article
1.6340533
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 4 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 4 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6340533
2016-09-04T14:13:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6341022.1473006541!image/image-6341022.JPG
Tubantia,amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      De Tubanters (blauwzwart tenue) struikelde thuis over Juventa'12 uit Wierden: 0-2. Foto: Robin Hilberink
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 4 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    De Zweef – Bemmel 0-2 (0-1). Hendriks 0-1, Vonk 0-2.
    Stevo – Orion 0-1 (0-1). D’Hooge 0-1.
    TVC’28 – Longa’30 3-0 (2-0). Roelofs 1-0, Huizinga 2-0 en 3-0.
    Alcides – Rigtersbleek 0-0.
    Germania – Tubantia 1-1 (0-1). Teuijten 0-1, Ired 1-1.

    Tweede klasse I
    Spero – FC Winterswijk 2-0 (1-0). Kleijn 1-0, Peters 2-0.
    RKZVC – Leones 1-1 (1-1). Ter Braake 0-1, Bokkers 1-1.

    Tweede klasse J
    Robur et Velocitas-PH 5-1 (1-1). Lemmerman 1-0, Nick Wennink 1-1 (pen.), Van der Gouw 2-1 (pen.), Van Ewijk 3-1 en 4-1, Lemmerman 5-1.
    Luctor et Emergo-WSV 1-1 (1-1). Schoenmakers 0-1, Boddeman 1-1.
    Achilles’12-KOSC 1-2 (0-1). Harm Bossink 0-1, Assink 1-1, Brunninkhuis 1-2.
    ATC’65-Voorwaarts Twello 2-8 (0-5). Schotman 0-1 en 0-2, Grieving 0-3, Teering 0-4 en 0-5, Krake 1-5 (pen.), Maglajlic 1-6, Timmermans 1-7, Schotman 1-8, Krake 2-8.MVV’29-BWO 3-5 (2-1). Wesley van Houten 0-1, Oude Avenhuis 1-1, Milan Weiss 2-1, Sem Geerdink 2-2, Kemerink 2-3 (pen.), Huls 3-3, Kemerink 3-4, Bilanovic 3-5.
    SDC’12-Colmschate 5-2 (3-1). Schulte 1-0, Mart Sanders 2-0, Daan Sanders 3-0, Van ’t Hof 3-1, Smeitink 3-2, Arendsen 4-2, Thijert 5-2.

    Derde klasse A
    Victoria’28-De Tukkers 2-0 (0-0). Germeraard 1-0, Budel 2-0.
    FC Suryoye Mediterraneo-Reutum 1-3 (1-1). Hanna 1-0, Ron Brunninkhuis 1-1, Mark Morskieft, Wout Slaghekke 1-3.
    De Tubanters 1897-Juventa’12 0-2 (0-1). Sten Knol 0-1, Rick Olde Olthof 0-2.
    Eilermark-Sportclub Enschede 2-3 (0-3). Van der Molen 0-1, Janssen 0-2, Van der Molen 0-3, Cooper 1-3, Lever 2-3.
    WVV’34-NEO 2-2 (1-2). Bruninkhuis 0-1, Horstink 1-1, Lohuis 1-2, Horstink 2-2 (pen.).
    Vogido-Oldenzaal 3-3 (0-0). Verschoor 1-0, Schiphorst 1-1, Rickhoff 1-2, Lennard Dilling 2-2, Verschoor 3-2, Oude Nijhuis 3-3.
    DSVD-AJC’96 2-0 (1-0). Braakhuis 1-0, Freek Seiger 2-0.

    Derde klasse B
    Wijhe’92 – Twenthe Goor 1-1 (0-0). 1-0, Morsink 1-1 (pen.).

    Derde klasse C
    Bon Boys – DCS 4-1 (2-0). Richters 1-0, Vrieze 2-0, 2-1, Witbreuk 3-1, Ter Hogt 4-1.
    FC Trias – VDZ 2-2 (1-1). 1-0, 1-1, 1-2, Honderslo 2-2 (pen.).
    Grol – VVO 0-0.

    Vierde klasse A
    Losser - La Première 1-0 (0-0). Nijhof 1-0.
    Borne - Almelo 0-1 (0-1). Ugas 0-1.
    Sportlust Vroomshoop - Saasveldia 2-3 (2-0). Beuzel 1-0, Sickman 2-0 (pen.), S. Kenkhuis 2-1 en 2-2, D. Rikkert 2-3.
    Enter - UD Weerselo 3-1 (1-0). Wegdam 1-0, Imming 1-1, Weenk 2-1, Wegdam 3-1.
    De Lutte – Berghuizen 2-1 (2-1). Schurink 0-1, Grashof 1-1 en 2-1.
    Hengelo - RSC 1-2 (0-2). Mulders 0-1, Hobbelink 0-2, Kamphuis 1-2.
    Sportclub Overdinkel - Vasse 3-2 (1-1). Klein Robbenaar 1-0, Rik Wiefferink 1-1, De Wilde 2-1 (pen.), Ruud Haarhuis 2-2, Regtop 3-2.
     
