article
1.6536124
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 16 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 16 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6536124
2016-10-16T14:01:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6536188.1476626699!httpImage/image-6536188.jpg
Tubantia,amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 16 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    Rigtersbleek – TVC’28 5-1 (2-0). Zephat 1-0, Monninkhof 2-0, Huizinga 2-1, Gersmann 3-1, Golbach 4-1 en 5-1.
    Tubantia – Quick 1888 2-4 (1-2). Hazir 1-0, Versteegen 1-1, Vrehe 1-2 en 1-3 (pen.), De Jong 1-4, Brughanu 2-4.
    Alcides – Stevo 2-1 (0-1). Letteboer 0-1, Wobbes 1-1, Fokke 2-1.
    Orion – Longa’30 1-7 (0-2). Heinsbroek 0-1, Ikink 0-2, Wiegerinck 0-3, Klein Goldewijk 0-4, Heinsbroek 0-5, Weijman 0-6, Bruijsten 1-6, Kerperien 1-7.
    Germania – De Zweef 4-2 (4-1). Saber 1-0, Verheij 2-0, Snellink 2-1, Saber 3-1 en 4-1, Dikkers 4-2.

    Tweede klasse I
    Concordia Wehl – FC Winterswijk (0-1). M. Stemerdink 0-1, Steenbreker 1-1, Meijer 2-1 (pen.), Steenbreker 3-1.
    RKZVC – Rheden 4-2 (1-2). Schutten 1-0, 1-1, 1-2, Knippenborg 2-2, Schutten 3-2 (pen.), 4-2.

    Tweede klasse J
    Luctor et Emergo-Schalkhaar 3-1 (2-1). Janse 1-0 (eigen doelpunt), Sten Middelkamp 2-0, Ellenbroek 2-1, Lars ten Hoeve 3-1.
    Helios-BWO 4-3 (1-1). Bilanovic 0-1, Waslander 1-1 en 2-1, Geerdink 2-2, Bilanovic 2-3 (pen.), Hageman 3-3, Derksen 4-3 (eigen doelpunt).
    KOSC-Robur et Velocitas 1-0 (0-0). Harm Bossink 1-0.
    Voorwaarts Twello-SDC’12 0-5 (0-2). Holsbeek 0-1, Mart Sanders 0-2, Haarhuis 0-3 en 0-4, Mart Sanders 0-5.
    WSV-MVV’29 4-0 (2-0). Boughalab 1-0 en 2-0, Kluitenberg 3-0, Schoenmakers 4-0 (pen.).
    PH-Colmschate 3-4 (2-1). Versluis 0-1, Spoler 1-1, Nick Wennink 2-1 (pen.), Kamperman Leferink 2-2, Hansler 2-3, Spoler 3-3, Van ’t Hof 3-4.

    Derde klasse A
    NEO-Eilermark 1-1 (1-0). Lohuis 1-0, Bako 1-1 (pen.).
    Vogido-WVV’34 1-1 (0-0). Dilling 1-0, Van Lieshout 1-1.
    Victoria’28-De Tubanters 1897 7-3 (3-1). Sven Kamphuis 1-0, Nanninga 2-0, Ter Laak 2-1, Felhane 3-1, Germeraad 4-1, Felhane 5-1, El Assas 5-2, Germeraad 6-2, Buursink 7-2, Kroeze 7-3.
    De Tukkers-FC Suryoye Mediterraneo 5-1 (1-0). Huisman 1-0, Stijn Boswerger 2-0, Schär 3-0, Hulshof 4-0, Lucas Aydin 4-1, Egberink 5-1.
    AJC’96-Sportclub Enschede 0-5 (0-2). Van der Molen 0-1, Tuin 0-2, Van der Molen 0-3 en 0-4, Vleugels 0-5.
    Juventa’12-Reutum 3-1 (2-1). Hans Brunninkhuis 0-1, Rick Olde Olthof 1-1 en 2-1, Sten Knol 3-1.
    Oldenzaal-DSVD 1-0 (0-0). Nijhuis 1-0 (pen.).

    Derde klasse B
    Twenthe – Heeten 3-1 (2-0). Nijland 1-0 en 2-0, 2-1, Groothuis 3-1.

    Derde klasse C
    DCS – Grol 4-2 (2-1). Meijer 1-0, Smalbraak 2-0, Kamphuis 2-1, Willems 3-1, Rexwinkel 3-2, 4-2 (pen.).
    FC Trias – DVV 3-1 (1-0). Kok 1-0, Te Bogt 2-0, Doevendans 2-1, Straalman 3-1.
    Groessen – Bon Boys 0-1 (0-0). Richters 0-1.

