article
1.5867151
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op maandag 28 maart in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op maandag 28 maart in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-1.5867151
2016-03-28T14:02:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5867320.1459177032!httpImage/image-5867320.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op maandag 28 maart in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse E
    De Zweef – Rood Wit 2-1 (1-0). Ten Hove 1-0, Dikkers 2-0, 2-1 (pen.).

    Tweede klasse J
    KOSC-Achilles’12 1-4 (1-2). Saïd 0-1 (pen.) en 0-2, Busscher 1-2, Tim Engbers 1-3 (eigen doelpunt), Schepers 1-4.
    DSVD-Wijhe’92 1-2 (1-1). Roos 0-1, Eshuis 1-1, Heerink 1-2.

    Derde klasse A
    FC Suryoye Mediterraneo-Reutum 0-2 (0-1). Ron Brunninkhuis 0-1, Stijn Slaghekke 0-2 (pen.).
    Eilermark-De Tubanters 1897 1-1 (0-1). Kroeze 0-1, Cooper 1-1.

    Derde klasse C
    FC Eibergen-WVV’34 1-4 (0-1). Gijs Pierik 0-1, Vrieze 1-1, Hamoudi Jaafil 1-2, Horstink 1-3, Alferink 1-4.

    Vierde klasse A
    Vasse – Berghuizen 2-0 (1-0). Wenneger 1-0, Veelers 2-0.
    RSC – Fleringen 3-2 (2-1). Schepers 0-1, Weusthof 1-1 en 2-1, Stopel 2-2, Kas van Benthem 3-2.
    Sportclub Overdinkel - UD Weerselo 1-1 (0-1). Heuvels 0-1, Klein Robbenaar 1-1.

    Vierde klasse B
    Hector – Twenthe 3-2 (3-1). Nobbe 1-0, Wolters 2-0, Morsink 2-1, Koster 3-1, Lummen 3-2.
    GFC - Enschedese Boys 1-0 (1-0). Siegers 1-0.
    Avanti Wilskracht - Neede 4-0 (0-0). Stijn Huuskes 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0.
    't Centrum - Rood Zwart 0-2 (0-1). Raymond Kenkhuis 0-1, Sotta da Silva 0-2 (pen).

    Vierde klasse C
    Terborg – Vosseveld 0-0
    DEO - VVG'25 0-2 (0-2). Roosendaal 0-1, Pastoors 0-2.
    Vios Beltrum - Rekken 5-3 (1-2). Ballast 1-0, Van der Luyt 1-1, Rexwinkel 1-2, Roos 1-3, F. Helmers 2-3, Rik Groot Zevert 3-3 (pen.) en 4-3, F. Helmers 5-3.
    KSV - Ruurlo 2-1 (0-0). Arjan van de Wolfshaar 1-0, Engelberts 1-1, Arjan van de Wolfshaar 2-1.

    Vierde klasse H
    USV – Haarle 0-0
    Lettele – Holten 3-2 (0-1). Tuitert 0-1, Prikker 1-1, Peters 1-2, Beltman 2-2, Meurer 3-2.

    * Holten pakt tweede periode

    Vijfde klasse A
    FC Ulu Spor - Manderveen 6-1 (4-0). Yildirim 1-0, Senturk 2-0, H. Kafali 3-0 en 4-0, Webbink 4-1, H. Kafali 5-1, S. Kafali 6-1.
    Sportlust Vroomshoop - Mariënheem 2-0 (1-0). Sickman 1-0 (pen.), Klunder 2-0.
    Sportlust Vroomshoop pakt de tweede periodetitel.

    Vijfde klasse B
    La Première - Losser afgelast.

    Vijfde klasse C
    Erix - Bentelo 0-1 (0-0). Katier 0-1.
    Haaksbergen - Bredevoort 1-2 (1-0). Rouwenhorst 1-0, Lorijn 1-1, Visser 1-2.
    EGVV - Lochuizen 5-1 (4-0). Rensing 1-0, Voortman 2-0, R. Zieverink 3-0, J. Klein Braskamp 4-0, R. Zieverink 5-0, Jeruzalem 5-1 (pen.).

     

    ZATERDAGAMATEURS
    Derde klasse D

    RKSV - Blauw Wit'66 1-2 (1-1). Schottert 1-0, Nijkamp 1-1 en 1-2.
    Drienerlo - Sportlust Glanerbrug 4-0 (3-0). Maduro 1-0, Van der Meijden 2-0, Van der Kruk 3-0, Van der Meijden 4-0.