article
1.6281635
ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zondag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.
Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - De uitslagen van de wedstrijden die zondag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-districtsbeker-amateurvoetbal-zondag-1.6281635
2016-08-21T14:20:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6196000.1471789216!image/image-6196000.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zondag

Uitslagen districtsbeker amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      De spelers van MVV'29.
      Fotograaf
    ENSCHEDE -  De uitslagen van de wedstrijden die zondag in de districtsbeker van het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld, volgen in de loop van de dag hieronder.

    Districtsbeker

    Groep 14
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Rekken – FC Trias 2-8.

    Groep 16
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Enter – Bornerbroek 8-0.

    Groep 30
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Langeveen – Reutum 1-3.

    Groep 38
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Lochuizen – Bredevoort 0-3.

    Groep 39
    Zondag 21 augustus (11.15 uur): FC Eibergen – Delden 4-0.
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Hoeve Vooruit – Bon Boys 0-4.

    Groep 45
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Markelo – ABS 3-0.

    Groep 51
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Enschedese Boys – Victoria’28 1-1.

    Groep 52
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Sportlust Vr. – Heeten 3-6.

    Groep 54
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Oldenzaal – LSV 2-0.
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): De Lutte – DTC’07 4-0.

    Groep 55
    Zondag 21 augustus (14.00 uur): Suryoye – UDI 3-2.

    Groep 57
    RSC – Barbaros 2-4

    Groep 58
    DSVD – Zenderen Vooruit 2-1.

    Groep 60
    Vosta – Aramea 2-7
    De Tukkers – Berghuizen 5-0.

    Groep 61
    Ulftse Boys – AD’69 2-4.

    Groep 65
    DEO – Wolfersveen 2-3.

    Groep 66
    SVGG – Erix 2-0.

    Groep 70
    SVBV – VIOS Beltrum 1-3.

    Groep 77
    Avanti – Sportlust Gl. (zon) 4-2.

    Groep 79
    Phenix – Sp. Overdinkel 3-2.

    Groep 81
    Achilles’12 - Varsseveld afgelast wegens afmelding Varsseveld.

    Groep 85
    BWO - Rigtersbleek 2-2 (1-0).

    Groep 86
    Holten – Borne 2-2.

    Groep 88
    Tubantia - SDC’12 2-1 (0-1).

    Groep 89
    TVC’28 - MVV’29 2-2 (2-1).

    Groep 90
    NEO – Rietmolen 7-0.
    Almelo - Bentelo gestaakt bij 1-2 tussenstand tien minuten voor tijd.

    Groep 92
    Twenthe – Reunie 5-1.
    GFC – Diepenheim 7-0.

    Groep 94
    Mariënveld – Meddo 3-2.

    Groep 95
    Erica - KOSC 1-1 (0-0).

    Groep 96
    SC Enschede – TVV 5-0.