article
1.6279905
ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zaterdag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.
Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zaterdag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-districtsbeker-amateurvoetbal-zaterdag-1.6279905
2016-08-20T14:46:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4551013.1459181532!image/image-4551013.jpg
uitslagen,amateurvoetbal,districtsbeker
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zaterdag

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf
    ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zaterdag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.

    Districtsbeker, poulewedstrijden

    Groep 2
    Kloosterhaar – Daarle 5-2.
     

    Groep 8

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Daarlerveen – Marienberg 1-1.

    Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): SVV’56 – Manderveen 4-0.

    Groep 14

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): FC Winterswijk (zat.) – WVV’34 1-2.
     

    Groep 16

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Excelsior’31 2 – Rijssen Vooruit 4-0.
     

    Groep 26

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Bergentheim – Hardenberg’85 2-3.

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): OVC’21 – Bruchterveld 1-4.
     

    Groep 30

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Voorwaarts V. – Vasse 4-1.

     

     

    Groep 31

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Wijthmen – DES 1-2.
     

    Groep 35

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Lemelerveld – SVVN 6-3.
     

    Groep 44

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Wilhelminaschool – Hengelo 6-3.

    Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Neede – TVO 3-0.

     

     

    Groep 45

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Blauw Wit’66 – Witkampers 2-4.
     

    Groep 46

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): Sporlust Gl. (zat.) – Heracles 4-1.

    Zaterdag 20 augustus (17.00 uur): La Premiere – ON 2-4.
     

    Groep 52

    Zaterdag 20 augustus (14.30 uur): Lemele – MVV’69 3-0

    Groep 58
    Saasveldia – BZSV 6-0

    Groep 67
    Vogido – ASV’57 6-1

    Groep 74
    Zuid Eschmarke – Haaksbergen 4-0

    Groep 77
    Losser – AJC’96 1-1

    Groep 79
    DRC – Eilermark 3-6.

    Groep 86
    RKSV – SC Rijssen 3-3

    Groep 91
    Zelos – KSV 2-0.

    Groep 94
    Grolse Boys – Grol verplaatst naar 30 augustus vanwege sterfgeval.

    Groep 96
    Zaterdag 20 augustus (18.00 uur): Achilles Enschede – Rood Zwart

    Groep 81
    Longa’30 - DZSV 0-2 (0-2).
    Groep 83
    SVZW - Rohda Raalte 1-3 (0-1).

    RKZVC - ATC’65 4-0 (0-0).
    Groep 85
    FC Winterswijk - Sparta E. 3-1 (2-1).
    Groep 88
    Quick’20 (zaterdag) - De Esch 1-1 (0-0).
    Groep 89
    Enter Vooruit - DETO 0-3 (0-1).
    Groep 90
    Hellendoorn - Luctor 0-4

    De Zweef - Hulzense Boys 2-0 (1-0).
    Groep 91
    DOS’37 - Stevo 3-3 (2-2).

    PH - Den Ham 2-0 (1-0).
    Groep 96
    Germanicus - Vroomshoopse Boys 0-3 (0-2).

    Achilles Enschede – Rood Zwart 0-2