article
1.6682299
Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 26 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag
Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 26 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zaterdag-1.6682299
2016-11-26T15:50:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6682915.1480186853!httpImage/image-6682915.jpg
Sport,Amateurvoetbal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zaterdag

Foto's
3
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Duel in de eerste klasse tussen De Esch en SVZW (0-4)
      Fotograaf
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Duel in de derde klasse tussen Voorwaarts en Bergentheim (3-1)
      Fotograaf
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Duel in de derde klasse tussen DES en Rijssen Vooruit (4-2)
      Fotograaf
    Hieronder verschijnen de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zaterdag 26 november in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Hoofdklasse B
    Genemuiden – Excelsior’31 4-0 (2-0). 4. Riemens 1-0, 26. Jansen 2-0, 56. Jansen 3-0, 88. Van Dalfsen 4-0.

    Zaterdag, eerste klasse D
    Bennekom – Vroomshoopse Boys 4-0 (1-0). Berends 1-0, Sissing 2-0, Barakzai 3-0, Corba 4-0.
    DOS’37 – Berkum 2-4 (1-2). Meier 1-0, Lemmens 1-1, Bacuna 1-2 en 1-3, Meier 2-3, Van der Meulen 2-4.
    Nunspeet – DETO Twenterand 4-0 (1-0). Huisman 1-0 en 2-0, De Lange 3-0 en 4-0.
    KHC – Hulzense Boys 5-1 (4-0). Olaria 1-0, De Nooijer 2-0, Tuncer 3-0 en 4-0, De Nooijer 5-0, Kamphuis 5-1 (pen.).
    De Esch – SVZW 0-4 (0-2). Ter Avest 0-1, Jansen 0-2, 0-3 en 0-4.

    Tweede klasse H
    ZAC – Enter Vooruit 1-4 (0-3). Peppels 0-1, Smit 0-2 en 0-3, Heimerikx 1-3, Velten 1-4.
    Den Ham – ASC’62 2-2 (1-1). Snel 0-1, Nijzink 1-1, Bartels 1-2, Nijzink 2-2.
    Hellendoorn – OZC 3-2 (2-2). 0-1, Smijting 1-1, 1-2, Claassen 2-2, M. Verschuur 3-2.
    Sparta E. – Quick’20 3-1 (2-0). Te Morsche 1-0, Akkerman 2-0, Te Morsche 3-0, Olde Monnikhof 3-1.

    Derde klasse D
    DES – Rijssen Vooruit 4-2 (0-2). Alan 0-1, Balavac 0-2, Eshuis 1-2, Poorterman 2-2, Melenboer 3-2, Bangma 4-2.
    Drienerlo – Kloosterhaar 3-3 (0-1). Prijs 0-1, M. Boshove 0-2, Van der Kruk 1-2, Lescher 1-3, Van der Meijden 2-3 Ditzel 3-3.
    Juliana’32 – Mariënberg 2-4 (1-2). Hofsink 0-1, Plaggenmarsch 0-2, Groot Roessink 1-2, Van der Velde 1-3, Quattrocchi 2-3, Veurink 2-4.
    Lemele – Wilhelminaschool 0-4 (0-2). Ruinemans 0-1, De Leeuw, Schepers 0-3 en 0-4.
    RKSV – Blauw Wit’66 1-0 (0-0). A. Acis 1-0.
    SVVN – ON 0-3 (0-2). Ponsteen 0-1, Voorhuis 0-2, Hondebrink 0-3.
    Voorwaarts – Bergentheim 3-1 (1-1). Buitenhuis 0-1, Dogger 1-1, Harms 2-1 en 3-1.

    Vierde klasse Oost
    MVV'69 - DRC'12 0-2 (0-0). Asil 0-1, Pilic 0-2.
    Blauwwitters - Achilles Enschede 0-3 (0-1). T. Beumer 0-1, Dokter 0-2, Oostindie 0-3.
    PW - Daarle 2-0 (0-0). Bos 1-0, K. Lippinkhof 2-0.
    Grolse Boys - Sportlust Glanerbrug 1-1 (0-1). Stubener 0-1, M. Nuchter 1-1.
    Daarlerveen - ASV'57 2-4 (1-2). Schwarte 0-1 (pen.), Koorn 0-2, Ten Duits 1-2, Wesselink 2-2, Schwarte 2-3, Meijer 2-4.
    FC Winterswijk - Zuid Eschmarke 3-3 (1-2). Kuis 0-1, De Keyzer 1-1, Kuis 1-2, H. Elferdink 2-2, Kuis 2-3, Van der Worp 3-3.

    Vierde klasse D Noord
    SVV'56 - SVBO 3-1 (0-1). Klingenberg 0-1, Schuppers 1-1, J. Nijboer 2-1, L. Nijboer 3-1.
    Bruchterveld - NKVV 3-1 (3-1). Huisjes 1-0, Odink 2-0, Huisjes 3-0, Biesbrouck 3-1.