article
1.6268679
ENSCHEDE - Voor veel teams staat komend weekeinde de derde en laatste speelronde in de districtsbeker op het programma. Bekijk het speelschema.
Amateurvoetbal: schema derde speelronde districtsbeker!
ENSCHEDE - Voor veel teams staat komend weekeinde de derde en laatste speelronde in de districtsbeker op het programma. Bekijk het speelschema.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/amateurvoetbal-schema-derde-speelronde-districtsbeker-1.6268679
2016-08-25T09:39:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6292394.1472117591!image/image-6292394.jpg
amateurvoetbal,districtsbeker
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Amateurvoetbal: schema derde speelronde districtsbeker!

Amateurvoetbal: schema derde speelronde districtsbeker!

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      PH gaat op bezoek bij Stevo.
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Voor veel teams staat komend weekeinde de derde en laatste speelronde in de districtsbeker op het programma. Bekijk het speelschema. 

    Eerste en tweedeklassers
     

    Groep 81
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): DZSV – Achilles’12
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Varsseveld – Longa’30

    Groep 83
    Woensdag 31 augustus (20.00 uur): RKZVC - SVZW

    Groep 85
    Dinsdag 30 augustus (20.00 uur): FC Winterswijk – BWO

    Groep 88
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): De Esch – Tubantia
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): SDC’12 – Quick’20 zat.

    Groep 89
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): MVV’29 – Enter Vooruit
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): DETO – TVC’28

    Groep 90
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Hulzense Boys – Hellendoorn
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Luctor – De Zweef

    Groep 91
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Den Ham – DOS’37
    Zaterdag 27 augustus (18.00 uur): Stevo – PH

    Groep 95
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): KOSC - DZOH

    Groep 96
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Vroomshoopse Boys - Gramsbergen

     

    Groepen vanaf derde klasse

    Groep 2

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Kloosterhaar - Daarle 5-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Daarle – Juventa’12 0-4
    Dinsdag 23 augustus (20.15 uur): SDOL - Kloosterhaar 2-3
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Daarle - SDOL 2-3
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Juventa’12 – Kloosterhaar 3-0
    Dinsdag 30 augustus (20.00 uur): SDOL – Juventa’12 1-4

     

    Groep 3
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Socii - GSV'63 0-1
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): GSV'63 - Keijenburgse Boys 1-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): GSV'63 - Lochem 1-5

     

    Groep 8

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Daarlerveen - Marienberg 1-1
    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): SVV’56 – Manderveen 4-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Marienberg - Manderveen 7-1
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): SVV’56 – Daarlerveen 2-1
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Marienberg – SVV’56 3-0
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Daarlerveen – Manderveen 0-3

     

    Groep 14

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): FC Winterswijk (zat.) – WVV’34 1-2
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Rekken – FC Trias 2-8
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): WVV’34 – FC Trias 1-2
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Rekken – FC Winterswijk (zat.) 3-3
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): WVV’34 - Rekken 8-1
    Dinsdag 30 augustus (20.00 uur): FC Trias – FC Winterswijk (zat.) 5-0

     

    Groep 16

    Zaterdag 20 augustus (11.30 uur): Excelsior’31 2 – Rijssen Vooruit 4-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Enter – Bornerbroek 8-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Enter – Excelsior’31 2 0-6
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur: Rijssen Vooruit - Bornerbroek 12-1
    Vrijdag 26 augustus (20.00 uur): Bornerbroek – Excelsior’31 2 1-5
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Rijssen Vooruit – Enter 1-0
     

    Groep 26

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Bergentheim – Hardenberg’85 2-3
    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): OVC’21 – Bruchterveld 1-4
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): OVC’21 - Bergentheim 3-2
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Hardenberg’85 - Bruchterveld 0-3
    Dinsdag 30 augustus (18.45 uur): Bruchterveld – Bergentheim 4-3 
     

    Groep 30

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Voorwaarts V. - Vasse 4-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Langeveen – Reutum 1-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Vasse - Reutum 2-1
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Langeveen – Voorwaarts V. 0-10
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Reutum – Voorwaarts V. 2-0
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Vasse - Langeveen 1-1

     

    Groep 31

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Wijthmen - DES 1-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Marienheem - DES 2-4
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): DES – Rohda 2 2-1

     

