article
1.6375384
Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6375384
2016-09-11T14:14:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6375977.1473610623!httpImage/image-6375977.jpg
amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen & doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Reunie won met 2-0 van Erix
      Fotograaf
    Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen. 

    Eerste klasse E
    Bemmel – TVC’28 2-1 (0-0). Knipping 1-0, Vonk 2-0, Oude Avenhuis 2-1.
    Rigtersbleek – De Zweef 4-0 (2-0). Agelink 1-0, Gersmann 2-0, Zephat 3-0, Golbach 4-0.
    Tubantia – Alcides 3-2 (1-1). Jonkers 1-0, Visscher 1-1, Wobbes 1-2, Ozdemir 2-2 (pen.), Lök 3-2.

    Vrijdag al gespeeld:
    Longa’30 – Stevo 0-0.

    Tweede klasse I
    Concordia Wehl – RKZVC 1-0 (0-0). Lendering 1-0.
    FC Winterswijk – AZC 1-2 (1-0). Wiggers 1-0, Boonman 1-1, Calot 1-2.

    Tweede klasse J
    Helios-SDC’12 3-3 (3-1). Groot Hulze 1-0, Waslander 2-0, Blokhuis 3-0 (eigen doelpunt), Wenneger 3-1 en 3-2, Blokhuis 3-3.
    BWO-Schalkhaar 2-3 (1-1). Manenschijn 0-1, Van Gessel 1-1, Kemerink 2-1 en 2-2 (eigen doelpunt), Manenschijn 2-3
    KOSC-Luctor et Emergo 1-3 (0-0). Sten Middelkamp 0-1, Lars ten Hoeve 0-2, Sten Middelkamp 0-3, Harperink 1-3.
    PH-Achilles’12 0-5 (0-2). Assink 0-1, Saïd 0-2, Kroezen 0-3 (eigen doelpunt), Karadavut 0-4, Saïd 0-5.
    Voorwaarts Twello-MVV’29 6-0 (1-0). Grieving 1-0, Schotman 2-0, Maglajlic 3-0, Grieving 4-0, Rutgers 5-0, Grieving 6-0.
    WSV-ATC’65 3-1 (0-0). Schoenmakers 1-0 en 2-0, Berghuis 3-0, Slotboom 3-1.

    Derde klasse A
    Reutum-De Tubanters 1897 2-0 (1-0). Stijn Slaghekke 1-0 en 2-0.
    Sportclub Enschede-DSVD 0-2 (0-0). Brinkman 0-1 en 0-2.
    Juventa’12-Eilermark 2-1 (1-1). Lever 0-1, Bruns 1-1 (pen.), Rick Olde Olthof 2-1.
    Oldenzaal-Victoria’28 1-3 (1-1). Budel 0-1, Brouwer 1-1, Stuut 1-2, Germeraad 1-3 (pen.).
    AJC’96-Vogido 1-5 (0-2). Berkel 0-1, Busch 0-2, Verschoor 0-3, Smudde 1-3, Veensma 1-4, Vermaas 1-5.
    NEO-FC Suryoye Mediterraneo 3-0 (3-0). Stam 1-0, Brunninkhuis 2-0, Lohuis 3-0.
    De Tukkers-WVV’34 1-1 (1-0). Huisman 1-0, Hamoudi Jaafil 1-1.

    Derde klasse B
    Twente Goor – Turkse kracht 0-1 (0-0). Ozer 0-1.

    Derde klasse C
    DVC’26 – FC Trias 4-2 (1-0). Neve 1-0, Van de Berg 2-0, Kok 2-1 en 2-2, Udink 3-2, Van de Berg 4-2.
    Dinxperlo – Grol 1-1 (0-1). Oonk 0-1, Lichtenberg 1-1.

    Vierde klasse A
    Saasveldia - De Lutte 3-4 (3-1). S. Kenkhuis 1-0, Morsink 1-1, B. Kenkhuis 2-1, R. Rikkert 3-1 (pen.), Grashof 3-2, Morsink 3-3, Scholten 3-4.
    UD Weerselo - Sportlust Vroomshoop 1-4 (0-1). Dinand Hankamp 0-1, Zwiers 1-1, Van Dam 1-2, S. Spoor 1-3, Tim Spoor 1-4.
    Berghuizen - Losser 0-3 (0-1). Naafs 0-1, Damhuis 0-2, Koopman 0-3.
    Vasse - Borne 3-1 (0-0). D. Haarhuis 1-0 en 2-0, Veelers 3-0, Jonkman 3-1.
    RSC - Enter 1-2 (0-1). Wegdam 0-1, Davina 1-1, Broekhaar 1-2.
    Almelo - Hengelo 1-1 (0-1). Zengerink 0-1, Schorn 1-1.
    La Première - Sportclub Overdinkel 3-6 (2-3). Stoffels 0-1, Van Buul 1-1 en 2-1, Stoffels 2-2, Yilmaz 2-3, De Wilde 2-4, Leur 3-4, De Wilde 3-5, Vermeulen 3-6.

