article
1.6156448
ENSCHEDE - In welke competitie speelt uw favoriete amateurclub komend seizoen? De KNVB heeft vrijdagochtend de indeling voor 2016/2017 bekendgemaakt.
Amateurvoetbal: indeling nieuwe seizoen bekend!
ENSCHEDE - In welke competitie speelt uw favoriete amateurclub komend seizoen? De KNVB heeft vrijdagochtend de indeling voor 2016/2017 bekendgemaakt.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/amateurvoetbal-indeling-nieuwe-seizoen-bekend-1.6156448
2016-07-01T07:26:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6156502.1467358331!image/image-6156502.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Amateurvoetbal: indeling nieuwe seizoen bekend!

Amateurvoetbal: indeling nieuwe seizoen bekend!

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Twenthe Goor is ingedeeld in de derde klasse B. Daardoor geen tegenstanders uit Twente.
      Fotograaf
    ENSCHEDE - In welke competitie speelt uw favoriete amateurclub komend seizoen? De KNVB heeft vrijdagochtend de indeling voor 2016/2017 bekendgemaakt.

    Zaterdagamateurs
    Hoofdklasse B: ACV, ASV Dronten, AZSV, CSV Apeldoorn, DOVO, Eemdijk, Excelsior'31, Flevo Boys, NSC Nijkerk, ON Groningen, SC Genemuiden, SDC Putten, SDV Barneveld, Sparta Nijkerk, Staphorst, Urk. 
    Eerste klasse D: Bennekom, Berkum, De Esch, DETO Twenterand, DOS’37, DUNO, FC Zutphen, GA Kampen, Hulzense Boys, KHC, Nunspeet, SVZW, Vroomshoopse Boys, WHC.
    Tweede klasse H: ASC’62, Be Quick’28, Den Ham, DOS Kampen, DZC’68, DZSV, Enter Vooruit, Hellendoorn, IJVV, OZC, Quick’20, Sparta Enschede, WVF, ZAC
    Derde klasse D: Bergentheim, Blauw Wit’66, DES, Drienerlo, Juliana’32, Kloosterhaar, Lemele, Marienberg, ON Almelo, Rijssen Vooruit, RKSV, SVVN, Voorwaarts V, Wilhelminaschool.
    Vierde klasse D: Achilles Enschede, ASV’57, BZSV Blauwwitters, Daarle, Daarlerveen, DRC 2012, FC Winterswijk, Grolse Boys, MVV’69, PW, SC Rijssen, Sportlust Glanerbrug, Zuid Eschmarke.
    Vierde klasse D (noord): Angelslo, Avereest, Bruchterveld, DKB, FDS, Hoogeveen, NKVV, NWVV, SCN, SVBO, SVV'56, Sweel.

     

    Zondagamateurs
    Derde divisie:
    Be Quick 1887, De Dijk, Dongen, EVV, HBS, Hercules, HSC'21, Jong Achilles'29, Jong De Graafschap, Jong FC Den Bosch, Juliana'31, JVC Cuijk, Magreb'90, OFC, OJC Rosmalen, Quick'20, UDI'19, Westlandia.
    Eerste klasse E: Alcides, Bemmel, BVC’12, De Zweef, Germania, Heino, Longa’30, Orion, Quick 1888, Rigtersbleek, Rohda Raalte, Stevo, Tubantia. TVC’28.
    Tweede klasse I: AZC, Babberich, Concordia, FC Winterswijk, Leones, OBW, Rheden, RKZVC, Rood Wit, SDOUC, Spero, Varsseveld, Vorden, WAVV.
    Tweede klasse J: Achilles’12, ATC’65, BWO, Colmschate, Helios, KOSC, Luctor et Emergo, MVV’29, PH, Robur et Velocitas, Schalkhaar, SDC’12, Voorwaarts Twello, WSV.
    Derde klasse A: AJC’96, De Tubanters, DSVD, Eilermark, SC Enschede, Juventa’12, NEO, Oldenzaal, Reutum, Suryoye-Mediterraneo, De Tukkers, Victoria’28, Vogido, WVV’34.
    Derde klasse B: Albatross, Columbia, Eerbeekse Boys, Heeten, Lemelerveld, Lochem, Overwetering, TKA, Turkse Kracht, Twenthe Goor, Vaassen, Warnsveldse Boys, Wijhe’92, Witkampers.
    Derde klasse C: Bon Boys, DCS, Dinxperlo, DVC’26, DVV, FC Trias, Gendringen, Groessen, Grol, GSV’38, MvR, Pax, VDZ, VVO.
    Vierde klasse A: Almelo, Berghuizen, Borne, De Lutte, Enter, Hengelo, La Premiere, Losser, RSC, Saasveldia, Sportclub Overdinkel, Sportlust Vroomshoop, UD Weerselo, Vasse.
    Vierde klasse B: Avanti Wilskracht, Barbaros, BSC Unisson, ’t Centrum, EMOS, FC Aramea, GFC, Hector, Hoeve Vooruit, LSV, Markelo, Rietmolen, Rood Zwart, TVO.
    Vierde klasse C: AD’69, Erix, FC Eibergen, Keijenburgse Boys, KSH, KSV Vragender, Marienveld, MEC, Rekken, Reunie, Ruurlo, VIOS Beltrum, Wolfersveen, Zelhem.
    Vierde klasse H: ABS, Activia, Be Quick Z, Broekland, Dalfsen, DAVO, De Gazelle, Diepenveen, Haarle, Holten, Hoonhorst, Lettele, Ulu Spor, Wissel.
    Vijfde klasse A: Bornerbroek, DTC’07, Enschedese Boys, Fleringen, Heracles AVC, Langeveen, Manderveen, Phenix, Sportlust Glanerbrug, SVV’91, TVV, UDI, Vosta, Zenderen Vooruit.
    Vijfde klasse B: Bentelo, Buurse, Delden, DEO, Diepenheim, EGVV, GSV’63, Haaksbergen, Haarlo, Lochuizen, Meddo, Neede, Vosseveld.
     

    Vrouwenvoetbal
    Eerste klasse C (zondag):
    Alcmaria Victrix, Berghuizen, De Zweef, Eldenia, Hoogland, Purmerland, Rigtersbleek, RKDEO, SDO, Velsen, Witkampers, WVC