article
1.6364757
Wie is bij welke verenigingen de hoofdcoach? Het volledige overzicht is te vinden in onze trainerscarrousel.
Trainerscarrousel zondagamateurs 2016/2017
Wie is bij welke verenigingen de hoofdcoach? Het volledige overzicht is te vinden in onze trainerscarrousel.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/trainerscarrousel/trainerscarrousel-zondagamateurs-2016-2017-1.6364757
2016-09-09T13:21:12+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5086793.1437048938!httpImage/image-5086793.jpg
Trainerscarrousel,Amateurvoetbal,trainer,voetbaltrainer
Trainerscarrousel
Home / Sport / Amateurvoetbal / Trainerscarrousel / Trainerscarrousel zondagamateurs 2016/2017

Trainerscarrousel zondagamateurs 2016/2017

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    Wie is bij welke verenigingen de hoofdcoach? Het volledige overzicht is te vinden in onze trainerscarrousel.

    Niet alleen staat in de carrousel wie dit seizoen waar traint, ook wordt er vooruitgekeken. Heeft de coach z'n contract verlengd bij een vereniging? Gaat een trainer weg of heeft een club een nieuwe coach aangesteld voor 2017/2018? Het wordt ook dit seizoen allemaal vermeld in de trainerscarrousel!

    Bekijk hieronder de trainerscarrousel van de zondagamateurs.

    Club2016-20172017-2018
    Derde divisie
    HSC'21Eddy BoerhofDaniel Nijhof
    Quick'20Rene Nijhuis (GAAT WEG)
    Eerste klasse E
    De ZweefAnton WennemersAnton Wennermers
    Longa’30Jeroen van Haaren
    RigtersbleekJohn Gielink (GAAT WEG)
    StevoJeroen Kiepman
    TubantiaBert-Jan Heins (IS AL WEG)
    TVC’28Eric Lippold
    Tweede klasse I
    FC Winterswijk Wilco Geert (GAAT WEG)
    RKZVCLaurens Knippenborg
    Tweede klasse J
    Achilles’12 Jeffrey de VisscherJeffrey de Visscher
    ATC’65 Geert VeldhuisGeert Veldhuis
    BWO Otto KrabbePeter Schulte
    KOSCRichard de BoerRichard de Boer
    Luctor et EmergoKenan DurmusogluKenan Durmusoglu
    MVV’29Richard T. Oude KoehorstMarcel Oude Nijhuis
    PH AlmeloRemco HamminkRoy Bouck (ZATERDAGVOETBAL)
    SDC'12Gerard BosGerard Bos
    Derde klasse A
    AJC’96 Boy Jhan Jhan
    De TubantersTim SombergTim Somberg
    De TukkersRemco Weusthof
    DSVDErik Zandstra
    EilermarkWesley Sanders
    Juventa’12 Rene Woesthuis (AL VERVANGEN DOOR NIEK WOESTHUIS)
    NEOJan Willem van HollandJan Willem van Holland
    OldenzaalClemens ZwijnenbergJoost Klein Buursink
    Reutum Mark Wijnreder
    SC EnschedePaul Krabbe
    Suryoye-MediterraneoTheo Vonk
    Victoria’28 Remco van der Weide
    VogidoArno Leppink
    WVV’34Joost du GardijnRoy Workel
    Derde klasse B
    Twenthe GoorMichiel MensinkMichiel Mensink
    Derde klasse C
    Bon BoysBerthil ter Avest
    GrolJeroen Burghout
    FC TriasJos Heutinck
    Vierde klasse A
    AlmeloAbdi Hassan (weg en vervangen door Marcel Brinks)
    BerghuizenBert-Jan HeupersBert-Jan Heupers
    BorneEdwin Louwes (GAAT WEG)
    De LutteRobin Klijnstra
    EnterRob RoelofsRob Roelofs (twee jaar)
    HengeloPeter Slotman (IS AL WEG)
    La PremiereManuel Sanchez Torres
    LosserNiek LoohuisNiek Loohuis
    RSCHans Bossink
    Saasveldia Herman HegemanHerman Hegeman
    Sportclub OverdinkelRob BakkerTim Meijerink
    Sportlust VroomshoopRoy Bouck (GAAT WEG)
    UD WeerseloFrank Bruins
    VasseMark BolinkMark Bolink
    Vierde klasse B
    Avanti WilskrachtLars Weustink
    BarbarosMete Soygul
    BSC Unisson Rene BeltRene Belt
    't CentrumMichel Weiss
    EMOSMichel Veurink (GAAT WEG)
    ArameaTuncay Bulut
    GFCRomano Lammertink
    HectorMark DijkstraMark Dijkstra
    Hoeve VooruitLuuk HorstinkLuuk Horstink
    LSV LonnekerNoel Spijker
    MarkeloAnne de JongAnne de Jong
    RietmolenPeter Groot Kormelink (GAAT WEG)
    Rood ZwartRemco DokterRemco Dokter
    TVODanny Ottink
    Vierde klasse C
    AD'69Arno Heersink
    ErixBjorn Zweerink
    FC EibergenNiek Schreur
    KSVWim te Nijenhuis
    MECMark Reinders
    RekkenMarijn Winkelhuis
    ReünieArno Knapen
    VIOS BeltrumManfred Graven
    Vierde klasse H
    HaarlePatrick Wijsman
    HoltenRuben Kloosterman
    Vijfde klasse A
    BornerbroekLaurens Oude Breuil (GAAT WEG)
    DTC'07Tim MeijerinkRichard T. Oude Koehorst
    Enschedese BoysJan Megelink
    FleringenHans DirksenHans Dirksen
    Heracles AVCRonnie Braak (GAAT WEG)
    LangeveenGerard TimmersJacob Posthuma
    ManderveenHerman Middelkamp
    Phenix Rob Lamers
    Sportlust GlanerbrugHilbert van Gils
    SVV'91Marcel van Mourik
    TVVMurat Aydin
    UDITonnie Nanninga
    VostaRene Dikken
    Zenderen vooruitJacob Posthuma (GAAT WEG)
    Vijfde klasse B
    BenteloBert StokkingreefWim Peters
    BuurseMartijn MisanaMartijn Misana
    DeldenHarold Oude Veldhuis (weg en vervangen door Marco Dijkman)
    DEOChristiaan Diepenbroek
    Diepenheim Christian Koop
    EGVVNiek Kleine ToereersTim Kollen
    GSV'63Andre Voortman/Dennis Arentsen
    HaaksbergenMichael DikkenMichael Dikken
    HaarloDick Makkink
    LochuizenTonnie Schuurman
    MeddoFrank Verheijen (GAAT WEG)
    NeedeStijn Kistemaker
    VosseveldStephan FlemingStephan Fleming (twee jaar)