Heidkamp; Lars Hesselink, Losser; Jet Hobbelink, Rossum Ov; Kevin Hofhuis, Rossum Ov; Jason Hurrelbrink, Bad Bentheim Duitsland; Milou Hüsken; Nathalie Kosters, Enschede; Yari Kotter; Wouter Kühlkamp; Cyril Kuipers; Niek Lage Venterink, De Lutte; Robin Leijdekkers; Rona Lemmink, De Lutte; Bob Loohuis; Jasper Lowik; Janneke Luijken, De Lutte; Tessa Mars; Nieke Monninkhoff; Eline Morsink, De Lutte; Coen Mulder, Neuenhaus Duitsland; Dane Nieman; Charlotte Nijland, Overdinkel; Hugo Nijmeijer, Deurningen; Christie Noordkamp, Losser; Inge Olde Keizer, Losser; Pieter Olde Rikkert, Losser; Heleen Oude Nijhuis; Marjolein Polman, Losser; Dide Reijmer; Janneke Rietman; Daan Rooze; Tom Rooze; Eline Roozeboom, Losser; Ben Sawaryn, Weerselo; Lauren Scherphof; Marloes Scholten, Deurningen; Ieke Schrader, De Lutte; Dune Sewalt, Losser; Anne Siers; Joost Sleiderink; Dominique Smit, Losser; Jasper Stinenbosch; Stijn Vreriks, Losser; Stefan de Vries, Suddendorf Duitsland; Danieke Vrijkorte, De Lutte; Thomas Weusthof, Rossum; OVJelle Wolbers; Ronald Zuidinga.

locatie de Thij

HAVO

Sanne van Amersfoort; Maureen Arens, Ootmarsum; Jorieke Aveskamp, Denekamp; Marten Beernink, De Lutte; Imre Biemans; Roxanne Bloks, Denekamp; Yaël Bouwmeester, Denekamp; Merle uit het Broek, Denekamp; Lotte Bruggeman; Bas Brummelhuis; Maureen Busscher, Weerselo; Arman Çekin; Maureen Davina; Mark Dedden, Ootmarsum; Mirjam Demir; Nick van Deth, Denekamp; Lonne Dijkhuis, Denekamp; Michelle Eertman, Nutter; Shelly Eidhof; Daniel Emslie; Anouk Engelbertink; Anieck Geerds, Weerselo; Amber Gosemeijer, Denekamp; Fleur Groeneveld, Lattrop-Breklenkamp; Millie Groeneveld, Lattrop-Breklenkamp; Douwe Grundel; Carmen Halink; Wietze Heersink; Nick Helthuis, Ootmarsum; Janne Hemmer, Ootmarsum; Ingrid van ‘t Hof; Remco Hogeslag; Anouk Hogt; Hayley d’ Hollosy, Denekamp; Romy IJland, Beuningen Ov; Lian Jansen; Coen Kamphuis, Weerselo; Koen Kaptein, Ootmarsum; Iris Kattenpoel Oude Heerink, Deurningen; Jelmer Keizers; Tim Kempers; Jamie Kerpisçi; Cas Koopman; Jordi Kortman; Frank Laarhuis, Denekamp; Nick Lammerink, Agelo; Lisanne Lansink, Weerselo; Lianne Lansink; Kyra Lefers; Koen Linders; Jenne Lohuis, Lattrop Breklenkamp; Rens Lubben, Weerselo; Lotte Mebius, Denekamp; Rutger Meijer, Weerselo; Amber Mensink, Denekamp; Leon Moleman, Weerselo; Jeroen Mombarg; Wout Morsink, Ootmarsum; Galaf Mutlu; Kim Niehoff, Denekamp; Silke Niehoff, Denekamp; Merijn Nijhof; Anne-Marijn Nijhuis, Denekamp; Femke Nijhuis, Ootmarsum; Quinty Nijmeijer, Denekamp; Thijs Nolten, Denekamp; Marlie Nuchelmans; Ankie Olde Keizer; Mart Olde Rikkert, Denekamp; Kai Oosterheert, Denekamp; Johnno Oude Weernink, Ootmarsum; Jolijn Paus, Denekamp; Damon Peperkamp, Denekamp; Ruben Peters, Denekamp; Kiki von Piekartz, Ootmarsum; Lisa Poorthuis; Marc Poorthuis; Jordy Post; Bart Postma; Marieke Postma; Koen Rikhof, Denekamp; Vera Rikkink, Agelo; Marlou Sadelaar; Marlon Scholten, Denekamp; Stefan Schothuis, Ootmarsum; Jesse Schulten, Ootmarsum; Lyssa Snijders, Denekamp; Eline Snippe; Richelle Steggink, Nutter; Joyce Steggink, Nutter; Loes Tenniglo, Ootmarsum; Noortje Timmerman, Denekamp; Niels Vis; Kimberly Visschedijk, Tilligte; Renske Voost, Weerselo; Wessel Vrerink, Agelo; Danique Wagenvoort, Denekamp; Karlijn van der Wel, Ootmarsum; Eline Wesselink; Steven de With; Louk Zwaferink.

VWO

Mireille van Abeelen; Sofie Barendsen, Denekamp; Akke ten Berge, Beuningen Ov; Maartje Bode, Denekamp; Christiaan Boersma, Denekamp; Job Borggreve, Denekamp; Bram Bossink; Derk Breed, Ootmarsum; Jonne Cristen; Evelien Damhuis, Denekamp; Pien van Deth, Denekamp; Guus van Emmerik, Hezingen; Sander Giesselink; Marwa Gohar, Ootmarsum; Romy Greeven; Ruben Gringhuis; Daniek Groeneveld; Vera Groeneveld, Weerselo; Kim Grootelaar, Ootmarsum; Maaike van Heek, Weerselo; Lenneke Heerts, Ootmarsum; Peter Hendriks, Denekamp; Jelmer Heuvels, Denekamp; Stef Heuvels, Denekamp; Danique Hoftijzer; Job Hooge Venterink; Suzan Horsthuis; Nikki Hunder, Weerselo; Rutger Johannink, Denekamp; Jacques Journeé, Denekamp; Teun Kalter; Olav Kamies; Chris Kamphuis, Ootmarsum; Tom Kamphuis, Ootmarsum; Jan Willem Kielstra; Mark Kluitman, Denekamp; Marlyn de Kroon; Britt de Kroon; Yalmar Mekelenkamp; Tessa Mol; Kelly Nijhuis; Jirre Nijkamp, Lattrop-Breklenkamp; Sharon Nijmeijer, Denekamp; Liselotte Notenboom, Enschede; Marieke Oonk, Weerselo; Dawid Ostroga, Bad Bentheim Duitsland; Marloes Oude Maatman, Weerselo; Nando Oude Spraakste, Denekamp; Marlou Oude Weernink, Ootmarsum; Ellen Peters; Babet Polman; Lieke Pross; Mirte Roeleveld, Denekamp; Lieke Sanderink, Agelo; Joyce Schulte, Denekamp; Lotte Snoeijink, Beuningen Ov; Eline ter Steege, Denekamp; Lieke Stockmann; Jessica Temmink; Stijn Tip, Denekamp; Kim Tönis, De Lutte; Jet Veldhuis, Weerselo; Willemien Vlek, Lattrop-Breklenkamp; Judith Weda; Kathryn Westerik, Denekamp; Thijs Wiefferink, Ootmarsum; Frank Zwaferink, Ootmarsum.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Oldenzaal.

RIJSSEN

Pius X College Locatie Rijssen

Gemengde leerweg

Niels Roosink, Enter.

