article
1.6438145
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 24 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 24 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6438145
2016-09-24T14:36:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6438769.1474737888!httpImage/image-6438769.jpg
Sport,Amateurvoetbal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      DETO - SVZW: Mike Kerr (DETO) in duel met Mirko Zwiers van SVZW
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 24 september in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
    Hoofdklasse B
    Excelsior ’31 – ACV 3-2 (2-0). 6. Penterman 1-0, 15. Penterman 2-0, 61. Van Dalen 2-1, 82. Metzemaekers 2-2, 86. Ezafzafi 3-2
     
    Excelsior’31 was thuis tegen ACV uit Assen vrijwel de gehele wedstrijd de baas op het veld, maar leek vlak voor tijd toch naast de zege te grijpen. Een late treffer van Metzemaekers bracht de gasten weer langszij, maar uiteindelijk was het Hakim Ezafzafi die de Rijssenaren drie punten bezorgde.
     
    Eerste klasse D
    Vroomshoopse Boys – DOS’37 1-0 (0-0). Kunst 1-0
    DETO – SVZW 0-2 (0-0). Perik 0-1, Andrzejak 0-2
    Hulzense Boys – Nunspeet 0-4 (0-1). Baum 0-1, Ten Dolle 0-2, Hoek 0-3, Huijgen 0-4
     
    Tweede klasse H
    ASC’62 – Quick’20 1-1 (0-0). Mulder 0-1, Van Gelder 1-1
    Be Quick’28 – Hellendoorn 1-2 (0-0). Aarten 1-0, Veldman (e.d.) 1-1, Claassen 1-2
    Enter Vooruit - Den Ham 3-0 (3-0). Peppels 1-0, Knol 2-0 en 3-0
    Sparta Enschede - DZC'68 1-5 (0-3). De Graaf 0-1, Faber 0-2, Riekel 0-3, Ter Morsche 1-3 (pen.), De Graaf 1-4, Simnica 1-5
    De Esch - Bennekom 1-5 (0-3). Versluis 0-1, Sissing 0-2 en 0-3, Poos 1-3, Ben Ahmed 1-4, Sissing 1-5

    Derde Klasse D
    Bergentheim - Juliana’32 2-0 (1-0). Hakkers 1-0, Buitenhuis 2-0.
    Blauw Wit’66 - ON 1-2 (0-0). K. Schuppert 1-0, Azhimi 1-1, Hondebrink 1-2.
    Rijssen Vooruit - Drienerlo 3-2 (2-0). Cengiz 1-0 en 2-0, Grin 2-1 en 2-2, Balavac (pen) 3-2.
    Wilhelminaschool - Kloosterhaar 3-3 (1-3). M. Boshove 0-1, Nijboer 0-2, F. Guichelaar (ed) 0-3, Hoekstra (pen) 1-3, De Leeuw 2-3, Hoekstra (pen) 3-3.
    SVVN - DES 3-2 (0-1). Eshuis 0-1, Deijk 0-2, Zweers 1-2, Bolink 2-2, Morsink 3-2.
    Marienberg - RKSV 3-0 (0-0). Plaggenmars 1-0, Doek 2-0, Brinks 3-0.
    Lemele - Voorwaarts V. 0-5 (0-2). Niks 0-1, Dogger 0-2, Bove 0-3, Dogger 0-4, De Lange 0-5.

    Vierde Klasse D Oost
    ASV'57 - MVV'69 6-0 (3-0). Koorn 1-0, 2-0, 3-0 en 4-0, Visser 5-0, C. Wassink 6-0.
    Daarle - Grolse Boys 5-0 (4-0). J. Reimink 1-0, Schuldink 2-0, J. Reimink 3-0, Stoevelaar 4-0, Pfeifer 5-0 (e.d.).
    Blauwwitters - Daarlerveen 0-0.
    Sportlust Glanerbrug - Achilles Enschede 2-2 (0-1). Dokter 0-1, Brown 1-1 en 2-1, Dokter 2-2.
    FC Winterswijk - SC Rijssen 3-0 (0-0). Van de Worp 1-0, De Keyzer 2-0, H. Elferdink 3-0.
    Zuid Eschmarke - DRC'12 0-2 (0-2). Piljic 0-1, Van Dael 0-2.

    Vierde Klasse D Noord
    Bruchterveld - SVV'56 2-1 (1-0). Waterink 1-0, Wind 1-1, Waterink 2-1.