article
1.6480365
Hier volgen de uitslagen van het zondagvoetbal.
Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag
Hier volgen de uitslagen van het zondagvoetbal.
http://www.tubantia.nl/sport/amateurvoetbal/uitslagen-en-doelpuntmakers-amateurvoetbal-zondag-1.6480365
2016-10-02T14:08:00+0000
http://www.tubantia.nl/polopoly_fs/1.6481246.1475424221!httpImage/image-6481246.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag

Uitslagen en doelpuntmakers amateurvoetbal zondag

Foto's
2
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    • Afbeelding
    Hier volgen de uitslagen van het zondagvoetbal. 

    Eerste klasse E
    Tubantia – Bemmel 0-2 (0-0). Hendriks 0-1, 0-2.
    Orion – De Zweef 0-1 (0-0). Dikkers 0-1 (pen.).
    Rigtersbleek – Rohda Raalte 0-4 (0-2). Sahin 0-1, Zandvliet 0-2 en 0-3, Van Schooten 0-4.
    Stevo – Heino 0-2 (0-1). Smeenk 0-1, Keijzer 0-2.
    BVC’12 – Longa’30 1-0 (1-0). R. Sebens (pen.).
    Germania – TVC’28 2-2 (0-1). Huizinga 0-1, Jellema 1-1, Broekman 2-1, Roelofs 2-2.

    Tweede klasse I
    RKZVC – WAVV 1-0 (1-0). Jurjus 1-0.
    SDOUC – FC Winterswijk (0-1). Sesink 0-1, Housheer 1-1, S. te Winkel 1-2.

    Tweede klasse J
    Luctor et Emergo-Robur et Velocitas 1-1 (0-0). De Bok 0-1, Sten Middelkamp 1-1.
    PH-BWO 2-2 (1-1). Bilanovic 0-1, Nick Wennink 1-1, Nijhof 1-2, Nick Wennink 2-2.
    KOSC-Voorwaarts Twello 0-0.
    Achilles’12-MVV’29 4-1 (4-1). Karadavut 1-0, Weiss 2-0 (eigen doelpunt), Ramon Lesker 2-1, Wiersma 3-1, Karadavut 4-1.
    Helios-ATC’65 1-2 (0-1). Van den Brink 0-1, Waslander 1-1, Bijl 1-2.

    Derde klasse A
    Vogido- FC Suryoye Mediterraneo 0-1 (0-0). Youssef 0-1.
    Oldenzaal-NEO 0-3 (0-1). Stam 0-1 en 0-2, Brunninkhuis 0-3.
    Victoria’28-DSVD 4-1 (2-1). Brinkman 0-1, Stuut 1-1, Nanninga 2-1, Felhane 3-1, Sterken 4-1.
    De Tukkers-Sportclub Enschede 2-2 (0-1). Van der Molen 0-1, Kaldenbach 0-2, Hulshof 1-2, Egberink 2-2.
    AJC’96-Reutum 0-3 (0-3). Van der Aa 0-1, Hans Brunninkhuis 0-2, Wout Mensink 0-3.
    Juventa’12-WVV’34 1-1 (1-0). Rick Olde Olthof 1-0, Hamoudi Jaafil 1-1.
    De Tubanters 1897-Eilermark 2-3 (1-3). Yildirim 1-0, Ter Heide 1-1 en 1-2, Bako 1-3, Kroeze 2-3.

    Derde klasse B
    Twenthe – TKA 2-3 (1-1). B. Yildrim 0-1, Nijland 1-1 (pen.), Kilic 1-2, Cetin 1-3, Gierveld 2-3.

    Derde klasse C
    DVV – Grol 2-1 (1-1). Oonk 0-1, B. Hengeveld 1-1, De Kler 2-1.
    FC Trias – Gendringen 2-4 (1-3). Meijer 0-1, Piek 1-1, Brom 1-2, 1-3 en 1-4, Kok 2-4.
    Dinxperlo – Bon Boys 1-1 (1-0). Bulsink 1-0,
    Richters 1-1.

    Vierde klasse A
    Berghuizen - RSC 6-2 (1-1). Mulders 0-1, D. Olde Hendrikman 1-1, Heskamp 2-1, D. Olde Hendrikman 3-1, Hobbelink 3-2, Karaduman 4-2, J. Olde Hendrikman 5-2, Schut 6-2.
    De Lutte - Enter 2-5 (1-4). Kerkhof 0-1, Nijenhuis 0-2, Alink 0-3, Wegdam 0-4, Morsink 1-4, Wegdam 1-5, Grashof 2-5 (pen.).
    Sportlust Vroomshoop - Sportclub Overdinkel 1-3 (1-2). S. Spoor 1-0, Klein Robbenaar 1-1, Yilmaz 1-2, Hagels 1-3.
    Saasveldia - La Première 12-0 (3-0). Oosterik 1-0, R. Rikkert 2-0, S. Kenkhuis 3-0, J. Nijland 4-0, B. Kenkhuis 5-0, J. Nijland 6-0, Oosterik 7-0, J. Nijland 8-0, Reimert 9-0, Pol 10-0, J. Nijland 11-0, Reimert 12-0.
    Borne - Hengelo 2-1 (1-1). Kamphuis 0-1, Pieterson 1-1, Assink 2-1.
    Almelo - Losser 0-1 (0-0). Koopman 0-1.
    UD Weerselo - Vasse 2-2 (1-1). Veelers 0-1, K. van Tebberen 1-1, Brouwers 2-1, Veelers 2-2.