Theoretische leerweg

Jordy Baan; Kevin Baan; Denny van den Berg, Nijverdal; Wesley van den Berg, Nijverdal; Jeffrey Beumer, Nijverdal; Felicia Biemans, Nijverdal; Vera Blankenvoort, Wierden; Robert Blok, Nijverdal; Christel Braamhaar, Wierden; Jessica Broekhof, Nijverdal; Kristel Brok, Enter; Brenda Coga; Stef van Dijk, Wierden; Niels Egbers; Karima Maria El Adlani; Tom Ensink, Hoge Hexel;

Merle Essink, Enter; Thomas Feddema, Wierden; Sheryl Flamand, Nijverdal; Bas Fraterman, Nijverdal; Tom ter Haar, Nijverdal; Anouk Hengst, Nijverdal; Lisanne Hoekstra, Nijverdal; Daan Hofsté; Jeroen Hutten, Wierden; Tom Jannink, Wierden; Eline Kleinjan, Wierden; Tadde Kleinmeulman, Nijverdal; Brian Kottink, Wierden; Thom Kruiper, Nijverdal; Kristie Legtenberg, Nijverdal; Maarten Lesscher, Wierden; Devid Michiels, Enter; Marèl Middelkamp, Nijverdal; Emmelie Mondeel, Nijverdal; Sem Nunumete, Nijverdal; Mirthe Oude Elferink, Wierden; Jort Poffers, Nijverdal; Merlin Pots, Enter; Leon Reijerink, Enter; Brian van Rhee, Nijverdal; Vincent van Riel, Wierden; Coen Tromp, Nijverdal; Eva Ulkeman, Nijverdal; Jasper Valk, Nijverdal; Milou Veldhuis, Nijverdal; Robin Voortman; Dave Vrugteveen; Ruben Wegstapel; Amber Westra, Wierden; Anne de Wilde, Notter; Jochem de Wilde.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen

Jacobus Fruytier Scholengemeenschap APELDOORN-RIJSSEN

Locatie Apeldoorn (RIJSSENAFD.)

VMBO basisberoepsgerichte leerweg

Dinja Baan, Rijssen; Rick Baan, Notter; Leon van de Beek, Wierden; Jan Geerten Beldman, Rijssen; Rutger Bolier, Vriezenveen; Clarissa Dekker, Westerhaar-Vriezenv. wijk; Niek van Dijke, Rijssen; Harmen Engberts, Rijssen; Johanna Heikoop, Rijssen; Jorian Hoekerswever, Vriezenveen; Rik Hofman, Rijssen; Jos Holland, Rijssen; Alexandru ten Hove, Rijssen; Arjen ten Hove, Rijssen; Jennieke ten Hove, Rijssen; Mark ten Hove, Rijssen; Eline Immink, Rijssen; Daniël Jansen, Vriezenveen; Maarten Kamphuis, Rijssen; Daan Ligtenberg, Rijssen; Rick Marsman, Vriezenveen; Annerieke Schippers, Rijssen; Rutger Slagman, Rijssen; Herjan Slots, Rijssen; Eline Smelt, Rijssen; Jord Visser, Rijssen; Patrick Visser, Rijssen; Niels Voortman, Rijssen; Alain de Vreugd, Rijssen; Yvonette de Vreugd, Rijssen.

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Sanne Altink, Rijssen; Henri Arends, Rijssen; Marc Averesch, Rijssen; Bertil van den Belt, Rijssen; Maarten ten Berge, Rijssen; Corine Dannenberg, Rijssen; Erik Dannenberg, Rijssen; Harold Dijkgraaf, Rijssen; Bernette Heijboer, Rijssen; Niek van Helden, Rijssen; Corine Koekoek, Rijssen; Anneleen Kraa, Rijssen; Ard-Jan Kraa, Rijssen; Thijs Marsman, Vriezenveen; Maritthe Morsink, Enter; Sander Nijkamp, Rijssen; Annemarie Schulenburg, Rijssen; Corine Seppenwoolde, Rijssen; Anne Smalbrugge, Rijssen; Danny Troost, Rijssen; Justin van der Vlist, Rijssen; Linda Voortman, Rijssen; Ilse Wessels, Vriezenveen; Nienke Wichers, Rijssen; Anneriek Zandvoort, Rijssen.

Havo

Robert-Jan Altink, Rijssen; Aline Averesch, Rijssen; Derian Averesch, Rijssen; Irmgard Averesch, Rijssen; Anne Baan, Rijssen; Gerard Baan, Rijssen; Rosalien Baan, Rijssen; Carolien Bal, Rijssen; Renske Bank, Rijssen; Pieter van Bart, Wierden; Jonathan Berkhoff, Vriezenveen; Adrianne Berman, Rijssen; Jan Mark Boerman, Rijssen; Henrike Boers, Rijssen; Jorieke ten Bolscher, Rijssen; Laura ten Bolscher, Rijssen; Marten Bosch, Rijssen; Rianne Dannenberg, Rijssen; Jan Egberts, Rijssen; Alike Folbert, Vriezenveen; Jonneke de Groot, Rijssen; Lizan Haase, Rijssen; Zwaantje Hazelhorst, Rijssen; Matthijs Hilberink, Rijssen; Lauren ten Hove, Rijssen; Marit ten Hove, Rijssen; Robert ten Hove, Rijssen; René Immink, Rijssen; Carolien Kalkman, Rijssen; Lisa Kikkert, Rijssen; Anne-Greeth Leijendekker, Rijssen; Marieke Ligtenberg, Rijssen; Karen Nieuwenhuis, Rijssen; Charissa Nijmeijer, Enter; Willemijn Schreuder, Rijssen; Maureen Slooijer, Wierden; Jacolien Smelt, Vriezenveen; Jennerieke Steunenberg, Rijssen; Mark Timmerman, Rijssen; Joleen Valk, Rijssen; Teunia Verheul, Vriezenveen; Christian van de Weerd, Rijssen.

VWO

Rutger Baan, Rijssen; Erik Bakker, Rijssen; Suzanne van Bart, Wierden; Gerjanne Dannenberg, Rijssen; Andrea Dolfsma, Rijssen; Niek Haase, Rijssen; Han Heijboer, Rijssen; Jennienke Kamphuis, Rijssen; Mirjam Keizer, Rijssen; Inge Koster, Rijssen; Lenneke Kunst, Rijssen; René Mekenkamp, Rijssen; Jan Nijsink, Rijssen; Laura Pol, Rijssen; Han van de Poppe, Rijssen; Annemarie Rolleman, Rijssen; Marjolein Siemerink, Rijssen; Laurens Sprakel, Rijssen; Gerrie Struijs, Rijssen; Renate Timmerman, Rijssen.

Locatie Rijssen

VMBO theoretische leerweg

Gerrit Baan; Maurits Borkent; Selina van de Breevaart; Gerrald Budding, Oud Ootmarsum; Elise Danneberg; Gijsbert Dollen, Enter; Matthijs Dommerholt; Jaco Egberts; Anne-Marie Haase; Floris Huisman; Dirk Jan Immink; Rick Jansen; Jarno Lankamp; Jos Last; Annemarlies Morsink, Enter; Wendy Nijzink; Herman van den Noort; Leander Pas; Steven Pluimers; Marjon Pongers; Eline Rohaan; Jolien Rolleman; Anne-Marije Rook; Christel van der Schee; Robert Jan van der Schee; Jasper Timmerman; Tjeerdo Visser; Niek Wessels; Sander Wessels.

VMBO gemengde leerweg

Andreas Batenburg, Vriezenveen; Marten Boerman; Willianne Bom, Vriezenveen; Arthur Bruins; Charlotte Dommerholt; Harmen Haase; Anne Harbers; Nick Hazelhorst, Hoge Hexel; Silvan Hoekerswever; Miranda Holland, Vriezenveen; Danielle ten Hove; Leandra Jansen; Thera Janssen; Bart Koekoek; Anne Greet Last; Janita Leusink; Nelleke Leusink; Wiltine ter Maat; Martin Makkink; Rianne Nijkamp; Ruud Nijsink; Geerke van Oostenbrugge; Maarten Pas; Jennie Pijffers; Marjan Plas; Anne-Marie Pluimers; Luke Quint; Peter van Rijn; Ard-Jan Schalij, Markelo; Gerjanne Schulenburg; Inge Troost; Lisanne Zwolsman.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Rijssen.

