Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Overzicht promotie en degradatie amateurvoetbal

Overzicht promotie en degradatie amateurvoetbal

Foto's
1
  • Afbeelding
    Fotograaf
ENSCHEDE - Hoe veel ploegen promoveren er per klasse, hoe veel degraderen er rechtstreeks en wie worden er veroordeeld tot de nacompetitie? Hieronder het overzicht.

 

Topklasse (zestien ploegen)
Kampioen mag promoveren naar de eerste divisie
Nummers 14, 15 en 16 degraderen rechtstreeks
Nummer 13 speelt nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Katwijk inmiddels kampioen, DETO gedegradeerd

 

Hoofdklasse C (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud

 

 

Eerste klasse D (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Meppel en Rouveen inmiddels gedegradeerd

 

Tweede klasse H (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: ON Almelo en Nieuwleusen inmiddels gedegradeerd

 

Derde klasse C/D (beide competities bestaan uit twaalf ploegen)
Kampioen promoveert
Nummer 12 degradeert rechtstreeks
Nummer 11 speelt nacompetitie
Ter info: Zwolsche Boys (3c) en Drienerlo (3d) inmiddels kampioen
BZSV (3d) inmiddels gedegradeerd

 

Vierde klasse C/D/E (4C bestaat uit veertien ploegen 4D en 4E beide uit twaalf)
Kampioen en nummer 2 promoveren
Geen degradatie
Ter info: Storica (4c), RKSV, Achilles (4d) en Teuge (4e) inmddels zeker van promotie

 

 

ZONDAGVOETBAL
Topklasse (zestien ploegen)

Kampioen mag promoveren naar de eerste divisie
Nummers 14, 15 en 16 degraderen rechtstreeks
Nummer 13 speelt nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Achilles'29 inmiddels kampioen
Sneek WZ en Gemert inmiddels gedegradeerd

 

Hoofdklasse C (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Nieuw Buinen inmiddels gedegradeerd

 

Eerste klasse E (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: SC Enschede inmiddels gedegradeerd

 

Tweede klasse J (veertien ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 13 en 14 degraderen rechtstreeks
Nummers 11 en 12 spelen nacompetitie voor lijfsbehoud

 

Derde klasse A/C (beide competities bestaan uit twaalf ploegen)
Kampioen promoveert
Nummers 11 en 12 degraderen rechtstreeks
Nummer 10 speelt nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Vogido (3a) inmiddels kampioen
Hengelo (3a), Brummen en FC Trias (3c) inmddels gedegradeerd

 

Vierde klasse A/B/C (alle competities bestaan uit twaalf ploegen)
Kampioen en nummer 2 promoveren
Nummer 12 degradeert rechtstreeks
Nummer 11 speelt nacompetitie voor lijfsbehoud
Ter info: Eilermark (4a), Juventa'12, MVV'29 (4b) en RKZVC (4c) inmiddels zeker van promotie
Enschedese Boys (4a) en KSV (4c) inmiddels gedegradeerd

 

Vijfde klasse A/B/C/H (5A, 5B en 5H bestaan uit twaalf ploegen, 5C uit dertien)
Nummers 1, 2 en 3 promoveren rechtstreeks
Geen degradatie i.v.m opheffen zesde klasse. Alle ploegen uit zesde klasse promoveren om die reden
Ter info: RSC, Bornerbroek, Vosta (5a), Rekken (5b), Broekland, Dalfsen, Holten (5h) inmiddels zeker van promotie


Route Suc6