    Vierde klasse A
    Berghuizen - Sportclub Overdinkel 2-2 (1-0). Broeker 1-0, De Wagt 1-1, Cornegoor 2-1, De Wilde 2-2.
    Sportlust Vroomshoop - Losser 1-3 (1-0). A. Hankamp 1-0, Gevers 1-1, Reijnsdorff 1-2, Gevers 1-3.
    Saasveldia - Enter 3-1 (2-1). S. Kenkhuis 1-0, Oosterik 2-0, Wolters 2-1, Kuivenhoven 3-1.
    UD Weerselo - RSC 3-2 (1-1). Imming 1-0, Hobbelink 1-1, F. Meckelenkamp 2-1, Imming 3-1, Bosch 3-2.
    De Lutte - Borne 2-1 (1-1). Boomkamp 0-1, Morsink 1-1, Punt 2-1 (pen.).
    Almelo - Vasse 3-5 (1-0). Roling 1-0, Veer 1-1, Scholte op Reimer 1-2, 1-3 (e.d.), Karki 2-3, S. Weersink 2-4, Karki 3-4, S. Weersink 3-5.
    La Première - Hengelo 5-0 (2-0). Torres 1-0 en 2-0, Lohr 3-0, Torres 4-0, Bos 5-0.

    Vierde klasse B
    FC Aramea - BSC Unisson 1-3 (0-2). Wissink 0-1 en 0-2, Faad Saadi 1-2, Brinkman 1-3.
    Hoeve Vooruit - TVO 2-3 (1-2). Ten Dam 0-1, Karnebeek 1-1, Ottink 1-2, Hobbenschot 2-2 (pen.), Ottink 2-3 (pen.).
    Rood Zwart - LSV 0-2 (0-1). Hofman 0-1, Pieper 0-2.
    Avanti Wilskracht - GFC 9-1 (3-1). Ungerer 1-0, Wassink 1-1, Huuskes 2-1 en 3-1, Ungerer 4-1, Carlos Scholtens 5-1, Ungerer 6-1 en 7-1, Huuskes 8-1 en 9-1.
    Hector - Rietmolen 3-1 (0-0). Biesemaat 1-0 en 2-0, Wolters 3-0 (pen.), Lansink 3-1.
    Barbaros - 't Centrum 5-0 (2-0). Kocoz 1-0 en 2-0, Özturk 3-0, Memi 4-0 en 5-0.

    Vierde klasse C
    Reünie - MEC 2-2 (2-1). Berenschot 0-1, Dagdelen 1-1, Geerligs 2-1, Maas 2-2.
    Mariënveld - Erix 3-2 (1-0). Griess 1-0, Boerboom 2-0, Spekschoor 2-1, Boerboom 3-1, P. ten Have 3-2 (pen.).
    Ruurlo - Vios Beltrum 2-2 (1-2). Sprukkelhorst 1-0, Groot Kormelink 1-1, W. Helmers 1-2, Klein Wassink 2-2.
    Rekken - FC Eibergen 1-1 (1-1). Barts 1-0, Roerdink 1-1.
    KSV - AD'69 0-1 (0-1). Bennink 0-1.

    Vierde klasse H
    Activia - Haarle 2-2 (2-1). Ten Have 0-1, Mikkers 1-1 en 2-1, Ten Have 2-2.
    Broekland - Holten 3-2 (0-1). B. Tuitert 0-1, Simons 1-1, Booijink 1-2, Schiphorst 2-2 (pen.), Dartel 3-2.

    Vijfde klasse A
    Zenderen Vooruit - Fleringen 2-1 (1-0). Van Os 1-0, Wissink 1-1 (pen.), Kuipers 2-1.
    Heracles - Langeveen 3-0 (0-0). Kartal 1-0, Vos 2-0, Ossel 3-0.
    Vosta - Enschedese Boys 0-5 (0-3). Reis 0-1, Kahraman 0-2, Civan 0-3, Zeriner 0-4, Kahraman 0-5.
    SVV'91 - Manderveen 4-0 (3-0). Firmino Bergmann 1-0, Youssef 2-0, Firmino Bergmann 3-0, Jagai 4-0.
    Phenix - Sportlust Glanerbrug 1-2 (1-0). Van der Kolk 1-0, Holtman 1-1 en 1-2.
    DTC'07 - Bornerbroek 1-1 (0-0). Zwijnenberg 0-1, Analbers 1-1 (pen.).
    UDI - TVV 4-0 (2-0). Vos 1-0, Dore 2-0, Jansen 3-0, Nijhuis 4-0.

    Vijfde klasse B
    GSV'63 - Delden 2-2 (1-1). Bordes 0-1, E. Besselink 1-1, Rensink 2-1, Spolder 2-2.
    DEO - Bentelo 4-0 (2-0). Hendriksen 1-0, Tackenkamp 2-0, Graaskamp 3-0, Tackenkamp 4-0.
    Buurse - Haarlo 3-1 (0-0). Onland 1-0, M. Bomkamp 2-0, M. Willems 2-1, M. Bomkamp 3-1 (pen.).
    Neede - Meddo 2-2 (0-1). Te Pelle 0-1, Heinneman 1-1, Te Koppele 1-2, Heinneman 2-2.
    Diepenheim - Vosseveld 2-1 (1-1). Piepers 0-1, B. Brinkman 1-1, Zandjans 2-1.
    EGVV - Lochuizen afgelast.