Home / Specials / Eindexamen / Geslaagden 2012, tweede tijdvak (herexamens)

Geslaagden 2012, tweede tijdvak (herexamens)

  • Reageer
  • U kunt deze pagina printen door gebruik te maken van de standaard print mogelijkheden in uw browser.

TWENTE/ACHTERHOEK - De geslaagden voor de herexamens van het voortgezet onderwijs zijn bekend. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd! Op zoek naar een naam? Gebruik CTRL + F om te zoeken in onderstaande lijst. Deze lijst wordt telkens geactualiseerd wanneer de onderwijsinstelling nieuwe gegevens aanlevert. Daar waar geen plaatsnaam is vermeld achter een geslaagde geldt dat deze afkomstig is uit de plaats waar de school is gevestigd.

ALMELO

Scholengemeenschap Sint Canisius

VMBO

Theoretische leerweg: Jet Bijen, Aadorp; Britt Companjen; Jolien Kroeze; Quirijn Postma; Mart Paus, Geesteren Ov.

HAVO

Simeon Aalvink, Wierden; Stef Aman, Manderveen; Annemiek Assen, Vasse; Nadieh Bijen; Marlieke Eppink; Richelle Haarhuis, Geesteren Ov; Job Lentferink, Harbrinkhoek; Remco Meijer, Geesteren Ov; Tessa Oude Weernink, Zenderen; Esmee Waaijer, Geesteren Ov; Lisa Waaijer, Langeveen; Anne ter Wee, Tubbergen; Bart Wigger, Albergen.

VWO

Stephanie Grootelaar, Tubbergen; Marije Lammerink, Geesteren Ov; Fabiënne Röben; Minke Weersink, Manderveen.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Almelo.

ERASMUS

ATHENEUM:

Eline Albers; Wiebe Dam; Semih Kiremit; Sandra Koel, Wierden; Ivana Schelfhorst; Merel Smink; Anne Zweers, Wierden.

HAVO:

Teun van den Berg; Floris Bijker; Niek Bremer; Florian Eppink; Gizem Esim; Daphne Fernhout; Gijs Haarhuis; Silke ten Heggeler; Charissa Leiwakabessy, Wierden; Thijs Meeuwen; Iris Snabel; Cynthia Spijker, Vriezenveen; Emma van de Wetering, Albergen.

VMBO

Theoretische leerweg: Samantha Crompvoets; Joris Fritsma; Ruth Seckel; Esmée Werndlij.

Kaderberoeps: Jawed Hashemi, Borne; Jordi Simons.

Basisberoeps: Mohamed Bencheqroun; Nino Lalopua; Mandy Smith.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Almelo.

Pius X

Locatie Aalderinkshoek

Atheneum: Denise Arends; Tom Bleijenberg, Enter; Merle Homan, Bornerbroek; Carmen Weghorst, Westerhaar-Vriezenveenschewijk.

HAVO: Koen Arends, Hoge Hexel; Elif Erol; Renée van Helden, Wierden; Tom Horst, Wierden; Bobby Lewerissa; Robin Schokker; Carmen Wilmink; Mert Zambak; Maurice Zizzi.

Locatie van Renneslaan

Gemengde leerweg: Melissa de Vries.

Theoretische leerweg: Marloes Oude Sogtoen.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Economie Handel en administratie: Serkan Sandikçi.

Metaaltechniek: Chaim Verheij.

Technologie en commercie: Erdal Demircan.

Zorg- en welzijn: Marie-Loesa Kalmash; Margot Meijlof.

Locatie OPDC ‘t Nijrees

Basisberoepsgerichte leerweg

Leerwerktraject Bouwtechniek Metselen: Remco Huiskes.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Almelo.

CSG Het Noordik, Almelo

Locatie C. van Renneslaan

Basisberoepsgerichte leerweg

Hrach Zadoian; Celine Bolks; Tugce Gültekin; Nesrin Kartoglan.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Tirza Beeke, Borne; Kevin Smoes; Maurice Widmer; Marjolein Haverkort.

Theoretische leerweg

Iris Faber; Elif Keskin; Erwin Pouwel.

Gemengde leerweg Helen Lucassen.

Locatie Noordikslaan

Atheneum

Judith Nijhuis, Wierden.

Gymnasium Candice Forest.

Havo

Anouk Starke, Vriezenveen; Tamay Sueli; Manon Biglaar, Westerhaar-Vriezenveenschewijk; Jasmin Dubbink, Daarle; Mirjam Nijhof, Wierden; Leon Prenger; Olaf de Vries; Cheverny Dijk, Den Ham; Larissa Dissel, Westerhaar-Vriezenveenschewijk; Sander Hendriks, Vroomshoop; Guus Baptist, Geesteren; Jan Hendrik Mulder, Wierden; Lars Oosterveen, Wierden; Wouter de Vries.

BORNE

Scholengemeenschap Twickel

Locatie Oude Hengeloseweg

VMBO

Basisberoepsgerichte Leerweg

Metalectro: Jord Engelman, Hengelo (O).

Metaaltechniek: Stijn Misdorp, Hertme.

Handel en administratie: Shamira Creutzburg, Hengelo (O).

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Handel en administratie: Job Lelifeld, Hengelo (O); Dünya Serinci, Hengelo (O); Vanderson Sotto Da Silva, Delden; Rick de Wilde, Hengelo (O).

Verzorging

Melanie van Hemert, Hengelo (O); Katja Knip, Hengelo (O); Joyce Nijboer, Hengelo (O); Kim Nijboer, Hengelo (O).

VMBO

Theoretisch/Gemengde Leerweg:

Thijs Kremer.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Borne.

ENSCHEDE

Bonhoeffer College, Locatie Van der Waalslaan

Atheneum

Wessel Hoffard; Thijs Kooij; Marritt van Sintmaartensdijk, Oldenzaal; Zita Swaders;

Gymnasium

Anouck Bruins, Gronau (D); Maarten Emmerich, Epe (D).

Havo

Lodi Abou Zeid; Eline Audrey Bargeman; Jolien Bisschop; Laura Booij; Brian ten Dam; Brandon van Doorn; Max Johannink; Carlijn Konink; Merle Kroeze; Elsa Magermans; Bobby Sprakel; Nicole Zendman.

