article
1.6408426
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 18 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 18 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6408426
2016-09-18T14:07:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6409675.1474211080!httpImage/image-6409675.jpg
Tubantia,amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Streekderby tussen stevo en TVC
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 18 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    De Zweef – Quick 1888 2-1 (0-0). De Jong 0-1 (pen.), S. Dikkers 1-1, M. Ten Dam 2-1.
    Rigtersbleek - Tubantia 1-2 (0-0). Hazir 0-1, Teuiten 0-2, Agelink 1-2.
    Stevo – TVC’28 1-1 (0-1). Huizinga 0-1, Wigger 1-1.
    Longa’30 – Rohda Raalte 1-4 (1-2). Zandvliet 0-1, Heinsbroek 1-1, Zandvliet 1-2, Gomez 1-3, Sahin 1-4.

    Tweede klasse I
    Rood Wit – FC Winterswijk 3-4 (0-1). S. Te Winkel 0-1 en 0-2, Scholten 1-2, Nyamsangya 1-3, Zia 2-3, Nyamsangya 2-4, Dadda 3-4.
    Spero – RKZVC 4-0 (0-0). Dirksen 1-0, Hendriks 2-0, Dirksen 3-0 (pen.), Verhoeven 4-0.

    Tweede klasse J
    SDC’12-Achilles’12 1-1 (0-0). Mart Sanders 1-0, Saïd 1-1.
    Luctor et Emergo-PH 5-0 (2-0). Lars ten Hoeve 1-0, Ayhan 2-0, Jacobs 3-0 (pen.), Ten Hoeve 4-0, Kaya 5-0.
    BWO-Colmschate 3-2 (1-1). Kamperman Leferink 0-1, Bollerman 1-1, Versluis 1-2, Kemerink 2-2 (pen.), Nijhof 3-2.
    WSV-KOSC 3-1 (1-0). Boughalab 1-0, Harm Bossink 1-1, Berghuis 2-1, Woerdman 3-1.
    Schalkhaar-MVV’29 3-0 (1-0). Kelder 1-0, Klosters 2-0, Te Riele 3-0.
    ATC’65-Robur et Velocitas 1-3 (0-3). Harmsen 0-1 en 0-2, Roelofs 0-3, Krake 1-3.

    Derde klasse A
    Reutum-Sportclub Enschede 1-1 (1-0). Mark Morskieft 1-0, Schipholt 1-1 (pen.).
    Victoria’28-AJC’96 6-0 (2-0). Sterken 1-0, Stuut 2-0, Germeraad 3-0 (pen.) en 4-0, Nanninga 5-0 en 6-0.
    WVV’34-DSVD 2-1 (0-1). Brinkman 0-1, Horstink 1-1 en 2-1.
    Juventa’12-NEO 1-3 (1-2). Rick Olde Olthof 1-0, Smits 1-1, Stam 1-2, Smits 1-3.
    Eilermark-Vogido 1-3 (1-2). Kasper 0-1, Kerem Hayta 1-1, Dilling 1-2, Moonen 1-3.
    De Tukkers-Oldenzaal 2-0 (2-0). Egberink 1-0, Stijn Boswerger 2-0.
    De Tubanters 1897-FC Suryoye Mediterraneo 1-4 (0-3). Hanna 0-1, Lucas Aydin 0-2, Tunc 0-3, Marco Aydin 0-4 (pen.), Van Eiken 1-4.

    Derde klasse B
    Eerbeekse Boys – Twenthe 3-2 (1-2). Verbeek 1-0, Groothuis 1-1, Nijland 1-2, Holdijk 2-2, Jansen 3-2.

    Derde klasse C
    Bon Boys – Gendringen 2-0 (0-0). Witbreuk 1-0, Richters 2-0.
    Grol – Groessen 4-1 (2-0). Oonk 1-0, Zieverink 2-0, Oonk 3-0, Rexwinkel 4-0, 4-1.
    ​FC Trias – GSV’38 2-3 (1-1). Liethof 0-1 Bartelds 1-1, Reesink 1-2, Hofman 2-2, Liethof 2-3.

