article
1.6613369
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 5 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 5 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6613369
2016-11-05T16:13:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.4324018.1430935707!image/image-4324018.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 5 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Zaterdag, eerste klasse D
    FC Zutphen – Vroomshoopse Boys 0-1 (0-1). Kunst 0-1.
    Bennekom – DOS’37 3-1 (1-0). Van Ginkel 1-0 en 2-0, Bohoeve 2-1, Rekmans 3-1.
    SVZW – Go Ahead Kampen 3-1 (2-1). Zandbergen 0-1, Aman 1-1, Jansen 2-1, Andrezejak 3-1.
    DETO Twenterand – Hulzense Boys 1-2 (0-1). Kamphuis 0-1, Smit 1-1, Yilmaz 1-2.
    KHC – De Esch 5-2 (2-1). De Nooijer 1-0, Tuncer 2-0, Benneker 2-1, Gabara 3-1, Agterbos 3-2, Tuncer 4-2, De Nooijer 5-2.

    Eerste klasse E
    Heino – De Zweef 0-0.

    Tweede klasse H
    Den Ham – OZC 3-2 (1-0). Zorgdrager 1-0, De Groot 1-1, Noordegraaf 2-1, Buitenhuis 2-2, Kootstra 3-2.
    ASC’62 – Enter Vooruit 1-1 (1-1). Velten 0-1, Pasman 1-1.
    Hellendoorn – DZSV 0-1 (0-0). Tamboer 0-1.
    ZAC – Sparta E. 0-2 (0-0). Akkerman 0-1, Dekker 0-2.
    Quick’20 – DOS Kampen 2-5 (0-2). Teders 0-1 (e.d.), Diender 0-2, Knul 0-3, Snijders 1-3, Diender 1-4, Snijders 2-4 (pen.), Knul 2-5 (pen.).

    Derde klasse D
    Blauw Wit’66 - Mariënberg 1-2 (0-0). Doek 0-1, M. Stam (pen) 1-1, Van der Velde 1-2.
    DES - Drienerlo 1-3 (0-2). Van der Meijden 0-1, Van den Boog 0-2, Eshuis 1-2, Trauernicht 1-3.
    Juliana’32 - SVVN 1-0 (1-0). Degenaar 1-0.
    ON - Wilhelminaschool (2-3). Schepers 0-1, Voogd 0-2, Lodde 1-2, Hondebrink (pen) 2-2, Nieuwland 2-3, Voogd 2-4.
    Lemele - Kloosterhaar 1-4 (0-2). M. Boshove 0-1, Ravenhorst 0-2, M. Boshove 0-3, Ravenhorst 0-4, De Lange 1-4.
    RKSV - Bergentheim 1-10 (1-4). Buitenhuis 0-1 en 0-2, Plaggenmarsch 0-3, J. Acis 1-3, Wevers 1-4, Buitenhuis 1-5, 1-6 en 1-7, Van Opijnen 1-8, Merjenburgh 1-9, Pouls 1-10.
    Voorwaarts V. - Rijssen Vooruit 4-2 (2-2). Alan 0-1 en 0-2, Harms 1-2, Niks 2-2, Harms 3-2 en 4-2.

    Vierde klasse D Oost

    Achilles Enschede - Zuid Eschmarke 8-0 (4-0). Oostindie 1-0, Dokter 2-0, Ramaker 3-0, J. ter Horst 4-0 (pen.), Dokter 5-0, F. ter Horst 6-0, Dokter 7-0, R. Beumer 8-0.
    SC Rijssen - ASV'57 1-5 (1-3). Koorn 0-1, Dangremond 1-1, Koorn 1-2, Schwarte 1-3, Visser 1-4 en 1-5.
    PW - Blauwwitters 4-1 (3-0). Bakker 1-0, M. Lippinkhof 2-0, Meuleman 3-0, Kamphuis 3-1, Weijel 4-1.
    Daarlerveen - MVV'69 6-0 (1-0). S. van den Berg 1-0, Gast 2-0, Wesselink 3-0 en 4-0, C. Maneschijn 5-0, Ten Duits 6-0.
    Sportlust Glanerbrug - Daarle 2-2 (0-1). Heuver 0-1, Akgun 1-1, Manden 2-1, Stoevelaar 2-2.
    FC Winterswijk - DRC'12 8-3 (3-2). De Keyzer 1-0, H. Elferdink 2-0, Geurkink 3-0, Pilic 3-1 en 3-2, H. Elferdink 4-2, Ter Haar 5-2, Geurkink 6-2, De Keyzer 7-2, Schipdam 7-3, H. Elferdink 8-3.

    Vierde klasse D Noord
    DKB - Bruchterveld 3-2 (1-0). D. van Zandwijk 1-0, Huisjes 1-1, Kosse 2-1, Op de Haar 2-2, Kosse 3-2 (pen.).
    SVV'56 - SCN 2-4 (0-1). Bruinsma 0-1 en 0-2, Marissen 0-3, Van Vliet 0-4, Schutte 1-4 en 2-4.