Locatie Bruggertstraat

Atheneum

Celine Caris; Lisan Joustra; Paula Langkamp; Maarten Rondeel.

Havo

Berber Boekema; Shannen Hof; Diala Kourie; Carlo Moreno Mora; Bram van der Stam.

Locatie Geessinkweg

Havo

Kelly Bergsma; Jason Bozkurt; Klara Dibo; Rowin du Gardijn; Niels Rinket; Naomi Ripassa; Kimberly Woudstra.

Locatie Vlierstraat

VMBO theoretische leerweg

Wouter Slaghuis.

Locatie Vlierstraat

Certificaten PRO - Werken in de keuken

Özge Baykal; Rick Bruintjes; Jacob Eliya; Sanne Schuurmans; Wesley van Soest; Rutger Waanders.

Onderhoud plantsoen

Maico Eijlders; Thijs de Haas; David Philips; Marco Wirken.

Schoonmaak in de groothuishouding

Rojda Ahmetogüllari; Femke Assink; Maria Bahno; Wendy Bakker; Vivian Fransen; Marian Issa; Yvette Kroon; Justin Leeftink; Samanda Oude Voshaar; Demi Siere; Wesley van Soest; Stephanie Vermaning; Dawn April Vosskühler; Denise van der Waardt.

Basisveiligheid VCA

Marc de Jong; Jasper Mossel; Rowdy Versteeg; Robbin de Wilde; Mikail Wilmink.

Beheren van het schoolmagazijn

Soufian El Assiri; Kevin Hardenberg; Nick Holleman.

Heftruckchauffeur

Naccar Checoh; Cassio Gomes Goncalves; Jeffrey de Jong; Mitch Schildkamp; Dennis Valk.

MIGMAG Lassen

Cem Alkoc; Rob Bos; Tom Lenselink; Benjamin Moes; Mitch Odding.

Machinale houtbewerking en banktimmeren

Leeroy Aalders; Ingmar Bakker; Rick Koehorst; Dusty van Londen; Werken met bloemen; Vivian Fransen; Kim Hummel; Melissa Smit.

Scholingsboulevard 2e tijdvak

VMBO-Basisberoepsgerichte Leerweg SBE

Lw Ec CB-ISP

horeca en voeding: Clemens Bulthuis.

LWT-horeca en voeding: Kenneth Bosman.

Basisbg Lw Tech Instal

installatietechniek: Fatih Dinç.

Basisbg Lw SDV

sport, dienstverlening en veiligheid: Mehmet Tuluk; Nick Witzel; Nourdin En-Naoui.

LWT-sport, dienstverlening en veiligheid: Jesse Looman; Timo Spenkelink.

Basisbg Lw Tech Vrtgn

voertuigentechniek: Baris Demirkan; Alper Biçici. LWT-voertuigentechniek: Ricardo van Schayk; Bryan Nijhuis. Basisbg Lw ZrgWlz Vz Alg

zorg en welzijn: Gamze Ekmekci; Meryem Yasar; Danique van het Groenewoud; Kim Damarjanan.

LWT-zorg en welzijn: Sharmaine Blaauw.

VMBO-Kaderberoepsgerichte Leerweg SBE

LW Tech Bouw breed

bouwtechniek-breed Roy Elsink

LW Tch Grafisch

grafimedia: Nigel List; Thavisak ter Meulen; Dylan Lammers; Rimy Mousa.

Lw Ec HA-ISP

handel en administratie: Helmi Hamama; Ferdi Kiran; Jennifer Martinez; Melisa Görür; Derya Celik; Maurice Akgul.

horeca en voeding: Halil Olcay

Lw Tch Instal

installatietechniek: Mert Genç; Sergen Alkir.

Lw ict-route

ict-route Aswin Jaggoe.

lw Tch Metaal

metaaltechniek: Pascal Holtkamp.

Lw Tch Metaal/Elektro

meisjes in de techniek: Nadia Pallas

Lw SDV

sport, dienstverlening en veiligheid: Hasret Kiliç; Robin van Oosteren; Mert Akyar; Stef Filart; Stan van de Luitgaren; Mikail Yigit; Imke Wever; Esref Can Atincer; Dogan Gündogan, D-48599 Gronau.

Lw ZrgWlz Uit Vz

uiterlijke verzorging: Joyce Wolbers.

zorg en welzijn: Betül Altun; Naomi Girjasing; Daniella Mado; Melissa Dayan; Nalinie Samnarain; Mafata Konneh, Haaksbergen; Nawel Riahi.

VMBO-Theoretische Leerweg SBE

Matteo Poledda; Shabnam Yosefzay; Berna Özkan; Tugba Ergün; Emre Bayraktar; Nordin Boessenkool; Masjenka van Maasakker; Marëll van het Reve; Duygu Iz; Timo Roelofsen; Thomas Isik; Jennifer Ince; Willem Boonk, neede; Niek Oonk, Haaksbergen; Sanne Vossebeld; Jeremy Chong; Melissa Bergsma; Milaad Soro; Sarah Heijstek; Patricia Cengiz; Marloes Hollink; Alexander Lahdo; Ömür Kamali; Tori Wijma; Esmée Beld; Iris Peterinck; Ajsela Mujkic.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Enschede.

Het Stedelijk Lyceum

Lokatie HSL Kottenpark

HAVO

Nikay Agterhuis; Lotte Bakker; Rabab Ben Moussa; Wieke Bijleveld; Kim Busschers-Van Abbe; Stijn Ekkelboom; Fréderique Wiertsema; Nicole Lambers.

VWO Atheneum

Maud Budde; Alexander Elzinga; Evelien Fiselier; Rachel Kroep, Overdinkel.

Locatie Zuid

havo

Demi Adam; Koen Maarten Jaczynski; Nurgül Kemaloglu; Zoë Judith Greetje te Koppele; Rick Somberg.

vwo

Lisanne Jorieke Brinkman; Ties Jurjen Gaveel.

GROENLO/LICHTENVOORDE

Katholieke Scholengemeenschap Marianum

locatie Lichtenvoorde

Vmbo KBL

Annika van Koot, Groenlo; Kelly Hieltjes: Eline Wamelink, Vragender.