    Vierde klasse B
    Hector - Hoeve Vooruit 4-2 (2-0). Wolters 1-0, Zwoferink 2-0, Waanders 2-1 (pen.), Velthuis 2-2, Wolters 3-2 en 4-2 (pen.).
    Rietmolen - Rood Zwart 2-3 (1-2). Te Rietmole 1-0, Raymond Kenkhuis 1-1, Hudepohl 1-2, Vrielink 2-2, Raymond Kenkhuis 2-3.
    EMOS - Barbaros 0-2 (0-1). Babuloglu 0-1, Avsar 0-2.
    Markelo - FC Aramea 1-2 (1-1). Bas Schreurs 1-0, Faruk Saadi 1-1, Dogan 1-2.
    TVO - Avanti Wilskracht 1-5 (1-2). Bolkesteijn 0-1, Huuskes 0-2, Grashof 1-2, Richters 1-3, Weustink 1-4, Menneken 1-5.
    't Centrum - BSC Unisson 2-2 (0-2). 0-1, 0-2, De Witte 2-1, Noteboom 2-2.

    Vierde klasse C
    VIOS Beltrum - FC Eibergen 0-0 (zaterdagavond al gespeeld)
    KSH - Rekken 2-1 (1-0). Te Dorsthorst 1-0, Van der Luyt 1-1, Kampshof 2-1.
    Keijenburgse Boys - KSV 5-1 (4-0). Berendsen 1-0, Goossens 2-0, Berendsen 3-0 en 4-0, Visser 4-1, Berendsen 5-1.
    Erix - Ruurlo 1-0 (0-0). Spekschoor 1-0.
    MEC - AD’69 1-6 (0-4). Nick Ebbers 0-1, Bennink 0-2, Leber 0-3, Bauhuis 0-4, 1-4, Nick Ebbers 1-5, Kaya 1-6.
    Wolfersveen - Reünie 1-1 (0-1). Hermanns 0-1, Groot Wassink 1-1 (pen.).

    Vierde klasse H
    Haarle - DAVO 0-1 (0-0). Bosman 0-1 (pen.).
    ABS - Holten 1-4 (1-3). J. Huisman 0-1, Pol 0-2, T. Huisman 0-3, Nikkels 1-3, J. Huisman 1-4.

    Vijfde klasse A
    Enschedese Boys - TVV 5-1 (3-1). Turgut 1-0, Civan 2-0, Kahraman 3-0, Akman 3-1, Civan 4-1, Kahraman 5-1.
    Manderveen - Heracles 1-2 (0-1). Hendriks 0-1 en 0-2, J. Wesselink 1-2.
    SVV'91 - Zenderen Vooruit 4-1 (0-0). Quiereo 1-0, Amzourou 2-0, Besselink 2-1, Conzalez 3-1, Bosman 4-1.
    Fleringen - DTC'07 1-4 (0-3). Lansink 0-1, Westerhof 0-2, Potijk 0-3, Heithuis 1-3, Westerhof 1-4.
    Langeveen - Bornerbroek 4-3 (2-1). Kroeze 1-0, B. Scholten 1-1, Leus 2-1, Bolscher 2-2, Oude Nijhuis 3-2, N. Schroten 3-3, Leus 4-3.
    Phenix - Vosta 4-1 (3-1). Olde Riekerink 1-0, S. Hoekstra 2-0, Hesselink 2-1, S. Hoekstra 3-1, Reinbergen 4-1.
    Sportlust Glanerbrug - UDI 4-2 (1-2). Holtman 1-0, Nijhuis 1-1, Spanjaard 1-2, Holtman 2-2, Temelkov 3-2, Holtman 4-2.

    Vijfde klasse B
    Buurse - Neede 1-3 (1-1). Te Wieske 0-1, Scholten 1-1, Heineman 1-2, Hesselink 1-3.
    Vosseveld - Lochuizen 0-1 (0-0). Ten Elsen 0-1.
    Meddo - EGVV 4-0 (3-0). Tiggeloven 1-0, J. Kersten 2-0, Tiggeloven 3-0, M. Kersten 4-0.
    Haarlo - Diepenheim 0-1 (0-1). G. Haan 0-1.
    Delden - Haaksbergen 6-2 (2-1). Siemerink 0-1, Wold 1-1 en 2-1, Vedders 2-2, Wold 3-2.