article
1.6337353
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 3 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 3 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6337353
2016-09-03T14:42:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4820399.1427057731!image/image-4820399.jpg
Tubantia,amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 3 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    De lijst wordt gedurende de middag geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Zaterdag, eerste klasse D

    Vroomshoopse Boys – Berkum 1-3 (0-3). Veld 0-1 (e.d.), Ali Pour Asli 0-2, Van der Meulen 0-3, Kunst 1-3
    WHC – Hulzense Boys 7-1 (2-1). Lopes 1-0, Kamphuis 1-1, Oosterkamp 2-1 (pen.), en 3-1, Kardag 4-1, Dijkhof 5-1, Van der Wijk 6-1, Lopes 7-1.
    FC Zutphen – SVZW 0-4 (0-1). Andrezejak 0-1, Borghuis 0-2, Perik 0-3, Andrezejak 0-4.
    De Esch – DETO Twenterand 1-6 (0-5). Smit 0-1, 0-2 en 0-3, Prumers 0-4, Smit 0-5, Leijdekkers 1-5, Kerr 1-6.
    DOS’37 – Go Ahead Kampen 0-2 (0-1). Knol 0-1, 0-2.

    Tweede klasse H

    Be Quick’28 – Enter Vooruit 1-1 (0-0). Yilmaz 1-0, 1-1.
    Hellendoorn – Quick’20 1-0 (1-0). Hendriks 1-0.
    ZAC – Den Ham 1-3 (0-1). Remmink 0-1, Zorgdrager 0-2, Nijzink 0-3, 1-3.
    Sparta Enschede – ASC’62 3-0 (0-0). Van den Abeelen 1-0, Reinders 2-0, Te Morsche 3-0.

    Derde klasse D

    SVVN - Blauw Wit'66 1-2 (0-2). E. Bolink 0-1, Kuipers 0-2, Mulder 1-2
    DES - Bergentheim 3-2 (1-1). Potgieter 0-1, Deijk 1-1, Rozema 2-1, Deijk 3-1, Buitenhuis 3-2
    Drienerlo - Wilhelminaschool 1-1 (1-1). Haring 1-0, Pat 1-1.
    Rijssen Vooruit - Kloosterhaar 1-3 (0-2). Boshove 0-1, Ravenhorst 0-2, Van de Wijngaart 0-3, Balavac 1-3
    Voorwaarts V. - ON 3-0 (2-0). L. Bove 1-0, Harms 2-0 en 3-0.
    Lemele - Mariënberg 1-1 (0-1). Hofsink 0-1, Woudsma (pen) 1-1.
    Juliana'32 - RKSV 2-0 (1-0). Kuijt 1-0, Zwiers 2-0.
     
    Vierde klasse D Oost
    MVV'69 - Zuid Eschmarke 4-0 (2-0). Egbers 1-0, Jaspers 2-0, Winters 3-0, Husamettin 4-0 (e.d.).
    Blauwwitters - Sportlust Glanerbrug 1-2 (0-1). Volker 0-1, Van Brouershaven 0-2, De Vos 1-2.
    SC Rijssen - Achilles Enschede 0-3 (0-2). Dokter 0-1, Ramaker 0-2, Job ter Horst 0-3.
    PW - Grolse Boys 4-1 (2-0). Luchtmeijer 1-0, Weijel 2-0 en 3-0, Wagendorp 3-1, De Wit 4-1.
    ASV'57 - DRC'12 2-0 (1-0). Machielsen 1-0 (e.d.), Wassink 2-0.
    FC Winterswijk - Daarle 1-3 (1-2). Kamphuis 0-1 en 0-2, Van de Worp 1-2, J. Reimink 1-3.

    Vierde klasse D Noord
    Hoogeveen - Bruchterveld 1-2 (1-1). Balsala 1-0, K. Otten 1-1, Op de Haar 1-2.
    SVV'56 - NKVV 4-2 (2-0). Wessels 1-0, Van Dijk 2-0, Wessels 3-0, Keen 3-1, Biesbrouck 3-2, J. Nijboer 4-2.