Vmbo GTL

Joris Oostendorp, Groenlo; Jan Toebes; Maja Vujovic; Loran Ressing, Lievelde; Jouke Elshof, Vragender.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Lichtenvoorde.

locatie Groenlo

Havo

Moniek Hummelink, Eibergen; Sjoerd Klaver, Eibergen; Bart Compas, Harreveld; Rinus te Dorsthorst, Lichtenvoorde; Mike Holweg, Lichtenvoorde; Marleen Mokkink, Lichtenvoorde; Jill Nijhof, Lievelde.

Atheneum

Sophie Eskes, Lichtenvoorde; Jennifer van den Berg, Rietmolen.

HENGELO

Scholengemeenschap Twickel

Vwo

Roelien Geerdink; Wietze Gerfen, Borne; Maike Ottenschot, Bentelo; Milou Spekreijse, Borne; Rick Velthuis, Bentelo.

Havo

Milou Assink Delden

Leon Beunders, Borne; Anique Emsbroek,Delden; Alain Luesink;

Lydia Lups, Delden; Iris Nijhuis, Hengevelde;

Leon Pot; Frank Spijker, Bentelo; Ellis Verheijen, Zenderen; Vivian Wielens;

Nienke Wobben, Borne.

Locatie Paul Krugerstraat

VMBO Theoretisch/Gemengde Leerweg

Wouter Fabels

Dylan Kastelein

Ruben Mijnheer, Borne; Jill Nales

Locatie Oude Hengeloseweg, Borne

VMBO - Basisberoepsgerichte Leerweg

Shamira Creutzburg, Hengelo (O); Jord Engelman, Hengelo (O); Stijn MisdorpHertme

Kaderberoepsgerichte Leerweg

Melanie van Hemert, Hengelo (O); Katja Knip, Hengelo (O); Job Lelifeld, Hengelo (O); Joyce Nijboer, Hengelo (O); Kim Nijboer, Hengelo (O); Dünya Serinci, Hengelo (O); Vanderson Sotto Da SilvaDelden

Rick de Wilde, Hengelo (O);

Theoretisch/Gemengde Leerweg

Thijs Kremer

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Hengelo.

Scholengemeenschap De Grundel Lyceum

havo

Bram Horbeek; Leon Horsman, Borne; Marjolein Knol, Borne; Thorsten van Leeuwe Kirsch; Nienke Morshuis, Zenderen; Luc van Zuilekom.

atheneum

Marjolein Gierveld; Marloes Nijman; Tim Pierik; Axel Varenhorst, Borne; Daan Harleman; Athra Malki; Iris Weijers, Delden;

gymnasium

Jaimy Lynn Coster.

Scholengemeenschap Citycollege De Grundel

vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg

sector Economie afdeling Handel & Verkoop: Aboed Al Quiraishi.

sector Zorg & Welzijn afdeling Verzorging: Tugçe Anilir; Anrie Ling.

vmbo Kaderberoepsgerichte Leerweg

sector Economie afdeling Handel & Verkoop: Dmiana Abdullah; Morin Akfidan; Matthijs Artan; Arslan Coskunsu; Sylvia Koops; Maxime Lehmann; Arda Mert; Carolien Oran; Furkan Özdemir; Ramón Pons Cervera; Zeynep Sen.

sector Zorg & Welzijn afdeling Verzorging

Desteny Bomas; Rachel van den Broek; Kees Löbker; Mandy Nijboer; Zuyleema Simmons.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit

LOSSER

Twents Carmel College

locatie Losser

Gemengde Leerweg

Intersectoraal Technologie en Commercie: Laurence van Wanrooij, Overdinkel.

Theoretische Leerweg

Economie: Patrick Droste, Enschede; Mathijs Terlage; Annemarie Beimer, Gronau, Duitsland; Neriman Elalan, Gronau, Duitsland; Max de Lange.

Zorg en Welzijn: Bente van der Heiden, Overdinkel; Demyan Knol, Enschede.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Losser.

OLDENZAAL

Twents Carmel College te Oldenzaal

locatie Potskampstraat

Techniek Afd. Bouwtechniek diff. Metselen: Mark Schreurs.

Techniek Afd. Electrotechniek: Jeffrey Tuinstra, Overdinkel.

Techniek Afd. Metaaltechniek: Stan Heideman, Overdinkel.

Techniek Afd. Voertuigentechniek: Bart Hermelink, Denekamp; Seth Kao, Denekamp.

Economie Afd. Handel en Administratie: Rodney Legerstee, Ootmarsum.

Landbouw: Esmee Luhen, Weerselo.

Zorg en Welzijn: Jessie Welberg; Femke Helthuis; Amber Westerhof; Jasmijn Oude Veldhuis.

Theoretisch-/Gemengde Leerweg:

Marlies Eertman, Ootmarsum; Mart van Lochem; Kehly Roetenberg; Hugo Tijdhof, Weerselo; Brian Peters; Stef Bos, Denekamp; Bart Iepma; Jelle Siemonsma; Ruth Harmelink; Marloes Woolderink; Ruben Bilgic.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Oldenzaal.

locatie de Thij

VWO:

Eva Bolscher, Ootmarsum; Karien Meinders, Denekamp; Suzanne Meulenbeld; Lydia Nicolai, Denekamp.

HAVO:

Jorn Huiskes; Marije Munsterhuis, Saasveld; Lotte Nijhuis; Wouter den Ouden, Denekamp; Alessia Pool; Eva Poorthuis; Daan Sanders, Denekamp; Thomas Schulte; Anne-Fleur Spanjer; Melanie Wams, Denekamp.

Locatie Lyceumstraat

Gymnasium:

Margot Versteeg, Enschede.

Atheneum

Elke Hartman, Rossum Ov; Niek Nolten, Rossum Ov; Alkim Öztürk; David Roth; Joep Sanderink; Joyce Snippert, Losser; Lizzy Telgenkamp; Ruud Vaanholt, Overdinkel.

HAVO:

Marit Brand; Laura Garbe, Denekamp; Nico Hartman, Rossum Ov; Elmar Ipskamp, Losser; Xue Fen Qiu, Losser.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Oldenzaal.