    Vierde klasse B
    BSC Unisson - Markelo 2-3 (2-0). Ratering 1-0, Brinkman 2-0, Vagevuur 2-1, B. Schreurs 2-2, Vagevuur 2-3.
    FC Aramea - LSV 2-2 (1-0). David 1-0 (pen.), Blokhuis 1-1 (pen.), Mulder 1-2, David 2-2 (pen.).
    Hoeve Vooruit - EMOS 4-3 (3-1). Schepers 0-1 (pen.), Waanders 1-1 (pen.), Velthuis 2-1 en 3-1, Karnebeek 4-1, Klein 4-2, Mengerink 4-3.
    GFC - TVO 3-2 (1-1). Tieman 1-0, Leferink 1-1, Groothuis 1-2, Zwierink 2-2, Middelesch 3-2.
    Rood Zwart - 't Centrum 4-2 (1-2). Adrovic 0-1, Raymond Kenkhuis 1-1, Brouwer 1-2, Monteiro 2-2, Lindeman 3-2 en 4-2
    Avanti Wilskracht - Hector 8-1 (4-0). Scholtens 1-0, Ungerer 2-0, Huuskes 3-0 en 4-0, Weustink 5-0, Ungerer 6-0, Huuskes 7-0, Biesemaat 7-1, Ungerer 8-1.
    Barbaros - Rietmolen 4-0 (3-0). Bilen 1-0 en 2-0, Kocoz 3-0 (pen.), Bilen 4-0.

    Vierde klasse C
    Rekken - Mariënveld 0-0
    AD'69 - Keijenburgse Boys 2-0 (1-0). Bauhuis 1-0 en 2-0.
    FC Eibergen - KSH 2-2 (1-1). Harmsen 1-0, 1-1, Roerdink 2-1, Smeenk 2-2 (e.d.).
    KSV - Vios Beltrum 1-0 (0-0). Minkhorst 1-0.
    Reünie - Erix 2-0 (1-0). Bulsink 1-0, Geerligs 2-0 (pen.).

    Vierde klasse H
    Holten - Ulu Spor 3-1 (1-1). Lubbersen 1-0, Dede 1-1, B. Tuitert 2-1, J. Huisman 3-1.
    Hoonhorst - Haarle 1-1 (0-0). Van Schooten 0-1, Klein Herenbrink 1-1.

    Vijfde klasse A
    Zenderen Vooruit – Phenix 4-0 (3-0). Besselink 1-0, T. Vetketel 2-0 en 3-0, Kuipers 4-0.
    Heracles – Enschedese Boys 1-3 (1-1). Yildirim 0-1, Vos 1-1, Reis 1-2, Westenberg 1-3.
    Vosta – Manderveen 0-2 (0-0). Wesselink 0-1, Webbink 0-2.
    Bornerbroek – Fleringen 1-5 (1-2). Koopman 0-1, Schipper 1-1, Poppink 1-2 (pen.), J. Heithuis 1-3, R. Heithuis 1-4, Stopel 1-5.
    DTC’07 – SVV’91 4-1 (2-0). J. Nijhuis 1-0, Westerhof 2-0, Scholte Lubberink 3-0, Bergman 3-1, Analbers 4-1.
    TVV – Sportlust Glanerbrug 1-12 (0-6). Temelkov 0-1, Rozema 0-2, Holtman 0-3, Westerink 0-4, Temelkov 0-5, Holtman 0-6, Coskun 1-6, Holtman 1-7, Strijker 1-8, Holtman 1-9 en 1-10, Temelkov 1-11, Van der Veen 1-12.
    UDI – Langeveen 3-0 (2-0). K. Schonewille 1-0, Spanjaard 2-0, Vos 3-0.

    Vijfde klasse B
    EGVV – Buurse 1-4 (1-0). R. Zieverink 1-0, Ten Vregelaar 1-1, M. Bomkamp 1-2, Bruggert 1-3, M. Bomkamp 1-4.
    Neede – GSV’63 3-2 (1-2). Te Wieske 1-0, Rensink 1-1 (pen.), Ter Maat 1-2 (pen.), Brendel 2-2, Te Wieske 3-2.
    Lochuizen – Meddo 2-3 (1-1). Schuurman 1-0, Kersten 1-1, Boeijink 1-2, Ten Elsen 2-2, Boeijink 2-3.
    Diepenheim – Bentelo 4-1 (2-1). Elderink 1-0, Wolberink 2-0, S. Lubberink 2-1 (pen.), G. Haan 3-1 en 4-1.
    Haaksbergen – Vosseveld 5-1 (1-1). Vedders 1-0, Kobes 1-1, Bauhuis 2-1, Brummelhuis 3-1, Wartena 4-1, Kerkemeijer 5-1.