    Groep 35

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Lemelerveld - SVVN 6-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Haarle – Lemelerveld 0-6
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): SVVN – Nieuw Heeten 1-2
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): SVVN - Haarle 2-4
    Dinsdag 30 augustus (19.30 uur): Haarle - Nieuw Heeten 1-1

     

    Groep 38

    Donderdag 18 augustus (19.15 uur): Hector – MEC 1-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Lochuizen - Bredevoort 0-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Lochuizen – Hector 3-10
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): MEC - Bredevoort 4-0
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Bredevoort – Hector 1-2
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): MEC - Lochuizen 5-1

     

    Groep 39

    Zondag 21 augustus (11.15 uur): FC Eibergen - Delden 4-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Hoeve Vooruit – Bon Boys 0-4
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Hoeve Vooruit – FC Eibergen 5-1
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Delden – Bon Boys 1-6
    Zaterdag 27 augustus (18.00 uur): Bon Boys – FC Eibergen 1-0
    Dinsdag 30 augustus (20.00 uur): Delden – Hoeve Vooruit 2-6

     

    Groep 44

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Wilhelminaschool - Hengelo 6-3
    Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Neede – TVO 3-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Neede - Wilhelminaschool 1-1
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Hengelo - TVO 4-1
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): TVO - Wilhelminaschool 2-4
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Hengelo – Neede 4-1

     

    Groep 45

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Blauw Wit’66 - Witkampers 2-4
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Markelo – ABS 3-0
    Dinsdag 23 augustus (20.15 uur): Markelo – Blauw Wit’66 2-0
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): ABS – Blauw Wit’66 2-1
    Dinsdag 30 augustus (18.30 uur): Witkampers – Markelo 2-0

     

    Groep 46

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Sporlust Gl. (zat.) – Heracles 4-1
    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): La Premiere - ON 2-4
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Heracles - ON 1-6
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): La Premiere – Sportlust Gl. (zat.) 4-3
    Zaterdag 27 augustus (15.00 uur): ON – Sportlust Gl. (zat.) 3-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Heracles – La Premiere 1-5

     

    Groep 51

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Enschedese Boys – Victoria’28 1-1
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Enschedese Boys – PW 3-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): ’t Centrum – Victoria’28 1-2
    Donderdag 25 augustus (18.45 uur): PW - 't Centrum 3-4
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): ’t Centrum – Enschedese Boys 5-2
    Maandag 29 augustus (19.00 uur): Victoria’28 – PW 8-0

     

    Groep 52

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Lemele – MVV’69 3-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Sportlust Vr. - Heeten 3-6
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Heeten – MVV’69 6-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Lemele – Sportlust Vr. 0-7
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): MVV’69 – Sportlust Vr. 0-4

     

    Groep 54

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Oldenzaal – LSV 2-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): De Lutte – DTC’07 4-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): LSV – DTC’07 2-1
    Dinsdag 23 augustus (19.30 uur): De Lutte – Oldenzaal 1-2
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): DTC’07 - Oldenzaal 0-6
    Dinsdag 30 augustus (19.30 uur): LSV – De Lutte 3-3

     

    Groep 55

    Vrijdag 19 augustus (19.30 uur): Buurse – BSC Unisson 1-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Suryoye – UDI 3-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): UDI – BSC Unisson 2-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Buurse - Suryoye 1-5
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): BSC Unisson - Suryoye 2-2
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): UDI – Buurse 6-1

     

    Groep 57

    Donderdag 18 augustus (19.30 uur): SVV’91 – Juliana’32 1-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): RSC – Barbaros 2-4
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): RSC – SVV’91 4-0
    Dinsdag 23 augustus (19.30 uur): Juliana’32 - Barbaros 0-3
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Juliana’32 - RSC 1-5
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): Barbaros – SVV’91 5-0

     

    Groep 58

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Saasveldia – BZSV 6-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): DSVD – Zenderen Vooruit 2-1
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Zenderen Vooruit - BZSV 1-2
    Dinsdag 23 augustus (19.30 uur): Saasveldia – DSVD 5-1
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): BZSV - DSVD 1-5
    Dinsdag 30 augustus (19.30 uur): Zenderen Vooruit – Saasveldia 2-2

     

    Groep 60

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Vosta – Aramea 2-7
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): De Tukkers – Berghuizen 5-0
    Dinsdag 23 augustus (19.45 uur): Berghuizen - Aramea 1-2
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Vosta – De Tukkers 4-3
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Aramea – De Tukkers 1-2
    Dinsdag 30 augustus (20.00 uur): Berghuizen – Vosta 3-0

