article
1.5994985
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 8 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 8 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.5994985
2016-05-08T14:04:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.5995336.1462719398!httpImage/image-5995336.jpg
Voetbal-amateur
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Hieronder verschijnen in de loop van de avond de uitslagen en doelpuntenmakers van de wedstrijden die op zondag 8 mei in het regionale amateurvoetbal zijn gespeeld.

    Hoofdklasse C
    De Bataven – Rigtersbleek 4-1 (1-1). 34. Slotman 0-1, 53. Aarntzen 1-1, 76. Aarntzen 2-1, 83. Basten 3-1, 90. De Vries 4-1.
    Quick’20 – RKHVV 4-1 (2-0). 28. Van Benthem 1-0, 30. Visscher 2-0, 58. Niemeijer 3-0, 75. Van Benthem 4-0, 87. Pruis 4-1.

    *Rigtersbleek gedegradeerd

    Eerste klasse E
    NEC – Tubantia 2-4 (0-2). Degenaar 0-1, Elyo 0-2, Lök 0-3, L. Rossen 1-3, Jetten 2-3, Jonkers 2-4.
    Bemmel – Longa’30 4-2 (2-0). Jansen 1-0, Houterman 2-0, Bader 2-1, Houterman 3-1, Klein Goldewijk 3-2 (pen.), Reijmers 4-2.
    TVC’28 – WSV 3-1 (1-1). Nijang 0-1, Huizinga 1-1, Schlepper 2-1, Leemhuis 3-1.

    Tweede klasse I
    Rheden – FC Winterswijk 1-2 (1-0). Berendsen 1-0, L. Redeker 1-1, Leijerink 1-2.
    Quick 1888 – Grol 2-0 (1-0). De Jong 1-0, Verstegen 2-0.

    *Quick 1888 kampioen

    Tweede klasse J
    Helios-Stevo 0-4 (0-1). Reinerink 0-1, Roy Wigger 0-2, Van Bentheim 0-3, Roy Wigger 0-4.
    BWO-KOSC 2-0 (0-0). Bollerman 1-0, Weustink 2-0.
    PH-Achilles’12 5-2 (2-1). Wiersma 0-1, Perik 1-1 (pen.), Wennink 2-1, Perik 3-1, Heideman 3-2, Spoler 4-2, Rikhof 5-2.
    Luctor et Emergo-Schalkhaar 0-0.
    AZC-ATC’65 3-4 (2-3). Havenaar 1-0, Geessink 1-1, Krake 1-2 (pen.), Wassink 2-2, Bijl 2-3, Slotboom 2-4, Galdermans 3-4.
    DSVD-Voorwaarts Twello 1-3 (1-3). Grieving 0-1, Schotman 0-2, Rensen 1-2, Schotman 1-3.

    Derde klasse A
    Reutum-SDC’12 1-3 (1-1). Mark Morskieft 1-0, Daan Sanders 1-1, Arendsen 1-2, Wenneger 1-3.
    De Tukkers-Eilermark 3-2 (1-1). Schär 1-0, Holtman 1-1, Schär 2-1, Holtman 2-2, Egberink 3-2.
    FC Suryoye Mediterraneo-MVV’29 1-1. Farough Saadi 1-0, Wesselink 1-1. Duel gestaakt na 32 minuten wegens wanordelijkheden.
    AJC’96-De Tubanters 1897 1-1 (0-1). Hayta 0-1, Golbach 1-1.
    Victoria’28-EMMS 2-2 (0-1). Hertsenberg 0-1, Schlepers 1-1 (eigen doelpunt), Germeraad 2-1, Kosse 2-2.
    Bon Boys-Vogido 4-0 (3-0). Gersmann 1-0, Makkink 2-0, Hazir 3-0 en 4-0.
    Juventa’12-Hengelo 0-2 (0-2). Duin 0-1, Peters 0-2.