    Vierde klasse B
    FC Aramea - Rietmolen 4-1 (2-0). Faruk Saadi 1-0 en 2-0, Ter Braak 2-1, Amiri 3-1, Samuel 4-1.
    Markelo - LSV 2-2 (0-1). Willemsen 0-1, Westerman 0-2, Groot Roessink 1-2, Klein Braskamp 2-2 (pen.).
    Avanti Wilskracht - BSC Unisson 5-1 (2-0). Weustink 1-0, Ungerer 2-0, Nijland 3-0, Weustink 4-0 (pen.), Ratering 4-1, Huuskes 5-1.
    Hoeve Vooruit - Rood Zwart 1-2 (0-1). Raymond Kenkhuis 0-1, Velthuis 1-1, Raymond Kenkhuis 1-2.
    EMOS - TVO 5-5 (2-3). Veldhuis 0-1, Kosters 1-1, A. van Laar 1-2, Kosters 2-2, Leferink 2-3, Ottink 2-4, Scholte 3-4, Kosters 4-4, Trap 5-4, Ten Dam 5-5.
    Hector - 't Centrum 3-3 (1-1). Zwoferink 1-0, Adrovic 1-1, Wolters 2-1, Adrovic 2-2, Sempel 2-3, Zwoferink 3-3.
    Barbaros - GFC 2-2 (1-2). Siegers 0-1, Wassink 0-2 (pen.), Öztürk 1-2, Kocoz 2-2.

    Vierde klasse C
    Mariënveld - MEC 2-1 (1-0). Kruisselbrink 1-0, Berenschot 1-1, Koopman 2-1.
    Rekken - AD'69 1-1 (0-1). Bennink 0-1, Roos 1-1.
    Keijenburgse Boys - Vios Beltrum 4-2 (1-0). Berendsen 1-0 en 2-0, Goossens 3-0, Ian Groot Zevert 3-1, Te Bogt 3-2, Berendsen 4-2.
    Reünie - FC Eibergen 0-1 (0-0). Teutelink 0-1.
    KSV - Erix 1-1 (0-0). Boschker 1-0, P. ten Have 1-1.

    Vierde klasse H
    Activia - Holten 2-4 (1-2). Klein Velderman 1-0, Wissink 1-1, Huisman 1-2, B. Tuitert 1-3, Pol 1-4, Achtereekte 2-4.
    De Gazelle - Haarle 2-2 (2-1). Smals 1-0, Verhoef 1-1, Smals 2-1, Westendorp 2-2.

    Vijfde klasse A
    Zenderen Vooruit - Heracles 3-1 (3-1). Pol 1-0, Kuipers 2-0, Pol 3-0, Vos 3-1.
    SVV'91 - Enschedese Boys 3-0 (2-0). Firmino Bergmann 1-0, Martinus 2-0, Bosman 3-0.
    Phenix - Fleringen 1-2 (1-1). Hoekstra 1-0 (pen.), J. Heithuis 1-1 en 1-2.
    DTC'07 - TVV 5-1 (3-1). G. Groeneveld 1-0, Koc 1-1, J. Nijhuis 2-1, Analbers 3-1, J. Nijhuis 4-1, Westerhof 5-1.
    Sportlust Glanerbrug - Langeveen 4-0 (2-0). Strijker 1-0, J. Ramessar 2-0, Temelkov 3-0 en 4-0.
    UDI - Manderveen 4-0 (1-0). Dore 1-0, Ruben Schonewille 2-0, Neijs 3-0, Ruben Schonewille 4-0.

    Vijfde klasse B
    GSV'63 - Meddo 2-1 (1-1). M. Kersten 0-1, Rensink 1-1, Klanderman 2-1 (e.d.).
    DEO - Lochuizen 2-3 (1-2). Tackenkamp 1-0, M. Geerdink 1-1, Kuiper 1-2, Hendriksen 2-2, Maurix 2-3.
    Buurse - Bentelo 1-0 (1-0). Horck 1-0.
    Neede - Diepenheim 1-1 (0-1). Elderink 0-1, Meeringa 1-1.
    Haaksbergen - Haarlo 2-0 (1-0). Brummelhuis 1-0, Wartena 2-0.
    Delden - Vosseveld 2-3 (2-1). Otten 1-0, Kobes 1-1, Hendriksen 2-1, Veldkamp 2-2, Van Aken 2-3.