Reggesteyn, Rijssen

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg 4

Joël Akse; Peter Johan Beltman, Markelo; Teunis van den Berg, Wierden; Thomas Benjamin Broeze, Nijverdal; Deborah Bruggink, Holten; Jaimy van Duiven; IJsbrand Rafau Thomas de Graaf; Manon Gulink; Mesline Hanna; Stefan Dinand Jan Hoek, Nijverdal; Gerhardus ten Hove, Zuna; Tom Johan Kleinlugtenbeld; Nicole Hermanna van Luit; Arend Bart Nijkamp; Gerritdina Nijland; Jeffrey Nijmeijer, Nijverdal; Jan Christian van den Noort; Marieke Rosanne Pot, Hoge Hexel; Marijtje Hermina Schuurman; Sebastiaan Simons, Goor; Wouter Jan Smelt, Wierden; Mathijs Smit, Wierden; Conan Gerhardus Johan van Lienden, Nijverdal; Steven John Steverink; Jesse Voortman; Kevin Westerink, Notter; Theodora Antonia Frederika Wieferink, Nijverdal; Luuk ter Woerds, Enter; Kimberly Zwoferink.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg 4

Nicole Baan; Amber Anna Marieke Beldman, Enter; Jim Bouwhuis; Janna Berendina Rachelle Brinks; Roelie Lotte Geerling; Hendrika Esmeralda Goosen; Marlinde Alberdina Janna Groot Baltink, Wierden; Aaron Elize Hoogezand, Wierden; Abdulla Isik; Sharene de Jonge; Kevin Kamp, Hellendoorn; Patrick Karsenberg, Markelo; Kevin Keizer; Esther Kok; Gerritdina Judith Kreijkes; Martijn Kreijkes; Willemina Hendrika Lankamp; Danique Anja Lubbinge, Goor; Anton Jan Lusseveld, Nijverdal; Jordy Meerlo; Jan Jorn Nijzink; Remco Olijdam, Goor; Jasper Engelbert Johannes Pas, Enter; Michael Andrew Alexander Pieterse, Nijverdal; Sjoerd van de Riet, Goor; Davide Louisa Rohaan, Enter; Naomi Anna Schalk; Cailey Maria Schreurs; Elisabeth Sientje Seppenwoolde, Wierden; Gerrit Jan Stegeman; Hendrika Michelle Stegeman; Christiaan van der Straten, Almelo; Sharon Antonia Maria Timmer, Ambt Delden; Gaby Verwoert; Nienke Voortman; Marcel Vossebelt; Julia Wessels, Wierden; Jan Willem Erwin Jarno Zwartbol, Enter.

VMBO Gemengde leerweg 4

Philippina Aileen Mars, Enter.

VMBO Theoretische leerweg 4

Marèll Abbink; Johanna Anne-Fleur Alferink; Jenneken Anne ter Avest; Annely Geertje Baan; Charlotte Merosa van den Belt, Wierden; Rhodée Beltman; Janine Mirjam van den Berg; Sarah Hendrika Bikker; Sven Hendrik Albert Bokhove; Johanna Rosemijn Broekhuizen; Derk-Jan Bruggink; Lisanne Maria Wilhelmina de Bruin; Rowan Jorge Eikenaar, Enter; Luka Gaspersz; Rick Gerritsen; Naomi ter Harmsel; Andra Pernella van den Hoeven, Enter; Talitha Isik; Richard Gerrit Kippers; Martijn Koerssen, Wierden; Gerrit Roy Lammers, Notter; Andrew Lautenbach, Wierden; Gerrit Hendrik Lohuis, Notter; Herman Rienus Mike ter Maat; Hosshyan Hazhar Hosshyan Hazhar Maghdid; Hendrika Elisabeth Mars, Enter; Thomas Metske; Hermannus Hendrikus Nieuwenhuis; Wouter Nieuwenhuis; Jannes Jesse Nijkamp, Enter; Niels Nijmeijer, Enter; Ruth Saïra Nijmeijer, Enter; Jan Willem Nijzink; Andries Jan-Willem van den Noort, Markelo; Janke Berendina Olthof; Robin Lammert Paalman, Enter; Liesanne Titia Marisa Pape; Nienke Arianne Pas; Erika Martha Ida Pijffers; Kimberly Lisa Pijpstra, Notter; Jennieke Sophie Rouwendal; Gerrit-Jan Danny Rutterkamp; Ruben Adrianus Schaafsma; Marja Hendrika Scheer; Willem Herman Scholten, Enter; Fiona Schreurs; Gerhard Jurgen Schutmaat, Wierden; Bernadet Willianne Schuurman; Chantal Slooijer; Sharon Smalbrugge; Arend-Jan Patrick Smelt; Hendrik Smelt, Wierden; Gerrit Jordi Smit, Enter; Karin Spenkelink; Daniëlle Spoler; Claudia Janna Gerritdina Stam; Derk Jan Willem Tijhof, Wierden; Cedric Veenstra; Petra Jedidja Niesje Verbaan; Remco Tom Wanschers, Wierden; Tom ter Weele, Enter; Roy Weustenenk, Wierden; Richard Zandbergen.

VMBO Theoretische leerweg 4 ’t Nijrees

Hendrikus Rogier ter Avest; Randy Lescher; Stan Smeitink, Hellendoorn; Niels Thomas de Vries, Nijverdal.

VMBO Basisberoepsgericht leerwerktraject 4

Kyra Beumer, Hellendoorn; Bren Bleeker, Goor; Sandra Seyde Çitgez; Hendrika Johanna Josephina Duteweert, Holten; Gerrit Jan Bastiaan Harmsen; Christian Herman Holstege; Leroy Jansen, Enter; Laura Keijman; Mark Krabbenbos, Markelo; Sander Gerdinant Leunk, Markelo; Mike van Luijk, Nijverdal; Elisabeth Hendrika Denise Nijland; Jan Henk Nijland, Nijverdal; Albert Arnoud Wouter Nijveld; Lisanne Oudenampsen, Holten; Elroy Poortman; Ruben Schaap; Maurice Siemerink; Mike Spin; Hendrik Dennis Stegeman; Tim Antonius Stegeman, Holten.

Booglassen met beklede elektroden Niveau 1 (BMBE)

T.J. Kleinlugtenbeld, Rijssen; R. Jansen Eupe, Hoge Hexel.

MAG-lassen Niveau 1

T. van den Berg, Wierden; J. Bouwhuis; T.B. Broeze, T.B. Nijverdal; I.R.T. de Graaf; G.J.B. Harmsen; C.H. Holstege; D. de Jong; P. Karsenberg, Markelo; M. Kreijkes; J.H. Nijland, Nijverdal; J. Nijmeijer, Nijverdal; E. Poortman; D. Rozemuller; H.A. Schutte, Hellendoorn; C. van der Straten, Nijverdal; K. Westerink, Notter; L. ter Woerds, Enter.

TIG-lassen Niveau 1 (BMBE)

E. Poortman, Rijssen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Rijssen.

TUBBERGEN

R.K. Sg. St.-Canisius Almelo/Tubbergen

VMBO-Basisberoepsgerichte leerweg

Lokatie Tubbergen

Marieke Kwast, Albergen; Justin Koenderink, Almelo; Romy Busscher, Fleringen; Stan Kuipers, Fleringen; Elke Mentink, Fleringen; Dion Wissink, Fleringen; Sharon Huzink, Geesteren Ov; Elles Potijk, Geesteren Ov; Tessa Langeveld, Harbrinkhoek; Manuel Masselink, Harbrinkhoek; Rick Schonewille, Langeveen; Luciënne Peddemors, Manderveen; Britt Stopel, Manderveen; Thom Eerdman, Reutum; Geke Kamphuis, Reutum; Tom Lammerink, Reutum; Roy Nijland, Reutum; Ireen Braakhuis; Fleur van Raaij; Tom Sanders; Tim de Witte; Peter Booijink, Vasse.

VMBO-Kaderberoepsgerichte leerweg

Sven Davina, Albergen; Marc Klaassen, Albergen; Lotte Engbers, Almelo; Tessa Nijhuis, Almelo; Emmy ter Steege, Fleringen; Patrick Kolkman, Geesteren Ov; Amber Weerink, Geesteren Ov; Iris Weerink, Geesteren Ov; Danique van Loo, Harbrinkhoek; Kristel Olthof, Harbrinkhoek; Pascale ter Groot, Langeveen; Martijn Lescher, Langeveen; Wiebe van der Wal, Manderveen; Dirk Bouhuis, Nutter; Patricia Snijders, Ootmarsum; Harry Deterink, Reutum; Frank Huiskes, Reutum; Marèll Tulk, Reutum; Sanne Haasewinkel; Fatou Nzeyimana; Paola Oude Vrielink; Danique Willems; Joris Booijink, Vasse; Rick Haarhuis, Vasse; Stef Schutte, Vasse; Mark Tijkorte, Vasse; Thomas Wenneger, Vasse.

VMBO-Gemengde leerweg

Stijn den Ouden.

