article
1.5257334
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen, doelpuntenmakers en standen amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-doelpuntenmakers-en-standen-amateurvoetbal-zondag-1.5257334
2015-09-20T14:01:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5257549.1442760740!httpImage/image-5257549.jpg
standen,doelpuntenmakers,amateurvoetbal,uitslagen
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen, doelpuntenmakers en standen amateurvoetbal zondag

Uitslagen, doelpuntenmakers en standen amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 20 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    AWC – Longa’30 2-3 (2-0). Giesbers 1-0, Van Verseveld 2-0, Bader 2-1, Kerperien 2-2, 2-3 (e.d.).
    De Zweef – Tubantia 1-3 (1-1). Ter Horst 0-1, S. Dikkers 1-1, Teuiten 1-2, Lok 1-3.
    TVC’28 – Woezik 1-3 (1-0). Leemhuis 1-0, Van Raaij 1-1, Van Zundert 1-2 en 1-3.

    Tweede klasse J
    BWO-Helios 4-0 (2-0). Derksen 1-0, Bilanovic 2-0 en 3-0, Bouwhuis 4-0.
    ATC’65-PH 0-3 (0-2). Nijmeijer 0-1, Wennink 0-2, Perik 0-3.
    AZC-Luctor et Emergo 1-1 (0-0). Havenaar 1-0, Ligtenberg 1-1.
    Schalkhaar-Achilles’12 2-2 (0-1). Said 0-1, Wiersma 0-2, Jansen 1-2, Wolters 2-2 (eigen doelpunt).
    KOSC-Stevo 1-2 (1-2). Ruud Bruns 1-0, Broekhuis 1-1 (pen.), Niels Wigger 1-2.
    Wijhe’92-DSVD 2-3 (2-2). Seiger 0-1, Braakhuis 0-2, Ruiter 1-2 en 2-2, Wennink 2-3.

    Derde klasse A
    Vogido-De Tubanters 1897 1-1 (0-0). Ter Braak 1-0, Lever 1-1.
    Reutum-Juventa’12 3-6 (1-3). Knol 0-1, Grobbink 0-2, Bruns 0-3, Stijn Slaghekke 1-3, Hans Brunninkhuis 2-3, Stijn Slaghekke 3-3, Rick Olde Olthof 3-4, Gungor 3-5, Telgenkamp 3-6.
    Eilermark-AJC’96 1-2 (1-2). Van der Meer 0-1, Cooper 1-1, Stübener 1-2.
    MVV’29-EMMS 1-2 (1-1). Hertsenberg 0-1, Koen Lesker 1-1 (pen.), Nibourg 1-2 (pen.).
    De Tukkers-Bon Boys 5-1 (1-0). Wevers 1-0 (eigen doelpunt), Richters 1-1, Haarhuis 2-1 en 3-1, Hulshof 4-1 en 5-1.
    SDC’12-Hengelo 1-0 (1-0). Arendsen 1-0.
    FC Suryoye Mediterraneo-Victoria’28 2-5 (2-0). Gouriye 1-0, Faruk Saadi 2-0, Germeraad 2-1 en 2-2 (pen.), Nuis 2-3 en 2-4, Dhoenmoen 2-5.

    Derde klasse C
    Witkampers-FC Trias 4-3 (2-2). Richard Kok 1-0, Pattiruhu 1-1, Richard Kok 2-1, Pattiruhu 2-2, Sander Kok 3-2, Piek 3-3, Sander Kok 4-3.
    DVC’26-RKZVC 1-1 (0-1). Storkhorst 0-1, Vissink 1-1.
    FC Eibergen-Gendringen 1-3 (1-2). Te Kaat 0-1, Teutelink 1-1 (pen.), Te Kaat 1-2, Hakvoort 1-3.
    WVV’34-Varsseveld 3-1 (2-0). Roescher 1-0, Hamoudi Jaafil 2-0, Te Boekhorst 2-1, Horstink 3-1.
    AD’69-Sportclub Lochem 1-0 (1-0). Bennink 1-0.

    Vierde klasse A
    Vasse - RSC 1-4 (0-4). Davina 0-1 en 0-2, Wesselink 0-3, T. Siemerink 0-4, Wiefferink 1-4 (pen.).
    Almelo - Borne 3-3 (1-2). Toebes 0-1, J. Dobbe 0-2, Bekke 1-2, Rolefes 2-2 (pen.), Bekke 3-2, Toebes 3-3.
    Saasveldia - Oldenzaal 0-0
    Fleringen - UD Weerselo 2-2 (2-2). Stopel 1-0, Schepers 2-0, Lubben 2-1, Meckelenkamp 2-2.
    Enter - Heracles AVC 3-3 (1-0). Alink 1-0, Gerritsen 1-1, Alink 2-1, Langeveen 3-1, Gerritsen 3-2, Sakru 3-3.
    NEO - Berghuizen 3-0 (1-0). Weghorst 1-0, Van Berkum 2-0, Weghorst 3-0.
    Overdinkel - De Lutte 2-0 (0-0). Stoffels 1-0 en 2-0.

