article
1.6442495
ENSCHEDE - Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag
ENSCHEDE - Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntenmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6442495
2016-09-25T14:04:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6442522.1474812225!httpImage/image-6442522.jpg
uitslagen,amateurvoetbal
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntenmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    ENSCHEDE - Lees hieronder alle uitslagen en doelpuntenmakers uit het regionale amateurvoetbal. De lijst wordt gedurende de dag aangevuld. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Eerste klasse E
    Rohda Raalte – Stevo 2-3 (1-2). Van Bentheim 0-1, R. Wigger 0-2, Sahin 1-2, Zandvliet 2-2, N. Wigger 2-3.
    TVC’28 – De Zweef 0-3 (0-0). Snellink 0-1, J. Damman 0-2, Kolman 0-3.
    BVC’12 – Rigtersbleek 2-2 (1-1). Teunissen 0-1, R. Sebens 1-1, Gersmann 1-2, R. Sebens 2-2.
    Tubantia – Orion 2-1 (1-0). Beukert 1-0, Jonkers 2-0, Bardoel 2-1.
    Bemmel – Longa’30 2-1 (1-1). Vonk 1-0, Kemperman 1-1, Reijmers 2-1 (pen.).

    Tweede klasse I
    RKZVC – Vorden 2-0 (1-0). Jurjus 1-0, Bokkers 2-0.
    FC Winterswijk – OBW 2-0 (1-0). K. Redeker 1-0, S. Te Winkel 2-0.

    Tweede klasse J
    Achilles’12-Luctor et Emergo 2-4 (1-1). Kaya 0-1, Harberink 1-1, Lars ten Hoeve 1-2, Te Marvelde 2-2, Poelakker 2-3 en 2-4.
    Voorwaarts Twello-BWO 4-2 (2-0). Schotman 1-0 en 2-0, Timmermans 3-0, Bilanovic 3-1, Maglajlic 4-1, Groot Breteler 4-2.
    Robur et Velocitas-SDC’12 1-0 (0-0). Van der Gouw 1-0.
    KOSC-Helios 4-1 (1-0). Bruns 1-0, Harm Bossink 2-0, 3-0 en 4-0, Oguz 4-1.
    MVV’29-ATC’65 0-0.
    PH-WSV 0-4 (0-3). Nijang 0-1, Berghuis 0-2, Schoenmakers 0-3, Lubbers 0-4 (eigen doelpunt).

    Derde klasse A
    Vogido-Victoria’28 2-0 (1-0). Verschoor 1-0, Berkel 2-0.
    NEO-Reutum 3-1 (2-0). Ravelli 1-0 en 2-0, Morskieft 2-1 (pen.), Lohuis 3-1.
    DSVD-Eilermark 2-2 (1-2). Brinkman 1-0, Bako 1-1, Smienk 1-2, Rensen 2-2.
    Oldenzaal-Juventa’12 4-0 (0-0). Te Nijenhuis 1-0, Nijhuis 2-0, Oude Nijhuis 3-0, Sahin 4-0.
    FC Suryoye Mediterraneo-WVV’34 2-1 (1-1). Karakas 1-0, Roescher 1-1, Karakas 2-1.
    AJC’96-De Tukkers 1-7 (1-3). Egberink 0-1 en 0-2, Hulshof 0-3, Battels 1-3, Egberink 1-4, Stege 1-5, Hulshof 1-6, Stege 1-7.
    Sportclub Enschede-De Tubanters 1897 5-1 (2-0). Van der Molen 1-0, 2-0 en 3-0, Schipholt 4-0 en 5-0, Jarbandhan 5-1.

    Derde klasse B
    Twenthe – Sp. Lochem 2-0 (0-0). Morsink 1-0 (pen.), Asbroek 2-0.

    Derde klasse C
    Gendringen – Grol 1-3 (0-0). Zieverink 0-1, Kuiperij 1-1, Zieverink 1-2, Oonk 1-3.
    Groessen – FC Trias 6-5 (2-4). Te Bogt 0-1, Hofman 0-2, Veldhuizen 0-3, Gieling 1-3, Hofman 1-4, Meijer 2-4, Goorman 3-4, Van Zuijlen 4-4, Vermeulen 5-4 en 6-4, 6-5.
    PAX – Bon Boys 1-0 (0-0). Elburg 1-0.

    Vierde klasse A
    UD Weerselo - Berghuizen 1-4 (1-2). D. Olde Hendrikman 0-1, Heskamp 0-2, D. Olde Hendrikman 0-3, Lubben 1-3, J. Olde Hendrikman 1-4.
    Sportlust Vroomshoop - De Lutte 3-0 (2-0). Thomas Spoor 1-0, Hankamp 2-0, S. Spoor 3-0.
    RSC - Borne 0-3 (0-2). Hofman 0-1 en 0-2, Jongman 0-3.
    Enter - Hengelo 1-1 (1-1). Van Roosmalen 0-1, Nijenhuis 1-1.
    Saasveldia - Almelo 2-1 (0-1). Rolefes 0-1, Nijland 1-1, Oosterik 2-1.
    Sportclub Overdinkel - Losser 2-1 (1-1). Olde Riekerink 1-0, Rijnbeek 1-1, Klein Robbenaar 2-1.
    La Première - Vasse 1-0 (0-0). Lemaire 1-0.