VMBO-Theoretische leerweg

Dinand Kuiphuis, Agelo; Jarno Biglaar, Geesteren Ov; Timo Brughuis, Geesteren Ov; Robert Kroeze, Geesteren Ov; Sharon Oude Booijink, Geesteren Ov; Stijn de Roy van Zuydewijn, Geesteren Ov; Stef Steggink, Geesteren Ov; Thomas Steggink, Geesteren Ov; Kelly Stieber, Geesteren Ov; Jens Vrielink, Getelo Dld; Ellen Wenneger, Getelo Dld; Gijs Oude Luttikhuis, Hezingen; Barry Wesselink, Mander; Bart Kamphuis, Manderveen; Sjoerd Waaijer, Manderveen; Joris Wesselink, Manderveen; Mark Hesselink, Nutter; Hester Booijink; Marc Boomsma; Demi Ellenbroek; Jordy Nduwimana; Milan Pol.

Waar geen plaatsnaam voor staat komen de geslaagden uit Tubbergen.

WINTERSWIJK

OSG de Driemark Winterswijk, locatie Prins Hendrikstraat

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg Bouwtechniek - Thomas van den Berg; Davey van Eck van der Sluijs; Cornelis Hofman; Mayim Wiggers.

Consumptief bakken - Angela Dijkman; Leonie Schinkel; Rick Wermer.

Consumptief horeca - Yordi van, Lochem; , Groenlo; Tom Stronks, Aalten; Handel en verkoop Naoufal Allamaghi; Aren Cakir; Joe te Grootenhuis; Tarek Hassan; Arben Markaj; Luciano Oppier; Kabir Sabotic; Carina Schigt; Luuk Wiggers; Verzorging - Saskia Budde; Joyce Gerrits; Larissa Kattouw; Denise Keizer; Daisy Vreman, Huppel.

Voertuigentechniek - Robbin Dieperink Neede Jorrit de Jong, Meddo; Jari van de Put, Aalten.

Basisberoepsgericht leerwerktraject Handel en verkoop - Bukurije Lulaj.

Kaderberoepsgerichte leerweg - Bouwtechniek - Jasper Elsinghorst, Meddo; Björn Exo, Miste; Yanoe Loupatty; Stephan Luiten; Mitchel Raterink, Ratum; Martin ten Thije; Jordy Weevers.

Consumptief bakken - Joey Horn.

Consumptief horeca - Jim Aalbers; Ralph Heezen Ruurlo Lars Smit Bredevoort Gerjo Timmerije.

Handel en verkoop - Ilja Alefs, Meddo; Paul van Beek, Ratum; Nathalie Bouwmeester; Lucia Gerrits; Alex Greven; Safira Heisterborg, Oeding-Südlohn (D.); Daniëlle Hesselink, Kotten; Kenan Kukic; Ilhan Nalovic; Gabriela Peters; Iwan Rijkse; Nikita Roelofs; Nicoletta Stojanovic; Güney Üctop.

Verzorging - Judith Beuting; Lynn Boeijink, Meddo; Maaike van Dalen; Daphne Deunk; Tanisha Deunk; Laura van Dijk; Anna Donatz; Michelle Dute; Sharon ter Haar, Ratum; Carmen Houwers, Ratum; Chantal Kolkman; Jasmijn Mengerink; Bressilla Mulder; Megan Nieuwenhuis; Cristel Nijweide, Meddo; Lincy Oonk, Brinkheurne; Celine Pardijs, Henxel; Anouk Rensink; Laura Roerdink, Kotten; Francisca Roessink; Shauni Scholten; Tara Sessink; Carly Slotboom; Yvet Suringa; Rozalie Tuvi; Demi Woertman, Brinkheurne; Celsey Wolterinck.

Voertuigentechniek - Milan Aarnink, Kotten; Robin Bollen, Huppel; Jamie Horn; Jesse Kersten; Maikel ter Maat; Kobus Munsterman; Mike Pelgrim; Maurit Reijers, Meddo; Domien Sarianamual; Albert Scholten; Gilian Sonderen, Kotten; Stef Straatmans, Kotten; Mick Veenstra; Jos Velthuis; Tom van der Werff; Jelmer Wikkerink, Miste.

Theoretische leerweg Economie - Onur Balci; Jordin Been; Martijn Dijksen; Teun te Dorsthorst, Brinkheurne; Brian Geurkink; Lars Hogeboom; Nadchesta ter Horst; Diana Kirlig; Nino Lutter; Anna Matosyan; Hidde Oonk; Cezary du Pré, Kotten; Dennis Raben, Meddo; Ali Raufi; Youri Riggelink; Eyal Sandroussi; Rob Sellink; Tim Stemerdink; Megan Vreeman; Ian Wamelink; Dominique Zegelink.

Techniek - Paul Harfield, Miste; Jur Huetink, Woold; Leah Meeusen; Danny Siebelink, Ratum; Teun Verkaik; Dion Walterbos; Stijn Wiggers; zorg en welzijn Dominique ten Broeke, Groenlo; Lisa Bruijn; Kim ten Damme, Henxel; Leonie Epping; Floor Hallink, Kotten; Fenja Koldeweij; Loes te Kulve; Maaike Lensink, Miste; Carmen van der Meer; Joeri Mentink; Mellanie Pampiermole; Femke Piepers; Lilian Schurink, Meddo; Sanne Siebelink, Ratum; Michiel Tiggeloven, Meddo; Margriet Verschuren; Tanita Wedda; Marijn Wilterdink; Renée Witte; Desirée Wolsheimer.

Locatie Zonnebrink

Havo - Cultuur en maatschappij - Harun Balci; Annefleur Bekke; Emma de Boer; Phoebe Dobson; Dian Groters, Corle; Kevin Kos, Corle; Margo de Nooijer; Jill Rensink; Néré Saouadogo; Stijn Schouten; Jolijn Slaats; Joël Stoverinck; Douwe van der Werf; Naomi Werkhoven.

Economie en maatschappij - Ruben Beijers; Anne Berndsen; Rianne Blekkink, Woold; Noël Dreeyers; Bram Duenk; Joris Gommers; Astrid Guezen, Kotten; Lisanne Halleriet; Dewi Heideman, Meddo; Jet Huiskamp; Daphne Kamminga; Bart Koelman; Teun Koldewey; Jelle Krooshof; Dieuwertje Lucas; Marlie de Man; Joost Meekes; Harm Mennink; Marieke te Morsche; Laura Nijman, Ratum; Tjomme Oonk; Lynn Overkamp, Meddo; Lynet ten Pas; Corjan te Pas; Lars Pelgrim; Mariska Piek, Ratum; Danyal Rahimi Saheli; Badr Riane; Fleur Ribbink, Lochem; Sven Roosenschoon, Meddo; Marijn Ruessink; Bregke Scholten, Meddo; Manon Schreurs, Henxel; Haiko Schreurs, Huppel; Wencke Schurink, Meddo; Milou Slotboom; Yaniek van der Stoep; Steven Thangathurai; Jaap Vink, Meddo; Haico Wiggers; Emma Zijlstra; Fjärel van der Zwet, Miste; natuur en gezondheid Vivian van den Berg; Cindy te Brummelstroete, Huppel; Vero ten Dolle, Kotten; Tiffini van Dongen; Dena Geers, Miste; Anniek Hillen; Nikky Kruisselbrink, Woold; Ilse Kruisselbrink, Kotten; Anisa Memic; Robbert Oblink; Lobke Oonk; Nick Zomer; natuur en techniek Manon Bosch; Patrick Man; Ann Schoemaker; Pieter Schreurs; Quinten Wiggers; Ysbrand Willink, Woold.

Vwo Cultuur en maatschappij - Muriël ten Brummelhuis; Digna Huinink; Lynn Rouwhorst; Daan Spijker; economie en maatschappij Eline Abbink; Sacha Boekelder; Inou Heideman, Meddo; Stan Heinen; Jasper Hogeboom; Gerben Hoijtink, Brinkheurne; Jetske Houwers, Woold; Bas Kottier; Elke Lammers, Woold; Anke Nijenhuis, Woold; Lieke Ruesink; Chantal Schoemaker.

Natuur en gezondheid - Gert-Jan Aardema, Ratum; Leyla Banchaewa; Emma Beestman; Hamez Gacaferi; Youri Geurkink; Mieke de Jonge; Carlijn Lammers, Kotten; Liset Onnink; Marloes Roerdink; Levi Romonesco; Daphne Ros, Kotten; Ellen Scholten, Meddo; Lotte Slotboom; Bart Storck; Thomas Wagendorp; Daniël te Winkel.

