article
1.6588119
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 29 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 29 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6588119
2016-10-29T14:34:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6588592.1477759571!httpImage/image-6588592.jpg
Sport,Voetbal,Amateurvoetbal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 29 oktober in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Eerste klasse D
    Berkum – Hulzense Boys 4-1 (2-0). Van Brummen 1-0, Bacuna 2-0, Van der Meulen 3-0, Nieuwenhuis 3-1, Hoolsema 4-1.
    Berkum periodekampioen.
    DOS’37 – FC Zutphen 4-4 (4-1). Hegeman 1-0, Nijkamp 1-1, Hegeman 2-1, Smit 3-1, Huiskes 4-1, Bloemendaal 4-2 en 4-3 Nijkamp 4-4.
    De Esch – Nunspeet 0-1 (0-1). Scholten 0-1.
    Bennekom – SVZW 4-2 (2-0). Rutgers 1-0, De Bruin 2-0, Perik 2-1, Jansen 2-2, Sissing 3-2 en 4-2.
    Vroomshoopse Boys - DETO Twenterand 1-2 (0-2). Smit 0-1, Schuur 0-2, De Jong 1-2.

    Tweede klasse H
    IJVV – Hellendoorn 4-1 (1-1). Tuink 0-1, Buikema 1-1 (pen.), De Velde 2-1, Visscher 3-1, Roeland 4-1.
    WVF – Enter Vooruit 2-2 (2-1). Van der Vegte 1-0, Smit 1-1, Van der Vegte 2-1, Smit 2-2.
    Sparta E. – Den Ham 5-2 (1-0). Te Morsche 1-0, Remmink 1-1, Akkerman 2-1, Dam 2-2, Te Morsche 3-2, Akkerman 4-2, Adriaanse 5-2.
    DZC’68 – Quick’20 6-1 (3-1). Faber 1-0, Leijdekkers 1-1, Ebbers 2-1, Zehaye 3-1, Klein Lugtenbeld 4-1, Ebbers 5-1, Klein Lugtenbeld 6-1.

    DZC’68 periodekampioen.

    Derde klasse D
    Bergentheim – Wilhelminaschool (1-0). Buitenhuis 1-0 en 2-0, Nieuwland 2-1 en 2-2.
    DES – ON 0-2 (0-2). Hondebrink 0-1, Azhimi 0-2.
    Drienerlo – Voorwaarts V. 0-2 (0-1). Harms 0-1, Niks 0-2.
    Juliana’32 – Lemele 4-0 (0-0). Demir 1-0, T. Harberink 2-0, F. Kuijt 3-0, Demir 4-0.
    Kloosterhaar – Mariënberg 1-1 (1-1). Hofsink 0-1, Ravenhorst 1-1.
    Rijssen Vooruit – Blauw Wit'66 0-2 (0-0). K. Schuppert 0-1 en 0-2.
    SVVN – RKSV 3-2 (2-2). A. Acis (pen) 0-1, Morsink 1-1, Reijerink 2-1, Nijkamp 2-2, Burnama 3-2.

    Eerste periode voor ON

    Vierde klasse D Oost
    PW - FC Winterswijk na dertig minuten gestaakt bij een 1-0 tussenstand.
    ASV'57 - Sportlust Glanerbrug 3-3 (2-3). Stubener 0-1, Uitslag 1-1, Stubener 1-2, Visser 2-2, Hardick 2-3, Visser 3-3.
    DRC'12 - Daarle 3-1 (1-1). Van Dalen 1-0, Van Haarst 1-1, Pilic 2-1, Kerver 3-1.
    Daarlerveen - Achilles Enschede 3-2 (1-2). F. ter Horst 0-1, Wesselink 1-1 (pen.), Keriakous 1-2, Wesselink 2-2, C. Maneschijn 3-2.
    MVV'69 - SC Rijssen 3-0 (2-0). Sasbrink 1-0, Eektimmerman 2-0, Poots 3-0.
    Blauwwitters - Grolse Boys 4-1 (2-0). Konink 1-0, Nijkamp 2-0 (pen.), L. Berentsen 2-1, Kamphuis 3-1, Schukkink 4-1.

    Vierde klasse D Noord
    SVV'56 - DKB 2-4 (0-3). Renker 0-1 en 0-2, Jordy van Zandwijk 0-3, Schutte 1-3, Kosse 1-4, Schutte 2-4.
    Bruchterveld - SVBO 0-2 (0-0). Boers 0-1, Sulmann 0-2.