    Vierde klasse B
    TVO - LSV 1-3 (1-1). Blokhuis 0-1 (pen.), A. van Laar 1-1, Blokhuis 1-2, Pieper 1-3.
    Rood Zwart - BSC Unisson 1-2 (1-1). Ratering 0-1, Van het Bolscher 1-1, Wissink 1-2 (pen.).
    Avanti Wilskracht - Barbaros 1-2 (1-0). Huuskes 1-0, Kocoz 1-1 en 1-2.
    Hector - EMOS 1-1 (0-0). Mengerink 0-1, Minkjan 1-1.
    Hoeve Vooruit - FC Aramea 2-1 (1-1). Rick Velthuis 1-0, Amiri 1-1, Karnebeek 2-1.
    GFC - Markelo 0-2 (0-2). Groot Roessink 0-1 en 0-2.
    't Centrum - Rietmolen 2-0 (0-0). Adrovic 1-0 en 2-0.

    Vierde klasse C
    KSH - Vios Beltrum 0-3 (0-1). Helmers 0-1 en 0-2, Rik Groot Zevert 0-3.
    Zelhem - KSV 3-4 (1-2). Van de Wolfshaar 0-1 en 0-2, Peppelman 1-2, Vrieze 2-2, Tanck 2-3, Visser 2-4, Bosch 3-4.
    Rekken - Reünie 1-3 (0-2). Dagdelen 0-1, Hermanns 0-2, Dagdelen 0-3, Barts 1-3.
    FC Eibergen - Keijenburgse Boys 3-1 (2-0). Harmsen 1-0 en 2-0, Sessink 2-1, Oortwijn 3-1.
    Ruurlo - AD'69 2-4 (1-3). Kornegoor 1-0, Ebbers 1-1 (pen.), Bennink 1-2 en 1-3, Bauhuis 1-4, Ter Haar 2-4.
    MEC - Erix 1-2 (0-1). Van Eerden 0-1 (e.d.), Oonk 1-1 (pen.), Spekschoor 1-2.

    Vierde klasse H
    Holten - Lettele 3-4 (1-1). De Brouwer 0-1, Wissink 1-1, Meurer 1-2, Beltman 1-3, Oosterwijk 1-4, Knapen 2-4, Wissink 3-4.
    Haarle - Be Quick Zutphen 2-0 (1-0). Westendorp 1-0, Ten Have 2-0.

    Vijfde klasse A
    Bornerbroek - Sportlust Glanerbrug 1-8 (0-4). Temelkov 0-1, Strijker 0-2, Jimmy Ramessar 0-3, Rozema 0-4, Strijker 0-5, Temelkov 0-6, Strijker 0-7, D. Scholten 1-7, Holtman 1-8.
    DTC'07 - Vosta 5-0 (1-0). Hof 1-0, Westerhof 2-0 en 3-0, J. Nijhuis 4-0, Scholte Lubberink 5-0.
    Enschedese Boys - Manderveen 3-0 (0-0). Reis 1-0, Kahraman 2-0, Reis 3-0.
    Fleringen - Langeveen 4-1 (2-1). Wissink 1-0, S. Schepers 2-0, Oude Nijhuis 2-1, J. Heithuis 3-1, Nijkamp 4-1 (e.d.).
    Heracles AVC - TVV 0-1 (0-0). Koc 0-1.
    SVV'91 - Phenix 0-5 (0-4). Eilander 0-1, Olde Riekerink 0-2, Reinbergen 0-3, Olde Riekerink 0-4 en 0-5.
    Zenderen Vooruit - UDI 4-0 (1-0). Vlaskamp 1-0, Besselink 2-0, R. Sonder 3-0, Beld 4-0.

    Vijfde klasse B
    Buurse - GSV'63 2-0 (2-0). Horck 1-0, Onstein 2-0.
    EGVV - DEO 2-2 (1-2). Hendriksen 0-1, J. Klein Braskamp 1-1, Graaskamp 1-2, Hilhorst 2-2.
    Meddo - Vosseveld 2-2 (1-1). Veldkamp 0-1, Geerdink 1-1, M. Kersten 2-1, Weber 2-2.
    Lochuizen - Delden 0-2 (0-1). Morsink 0-1 en 0-2.
    Neede - Haaksbergen 0-0.
    Bentelo - Haarlo 3-3 (1-2). Verhoeven 0-1, Smit 1-1, Verhoeven 1-2, Heuker of Hoek 2-2, Ten Brink 3-2, Van den Dobbelsteen 3-3.