Natuur en techniek - Rachelle Amahorseija; Laurens Broeze, Woold; Matthijs van Ekelenburg; Diede van Ens, Brinkheurne; Mart Hallink, Kotten; Michelle Lobeek; Max Meyer; Steven Oonk; Sander van Steenbergen; Klaartje Versluis, Meddo; Nando Zieverink, Meddo.

VECHTDAL

Vechtdalcollege

Locatie Dedemsvaart

Vmbo; Carmen Bakker, Nieuwleusen; Patricia van denBerg, Dedemsvaart; Alisa Brink, Dedemsvaart; Daisy Brinks, Dedemsvaart; Nicky Dekker, Dedemsvaart; Lisa Eggink, Dedemsvaart; Natascha Ekkel, Dedemsvaart; Carley Emanuels, Dedemsvaart; Pim Gelmers, Dedemsvaart; Mike Gijsbertsen, Linde dr; Dianne van derGraaf, Dedemsvaart; Marc van derGraaf, Dedemsvaart; Joyce Groen, Nieuwleusen; Nathan Groen, Nieuwleusen; Anna Hemme, Dedemsvaart; Jordi van derHeyden, Dedemsvaart; Alwin Holtvluwer, Dedemsvaart; Maurice Hulleman, Nieuwleusen; Melissa Hutten, Zuidwolde dr; Ciska Huzen, Balkbrug; Thomas Jansen, Dedemsvaart; Sofie deJong, Balkbrug; Melissa Jonkman, Balkbrug; Mark Kappert, Dedemsvaart; Paula Koekkoek, Dedemsvaart; Nienke Kollen, Dedemsvaart; Mirjam Kollen, Dedemsvaart; Janiek deLange, Lutten; Max van derLei, Dedemsvaart; Kevin Lier, Dedemsvaart; Ester Lubbers, Nieuwleusen; Joyce Lubbers, Zuidwolde dr; Danique Michel, Dedemsvaart; Daimy Middelveld, Dedemsvaart; Esmay deOlde, Dedemsvaart; Erika Oosting, Dedemsvaart; Floris Oostra, Dedemsvaart; Celina vanRijswijk, Dedemsvaart; Shelley Ringeling, Drogteropslagen; Claudia Roelofs, Dedemsvaart; Remco Schepers, Dedemsvaart; Ancilla Scheurink, Nieuwleusen; Dewi Schuurman, Dedemsvaart; Annemarie Schuurman, Nieuwleusen; Hannah Seinen, Dedemsvaart; Angela Sloots, Slagharen; Erwin Smit, Dedemsvaart; Jerry Snoeijer, Dedemsvaart; Suzanne Snoek, Dedemsvaart; Naomi Snoyer, Dedemsvaart; Mark Timmerman, Dedemsvaart; Sanne Vogelzang, Dedemsvaart; Fabian Vos, Dedemsvaart; Christel Wienen, Nieuwleusen; Daphne van deWolfshaar, Dedemsvaart; Kayla van ‘tZand, Dedemsvaart; Ashley vanZuidam, Nieuwleusen; ; ; Locatie Hardenberg; Vmbo; Lana Al Ali, Gramsbergen; Mawej Al-Khafaji, Hardenberg; David Altena, Hardenberg; Niels Altena, Radewijk; Noraly Arkes, Dedemsvaart; Rosanne Arkes, Lutten; Paul Arkes, Schuinesloot; Jasper vanAsten, Hardenberg; Jelmer Bakker, Hardenberg; Bertram Bekmann, Geerdijk; Kim Beldman, Vroomshoop; Jan Bennink, Hardenberg; Jari van denBerg, Hardenberg; Sandra van denBerg, Lutten; Vincent Biemans, Bergentheim; Ayco Bodaan, Slagharen; Délisa Boensma, Lutten; Rutger Borneman, Hardenberg; Jesse Botter, Den Velde; Laurens Botter, Kloosterhaar; Jordi van denBout, Hardenberg; Sharona Bouwhuis, Bergentheim; Alien Bril, Schuinesloot; Chantal Brink, Hoogenweg; Wiljam tenBrinke, Hardenberg; Larenzo Brookman, De Krim; Celvin vanBruggen, Hardenberg; Melanie deBruijn, Hardenberg; Robin Buitenhuis, Rheezerveen; Coen Bults, Bergentheim; Lia Bunskoek, Hardenberg; Inge Deterd Oude Weme, Heemserveen; Madelon vanDijk, Slagharen; Mariël Dorgelo, Hardenberg; Lisa Edelijn, Hardenberg; Soraya Eilander, Hardenberg; Thomas Euving, Lutten; Thomas Evers, Hardenberg; Marieke Fourie, Hardenberg; Annelore Geertman, Hardenberg; Manon deGooijer, Lutten; Tom Gossen, Gramsbergen; Selina van derGraaf, Hardenberg; Maaike deGraaff, Hardenberg; Jesse Greveling, Vroomshoop; Erik Grimmerink, Hardenberg; Eva-Lynn deGroot, Bergentheim; Gerben Grootoonk, Loozen; Marcel Haandrikman, Hardenberg; Brendy Habers, Hardenberg; Saskia Hagedoorn, Hardenberg; Aniek Hagedoorn, Lutten; Vera Hakkers, Hardenberg; Daan Hamberg, Hardenberg; Arjen Hamhuis, Bruchterveld; Rory Hammink, Beerzerveld; Mirjam Hans, Beerze; Yarèl Hans, Hardenberg; Quirine Harmsen, Lutten; Jeffrey Haverkort, Lutten; Kelly van derHeide, Schuinesloot; Judith Heidotting, Hardenberg; Hendrieke Heine, Rheeze; Frank Heldoorn, Hardenberg; Mark Heldt, Balkbrug; Kelly Hendriksen, Anerveen; Anouk Hindriks, Itterbeck-Ratzel; Arjo Hoefman, Gramsbergen; Marianne Hoekstra, Hardenberg; Marit Holsappel, Hardenberg; Cynthia Huisjes, Gramsbergen; Bas Hulshof, Slagharen; Rianne Hulter, Anerveen; Jolan Hultink, Slagharen; Remco Hut, Hardenberg; Anniek Hutten, Bergentheim; Kim Jansen, Hardenberg; Kevin Jaspers, Hoogeveen; Emma deJong, Hardenberg; Kay Jonker, Slagharen; Renée Joosten, Hardenberg; Esther Kamphuis, Hardenberg; Lisanne Kamphuis, Hardenberg; Anke Kamphuis, Schuinesloot; Lotte Kerkdijk, Vroomshoop; Marit Kiewiet, Hardenberg; Tessa Kikkert, Kloosterhaar; Stefan Kiwiet, Radewijk; David Kleine, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Nienke Kleinebuul, Hardenberg; Niek Kleinheerenbrink, De Krim; Rick Kleinpenning, Hardenberg; Jeffrey Klok, Slagharen; Elsemiek Klokkers, Bergentheim; Rick Koers, Gramsbergen; Alex Korblet, Kloosterhaar; Elise Kosse, Slagharen; Stephanie Kostense, Kloosterhaar; Melissa Krikken, Bruchterveld; Jeroen Lamberink, Bruchterveld; Mark Lamberink, Hardenberg; Gerben Lamberts, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Kevin Lammers, Rheezerveen; Kevin deLange, Lutten; Chantal Lenters, Hoogenweg; Robbin Lok, Hardenberg; Remco Lomulder, Hardenberg; Elles Meier, Hardenberg; Manon Meijerink, Venebrugge; Berjan Mepschen, Hardenberg; Iman Mol, Schuinesloot; Bram Mollen, Hardenberg; Daniëlle Mulder, Heemserveen; Bob Nijhuis, Gramsbergen; Janinka Nijland, Bruchterveld; Rik Nijland, Collendoorn; Patrick Nijman, Hardenberg; Gerwin Nijmeijer, Holtheme; Jordy Nijmeijer, Holtheme; Guus Olsman, Hardenberg; Leroy Olsman, Vroomshoop; Amber Oost, De Krim; Kelly Otten, Radewijk; Dennis Passies, Hardenberg; Manolito Pfann, Hardenberg; Pascal Plaggenmarsch, Bergentheim; Larissa vanPlateringen, Hardenberg; Eefje Pol, Hardenberg; Bart-Arend Polman, Hardenberg; Lotte Potgieter, Hardenberg; Kelly Pouwels, Slagharen; Gerwin Prins, Ommen; Linda Ramaker, Hardenberg; Leonard Rampen, Hardenberg; Stefan Ranter, Hoogenweg; Ido Ravenhorst, Bruchterveld; Rowin Reekers, Vroomshoop; Wiljan Reinders, Den Velde; Joep Reints, Bruchterveld; Pim Reints, Bruchterveld; Myrna Renker, De Krim; Mathijs vanRiel, Slagharen; Aletta Rijstenberg, Venebrugge; Nick Roeleveld, Bruchterveld; Ymke Salomons, Bergentheim; Hugo Salomons, Gramsbergen; Sven Schepers, Bruchterveld; Manon Schepers, Kloosterhaar; Gerd Scholten, Itterbeck; John Schonewille, Hardenberg; Jeroen Schuldink, Rheezerveen; Thomas Schutte, Brucht; Jolanda Schuurhuis, Beerzerveld; Bart Sickman, Vroomshoop; Leon Sieben, Kloosterhaar; Ingo Sijbel, Hardenberg; Merel Smit, Schuinesloot; Sanne Smit, Slagharen; Mitchell Snippe, Hardenberg; Ferdi Snoeijink, Anerveen; Harmen Spieard, Itterbeck; Daan Spijkerman, Hardenberg; Daan Stegeman, Den Ham ov; Yorinde Stegeman, Hardenberg; Melvin Stevens, Radewijk; Myrna Stoeten, Bergentheim; Pascal Stolte, Dedemsvaart; Michel Strijker, Schuinesloot; Simone Stroeve, Hardenberg; Joost Telman, Bergentheim; Monique Timmer, Anerveen; Jolien Tubben, Coevorden; Gerlo van derVeen, Lutten; Marlies van derVeen, Rheeze; Stan van derVelde, Hardenberg; Judith van derVelde, Vroomshoop; Thamara Veltink, Bergentheim; Emiel Veltink, Vroomshoop; Ellen Verstraaten, Hoogenweg; Jack van derVinne, Brucht; Ashley Visscher, Dedemsvaart; Ronnie Vos, Hardenberg; Roy deVries, Hardenberg; Bart Warmink, Kloosterhaar; Rahel Wedzinga, Elim; Danique Welink, Kloosterhaar; Jantina Welleweerd, Hardenberg; Démara Wensing, Hardenberg; Stijn Werink, Schuinesloot; Sharon Wesselink, Bruchterveld; Justin Westerbeek, Schuinesloot; Patrick Willems, Beerze; Remco Winkels, Hardenberg; Lilian Winters, Lutten; Sanne Withaar, Bruchterveld; Kayleigh deWitte, Sibculo; Daniëlle Witzand, Vroomshoop; Antonie Zandman, Beerze; Rianne Zweers, Radewijk; ; Locatie Hardenberg.