Afdeling Praktijkonderwijs

Getuigschrift Praktijkonderwijs

Mitchell Albers, Losser; Jeroen Alink, Losser; Damla Bilen; Hessel Bokdam, Rossum; Hein Bolscher, Ootmarsum; Lloyd Bosch, Nordhorn (D); Nicolai Boon; Jermain Bosscher, Hengelo (O); Rick Breukers, Losser; Ricardo Candelo Guavara; Tim Christenhusz; Marc Dragt, Weerselo; Jeffrey van Eikenhorst, Schüttorf (D); Valerie Gillis, Tubbergen; Jesse de Goede, Hengelo (O); Nadia de Goei, Enschede; Michel Golbach, Denekamp; Tim Haarman, Weerselo; Mikey Hampsink; Frank Hoornik, Hengelo (O); Sanne Hultink, Almelo; Eline Jonkman, Losser; Sander Kip; Remco Koehorst; Marieke Kroeze; Roy Lansink, , Geesteren; (O); Tim Loohuis; Nout Nijhof; Fiona Ophuis; Mike Postma; Jeffrey Prosz, Denekamp; Luc Rake; Ruud Roesthuis, Lattrop-Breklenkamp; Daphne Spit; Linda van der Velde, Losser; Alexsander Veldhuis, Tilligte; Marlon Wibier.

Rekenen en Wiskunde KSE 1

Melvin Boersma, Hengelo (O); Cassandra Beekman, Losser; Jesse de Goede, Hengelo (O); Thijn ter Haar, Losser; Tim Haarman, Weerselo; Richelle Löbker, Weerselo; Horanka Nijs; Selena Riewald, Gronau (D); Joey Wilmink; Joanne Damhuis, Losser; Anne Frielinck, Rossum; Lisanne Grashof, Overdinkel; Djamila Husers; Marleen Leferink, Losser; Jordy Meijer, Losser; Melissa van der Molen; Dion Oude Lansink, Borne; Mischa Parijs; Jorien Paus, Apeldoorn; Mitchel Udink, Overdinkel; Mike de Wacht; Sander Kip; Hein Bolscher, Ootmarsum; Michel Golbach, Denekamp; Jermain Bosscher, Hengelo (O); Jeroen Alink, Losser.

Rekenen en Wiskunde 1F/KSE 2

Rick Breukers, Losser; Nout Nijhof.

IVIO Nederlands KSE 1 Thijn ter Haar, Losser; Jordy Moes, Hengelo (O); Edwin Olde Heuvel, Overdinkel.

IVIO Nederlands 1F/KSE 2 Melvin Boersma, Hengelo (O); Cassandra Beekman, Losser; Jesse de Goede, Hengelo (O); Tim Haarman, Weerselo; Mike Hazelaar, Hengelo (O); Richelle Löbker, Weerselo; Jesse Loohuis, Beuningen (O); Tom Luttikhuis, Beuningen (O); Horanka Nijs; Priscilla Smeets, Overdinkel; Joey Wilmink; Nicolai Boon; Djamila Husers; Christina van Leeuwen; Jordy Meijer, Losser; Dion Oude Lansink, Borne; Mischa Parijs; Jorien Paus, Apeldoorn; Mitchel Udink, Overdinkel; Nick de Vries, Losser; Mike de Wacht; Kenny de Wit, Overdinkel; Marc Dragt, Weerselo; Michel Golbach, Denekamp; Rick Breukers, Losser; Tim Christenhusz; Lloyd Bosch, Nordhorn (D); Frank Hoornik, Hengelo (O); Mitchell Albers, Losser; Ricardo Candelo Guevara; Fiona Ophuis; Jeroen Alink, Losser.

IVIO Nederlands 2F/KSE 3

Nout Nijhof; Selena Riewald, Gronau (D); Joanne Damhuis, Losser; Anne Frielinck, Rossum; Lisanne Grashof, Overdinkel; Marleen Leferink, Losser; Eline Jonkman, Losser.

IVIO Engels KSE 1

Mike Hazelaar, Hengelo (O); Sanne Hultink, Almelo; Richelle Löbker, Weerselo; Tom Luttikhuis, Beuningen (O); Horanka Nijs; Selena Riewald, Gronau (D); Joey Wilmink; Anne Frielinck, Rossum; Lisanne Grashof, Overdinkel; Marleen Leferink, Losser; Jordy Meijer, Losser; Nick de Vries, Losser; Marlon Wibier.

IVIO Engels KSE 2

Nout Nijhof; Priscilla Smeets, Overdinkel; Nicolai Boon; Joanne Damhuis, Losser; Mischa Parijs.

B-VCA Tim Haarman, Weerselo; Niek Munsterhuis, Saasveld; Edwin Olde Heuvel, Overdinkel; Dion Oude Lansink, Borne; Mischa Parijs; Joey Wilmink; Rick Breukers, Losser; Jeffrey van Eikenhorst, Schüttorf (D); Sander Kip; Nout Nijhof; Jeroen Vasterink, Delden.

Vorkheftruck Frank Hoornik, Hengelo (O); Michel Golbach, Denekamp; Roy Lansink, Geesteren; Luc Rake.

Cerficaat Werken in de zorg

Jesse Loohuis, Beuningen (O); Jordy Meijer, Losser; Mischa Parijs.

Werken in de keuken

Coen Kroeze; Lucas Vreijsen, De Lutte; Sanne Willemse; Djamilla Husers.

Beheren schoolmagazijn

Gorgis Cildavul; Nout Nijhof; Mitchel Albers, Losser; Luc Rake.

Winkelmedewerker

Horanka Nys; Christina van Leeuwen.

Schoonmaak in de groothuishouding

Anne van der Bles; Ilse Dragt, Weerselo; Ricardo Candelo Guavara; Aafke Oude Egbrink, De Lutte; Marijn Klieverik, Ootmarsum; Chantal Groote Beverborg , Saasveld; Wendy IJzerman; Richelle Lobker, Weerselo; Priscilla Wilderink; Kimberley Klein; Fleur Oude Hergelink, Ootmarsum; Rangel Pen, Losser; Martijn Mensink.

Werken in de kinderopvang

Lisanne Grashof, Overdinkel; Selena Riewald, Gronau (D); Joanne Damhuis, Losser; Anne Frielinck, Rossum; Marleen Leferink, Losser; Jorien Paus, Apeldoorn.

Banktimmeren en machinale houtbewerking

Dion Oude Lansink, Borne; Niek Mensink; Tim Loohuis; Christopher ter Horst.

Mig Mag lassen

Jesse Loohuis, Beuningen (O); Jordy Meijer, Losser; Mischa Parijs.

