article
1.6406725
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 17 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 17 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6406725
2016-09-17T14:29:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6407622.1474141476!httpImage/image-6407622.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    • Afbeelding
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 17 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Zaterdag, Hoofdklasse B
    CSV Apeldoorn – Excelsior ’31 4-2 (1-0). 28. Van Es 1-0, 59. Krijns 2-0, 64. Hempenius 2-1, 74. Penterman 2-2, 84. Boeve 3-2, 95. Van Schooten 4-2
    Excelsior kwam in het uitduel bij CSV Apeldoorn knap terug van een 2-0 achterstand, maar slaagde er alsnog niet in om met minstens een punt huiswaarts te keren. De Rijssenaren hadden na de 2-2 kansen op meer, maar zagen vlak voor tijd de thuisploeg op voorsprong komen. Excelsior probeerde in een uiterste poging nog een gelijkspel uit het vuur te slepen, maar CSV maakte in de counter een einde aan de wedstrijd.

    Eerste klasse D
    KHC Kampen – Vroomshoopse Boys 1-1 (0-0). Olaria 1-0, Heideman 1-1
    FC Zutphen – DETO 2-1 (1-1). Nijkamp 1-0, Schuur 1-1, Nijkamp 2-1
    DOS 37 - De Esch 1-0 (1-0). Van der Velden 1-0
    SVZW - Hulzense Boys 3-1 (1-0). Woesthuis 1-0, Kamphuis 1-1, Perik 2-1 en 3-1

    Tweede klasse H
    Hellendoorn - ASC 62 1-2 (0-1). Bartels 0-1, Van Gelder 0-2, Ter Harmsel 1-2
    Den Ham - DOS Kampen 1-5 (0-1). Knul 0-1, Nijzink 1-1. Meijerink (e.d.) 1-2, Ziyech 1-3, Beuling 1-4, Ziyech 1-5 (pen.)
    IJVV - Sparta Enschede 1-4 (0-1). Kikkert 0-1, Buikema 1-1, Reinders 1-2, Ter Morse 1-3, Reinders 1-4
    Quick 20 - Enter Vooruit 1-3 (1-0). Kosters 1-0, W. Velten 1-1 en 1-2, Knol 1-3

    Derde klasse D
    DES - Lemele 4-0 (2-0). Rozema 1-0, Tatranov 2-0, Deijk 3-0, Slettenhaar 4-0.
    Drienerlo - SVVN 0-0.
    Juliana'32 - Rijssen Vooruit 1-3 (0-1). Balavac 0-1, Huiskes 1-1, Balavac 1-2, Van Meeteren 1-3.
    Kloosterhaar - Bergentheim 1-2 (1-1). M. Boshove 1-0, Buitenhuis 1-1, Schuldink 1-2.
    Voorwaarts V. - Blauw Wit'66 6-2 (2-0). 1-0, Harms 2-0 en 3-0, Dogger 4-0, Harms 5-0, Dijkink 5-1, Niks 6-1, Dijkink 6-2.
    RKSV - Wilhelminaschool 0-1 (0-0). Nieuwland 0-1.
    ON - Mariënberg 3-0 (1-0). Azhimi 1-0 en 2-0, Souhuwat 3-0.

    Vierde klasse D Oost
    Achilles Enschede - Daarle 6-0 (2-0). F. ter Horst 1-0, R. Beumer 2-0, F. ter Horst 3-0, J. ter Horst 4-0, Ramaker 5-0, J. ter Horst 6-0.
    MVV'69 - Blauwwitters 2-4 (2-1). Winters 1-0, Nijkamp 1-1, Winters 2-1, Van Brouershaven 2-2, Nijkamp 2-3, Van Brouershaven 2-4.
    SC Rijssen - Sportlust Glanerbrug 1-0 (0-0). Bruggeman 1-0.
    PW - ASV'57 4-1 (2-1). Aouam 0-1, K. Lippinkhof 1-1, Weijel 2-1 en 3-1, R. Luchtmeijer 4-1.
    Grolse Boys - Zuid Eschmarke 6-1 (5-1). M. Nuchter 1-0, Groot Zevert 2-0, L. Berentsen 3-0, Groot Zevert 4-0, Te Winkel 4-1 (pen.), Groot Zevert 5-1, L. Berentsen 6-1.
    Daarlerveen - FC Winterswijk 1-2 (0-1). Elferdink 0-1, Wesselink 1-1, M. Bruntink 1-2.

    Vierde klasse D Noord
    FDS - Bruchterveld 1-2 (0-1). R. Lubbers 0-1, Otten 1-2 (pen.).
    SVV'56 - Hoogeveen 1-1 (1-1). De Haas 0-1, Jasper 1-1.