Havo

Andraos Abbour, Hardenberg; Alfred Adema, Hardenberg; Marloes Alfring, Bergentheim; Nick Altena, Gramsbergen; Marijke Altena, Hardenberg; Kirsten Bakkenes, Hardenberg; Robert Bakker, Hardenberg; Ivo Bekhuis, Hardenberg; Marissa van deBelt, Dedemsvaart; Kim Benjamins, Bergentheim; Maritza Beugelink, Hardenberg; Kees Bleker, Hardenberg; Marije Boer, Ommen; Maurice Bolks, Gramsbergen; Marleen Bosch, Bruchterveld; Floris Bosscher, Bergentheim; Marion Busser, Radewijk; Sven Doldersum, De Krim; Mark Doldersum, Kloosterhaar; Eline Doldersum, Schuinesloot; Roosmarijn van denEijnde, Bergentheim; Melissa Eilander, Hardenberg; Tom Feldkamp, Hardenberg; Charissa Fidom, Slagharen; Itske Fraterman, Hardenberg; Betty Geerding, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Kim Geertjes, Hoogenweg; Thom Geertman, Bruchterveld; Kees Gerrits, Gramsbergen; Jeffrey Gerrits, Hardenberg; Erik Hamberg, Heemserveen; Izette Harzevoort, Bergentheim; Dominique Hazeleger, Dronten; Jeffrey Hendriksen, Anerveen; Hans Herbers, Bruchterveld; Christiaan Hoek, Hoogenweg; Tirza Hofstede, Bergentheim; Steven Hofstede, Gramsbergen; Stefanie Hofsteede, Hardenberg; Jesper Hogenbirk, Hardenberg; Rose Hoogland, Hardenberg; Simone Jaspers, Mariënberg; Iris deJong, Hardenberg; Jordy Karperien, Hardenberg; Carmen Kerkdijk, Gramsbergen; Erik Kiewiet, Gramsbergen; Berend Kleinheerenbrink, Schuinesloot; Tom Kompagne, Gramsbergen; Tom Kosse, Slagharen; Kelsey Kriens, Schuinesloot; Sam Kwant, Gramsbergen; Alysa Lammers, Brucht; Corné Langbroek, Hardenberg; Iris Langenberg, Hardenberg; Miranda Loman, Slagharen; Annemarie Luiken, Hardenberg; Bram Makkinga, Hardenberg; Sharon Meertens, Hardenberg; Jorick Merx, Dedemsvaart; Liset Mol, Schuinesloot; Jelle Muilwijk, Bruchterveld; Miranda Muis, Hardenberg; Thomas Muis, Rheezerveen; Roy tenNapel, Kloosterhaar; Monique Nijhof, Schuinesloot; Seline Olsman, Gramsbergen; Bastijn Oostra, Hardenberg; Frank Overweg, Hardenberg; Niels Pijp, Hardenberg; Michael Prijs, Hardenberg; Marije Prins, Dedemsvaart; Jenet Ramaker, Ane; Gerjanne Reins, Radewijk; Ian deRonde, Maasbommel; Job Schaak, Hardenberg; Anna Schepers, Hardenberg; Merle Schepers, Radewijk; Lianne Schoemaker, Hardenberg; Erik Schoemakers, Gramsbergen; Ardijana Sefa, Hardenberg; Donald Seinen, Gramsbergen; Thijs Selhorst, Hardenberg; Glenn Sibon, Gramsbergen; Amre Somsen, Schuinesloot; Hannah Spijker, Lutten; Britt Stad, Brucht; Maarten Stad, Hardenberg; Thomas Steunenberg, Hardenberg; Jasper Stoeten, Gramsbergen; Niek Stoffers, Bergentheim; Manon Tieman, Gramsbergen; Chantal Timmer, Bergentheim; Jeannette Tromp, Bergentheim; Lotte Veldsink, Loozen; Jorien Veltmaat, Slagharen; Sjoerd Verboom, Radewijk; Susan Voortman, Dedemsvaart; Stephanie Weekamp, Slagharen; Bram Weltings, Hardenberg; Lars vanWieren, Hardenberg; Laura deWilde, Anerveen; Maayke Wind, Radewijk; Kelly deWit, Ommen; Michel Wolbers, Hardenberg; Sophie Wolterink, Schuinesloot; Gijs Zuidema, Radewijk; Esther van Zuilen, Beerzerveld; ; Locatie Hardenberg; Vwo; Bert Aalberts, Dedemsvaart; Erica Achterhes, Lutten; Kirsten Ballast, Dedemsvaart; Laura Bemboom, Collendoorn; Ilona Blaak, Hardenberg; Pieter Blokpoel, Hardenberg; Joost Boschman, Ommen; Marnix Bosscher, Bergentheim; Frank Breukelman, Dedemsvaart; Jeroen Bril, Collendoorn; Beau deBruijn, Hardenberg; Laura vanDijk, Slagharen; Casper van denEijnde, Bergentheim; Marloes Ekkelkamp, Ommen; Jorn vanFaassen, Dedemsvaart; Nick Gosen, Hardenberg; Otmar Heerink, Ommen; Tjeerd Hoekstra, Dedemsvaart; Taco van denHonert, Hardenberg; Jermain Horsman, Ommen; Marijn Houvast, Uelsen; Tessa Huisjes, Bergentheim; Esmee Hutten, Ane; Nout Jansman, Arrien; Wasse Jonkhans, Radewijk; Michael Keuning, Sibculo; Lex Koopman, Dedemsvaart; Leanne Kosse, Slagharen; Kevin Kremer, Hardenberg; Rosemarie van derLaan, Hardenberg; Koen Laarman, Ommen; Marien deLange, Hardenberg; Lennard deLeeuw, Hardenberg; Glenn Marsman, Balkbrug; Aline vanMeerveld, Dedemsvaart; Damian Meijerink, Hardenberg; Joas Muilwijk, Bergentheim; Lior Mulders, Rheezerveen; Charlotte Muusse, Hardenberg; Lieke Muusse, Hardenberg; Willemijn Piksen, Lutten; Ilse Pott, Ommen; Leander Potze, Gramsbergen; Jelle Reitsma, Hardenberg; Celine Renting, Ommen; Sten Ritterfeld, Uelsen; Koert vanSchooten, Heemserveen; Erika Schrijver, Slagharen; Ramon Steenbergen, Hardenberg; Jurgen vanTolie, Dedemsvaart; Manon van derVeen, Gramsbergen; Raisa van derVegt, Ommen; Gera van derVelde, Hardenberg; Henrike Veldink, Hardenberg; Laura Veneman, Ommen; Joëlla deVos, Holtheme; Marly Warnier, Lutten; Gerard Wehkamp, Dedemsvaart; Remco Welink, Bergentheim; Rens Werink, Schuinesloot; Elin Wesselink, Dedemsvaart; Sjanna Westerhof, Hardenberg; Michelle Winter, Schuinesloot; Suzanne Zweers, Dedemsvaart;.