     

    Groep 61

    Zondag 21 augustus (10.30 uur): Ulftse Boys – AD’69 2-4
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): AD’69 – Ajax B. 4-2
    Dinsdag 30 augustus (19.30 uur): AD’69 – Gendringen 9-3
     

    Groep 65

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): DEO – Wolfersveen 2-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Halle – DEO 1-5
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Doetinchem – DEO 7-0

     

    Groep 66

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): SVGG – Erix 2-0
    Dinsdag 23 augustus (19.30 uur): GWVV - Erix 2-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Erix – Dinxperlo 1-5

     

    Groep 67

    Donderdag 18 augustus (20.00 uur): UD Weerselo – Fleringen 3-1
    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Vogido – ASV’57 6-1
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Vogido – UD Weerselo 2-1
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Fleringen – ASV’57 2-2
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): ASV’57 – UD Weerselo 3-2
    Dinsdag 30 augustus (19.30 uur): Fleringen - Vogido 0-1

     

    Groep 70

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): SVBV – VIOS Beltrum 1-3
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Haarlo – SVBV 0-3
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): VIOS Beltrum - EMOS 2-3
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): EMOS - SVBV 5-0
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): VIOS Beltrum - Haarlo 7-0
    Dinsdag 30 augustus (18.30 uur) : Haarlo – EMOS 1-5

     

    Groep 74

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Zuid Eschmarke - Haaksbergen 4-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Haaksbergen - Drienerlo 0-9
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): De Tubanters – Zuid Eschmarke 3-0
    Vrijdag 26 augustus (20.00 uur): De Tubanters – Drienerlo  1-0
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): Drienerlo – Zuid Eschmarke 5-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Haaksbergen – De Tubanters 0-3

     

    Groep 77

    Zaterdag 20 augustus (18.30 uur): Losser – AJC’96 1-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Avanti – Sportlust Gl. (zon) 4-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Sportlust Gl. (zon) – AJC’96 2-5
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Losser – Avanti 3-2
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): AJC’96 – Avanti 2-1
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): Sportlust Gl. (zon) – Losser 3-3

     

    Groep 79

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): DRC - Eilermark 3-6
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Phenix – Sp. Overdinkel 3-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Phenix – DRC 1-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Eilermark – Sp. Overdinkel 7-0
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Sp. Overdinkel - DRC 5-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Eilermark – Phenix 7-0

     

    Groep 86

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): RKSV – SC Rijssen 3-3
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Holten - Borne 2-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): RKSV – Holten 2-3
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Borne – SC Rijssen 10-0
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): Borne – RKSV 2-1
    Zaterdag 27 augustus (17.00 uur): SC Rijssen – Holten 1-10

     

    Groep 90

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): NEO – Rietmolen 7-0
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Almelo - Bentelo gestaakt
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Rietmolen – Bentelo 1-1
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Almelo - NEO 0-2
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Rietmolen – Almelo 0-0
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Bentelo – NEO 1-7

     

    Groep 91

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Zelos – KSV 2-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): KSV – Terborg 3-3
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): KSV – VVG’25 0-5

     

    Groep 92

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Twenthe - Reunie 5-1
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): GFC – Diepenheim 7-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Twenthe – GFC 5-3
    Dinsdag 23 augustus (19.30 uur): Diepenheim - Reunie 1-0
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Reunie – GFC 3-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Diepenheim - Twenthe 0-6

     

    Groep 94

    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Marienveld - Meddo 3-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Marienveld – Grolse Boys 3-4
    Dinsdag 23 augustus (20.00 uur): Grol - Meddo 6-1
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Meddo – Grolse Boys 3-3
    Zondag 28 augustus (14.30 uur): Grol – Marienveld 2-0
    Dinsdag 30 augustus: Grolse Boys - Grol 6-1

     

    Groep 96

    Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Achilles Enschede – Rood Zwart 0-2
    Zondag 21 augustus (14.30 uur): SC Enschede - TVV 5-0
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): Achilles Enschede – SC Enschede 0-2
    Dinsdag 23 augustus (18.45 uur): TVV – Rood Zwart 1-5
    Zaterdag 27 augustus (14.30 uur): TVV – Achilles Enschede 2-9
    Zondag 28 augustus (14.00 uur): Rood Zwart – SC Enschede 2-3