article
1.6640001
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 13 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 13 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/overig-amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6640001
2016-11-13T15:00:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6640155.1479047832!httpImage/image-6640155.jpg
Tubantia,amateurvoetbal
Overig amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Overig amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      SC Enschede - Vogido
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 13 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    Bemmel – Stevo 4-1 (2-0). Reijmers 1-0, Houterman 2-0, T. Steggink 2-1, Hendriks 3-1, Taha 4-1.
    TVC’28 – Quick 1888 4-1 (2-1). Vrehe 0-1, Huizinga 1-1, Roelofs 2-1 (pen.), Oudehinken 3-1, 4-1.
    Longa’30 – Alcides 2-1 (1-1). Bader 1-0, Visscher 1-1, Klein Goldewijk 2-1 (pen.).
    BVC’12 – De Zweef 6-1 (1-0). Camero 1-0, Rashidi 2-0, Camero 3-0 (pen.), Rashidi 4-0, Theloesen 5-0, Arts 6-0, Klein Robbenhaar 6-1.
    Tubantia – Heino 4-0 (2-0). Beukert 1-0, Ozdemir 2-0 (pen.), Lök 3-0, Hazir 4-0.
    Rigtersbleek – Orion 0-3 (0-1). Jilesen 0-1, Loen 0-2 en 0-3.

    Tweede klasse I
    FC Winterswijk – RKZVC 1-0 (0-0). S. Te Winkel 1-0.

    Tweede klasse J
    BWO-Luctor et Emergo 1-3 (1-0). Voss 1-0, Sten Middelkamp 1-1, Telgenkamp 1-2, Sten Middelkamp 1-3.
    Colmschate-Achilles’12 3-3 (1-1). Heideman 0-1, Kamperman Leferink 1-1, Harberink 1-2, Saïd 1-3, Van ’t Hof 2-3 en 3-3.
    KOSC-SDC’12 1-1 (1-1). Harperink 1-0, Blokhuis 1-1.
    MVV’29-Robur et Velocitas 1-0 (1-0). Ramon Lesker 1-0.
    PH-ATC’65 1-5 (0-1). Van den Brink 0-1 en 0-2, Krake 0-3, Peters 0-4, Nick Wennink 1-4, Gigengack 1-5.

    Derde klasse A
    Sportclub Enschede-Vogido 2-3 (1-2). Dilling 0-1, Verschoor 0-2, Schipholt 1-2, Busch 1-3, Van der Molen 2-3.
    Reutum-Victoria’28 2-1 (2-1). Mark Morskieft 1-0, Germeraad 1-1 (pen.), Hans Brunninkhuis 2-1.
    FC Suryoye Mediterraneo-DSVD 2-2 (0-2). Eshuis 0-1 en 0-2, Karakas 1-2, Tunc 2-2.
    De Tukkers-Juventa’12 0-0.
    NEO-De Tubanters 1897 4-0 (2-0). Van Berkum 1-0, Ravelli 2-0, Stam 3-0, Bijker 4-0.
    Oldenzaal-Eilermark 2-2 (2-2). Te Nijenhuis 1-0, Schiphorst 2-0, Ter Heide 2-1 en 2-2.
    AJC’96-WVV’34 2-1 (1-0). Sven Peereboom 1-0, Battels 2-0, Leferink 2-1.

    Derde klasse B
    Twenthe – Vaassen 3-2 (0-1). Hulleman 0-1, Groothuis 1-1, 2-1 en 3-1, Van Lent 3-2.

    Derde klasse C
    DVC’26 – Grol 6-2 (2-0). De Reus 1-0, Neve 2-0, Udink 3-0 (pen.), Kamphuis 3-1, Nibaele 4-1, Landewers 4-2, Udink 5-2 en 6-2 (pen.).
    MVR – FC Trias 0-3 (0-1). Hofman 0-1 en 0-2, Straalman 0-3.
    GSV’38 – Bon Boys afgelast.

    Vierde klasse A
    Saasveldia - Hengelo 4-0 (2-0). B. Kenkhuis 1-0, D. Rikkert 2-0 en 3-0, Pol 4-0.
    RSC - Sportlust Vroomshoop 0-3 (0-1). Beuzel 0-1, Dinand Hankamp 0-2, Sickman 0-3.
    Vasse - De Lutte 3-1 (2-0). Pegge 1-0, Weersink 2-0, Haarhuis 3-0, Brunninkhuis 3-1.
    Berghuizen - Almelo 0-0
    UD Weerselo - Losser 0-3 (0-0). Rijnbeek 0-1, Koopman 0-2 en 0-3.
    La Première - Borne 0-1 (0-1). Pieterson 0-1.
    Sportclub Overdinkel - Enter 1-1 (1-0). Hassing 1-0, Wolters 1-1.