Locatie Ommen

Vmbo

Leon van Amerongen, Dalfsen; Kenneth Antonissen, Dalfsen; Lennart Baas, Balkbrug; Karolaina Barkevica, Ommen; Bart Bijl, Dedemsvaart; Marit Boerdijk, Dalfsen; Rens Bosma, Dalfsen; Karin Bremmer, Ommen; Jan-Jelmer van den Brink, Ommen; Maarten tenBrinke, Ommen; Klaas Broek, Dalfsen; Jasper Broek, Ommen; Melvin Brok, Lemelerveld; Coen Buning, Arrien; Miranda Chan, Ommen; Mark Corbier, Ommen; Rik Dalhuisen, Dalfsen; Naut Dankelman, Ommen; Jarno Deiter, Dalfsen; Manon Dekker, Dalfsen; Denise Dijk, Ommen; Jori Dommerholt, Hellendoorn; Ilona vanDort, Dalfsen; Sophie Eilert, Dalfsen; Remco vanFaassen, Dalfsen; Giulia Giarratana, Ommen; Arjen Goos, Dalfsen; Kevin Heerink, Ommen; Wesley Hendriks, Ommen; Tristan Hendriks, Ommen; Jurgen Hersevoort, Ommen; Kira Hilgenkamp, Ommen; Kristy Hogeman, Ommen; Robin Hop, Arrien; Arnout Hopman, Witharen; Esmee Horsman, Witharen; Maurice Houtman, Dalfsen; Sjoerd Jaspers, Den Ham ov; Leonie deJong, Lemele; Niels Jutten, Dalfsen; Lonneke Kamphuis, Dalfsen; Emiel Kampman, Ommen; Nout vanKeulen, Arrien; Aniek Kijk in de Vegte, Dalfsen; Peter Kleen, Nieuwleusen; Sander Kleinjan, Ommen; Daan Klinkien, Ommen; Lisette Klomp, Ommen; Jasper Kloosterman, Dalfsen; Tijmen Kodden, Dalfsen; Maik Kok, Den Ham ov; Enola Krijt, Lemele; Kevin Lambers, Den Ham ov; Martijn deLange, Ommen; Rienke vanLenthe, Dalfsen; Astrid Lubbers, Lemele; Tessa Lucas, Dalfsen; Sofieke Luiken, Lemele; Niek Luiten, Dedemsvaart; Florian Makkinga, Den Ham ov; Niels Mars, Dedemsvaart; Daan Marsman, Ommen; Charnel Martens, Ommen; Joyce Mennink, Ommen; Roan Meulenbelt, Dalfsen; Marije Mollen, Den Ham ov; Jelle Niens, Vilsteren; Mike Nieuwhoff, Ommen; Tom Nijenhuis, Den Ham ov; Jan Nijland, Hellendoorn; Janine Ningbers, Balkbrug; Daniël Otten, Dedemsvaart; Melissa Peters, Dalfsen; Nathalie Pietersen, Balkbrug; Rik Prenger, Den Ham ov; Kirsten Reimink, Den Ham ov; Kas vanRijn, Ommen; Dylan Roggendorf, Ommen; Tom Runherd, Witharen; Martijn Schoemaker, Nieuwleusen; Vera Schurink, Den Ham ov; Jasper Schutte, Dalfsen; Dennis Schuurman, Nieuwleusen; Irene Slager, Balkbrug; Marlot Snijder, Dalfsen; Kelly Spijkers, Witharen; Tomas vanStegeren, Ommen; Anouk Stokvis, Den Ham ov; Wim Tensen, Dalmsholte; Laura vanTol, Ommen; Ramona Top, Dalfsen; Jeffelin Trip, Ommen; Ben Tuinbeek, Ommen; Lyon Turk, Lemele; Jeanine van derVeen, Lemele; Maikel van derVegt, Dalfsen; Sabine van ‘tVeld, Lemelerveld; Andrea Veldhuijsen, Ommen; Lianne Veldhuis, Ommen; Joury Vliek, Den Ham ov; Yorin Vonder, Witharen; Jan Willem Vonk, Lemelerveld; Anouk Voortman, Hellendoorn; Milou deVries, Dalfsen; Melissa Wassens, Ommen; Bas Wessel, Ommen; Ivana Wesselink, Dalfsen; Remco Westerhof, Dalfsen; Astrid Westra, Dalfsen; Matthijs Wetering, Den Ham ov; Boris Wijnands, Dalfsen; Liselotte Wildeboer, Ommen; Aniek Winkels, Dalfsen; Merijn Winters, Ommen; Sanne Wolters, Ommen; Victoria Yaroschevich, Ommen; Ilona van Zachten, Dalfsen.

Havo

Nadia Bekhuis, Witharen; Vera Bennink, Dedemsvaart; Chloë Boden, Lemele; Roland Boer, Ommen; Matthijs Boessenkool, Ommen; Ilona Boezelman, Ommen; Niek Broekman, Linde dr; Arnout deBruijn, Ommen; Kimberly Buiter, Balkbrug; Carmen Busser, Lemelerveld; Jorick Drenth, Dedemsvaart; Lisanne Dunnewind, Ommen; David vanElburg, Vroomshoop; Kevin Felix, Ommen; Angelique Geerts, Ommen; Rutger Hage, Ommen; Thomas Heinen, Dedemsvaart; Arthur Helder, Ommen; Yvonne Hemstede, Ommen; Melinda Hoekman, Dedemsvaart; Gerike Holtvluwer, Ommen; Jordi van derHulst, Dedemsvaart; Maarten Hutman, Ommen; Charlotte Huyskes, Ommen; Niels Jansen, Ommen; Wesley Kampman, Vilsteren; Zajinde Kievit, Dedemsvaart; Nienke Klein, Dalfsen; Kiona Koers, Nieuwleusen; Enrico Koggel, Linde dr; Stefan Kortman, Ommen; Kimberley Kramer, Ommen; Ilse van derLinde, Witharen; Jolijn Luttikhof, Ommen; Annelies Muis, Rheezerveen; Jorn Muller, Ommen; Sonja Muskee, Ommen; Lisah Neef, Lemele; Niels Noordman, Dalfsen; Melissa Otten, Dedemsvaart; Tamara Pieper, Dedemsvaart; Milou Pouwels, Dedemsvaart; Anneloes Prins, Linde dr; Daphne Raggers, Ommen; Selah Schonewille, Dedemsvaart; Kim Schuurman, Ommen; Mèrijn Smit, Ommen; Dianne Stam, Stegeren; Julia Stoker, Dedemsvaart; Ferry vanTolij, Dalfsen; Nicole van deVaart, Ommen; Gerben Varkevisser, Dalfsen; Christiaan Vermeulen, Dedemsvaart; Yvonne Visscher, Dedemsvaart; Marc Voortman, Lemele; Lidy Weenink, Ommen; Nicole Welleweerd, Ommen; Annelie Wesselink, Ommen; Eline Wessels, Dedemsvaart; Jodie Wijermars, Ommen; Cars Willems, Witharen; Christiaan Wind, Dedemsvaart.

