article
1.6370596
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 10 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 10 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6370596
2016-09-10T14:39:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6371036.1473525792!httpImage/image-6371036.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    • Afbeelding
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 10 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Hoofdklasse B
    vv Staphorst – Excelsior ’31 5-0 (3-0). 30. Mijnheer 1-0 (pen.), 39. Mijnheer 2-0, 44. Brakke 3-0, 60. Van ’t Ende 4-0, 77. Fidom 5-0.

    Eerste klasse D:
    SVZW – DOS’37 1-0 (0-0).​ De Graaf 1-0 (pen.)
    Hulzense Boys – FC Zutphen 1-2 (1-0). G. van der Zande 1-0 (pen.), Bloemendaal 1-1, Achterkamp 1-2
    DETO Twenterand – WHC 2-3 (1-3). Van Marle 0-1 en 0-2, Smit 1-2, Kardag 1-3, Smit 2-3
    vv Duno – De Esch 1-2 (0-1). Vehof 0-1, Ebergen 1-1, Agterbos 1-2
    Go Ahead Kampen – Vroomshoopse Boys 2-0 (2-0). Doufikar 1-0 en 2-0
     
    Tweede klasse H:
    Enter Vooruit – vv Hellendoorn 3-0 (2-0). Knol 1-0, Velten 2-0, Knol 3-0
    vv Den Ham – DZC’68 1-2 (0-2). Keurntjes 0-1, De Graaf 0-2, Zorgdrager 1-2
    OZC Ommen – Sparta Enschede 0-0 (0-0)
    Quick’20 – IJVV 1-1 (1-1). Leijdekkers 1-0, De Velde 1-1

    Derde klasse D
    Bergentheim - SVVN 4-1 (2-1). Potgieter, 1-0, Bolink 1-1, Hakkers 2-1, 3-1 en 4-1.
    Blauw Wit'66 - Lemele 4-1 (2-0). Kuipers 1-0 en 2-0, Kleinlugtenbelt 2-1, E. Bolink 3-1 en 4-1.
    Mariënberg - Voorwaarts V. 2-2 (1-1). Harms 0-1, Plaggenmars 1-1, Doek 2-1, De Lange (ed) 2-2.
    ON - Drienerlo 5-2 (4-2). Haring 0-1, Hondebrink 1-1, Van der Meijden 1-2, Azhimi 2-2, Ponsteen 3-2, Hondebrink (pen) 4-2, Saricicek 5-2.
    Kloosterhaar - Juliana'32 4-3 (2-1). T. Boshove 1-0, T. Boshove (ed) 1-1, Ravenhorst 2-1, F. Kuijt 2-2, M. Boshove 3-2, Nijboer 4-2, Huiskes 4-3.
    Wilhelminaschool - Rijssen Vooruit 2-0 (0-0). Voogd 1-0, Pat (pen) 2-0.
    RKSV - DES 0-2 (0-0). Slettenhaar 0-1, Tatranov 0-2.

    Vierde klasse D Oost
    Daarle - SC Rijssen 0-1 (0-0). Bruggeman 0-1.
    Achilles Enschede - MVV'69 7-2 (3-1). Job ter Horst 1-0, Joost Altena 2-0, Job ter Horst 3-0, Eektimmerman 3-1, Dokter 4-1, Winters 4-2, Frank ter Horst 5-2, Lassche 6-2, Dokter 7-2.
    Grolse Boys - Daarlerveen 4-0 (2-0). N. Berentsen 1-0, Wagendorp 2-0 (pen.), L. Berentsen 3-0 en 4-0.
    Zuid Eschmarke - ASV'57 1-3 (1-0). Adsiz 1-0, Schwarte 1-1, Koorn 1-2, Schwarte 1-3.
    DRC'12 - PW 4-0 (2-0). Pilic 1-0, Vieira 2-0, Pilic 3-0, Kocabiyik 4-0.
    Sportlust Glanerbrug - FC Winterswijk 6-3 (2-2). Brown 1-0 en 2-0, Van de Worp 2-1 en 2-2, Elferdink 2-3, Brown 3-3 en 4-3, Stübener 5-3, Hardick 6-3.

    Vierde klasse D Noord
    Bruchterveld - SCN 4-3 (1-2). Hoogeveen 0-1, Marissen 0-2, Op de Haar 1-2, Waterink 2-2, Strijker 3-2, Aasman 3-3, Lubbers 4-3.
    Sweel - SVV'56 4-1 (2-1). Sikken 1-0, Wind 1-1, Lubowa 2-1, Sikken 3-1, Lubowa 4-1.