    Vierde klasse B
    GFC - Hector 1-1 (0-0). Zwoferink 0-1, Wassink 1-1.
    Barbaros - FC Aramea 1-2 (0-1). Amir 0-1, Kocoz 1-1 (pen.), Albou-Mohammed 1-2.
    BSC Unisson - EMOS 3-5 (1-2). Scholten 0-1, Wissink 1-1, Meijerink 1-2, Wissink 2-2, Brinkman 3-2, Kuipers 3-3 en 3-4, Ter Weeme 3-5.
    Hoeve Vooruit - LSV 1-3 (0-2). Punte 0-1, Willemsen 0-2, Kroeze 1-2, Mulder 1-3.
    't Centrum - TVO afgelast wegens sterfgeval bij thuisploeg
    Avanti Wilskracht - Rietmolen uitgesteld i.v.m. kunstgrasdiscussie

    Vierde klasse C
    MEC - KSH 1-3 (0-1). Kampshof 0-1, Wolters 0-2, Ballast 1-2, Kampshof 1-3.
    FC Eibergen - Mariënveld 6-0 (4-0). Te Biesebeek 1-0, Oortwijn 2-0, Roerdink 3-0, Harmsen 4-0, Teutelink 5-0 (pen.), Roerdink 6-0.
    AD'69 - Wolfersveen 3-0 (3-0). Bennink 1-0, Baboe 2-0, Bennink 3-0.
    Rekken - Erix 4-0 (1-0). Roos 1-0, Barts 2-0, Stokkers 3-0, Van der Luyt 4-0.
    Reünie - KSV 6-1 (4-0). Geerdink 1-0, Geerligs 2-0, W. Kistemaker 3-0, G. Kistemaker 4-0, W. Kistemaker 5-0, E. van de Wolfshaar 5-1, Geerligs 6-1.
    Zelhem - Vios Beltrum 2-1 (1-1). Ian Groot Zevert 0-1, Woerts 1-1, Heinen 2-1.

    Vierde klasse H
    Holten - De Gazelle 3-2 (0-0). Linker 0-1 en 0-2, J. Huisman 1-2 en 2-2, Stoevenbeld 3-2.
    Haarle - Ulu Spor 1-1 (0-0). Lahzal 0-1, Ten Have 1-1.

    Vijfde klasse A
    DTC'07 - Manderveen 1-1 (0-1). Wesselink 0-1, Analbers 1-1 (pen.).
    Bornerbroek - SVV'91 1-6 (0-2). Youssef 0-1, Dhoenmoen 0-2 en 0-3, Slagers 1-3, Bosman 1-4, Firmino Bergmann 1-5, Dhoenmoen 1-6.
    Enschedese Boys - Fleringen 0-2 (0-1). S. Schepers 0-1, Stopel 0-2.
    Zenderen Vooruit - Langeveen 3-0 (0-0). Kuipers 1-0, Slamp 2-0, Mulder 3-0.
    Vosta - UDI 0-4 (0-3). Kolkman 0-1, R. Schonewille 0-2, Kolkman 0-3, Bonzet 0-4.
    Heracles - Sportlust Glanerbrug 2-3 (0-3). Temelkov 0-1, Strijker 0-2, Holtman 0-3, B. Keizers 1-3, Vos 2-3.
    TVV - Phenix 3-1 (2-1). Olde Riekerink 0-1, Kuyutas 1-1 en 2-1, Sezer 3-1.

    Vijfde klasse B
    Lochuizen - Buurse 0-2 (0-2). Ten Vregelaar 0-1, Onland 0-2.
    Neede - Vosseveld 1-0 (1-0). Leferink 1-0.
    Diepenheim - Delden 3-1 (0-1). Wold 0-1, G. Haan 1-1 en 2-1, Elderink 3-1.
    Bentelo - Meddo 3-1 (0-0). Broekkamp 1-0, Vonder 2-0, M. Tiggeloven 2-1, Ten Brink 3-1.
    DEO - Haaksbergen 4-1 (2-1). Graaskamp 1-0, Bauhuis 1-1, Tackenkamp 2-1 en 3-1, Graaskamp 4-1.
    EGVV - Haarlo 3-5 (0-1). Harmsen 0-1, Ter Maat 0-2, Van den Dobbelsteen 1-2, Hilhorst 2-2, Verhoeven 2-3, Van den Dobbelsteen 2-4, J. Klein Braskamp 3-4, Lerink 3-5.