    Vierde klasse B
    Markelo - LSV 3-1 (2-1). Bloemen 1-0, Blokhuis 1-1, Klein Braskamp 2-1, Landeweerd 3-1 (pen.).
    EMOS - Neede 5-0 (3-0). Van Loon 1-0, Bergers 2-0, Schepers 3-0, Van Loon 4-0 (pen.), Van Stralen 5-0.
    Sportclub Enschede - Avanti Wilskracht 1-1 (1-0). Van der Molen 1-0, Weustink 1-1.
    Twenthe - Hector 0-1 (0-1). Wolters 0-1.
    Enschedese Boys - GFC 2-3 (0-2). Siegers 0-1 en 0-2, Rietman 1-2 en 2-2, Siegers 2-3.
    Rood Zwart - 't Centrum 2-7 (0-4). Willemsen 0-1, Nahrwold 0-2, Leferink 0-3, Asmir Pljakic 0-4, Nahrwold 0-5 en 0-6, Adrovic 1-7, Monteiro 2-7.
    Barbaros - Buurse 4-2 (1-0). Karadavut 1-0 en 2-0, Onland 2-1, Yikilmas 3-1, Winkelhuis 3-2, Yagci 4-2.

    Vierde klasse C
    Ruurlo - KSV 1-1 (0-1). Van de Wolfshaar 0-1, Meutstege 1-1.
    Reünie - Vios Beltrum 4-2 (3-1). Te Woerd 0-1, Middelhof 1-1, Van Donkelaar 2-1 en 3-1, 3-2, Geerdink 4-2.
    VVG'25 - DEO 4-2 (1-0). Wielers 1-0, Monasso 2-0, Pastoors 3-0, Graaskamp 3-1, Helmes 4-1, Tackenkamp 4-2.
    MEC - Rekken afgelast wegens sterfgeval bij Rekken
    Vosseveld - Terborg 1-2 (1-1).

    Vierde klasse H
    ABS - Haarle 0-2 (0-2). Zwijnenberg 0-1 en 0-2.
    De Gazelle - Holten 3-1 (2-0). Vonk 1-0, Kuipers 2-0, Teeuwen 3-0, Nije Bijvank 3-1.

    Vijfde klasse A
    FC Ulu Spor - Zenderen Vooruit 3-0 (1-0). Dede 1-0, Achmed 2-0, Enes 3-0.
    Bornerbroek - Manderveen 3-0 (3-0). P. Slot 1-0, Bolscher 2-0, Zwijnenberg 3-0.
    Sportlust Vroomshoop - Hoonhorst 1-2 (1-2). D. Hankamp 1-0, Bovenmars 1-1, Thomas Spoor 1-2 (e.d.).
    Nieuw Heeten - Langeveen 3-1 (1-0). Kruiper 1-0, Ten Have 2-0, Heveling 2-1 (pen.), Heusels 3-1.

    Vijfde klasse B
    Vosta - La Première 1-2 (0-0). Jonker 0-1 en 0-2, Libbers 1-2 (pen.).
    Losser - UDI 3-0 (1-0). J. Gevers 1-0, Naafs 2-0, Smudde 3-0.
    Phenix - BSC Unisson 1-3 (1-1). Ratering 0-1, Veldhuis 1-1, Schoonheden 1-2, Westerink 1-3.
    DTC'07 - TVV 4-1 (1-1). J. Nijhuis 1-0, Yildirim 1-1, Hof 2-1, Borgerink 3-1 (pen.), Nijhuis 4-1.
    SVV'91 - FC Aramea 1-8 (1-5). Sari 0-1, Dogan 0-2 en 0-3, Van Brussel 1-3, David 1-4, Dogan 1-5, David 1-6, Dogan 1-7, Lahdo 1-8.
    Sportlust Glanerbrug - Delden 3-1 (1-0). Westerink 1-0 en 2-0, Steenis 3-0.

    Vijfde klasse C
    Hoeve Vooruit - EGVV 3-0 (1-0). R. Velthuis 1-0, M. Hobbenschot 2-0, Vossebeld 3-0.
    GSV'63 - Meddo 1-3 (0-2). Krabben 0-1, Kersten 0-2, Rensink 1-2, Te Koppele 1-3.
    TVO - Haaksbergen 11-1 (4-1). Groothuis 1-0, J. van Laar 2-0, B. Ottink 3-0 en 4-0, Gurkan 4-1 (pen.), J. van Laar 5-1, Groothuis 6-1, B. Ottink 7-1, R. Leferink 8-1, N. Ottink 9-1, Groothuis 10-1 en 11-1.
    Erix - Lochuizen 5-0 (2-0). H. Spekschoor 1-0, W. ten Have 2-0, Berendsen 3-0, R. ten Have 4-0 en 5-0.
    Diepenheim - Bentelo 1-2 (1-2). Roessink 1-0, S. Lubberink 1-1, Smit 1-2.