Onderhoud plantsoen

Lars Athmer; Wouter Löbker, Hengelo (O); Andy de vries, Losser; Jeroen Vasterink , Delden; Maurits Verduijn, Rossum.

Plantenkennis

Tim Haarman, Weerselo; Roy Lansink, Geesteren; Lloyd Bosch, Nordhorn (D); Marc Dragt, Weerselo; Thijn ter Haar, Losser; Jeffrey Prosz, Denekamp; Tom Luttikhuis, Beuningen (O); Hessel Bokdam, Rossum; Mitchel Udink, Overdinkel; Edwin oude Heuvel, Overdinkel.

AOC Groen assistent

Marc Dragt, Weerselo; Jeffrey Prosz, Denekamp; Lloyd Bosch, Nordhorn (D).

Motorkettingzaag

Tim Haarman, Weerselo; Roy Lansink, Geesteren; Lloyd Bosch, Nordhorn (D); Marc Dragt, Weerselo; Thijn ter Haar, Losser; Jeffrey Prosz, Denekamp; Tom Luttikhuis, Beuningen (O); Hessel Bokdam, Rossum; Mitchel Udink, Overdinkel; Edwin Olde Heuvel, Overdinkel.

Trekkerrijbewijs

Jeroen Vasterink, Delden; Mitchel Udink, Overdinkel; Edwin Olde Heuvel, Overdinkel; Tom Luttikhuis, Beuningen (O); Thijn ter Haar, Losser; Melvin Boersma, Hengelo (O).

RIJSSEN

Pius X, locatie Rijssen

Theoretische leerweg

Thijmen Asbroek, Enter; Maarten Hulsman, Nijverdal; Amber Morsink, Nijverdal; Leanne Raamsteeboers, Hellendoorn; Bob Timmermans, Nijverdal; Mitchel Visscher, Wierden.

Jacobus Fruytier SG Apeldoorn, Rijssen en Uddel

Locatie Apeldoorn

VMBO

Basisberoepsgerichte leerweg: Ivana ten Hove, Rijssen.

Kaderberoepsgerichte leerweg: Andrea Dannenberg, Rijssen; Gerrianne Lohuis, Rijssen; Martin Schooten, Rijssen.

Locatie Rijssen

VMBO Gemengde en Theoretische leerweg: Annelot Pijffers, Rijssen; Daniëlle Rolleman, Rijssen.

ROC van Twente

HOLTEN

SCHOLENGEMEENSCHAP DE WAERDENBORCH

VESTIGING, Holten:

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Verzorging: Ilse Jansen, Goor; Esmé Lammertink, Nieuw Heeten; Danique Meesterberends, Goor; Jasper ter Morsche, Laren Gld; Jill van der Vegt, Rijssen.

Bouwbreed: Davy Tuitert, Holten.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Handel en Administratie: Silke Endeman, Goor; Yare Korkmaz, Rijssen; Froukje Scharrenberg, Bathmen; Daan te Wierik, Goor.

Metaaltechniek: Maarten Zwiers, Markelo.

Verzorging: Mandy ter Elst, Goor; Milou Gerritsen, Diepenheim; Kees Golbach, Holten; Joyce Israëls, Goor; Ilse Jimmink, Bathmen; Wouter Leusink, Goor; Roosmarijn te Lintum, Deventer; Melissa Olde Scholtenhuis, Goor; Nadia Raben, Diepenheim; Annelot Roering, Goor; Marleen Toko, Goor.

VMBO GEMENGDE LEERWEG

Economie: Marijn van Benthem, Deventer.

Zorg en Welzijn: Ilona Stegink, Bathmen.

VMBO THEORETISCHE LEERWEG

Economie: Syl van de Bruin, Holten.

Zorg en Welzijn

Karlijn Raats, Deventer.

HAVO

Cultuur en Maatschappij: Demy Aanstoot, Holten; Rens Meijerink, Holten.

Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij: Kimberly Schaper, Holten; Quint Verhagen, Markelo.

Economie en Maatschappij: Lesley Asbroek, Enter; Arax Muradjan, Goor; Elske te Raa, Holten; Olaf Smit, Rijssen; Saskia Smit, Goor; Thijs Verdriet, Goor.

Natuur en Gezondheid/Natuur en Techniek: Viviana Degenkamp, Markelo.

Natuur en Techniek: Robert Zandjans, Diepenheim.

VWO ATHENEUM

Natuur en Gezondheid: Floor Hakkert, Goor; Rob de Wilde, Markelo.

ROC van Twente

College voor Educatie

Afdeling Vavo (Piet Heinstraat)

vmbo, theoretische leerweg

N. Arends, Oldenzaal; S. Awakyan, Markelo; M. Bossink, Enschede; Y. Brookhuis, Denekamp; S. Coskunyürek, Enschede; E. Franzen, Borculo; J. Heutink, Enschede; A.J. Hiemstra, Oldenzaal;

M. Hossainy, Enschede; F. ten Hove, Rijssen; J. Janse, Enschede; N. Jongsma, Enschede; W. Kachibe, Almelo; G. Klink, Enschede; F. Korf, Borne; N. Kozijn, Enschede; N. Leemhuis, Den Ham; S. Mentink, Overdinkel; Y. Menzing, Haaksbergen; D. Mulder, Enschede; N. Oelen, Enschede; J. v.d. Reyken, Almelo; P. Riekwel, Almelo; F. Roolvink, Enschede; J. Somi, Enschede; S. Trip, Enschede; S. de Vries, Almelo; B. v. Wijk, Almelo; K. Wissink of Geerdink, Overdinkel.

vmbo, theoretische leerweg

M. Diran, Rijssen; S. Drent, Enschede; L. Gerrits, Nijverdal; W. Grooten, Hengelo; S. Gündogan, Enschede; M. v.d. Heuvel, Rijssen; R. Hilverink, Borne; J. Jaölat, Nijverdal; G. Keep, Borne; S. Khajo, Almelo; F. Koens, Enschede; K. Krabben, Harreveld; Y. Martherus, Enschede; D. Schuit, Weerselo; B. Teunissen, Delden; R. Ünlü, Enschede; L. Velasquez, Enschede; G. ten Vregelaar, Haaksbergen; A. Wielens, Delden; M. Wolt, Delden.