    Vierde klasse A
    NEO - Fleringen 6-1 (2-0). Van Essen 1-0, Deterd 2-0 (pen.), Schuttenbeld 3-0, Bijker 4-0, Van Berkum 5-0, Ravelli 6-0, Slaghekke 6-1.
    UD Weerselo - De Lutte 3-3 (2-2). K. van Tebberen 1-0, Punt 1-1 (pen.), Lubben 2-1, Vreijsen 2-2, K. van Tebberen 3-2, Punt 3-3.
    Saasveldia - Almelo 3-2 (2-2). Bekke 0-1 en 0-2, B. Kenkhuis 1-2, J. Nijland 2-2, B. Kenkhuis 3-2.
    Oldenzaal - Borne 2-1 (1-0). Klein Buursink 1-0, Kosterink 1-1, Te Nijenhuis 2-1.
    RSC - AVC Heracles 5-0 (1-0). Hobbelink 1-0, Davina 2-0, K. van Benthem 3-0, Weusthof 4-0 en 5-0.
    Vasse - Enter 1-3 (0-1). Nijenhuis 0-1 (pen.), Blankenvoort 1-1, Nijenhuis 1-2 (pen.), Weenk 1-3.
    Berghuizen - Sportclub Overdinkel 0-1 (0-1). Vermeulen 0-1.

    Fleringen gedegradeerd, Oldenzaal zeker van nacompetitie om promotie.

    Vierde klasse B
    Sportclub Enschede - Barbaros 4-2 (1-1). Van der Molen 1-0, Babuloglu 1-1 en 1-2, Tuin 2-2, Van der Molen 3-2 en 4-2.
    Rood Zwart - EMOS 2-3 (1-1). J. Beukert 1-0, Schepers 1-1, Van Loon 1-2, Klein 1-3, Baake 2-3.
    Hector - GFC 0-1 (0-0). Heuvelink 0-1 (pen.).

    't Centrum - Markelo 1-3 (0-1). Bloemen 0-1, Kolkman 1-1, B. Schreurs 1-2, Schut 1-3.
    Neede - LSV 2-2 (0-1). Geesing 0-1, Gevelaar 1-1, Punte 1-2, Hesselink 2-2.
    Avanti Wilskracht - Buurse 1-1 (0-0). J. Bomkamp 0-1, Huuskes 1-1.
    Twenthe - Enschedese Boys 0-0.
    Sportclub Enschede kampioen.
     
    Vierde klasse H
    Haarle - Lettele 3-1 (1-0). Westendorp 1-0, Ten Have 2-0, Beltman 2-1, Westendorp 3-1.
    OVC'21 - Holten 4-2 (2-2). J. Huisman 0-1, Tuitert 0-2 (pen.), Nouri 1-2, Zandman 2-2, Daman 3-2, 3-3, Zandman 4-2.
     
    Vijfde klasse A
    Hoonhorst - Zenderen Vooruit 2-5 (0-3). Vlaskamp 0-1, T. Besselink 0-2 en 0-3, Beld 0-4, M. Vetketel 0-5, Kroes 1-5, R. Beltman 2-5.
    Bornerbroek - Raalte 0-2 (0-2). Van Tolij 0-1 en 0-2.

    Vijfde klasse B
    Sportlust Glanerbrug - UDI 2-1 (0-0). Temelkov 1-0, Strijker 2-0, Arp 2-1.
    Phenix - La Première 3-4 (2-2). Olde Riekerink 1-0, Sanchez Torres 1-1, Thijs 1-2, Olde Riekerink 2-2, Schröder 2-3, Van Buul 2-4, Olde Riekerink 3-4.
    Vosta - DTC'07 1-1 (1-1). Vorgers 1-0, Nijhuis 1-1.
    Delden - FC Aramea 1-0 (0-0). Lutke Willink 1-0.
    SVV'91 - BSC Unisson 0-10 (0-5). E. Roossink 0-1, Brinkman 0-2, Wiggers 0-3, Brinkman 0-4 en 0-5, Ratering 0-6, Brinkman 0-7, Westerink 0-8, E. Roossink 0-9, Ratering 0-10.

    Vijfde klasse C
    EGVV - Bredevoort 1-1 (0-0). J. Klein Braskamp 1-0, Rave 1-1.
    Diepenheim - Erix 1-2 (0-1). R. ten Have 0-1, Elderink 1-1, P. ten Have 1-2.
    Rietmolen - TVO 1-3 (1-0). Ter Braak 1-0, B. Ottink 1-1 en 1-2, M. Leferink 1-3.
    Bentelo - Lochuizen 6-0 (6-0). Vonder 1-0, Van der Velde 2-0, Assink 3-0, Te Kolstee 4-0 (e.d.), Vonder 5-0, Hobert 6-0.
    Hoeve Vooruit - SVBV 3-1 (1-0). Ten Thije 1-0, R. Velthuis 2-0, Verberne 3-0, Regelink 3-1.
    Haaksbergen - Meddo 1-5 (1-3). Boeijink 0-1, Te Molder 0-2 en 0-3, Alkkoutobi 1-3, Krabben 1-4, Klanderman 1-5.