    Vierde klasse A
    De Lutte - UD Weerselo 1-2 (0-1). Knikhuis 0-1, Vreijsen 1-1, Lubben 1-2.
    Berghuizen - Saasveldia 4-1 (2-1). R. Rikkert 0-1, Kloosterman 1-1, Schurink 2-1, D. Olde Hendrikman 3-1 (pen.), J. Olde Hendrikman 4-1.
    Vasse - RSC 1-1 (1-0). R. Haarhuis 1-0, Davina 1-1.
    Hengelo - Sportlust Vroomshoop 4-2 (2-1). Beuzel 0-1, Peters 1-1 en 2-1, Zengerink 3-1, Dinand Hankamp 3-2, Peters 4-2.
    Borne - Sportclub Overdinkel 3-0 (2-0). Kosterink 1-0, Pieterson 2-0, Toebes 3-0.
    Almelo - La Première 2-1 (0-0). Kuipers 0-1, Bekke 1-1, Ugas 2-1.​
     

    Vierde klasse B
    FC Aramea - Rood Zwart 4-0 (2-0). Fahad Saadi 1-0, David 2-0 (pen.), Samuel 3-0, David 4-0 (pen.).
    EMOS - Avanti Wilskracht 1-1 (1-1). Kuipers 1-0, Richters 1-1.
    Rietmolen - TVO 2-4 (2-1). Grashof 0-1, Vlierhaar 1-1, S. te Rietmole 2-1, Leferink 2-2, Wielens 2-3, Groothuis 2-4.
    BSC Unisson - GFC 3-2 (2-0). Brinkman 1-0, Ratering 2-0, Wassink 2-1, Natrop 2-2, 3-2.
    LSV - Hector 1-1 (0-0). Pieper 1-0, Haverslag 1-1.
    Markelo - 't Centrum 0-1 (0-0).
    Barbaros - Hoeve Vooruit 7-0 (4-0). Babuloglu 1-0, Bilen 2-0 en 3-0, Kocoz 4-0 (pen.) en 5-0, Akkova 6-0, Kozoz 7-0.

    Vierde klasse C
    AD'69 - FC Eibergen 2-1 (1-0). Elferdink 1-0, 1-1 (pen.), Ebbers 2-1 (pen.).
    Vios Beltrum - Mariënveld 2-0 (1-0). Zieverink 1-0, Rik Groot Zevert 2-0.
    Reünie - Zelhem 3-0 (1-0). Dagdelen 1-0, Polat 2-0, Geerligs 3-0.
    Keijenburgse Boys - MEC 3-2 (1-2). Woordes 0-1, Berendsen 1-1, Dibbets 1-2, Goossens 2-2, Stevens 3-2.
    Erix - KSH afgelast wegens ontbreken scheidsrechter
    Wolfersveen - Rekken
    KSV - Ruurlo 1-5 (0-3). Ooyman 0-1, Klein Wassink 0-2, Buunk 0-3, Kornegoor 0-4, Buunk 0-5, Jurjus 1-5.

    Vierde klasse H
    DAVO - Holten 0-0
    Lettele- Haarle 2-2 (1-0). Meurer 1-0, Westendorp 1-1, Knobben 1-2, Meurer 2-2.

    Vijfde klasse A
    Vosta - Zenderen Vooruit 1-3 (0-1). Van Os 0-1, Besselink 0-2, Van der Zweerde 1-2, Kuipers 1-3.
    Manderveen - Fleringen 1-3 (1-1). Webbink 1-0, Schepers 1-1, Wissink 1-2, Koopman 1-3.
    Langeveen - SVV'91 1-2 (1-2). Bosman 0-1 (pen.), Quiterio 0-2, Timmers 1-2.
    Phenix - DTC'07 1-0 (0-0). Eilander 1-0.
    Sportlust Glanerbrug - Enschedese Boys 2-0 (1-0). Temelkov 1-0, Holtman 2-0.
    TVV - Bornerbroek 3-0 (0-0). Ince 1-0, 2-0 en 3-0.
    UDI - Heracles 6-0 (1-0). Rotsma 1-0, Brouwer 2-0, Kolkman 3-0, Bonzet 4-0, Dore 5-0, Spanjaard 6-0.

    Vijfde klasse B
    GSV'63 - EGVV 2-2 (0-1). J. Klein Braskamp 0-1, Rensink 1-1, Ruben ter Maat 2-1, Robin ter Maat 2-2.
    DEO - Neede 1-4 (1-2). Te Wieske 0-1, Smit 1-1, Meeringa 1-2, Hesselink 1-3 en 1-4.
    Vosseveld - Buurse 0-0.
    Haaksbergen - Diepenheim 0-7 (0-3). Zandjans 0-1, Haafkes 0-2, Elderink 0-3, M. Jansen 0-4, Zandjans 0-5 en 0-6.
    Haarlo - Meddo 4-2 (2-2). S. Tiggeloven 0-1 (pen.), M. Willems 1-1 en 2-1, Kersten 2-2, Verhoeven 3-2 (pen.), M. Willems 4-2.
    Delden - Bentelo 2-2 (0-1). Heuker of Hoek 0-1, Vreriks 1-1 en 2-1, Heerdink 2-2.