havo

C. van Alsté, Hengelo; M. Andela, Enschede; J. Ankone, Borne; J. Arke, Vreden; H. Azarouk, Enschede; M. Bakker, Enschede; A. Balasary, Enschede; T. Beimer, Oldenzaal; D. Beisly, Hengelo; J. Bekker, Denekamp; R. Beverdam, Enschede; G. Bilgic, Hengelo; E. van Bilsem, Enschede; A. Binnendijk, Borne; D. Boersma, Enschede; S. van den Bogaert, Enschede; R. Bolder, Haaksbergen; A. Boriglione, Hengelo; K. Bos, Borne; J. Bouman, Haaksbergen; M. Bouwhuis, Haaksbergen; R. Boxem, Enschede; G. Brandes, Almelo; W. Brugge, Haaksbergen; K. Bruggenwirth, Enschede; L. Bruins, Markelo; W. Brummel, Rijssen; R. Cassese, Almelo; R. Chamoun, Enschede; A. Demaj, Almelo; C. Demmer, Borne; Y. Demir, Hengelo; S. Derakhshan, Enschede; B. van Dijk, Almelo; A. van Dolderen, Enschede; S. Doldersum, Almelo; T. Doorn, Buurse; U. Dossett, Losser; J. Driessen, Almelo; H. Dursun, Enschede; S. Dursun, Enschede; P. Eekhout, Hengelo; O. Eilyo, Hengelo; D. van Ek, Hengelo; B. Engelbertink, Oldenzaal; N. Extercate, Enschede; E. Frielink, Almelo; L. Garstenveld, Beltrum; E. Geerdink, Hengelo; K. Geerdink, Enschede; J. Genç, Enschede; S. Genç, Enschede; A. Gerritsen, Diepenheim; B. Gersen, Markelo; G. Goossen, Wierden; O. Grimberg, Enschede; B. Grobben, Oldenzaal; K. Güzel, Enschede; T. Heemink, Haaksbergen; T. van Heumen, Eibergen; K. Hoefman, Haaksbergen; R. Hofstee, Hengelo; D. Hooglander, Enschede; L. Horst, Enschede; K. Houwers, Aalten; J. van Huizen; Losser; S. Huurenkamp, Neede; M. Jannink, Ambt-Delden; N. Jans, Groenlo; Y. Janssen, Losser; C. Jiang, Almelo; J. Johanna, Enschede; D. de Jong, Enschede; M. Kaspers, Enschede; M. Katab, Hengelo; M. Kellerhuis, Losser; S. Kerklaan, Nijverdal; B. Klaassen, Bornerbroek; T. Kok, Vledder; L. Kokos, Hengelo; K. Kortman, Losser; M. Kosterbok, Diepenheim; C. Kozlu, Enschede; M. Kreileman, Nijverdal; M. Kromhout, Almelo; J. Krukkert, Nijverdal; M. Kuiper, Borne; J. Kwee, Eibergen; R. van der Laak, Rijssen; M. van der Laan, Almelo; N. Lamberink, Vroomshoop; A. Lammers, Wierden; M. Langenburg, Enschede; C. Leferink op Reinink, Hengelo; E. Leferink, Haaksbergen; J. Likkel, Almelo; L. Maatje, Enschede; L. Manrho, Haaksbergen; M. Markink, Enschede; M. Meijering, Almelo; I. Mengerink, Winterswijk; V. Mugge, Enschede; K. Mulder, Neede; F. Musters, Enschede; N. Nieuwenhuis, Hengelo; M. Nijhof, Hengelo; S. Nijhuis, Albergen; L. Nijkamp, Rijssen; M. Nijland, Deurningen; R. Numans, Enschede; A. Naraqa Qiamulddin, Markelo; R. Oosterveld, Enschede; K. Oude Alink, Hengelo; D. Oude Geerdink, Denekamp; R. Oude Veldhuis, Almelo; A. Pacini, Enschede; S. de Pagter, Almelo; L. ten Pas, Winterswijk; R. Peñalver Peñalver, Hengelo; K. la Père, Hengelo; B. Pots, Delden; I. Praster, Hengelo; D. Prinsen, Haaksbergen; G. Prinsen, Enschede; L. van Roeden, Enschede; B. Rouwenhorst, Haaksbergen; J. Samoël, Enschede; B. Sarioglu, Enschede; K. Schenau, Enschede; H. Scholten, Winterswijk; Al Shabaz, Haaksbergen; E. Shamaan, Hengelo; A. Smit, Almelo; C. Snaterse, Almelo; L. Snaterse, Almelo; T. Somsen, Eibergen; T. Sonntag, Almelo; B. Spanjer, Haaksbergen; J. Stoelers, Almelo; L. Stubener, Enschede; C. Taal, Rossum; S. Talman, Glanerbrug; N. Taouil, Groenlo; D. Temmink, Enschede; T. Tijhuis, Hengelo; J. Tollens, Hengelo; W. Veldhuis, Haaksbergen; S. Vergeer, Groenlo; T. Voogd, Hengelo; T. Voss, Hengelo; M. van Vulpen, Enschede; M. Welbroek, Enschede; W. Wennink, Tilligte; J. Wiefkers, Haaksbergen; A. Willemsen, Haaksbergen; M. Winters, Enschede; M. Winters, Enschede; E. Wolters, Wierden; A. Yagci, Almelo.

havo via vavo-ho-traject (tevens studerend aan hbo)

H. Altuntas, Hengelo; S. Bergsma, Losser; T. Bircan, Enschede; I. Bolscher, Tubbergen; T. Deters, Enschede; C. Heebink, Enschede; D. Herben, Hengelo; J. Krabbenborg, Harreveld; M. Momberg, Oldenzaal; M. Rekers, Borne; M. Veelers, Haaksbergen; D. Welmer, Markelo; L. Woolderink, Wierden.