VRIEZENVEEN

CSG Noordik Vestiging Vriezenveen

Basisberoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Sijmen Alberts; Niels Bergsma; Aalok Brinks; Ted Duursma; Yorick van de Goor; Joris Kobes; Roy Koops; Caren Koppelman, Hoge Hexel; Joey Nijboer, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Juan Reekers.

Verzorging

Desteney ten Berge, Wierden; Ylona Bos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Lisette Brouwhuis; Délano Bruins, Aadorp; Kimberley Doldersum, Sibculo; Manon Ekkel; Marsha Hofmeijer; Ian Kuilder; Anouk Letteboer; Inge Maneschijn, Hoge Hexel; Gijs Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Mariëlle Withaar, Sibculo.

Kaderbereoepsgerichte leerweg

Sport, Dienstv. en Veiligheid

Juliët Aalderink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Andy Dekkers, Wierden; Tim van Dijk, Sibculo; Nick Goosselink, Wierden; Kevin Hoff; Danny Kikkert; Menno Klein, Den Ham; Maribelle Kleine, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Gijs Knol; Eline Maneschijn; Berjen Reefhuis, Hellendoorn; Eline Rozendom, Wierden; Robin Slaghuis; Elise Smelt; Wiljan Snippe, Sibculo; Wietse van ‘t Spijker; Anno Vos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marloes Vos, Vroomshoop; Thalien Woelders, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Verzorging

Anne Beunk, Wierden; Ellen Boers, Hoge Hexel; Esmée Boertje, Sibculo; Sanne van Burken; Lisiane Dragt, Sibculo; Sophie Egberts, Wierden; Nické Fikkert; Marjolein Hakkers, Sibculo; Tanja Hakkers, Sibculo; Ingrid Jager, Vriezenveen; Bianca Kuiper, Geesteren; Kaylie Legebeke, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Sandra Lichtenberg; Marlouk van Rijswijk, Wierden; Kirsten Rotman, Wierden; Stephanie Smits; Maaike Snijders, Almelo; Naomi ter Steege, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Gino Zwalf.

Theoretische leerweg

Economie

Stan Bolhuis; Maaike Bosch; Lisanne Bruggink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Mart Dasselaar; Wendy Evers; Stephanie Fidom; Henrian Hoff, Hoge Hexel; Marèl Hoff; Myrthe Hoff; Sigrid Jasper, Sibculo; Bibi Kanters; Marlon Kleine, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marèl Kruger; Emma Meintema; Daniël Minkjan; Maral Moutafian; Lyanne Peters, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Stef Reekers, Daarlerveen; Monique Reijnders, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Eline Roelofsen, Aadorp; Malissa Schipper; Nynphe Schipper; Miriam Slomp, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Aukje Steenberg, Hoge Hexel; Dominique Tanate; Manouk te Vaarwerk, Wierden; Robbin Vagevuur, Vroomshoop; Patrick Wessels.

Techniek

Yannick Abbink; Rutger Boers; Jurrian Daenen; Emiel Dasselaar; Jesse Friesacher; Janick van Gelder, Hoge Hexel; Frank Grevelink; Lars Lubbers, Aadorp; Tim Moelker, De Pollen; Ruben Neurink, Bruinehaar; Arne Pas; Sjonnie van Rijn; German Veldhoff.

Zorg & Welzijn

Marèl Boers; Marije Borger; Minou Elzinga; Daphne de Jonge; Pien Kemperman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Lisa Kobes; Aline Kok; Eline Kuiper; Anneloes Mauer; Marieke Mauer; Joanne Nijenhuis; Iris Pape; Lianne Vliek, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jolinde Vowinkel, Hoge Hexel.

Waar geen plaatsnaam is gemeld, komen de geslaagden uit Vriezenveen.

VROOMSHOOP

CSG Noordik Vestiging Vroomshoop

Basisberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Michel Hendriksen; Andreas Jonker, Den Ham; Jimmy Musters, Den Ham; Maureen Wouters. Techniek Bouw/metselen Dennis Koster, Den Ham; Frank van Nuil, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek

Bouw/metselen Infra

Anouar ten Wolde.

Techniek

Bouw/timmeren

Arnoud Ekkel, Den Ham; Justin Veneman, Geerdijk; Rik Wessels, Westerhaar-Vriezenveensewijk. Techniek Metaal Jonas El Sayed; Simon van Loon, Daarlerveen; Lennard Schonewille, Hellendoorn; Mark Schoppers, Daarle.

Verzorging

Marieke Bakhuis; Chantal Beute; Manon Boom; Alicia Braakman; Manon Drenth, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marielle Hoekstra; Lisanne Huiskes, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marjan Jonker, Den Ham; Maud Leus; Sharon Smit, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Mariëlle de Vries; Nienke Welink; Mag Lassen Mark Schoppers, Daarle; Tim Letteboer, Vriezenveen; Stan Nijveldt, Hoge Hexel; Steven Kamphuis, Hoge Hexel; Simon van Loon, Daarlerveen; Lennard Schonewille, Hellendoorn.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel & Administratie

Maaike Alblas; Joran Boksem, Den Ham; Lars van Dam; Sander Ekkel, Geerdijk; Melanie Kragt; Job Kunst, Den Ham; Jeffrey van Lenthe, Den Ham; Marlynn Rozema, Vriezenveen; Robert Tempert; Richard Waijerink; Robina Wemekamp, Den Ham; Henk Westenberg.

Techniek

Bouw/metselen Infra

Marco Hessink, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek

Bouw/metselen

René Kelder; Lars Steunenberg, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek

Bouw/timmeren

Martijn Valk, Daarle.

Techniek

Metaal

Steven Kamphuis, Hoge Hexel; Stan Nijveldt, Hoge Hexel.

Verzorging

Bianca Snippe, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Tosca Soepenberg; Annelot Westenberg; Cecilia Zoetebier.

Leerwerktraject Techniek

Bouw/metselen

Niels Ekkel, Geerdijk; Melvin Hulsegge, Daarlerveen; Gerjan Kleinlugtebelt, Roy Nijboer, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Techniek

Metaal

Rico Bakker, Daarle.

Theoretische leerweg

Economie

Stef Braker, Daarle; Birgit IJmker, Den Ham; Laurens de Jonge; Maria KleinJan, Den Ham; Roald Klopstra, Den Ham; Niels de Lange, Den Ham; Samentha de Lange, Daarlerveen; Allard Meijerink, Den Ham; Lisa Mostert; Joey Pereboom, Den Ham; Elsemiek Poel, Den Ham; Wout Poorterman, Daarle; Stefan Reefhuis, Daarle; Justin Reeringh; Lars Scholten; Niek Schuldink, Den Ham; Bas Timmerman, Den Ham; Renée van der Vinne.

Techniek

Niek Aalderink, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Marvin ter Bekke, Den Ham; Leon Blekkenhorst, Daarle; Niek Bloemendal, Den Ham; Rico de Groot; Jacco Kolkman, Den Ham; Floris Smit, Westerhaar-Vriezenveensewijk.

Zorg & Welzijn

Emmelie Dubbink, Daarle; Rosanne Dubbink; Ylma Endeman, Den Ham; Mirella Gerrits; Sanne Hooijer; Hilde Kappert, Daarle; Marlijn Kleinjan, Den Ham; Myrthe Laarman, Daarle; Roos Lette, Den Ham; Annelie van den Poll; Marloes Wiggers, Den Ham.

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Vroomshoop.

WINTERSWIJK

Christelijk College Schaersvoorde

Locatie Winterswijk

Vmbo theoretische leerweg

Juliët Abbink; Jelle Anvelink; Lisa Bemers; Willianne Bollen; Vera Bouwmeester; Mees te Brinke; Bregje van Eldik; Dieuwertje Eugelink; Jay Frerichs; Rob Geltink; Malou Gerritzen; Ferri Gierkink; Tom Gregoor; Linda Grevers; Marlies Grevers; Iris Halleriet; Kim Heinen; Auke Hillen; Joël Huiskamp; Bram de Jong; Celeste Juinen; Ken Kamperman; Jochem ter Keurs; Timo Kruisselbrink; Ruben Lammers; Eline van der Linde; Bianca Lurvink; Esther Oonk; Nina Opperman; Pien Pleiter; Marlien Plettenburg; Harmen Tempelman; Eline Thé; Simeon Vaartjes; Valerie Vlam; Mitchell Wiggers; Ceylan Wolters; Jelle Hillen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Winterswijk.

Klik hier om de geslaagden te feliciteren.

Route Suc6