havo

R. Arentsen, Winterswijk; M. Achterhuis, Enschede; M. Al Makindji, Hengelo; R. Baan, Rijssen; W. Blankvoort, Nijverdal; E. van der Blom, Hengelo; C. Boot, Borne; P. Borschjov, Oldenzaal; M. Bos, Haaksbergen; N. Boussaada, Hengelo; S. Bouwmeester, Enschede; K. Brands, Hengelo; T. Breijer, Enschede; L. Breukers, Saasveld; E. Budak, Enschede; S. Busschers, Hengelo; Y. Cetin, Hengelo; X. Chen, Geesteren; M. Damhuis, Denekamp; C. Demmer, Borne; J. Engelbertink, Enschede; L. van Essen, Hengelo; P. Gansevles, Oldenzaal; K. ter Haar, Losser; J. van der Hansz, Enschede; W. ter Harmsel, Enter; K. Hesemans, Enschede; O. Hillen, Enschede; W. Hofman, Rijssen; S. Hofsté, Enschede; D. Hofstra, Enschede; R. Honcoop, Enter; A. Immink, Enschede; J. Janssens, Enschede; R. de Jong, Almelo; N. Kofflard, Enschede; J. Konter, Losser; E. Kruissink, Vriezenveen; D. Kruitbosch, Enschede; P. Kumar, Enschede; F. Lambert, Enschede; N. Madho, Enschede; F. Meijer, Haaksbergen; K. Mulder, Almelo; G. Poppe, Hengelo; C. Prijs, Almelo; M. Rietman, Enschede; W. Sappema, Hengelo; V. Sarvasian, Borne; R. Smit, Borne; T. van de Stadt, Almelo; O. Tanate, Vriezenveen; J. Tinselboer, Hengelo; J. Verwer, Enschede; N. Waanders, Enschede; V. Wegink, Bentelo; M. Wessels, Harreveld; P. Wouda, Goor; E. Yavuz, Enschede.

vwo

S. de Beauvesier Watson, Enschede; G.J. v.d. Beek, Enschede; F. Beernink, Hengelo; A. Beldhuis, Hengelo; M. van den Berg, Ambt Delden; A. Bijleveld, Goor (gymnasium); T. Bode, Hengelo; M. de Boer, Hengelo; M. de Boer, Oldenzaal; E. Boon, Oldenzaal; I. Braaksma, Hengelo; Y. Deniz, Enschede; R. Eijer, L. Ekkelboom, Enschede; Hengelo; S. Fleurbaaij, Enschede; E. Grotenhuis, Eibergen; M. Hagens, Haaksbergen; L. Heideman, Neede; D. Hennekens, Enschede; S. Hoogma, Winterswijk; R. ten Hoopen, Wierden; I. Imrak, Almelo; B. Keizer, Haaksbergen; D. Keuken, Enschede; I. Koelman, Enschede; C. Kuijper, Enschede; H. Kuipers, Enschede; J. Letteboer, Mariaparochie; K.C. Lo, Hengelo; L. Lubberink, Haaksbergen; P. Meijssen, Winterswijk; S. Munster, Losser; J. Oosterwijk, Enschede; K. Oude Groote Beverborg, Hengelo; M. Ouder Weernink, Beuningen; J. Paize, Enschede; R. Reijndorp, Almelo; K. Runneboom, Hellendoorn; M. Sanders, Haaksbergen; T. Sen, Almelo, W. Sieverink, Hengelo; S. Slaghekke, Almelo; A. Slutter, Groenlo; M. Steggink, Hengelo; L. Timmerman, Enschede; J. Theijink, Rijssen; J. Varenkamp, Enschede; F. Veldhuisen, Winterswijk; M. van Vlierberghe, Enschede; A. Voerman, Hengelo; K. van Wel, Deventer (gymnasium); V. Wesselink, Zelhem (gymnasium); K. van Wijk, Haaksbergen; M. te Winkel, Winterswijk.

vwo via vavo-ho-traject

A. Albers, Langeveen; J. Colijn, Hengelo; L. ter Haar, Reutum; M. Kip, Hengelo (gymnasium); S. Maathuis, Albergen; B. Meijer, Nijverdal; S. Mensink, Fleringen; L. Slöetjes, Terborg; D. Turkenburg, Doornspijk.

vwo

B. Akpinar, Hengelo; D. Anbeek, Goor; E. v.d. Berg, Diepenheim; B. Bouwhuis, Enschede; M. Broeze, Winterswijk; D. Bruil, Almelo;L. Eijkenhout, Enschede; B. Frans, Enschede; R. Haakmeester, Almelo; I. Havinga, Hengelo; W. ten Hove, Rijssen; B. Kara, Enschede; T. Kocabiyik, Almelo; I. Kock, Geesteren; S. Koning, Enschede; S. Konings, Neede; D. Lansink, Vasse; L. Liu, Enschede; A. Myftaraj, Enschede; M. Nazari, Nijverdal; M. Nazari, Nijverdal; R. Nerwayi, Enschede; M. Oerbekke, Almelo; S. Oude Groote Beverborg, Almelo; L. Reesink, Groenlo; S. Rens, Hengelo; C. Schukking, Oldenzaal; S. Slaghuis, Enschede; J. Slot, Haaksbergen; N. Stassen, Delden; M. Sterrenberg, Nijverdal; F. Yakmar, Enschede; J. Yu, Enschede; G. de Vries, Enschede; H. Zandbergen, Sinderen; E. Zewde, Hengelo.

TUBBERGEN

Scholengemeenschap Sint Canisius Tubbergen

VMBO

Basisberoepsgerichte leerweg: Tjeerd Fikkert, Almelo; Laura Heerdink, Almelo; Jelmer Kleinheerenbrink, Vasse.

Kaderberoepsgerichte leerweg: Maxime Koenderink, Almelo; Rien Loman.

Gemengde leerweg: Ben Steggink.

Waar geen plaatsnaam is vermeld komen de geslaagden uit Tubbergen.

HAAKSBERGEN

Assinklyceum Haaksbergen, locatie De Bouwmeester

Atheneum

Claudia Alberts; Eva Alferink; Anne Altena, Eibergen; Martijn Asschert, Eibergen; Rick Baas, Hengevelde; Tom Baumeister; Tom Bemthuis, Neede; Joost Blaauboer, Rekken; Sander Blokhorst, Hengevelde; Wiep Bolster; Anne ter Braak, Rietmolen; Iris Brockötter, Eibergen; Nicole Brunnekreeft; Relinde Damveld; Luc Evertzen, Eibergen; Tim Gering; Luuk Grefte, Hengevelde; Thomas Groot Nibbelink; Wouter Grooters, Eibergen; Pien ter Hedde, Eibergen; Christine Heuver, Groenlo; Jos van 't Hof; Knoed Horck; Heleen Kanne, Neede; Rick Keizers; Joyce Kerkemeijer, Rekken; Stef Kienhuis; Lissa Konhuurne; Wouter Krajenbrink, Eibergen; Lisalotte Leusink, Eibergen; Susan te Lintelo; Anna van der Lof; Jordy van Londen; Annelot Lubberink; Rémi Meeringa, Neede; Jordy Michorius; Jorn Molenkamp; Emilie Scheggetman; Annemarie Schokkin, Eibergen; Emma Smit, Neede; Britt Snieders; Rick Sniekers, Eibergen; Rosemerijn Struijk, Eibergen; Marieke Szymanski; Lotte ten Thije, Hengevelde; Pien ten Voorde; Eliza Wensink, Eibergen; Ties Westendorp; Lotte Witbreuk; Steffie Witbreuk.

Gymnasium

Kim Ditzel; Amanda Geenen, Haarlo; Janine Klein Rot; Iris Kleinherenbrink; Lieke Lankheet; Thomas Leinweber, Eibergen; Lisan Morsinkhof; Laurien Oosterwijk; Marjan Poelhuis, Rietmolen; Koen Schäperclaus, Eibergen; Roos Scholten; Rick te Spenke, Neede; Daan Wielens.

Havo

Hasher Ahmadi, Neede; Roni Aldib; Ivo Asschert, Eibergen; Aylin ter Avest, Haarlo; Nick Belshof; Jelte Belshof; Lisanne Belshof; Tim Belshof; Ben Bemthuis; Heleen Bergkamp, Hengevelde; Anouk Besteman; Heleen Blaauw, Eibergen; Sietske de Boer; Leonie Bonte, Neede; Tobias Borgelink, Rietmolen; Jordy ten Broeke; Koen Brug; Demy de Bruijn; Aniek Brummelhuis, Hengevelde; Hanne Brummelhuis; Daphne Buschers, Hengevelde; Dean Busschers; Niek ten Dam, Hengelo; Kubilay Durmusoglu; Elke Eijsink; Michelle ten Elsen, Neede; Yonca Ersoy, Enschede; Linde Gelissen; Sanne van Gent, Eibergen; Thijs Geurkink, Eibergen; Patrick Goorhuis, Hengevelde; Lisanne Grashof, Enschede; Miriam Groot Nibbelink; Anju Gurung; Wessel ten Hagen; Koen Haverkate; Dennis Heuker of Hoek; Mike Hilderink, Enschede; Niels Hoffmann; Ran Hogeweg, Eibergen; Elisa Holthaus, Eibergen; Laura Horck; Sanne Huijsman, Neede; Miranda Imminga, Neede; Ilhem Khiraoui; Cecil van Klaveren; Désirée Kleverwal, Eibergen; Jet Kolenbrander; Brian van der Kuil; Bo Lamers; Mark Lefering, Eibergen; Bas Leferink; Brian Legro, Eibergen; Marloes Legtenberg, Hengevelde; Marit van der Lei, Eibergen; Mirle Luttikhold; Isabelle van Maanen, Neede; Jelle Meerstra; Jessie Mentink; Jurian Meuldijk; Bas Middelhuis; Lars Middelhuis, Eibergen; Niek Morsinkhof, Bentelo; Lisa Nijbroek, Eibergen; Mats Nijhof; Bob Nijhuis, Eibergen; Stijn Odink; Annemarijn Oonk, Eibergen; Bas Pellen, Rietmolen; Bastiaan Penterman, Eibergen; Bas Polman; Lars Prinsen, Haarlo; Tim te Raa, Rekken; Bo Raamsteeboers; Danique Reith; Derk Renema; Job Rexwinkel, Neede; Joyce Roerdink, Eibergen; Rick Ruesink, Eibergen; Merlin Rupert; Sharon Rupert; Ruben Scholten; Carlijn Semmekrot, Diepenheim; Wesley Siemerink; Kevin Smit, Hengevelde; Martijn Stapelbroek, Eibergen; Patrick Steffens; Lotte Swerink, Neede; Leonie Tenhagen, Rietmolen; Jildou Veldman; Vivian Velthuis; Lars Veltkamp; Youri Verbeek; Mitchel Vogt; Stan ten Vregelaar; Frederick Weeink; Sjoerd Welcker; Riëlle Wielens; Stephanie Wijdenes, Neede; Guido Winkelhorst; Sanne Wolferink;

Waar geen plaatsnaam is vermeld, komen de geslaagden uit Haaksbergen.

Vriezenveen

CSG Het Noordik

Locatie Vriezenveen

Basisberoepsgerichte leerweg

Marleen de Jager, Sibculo; Lisa Roosendaal, Sibculo; Rianne Drent, Sibculo; Marjolijn Engbers, Langeveen.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Pascal ten Duits, Daarlerveen, Jasper Fokke.

Theoretische leerweg

Kelly Landkroon; Esmé Hekman, Daarlerveen; Evi Weening, Wierden.

Vroomshoop

CSG Het Noordik

Locatie Vroomshoop

Basisberoepsgerichte leerweg

Rosan Hoogenkamp.

Kaderberoepsgerichte leerweg

Nick Lambers; Renz Hekman; Jasper Reefhuis, Daarle; Martijn Teunis, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Wesley Boertien, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Tim Letteboer, Vriezenveen; Lianne Ekkel, Vroomshoop; Jill Zandbergen, Den Ham; Rosanne Waijerink, Den Ham.

Borculo

AOC Oost Borculo

BBL Basisberoepsgerichte leerweg 4

Etienne Hermanns, Borculo; Kelly Nijhuis, Neede; Lotte Nijhuis, Zieuwent; Naomi van Soomeren, Borculo.

KBL Kaderberoepsgerichte leerweg 4

Niels Brunsveld, Barchem; Wouter Hummelink, Eibergen; Kim Schoemaker, Eibergen; Sanne Vens, Lievelde.

GL Gemengde leerweg

Wesley Oonk, Ruurlo.

GOOR

Scholengemeenschap de Waerdenborch

VESTIGING Goor

VMBO THEORETISCHE LEERWEG

Economie: Martijn Heering, Enter.

Zorg en Welzijn: Inge Hendriks, Goor; Laura Heuten, Markelo.

Route Suc6